Humor

Több
21 éve 5 hónapja #111469 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Humor
Hát akkor lássuk az aranyköpéseket! ;)
:arrow: Jelenet: Faramír és társai foglyul ejtik Szmeagolt! Szmeágol a földön kínlódik. Aranyköpés: Szmeagol=Yoda törvénytelen gyereke!

:arrow: Jelenet: Faramír, Frodó, Samu a gyűrű tulajdonságait firtatják! És tesztelik!A gyűrű hatalmat gyakorol Frodó fölött, Frodó elfordúl és a falnak támaszkodik! Aranyköpés: Gyűrű orgazmus :)

:arrow: Jelentet: Aragorn, Legolas, Gmli épp a harci felszerelést öltik magukra Gimli bosszankodik a ruha nagyságán "Mellben kicsit szűk" Aranyköpés: Aragorn beköpi túl sok volt a szilikon!!

:arrow: Jelenet: Tiltott tó-nál Szmeagol magasugrik! Aranyköpés: Faramír megjegyzi: "Halállal lakol mert nem fizetett strandbelépőt!

:arrow: Jelenet: Az Urukhai hadsereg megérkezik a Helm-szurdokba Aranyköpés: Fáklyás felvonulás!

:arrow: Jelenet: Urukhai fel akraja robbantani a falat! Aranyköpés1: Olimpiai láng Aranyköpés2: Aragorn mikor látja mondja "Hé az az én fagyim! Legolas lődd le!"

:arrow: Jelenet: Arwen bolyong az erdőben. Aranyköpés: Kicsi NAZGUL!

:arrow: Jelenet: Aragorn kisodródik a partra Aranyköpés: Fajtalankodás a lóval!

:arrow: Jelenet: Frodó és Samu viaskodik Gollammal! Aranyköpés: Bruce Lee visszatér!

:arrow: Jelenet: Háma fia Haleth beszél Aragornnal! Aranyköpés1: Aragorn mindjárt lecsapja a fiú fejét! :evil3: :fight: Aranyköpés2:
Kelly Family= Haleth

:arrow: Jelenet: Gandalf küzd a Balroggal Aranyköpés: Kérsz tüzet??

Hajnal, Thaur, Melkor gyüjtésében és ötleteik!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111466 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Tegnap nem tudtam feljönni az oldalra, ma meg talin vagyok,lehet, hogy még ma küldöm a folytatást, de inkább holnap.

Ma moziban voltunk ( képzelhetitek milyen volt ), holnap jönnek aranyköpések.

Vagy már ma :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111464 Írta: Legolas01
Legolas01 válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal:Már nagyon várjuk a folytatást

Zöldelombfi Legolas

"...Ha a partról sirályrikoltozást hallasz,
Vadonán nyugvó szív többé nem maradhatsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111463 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Szipp-szipp :cry: :cry: :cry:
( :lol: )

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111459 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Szegény Frottír. Meghalt!! :bawling:
Hol vagy Hajnal??? :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111458 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Valahol az öngyilkosság és az idegösszeroppanás közt vagyok.
Megírtam egy tök jó (ugye milyen szerény vagyok? :lol: ) Frottír folytatást, erre apám véletlenül kitörölte…
Úgyhogy Frottír még várat magára.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111446 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Humor
Nimdraug, nagyon tetszik :lol:

Gyémánt: KÉRJÜK A FOLYTATÁST ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111442 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Mindannyian Aragornok vagytok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Megvan a folytatás. Olvassátok.

Nimdraug naplója

29. nap
Tovább indultunk, de Haldír egész úton engem nézett. Így nem figyelte az utat és elbotlott egy gyökérben. Úgy kell neki. Legolas észrevette hogy engem figyelt és ettől morcos lett. Biztos azért mert Haldír még nem vette észre az ő szépségét.

Később:
Estére csak odaértünk. Celeborn és Galadriel elé vezettek minket. Galcsinak foszforeszkáló ruhája volt. Láttam Legolas szemén, hogy ilyet szeretne. Dumáltak egyet és aztán Galadriel beleszólt a fejembe. Azt kérdezte, hogy miért vagyok itt, meg hogy erről nem volt szó. Valami olyasmit is mondott, hogy erről Pítör Dzsekszon nem beszélt erről. Ki az a Pítör Dzsekszon?

Még később:
Elküldtek minket aludni egy odvas fába. Legolas megfürdött egy szabadtéri kádban, de Galadriel rászólt hogy szálljon ki a tükréből. Tükröt nem láttam sehol csak Legolas táskájában. Utána Gandit siratták a Lórieniek. Sok jót mondtak róla. Biztos nem ismerték. Úgy döntöttem kint alszom, mert nem akarok bent a tömegnyomorban lenni, ahol bármi megtörténhet az éjszaka során.

Késő este:
Arra ébredtem fel, hogy valami ütést éreztem a lábamnál. Galcsi elesett a lábamban. Nézzen körül! Aztán mintha mi sem történt volna felállt. Frodó felébredt és követni kezdte. Na, megy megcsalni a mennyasszonyt. Utánuk mentem lopakodva. Ahhoz a kádhoz mentek, ahol Legolas fürdött. Lehet, hogy panaszkodni akart. Aztán Frodó a kád fölé hajolt, és nagyokat nyögött. Ilyen piszkos lett volna Legolas? Aztán elkapta a gyűrűjét mielőtt hozzáért volna a vízhez. Nem akarta bepiszkolni Legolas vizével. Aztán Galadriel tartott egy fény bemutatót. Biztos így akarta Frodó tudtára adni, hogy ő mindig tiszta. Itt inkább elmentem aludni.

32. nap
Láttam Gimli bukik Legolasra, de nem viszonozza neki a tünde. Mondtam neki, hogy szeretne egy olyan ruhát, ami Galadrielen van. Hátha összejönnek.

33. nap
Végre megyünk. Nem volt olyan napom, hogy Haldír ne bámult volna meg. Tegnap este kigáncsoltam. Úgy kell neki. Indulás előtt még ajándékot kaptunk. Galadrieltől egy sminkesdobozt kaptam. Persze a többiek olyat kaptak, amit szerettek volna. A dobozra ez volt írva: Galadriel ezüstfényű rúzsok, Made in Lothlórien. Gimli meg Galadrieltől kért hajtincset a hajából. Nem tudom mit értett félre, de Legolasnak talán Kozsó tincsként még jó lenne. Odaadtam Gimlinek a rúzsokat, hogy inkább ezeket adja neki.

Később:
Kaptunk lembast is. Valami hazai is van legalább. Haldír ott állt a parton és nézett. Gyorsan beszálltam Gimli és Legolas mellé a csónakba. Elkiáltottam magam hogy indulunk és bevált. Galadriel kint állt a kis hattyúcsónakjának a szélén és nézett minket. Mikor már távolabb voltunk egy nagy csobbanást és egy sikolyt hallottam. Abban a reményben hátranéztem, hogy valami eksön lesz, de csak Galadriel esett a vízbe. Nem tudott úszni és azt kiabálta, hogy a sminkje leázik. Kis szerencsétlenje.

Még később:
Gimli odaadta Legonak a rúzsszettet, de a hajtincset megtartotta magának. Legolas láthatólag nagyon örült az ajándéknak. Most már biztos összejönnek. Gimlinek sem kell már Frodóra irigykednie.

Milyen? Mondjatok véleményt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111412 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Mindig lenyűgöz, hogy Tolkien Gyűrűk Urája mennyiféle témát dolgoz fel, mennyit lehet róla beszélni, vitázni, s most -egy hét eltelte után-látva, milyen sok minőségi és kacagtató munka született, úgy látom, kiapadhatatlan humorforrás is. Meg kellett erőltetnem a rekeszizmaimat, hogy ne ébresszem fel a családot így hajnali kettőkor :? :arrow: 8O :arrow: :lol:
Fellendült a társaság.
A teljesség igénye nélkül:
Alyr: A kettővel-hárommal korábbi Kaland-folytatásokat gyengébbnek éreztem a Tőled megszokottnál, de ezzel az utóbbival...! Ezerszeresen kárpótoltál, éljen soká a Topic Ura!!! Hú, még annyit, hogy szerintem Pippin "szó szerint" sora a favicc(csúúúúúcs!) után fölösleges, csak gyengíti a poént, én elhagynám.
Nimashilin és Olórea Frottír és társai írásai mellkasrengetően jól sikeredtek, ha-ha-haláliak! Mazarbul könyve -kész lettem tőle.
Nimdraug: Adrian Mole elbújhat melletted!
Gyémánt_Hajnal: Fogadd őszinte tiszteletemet és jókedvemet a történetedért. Választékosan, könnyeden, fantázia-megindítóan és ami kiemelendő: szalon(fórum)képesen írsz olyan perverz dolgokról, amelyeket olvasván sok-sok pap adná fel a cölibátust, vagy kapna idegösszeroppanást-ilyen teljesítményre szerintem kevesen képesek.
Jesszusom, mi mindent el lehet képzelni a sztoridban, néha már magamat szégyellem :wink: ! A kedvenceim egyébként a hasonló kvalitású "káromkodások", beszólások; teljesen odavagyok értük. A nyomna agyon egy troll meg a szégyen tünde fejemre, hát kész...hogy is mondjam ezt...olyan jóízűek. Fergeteges vagy!!!

A többiek is fel-feldobják a folytatások közti várakozást -köszönet Nekik.
Mosolyogni jó! A humor legyen Veletek!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111408 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Emlékeztek a GYU rajzfilmben a ruhákra? Mennyit nevettünk rajtuk! :D Na itt vannak a filmbeli szereplőkön:
moneycentral.communities.msn.com ... PhotoID=41

moneycentral.communities.msn.com ... PhotoID=34

(Ha voltak már, akkor bocsi. :D )

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111391 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
HAJNAL: mi van veled folytasd mert már tényleg kezdek rosszul lenni a hiányától:))))

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111365 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Olórea: előre is köszi!!

Szegény Éo baba! Eléggé sovány meg csámpi... de azért ari! :lol: [size=9:3d2mudt3]/Aragorn feje meg olyan, mint... khm... hogy is mondjam szalonképesen? Mintha nagyon erőlködne vhol. Azok a fennakadt szemek! De azért n. jó!/[/size]

Hajnal: elvonási tüneteim vannak! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111363 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Nefra: Nem kaptam meg! Még ilyet! :)
De majd akkor elküldöm!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111359 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor
Mire előkotortam ezt a hozzászólást... Szóval réges-régen Gyémánt Hajnal írt a LOTR-figuráiról.
Nos, már láthatóak:
:arrow: Aragorn
:arrow: Éomer

Jófejek, mi? :D

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111344 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Luinefaciel ez sem volt semmi :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111342 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Egy kis ráadás :lol: :

www.runtotheocean.net/ithildin/digart04.html

Ja és mindenki nagyon cool. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111324 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Olórea: írtam neked, hogy hálás lennék nagyon, ha elküldenéd a Frottíros írásaid. Nem kaptad meg?? :?:

Hajnal: folytatást!! Nimdraug: :P tecc.
Gyerüüünk, este még visszajövök!! Addigra poénok legyenek itt, mert különben... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111312 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Luinefaciel: ezek nagyon jók!
Alyr: Mergültör rúúúlz!
Nagyon aranok vagytok mindannyian! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
moneycentral.communities.msn.com ... PhotoID=42 :arrow: hehe

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111298 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Luinefaciel mi az, hogy :evil3: :up: :cheers:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111297 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111222 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Nefra: mit nem írok én vissza???

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111205 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: És én? Az én művem senkinek sem tetszett???


Dehogy nem, Te mindig nagyon jókat írsz... :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111168 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: téged mindig megdicsérünk és te szinte soha nem dicsérsz meg senkit. Itt a büntetés!!! :twisted:
Amúgy jó a tiéd is, de Nimdraug elsöprő sikert aratott...

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111166 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
És én? Az én művem senkinek sem tetszett???

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111145 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Nimdraug: :up:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111099 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Nimdraug:

De az a vén trotty Gandalf elkezdte azt üvölteni, hogy Szarumán és a hegy majdnem leszakadt felettünk. Biztos nagyon hiányzik neki, de finomabban is tudtunkra adhatná. Utána meg valamilyen idegen nyelven beszólt a hegynek.

Legolas egész nap nyivákol, hogy ilyen gyatrafénynél nem tudja csodálni magát a tükörben. Akkor minek jött be?

Lenyűgözött, hogy ezek a mini növésű törpök ilyet tudnak építeni. Biztos egymás fején állva csinálták.

Ott problémáztak, hogy tovább menjünk-e. Erre mindenki Frodóra nézett. Én is ránéztem. Nem volt rajta semmi érdekes.


Ezek... halálosak! Régen olvastam ilyen jó poénokat! Komolyan! Vagy 2-3 hete kb! :aragorn1: :fight:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111081 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekek!!!! Nagyon jók vagytok!!!!

Kinga! Te is! Élveztem!!! :) Én mint Arwen..... :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111079 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Jaj emberek, olyan jó hogy ilyen frissek vagytok! Én /pillanat olyan energianullán vagyok, hogy hihetlen... Már ahhoz is fáradt vagyok, hogy írjak vmit. /Örültök, mi?! :twisted: / De majd csak elmúlik. Aztán olyat írok, de olyat!!

Olórea: vissza se írsz?? :bawling: Szegény én...
És írjatok minél hamarább!! Ti vagytok üdítő forrásaim! :wink:

[size=9:2femyhdb]Nálatok is mindenki világvége-hangulatot sugall??? Szörnyű ez a negatívság! Mindenki mint a vészharang, de minimum varjúk...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111049 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Nimdraug, nekem nagyon tetszik :D :D :D
Hajnal folytatást 8) !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111042 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Megírtam a folytatást. Olvassátok el.

Nimdraug naplója
Avagy ha egy tünde lusta lett volna

17. nap
A gyűrűs hobbit, akit Frodónak hívtak, egy nagyot tanyált a hóban és egyenesen Aragorn karjaiba gurult. Közben elvesztette a jegygyűrűjét, amit Boromir talált meg. Nagyon vágyakozva nézte a gyűrűt. Na ennek is hiányzik egy mennyasszony. Fentebb már szelesebb volt az idő. Én és Legolas a hó tetején jártunk, míg a többiek a hóban úsztak szinte. Khirály! De az a vén trotty Gandalf elkezdte azt üvölteni, hogy Szarumán és a hegy majdnem leszakadt felettünk. Biztos nagyon hiányzik neki, de finomabban is tudtunkra adhatná. Utána meg valamilyen idegen nyelven beszólt a hegynek. Na erre még jobban ránk szakadt. A kis Frodi meg úgy döntött, hogy inkább Mórián keresztül menjünk.

18. nap
Itt vagyunk Mória kapujában. De miért pont itt kell mennünk? Utálom a törpöket, főleg a szakállukat. Gandi elfelejtette a jelszót. Mire elmondta az összes tünde meg törp szót, a kis jegygyűrűs meg egyből kitalálta. Van ebben a hobbitban valami (ami Gandiból hiányzik). Nem volt egy királyi fogadtatás bent. Gimli minden jót mondott hogy mi vár minket. Egyik sem volt. Csak omló hús a csontjáról, de ahhoz nem volt gusztusom. Frodi gyereket meg elkapta egy víziszörny. Nagyobb eksönre számítottam, de ez is megteszi. Nem élvezhettem sokáig, mert Gandalf húzott befelé a bányába a karomnál fogva. El sem merem képzelni miért akart bevinni. A kis szemét szörny meg ránk omlasztotta a bejáratot, amikor mind bent voltunk. Gandi azt mondta négy napos lesz az utazás, de mellette kétlem.

20. nap
Most megálltunk, mert Gandalf nem tudta merre menjünk. Amíg pihentünk, addig Frodó észrevett valamit. Megnéztem, hogy mi az és egy szempárt láttam. Már itt is kukkolnak minket. Odalopóztam, és egy jó nagyot belerúgtam. Az a girnyó meg sziszegve elrohant és azt mondta „Ssz Drágaszágom”. Fenéket vagyok én a drágasága. Ezt meg is mondtam neki. A többiek meg csak néztek.

Később:
Gandinak eszébe jutott merre menjünk. Legolas egész nap nyivákol, hogy ilyen gyatrafénynél nem tudja csodálni magát a tükörben. Akkor minek jött be?

25. nap
Pár nap mi? Már egy hete úton vagyunk és sehol semmi. Sőt, még néhány helyen mintha többször is jártunk volna. Körbe-körbe megyünk az biztos. Mikor épp ezt szerettem volna közölni Gandinak egy seggberúgás kíséretében valami törp tárnában találtuk magunkat. Lenyűgözött, hogy ezek a mini növésű törpök ilyet tudnak építeni. Biztos egymás fején állva csinálták.

Később:
Gimli berohant egy világosabb terembe. Lehet, hogy fény hiánya van. Á nem, csak egy rokon sírja. Gandi felolvasott egy könyvet. Valami horror vagy fantasy lehetett. Pippin meg a kútba ejtett egy hullát, egy láncot, egy vastárgyat csak sajnos saját magát nem. Erre jöttek az orkok. Hátul a sarokban meghúzódtam, és ha közelebb jött egy ork azt lefújtam Legolas dezodorjával. Egész izgi volt a csata. Pláne Frodit le is szúrta a troll. Kezd egyre jobb lenni. Á.. Sajnos megölték a trollt. Az a jegygyűrűs meg túlélte. Nem ér. Valami dráma is kéne.

Még később:
Most éppen futunk valami fény elől, ami elég hangos. Hátraszóltam hogy tekerje lejjebb a hangerőt, mert nem bírom már hallgatni. Ráadásul a lépcső is le volt szakadva. Ciki egy helyzet. Szépen átugráltunk mind. Sajna Aragorn és Frodó nem zúgott le lépcsőstül. A hídnál utolért minket a tüzes valami. Gandi feltartotta. Felrobbantotta a hidat a hangos valami alatt és saját maga alatt is. Ciki.

Kint:
Kijutottunk. Ezek meg egymásra borulva siratják a vénséget. Szerintem csak egy ok hogy ölelgessék egymást. Szeretethiányosak szegények. De az öregnek ez volt az eddigi legjobb ötlete és egyben utolsó is. Na, megyünk tovább.

26. nap
Egy jót beszélgettem Frodival. Tök jó fej. Elmondta hol él, milyen egy NORMÁLIS napja, stb.. Amikor a jegygyűrűről kérdeztem furcsán nézett rám. De sajnos ekkor Samu elrángatta mellőlem azzal az indokkal, hogy meg kell fürdetnie. Pippin meg azt súgta nekem, hogy legközelebb már meg fog ölni.

28. nap
Végre erdőben vagyunk. Gimli azt mondta egy veszélyes tündenő él itt. Kis beszari. Aztán jöttek tündehaverok nyilakkal. Aragorn a barátjuk. Nem hittem volna róla, mert nem ismeri a borotvát és a sampont. Jófejnek tűnt ez a Haldír és fel is vitt minket egy fára. Ott problémáztak, hogy tovább menjünk-e. Erre mindenki Frodóra nézett. Én is ránéztem. Nem volt rajta semmi érdekes.

Később:
Egy órai vita után tovább engedtek minket az úrnőhöz. De előtte aludtunk egyet a fán. Szép kis terasz. Haldír felajánlotta, hogy az ágyában aludhatok és nem a földön. Visszautasítottam nem gondolva arra mit akarhat.

Milyen? Mondjatok véleményt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.371 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére