Humor

Több
21 éve 6 hónapja #109936 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Niph: ajajj...
Szegény olyan nem odaillo... :lol:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109914 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jók vagytok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez nagyon gonosz:
www.vicclap.hu/static/pic/photo/preciouss.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109900 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
De rég voltam itt... :roll:
Alyr: SzSzSz!!!
A többit még nem olvastam végig. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109886 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor

Neframíel írta: Nima, meg ne merd tenni! :evil: Mert naon szomorú leszek. :cry: Komolyan!! Folytasd, folytasd, folytasd!!! [size=9:2latea93]Egyébként ha minden egyes írásodat kellő képp dicsérnénk, veled lenne tele a fórum! [/size]


Ehehehe. erre ment ki az egész! :evil2:
Köszi!

És írj még, mert nagyon jó a stílusod és színvonalasan írsz, a poénjaid is velősek! / Oh, míly szépen hangzik... :oops: /

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109884 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor

Nimashilin írta:
[size=9:20u980bh]/Hüpp, hüpp Frottírt meg sem dícsértétek... :cry: Nem is írok többet... Hüpp.../ [/size]


Nima, meg ne merd tenni! :evil: Mert naon szomorú leszek. :cry: Komolyan!! Folytasd, folytasd, folytasd!!! [size=9:20u980bh]Egyébként ha minden egyes írásodat kellő képp dicsérnénk, veled lenne tele a fórum! [/size] :lol:

Ivó: sztem jó, de talán ha nem csak humorra utaznál, hanem mondjuk írnál egy történetet /novellát, esszét, stb./ nagyobb sikered lenne. Most meg ne bántódj!! De azért valjuk meg hősiesen, Hajnalt, Nimát, Alyrt, Olóreát, és a többi klasszikust nehéz túlszárnyalni...
De ne aggódj, én is emiatt szenvedek [size=9:20u980bh]kóros önbizalomhiányban. [/size]Így szenvedek: Mostanában nem is írok, inkább olvasom az övéiket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109878 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: fáradt vagyok!!! Jajjjj! Teljesen eltompultam... Hihetetlen, mennyire le tudsz fárasztani!!! :up:
Olórea: a Faramiroson + Arwenesen akkorát röhögtem...
Ivó: jó, csak olyan, mintha a történetet írnád meg rövid kiadásban. /kevés a poén... :look: /

[size=9:10v1ewmo]/Hüpp, hüpp Frottírt meg sem dícsértétek... :cry: Nem is írok többet... Hüpp.../ [/size]

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109871 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Nefra: Szerinted milyen az enyém?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109866 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor

Olórea írta: Hogy érted, Hogy "ott vagyok" ?


Nagyon ott vagy a témánál :arrow: jó, amit írsz! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109847 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
[size=9:2scgwblq]Aszthiszem,hogy holnap,vagy holnapután befejeződik,amit írok.De lehet,hogy még ma. [/size]:?
FOLYTATÁS:
Aragorn kicsit még titkolózott,majd kinyögte:
-Völgyzugolyba megyünk,nincs mitől félni.-jelentette be barátainak.
A nap már ment le,szinte homályban kellett menniük. Ösvényeken,viharzottak át,folyók mellett futottak. Illetve Fehér Gandalf nem futott,hanem inkább döcögött.Öt óra körül járhatott,hisz már fél ötkor elkezdett lemenni a nap.Trufa és Pippin már a fáradságtól majdnem összeomlottak,annyira mentek mindenhol.Samu már jobban bírta a dolgot,hiszen ő a fogafóban kipihente magát.
-Éhes vagyok! -szólt Trufa.
-Mi? Te teljesen begolyóztál? Hisz most ettél meg valami barna valamit!?!?
-Jól vanna! Nem tehetek róla,hogy korog a gyomrom. Ja! És azt kifelejtettem,hogy szomjas is vagyok! Mikor érkezünnk meg Völgyzugolyba? ?? Kíváncsi vagyok milyen lehet! Te nem,Trufa?
-Ja! Biztos ünnepi lakomával várnak majd bennünket! Nem? Olyan jó,finom,puha pihe takarócskában alszunk majd,hogy alig bírok felkelni! Milyen isteni helyünk lesz! -lelkendezett Pippin.
-Ne várjatok valami nagy fogadtatásra! Hisz a tündékhez megyünk! Halgassátok inkább a madarak csiripelését,a sün halk fingását a bokorban. Legyetek kicsit természetszeretőbbek! -mondta Aragorn.
-Hogy legyünk természetszeretőbbek? -szegezte fel a kérdést Aragornnak Samu,de a kérdésre azonnal,megelőzve Aragornt,válaszolni kezdett Trufa.
-Nos,én már tudom!! Úgy, hogyha éhesek vagyunk,mint én,akkor szólni kell a csoport vezetőjének,vagy milyének,hogy dobjon ide valami gyümölcsöt,vagy akármit. De ezesetben a Trufa,én,almát szeretne.
-Hogyha megmersz mukanni,TRufa,esküszöm,hogy felnyalatom veled a földet,vagy legalábbis,rádhúzok egy kötelet,éste fogsz majd előre menni a sötétbe,mi meg fogjuk a kötelet. Érted?
-khmm,izé,rendben! Tudod mit? Ezt nehogy megsértődésnek vedd! Én nagyn jól elszórakozok vele -mondta halkan oda Trufa Frodonak.
-Mindjárt ott leszünk,Trufa,szóval kösd fel a gatyádat,mert ha valami rossz szót is meg mersz mukkanni,a vc-be teszem a fejed,és megkérem az eggyik tündelányt,hogy üjjön rá a vc-re. Világos?
-Min a makk,de azt meglehet majd tőlük kérdezni,hogy honnan ilyen sima a hajuk? Ne! Várj! És lehet velük csináltatni egy interjút?
-Hát! Még gondolkodom rajta! Oks? Ha jobban szeditek a lébaitokat akkor már ott leszünk kb egy óra mulva.
-Te,Aragorn,vagy kicsoda,én vagyok Gandalf,de a barátaim csak Gandi nak szólítanak,szóval nyugodtan szólíts Gandinak.
-Ok,Gandi! Bizonyára azt várod,hogy én most azt mondja,hogyte szólíthatsz engem meg Aragoronn-nak,de nem!
-Tényleg Aragoronn? Tudod mit mondtam az elöbb Trufa? Azt,hogy beleteszem a fejedet a vc-be,és megkérem az eggyik tündelányt,hogy üjjön rá a vc-re. Nos,ez az ígéret nem csak ott,a rosszalkodásért érvényes,ha nem ha itt is rossz vagy,akkor is érvényes.
-Értettem,Ara..... -Trufa nem fejezte bea mondatát,mert estébe jutott,hogy mit mondott neki Aragorn.
Itt vagyunk! -jelentette ki Aragorn. Gyertek utánam!
-Ne oktass ki már te szamár! Én is voltam itt már! Tudom hogy hol van Völgyzugoly! Itt jobbra kell menni!
-Tévedés,öregem. Itt balra kell menni,nem jobbra,szóval már jártál itt?
-Igen,jártam. El sem tudod képzelni milyen sötétség volt amikor egyszer rég ideértem,és eltudtam közlekedni!
-Azt képzelem! Nem nyitok vitát,itt balra kell menni és kész!
-hmm..... -és honnan tudod?
-És te honnan állítod,hogy jobbra kell menni? -kérdezte Aragorn. Gandi már nem szólalt meg,inkább követte egész úton Aragornt. Az út végén volt egy bejárat,és ez volt rá írva: "Belépés,egy,kettő,három. Kapu,nyílik!
Ezt olvasd el....." Aragorn elolvasta,majd a hatalmas kapu tapsra kinyílt.
Mehetünk,kész. Nagy világosság volt a teremben. Ez még nem az. Egy ösvényen keresztül,újjabb kapuhoz értek. Ezen már csak belehetett menni simán,nem kellett semmeit se elolvasni.
-Valószinüleg ez egy tanácsterem. -mondta oda Samu Pippinnek.
-Csá! -mondta Aragorn. A teremben sötétség volt,majd egyszerre világosság lett.
-Hát hol voltál ennyi ideig? Aszthittem soha nem érkeztek meg! Vártalak benneteket már nagyon!!! -mondta valaki,aki olyan szép,üde csinos volt,mintegy tündelány.
-Tünde! Nézd Pippin Tünde! -már azonban kicsit rosszabb lett a hangulata Trufának,mert már megint eszébe juott mit mondott Aragorn.
-Miért jöttetek? -szólt lágy hangon,egy hosszú hajú,szőke,kék szemű, tünde,akit Legolasnak hívnak.
-Azért,mert nagy bajban vagyunk! Szarumán fekete lovasai a nyakunkon lógnak,és elakarják venni a gyűrűt Frodotól.
-Vedd elő a gyűrűt,Frodo. Frodo kihúzta a zsebéből a gyűrűt,és egy asztalra tette.Hirtelen egy törp jött elő. Bocs a késésért!
-Semmi gond! -szólalt meg Legolas,majd megfordította a fejét,és szőke hajfürtjei szanaszét logttak.
-Törjük szét a gyűrűt! -szólt eggyik tünde.
-Nem! A gyűrűt csakMorodorn lehet elpusztítani,a hegyek közt! -szólalt meg kócos hajjall Legsie.
-Azért próbáljuk meg! -szólt az a bizonyos törp.
Hamar a gyűrűnek vágta a kardját,és semmi sem történt,csak szikrák potyogtak a földre.
Áhh! Ez nem sikerült! -szólt az a törpe Gimli.
Nos,ezesetben,amit hallottam,megcsináljuk a Gyűrű Szövetségét.
Frodo, a gyűrűhordozó, Aragorn,Legolas,Gimli,Trufa,Pippin,Samu, Boromír,Gandalf.
-Ezennel megnyitom a Gyűrű Szövetségét. Elmehettek,szerencse legyen veletek!!
Gimli és Legolas nem nagyon értik meg egymást,viszont Gandi és Frodo annál inkább.

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109843 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Hogy érted, Hogy "ott vagyok" ?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109837 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Köszi, Hajnal! :) már jól vagyok.
Megint kárt tettél gyermeki lelkünkben! :lol: Már mindenhol félmeztelen Haldírokat, fehérlábú táncoló Gandalfokat, meg kimerült Aragornokat látok! Kb. ilyenek lehetnek: Igazam van? :wink:

Már naon várom a fejleményeket!! Olórea, nagyon ott vagy!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109749 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Szasztok! Megpróbáltam alkotni egy kicsit...Hát nem sikerült...
De azért leközlöm. Majd küldöm azt is, amit arról írtam, mik történtek Bríben... Az azért jobb lett 8)


Gimli: Oh, Galadriel! Minden hölgyek legszebbike!
Éomer: He? Az a lotyó ?
Gimli: Ez meg ki volt? Gyereeee, te! Állj ki velem életre-halálra!
Éomer: Jóvan! Gyere csak!
Gimli: öööö… Inkább beszéljük meg…

Banyapók: Gyertek kicsi husi falatoook…! Nem bánt a néni…
Frodó: öööö….
Samu: köszönjük, majd inkább máskor…
Banya: Ne mááár! Mióta felfaltam a második férjemet, csak orkokkal találkoztam…
Legalább egy canastát játszatok le velem!…
Samu: Nemnem, mennünk kell…kéne… Hé, Frodó uram! Sikerült becsavarnom a villanykörtét!
Banya: Grrr….

Faramir: …a völgyeinkben gyönyörű virágok nyílnak, s vannak leányaink, még szebbek…
Éowyn: Hé, öcskös! Döntsd már el, hogy kinek udvarolsz!

Arwen: Emlékszel, amikor még először álltunk itt?…
Aragorn: Azt hittem, egy álomba tévedtem…
Arwen: …hajad mosott, ruhád tiszta volt, nem úgy, mint most…
Aragorn: …legalább 5 centivel alacsonyabb voltál, és nem borotváltad a lábad…
Arwen: Grrr….

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109745 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Nef:

Ne bánkódj!

Ja, és nem csodálom, hogy egyik szerepet sem kapta meg:)
Jobb, hogy Orlando :oops: kapta Legsi szerepét, Viggo :oops: meg Aragornét.

:lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109735 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
A folytatás:


De mi csak táncoltunk és táncoltunk, és velünk együtt Pippin és Trufa a barátnőikkel. Trufa nagyon tehetségesnek bizonyult, amin én nagyon is meglepődtem, de még így sem múlta fel Haldírt, aki mint John Travolta a parketten mutatja meg, hogy mire is képes a parkett ördőge. Aztán Gandit kirángatták a kör közepéről, és ő csalódottan ült le egy padra, de még visszaszólt:
- Ha én egyszer ( megint ) a kör közepére állok, egyszer majd így kiáltok: Ezt nektek! - és beintett mindenkinek, de senki sem figyelt rá. Közben Haldír egyre jobban közeledett, én meg Legsit sehol sem láttam. Hol lehet? De Haldír nagyon jó táncpartnernek tünt és én nagyon jól éreztem magam vele.Majd Celebron is bekapcsolódott, eleinte ő kicsit félénken, majd kivillant két fehér csizmája és "Májkül Fletlit" megszégyenítően ő is járta velünk. Közben dőlt a pia, fű, minden ami kellett! Majd Celebi és Haldír párbajra keltek, hogy ki tud jobban táncolni. Majd már mindkettő szabaddá tette felsőtestét és versengtek, mint kakasok a dombon.
Közben Gandi csöndben üldögélt és nézte a vígasságot, amikor odajött hozzá egy tünde, és félénken megszólította:
- Elnézést Fehér Gandalf - szólt, és hátravetette hosszú szőke haját. Gandi nem tudta eldönteni, hogy fiú vagy lány-e.
- Elnézem. - válaszolta Gandi, majd ívott a korsó serből, amit a kezében tartott.
- Én a "Minden Mi Lórien" napilaptól vagyok itt és szeretnék a mélyen tisztelt Gandalf úrral egy interjút készíteni. - kérdezte, és leült Gandi mellé, aki felhúzta a szemöldőkét.
- Mi a neved? - kérdezte Gandi.
- Kantinoff uram. - válaszolta a pisze tünde és lábait keresztbe tette, majd megint megígazította a haját.
- Nos, rendben. Bármit kérdezhetsz, kívéve azt az éjszakát, amikor épp a Nyuszimuszi fogadóban voltam és....... elnézést. Erről nem kérdezhetsz. - mondta Gandi, majd megint ivott, vagyis csak tette volna, mert a korsó már üres, így a mellette, arcát az asztalhoz nyomva, részegen alvó tünde kezéből kiszedte a félig még teli korsót és azt húzta meg. - Nos, kérdezz kis cuncimókus. - mondta neki Gandalf és Kantinoff elvörösödőtt.
- Az első kérdés: Mikor tervezte el, hogy mágus lesz? - kérdezte Kantinoff. Gandi hosszasan elgondolkodott, majd válaszolt:
- Nem én döntőttem. A Felsőbb Erők. Vagyis anyukám. Hogy nyugodjék békében. Ja, nem is halt meg. Hisz ő a Felsőbb Erők. Na mindegy. Az a lényeg, hogy nem emlékszem teljesen a gyerekkoromra, de nem én döntőttem. Aztán elkerültem valami mágus suliba, accán volt ott valami "Kerri Kókler". Na, az mindenkin túltett, de volt valami sport is a suliban. Aztán kiderült, hogy én is tehetséges seprűn lovagló egyén vagyok, na meg én voltam a szépfiú. Na, szóval az a lényeg, hogy mi folyton viaskodtunk, ő nem volt valami szép. Még egy sebhelye is volt. De én legyőztem. Én voltam a jobb!!! De felejtsük el. Ez egy hosszú történet. És réges rég történt egy másik galaxisban. - fejtette ki Gandi, majd elkezdte stírőlni Kantinoff lábait.
- És, hogyan ismerkedett össze Szarumánnal? - kérdezte a tünde.
- Óhh!!!! Fehér patkány! - kiáltott fel Gandi.
- Fehér patkány? - kérdezte Kantinoff.
- Igen. Így hívtuk a Mágus Egyetemen. Akkor még másmilyen ídők jártak. De már akkor nem nagyon csíptük egymást. Állandóan a tükör előtt volt és mondogatta: "Tükröm tükröm, mond meg nékem, ki a legszebb Középföldén?". A tükröt valami ork fekete piacon szerezte be. Vagy törp fekete piac volt? Már nem is tudom. De a fekete piacon mindent belehetett szerezni, amire csak szükségünk volt.
- És ön szerint mi lett Szarumán veszte? - kérdezte Kantinoff.
- Hmmmm............természetesen, a saját megítélésem szerint, mivel én már nagyon sokat láttam és hallottam és sokat tudok és fogok még megtudni eme világról, úgy gondolom, hogy mivel pubertás kora óta komplexusai voltak hegyes orrával kapcsolatban, hmmm.........a komplexusok.......de nem ezek okozták vesztét, hanem a híúság. Igen. Imádta magát. Saját kozmetikát is üzemeltetett Vasudvardban, az orkjai számára, de azokat az életben nem tudta rávenni egy jó kis arctisztításra. Fiatalon még egy mozgalmat is elindított, TSAO néven, ami annyit tesz: Tegyük Széppé Az Orkokat.
- mesélt Gandalf és ez így ment még egy jó darabig...............

- Óhh én leghatalmasabb és legcsodálatosabb Úrnőm, ki megajándékozott a legnagyobb ajándékkal, amit még egy tünde sem kaphatott soha életében. Kívéve talán Lórien ifjúit, de én, én a magamfajta törp, én Glóin fía Gimli...eme csodálatos ajándék!!!! Óhhh!!!! - mondta egy apró dudor, egy hatalmas ágyon, egy hatalmas fehér takaró alól.
- Óhh én Gimlim! - áradozott Galadriel, aki szintén az ágyon, betakarózva feküdt és szeme is homályos volt az elmúlt percek hatása miatt. - Óhhh!!! Én hős törpőm! - mondogatta Galadriel.
- Óhh én Úrnőm! - válaszolt Gimli, a kis dudor a takaró alól, ami ide-oda mászkált a takaró alatt. - Óhh Úrnőm! Csak áruld el nekem, hogy eme nemes és szent takaró alól, hogy találhatnák ki? - kérdezte a kis dudor.
- Óhh Gimlim! Hát elakarsz hagyni? - kérdezte csalódottan Galadriel.
- Nem Úrnőm. Ámbár a legcsodálatosabb mennyország tárul itt a szemem elé, kevés eme szent és édes levegő a takaró alatt, és én már lassan fuldokolni fogok. És szeretnélek már kívűlről is megcsodálni. - mondta Gimli, majd egy hatalmas huppanás hallatszott az ágy végében.
- Auhhh!!!! - kiáltott fel Gimli, majd Galadriel íjedten ült fel az ágyon.
- Óhh Hősőm! Mi bajod történt? - kérdezte Galadriel.
- Semmi legcsodálatosabb Úrnőm, végre megleltem a kijáratot, csak nem gondoltam, hogy eme nemes kijárathoz hatalmas szakadék is tartozik. - válaszolta Gimli és kidugta a fejét az ágy végéből. - Ne aggódj Úrnőm! Rohanok is vissza hozzád, amint megmászom eme roppant hegyet, melyről épp most zuhantam le és mely elválaszt most kegyeidtől. - mondta szomorúan Gimli.
- Óhh kedves! Szomorúságot hallok hangodban. Óhh!!! Kérlek áruld el szomorúságod okát! - kérte Galadriel. Majd látta, ahogy Gimli nehezen, egyszál kis ágyékkötőben próbálja megmászni az ágyat.
- Csak eme roppant esés volt fájó, és sajnálom, hogy nem születtem nagyobbnak. Óhh én dícsért és megszentelt Úrnőm! Nem tehetek róla, de kisebbségi komplexusom van melletted. - válaszolta Gimli, majd miután fölmászott odabújt Galadriel ölébe, aki megsímogatta apró fejét.
- Óhh én hős Gimlim!

- Óhh Hajnal! - suttogta Haldír, aki már teljesen közel volt hozzám és együtt, egy ritmusra mozogtunk, hátulról a derekamat simogatta és csipőjét folyton előrenyomta.
- Óhh!!! Akarlak! Nem érdekel Legsi mit mond! Én eddig még csak tündékkel voltam! Változatosságot akarok! - suttogta, aminek nehezen ellenáltam és bennem jó sok tündeser és pálinka volt, amitől már kissé fejem is nehézkesnek tünt. - Legyél velem! Szökjünk meg! Csak mi ketten! - folytatta Haldír. Nem is vettem észre, hogy közben Celebi minket figyel, ahogy nem messze egy tündével táncolgat. - Ne is figyelj Celebornra! Tudom, hogy ő is téged akar! De velem elébb!!! - kérlelt. Minek néz ez? Mi vagyok én?! Óhh!!! De ezek a tündék! Hát vétek lenne egyet is kihagyni? Ha már a szaloncukor ott van a kezemben, miért ne bontanám ki és kóstolnám meg? Óhhh!!! Ez a Haldír! Olyan édes! Jaj! És Legsi? Ő is édes! Mindkettőt! Jaj! Egyik jobb mint a másik? De Legsi hol van? Leszakítom Gandi szakállát, ha valami baja van Legsinek!

- Hogy tőrne le a botja Fehér Gandalfnak! - szítkozódott Legsi, aki egy ajtó elött állt és várt, majd idegesen fel s alá járkált. Benntről, örömteli síkolyok hallatszottak. - Miért bűntet engem Lórien szelleme, eme szerencsétlenséggel és, hogy voltam olyan hülye, hogy hagytam magam rávenni, hogy Aragorn mellett örkődjek és ha kész van, a tánctérre vezesessem, illetve lefektessem. Vagyis, hogy lefektessem pihenni eme hosszú és kimerítő órák után? - kérdezgette magában Legsi, majd közben észrevette, hogy fordítva húzta fel a felső öltőzékét. Majd leakasztotta válláról harci felszerelését, és aztán felsőrészét, hogy megfordítsa azt. - Ki tudja, hogy Haldír, hogyan nyomul Hajnalra! Nem ígazság! Alig tudtam magam kiélni és erre Fehér Egér rám tőr! Óhh szegény tünde fejem! Hosszú ideig voltam férfiakkal összezárva, még az a Boromir is zaklatott és most, hogy van valaki aki lány..!!! Óhh jaj tünde fejemnek! - mondogatta most már hangosabban, mikor már félpucér volt. Ekkor Gimli vetődőtt arra, büszkén, ruhája csálén. Legsi azonnal észrevette.
- Óhh! Lám! Gimli testvér, kinek hosszabb perceket adott az ég a szépségből és gyönyörből, mint nékem Legolas barátjának! - mondta kissé csalódottan. De látta, hogy Gimli sincs túl jó kedvében. - Látom lelkedet nehéz bánat nyomja Gimli testvér. Hát nem ment minden rendben asszonyodnál? - kérdezte Legolas, csipőre tett kézzel.
- De. - válaszolta Gimli, majd megtámaszkodott baltáján.
- Hát akkor? - kérdezte Legsi. Nem is vette vissza ruháját, inkább rendbe tette kissé kócos haját.
- Úrnőm megajándékozott minden földi és égi jóval, ám lelkem mégis vergődik, mint nazgúl a folyóban. - válaszolt Gimli és lehajtotta a fejét.
- És Úrnőd nem boldog? - kérdezte Legsi.
- De. Boldogabb mint én. De én.... - itt Gimli elhallgatott.
- De te? - kérdezte Legsi.
- Túl kicsi vagyok. És ez engem nagyon is zavar. Bár tudnék valami bűbájt, mitől megnőnék! - mondta, majd a hangok abba maradtak és ekkor Aragorn tántorgott ki kissé részegen. Látják, hogy a ruhája darabokban, rongyokban lóg le róla, és terpeszben megállt, belekapaszkodott övébe.
- Hát ti? - kérdezte elcsukló, fáradt hangon.
- Mit tettek veled azok a némberek? - rikkantott fel Gimli.
- Óhh!!!! Semmit! Semmit!!! - mondta részegen Aragorn. - Gyógyítottak. - válaszolta és lehunyta szemeit, majd jókat vigyorgott.
- Ne aggódj Gimli tetvér, látom Aragorn barátunknak jót tett a kezelés. - válaszolt Legsi. Erre Aragorn táncra akart perdűlni a zene hallatán, de majdnem elájult, így pofával az ajtónak esett, kezeit és lábait szétvetve.
- Na szedjük össze. - mondta Gimli.
- NNhhhháááá!!!!! Nee!!!!! Jól vagyok! Soha nem voltam ilyen jól!!!! - fordult vissza Aragorn kissé csálésan, majd észrevette Legsi híányos ruházatát és Gimli rendezetlen öltőzékét. - Óhh fiúk! Szégyeljétek magatokat! Hát nem találtatok magatokhoz illő lányt Lórienben?! Óhh szégyen! Tudom, barátok vagyok, - kezdte magát összeszedni - de akkor is! Fiúk! Ez undorító!!!! Gimli még ok, de te Legsi! Te olyan szép vagy, hogy a lányok halnak irántad! - ordította el magát. Legsi elpirult, Gimli morgott egyet.
- Félreérted Aragorn. - válaszolta Legsi. - Engem Gandalf bízott meg, hogy figyeljek rád és Hajnaltól és gyönyörű percektől szakított el, Gimli meg épp...... - kezdte mondani, de Gimli felrántotta baltáját és Legsi feje elé nyomta.
- El ne áruld nevét! - morgott Gimli elvörösődve.
- Ne aggódj Gimli testvér. Tudok róla. - válaszolta Aragorn. - Nem szégyen az, ha te és Gandalf szeretitek egymást. - mondta Aragorn italtól bűzősen. Gimli most már mégjobban felmorgott és Aragorn felé nyomta baltája élét.
- Ez nem igaz! - morgott Aragornnak, aki most már végképp nem tudta, hogy Gimli kivel volt.
- Csak nem a hobbitok valamelyike? Ha te megrontottad valamelyiket, neked annyi Gimli! - fenyegette meg Gimlit most már józanon. De Gimli meghimbálta baltáját, bár Aragorn derekáig ért, azért kihúzta magát:
- Hogy mered ezeket rólam gondolni! Még, hogy én!!!! Mi vagyok én? Én soha! És nem vagyok homokos!!!!!! Mással voltam, és nő az illető, de nem mondom meg kivel!!!!!!


- Szóval ön fözőversenyt is nyert Minas Tirithben, ezzel megverve Denethor urat! Hűűű!!! És a helytartó nem volt emiatt mérges? Hogy annyi esztendő után nem helytartó nyert? - kérdezte Kantinoff.
- De. Mérges volt, különősen amiatt, hogy Faramir volt a segédem és az ővé Boromir, aki nem ért annyit a főzéshez, mint a harchoz. Faramir nagyon tehetséges tanítványom, míg Boromir......emlékszem, hogy apja jogarját összekeverte a merőkanállal és véletlenül beleejtette a malacpörkőltbe. Az apja mérges is volt rá, de hát ez egy hosszú történet. - mondta Gandalf.
- És, hogy áll a nőkkel? - kérdezte a tünde.
- Nem állok, fekszem velük. - mondta viccesen Gandalf. De a tünde nem hitt neki.
- Áhhh!!! - kételkedett Kantinoff.
- Nem hiszed? - kérdezte Gandalf zavarában.
- Tudja Mágus úr, hogy más fajta hírek terjengenek Középföldén az ön szexuális beállítottsága körül. - mondta félénken Kantinoff.
- Mégis milyen hírek?! - rikoltott fel Gandalf, majd lecsillapdott. - Erről a témáról nem vagyok hajlandó nyilatkozni, mivel ez az én magánügyem. - nyilatkozta Gandalf komolyan.
- De tagadja, hogy lefeküdt hobbitokkal is? - kérdezte Kantinoff.
- Most már fejezd be! - főrmedt rá Gandi. - Ez nem igaz! - és felállt, de a tünde folytatta, majd Gandi felemelte botját és elordította magát: - Most már hord el magad, vagy a botom a seggedben köt ki! - és íjedtében Kantinoff elfutott úgy, hogy azóta sem látták Lórienben. De Gandalfhoz ekkor egy magas lány lépett oda, ölében Pippinnel, aki egyik karjával átkarolta a lányt.
- Üdv jó Gandalf! Látom dühős vagy! Ki volt ez a tünde? És miért rohant el? Szerintem Rohanig meg sem áll! - mondta Pippin jókedvében.
- Ez csak egy kis pondró, aki azt állította, hogy rajtatok éltem ki magam. - mondta dühősen, majd elviharzott.
- Óhhh, hogy szakadna le a füle annak a tündének!!!!!! - dühöngőtt Pippin, majd aztán mintha mi sem történt volna, rámosolygott kedvesére. - Menjünk kedvesem táncolni. Jó? - kérdezte és egy nagy puszit nyomott a lány arcára.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109711 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
F O L Y T A T Á S


-Jól vana,nem kell így felhúznod magad! Már repülünk is,látod?
-khmm! -Az az ember,csak ennyit tudunk még létéről, feltűnően nagyon ideges volt Pippin,és Trufa viselkedése miatt.
-Velem kell,hogy gyertek. Értitek? REmélem igen,mert csak ti ketten vagytok értelmesek,ezek,ott kinnt nem valami nagyon. Eggyik hülyé*b mint a másik.
-Háááhháháhá! Felröhögött Samu.
-Úgy láttszik már csak te vagy értelmes hobbtka Frodo.
-Háát,ja! És ekkor Samu oldalba rúgta Frodot.
-Áááááááá! H*lye! Eszetlen!
-Bocsika,de ezt meg kellett tennem,valahogyan le kell vezetnem a feszültségem.
-Vezesd le Trufán,ne rajtam!
-Elég! Még nem kaptam választ a kérdésemre! Vagy velem jöttök,vagy pedig itt maradtok,de itt estére orkor fognak sátort verni!
-Egyértelmű válasz,hogy igen! -mondta Frodo.
Hogy hívnak?
-Aragorn,nektek nem kell bemutatkozni! Tudom,hogy mi a nevetek,mit csináltatok hogyan eddig,mindent tudok rólatok amióta eggyütt vagytok!
-Hááááát! Akkor jó,mondta Samu. Megnézem,mit csinálnak ezek az okostolyások....
-Ja,egymást hülyíti* -mondta Aragorn.
-Megyek -jelentette ki Samu,azonban nem jutott túl messzire,mert amikor az ajtó elött volt,épp akkor jöttek meg Trufáék.
-Ááááááááááá!!!!!!! -orditotta Samu az orrát fogva. Hogy tehettél ilyet??? Betörött az orrom miattad! Miért jöttél be? Miért nem maradtál kinn!!!
-Na,tényleg ez a hobbitoknál a beszélgetés..... -sóhajtott Aragorn,majd elmosolygott.
Na,de most nem Samu orra a lényeg gyerekek! Figyeljetek rám! Már az egyik részét elmondtam Frodonak és Samunak. Velem kell jönnötök! Estére itt orkok vadásznak ránk! Szarumán,a gonosz h*lye varázsló utánatok küldödte a fekete lovasokat! Nagyon veszélyesek! Nem maradhatunk itt! Már most el kell indulnunk!
-Mennyünk! -szólt Frodo.
Egy nagy,szép zöld domboldalon mentek keresztül,utána völgyeken,és csak most kérdezte meg Frodo:
-Hova a fenébe megyünk?
-Az erdőbe.
Frodonak egyre csak az járt a fejében,hogy mi lehet most Gandalfal. Vajon hol lehet?
-Aragorn! -azt mondtad,hogy Szarumán h*lye,gonosz varázsló!
-És akkor mi van??? Ha??
-Gandalf Szarumánhoz ment el,és azt mondta,hogy abban a fogadóban,amiben találkoztunk,ott vár engem.
-És nem volt ott?
-Nem,ez ilyesztő.
-Most az erdőbe kell mennünk! -nem érted meg azzal a csöpnyi agyaddal??? Nem tudtad felfogni hogy itt lesznek az orkok estére? És azt sem,hogykövetnek mindek Szarumán fekete lovasai?
-DE,felfogtam Aragorn de akkor is! Gandalf veszélyben van! Meg kell mentenünk!
És ekkor a bokorból valami nagy zaj szűrődött ki.
-Csűűű! -mondta halkan Aragorn,majd kirántotta a kardját.
-Trufa,az egyik fa kiálló gyökerében elesett,majd hangos jajj,de fáj a hasam,kiáltással felkelt. A bokorból erre a sírás rívásra megijedt az illető,aki mögötte volt,és gyorsan felkelt,majd Aragorn gyorsan a torkára tette a kést. Mindenki kiáltozásba kezdett,mert megtudták,hogy ki van a bokor mögött.
-Ááááááá!!!!!!!! -kiáltotta Frodo,Pippin.
-ÁÁááá!! Ááá!!! Anyu!!!!! Ne!!!!!!!!!!!!!! Aragorn ne!!!!!!! -mondták hárman.
-Á,Aragorn,hogy kerülsz ide? Vagy inkább hogyan kerültök ide? -kérdezte Gandi.
-Háát! Izé...ööö...Az úgy volt,hogy találkoztunk a fiúkkal a fogadóban,és jöttünk el erre,mert ott már estére hemzsegni fognak az orkok,és követnek bennünket.
-Tudjátok már???? -honnan a francból???
-Majd késöbb elmondom,most indulnunk kell! -szólt Aragorn.

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109691 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Folytatása következik,de elötte megszeretném mondani,hogy hamarosan befejeződik a Középföldén járó valakik-em,(szöveg,amit én írok)
Utána egy teljesen más szövegbe kezdek majd bele,de azt majd akkor megtudjtok amikor elkezdem.


Folytatás:
A pult melletti kisajtón ez a cédula állt: Belépés csak idegeneknek!
-Akkor épp jó herlye hurcoltalak benneteket! -megőrülnék hogyha nem jó helyre jöttünk volna.
Már a szobában voltak. Nem volt semmi különös benne,olyan féle raktár lehetett.
-Miért hurcoltál ide minket???? -kérdezte dühösen Frodo.
-Ha a gyűrűre fály a fogad úgysem kapod meg! -mondta Trufa,aki még mindig érezte a ser illatát magán.
-hmm,ki van ilyen seres kedvében? -kérdezte az ember.
-Ki vagy? Honnan jöttél? Mit akarsz? -szegezte neki a sok kérdést Pippin az idegennek.
-H*lye vagy? Mit kérdezel folyamatosan ennyit? A hobbitoknál ez a beszélgetés?
-Na ájjon meg már a menet! -mindjárt ott találsz egy jó lila monoklit az szemed alatt,hogyha nem mondod meg legalább azt,hogy ki vagy? -fenyegette meg Trufa
-Hihihi! Az vicces lenne, egy hobbit behúzna egy embernek.
-Mi???? Ember vagy? Te jószagú Úr Isten!!!!!!! Mibe csöppentünk Frodo? -jajveszékelt Samu.
-Még mindig nem válaszoltál a kérdéseimre! Tesség válaszolni! Azonnal,vagy megharagszom!
Kintről,a fogadóból nagyon nagy csend volt. Furcsálta is ezt ember,hisz amikor bevonszolta ezeket a hobbitokat még nem volt ekkora csend.
-Milehet az oka ennek? -szegezte fel magában magának a kérdést az ember. Az lesz a legjobb,hogyha kiküldöm az egyik hobbitot azza az indokkal,hogy vár rá két üveg ser. Hihi.
-Figyusz,nézd már meg nekem,hogy tényleg ott van az a két üveg ser,ami rád vár Pippin.
-Ha lehetne akkor nem Pipin,hanem Pippin! -köszönöm!
-Ser? Hol? -kérdezte Trufa,és Pippin tekintetével már harcoltak is a seren.
-Kettő van,akkor mennyetek ki ketten! -szólt rájuk mérgesen az ember.
-Biztos,hogy ki kell mennünk? -nyafogott a félelemtől Pippin.
-Ne akard,hogy én dobjalak ki,Pipin!
Pippin látszólag észre sem vette,hogy az ember nem Pippint mondott, hanem Pipint. De lehet,hogyha észre is vette volna,nem szólt volna,mert a gondolatában egy üveg ser kalandozott. :P

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109683 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Humor
Ryana, én szeretném a Monthy-t, angolhumor rúlz :)
Gyalog-Galopp szöveg beütések rúlz :lol:

Gyémánt: folytatást követelünk :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109679 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor
Nos, Hajnal, elolvastam, amiket írtál… [size=9:2q8y1xef](Mert ez nálam lassan megy… Minden lap lementem az aznapi termést humorhónapnap néven, aztán mikor kello mennyiség összegyult, kielemzem, vagyis elmentem docba rendezve. Aztán mikor idom van, el is olvasom oket.)[/size]
Hát ez nagyon kész… Legsi & az erogén zónái… " Mágus vagyok, nem lélekgyógyász" Denszülo tündék…
Nagyon jóóó! :itscool:
Ja, és szegény Gorny! :wink:

Monty-s, ha gondoljátok, van még asszem ketto… :roll: Szóval ha van rá igény, szép lassan nekiállok lefordítani. :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109673 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Te ne haragudj. Nem is tudom, hogy értettem... ma ilyen napom volt. Sikeresen mindenkit megsértek, akihez csak szólok. Nem akartam leszólni őket, tényleg nem érdemlik - így normálisan gondolkodva. Egyáltalán becsülendő, hogy vmit kezd vki M.o.-n ezzel a témával kapcsolatban.
Most meg mit mentegetőzök?! Á, hagyjuk. Nem szomorítom tovább ezt a topicot magammal. Majd jobb passzban visszatérek.
Bocs az offokért. /ha van még olyan, akit még nem sértettem meg/

Na, a hangulatomért megpróbállak titeket kárpótolni ezekkel a képekkel. Róluk csak annyit, hogy eredetileg Stuart Townsend játszotta volna vmelyik szerepet, csak vmilyen rejtélyes okból kifolyólag hazaküldték...
Tehát, Legolasként:

És Aragornként:


Úh. Kicsit nagyok lettek. Bocs. :|

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109671 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
-Szarukám már halálziher megunta a sok üldögélést Grímasszal, ezért ki fog jönni. Nem bírja a szemöldöktelen képét. –állapította meg Gané. Ott álltak a Víztorony kapujában és kopogtak. Semmi.
-Khréééé, Szaruhám, burágó, jer ki! –dörmögött Szétkakál.
-Ja, Hanukám, kitolhatnád az arcot közénk! –kiáltott fel Aranygomb is.
Sz. –mert már nem tudjuk, hogy is hívják…- végül megjelent egy üvegezett, művirágos balkonon. Haját majdnem fehérre szívta a hidrogén és elég nagy lenövés éktelenkedett a feje tetején. Ismeretlen tárgyakal összemosott fürdőköpenye épphogy eltakarta azt, amit igencsak el kellett takarni. Nyafogva megszólalt: -Jaaaajjj, ne! Mit kerestek itt? Olyan rossz a hangulatom! Húsz órája keltem tíz perce. Nem is ettem semmit, csak hovatovább és izé, őőő, egy nagy tál töltötthúst, némi kergemarhát és öt adag gundelpalacsintát. Szánjatok meg! Sajnáljatok! Ezek a mocsok kendek mindenemet elvitték! Gané, társulj velem!
-Dehogy! Olyan cikis a hajad. Meg már nincs kajád és pipafüved sem.
-Akkor te, Székmodem! Te, akit húsz éve ismerek, örülök, hogy végre megismerhetlek! Nagy király, -Aranygomb zaklatottan köhécsel- egyesítsük országainkat!
-Heee? –eresztett meg egy kultúrált kérdést a kissé halláskárosult király, közben akkora agyi passzivitást sugározva, hogy a víztorony, a hatalmas mérőműszer és Sz. varázsbotja, a hatalmas mérőműszer kicsinyített mása erősen kilengett.
-Székmodem fáradt és süket. –mondta Éomerész.
-Ja. Süket vagyok, SÜKET VAGYOK!!! –tódította Székmodem.
-Feltűnt, te kis féreg!!! –kiabált le Sz. és Éomerész felé köpött /vagy hányt, valószínűleg a kilengés miatt…/. Gané ettől jól felhúzta magát és a botját 30 fokos szögben a balkon felé irányította, ami Sz. fejébe invertálódott. Sz. tántorogni kezdett és megpróbált bemenni, de megbotlott a küszöbben, aztán nekivágódott az erkélyajtónak és egy balerína-félforgással elterült az erkélyen. Gané egy Colgate-vigyorral fogta kezébe most már földet ért botját és kijelentette:
-Én voltam! –ekkor egy fekete golyó esett közéjük, majdnem agyon/?/ vágva Lejmolást, aki eddig Szétkakál előtt állt és kerek szemekkel csodálta. Szegény kend már feszengett és enyhén ideges volt. Visszatérve a golyóra: három luk volt rajta, de eme tényen Gané nagyvonalúan átsiklott és felemelte a tárgyat, majd David Copperfieldet megszégyenítő gyorsasággal és ügyességgel a köpenye alá dugta, közben mondogatva: -Láttatok valamit? Én nem láttam semmit! –a többiek ezt bárgyú módon figyelmen kívül hagyták, csak Kitin figyelt fel a szerinte nagy titoknak számító tényre: Gané terhes. Hát, ő sem az esze révén fog bevonulni a világtörténelembe…

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109670 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Jajj Nefra, nem így értettem! Nehogymegsértődj! Méghogy nem jössz ide! Jajjajjj! Ne mondj ilyeneket!!! Azt mondtad, h "sokk", ami azért szerintem nem igaz. Nekem sem a kedvenc együttesem és őszintén megértelek, h az eredeti jobb, én, aki Enya-Junkies harmóniában élek, igencsak értem a dolgot... Szóval nehogy ezért felhúzd a nózit, de szerintem nem kell így a földbe dönöglni őket, mert nem érdemlik... És etz nem csak azért mondom, mert nekem tetszenek. :roll:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109651 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Nima: elképzelhető, de makacsul ragaszkodok ahhoz, hogy az eredeti jobb. Nem a munkájukat akartam kritizálni /amihez amúgy se lenne jogom/ de angol szöveghez szokott fülemnek nem igazán kedvence...
Ha meg megszólnak a véleményemért: nézek elébe!
Egyébként se értem, mért ne lehetne más véleményem, mint nektek. Nem sértegettem őket, és jogom van hozzá, hogy ne tetszen. Nem fogom visszavonni.
Ha meg ez ennyire zavaró, akkor többet nem jövök ide, ennyi az egész. Úgy látom itt se másabb az, hogy ha a te véleményed elüt a másokétól, már utálat középpontja vagy.
Nagyszerű... tényleg felemelő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109640 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Ajjjajjj Nefra, mi szeretjük őket... Jan.3... Lehet, h ezért kapsz egy kis koncolást... Mondjuk Alyrtól... Aú... :crap:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109639 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Nef: Én a Deákon vettem meg, egy CDboltan, ahol szerintem még most is megtalálod, ha érdekel még eredetiben. Ott ugyanolyan árban van, mint mindenhol, de én úgy jártam, hogy volt ott egy darab, aminek elírták az árát és így 3500ft-ért megkaptam. Persze, kaptam az alkalmon!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109631 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudtam igazán, hova írjam, végül úgy döntöttem beírom ide, mert vagy röhögni kell rajta, vagy sírni...
Tehát, én később kapcsoltam mint a többiek, és kb. decemberben kezdtem keresgélni a GyU 1. részének filmzenéjét. Mondanom se kell - nem volt sehol.
Na, gondoltam egyet, majd a net - rohanó világunk új vérere. Kerestem rajta, hogy vhol raktáron vagy tartalékban csak van még. Valamelyik oldalon olyat találtam, hogy: "A Gyűrűk Ura: Kalandozás Középföldén."
Tök szupi, öröm, lufi, halleluja, minden. /azt hittem, ez ugyanaz, csak kicsit magyarosították :roll: / Aztán közbe nem. De én akkor megrendeltem.
Eltelt két hónap, azóta másolva megszereztem az első filmzenéjét, gondoltam, a rendelésemet nem regisztrálták - úgyis olyan noname cég.
Aztán a napokban kijött egy küldemény, 4200 Ft-tal a postán. Ez semmi még, mert nem elég hogy 2 hónap után küldik /2 hetet ígértek!/ meg hogy drága; de kiderült, hogy megint hülye vaok - a küldemény ugyanis Cross Borns nevű magyar együttes feldolgozása angolból magyarra, enyhénszólva rockosítva...
No comment. Azért azt hozzáfűzném, hogy nem vagyok magyar-zene gyűlölő, de azért ez sok /vagy sokk.../
Na mindegy. Aki meghalgatja esetleg, tudni fogja miről beszélek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109612 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt: Kegyetlenül jó!!! :mrgreen: :up:
Alyr: csak a szokásos kis áradozásom: :lol: :lol:
Ivó: OK, fejlődőképes vagy... :wink: Az első nem tetszett vmi nagyon... /na meg persze a HELYESÍRÁS... :triste: / De a folytatás jó!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109604 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Bocsesz mindenkinek, szegény fejemnek de itt vagyok és egész délután Craig Parkerrel 8) voltam, hogy majd a Haldírral a közeljövőben megtörténő eseményeket eléggé élethűen és ízesen tudjam ábrázolni.

Gyémánt :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109601 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Ryana: jó ez a Monty Python-os, csak az a baj vele, hogy a magyar agy nehezebben áll rá! Nagyon angol humor, és igazán csak az tud jókat derülni rajta, aki eredetiben olvassa, és érti. /pl. ezért van nehéz dolguk a fordítóknak a "Fekete Vipera" szinkronánál.../

De nekem tetszett így is!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109599 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor

Supersonica írta:

Arwena írta: Hajnal hol a folytatás????
ugye ma folytatod mert ha nem akkor én :( :cry: :bawling:


Bocsesz, ma Craig Parker videózás volt nálam, Hajnal üzeni, hogy folytatás vasárnapra várható :)


Supersonica:

De vasárnap mindenképp!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109590 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor
Nos akkor itt van a Monthy Python-os paródia. Szerintem nem egy nagy durranás, de azért lefáradtam tole, ahogy azt már Monthy Python-tól mexoktuk... :wink:

Boromir: Add ide a Gyurut!
Frodó: Nem! Ne gyere közelebb!
Boromir: Elfárdatam már a harcokban. A Gyuruvel legyozhetnénk az ellenségeinket… és… Ha nekem adod a Gyurut Frodó, megosztom veled a hatalmát … és összehozhatnálak azzal a szexi csajjal Rohanból…
*Frodó ijedten hátrál, Boromir közelebb lép*
Boromir: Higgy nekem, egy ilyen kis hobbitnak, mint te, hatalmas... Birtokokat tartogathat...
Frodó: Te megorültél! *felhúzza a Gyurut és elfut, belerúgva Boromirba*
Boromir: Frodó! Frodó! Ó, mit tettem… Ezt nem hiszem el, meg kell fújnom a kürtömet.
*szájához emeli a kürtöt*
*Urukhai jön Trufát és Pippint üldözve*
Urukhai: NEM! Állj… Itt tilos a kürt-fújás!
*Boromir leerszti a kürtöt, Trufa és Pippin mögé bújnak*
Urukhai: Add ide a félszerzeteket…
Boromir: Mekkora egy balfék vagyok. Sosem leszek képes gyozni a Gyuru nélkül… oly szomorú a szívem, meg kell…
* szájához emeli a kürtöt *
Urukhai: NEM NEM!!!
*Boromir megfújja a kürtöt*
Aragorn: Mi ez? Gondor kürtje!
*Legolas, Gimli és Aragorn futva jönnek*
Urukhai: AZT MONDTAM TILOS A KÜRT-FÚJÁS!
*Íjával megcélozza Boromirt és lelövi*
*Boromir elesik*
Trufa és Pippin: Neeeeeeem!!!!
*Aragorn futva érkezik*
Boromir: Üzenet az Uradnak… Elestem… Megpróbáltam elvenni a Gyurut…
Aragorn: *áll és közli* Jó ember volt… egy büszke ember…
*Legolas és Gimli feltartóztatják az Orkokat miközben a Hobbitok sírnak*
Aragorn: De nem halt meg hiába…
Boromir: Még nem haltam meg egészen…
* A Hobbitok kipillantanak Aragorn lába mögül*
Aragorn: Mit mondtál?
Boromir: Azt mondtam hogy még nem haltam meg egészen…
Aragorn: Megbosszuljuk ezt az embert, akit halálosan megsebesítettek …
Boromir: Azt hiszem, túlélem…
Aragorn: De hát lelottek!
*Legolas furcsán néz rá*
Boromir: Úgy érzem, folytatnám a harcot.
Aragorn: Oh… Nos, rendben…
*felkel, az Urakhai közeledik felé*
*harcolnak*
Urakhai: Mondtam, hogy add ide a félszerzeteket!
Boromir: Nem kapod meg oket!
Urakhai: *még egy nyilat lo Boromirba*
*Boromir a földre zuhan*
Trufa: Ó, ne! Még egy lövést kapott!
*Aragorn odamegy hozzá és térdre borul*
Boromir: Vigyázz a félszerzetekre…
Aragorn: Bátor barátom… Boromir, soha nem feledünk el… már várnak atyáid csarnokában…
Boromir: Nem... Jól vagyok... Csak múló sérülés…
Legolas: Két nyíl van benned…
Boromir: Még bevállalom ezeket az Urakhai-okat… engedjetek oda!
*Aragorn talpra segíti*
*folytatják a harcot*
*Urakhai kiált, és még egy nyilat lo Boromirba*
*Boromir térdre zuhan nyitott szájjal*
Urakhai: HA!
*Gimli tisztelettel megérinti a sisakját*
Aragorn: Na, ennek annyi…
*az Orkok megragadják a hobbitokat, Aragorn, Legolas és Gimli utánuk futnak*
Boromir: Nem… Még tudok harcolni… Én csak… *Urakhai-nak* Gyere ide… gyere közelebb, mitol félsz?
Urakhai: What are you going to do BLEED on me?
*Urakhai elfut*
Boromir: Hová tunt mindenki? Gyertek vissza!! Leharapom a lábatokat… Gyávák…


Hát ennyi lenne, a dolttel szedettet nem tudtam lefordítani - szerintem ez vmi szójáték a bleed-del és a blame-mel, szóval arra kérek ötleteket, hátha Ti tudjátok.

Ja, és megosztanék veletek egy-két aranyköpést...
Bovített FOTR-t néztünk kollektíve az egész család...:
:arrow: Aput nem kötötte le eléggé, szóval már az elején elaludt... Ott tartunk, hogy Frodó & Samu nézi a tündéket, áhítat, meg minden, ami kell, és apu ezt a pontot választotta, hogy horkolni kezdjen... Persze erre rászóltunk, hogy ha lehet, egy kicsit halkabban... Megy tovább a film, Vasudvardban az orkok kardokat meg mindenféle ocsmányságokat készítenek, és jobbnál jobb hangokat adnak ki, mire anyu: na tessék. Ezek is ugyanolyan hangokat adnak ki, mint apa.
:arrow: Boromir meghalt, Aragorn szomorkodik fölötte, bla-bla, "Gondor fia..." (tesóm: ) Gimli.
:arrow: Végén: Frodó az Anduin közepén a csónakban, Samu merül elfele, aztán lenyúl érte Frodó, és megfogja a kezét... (tesóm: ) Hogy lett neki hirtelen ilyen hosszú keze? Mint az inspector gadget...

Most nem jut több eszembe.
Mind1, így is túl hosszú hozzászólásra sikeredett... :oops:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.389 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére