Humor

Több
21 éve 6 hónapja #107254 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Niph, nagyon ARAN!!! :hello:
Nima: Frottírt!!!

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107236 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Miért nem házasodott meg soha Frodó?
:?:
Mert rohadtul elege lett a gyűrűkből.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107232 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo, KHIRRÁÁÁLY!!!

:fight: :aragorn2:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107229 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok. Tükörpajtás után úgy gondoltam, hogy kirukkolok valami újjal, ezért fogadjátok sok szeretettel életem elso, de talán nem utolsó paródiáját.
Kicsit idejétmúlt, mivel FOTR-os, de ez ne zavarjon senkit.

Útban Lothlórien felé, az erdoben

-Szemem, mint a sasé, fülem, mint a rókáé…
- S a fingod, mint a borzé. –fintorította el orrát Pippin.
- Na de törp uram, kezdte volna Aragorn, ám még idejében rájött, hogy nem jó helyen áll, hisz a szél nem lebegteti elég költoien a haját, ami természetesen roskadozott a zselétol. (Leg-alábbis remélem, hogy zselé volt.) Nagy nehezen megtalálta a keresett helyet, vagyis hátat fordított Gimlinek, majd újra kezdte nagymonológját.
- Na de törp uram, úriember ilyet nem csinál, foleg hölgyek elott nem. – majd kuncogva Legolasra mutatott, aki elmélyülten lakkozgatta körmeit. A sérto szavak hatására hirtelen fel-pattant.
- Még hogy én nem vagyok férfi! –fogott bele öndicsoítésébe, de ekkor velotrázó sikoly re-zegtette meg a levegot. Intelligens Legolasnak csekély 5 percébe került, hogy rájöjjön, a hang tole származott, s újabb 2 perc múlva az okát is tudta:
- ÁÁÁÁÁ! Elkentem a körömlakkom! – visított egy nagyot, majd a földre vetette magát, s kiverte, de persze csak a hisztit. Társai döbbenten meredtek a földön fetrengo és vinnyogó Legora. Eközben a levego újabb nehéz szagokkal telt meg. Ekkor lépett ki a fák mögül Haldír, emberei kíséretében. Mindegyikojükön gázálarc volt, amit roppant magas íkúval rendelkezo hoseink nem értettek. De hirtelen rájöttek: Gimli megint alkotott. Aragorn, miután felvette nyálfogó berendezését, Gimlihez fordult.
-Édes fiam, mit reggeliztél?
-Csak bekaptam egy kis spártai reggelit Móriában. Lássuk csak, volt ott kolbász, szalonna, sajt, kenyér, sajt, vaj, egy sült csirke, na meg egy bödön bableves.- felelte Gimli, boséges nyálzivatarral elárasztva Aragornt. A rettenthetetlen észlény ekkor bekapcsolta az ablaktörlot, majd, immár szárazon, a törphöz fordult.
-Bizony-bizony, a bableves a ludas. –tett tanúbizonyságot Aragorn páratlan éleslátásáról. Far-zsebébol elohúzott egy pár gázálarcot, s szétosztotta kis csapata között. Legolas, aki eddig folytonosan visítozva a földön feküdt, fölállt, elovette tündi-bündi, virágokkal és szívekkel díszített kis tatyóját, és kotorászni kezdett benne. Néhány életmento muszer, mint az epilálógép, sminkkészlet, körömvágó olló, és 10 különbözo színu körömlakk után, elohúzott egy tükröt. Kincsével a bokrok közé vonult. Nemsokára bizalmas suttogás ütötte meg fülüket:
-Ok nem értenek meg engem, de te, édes egyetlen Tükörpajtás, te más vagy! Ó, úgy szeretlek!
Eme pár mondat után a társaság többi tagja a földön kötött ki, s csak fetrengtek a nevetéstol jó fél órán keresztül.

TALÁN FOLYT. KÖV!

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107190 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Nima üzeni, hogy jó vagy.

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107186 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Mindenki naon Aran! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107172 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Hú, hatalmas mennyiségü anyagot hordtatok össze! Rúlzik mindenki! Remélem, továbbra is ilyen über-Aran lesz a topic! :wink: :lol: :lol: :lol: :up:
A múltkori képek a GreenleafGreenleaf-röl vannak. 8)

Szörszakáll

Fantom erdeje
Piti: Te Gyufa, gondolod, hogy jó helyen járunk?
Gyufa: Hát, a fákról lógó csontvázakból, pókhálókból, szögesdrótokból és a minket üldözö Grízmákból ítélve nem túl répás a helyzetünk…
Grízmák: Cukorfalatok!
P: ÁÁÁ! Gyorsan, mássz fel!
Gr: Hadd lám csak azt a húsos kis combotokat, majd’ megzabállak titeket! Hát ne féljetek úgy a bácsitól!
Gy: Micsoda perverz alak… Hé, ez meg mi?
P: Gyufa, mozog a díszlet! Fuss!
Díszlet: Brumm-bumm! Én nem vagyok díszlet…
P: Szent gombapörkölt! A díszlet megszólalt!
Díszlet: Na, csak ne olyan hamarin! Tehát én nem vagyok díszlet, hanem ent.
Gy: Ent? Fúj, egy német igekötö…
P: Hogy utáltam az iskolában!
Gy: De még álmomban sem gondoltam, hogy ilyen csúnya… Persze még mindig jobb, mintha egy ver vagy egy miß lenne…
Ent: Fumm, látom már, hogy orkok vagytok.
P: Miért, olyan igekötö nincs is! Mi hobbitok vagyunk!
Ent: Olyan sincs! Szóval, gyertek csak, orkok.
Gy: Hová viszel?
Ent: Csináltatok veletek egy… vrumm, orksági tesztet, akkor majd nyugodtan morzsolhatlak szét titeket…
P: Hhhhhh… Anélkül is mindjáhhrt összeroppantasz… Egyébkéé… hhhhént az milyen mehhhssze van?
Ent: Rumm-lumm, olyan ötvenezer entlépésnyire…
Gy: Biztos, hogy orknak gondolsz minket?
Ent: Nem, épp ezért megyünk. Bár… Túl kicsi orkok vagytok… Na jó, ha megígéritek, hogy ezentúl mindig szépen megtanuljátok a németleckét, akkor nem roppantalak szét…
P: Jahhhhhj, de khhhedves… Akkor elengednél végre?
Ent: Le akarsz esni? /pont egy
Vigyázat, veszélyes hulladékok! feliratú telep mellett haladnak el/
P: Jhhó lesz így is…
Gy: Mondd csak, ent, hogy került ide ez a sok szemét?
Ent: Hát, ugye a német turisták… Erre föl, mikor Szarumáj megtudta, micsoda alapanyag-lelöhely van a fák alatt, elkezdte kivágni öket…
Gy: Honnan tudod?
Ent: Ti mondtátok… Azaz, zumm-pumm, úgy látom, ez a hamari asszisztens megint rossz szöveget adott ide… Mellesleg a másik nevem Szörszakáll, de én vagyok maga Fantom is.
P: Én Tök Pergamen vagyok, de inkább Pitinek szólítanak, vagy egyszerüen csak Pitnek.
Gy: Az én nevem Sörkan Gyufátok, röviden csak Gyufa.
Sz: Jó, én majd Gyufának és Pitinek szólítalak titeket. Elég idétlen név mind a kettö. Most pedig menjünk a Fehér Mágneshez.
P: Miért?
Sz: Németórát tartok neki…

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107166 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Tényleg a Topic Ura vagy! :wink: Nefeleddgömb és Sailor Moon és Aragorn+Arwen+Elrond... :D :itscool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107155 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:
Ga: Hát a izzzé....
A: Csak nem a Gondor Nagy Királyai sorozatot?
Ga: Nem.
A: Hát?
Ga: Ugye én mágus vagyok...
L: Többé-kevésbé...
Ga: Ma van a.... az is ilyen varázslós...
Gi: Mi?
Ga: (vörösen, lsd még: Gandalf a Vörös) Sailor Moon...



Ez vmi vmi vmi haláli!! :mrgreen:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107154 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Ailo, Nima, Alyr: halálosak vagytok! :lol: :lol: :wink:

Jaj, ez a tündemániás szöveg... :D :D :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107143 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!
Hoztam vmit (sajna még nem az igazi Reinatha, hanem Rein megkért rá, Thaur vaok egyébként)


HONNAN TUDHATOD, HOGY MENTHETETLENUL TUNDE-MANIAS LETTEL?
A 'gyonyoru' jelzohoz automatikusan a 'tunde' szot kepzettarsitod.

Azon kapod magad, hogy kotelet hordasz magaddal, barhova mesz is, annak remenyeben, hogy esetleg feltunik egy tunde...s igy jo esellyel sikeres hajtovadaszatot indithatsz erte.
Allandoan ketsegek kozt hanykodsz: vajon nem fogyott-e ki eperillatu habfurdogyujtemenyed. Kovetkezmeny: egyetlen utbaeso drogeria mellett sem mesz el anelkul, hogy ne vennel belole legalabb egy dupla csomagolasut.
Onkentelenul felsikitasz hegyes fulek emlitesere.
Szilard meggyozodesed, hogy minden valamire valo sracnak legalabb vallig ero haja kell legyen.
Szakallas vagy bajuszos sracokkal elvbol nem allsz szoba, sot meg azzal szemben is fenntartasaid vannak, aki enyhen borostas.

Vonzoan ferfias illatra vonatkozoan a 'kellemesen edes ' jelzot hasznalod.

Egyertelmuen lenyugoz, ha valaki jol banik az ijjal. Sokkal jobban, mint az, aki 'csak' a kardforgatashoz ert.
Valahanyszor meghallod az 'eper' szot, egy tunde kepe jelenik meg lelki szemeid elott.
Eddigi, szimpla hajgumik helyett fenyes, extravagans kiegeszitoket hordasz a hajadban.

Jo ideje quenyaul almodsz.
Ha felhuznak, minden tovabbi nelkul sindaul kezdesz karomkodni.
Rajztanarod, aki eddig tehetsegesnek tartott, mostanaban egyre ritkabban tuntet ki figyelmevel - minden modell utan keszitett rajzodon hegyes fulek fedezhetok fel.


(angolból fordította Reinatha, némi változtatással ;) )

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107114 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:

S: Ez... ez Szauronnal beszélt az imént?
G: Dehogyis... Az nem palantír volt...
Fr: Hanem?
G: Egy nefeleddgömb...


Ááááh :lol: :lol: :D :lol:

Ezért már veszélyességi pótlékot kérek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107104 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: A Kaland
Vasudvard közelében

A: Lórienben egy ilyen helyen ismertem meg Arwent...
L: (férfasságának elso jeleként kiszáradt torokkal kérdi) Mi volt rajta?
A: Csupán egy könnyu télikabát...
L: Áááh...
Gi: Hülye tünde nok...
A: De nem az a baj... Elvégre...
L: Elvégre?
A: Elvégre mi közöd neked az én magánéletemhez?
L: Hát... ugye nincs tükröm... néha kell valami pótlék...
A: Szóval... nem Arwen volt a baj...
Gi: Hanem?
A: Vele volt Elrond...

Alyr mester!! Behalok rajtad... :P :lol: 8) :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107091 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Morgulvölgy

Fa: Mi tettem? Nem kellett volna kimondanom, azt, hogy...
G: Ne mondd kiii!
Fa: Mér ne?
G: Akkor biztosz megtalálnak!
Fa: Hö?
G: Capdák tömkelege van ilyen szavakra kódolva!
Fa: Milyenekre?
S: Ne akard, hogy kimondja, te marha gondori!
Fa: Én Helytartó vagyok!
Fr: Na és?
Fa: Ide azt a Gyurut!

(Megremeg a föld, mindenféle lények törnek elo, szörnyubbnél szörnyubb kreatúrák: csigákba oltott lajhár, lóba oltott teve, és hasonlók, egyetlen közös jellemzovel: Hollywood egyiket se akarta megvenni. Orkok jönnek elo és térkép alapján próbálgatják kikerülni a láthatatlan akadályokat. A városból kirepül egy nazgul, de hamarosan visszazuhan, hallani a lidérc szóváltását a benzinkutassal. Majd kirobog a Kilenc Lovas, de megállnak, az egyik elokap egy zsebpalantírt és dühösen belesziszeg. Aztán a palantír vörös fényt vesz fel, és a lovasok visszamennek.)

S: Ez... ez Szauronnal beszélt az imént?
G: Dehogyis... Az nem palantír volt...
Fr: Hanem?
G: Egy nefeleddgömb...



Vasudvard közelében

É: Füst száll fel Vasudvardból...
L: Az nem füst, goz...
É: Mert te mindent jobban tudsz...
L: Nálad? Igen...
Gi: Vajon mi lehet ott?
L: Talán köztéri szauna...
A: Jaj, ne...
L: Mi van, félsz, hogy egyszer tiszta leszel?
A: Nem, csak...
Gi: Csak?
A: Lórienben egy ilyen helyen ismertem meg Arwent...
L: (férfasságának elso jeleként kiszáradt torokkal kérdi) Mi volt rajta?
A: Csupán egy könnyu télikabát...
L: Áááh...
Gi: Hülye tünde nok...
A: De nem az a baj... Elvégre...
L: Elvégre?
A: Elvégre mi közöd neked az én magánéletemhez?
L: Hát... ugye nincs tükröm... néha kell valami pótlék...
A: Szóval... nem Arwen volt a baj...
Gi: Hanem?
A: Vele volt Elrond...
Ga: Most ne trécseljetek! Mindjárt ott vagyunk!
É: De nem fogunk semmit látni abban a füstben...
L: Gozben!
É: Neeeem!
L: De!!!!
Ga: Csönd! El kell érnem a palantírt!!!! Most ismétlik a... izé...
A: Mit?
Ga: Hát a izzzé....
A: Csak nem a Gondor Nagy Királyai sorozatot?
Ga: Nem.
A: Hát?
Ga: Ugye én mágus vagyok...
L: Többé-kevésbé...
Ga: Ma van a.... az is ilyen varázslós...
Gi: Mi?
Ga: (vörösen, lsd még: Gandalf a Vörös) Sailor Moon...





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107036 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Humor
Erwianne: akárkitől van is az a pár sor, nagggggyyyyon rúlz!!!!

Most látom hogy szumó helyett simán zsumót írtam... Jé csak nem megint egy új sport? :wink: Szinte látom, ahogy néhányan reszketni kezdtek és azt gondoljátok: "úristen megint beindult az agya!" Nyugi ezt most nem dolgozom ki, mert még a lépcsőboard mellett elkezdtem egy naplót is már jó régen (2 vagy 3 hete?) és azt is be kell még fejezni. Majd...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107029 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jók vagytok :itscool:
Erwianne: :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106949 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Erwianne: hihi! :lol:

Imádom engem, rólam álmodom, és hasonlók... szeretünk, Legó! :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106916 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Humor
Hi-hi ! :D
Legolasról és Tükörpajtásról az alábbi két (sajnos nem tőlem való) sor jutott hirtelen az agyamba:
"Imádom engem, imádom én,
Csak annyit kérek, legyek enyém!"
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106912 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
És íme egy kis további gonoszkodás, egyik kedvenc számom dallamára. Remélem, rájöttök, ha nem: [size=9:100hpln4]In dreams[/size]Egy-két fordulata plágium, mert Ailoleo beszólását és egy másik bnőm poénját is tartalmazza, ezekért elnézést... :wink:

Ha a tél hidege bánt
Vegyél fel meleg kabát,
Ha süt a napocska fönn,
-Ott egy légy a plafon!

De álmomban /álmomban/
Eszembe jut a neved,
És álmomban /álmomban/
Találkozom veled.

Ha tenger, hegy elesik,
S felsérti a térdét,
Telefoncsörgés hallik,
És felveszem,
Beleszólok,
Ígérem…

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106884 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor
Rúlzok, Aragornok, KIRÁLYAK vagytok!!!

Lego és Tükörpajtás....behalok :) )))

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106867 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Nima drága: :lol: :o :P :bounce:
Ezt könyvből veszed hogy ilyen jó, vagy saját találmány???
Én is jövök ám nemsokára, azon nyomban, mikor kilábalok depisségemből... úgyhogy RESZKESSETEK!! :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106831 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Jó vagy, Idril. :lol: Csak hát folytasd!!!!
+írtam Frottírt, erre kitörölte! Azt hittem, +orülök. Akkor is itt van:

Tehát:

A metró csak ment. A következo megálló a Bányapók odúja. Frottírék eddig biztonságban voltak, mert a morgói polcok ellenornek nézték oket módfelett bizalomgerjeszto külsejük miatt. A metró fékezett. Tollam idegesen kapta fel a fejét.
-Ezs nem egyseru megálló. Cselesssss.... Csak akkor juthttok be Morgóba, ha átmentek a Bányapók Likán. Hossú út lessss, gyerrrtek.
Sötét volt és büdös, de a hobbik egész jól érezték magukat. Tapogatóztak, majd Frottír felsóhajtott.
-Hu Vaku, ez olyan, mint az eperillat! Mi élhet itt?
-Nemtom, de nem tetszik. Fáradt is vagyok, Tollam pedig úgy elorerohant.
-Ja. Én is kifáradtam. Unom már, hogy minden hegyet meg kell hágnunk...
-Aludjunk. -ezzel Vaku maga mellé rántotta gazdáját és elaludtak. Már elobb egymáshoz ért a kezük és úgy is maradt, így ez nem okozott gondot. Két nap múlva ébredtek, furcsa, méltatlankodó csámcsogásra.
-Frottír úr, valami eszi a kajánkat!
-De nem valami szívesen... -észlelte Frottír a truttyogást és bannyogást. -Mi lehet ez? Nézzük meg Bambasíel ajándékánál? -ezzel elohúzta Bambasíel gyufáját és kétségbeesett sercegés, koppanás, sercegés, koppanás vette kezdetét. Jó fej ez a Bambasíel... Egy darab használatlan gyufa... Hirtelen felgyulladt egy kis láng. Valami kis szorös visítva spurizott a sarokba.
-Megvan! Errrellló Errrrrellllllllilaló Erendil Ellllllennnnnnnnnééééé! Ez egy dal, Vaku! Énekelj! -ezzel a gyufa elaludt.
-Ezt sikeresen elkúrtad, Frottír uram. Most hogy a rákba jutunk ki? Itt sötét van, büdös...
-Jóvanna, menjünk! -kiáltott Frottír és kirántotta bugylibicskáját. Elszökellt a kijáratig, egyetlen legyintéssel elvágta az ott meredezo pókhálót és kirohant, Vaku lihegve utána. Ahogy kiért, látta, hogy Frottír mellet egy kis szorös, jó sok lábbal megáldott valami ugrál és megcsípi a lábát. Frottír elterült a földön. Vaku morcos lett, odarohant és eltaposta a kis lényt, hogy az csak nyekkent és kifejlett pizza lett belole. Vaku letérdelt a hobbi mellé és folyamatos szabadkozások közepette kifosztotta a zsebeit és elvette a kardját. Elindult. Frottír várt egy darabig, majd felült, megörült a mellette hevero pizzának, megette és elindult kifelé Morgóból.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106817 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon jók vagytok!
Hoztam lépcsőboard-folytatást...

Szegényke... A Gwaihir Légimentőszolgálat sasai már el is indultak a keresésére... De már jön is a következő résztvevő, a 2-es rajtszámú hegyi troll. Nem mondom szegénynek tényleg hegyszerű dizájnja van. Feláll a pajzsára és... Nem indul. Most vagy a pajzsa defektes vagy ő túl nehéz ehez a sporthoz. Kész, feladta. Sztem inkább a zsumóval kellene próbálkoznia. De már jön is a 3-as, a shownak mennie kell!

Folytköv

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106758 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo, isten vagy! Tükörpajtás rúlz! Az előbb jöttem fel és sehol sem vtál. Éljen Legsie és Tükörpajtás!!!

Mindjárt megyek, támadás! Te hogy kerülsz ODA?

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106755 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Legolas és a szerelem

Legolas a folyó mellett állt, fejét ábrándosan egy fa törzsének támasztva. Hajában befottesgumik tömkelege, s a szél egyszer-kétszer belekapott szoke hajába. Mellkasa fedetlen volt, ruhája szétnyílt, s láttatni engedte burjánzóan szorös hasát. S ekkor megtörtént: meglátta, és nem tudott szabadulni tole.
Ez a tökéletes termet...
Ezek a nagyszeru szemek...
Ez a rengeteg befottesgumi...
S Legolas, ábrándos és szerelmes hosünk rájött, hogy megtalálta álmai társát.
Kedves dalba fogott:
Én vagyok Legolas, szép mint a hajnal,
De te sem vagy ám csúnya.
Szeretem magam, de téged sem utállak.

Repedtfazék hangjához tökéletesen illett eme fennkölt szöveg. És Legolas tudta, érezte, hogy a lény, aki a folyó vizébol tükrözodik vissza, legalább annyira tökéletes, mint o.
Mivel o volt. De ezt o, aki intelligencia terén, nos.. izé, nem igen volt eleresztve, nem tudta, s élete végéig hu maradt egyetlen szerelméhez, aki a tükrökben és folyókban élt.
Így lett Legolas örök társa Tükörpajtás.

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106682 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
:lol: 8) :winknagyon jók ezek a paródiák de egye4 mondjatok meg honnan jön nálatok ernnyi hülyeség?: :twisted: :P

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106645 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: you're very rulz!!! :mrgreen:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106640 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:
G: Ki mász?
S: És hova?

Fa: Egy Robin Hood nem lehet kövér!
Egy ember: Ki az a Csuklyás Vörösbegy? ((((lásd: Robin Hood lefordítása))))
Fa: Hát én! A Rettenthetetlen Íjász! A Hos!
S: Hé, a Rettenthetetlen az én vagyok!

Gi: Ne mormogj a szakálladba...
(Gandalf elsápad)
A: Mi baj?
Ga: Azt a szót, hogy mormog, ki ne ejtsétek elottem még egyszer!

L: És ugyan honnan veszel fehér cérnát meg fehér tut?
Gi: Fehér tut? A tu mért legyen fehér?
L: Hát hogyha bennefelejtik a ruhában ne legyen olyan bántóan feltuno...


Ezek haláliak! :itscool: Éljen a Topic Ura! :cheers: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106571 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Ezt akkor sem adom, mert Ailoleonak látni KELL:

Tehát: Jó vagy, kis sunyiló, látom magam előtt a zongorát püfölő Uglúkot vagy Lurtzot, szőrös ujjakkal, szőrös fülekkel, Bartal fíling... :cross: :lol:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106566 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Humor
....és a sajtburgerbol kihagyják a kechupot)
JAJJDEJÓÓ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P
:P :P :D :D :D :D :) :) :) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8) :D :D :D :D :D :) :) 8) :lol: :lol: :lol: :P :P
:wink: :wink:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.591 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére