Humor

Több
21 éve 6 hónapja #109395 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
hajnal: tessék folytatni mert már most komoly elvonási tüneteim vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :!:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109393 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor
Shagrat: absztrakt művészet... :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109392 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Folytatom:
Frodo elgondolkodott az éjjel amit Gandalfika mondott,és álmodott is róla valamit:A fekete felfőkből úgy ömlött le az eső mintha dézsából öntenék Frodo felyére.Mordor földjét hegyek ölelik körül és ott a hegyek belsejében megszólal egy hang: Te r**adék,á**at,megfizetsz minden bűnödért,Szauron.
Frodo egyből felébredt a csúnya rossz álmocskától.
-Gandalf!Gandalf!Gandalf! Rég láttalak! Muszáj mondanom valamit!
Álmodtam arról amit te mondtál!
-Tényleg? És,és mit álmodtál?
-Ne is kérdezd! Nem mordor csinálta a gyűrűt!
-Hát akkor ki a bűbánatos .......?
-Szauron,és azt mondta az álmomban,hogy megfizetek minden bűnömért!
-Akkor jobb lesz,hogyha elrejtőzöl,mert amennyi bűnöd van neked,lenne miért megfizetned!
-Ki??? Szauron?
Azok a h*lye könyvek,minden h*lyeséget összeírnak aztán...... Nem is mondom tovább!
-Frodo,döntöttem! Neked ott kell lenned a fogadóban estére,és ott találkozunk!
Adios!
-Adios kishaver!-mondta Frodo

Frodo már épp elindult volna de hirtelen valaki a nyakába ugrott és azt mondta: Hova mész?
Frodo erre megilyedt:
-Áááááááááá!És már mindketten a földet nyaldosták.
Samu volt az, Frodo szolgálya.

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109355 Írta: Shagrat
Shagrat válaszolt a következő témában: Humor
Nem tom, láttátok-e már, nekem is úgy küldték:
www.barrowdowns.com/images/readerart/angie-frodosam.jpg
Hát nem édesek?
Hát nem!
Na mindegy.

Shagrat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109309 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr nagyon jó! :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109307 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Khm...

Ailoleo: a kevéssé szalonképes szavaktól kérlek tartózkodj...

Hajnal: Bevallom, a paródiád elejét nem olvastam el, csak az utolsó részt... és... teljesen lefagytam... Nagyon Aran!

de most jöjjön:

a

Kaland


Morgulvölgy

S: Jaj Frodó úr, egy kicsit se fozhetek?
F: Nem, Samu...
S: Akkor legalább ezeket a virágokat had vágjam meg...
F: Samu, nem!
S: nahát...
F: Mennünk kell tovább! Gyerünk!
S: Ne legyél gonosz, Frodó úr, olyan ágasbogasak ezek a növények, legalább egy kicsit metszeni...
F: Nem, Samu!
S: Látom... a Gyuru úrrá lett rajtad!
F: Jaj, Samu...
S: Frodó úr, már megint olyan képet vágsz... a gyomrod?
F: Nem, te hülye alkertész! Kimondtad a szót!

(minden lények Samu felé fordulnak, és lobogtatni kezdik a szósz nélküli sajtburgereket... Samu szeme felcsillan és lepakolja a hátizsákját. Elovesz egy pár paradicsomot, némi cukrot és nekiáll kechupot keverni... Frodó és Gollam egyesült erovel próbálják elrángatni, mindhiába... )

Fa: Most lassan vegyétek körbe oket... Annál a kis barnánál van...
Em: Nahát, ha nem mondod... Már ittvagyunk egy ideje...
Fa: Mindegy... lassan csendben...
Em: Ha ez az izé nem tekergozne itt folyton a lábam alatt...
Izé: Én elobb voltam itt!
Em: Ez beszél!!!
Izé: Attól hogy nem látszom már nem is lehetek intelligens? Nahát...
Fa: ki vagy és kinek dolgozol?
Izé: Én vagyok, illetve lettem volna a Láthatatlan Háló Melyet Szauron a Világ Köré Szo hogy mindent lásson...
Em: És?
Izé: Hát annyira láthatatlan lettem hogy a csatlakozóimat se találták... és itthagytak... Holmi kémeket alkalmaztak helyettem... elavult módszerek...
Fa: Átengednél minket?
Izé: Kerüljetek ki...
em: dehát nem látunk!
Izé: Tudom... De muszáj mindig emlékeztetni rá? Brühühühühü....


Vasudvard

Szilszakáll: Végre, itt vannak!
P: Kik vannak itt?
T: Ez az, Kik? És hoztak lembast?
Sz: Hát ok!
Ga: Ezennel gyoztes seregeim élén belovagolok Vasudvardba...
Th: khm...
A: Én mint Király jövök!
Szi: Üdv néktek, én megyek és elokészítem a lakomát, addig ti beszélgessetek a hobbitokkal...
Gi: Ja, ti is ittvagytok?
L: Van itt hajlakk?
P: Hát... Volt... bár nem haj, csak sima...
L: És?
T: Megszáradva egészen olyan íze volt mint a harmadnapos szilvalekvárnak...
P: Vagy legalábbis hasonló...
L: Hajlakk biztos nem volt?
T: Én nem találtam...
L: Nahát, ennyire vagytok képesek, ti hobbitok...
Gi: Hehehe...
L: Az átlagon aluli méret az átlagon aluli észt is jelent... foleg ha szakállal párosul...
Gi: Hosszú haj, rövid ész...
L: Még Gil-galad ujjáról sem tudsz...
Gi: És te tudod, mért Tölgyfapajzsi Tölgyfapajzsi Thorin?
L: Tölgypajzsos, nem?
Gi: hehe... a degenerált tünde írásokban lehet... de nem ez az igazság...
L: Hanem?
Gi: Majd kiderül a következo részbol...
Szi: Addig is, nézzünk Pokémont!



milyen?




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109305 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Ry! Rakd be! Monty Python cool! :cool2:
Ailoleo: jó!!! :o

Hajnal, folytasd már!! :wink: Kötelesség most már!! :lol: :lol: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109302 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Folytatás:
Frodo ezt a gyűrűt neked küldi Bilbo.
-jujhjujjjjjj! Az klasz! Neis mond hogy milyen gyűrű! Biztosan a gyűrűzsákkrumpliban vette! Az nagyon jó hely!
-nem.
Akkor biztosan csinálta!
-Ááááááá! Hogy jut eszedbe ilyen h*lyeség?????
-Na jó,akkor mond el!
-Et a gyűrű Mordor éjfekete földjén,fekete tenger közepén,vörös lángok között készült.
Érted?
-nem nagyonnn!
-Úristen! Akkor elmagyarázom utoljára:
A gyűrűt egy sötét varázsló csinálta Mordor,és a gyűrű szeretne visszatérni gazdijához.
Kapizsgálod már?
-ja igen!
De ki az a Morodor?
-Mordor!!! És egy sötét varázsló te értetlen!
-jó.
Tőlem,aztán mindegy.
Akkor elmehetek a sarki kocsmába inni egy jót??
-Nem!! Még nem fejeztem be!!!!!
Igen?
-Szóval:
Szia!
-Gandalf: Búj be az ágyadba,későre jár már,és gondolkodj el azon amit mondtam!
Szia!-nyögte ki Gandika
:wink:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109287 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor

Ryana írta: Még régebben Pennie belinkelt egy Monthy Python-stílusú paródiát, amit tesómmal elkezdtünk lefordítani.
Érdekel titeket? Mert akkor berakom, ha kész lesz. :roll:


Engem érdekel, tedd majd be. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109286 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor
Még régebben Pennie belinkelt egy Monthy Python-stílusú paródiát, amit tesómmal elkezdtünk lefordítani.
Érdekel titeket? Mert akkor berakom, ha kész lesz. :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109241 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo, Hajnal, nagyon :aragorn1: -ok vagytok :evil3:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109207 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal!!

Ez valami állati!! :hello: :hello:

Honnan jön neked ennyi hülyeség??? :lol: :lol:

Mindenki csak így tovább!!!

Ivo: Jó, csak annyi a bajom vele, hogy a vesszoket többnyire elfelejted. Amúgy nagyon fasza, folytasd!!! :wink:

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109206 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo: TIPIKKKUUUSSS... :itscool: :hello: :evil3: :cheers:
Hajnal: ajjajajjjjaaaaaaaajjjjjjjjjjj!!!!! :biggrin2: :itscool:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109202 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Tudom, hogy Gyémánt Hajnalt nem lehet felülmúlni, de azért ezt is olvassátok el.


Boromir halála után

-Nappal megyünk. Vadászunk az orkokra. –mondta el Aragorn jól megtanult szövegét, majd hüvelye helyett a saját lábába nyomta a torét. Artikulálatlanul üvöltött egyet, majd a földre rogyott.
- ÁÁÁÁ! Anyuci, anyuci!! Kérek puszit a bibire! – sírt Aragorn a földön. Ekkor Legolas lépett oda hozzá, majd alaposan behúzott neki egyet. Erre Aragorn visszatért önmagához, és a társaság elindult. Legolas csak 2-szer esett hanyatt, Gimli csak 3-szor fingott, így baj nélkül megtették az egy napi távolságot, 1 km-t. Miután lerogytak pihenni, Legolas elovette szódásüveg szemüvegét, és a messzeséget kezdte pásztázni.
-Tolünk balra egy csomó fortyogó katlan és szakadék után elérnénk az orkokat, de tolünk jobbra szemeim a Cote d’Azurt, a francia tengerpartot látják. Merre menjünk? –tette fel Legolas a mindent eldönto kérdést. Aragorn és Gimli szinte egyszerre mondták:
- A Cote d”Azurre!
Legolas csak erre várt, elovette a hátizsákját és turkálni kezdett benne. Nemsokára megkönnyebbülten felsóhajtott:
-Megtaláltam. –mondta, azzal elohúzott 3 rózsaszín fürdonacit és szétosztotta. Gimli kétkedo arccal figyelte, megfogdosta, megszagolta az idegen ruhadarabot, majd megkérdezte:
- Ez mi?
- Ez, kérlek szépen, egy fürdonaci. Galadriel nénitol kaptam, aki kedves nevetés közben azt mondtam hogy az ilyen degeneráltak mindig ilyet hordanak.
- Mi az a degenerált? –kérdezte Gimli, akinek nem volt akkora szókincse, mint Legsienek.
- Hát, a degenerált az olyan, mint én.
- Vagyis buzi? Nem kell szégyellni, én is voltam már férfiakkal, nem is olyan rossz. Tudod, ha az ember meg van szorulva, bármit megtesz.
- Nem azt jelenti. Minden bizonnyal a szép, okos embereket jelenti. De ha már így felajánlottad, mit szólnál hozzá, ha néha bejönnél este lefekvés elott? Soha nem zárom be az ajtómat… -mondta Legsie a haját csavargatva, és lapos pillantásokat vetve Gimlire.
- Én azt mondtam, hogy FÉRFIAKKAL! Te annak érzed magad?
- Jó, ezt megjegyeztem. –vágta be a durcit Legsie.
- Ne veszekedjetek, csituljon szivetekben a harag. –békítgette oket Aragorn. Majd hangos kurjantgatásokkal lebukfencezett a dombon. A többiek is követték, és csata kiáltásokkal Ary után vetették magukat. A távolban levo orkok azt hitték, eljött az apokalipszis.
Rövid futás után, vérszomjas Bambikat kerülgetve, elértek a tengerpartra. Bejelentkeztek az egyik legdrágább szállodába, Ary elovette az Arwentol kapott medált és azzal fizetett. 3 szobát vettek ki, bár Legolas felajánlotta, hogy szívesen alszik együtt Gimlivel, aki azonban elutasította ezt az ajánlatot. Mindenki a szobájába vonult átöltözni, és 15 perc múlva találkoztak a víz mellett. Ary és Legsie ért oda leghamarabb, kicsit várniuk kellett Gimlire. Ekkor O is feltunt. Az emberek kezdetben csak nevettek, de aztán az anyák befogták a gyerekek szemét („ Ne nézz oda, mert megállsz a fejlodésben.”), az ajtókat, ablakokat becsukták, a levego megfagyott, a strand kiürült. Ekkor fordult Legsie is Gimlihez.
- Na de Gimli! A fürdonaci nem a fejre való!! -mondta, majd pillantása lejjebb vándorolt- - Apám, mekkora!!!

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109130 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: Ez egyszerűen csúcs, rég nevettem ennyit 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109107 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Humor
Ivo: Jó ,csak egy kicsit több humor kéne bele!

Hajnal: Csak így tovább! Én is gondoltam már a fülére!

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109096 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Ha nem értenétek a címet akkor mondom hogy a valakik azok a középfölde lakói
:lol: Tettszik?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109094 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Szóval akkor belekezdenék:

Középföldén járó valakik
Középfölde szép,zöld táj,kinek hogyha ember megy a közelébe,máris összeomlanak a hegyek,házak omolnak össze,sikítozva rohannak ki az emberek a völgybe a pincébe.Egy nap,mikor Bilbó épp írt valamit,Frodoazt mondta neki:
-Na,szóva,kedves Bilbó,most egy kicsit elmegyek valahova.
Ne kérdezd hogy hova,mert Nem mondhatom meg.
Bilbó nagy lelkesedéssel válaszolt:
-BÖFFFFFFF! Frodo pedig úgy viharzott ki Bilbó lakásából,hogy még maga Szarumán is be*zart volna. Tekintete dühös volt.
Frodo nem volt mérges Bilbó böfögéséért,hanem inkább az izgatta,hogy mit csináljon neki 111edik szülinapjára.Ekkor meghallotta hogy a közelben ezt dúdolja valaki:
Boldog szülinpot,boldog szülinapot,boldok szülinapot kedves Bilbó,boldok szülinapot!!!!!!!!!
Frodo azonnal tudta hogy Gandalf jár a közelbe,Megkereste.
-Hé,Gandalf,meg se ismersz már?
-DEhogynem,dehogynem!
-Frodo! Hát te hogy kerülsz ide? Talán megint megszöktél Középföldérül mint kicsi korodban?
-ÁÁÁÁÁÁÁÁ,dehogy is,csak gondolkodok hogy mit csináljak Bilbó 111edik születés napjára.
-Szerintem ne vegyél neki semmit,ott vgy te neki!
Középfölde felé közeledtek,így hát Frodo leviharzott a szekérről.
Isten legyen veled Gandalf!
Még találkozunk!-nyögte ki Frodo
A házbeliek nagyon finomakat sütöttek,csináltak,meg minden.
Eljött a nagy nap,amikor Bilbó 111 éves lesz.
Frodo megköszönti,vidáman elszórakozgatnak,meg minden.
Aztán Bilbó útnak ered,de elötte betér házikojába.
ott találja Gandafot,nagy meglepődötten.
-á Gandalf hogyhogy itt vagy? Azthittem hogy a többiekkel bulizol!!!
-Ne legyél dühös,csak Frodo aggódik érted,láttszik rajta!
-Tényleg?
-Neked nem mondott semmit?
-Nem.
-Viszont van valami amit rá szeretnék bízni!
-egy gyűrű!
-odaadnád neki?
-persze!
-akkor jó,már megyek is.
-Isten veled Gandalf!
> Gandalf furcsának találja nagyon a gyűrűt és megviszgálja közelebbről majd odaadja frodonak.
Ez ennyi lenne,szerintem nem kell ezt már tovább írni,ez így jó ahogy van nem? Hogyha nem tettszik akkor mondjátok meg miért nem!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109092 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Ez nem kérdés! Persze hogy folytatja! Mert ha nem: :evil2:
Csak az a kérdés, hogy mikor... a válasz: minél hamarabb! :lol:

Fájdalmasan veszem tudomásul, hogy Elronddal, Haldírral, Celebornnal, stb. még semmi sincs. :cry: Tehát: továbbtovábbtovább !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109085 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
:oops:

szóval:

hajnal: folytasd
:twisted:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109066 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Ha nem bánjátok én is írok egy vicces valamit majd a Gyűrűk Uráról valamikor 8)
8O

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109065 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Ekkor derekas tünde népség ricsaja jutott el mifelénk is. Majd Haldír leült hozzánk, a másik főre, Gandival szembe és ő is kezébe vett egy hatalmas korsót és közben farkasszemet nézett Legolassal.
- Hamarosan belejönnek. - mondta Trufa, aki meghúzta nagy korsóját és kiítta belőle az összes tündesert. - Még egy-két óra mire lesz bennük egy kis ser és tényleg beindul a buli. Addig igyunk mi is. - ajánlotta és így is tettünk. Mindenki meghúzta korsóját fenékíg.
- Ennyi nem elég. Bulizni akarok. - mondta Pippin és korsóját elkezdte csapkodni az asztalhoz. - És még több sert. - majd büfögőtt egyet, de most már senki sem törődött az illemmel. Épp ellenkezőleg.
- Csak ennyire vagy képes Peregrin barátom? - kérdezte gúnyosan Gimli.
- Nem! Ez még csak a bemelegítés Gimli testvér. - válaszolta Pippin és ekkor dobszók hallatszottak a környező fákról. Egyre erősebben, ritmusosabban és kurjantások és dalolászások árasztották el az egész térséget.
- De akkor sem tudsz akkorát mint egy törp. - vágott vissza Gimli.
- Mi az, hogy nem?! Amit te az elébb eresztettél az semmi sem volt még. - szólt oda Trufa. - Igaz Pippin? - és Pippin csak bólogatott büszkén. - Merem állítani, hogy mi hobbitok nagyobbat tudunk befegni mint egy törp. És Pippin ebben nagymenő. - Pippin csak bológatott. - Othhon a kocsma is tőle harsogott! - erősködött Trufa.
- Kötve hiszem. - mormogott Gimli. - Brrhhhhőőőőőőőőőőőőőő - eresztett el egy hatalmas böfőgést, majd böszkén kivonta mellkasát.
- Na ezt körözd le Pippin. - szólt oda Haldír és mosolygott.
- Óhhh!!!! Én ezt simán lekörőzöm! - jelezte Pippin majd meghúzta az édes tündesert és.... - Mindjárt...... várjatok.......... - mondta. - Hamarosan. Nem sietem el.
- Vagy nem is megy! - nevetett Gimli. - A törpőké a legnagyobb!!!! Azt még egy hős hobbit sem körözi le! - de legnagyobb megdöbbenésére:
- Brrrrhhhhhhhhhhhhhhőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő - eresztett el Pippin egy olyan hatalmasat, hogy még Gimli szakálla is meglibbent.
- Uram teremtőm! - ámult Aragorn. - Ekkorát még Elrond sem csinált! Ez aztán Pippin uram! Minden elismerésem! - mondta Aragorn.
- Tény, hogy a hobbitok híresek erről. - szólt Gandalf.
- Ugye, hogy megmondtam? Nem hittetek nekem! - büszkélkedett Pippin. - De most te mutasd meg Gandalf! - kurjantott fel Pippin.
- Én? Én? Én Fehér Mágus vagyok, nem egy büfögő hobbit kinek élete értelme a büfőgés!!!! - háborodott fel Gandi és majdnem felállt.
- De ha hallottad volna Szarumánt a várában! Mikor Grímával valoszinüleg épp vacsoráztak! Kihallatszott minden azon az estén! Még Hamariberkenye is elámult, hogy egy mágus mekkorára képes! - jegyezte meg komolyan Trufa és, hogy rávegye Gandit.
- Óhh Gandalf! Még a tündék is szoktak! - szólt oda Haldír jókedvüen. - De Pippiné! Az aztán nem semmi! A Helm-szurdokban kellett volna elereszteni! - és látszott, hogy Gandi elvörösődik.
- Még, hogy egy mágus..... ki hallott ilyet. - mormolta magában.
- De tényleg Haldír! - szólt Pippin. - A tündék mekkorára képesek? - furdalta az örök kiváncsíság.
- Legolast még sosem hallottad? Hisz rengeteg időt együtt töltőttetek. - de Legolas csak meghúzta magát.
- Nem. Tényleg. Legsit még soha. Te hallottad Trufa? - kérdezte Pippin.
- Nem. Én soha. - válaszolt Pippin. - De térjünk vissza Gandira. Nos, mekkorát tudsz? - kérdezte Trufa és Legolas fellélegzett.
- Hát.......nem is tudom.......nem nagyon próbáltam.
- Próbáld meg! - kiáltotta Pippin, majd már mindannyian:
- Próbáld meg! Próbáld meg! - és ekkor Gandi meghajtotta a sert, majd leeresztette a kancsot.......és mereven várt...............és várt.......és várt mindenki..........a feszültség már a tetejére hágott........Pippin már azt hitte, hogy a mágusok nem is tudnak......és már mindnekin erőtt vett a csalódottság.....hosszú percek.........Gandi híába vár???? És ekkor:
- BBBBBRRRRRRHHHHHHŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ - jött ki Gandiból és mindenki tapsviharban tört ki.
- Hűűűű az anyját! - ordított Trufa. - A Balrog képébe is bele kellett volna büfögnőd! - ordította. És látszott, hogy Gandi milyen büszke magára.
- A Balrognál lehet, hogy tényleg bejött volna. - mondta vidáman Gandi és kacsintott egyet.
- Na! Igyunk tovább! - szólott Haldír, és folytattuk az ivást, majd Legsi megint beindult, és megint odasímult közel és folytatta.
- Ahhh.......Ahhhh............. - és éreztem a meleg lélegzetét a fülem fele. A többiek nem is törődtek vele, kívéve Gimlit, aki odaszólt:
- Aztán nehogy belebüfőgj szegény kislány fülébe! - és nagyot röhögött Legsivel meg velem együtt. De Haldír nem nézte jó szemmel. Aztán ez így ment még egy ídeig és egy tünde, nevén hívva Infert odament Aragornhoz és a fülébe súgott valamit. Majd Aragorn felállt izgatottan.
- Elnézést kell kérnem az igenmélyentisztelt társaságtól, de el kell mennem valahova. - és azzal sarkon fordult és elballagott Inferttel. Majd később mindenki szétszéledt. Pippin és Trufa elment tündelány vadászatra, Haldír és Gandi is elmentek valahova, Gimli még egy darabig ott üldőgélt velünk és idegesen kortyolgatott. Legsit kicsit zavarta a jelenléte.
- Öreg barátom, hát nem vár téged édes istennőd, kinek varázsa masszív baltádat vonzza? - kérdezte békésen.
- De. Vár. - válaszolta komolyan nagy meglepetésünkre.
- Akkor drága barátom? Miért váratod a boldogság kicsiny madarát?
- Azzé' me' - itt büfögőtt. - Mert félek színébe állni termetem és méretem miatt. Ő olyan nagy. Én meg olyan kicsi. - válaszolta és lesütőtte szemét.
- Óhhh! Emiatt ne bánkódj! Nem a méret a lényeg! És azt így is eléred! - bíztatta Legsi.
- Neked nem. Meg Hajnalnak. De nekem igen is a méret a lényeg.
- Akkor eridj és mutasd meg a Magányos Hegy méretét. - mondta Legsi majd az ővéről lecsatolt egy kis kulacsot és odadobta Gimlinek, az épp, hogy elkapta.
- Mi ez? Félreértesz. Én nem szándékozom magam belőni mint te és szédelegni akár egy muslinca ősszel. - mondta Gimli, de forgatta a kulacsot.
- Ne aggódj, ez csak tünde pálinka. Olyan esetekben jól jön. Gondoltam, hogy Aragornt megkínálom vele, de amilyen észre sem venné ha elkezd hatni. Így nálad jobb helyen van. - mondta barátian.
- És te? Neked nincs rá szükséged?
- Nekem már megtette a hatását az az esés. - válaszolt, majd Gimli nem is habozott, meghúzta a kulacsot és felpattant majd elhajtott, a kulacsot meg üresen elbobta.
- Végre egyedül maradtunk. Hogy én ma, hogy vártam eme percet! Végre célba érhetnek vágyaim! Óhhh!!! Legyél velem! Nincs itt senki! Olyan rég nem voltam már.....óhhh.....!!!! - mondta Legsi és megragadott. - Az erogén zónám még mindig szítja bennem a vágyat. Óhhhh!!!...........Ahhhhh........ahhhh........ahhhh.........tudod hol az én erogén zónám? A Legerősebb? Mert több is van ám. Egy ott. - és kezével ott megérintett. - A köldökőm alatt.......ott......a másik.....itt........- és megcsókolta a nyakamat. - Meg itt.... - majd a tarkómat.... - És a fülem. Óhh a fülem! Imádom haa fülemet harapdálják! Majd te is! Jó? - és kicsit megharapta. - De nem ez a legerősebb............a legerősebb....... ott.....igen...ott........ahol ráestél.... - és hátul megérintette a derekamat, majd felfelé simogatott. - Nem is tudom miért pont ott......minden tündének máshol.....nekem itt.........óhhhh..........micsoda kéj!!!!

Aragorn már dörzsőlgette a tenyerét.
- Hogy én milyen kiváncsi vagyok már! Láthatom az ősi tünde fegyvereket! És azokat, melyeket őseim viseltek annak idején és azokkal keltek harcba Szauron ellen! Micsoda örőm! - a boldogságtól majdnem kicsattan, de Infert csak mosolygott magában. Majd beléptek egy helyre, amit Aragorn fegyvertárnak tudott be. De ehelyett egy függőnnyel teli szobában találta magát és egy ágyon három szőke tündelány, akik elkapták Aragorn és aki rémülten próbálta magát kiszabadítani, de híába.
És a helységből csak egy ordítás hallatszott:
- MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SEGÍTS!!!!!!!!!!!!!MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenki javában bulizott már. Dob, zene ének minden fáról, ahol csak tündék voltak. Buli, pia, nők, pasik! Minden volt! De a hatalmas nagy buliban senki nem figyelt fel egy apró árnyra, mely kissé dülöngélve de felsurrant az egyik hatalmas lépcsőn, egyenesen Galadriel úrnő lakosztályához.
- Hiába jöszz Gimli, úgy sem találsz itt gyümölcsőt! Te egy törp vagy! Szégeny rád és nemzedékedre! - korholta le magát. - Mit keresel itt Gimli?! - és fejbevágta magát, majd hirtelen egy szobor mögül egy hosszú női kéz kapta el és rántotta be úgy, hogy Gimli még köpni nyelni sem tudott.
- Óhhh!!! Én hős törpőm! Hát megjött a hosszú útról és visszatért, hogy úrnőjét boldoggá tegye! - mondta édes hangon Galadriel, aki Gimli előtt térdelt és selymes kezeivel Gimli arcát simogatta, akiben majdnem megállt a szusz és vörősen, megígézve állt..... és hebegett. - ÓHhh!!! Én Glóin fía Gimlim! Óhh Gimli! Micsoda egy neves név egy törp számára! - és Gimli fejét mellei közé nyomta, aki persze majdnem megfulladt, de élvezte, majd megint visszarántotta és Galadriel folytatta:
- Óhh én Gimlim! Nem bírom ki nélküled! Óhhh!!!Ahhh!!!!! - és megint magához nyomta. Gimli épp, hogy levegőhőz jutott, még baltáját is kiejtette kezéből, majd karjaival hadonászott, hogy mindjárt megfullad. Majd Galadriel megint visszarántotta, így Gimli szólni tudott:
- Óhhh!!!! Úrnőm!!!! Óhhh...!!! - és feje megint ott volt.
- Óhhh Gimli! Már akkor tudtam mit akarsz, mikor te és a szővetség elindult a hosszú útra! Láttam a gondolataid! És most is látom! Ne aggódj! Ne aggódj! Óhh Gimlim!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109064 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Niph: A tiedsem semmi!!!!! :lol: :lol: :lol:

A piszkos fantáziám? Ti akartok ilyeneket hallani Legsiről meg a többiről!!!! :lol: :lol: :lol:

Mindjárt itt lesz a forró folytatás! De én tényleg nem akartam az egészet egy prgiába űzni, de én csak írok és nem tervezek! :lol: :oops: :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108995 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal na de ilyet! :biggrin2: Nagyon állat! Foolytaasd!!
Niph: :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108992 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: fene azt a piszkos fantáziádat!!! :lol: :lol: :clown:
Bár nekem mindentol függetlenül az Öregasszonyszara fu volt a topon... :itscool:

Niph: jajj, Théoden, jajjjjj!!! :up: :hello:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108966 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108939 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Niph, Gyémánt naon jók vagytok... :twisted:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108907 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Állatiak vagytok
Niph, Gyémánt és mindenki: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem lenne egykét The Sims-es fótom Aragor, Frodó hétköznapjaiból. Nem tudnátok olyan lapot mondani ahová felrakhatom öket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108886 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal, ez egyszerüen elképesztö! MÉÉÉÉÉÉG!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Mester: te is rúlzol, abba ne hagyd!

Éowyn és az egyenjogúság
[size=9:3sixjbs5]/fejezetek egy feminista harcosnö életéböl/[/size]

Edoras
Aragorn: Milyen gyönyörü a ruhád, Úrnöm!
Éowyn: Na persze! Mindig csak ruhák, ruhák és ruhák! Miért nem hordhatok én is macskanadrágot, mint Legolas? Úgy látszik, a tündelányoknak mindent szabad…

Théoden újjászületett
Th: Ismerem az arcodat… Éomer!
Éow: :evil:
A: Gandalf, biztos, hogy mindent jól csináltál?
Ga: Persze.
Legolas: Hi-hi.

Helm-szurdok felé
É: Hol van az a nö, akitöl ezt a nyakláncot kaptad?
A: Messze északon, és lehet, hogy elhajózik. De lehet, hogy nem.
É: És mondd csak, tud ö olyan jól lovagolni, mint én?
A: Hát, Asfaloth-t senki nem üli meg nála jobban…
É: S tud-e kardot forgatni?
A: Azt a csini ezüst kardját úgy használja, akár egy szamuráj…
É: Na de csak nem olyan szép…
A: Ó, benne született újjá Lúthien.
É: Hogy lehelne rád meg a forgatókönyvedre a nazgúl, PJ!

Találkozás a Boszorkányúrral
Boszorkányúr: Bolond vagy! Eleven férfi nem tarthat vissza engem!
É: Hahaa, szívtál!
B: Miért?
É: Mert én nö vagyok! Szabad és független!
B: Hogy oda ne Rohanjak! Kotródj!
É: Nem!
B: Mi? Komolyan, a férfiak nem tétováztak ennyit…
É: Pedig a férfiak unalmasak…
B: Na, ebben egyetértünk. El tudod képzelni, milyen egyhangú lehet évszázadokon keresztül nyúlszívü férfiakat kaszabolni? Te nö vagy… Végre egy kis változatosság! (lecsap)
É: Minden pasi egyforma…

Az Ispotály
É: Helytartó úr, van néhány problémám az Ispotállyal.
Faramir: Hát, ha hatalmamban áll, megpróbálhatok segíteni.
É: Szóval az a helyzet, hogy a párnám huzata…
F: Igen?
É: Rózsaszín virágmintás! Iszonyú!
F: Van szívecskés is. Meg angyalkás… De ha engem kérdezel, a legédibb a lila selyemmasnival díszített. Inkább olyat szeretnél?
É: Arrrgh!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108877 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
hajnal ez qwa jó de tényleg tudni akarom azokat az erogén zónákat :D

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.488 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére