Humor

Több
21 éve 5 hónapja #112157 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Igen, megtaláltam! Haláljó. 8) kicsit fáraszt, de jó.
/azért ha őszinte akarok lenni, meg kell mondanom, hogy van itt néhány emberke, aki magasabb szintű paródiákat is írt ennél. Dehát mint tudjuk, attól hogy valami jó, még nem biztos hogy megjelenik. Sajna. :? /

Írjatok!!
[size=9:323a5wyh]/úgy látom sikeresen megsértettük Ivót. Pedig mi csak őszinték voltunk, nem? Úgy látszik, azt nem nagyon szeretik az emberek.../[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112151 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
trufa közlegény haláli!!!!!!!!!!!
hajnal hol a folytatás????
:na megtaláltad a gyűrűkúrát???bocs hogy így de nem tudtam elüldeni mert nem engedte

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112134 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Jaj Alyr, :itscool: az a rész tetszett a legjobban amikor Gandalf a balrogos szöveget mondja Szarumánnak. :evil3:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112132 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Kaland

folytatás...

azaz:

Vasudvard

Sza: Most levettelek titeket a lábatokról...
Ga: Nem vesz le a lábunkról semmiféle dallam...
Sza: Nem kell dal, elég neked Gollam...
Ga: Ha mindíg ilyen hülye rímesen válaszolsz...
Sza: Lefárad az agyad, de nagyon, erre gondolsz?
Th: Gandalf, állítólag te vagy a Fehér Mágus...
Sza: Szerintem egy szakadt ruhás utcai árus...
Ga: A ruhám csak véletlenül szakadt el, és...
Sza: Adok egy feketét és jöhet egy temetés...
Szi: Ez a mágus el akar kábítani, burárum!
Sza: Maradj csöndben, te fa, ha nem kell az árum...
P: Hmmm...
Sza: Mi van te kis félemberke?
P: Nem rímben válaszolt!!!!! Ennyi voltál, te előző Fehér Mágus...
Sza: Úgyis untam már ezt... Gríma, van valami titkos fegyverünk?
Gr: Hát, voltak azok a tüskés izék, de azok sajnos csak egyszerhasználatosak... aztán, itt volt az a hadsereg de...
Sza: Mit de? Nagyon jó kis hadsereg volt...
Gr: Csak ugye... sietve készültek... és a visszafele út nem volt beléjük táplálva...
Ga: A hadsereged elpusztult...
Sza: Nem mintha ebben neked bármi részed is lenne...
Ga: Én a Fehér Mágus vagyok!
(Hátraveti magát, majd rángatózni kezd, a negyedikre le is esik róla a szürke köpeny, elővillan a fehér ruha...)
Ga: Szarumán, a botod eltört!
Sza: Gandalf, a ruhád lukas...
(Szarumán botja eltörik, de nem zavartatja magát, elővesz egy másikat, Gandalf viszont vörös arccal takargatja a hipó által kimart lukat)
Ga: Majd megvarrom...
Sza: Hmmm... Ez jó... Ébenfa és főnixtoll...
Szi: faaaaa???? Teeeeeee!!!!!!!!
Ga: Ebből elég, a te időd lejárt, add szépen ide a kulcsokat, a palantírt, meg egy fehér ruhát... MOST!

(Szarumán arca eltorzul.... A varázsbotjával Gandalf felé csap, és azt kiáltja, "Crucio" de nincs hatása a Fehér Mágusra... az felkapja saját botját, a földhöz csapja, majd sietve megfordítja és pillanatragasztóval próbálja összerakni a szép faragvány maradékát, majd megint lecsapja)

Ga: Én a Titkos és Fehér Tűz szolgája vagyok! Én táplálom Anor és Egyéb Helyek Lángját! Itt úgysem maradsz bent!
Sza: Mi vagyok én, balrog?
Ga: Itt ÚGYSE JÖSSZ... izé... bocsi...
Sza: Hehe... És ez a Fehér Mágus? Gandalf, Gandalf, a pipafű, az pipafű... apropó, nincs nálad egy kicsi?
T: Ja igen, kipakoltuk a pipafűraktárját...
P: Kiabált is érte eleget...
Sza: Jaj... Szemét kis... mitugrászok...
Gr: Jaj, ne megint én kapok... Ebből elég... neszteeeeek...

(kidob valamit, ami kísértetiesen hasonlít Szilszakáll palantírjára, azzal a különbséggel, hogy ahányszor pattan fel is jajdul... szikrázva legurul Pippin elé aki ráborítja extra nagy -kétpintes- söröskorsóját... de Gandalf már ott is van és feszegeti a botjával... a hobbit ráül, a bot recsegni kezd... a mágus káromkodik... aztán átkot mond a hobbitra aki sikoltva rohan el...)

Ga: Hehe... megvaaan... Szarumán! Ez egy PalanTier 7650-es! Az egész Tanács költségvetését erre költötted?
PalanTier: Heló, itt minden szakállas muksó fehérben van? Hééé, hova akarsz rakni? Hmmmm...

(Gandalf belerakja a zsákjába)

Pippin: (visszajön egy centivel a kezében): Jajj...
Ga: Ne félj, csak álátok volt...
P: Pedig azt hittem tényleg megfosztottál legnagyobb kincsemtől...
Ga: Nem teszek egy ilyet egy hobbittal... se...
P: Férfiasságom jelképétől...
L: miiiii???
P: A pocakomtól!





milyen?




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112131 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok.
A Nimdraug naplójához a folytatás még nem készült el sajnos. De nyelvtan órán barátnőmmel unatkoztunk és olyat játszottunk, hogy ő rajzol egy jelenetet a GYU-ból, és én azt találjam ki. Ebből született ez a kis iromány. [size=9:39y5n3xa]Szerintem elég gyenge...[/size]

Mountainboard Középföldén

Két esélyes nyertes tart a Végzet-hegyén tartandó Mountainboard Világbajnokságra. Az egyik Frodó a Másik Samu. Frodónál van a világhírű szerencsekabala az Egy Gyűrű, ami régen Szauroné volt. Persze sokan akarják megszerezni a gyűrűt, hogy ők lehessenek a Mountainboard Világbajnokság győztesei. Velük tart Gollam is, akinél közel 500 évig volt a gyűrű és a Köd-hegységben gyakorolt.
Egyszer mikor pihenőt tartott a társaság egy ideális gyakorlóhelyet találtak a Fekete Kapu előtt, ami Mordorba vezetett a világbajnokság helyszínére. Épp mikor elkezdték volna tudásukat megmutatni egymásnak egy seregnyi bíró tartott a Végzet-hegye felé a kapun keresztül. Samu nem tudta visszatartani mountainbordját és leszánkázott vele. Sajnos nem sikerült neki a mutatvány így a földbe fúródott. A bírók ezt észrevették és elindultak a baleset színhelyére. Frodó, aki a gyűrűjének köszönhetően jól tudott mountainbordozni, oda sietett Samuhoz hogy kiszabadítsa. Ez szabálytalanság volt, amit Samu művelt. Mivel Frodó nem tudta barátját kihúzni a csávából, betakarta magukat a Spéci Tünde Álcázó Köpenyegével. Szerencsére így a bírók nem vették észre őket.
-Pedig láttam, hogy valami szabálytalanság folyik itt-, mondta az egyik.
-Én is. Nem tűröm a szabálytalanságot-, mondta a másik.
A két szabálysértő meg kussolt a köpönyeg védelme alatt. Mikor elment a két bíró Frodó kihúzta Samut a földből. Úgy döntöttek, hogy a Fekete Kapun keresztül fognak eljutni a Világbajnokság helyszínére. De Gollam visszatartotta őket. Azt ajánlotta fel nekik, hogy elvezeti őket a legjobb gyakorlóhelyre, Minas Morgulhoz.

Milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112102 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Klikk Nimashilin: ezennel (titkosan) jelentem, hogy Trufiádok közlegény krgrzzzr... isten! Mééég! Mééég! Méééég!
Dez: Samu rulz! :mrgreen:
Alyr: Samu rulz! Meg a nezgülök & Vörösbegy kapitány is!
Hajnal: nálam már most is tuti sikeres vagy, hajrá! És: méééég! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nindraug: ugye még nem fogyott el a naplód? :wink:
Eszembe jutott egy régi vicc, s némileg GyU-sítottam:

Hobbitok keresztrejtvényt fejtenek.
-Te, mi az tündéül, hogy ékszer?
-Mír.
-Mer' eztet kérdezi a rejtvény.
Klikk

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112035 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Nima: :itscool:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112016 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo: az IGAZI véleményem erről már elmondtam! :cross: :mrgreen:
De azért köszi! Jólesik ilyet hallani!
Dez: Rozi! Nagyon jó lett! Szegény Gollam! Az az ugrálóvár... :up:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112010 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Nimashilin:
Bármennyire is jó Alyr, Hajnal, bárki, ez a Trufiádok közlegény most már örökre Nr. 1 lett nálam. Folytasd minél hamarabb!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Frottír is nagyon állat... Nem tok betelni veled.
:D :lol: :D :lol: :D :lol:

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #112007 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Akkor jön egy kis közlegény-folytatás.


Kklikk... Most itt vagyok. Valami hegyen. Víz is van. Hideg. Itt figyel valami arany színű erdő. Gimli rázza előttem az orbitális hátsóját....pppfffff.... Gi..iiml..i, te ...ta..kkgg..hó. Lefingott! Stop. Elrond úr, büntesd meg! Stop. Most Aragorn a főnök. Stop. Mindig beszól! Rühellem! Hú, itt van! .ghhh...rgrkkrrrrggg...hfgggrrrr klikk...... Klikk...kkkttgggrkrkrr... ÁÁÁÁ....klikk ....... Klikk Tru....faa... te....dö...g...most... má...árrr kkgkrrrsss... mi ez a....sz...r?...kkgggrr... Hozzávágtam Aragornhoz a vókitókit, de mérges lett. A nagyfőnököt mindig le kell váltani! Stop. Remélem, nemsokára rám kerül a sor. Stop.Klikk

Klikk
Jelentem, megtámadtak minket! Ellenséges haderők! Egy szőke pasi bökdös a nyilával! krrrggg..hhhttzzz...most..hall.....szik, amit...kkrr...dok? Tényl....g El...rond...úré? ...Add... id.....te ...sze...Áááá!!!... csatt...Áááá!!! Hogy az a jó... te ...ro...dt..Klikk Klikk Ez a ..ez a majom el akarta venni a vókitókimat! Azt mondta, nem lehet Elrond úré, mert Szauron pislog rajta. Ja, stop. Megharaptam. Stop. Visszaharapott. Stop. Nekem jobban fájt! Stop. Veszélyességi pótlékot kérek. .... csrrrr..kkkhhrrrggggrrrhhh... Grrr... ttthhrrrrggggttsszz... Elestem. De mi a rákban? Jé, egy hajtincs! Szőke. Gondolhattam volna. Követem. A többiek is. Legolas nyála csorog. Hihi! Valami arany útról beszél. De ez csak egy mosatlan hajtincs! Azt hiszem, jót tett nekem a szellemi kiképzés. Klikk.
Klikk.
Itt állunk a hajtincs végénél. Egy nő lóg róla. Állítólag szép. Nem is tudom... Ha nem lenne ilyen sörösüvegzöld a szeme. .....Krgg...Helló Frodó! Becsináltál már, kis p.ö.cs? Tudom ám a címed is! Frodó, a Megyéből! Én mindent tudok rólad! Heehheheee!!!... És te, Trufa! Ne nézz így rám! Mi van a kezedben? Te is Szauron szolgája vagy? Én is. Látom a kezedben a Szemet.... ..jajj... ne...ee...Jújj, ez a nő beszélt a fejemben! Meg se mozdult a szája, de mégis hallottam a hangját! Stop. grrr...hhh...grgg...g.rrrg... -ráz a hideg. Ez egy megg-eg-eger-ááár-rárá-rárzkóó-ódt-atááás volt. Szó sze-sze-sze-sze-rintttt. Mert elfordítja a fejét, én meg a haján álltam. .... Apád meghal, Boromir! A városod romba dől! Nicole Kidman nem kap Oscart! Téged pedig senki se szeret! Látod, milyen jó, hogy én ultrahanggal kommunkiálok! Extra halk rádiójelekkel! Senki nem tudja meg, mit mondtam most neked! Te antiszociális pukkancs! Te harcitányéros vesztes! Meg is halsz majd! Heehehehe! ...kkggrrrr... Boromir sírni kezdett.Miért? Klikk.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112005 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon királyak vagytok, betegre röhögtem magam!! :up: [size=9:2hm0ycka]Mondjuk egyébként is beteg vagyok.[/size]
Ez a Trufiádok közlegény...! Nagyon állat! A többi is! :D

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111996 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Dez, Nima: :itscool:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111954 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Az utolsó előtti a SzISz-nél is szupibb! :wink: Nezgülök+mergültőr :arrow: LEKVÁR :D [size=9:sdf2gi2b](Apropó, vacsorára sárgadinnyelekvárt ettem... :) )[/size] És az utolsó is SzSzSz - és FOLYTATÁST!!!
Többiek: csak így tovább! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111950 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Dez: :up: LOL :lol:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111939 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Fogadjátok szeretettel:

Csavardi Samu titkos naplója

1.nap
Végre kettesben! Ha minden igaz, az én Lurtzom már kinyírta Boromirt. Hülye perverz, többet nem tapizza le Frodó urat!

3. nap
Már hányok a lembastól! Gondoltam hogy előszedem a rejtett tartalékokat, de Frodó úrnak láthatóan ízlik az a förmedvény. Ráhagyom.

4. nap
Ma Frodó úr rájött, hogy körbe-körbe vezetem a hegyen. De mikor annyira jó látni a formás kis fenekét, ha hegynek fel megyünk… Neem! Rozira kell gondolnom! Elvégre én egy tökéletesen heto… heter… jaaj, nem mindegy?

5. nap
Randa, vánnyadt, gülüszemű micsoda támadt rá Frodó úrra ma éjjel. Undormány Gollam. Úgy tett, mintha a Gyűrű kellene neki. Nevetséges… Kötelet kötöttünk rá. Buga óta nem szórakoztam ilyen jól.

6. nap
Reggel az egész málhát Gollamra kötöztem, de az a szemét csak kényeskedik. Pedig nem nehéz az a pár serpenyő, kevés hagyma, liszt, morzsa, cukor, só, tészta, répa, paszternák és három pár hálózsák és felfújható ugrálós vár. Frodó úr levetette róla a hátizsákot, délben meg a kötelet is! Azóta az a szemét a lábánál alszik. Piszok talpnyaló! Elfoglalta a helyem!

7. nap
Megyünk a mocsárban. Olyan, mint Gollam, undorító és nyálkás.

8. nap
Marha büdös van, de Frodó úr még mindig eperillatú… hmmm…
Csak bele ne essen az egyik pocsolyába!

9. nap
Tegnap kimostam az iszapos ruháit. Ma pedig csak kétszer löktem bele a dzsuvába. Hehe, azt hiszi, a Gyűrű teszi ezt vele. Míg szárad a cucca, legalább gyönyörködhetem a … tájban. Jaj, Rozi! ROZI!

10. nap
Csodálatos, pirosbetűs nap! Frodó úr a karjaimban! Ja, és láttunk egy nazgúlt is.

12. nap
A Fekete Kapu. Persze lecsúsztam egy köves domboldalon, ahogy az lenni szokott és beszorultam. Könnyen kiugorhattam volna, de láttam hogy Frodó úr a megmentésemre siet, így nem erőlködtem. Olyan bátor! Frodó úr betakart kettőnket, hogy meg ne lásson az ember, akit éppen odaevett a fene. Ha a Tata látott volna… hmmm… olyan finom Frodó úr illata!
ROZI! ROZI!

13. nap
Frodó úr furán megváltozott. Éjjelente fennmarad és simogat valamit a sötétben.


14.nap
Meglestem. Csak a Gyűrűt simogatja. Sajnos.
Mikor megemlítettem neki, bevágta a durcit.
Oh, Frodó úr… vagyis ROZI!

15. nap
Frodó úr elaludt. Annyira édes az arca, mikor cirógatja a napsugár! Gondoltam hogy meztelen testmasszázst adok neki, az mindig jót tesz. Épp vettem volna elő az illóolajokat, amikor az a Rohadék beront közénk pár véres nyúllal. Fel tudtam volna rúgni! De a nyuszik ötletet adtak. A férfit a gyomrán keresztül lehet megfogni… hoppá! ROZI! ROZI! ROZI!

később:
Szemét Faramir letapizta Frodó urat! Már mentem volna rá a karddal, de sajna hiába. Bekötötték a szemünket aztán végigfogdosott minket az egész perverz bagázs! Ez náluk a „szigorú óvintézkedés”?
Ja, láttunk olifántot. Nem nagy szám.

16. nap
Barlangban. Legalább enni kapunk. Tele van ládával és hordóval ez a kamra.

később
Faramirék totál kiakadtak, hogy megkajoltuk a készleteiket. Hö, készletek? Jobb napokon egy óra alatt elfogy otthon ennyi!

17. nap
Tegnap este behozták Gollamot is. Hogy mennyit rinyált, pedig csak megrugdosták kicsit és ugráltak a bordáin, hogy vallomásra bírják!

19. nap
Oszkárgála, vagy mi a fene a város neve. Itt lakik Gondor helytartója, hogy oda ne rohanjak. Teljesen lepukkant a hely. Nem hallottak ezek a parkosítás előnyös hatásairól? És sehol egy vetemény! Faramirék otthagytak minket, majd Frodó urat majdnem elvitte az egyik nazgúl. Odarohantam hogy megmondjam, nélkülem aztán nem megy sehová, de megbotlottam és lerántottam a lépcsőn. Nagyon dühös volt, gondolom annak sem örült, hogy ráestem a lépcső alján.
Hogy kiengeszteljem, meséltem neki a régi regékről és reméltem hogy eszébe jutnak a gyerekkori mesehallgatásos, összebújós esték. Vagy ez Bortelkén nem volt divat??

Később:
Kitűnő térképet kaptunk Faramirtól. Egyenes az út a Hegyig!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111933 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Humor
Helyzetjelentés Borbak Trufiádok közlegénytől

Ez haláli! :lol: :hello:
Ilyet írjál még!!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111931 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Én is berakom a kedvenceimet az elrontott feliratok közül, amiket Dez rakott be: /köszi, köszi, köszi, köszi!!!/

Mória után Boromir: Fogd meg vagy mozgasd, a kedvemért!
Lórienben Gimli: Látjátok a hatalmas boszorkányt, aki a fákban lakik?
Szeretem a boszorkányokat, nagy az erejük.

Galadriel Frodónak: Üdvözöllek Frodó... a Megyébe...
Frodó, te egy szárnybáró vagy.
Állandóan Frodó jár a fejemben.

Boromir Lórienben: Frodó hangja a fejemben...
Az apám egy tünde férfi.
-az a fej mellé...
Úgy nézett rám, hogy hozzuk rendbe a dolgokat. De nem teszem meg...
Condo ura visszatért.

Szarumán: Tudod, hogy keletkeztek az ökrök? Valaha poklok voltak...

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111929 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
www.ingyennet.hu/~gyak/Bh.htm

privátban nem sikerült elküldeni úgyhogy katt ide és kész is már csak olvasni kell!!

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111927 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Nimashilin: benned nem lehet csalódni! :up:

Alyr: khirály, mint mindig! :D :D :D :up:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111916 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Huhú! Vajon mit kívánhat egy törp? Még 80 centit?(Na persze testmagasság...)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111912 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: éljenek a Vörösbegyek! :sungl:
Hajnal: tényleg nagyon jó lett! :up:

Kicsit másféle műfajt próbálok ezzel megközelíteni. Azt hiszem, ilyet még nem is írt senki. Azt hiszem, ilyen műfaj nincs is... :dance:

Helyzetjelentés Borbak Trufiádok közlegénytől

Klikk. Namármost… Hihi, de jó ez a kis izé! Ha kikap klikk………….klikk semmit, de most, hogy bekapcsoltam, világít. Tök frankó! Olyan, mint Szauron szeme kicsiben. Mint azok a kis Eiffel-tornyok Párizsban. Na de térjünk a lényegre. Elrond úr adta ezt a kis okos készüléket, hogy minden fontos részletre emlékezzek. Valami vókitóki vagy mi a fene. De édes! Na, majd krggrggg…csrrtszz… többet nem verem a falhoz, ígérem, Elrond úr! Tehát itt vagyunk Móriában. Nem, Pippin, nem hozzád beszélek! Hagyjál, ez titkos! Tehát… Megkezdem a jelentést, tessék figyelni, Smith ügy… Elrond úr! Tudom ám, hogy titkos a neve, ezért használom a köznapi nevét! Na, milyen elmés vagyok, mi? De vissza a jelentéshez: Gandalf eltévedt. Stop. Már megint. Stop. Boromir vergődik. Stop. Mint mindig. Stop. Aragorn fontosnak érzi magát. Stop. Mint mindig. Stop. Hehehehheeeee!!! Te béna! Pippin orraesett. Stop. Ez szokása, de sose bírom megunni. Stop. Megálltunk. Stop. Stop!!! Klikk.
Klikk. Most nem történik semmi fontos. Úgyhogy játszom. Most kukkerol a Szauron, most klikk ………. klikk uron. Jééé, egy nagy teremben vagyunk. Gimli bőg. Nem tudom, miért, nem figyeltem. Megkérdezem Pippint. Hé, Pippin, miért bőg Gimli? …Ne…mer…hagyj…kén… Megkérdeztem Pippint, de ő sem tudja, mert épp egy hullát szabadított meg a fejétől. Gandalf fontoskodva nézi a falakat. Semmi érdekes. Stop. Klikk.
Klikk. Hu, hu, hu, nagyon kifulladtam. Most egy lépcső szélén állok, Boromir át akar velem ugrani. Neee!!! És a hasamat fogdossa! Neee!!! Csihihihikíííz! Heheneee! Krrrgg….ccssszttrrr…. Klikk.
Klikk. Megvagyunk. Egy hídon állunk. Valami vörös görény üldöz minket. Hú, itt van! Apááám! Mi az isten ez? Gandalf meg, a vén majom ott nagyoskodik. Frodó női hangon visít, Aragorn pedig vadul rázza a kardját és úgy tesz, mintha csak azért nem futna oda Gandalfhoz, hogy visszatartson engem és Pippint. Béna. Eszem ágában sincs megmenteni a vén barmot. Ha hüle, megérdemli! Túl nagy a zaj és úgyse tudnám folytatni, mert ez a vörös uborkaszörny képtelen csöndben maradni. Amúgy is olyan látványos a show! Klikk.
Klikk.Újra jelentkezem. Stop. Mostanában hanyagoltam a hivatalos hangnemet. Elrond úrnak jelentem, brühühűűűű hogy Gandalf sajnálatos módon elhalálozott. Khehehmmm… Szóval… úgy, hogy… megállt lihegni a híd szélén, szipp.. ily..en fia..talon, brüh...ühűű mikor az leszakadt. Stop. Vigyáznom kell, most úgy teszek, mintha sírnék és ezért hajolnék a földre. Oááá, brühüh...khhrrgg..ühűű, szegé..krrg..ny Gandalf! Veszélyes helyzetben vagyok. Stop. Tehát Gandalf megállt nézelődni, a vörös Minotaurusz-utánzat meg fölnyúlt érte. Gandalf leesett. Stop. Lúzer. Stop. Klikk.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111878 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!

Alyr: A szokásos :D :fight:
Nimdraug: Tudod :wink:
Saczy: Nagyon, nagyon, nagyon tetszik :D :D :aragorn1:
Többiek: :itscool:

Csak így tovább...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111877 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Ez de gáááz!! Azonban ez se semmi, idézek a Pesti Est Junior egyik a film előtti GyU-leírásából: "(...) és a kedves kiránduló társaság útjai (...)"
Könyörgöm, egy filmről beszélünk??? :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111854 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Még mielőtt elolvasnám a két utóbbi nap termését, egy idézet valami réges-régi A Gyűrű Szövetsége-kritikából:
"A szereplők olyan varázslatos helyekre is eljutnak, mint Elrond, a tündék Völgyzugolya, és Lothlórien, Galadrielnek, a Lelkek Királynőjének birodalma." :confused2:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111847 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: Na, most kitettem magamért:


Hát, sikerült is :lol: 8) :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111841 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor

Neframíel írta:

Gyémánt_Hajnal írta:
Az írás az egyik legnagyobb szerelmem. Régebben is írtam sokat, de miután túl vagyok Tolkien GYU könyvén és ennek a parodiának már nem is tudom hányadik fejezetén, úgy érzem, hogy egy másik oldalamat ismertem meg és ne lepődjetek meg, ha a végén írói pályára szánom el magam.


Nem lennék meglepve, ha sikered lenne. :wink:
NAGYON jó az a rádi-műsoros!! Eredeti.
Nekem sajna csak fantasy-paródiákban a Heri Kókler van meg. N. jó, csak lefárassza az embert.


igen, én sem csodálkoznék ha sikered lenne. Így tovább!

Neframíel: lefárasztja? sztem annyi az ökörség benne, hogy valamikor már nevetni sem tudok rajta, csak megjegyzem magamban, ennyi hülyeséget......

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111821 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt: :up: :up: :itscool:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111817 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Na, most kitettem magamért:




Aragornt ekkor Arwen fogadta és szerelmesen a nyakába ugrott, hogy Aragorn majdnem sérvet kapott.
- Óhh én Elesszárom! Vándorom! Királyom!!! - mondogatta.
- Hívj csak Aragornnak. - válaszolta Aragorn.
- Óhh!!! Bocsáss meg a multkoriért!!! Nem kellett volna oly gorombán bánnom veled! - és Arwen lehajtotta a fejét, majd Aragorn elvörösödőtt.
- Nem történt semmi. - válaszolta Aragorn.
- Óhh!!! - nézett föl Arwen. - Ily, ily kevesen érkeztetek meg? - kérdezte Arwen. -
- Héh!!! Ez a páncélos szűz szövege! - szólt közbe Aragorn, de Arwen nem is foglalkozott vele.
- Szemem nem látja Gandalfot a Fehéret és Pippint. - majd Elrond megjegyezte:
- Hova tetted tünde szemed? Gandi és Pippin már rég itt vannak, csak te túl sokat távbeszéltél a Bakacsin erdei barátnőddel, telepatikusan!- jegyezte meg Elrond, majd felénk fordult ismét. - Elnézést, ne haragudjatok a családi perpatvarok miatt. Itt Völgyzugolyban ez elég gyakori. Aragorn, ami meg a te melléfogásodat illeti, Pippin már jól van. Gandi tegnap érkezett vele. Már elébb itt lettek volna, de Keselyüstök tűzel és útközben találkoztak egy csődőrrel. Apropó, Keselyüstök kanca vagy csődőr? Na, hirtelen nem is tudom. Gandit meg kell majd kérdezem. El ne felejtsem. Az a lényeg, hogy megkellett várniuk, míg a szerelem órái tovaszállanak. - magyarázta Elrond, majd Trufiádokra nézett. - Gondolom, most Trufa barátom, hogy Pippint szeretnéd látni. - kérdezte.
- Igen. - válaszolta Trufa, és én is vele mentem. Addig Aragorn eltünt Arwennel. Gimli és Legolas meg Gandalfot mentek el megkeresni.

Aztán mi beléptünk egy gyönyörű szobába, ahol Pippin feküdt. Édesen feküdt mint egy baba, csak...
- Hrrr.........Hrrr...... - Pippin horkolt.
- Na, most a titok megfejtődött. Eddig nem tudtam elképzelni, hogy a társaságban ki szokott éjjelente horkolni. - mondta Trufa és derekára tette a kezeit.
- Hallom ám mit mondasz. - válaszolta Pippin, majd kinyította a szemét. - Csak színleltem. Amúgy Gandalf az, aki horkolni szokott. - vigyorodott el. - Jó látni megint titeket! - és mi oda ültünk hozzá.
- Meséljetek! Történt valami érdekes? - kérdezte és felült.
- Jaj, ne is kérdezd. Elrond meg az ő valóság játéka. - kezdte Trufa.
- Jújj!!!! Azon mi is túlestünk! A rózsaszín naciba öltözőtt orkok, meg a nazgúl kórus! Az volt aztán a kínszenvedeés! - mondta Pippin és arca kicsit eltorzult. - De elébb meséljétek el, hogy ti, hogyan éltétek meg! Fésűkkel rontottak nektek is? - aztán Trufa és én elmeséltünk mindent, ami ott történt.
- Júúhhh!!! Hát ez írtó kemény! De, hogy Legsi megöszűljön! Bár nem csodálom! Szegény! - ámélkodott Pippin.
- De most meséld el, hogy ti, hogyan éltétek meg! - kértem Pippint.
- Tudod Hajnal, az úgy volt, hogy én meg Gandi, meg Keselyüstök megérkeztünk és ugyanúgy, mint nálatok, megjelentek azok a rózsaszín ocsmányságok. Ekkor Gandi lepattant a lóról, csak megfeledkezett, hogy én is a lovon vagyok és így lezuhantam. Az orkok csak röhőgtek rajtam. Hogy futott volna fel a szem (Szauron) a harisnyájukon!
A fejemet nagyon bevertem, amint látjátok a kötést is rajta. Na szóval, Gandi rájuk rontott és kivillantotta a hatalmas botját a ruhája alól és elkiáltotta magát, hogy: " Mi ez itt? Óhh, hogy a sok rúsnya orkja! Mi ez itt? Tavaszi Fesztivál?". De többet nem igen, annyira megvolt lepve a sok rózsaszín orkoktól meg uruk-haioktól. Közben az a balettruhás meg rámvetette magát. Kész rémálom volt. Aztán megjelent a sok " Miss akárki", na az volt a sokk!!!! De azok csak röhőgtek és röhőgtek és felcsendült a nazgúl kórus és Gandalf meg valami varázsígéket mormolt. Olyanokat mint például:

" Vesd le rózsaszín undrományod
és távozz ha mondom,
Ízlésed a sílányságod,
hogy nyelne el Mordor."

- De többet nem tudtam kivenni, majd hirtelen abba maradt és eltünt minden. De nálunk nem fehérség volt, hanem az üres Völgyzugoly. Úgy hiszem, hogy a tiétek már Elrond tovább fejlesztett verziója. Valami extra változat. De visszatérve, mikor eltüntek, Gandi felém fordult: " Király vagyok" mondta büszkén és ekkor Elrond jelent meg. "Álmodban" - mondta Elrond . És röviden ennyi. - mondta Pippin.
- Hát, ez se semmi! - jegyezte meg Trufa.
- De ha kíváncsiak vagytok, van két meglepetésem a számotokra! Hajnal, te még nem ismered őket, de ők is olyanok, mint én! Félszerzetek! - mondta vidáman és Trufán már látszott, hogy tudja, hogy kik azok.
- Csak nem? - kérdezte és ekkor egy hang megszólalt a háta mögött:
- De! - mondta Frodó, és Trufa a nyakába ugrott, majd Samu is megjelent és hatalmas öröm lepte el a szobát.
- Jó titeket újra látni! - mondta Trufa, majd én is felálltam. - Őt még nem ismeritek, ő itt Hajnal. Nagyon messziről jött. Ahol hobbit még nem járt.
- Örvendek Hajnal. - mondta az apró Frodó és kezet fogtunk. - Pippin már sokat mesélt rólad. Például, hogy mentetted meg Gandalf szakállától. De az ál-gombás történet sem semmi! - és ekkor mindenki hatalmasat kacagott, majd Legolas lépett be.
- Üdvözletem mindenkinek! - mondta és megölelte Frodót és Samut. - Lám, Pippin is jól van. De nem láttátok Gimlit? Nyomát sem találom, és híába tündeszememmel keresem, sehol nem lelem. Még gyomra neszét sem hallani. Pedig arra nem nehéz felfigyelni. - és ekkor rámnézett - Egy angyal édes nyugalmas szívverésén kivül semmit nem hallok. - mondta.
-Ne aggódj, Völgyzugolyban nem lehet csak úgy eltévedni. - mondta Samu.
- De ő nem tünde, Samu barát. A kilincseket épp, hogy föléri. Meg aztán sok itt a titkos alagút és átjáró. - mondta Legolas és Frodó csak bológatott.
- Igaza lehet Legolasnak. Egyszer én is eltévedtem és a TTK-ba kerültem, ahol megy a hírszerzés. Úgy eltüntem, hogy azt hitték, megint a gyűrűvel játszadozom. - jegyezte meg.
- Mi az a TTK? - kérdeztem.
- A Titkos Tünde Központ. Elrond itt szokta begyűjteni a híreket. De sok más hely is van Völgyzugolyban, de szerintem tényleg nem kell Gimli iránt aggódni. De most menjünk, mert Elrond vacsorával vár minket. Gimli is biztos ott lesz. - ajánlotta Frodó és mi így is tettünk. Már Pippin is felkelhetett az ágyából. így velünk tarthatott.

- Szemem mint a sasé és hallásom mint a rókáé! - mondogatta Gimli, miután átkerült egy sötét alagútba. Galadriel iránti érzelmei most veszélybe sodorták. Mikor meglátott egy kicsínyített szobrot Galadrierről, odaugrott, hogy megcsókolhassa, de lenyomhatott valamit és a szobor elfordult és ő ebben a sötét alagútban találta magát. A levegő ritkának tünt, Gimlit szinte kínozta. - Csak szuszogj. - mondogatta. - Csak szuszogj. Ez a lényeg. Csak kerülnék ki végre. - és ekkor fehér fényre lett figyelmes, a folyosónak a végében. Követte a fényt, hátha kitalál, de helyette egy pinceféleségben találta magát, ami teli volt könyvvel és üvegcsékkel és minden más egyébbel. Néhány erekje, mint például volt ott egy nyított doboz, benne valami hamúféleség, rajta felirat egy táblán: "Szauron ujjainak maradványa" Majd Gimli tovább nézelődött és meglátott egy különős ládát, rajta két furcsa lény, szemben egymással, szárnyakkal a hátukon, ritka fából faragva, elötte szintén tábla, "Frigyláda".
- A házassághoz minek kell láda? - kérdezte halkan Gimli, majd megint tovább nézelődött. Csupa régi dolgot látott meg. Aztán elévetődött egy palantír, amint az egy fekete oszlopon állt. Gimli azonnal odarohant hozzá, hogy megnézze, majd látta egy kis táblán:: " Szarumán palantírjának élethű utánzata/ Méjd in Csájná"
- Áhh, ez is hamisítvány. Gyenge utánzat. - morogta Gimli.
- Te csak ne ócsárold az utánzataimat. - mondta egy hang a háta mögül és mikor megfordult látta, hogy egy vele, egy magas öregember áll elötte, fehér ruhában. Kiköpött törp Gandalf, gondolta Gimli. - Mit szeretnél Glóin fia Gimli? - kérdezte az öreg.
- Semmit. Csak kijutni. Véletlenül keveredtem ide. - mondta Gimli.
- Ahh!!! Vagy úgy!!! Szóval Galadriel szépsége rabul ejtett. - mosolygott az öregember.
- Szó szerint. - vörösödőtt el Gimli.
- De fölfedezted a titkos helyemet. - mondta az öreg.
- És ekkor most halál fía leszek? - kérdezte Gimli és baltáját kész volt felemelni.
- Nem. Sokszor jönnek ide. Csak úgy mondjuk, hogy titkos. Valójában nem az. A tündék mindig idejönnek, ha kell valami bájital, vagy efféleségek. - mondta a törp és leült egy székre, majd Gimlinek is mutatta, hogy üljön le nyugodtan.
- De te nem vagy tünde. - mondta Gimli. - Az énfélémnek nézlek.
- Pontosan. Öreg törp vagyok. Nagyon öreg törp. - mondogatta az öregember. - Jaj, elnézést, Merlin a nevem. - mutatkozott be. - Nézd el ostoba fejemnek.
- Merlin. Hallottam már rólad. De te tényleg nagyon öreg lehetsz és tiszteletben és gondolatban, most meghajlok előtted. - mondta Gimli.
- Az. Nagyon öreg vagyok. Pontosan 5617 éve élek ezen a világon.
- Hűűű!!!! De egy törp, hogy élhet ilyen sokáíg? - kérdezte Gimli nagy ámulattal.
- Úgy, hogy csak félig vagyok törp. Apám törp, anyám tünde volt. Neki megszakadt a szíve. Szomorú sors, de ne is beszéljünk róla. - és ekkor Gimli mégjobban elvörösödőtt, mégis Merlin elnyerte minden ámulatát.
- Akkor már értem, hogy miért vagy itt lennt. Törp véredet hívja a mélység. Mint a rettenthetetlen törp nemzetség, akik felépítették a Roppant Csarnokot! - ámult Gimli.
- Nem. Szeretek fenn lenni, csak napallergiám van és ha kimegyek, akkor teli leszek kiütésekkel. Apukámtól örökőltem. - mondta Merlin. - De most beszéljünk te rólad. Látom, szíved nehéz és nem érzed magad méltónak, úrnőd színe elött. - és ekkor Gimli most már teljesen vörös volt.
- Ezt meg merrefelől tudod? - kérdezte Gimli.
- A palantír. - jött a válasz.
- De az hamisítvány.
- De műkődik. Láttam szerelmi perceidet Galadriel úrnőddel. - és Merlin elvigyorodott és Gimli erősen zavarba jött.
- Ohh!!!! - nyögte. - De csak te. Ugye? - kérdezte.
- Sajnálom törp testvér, de nem. A Völgyzugoly1800 a lórieni orgiát akkor egész éjjel élőben közvetítette a palantírkivetítőkön keresztül. - mondta Merlin.
- Ha én ezt tudom!!! - csapott oda fejéhez Gimli szégyenében. - Ekkora szégyent! Óhh jaj!!! Most aztán, hogy tehetném ki innen a lábam? Megszégyenítettem magam és Galadriel úrnőt! Óhh jaj!!! És Elrond is biztos tudja! Én levetem magam Khazad-Dúm Hídjáról! - óbégatott Gimli.
- Ne aggódj, az arcotok cenzúrázva volt. Csak én néztem cenzúrázatlanul. Senki Völgyzugolyban nem tudja, hogy tik voltatok azok. - nyugtatta meg Merlin.
- Akkor jó. De kérlek, hogy te se áruld el.
- Nem teszem. - válaszolta az öreg.
- És te konkrétan mivel foglalkozol itt lenn, azonbelül, hogy tündéknek segítesz? - kérdezte Gimli éredeklődve.
- Lássuk csak. - gondolkodott mélyen Merlin és ősz szakállát ígazgatta. - Bűbáj italok keverése és terjesztése. Ezt legálisan csinálom. Aztán arc, haj és orr plasztika. Legutóbb Arwen hercegnő volt nálam. Nagy volt az orra. Szegény! Aztán még működtetek egy tünde-fitness termet is, az ottani edző egy balrog. A tündék állandóan panaszkodnak, hogy nagyon szadista. De aki fitt akar lenni, nos.... de az edzőterem nagyon megy. Ezenkívül varázsolok, fönn lógok a Mágus-hálón és szabadidőmben tanulmányozom a hobbitok étkezési szokásait, van is itt három ideális hobbit eme tanulmányozásokra, azon belül evolúciójukat, és azon-azon belül a TyrannosHobbitus és - itt köhintett egyet. - Kajálduszaplokuposzhobbitulopszusztolkinusszal foglalkozom. Hosszú egy név, de én csak Kajálusznak hívom. De nem is fárasztalak ezzel. - és elhesegette a témát. Ekkor Gimlinek beötlőtt valami.
- És csak minket mutattak a kivetítőn? - kérdezte Gimli. Majd Merlin elgondolkodott.
- Hmmm...... nem. - itt Gimli szeme felcsillant. - Sok sok tünde-akciót láttunk. De volt egy négyes fogat is. Na, az se volt semmi! - és ekkor Gimli elvigyorodott. - De ez csak az egyik négyesfogat volt. De nem illik itt és most ilyenekről beszélni. Szerintem fenn, már vacsoráznak. Lehet, hogy ideje felmenned. - mondta Merlin.
- Te nem jösz? - kérdezte Gimli.
- Én fogyókurázok. A törpök alkata nem éppen a legtökéletesebb. Mellben, nekem minden emberi és tünde ruha szűk. De szerintem nem jöttél hiába. Biztos van valami, egy kívánság. Amit biztos tudok neked teljesíteni. Hisz egy fajtából vagyunk! Mond mi a szíved vágya, és én teljesítem! - mondta Merlin és Gimli fantáziája megindult.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111730 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: 8)
Dúedhel: :twisted:
Nimdraug már várom :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111702 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Már vártalak Alyr!
Naggyon jóóóó!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én holnap folytatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.466 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére