Humor

Több
21 éve 5 hónapja #113938 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Ivó: jobb, a helyesírás és a poénok is. :wink:
Nima: ezen a szappanopera-dolgon én is gondolkoztam már (nem voltak túl jó ötleteim), de a tiéd hiper-szuper! Figwit rúlz!
Idril: lépcsöboardot még!
Dez: írj mg naplókat, az eddigiek a legjobbak közül valók!
Alyr: nálam továbbra is te vagy a HTU, csak írj Kalandot!
Többiek is Gornik! :lol: :lol: :lol:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113907 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Tegnap nem tudtam 1nél többet betenni..
Folytatása következik, kérem, kényelmesen helyezkedjenek el.

Amikor felöltöztem, már mindenki Legolassal beszélgetett. Olyan hangja volt, mint a spray-nek, amikor fújják.
- Megfáztam! Tudod? -kérdezte. Én csak egy jó nagy mosollyal válaszoltam.
- Mi ez a hang?
- Milyen hang? -mondták a TRufa PIppin páros.
- Hát ez a hang! -válaszolt Aragorn. Legsie elővett valamit a zsebéből, és tátott szájjal ült a padlón.
- Mi a bajod? -kérdeztem. Talán túl sokat beszéltél, és megrázott a hangod?
- Úúúú! - mondta.
Elővett egy gyógyszert, amire ez volt ráírva: Xamuotrione -l.
- Az orvosom írta föl meleg helyzetekre, és szerintem ez az.
Mind megfordultak és egymásra néztek értetlenül.
- Leoglassss! -mondta a valaki.
- yes? -kérdezte Legsie.
- Á! Töröd az angolt?
- ja, valamicskét tudok, pl: Die Tür! Ismét mosolyogtam, de már a szörnyre figyeltem. Legolas ismét bevette Xamuotrione- l- jét, de ezuttal ötöt.
- Adj egyet! -kérte Legolast Aeagorn. DE Legolas nem akart adni, és az egészet bevette.
- Mennyit vettél be? -kérdezte Trufa.
- Hát nem számoltátok? Oúuj....

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113903 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Dez: Naon jó! Írd meg Gollamét is vagy bárkiét.
Ivó: Hát... Vicceiden továbbra sem tudok nevetni vagy én vagyok abnormális(?)

Alyr: Elég ritkán írod a Kalandot.
Maradj a Topic Ura!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113856 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Idril: Amilyen kurta lett a lépcsőboard. annyira jól sikerült! Ezek a mágusok... :shake:
Dez: Végre Frodó sincs hanyagolva, csúcs!
Hajnal: No, most már derüljön ki, hogy hova lett Gimli :hein:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113840 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
És itt van Frodó naplója a legelejétől!

1.nap
Jól indult a nap: először is bebarnítottam a hajam reggel, már kezdett lenőni a szőke. Utálom, ha úgy nézek ki, mint az összes többi hobbit! A legtöbb idegen még csak kísérletet sem tesz, hogy megkülönböztessen minket. Most viszont én vagyok az egyetlen barna, jesssz! Majd a félelmetes arckifejezéseket gyakoroltam a tükör előtt. Hehe, ha tudnák, mit rejt ez a gyerekes arc és az ártatlan, kék szemek… Aztán felvettem a fekete, csuklyás köpenyem és gyerekeket rémítgettem az erdőben. Hihi… Majd olvasgattam kicsit a Hogyan legyél tiszteletet parancsoló? -ból a fák alatt. Bele sem merülhettem rendesen, mikor megjelenik az a dilis varázsló… Jól be volt állva, de annyira még nem, hogy nem tudott volna hazavinni a kordéján.

2. nap
Bilbó eltűnt a szülinapi bulijáról. Kiváló! Enyém Zsáklak! Végre csak az enyém!!! És még csak elmebetegnek sem kellett nyilváníttatnom a nagybátyót…
Gandalf teljesen odáig van valami semmi kis ékszer miatt. Teljesen bizsu, olcsó effektekkel világít, ha meleg éri. Gandalf borítékba tette és azt mondta, tegyem biztonságos helyre. Ezen ne múljék… Fel úgysem venném.

3. nap
Persze, hogy felvettem. Nekem ugyan senki ne dirigáljon… Láthatatlanná tesz. Nagy cucc…

4. nap
Gandalf visszajött. Elmondta, hogy a gyűrű marha veszélyes, és el kell vinni a tündékhez.
Micsoda remek kiugrási lehetőség! Ezt nem szalaszthatom el! És még csak nem is zsákokat, vagy valami nehéz dolgot kell fuvarozni! Épp mondani akartam, hogy valakire még szükségem lenne, mikor az a málé Samu előkerült. Hehe, jól van, már nem nekem kell vinni a csomagokat.

5. nap
Ma két rokonnal találkoztunk. A neveiket képtelen vagyok megjegyezni, de hát ki várná el, ha van száz unokatesója? Azt hiszem Frutta és Pepi. Vagy Pepi az a nagynéném?
Ráadásul összefutottunk egy fekete lovassal. Hej, mennyire tetszett a cucca, én is pont ilyet akarok! Aztán már senki nem mondaná rám, hogy milyen édi! Hörögve beszélni, pókokat eregetni a fákból… ez az igazi! De azért elég félelmetes volt a szitu. Épp felhúztam volna a gyűrűt, hogy eltűnjek, mielőtt valamelyik féleszű felhívja magára a lovas figyelmét, mikor Samu megfogta a kezem. Csak nem hajt rám ez a szerencsétlen kertész?
Egyik az unokatesóim közül bakföldi, így ismeri az utat erre, mint a tenyerét, de szerencsére senki nem akarja átvenni tőlem a vezető szerepét. Főleg miután leütöttem Trufát, mikor akadékoskodni kezdett.
A komp előtt újra megjelent egy lovas. Ez is feketében volt, bár igazság szerint a sötétben nem nagyon látni színeket. Kigáncsoltam a többieket, remélve, hogy én legalább épségben eljutok a révig, míg a lovas a többiekkel foglalkozik Nem vált be. Majdnem utolért.

6. nap
Brí. Tele van nagy emberekkel. Sajnos. Nehezen tudom valaki előtt érvényesíteni fensőbbségem, ha épp a derékig érek neki…
Megismerkedtünk Aragornnal. Azt hiszi, hogy ő most a vezetőnek. Hehe… Csak hagyom, hadd menjen elöl. Jobb, ha őt hibáztatják, ha rossz útra visz minket…

7. nap
Trufa marhára idegesít. Még a Megyében felszedett egy nagy répát, és most azzal játszik minden nap. Elnevezte Sárga úrnak. Te jó ég, kész diliház…

8. nap
Mocsárban. Nem ülhettem fel a pónira, mert ő viszi a csomagokat. Piha! Ha mindenki a vállára venne egy zsákot – vagy engem -, akkor lógathatnám a lábam, de Aragorn kissé makacs…
Szerencsére azt hiszi, képtelenek lennénk ellátni magunkat, így ő vadászik helyettünk is. Hiszékeny barom!

9. nap
Széltető. Kaptunk fegyvert, jesssz! Igaz, az én Orkgyilok 2000-em nyomába sem ér ez a rozsdás vacak, de nem akartam ellenkezni a nagydarab kószával. Véletlenül „leejtettem” a szikla peremén azt a krumplihámozót, és sajnos valami puhán puffant. Reméltem hogy nem Aragorn az, és nem jön fel balhézni. Nem ő volt, de feljött balhézni. Megszúrtak

10. nap
Pocsékul vagyok. De legalább mindenki pátyolgat, sőt Aragorn a hátára is vett. Bezzeg mikor a mocsárban voltunk, nem volt rá hajlandó!

11. nap
Nem nagyon voltam magamnál, de azt éreztem, hogy magas, fehér lóra ültetnek, majd zúgó szelet az arcomban és valami puhát a fejemnél. Két kis puha párnát. Hmmmmmm….

12. nap
Puha párnácskákról álmodtam. Hmmmm… Majd mikor felébredtem, a kiábrándító valóság: Gandalf bibircsókos feje, pont az orrom előtt. A takarómat hajtogatta. Ki tudja, mire készült az öreg! Bár azt mondta, csak át akart öltöztetni. Na peeersze!
Előadott egy mesét arról, miért nem tudott Bríbe jönni. Gyenge kifogás a „gonosz varázsló rendkívül magas és éles peremű fekete tornyába zárt rabja voltam”. Én is mindig ezt mondtam a suliban.

13. nap
Elaludtam a tanácson és gyönyörű álmom volt! Épp csúcs szekeremet hajtottam az úton, mikor egy nagyon csinos lányt vettem észre az út szélén. Csábosan mosolygott. Már éppen kiáltottam, hogy én elviszem, mikor felébredtem. Nem értettem, ki a fenét bámulnak rám, miért veregetnek vállon és az ügynököm miért tépte szét az életbiztosításomat Elrond háta mögött. Mikor leesett, hogy mire jelentkeztem, gyámoltalan képet vágtam és panaszkodtam, hogy nem ismerem az utat. Hehe, néha nagyon is bejön a cuki pofi! Igazság szerint mindig is ilyen küldetésre vágytam, és balekokra, akik vállalják a nehézségeket helyettem. Nyolc jelentkező lett erre a megtisztelő feladatra!


Mien? Folytassam?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113792 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Ívó: Szívből köszönöm

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113786 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Ma mikor megnyítottama privát postámat, annyi privát üzenetet kaptam, hogy be is telt a tárhelyem. Köszönöm mindenkinek!
Mivel nem győzném privátban küldözgetni a történetet, itt egy kis folytatás:

- Képzeld, hogy nem mindegy. – mondta Legsi, miközben már majdnem kiértünk. – Nem vagyok elragadtatva attól, hogy a legtitkosabb magánéletemről egész Völgyzugoly tud. – mondta Legsi.
- Nem csak Völgyzugoly. – jegyezte meg Telvien.
- Mi? – kérdezte Legsi. – Azt ne mond, hogy Bakacsin is!
- Pedig mondom. Már ott is bevezették a tünde kábeladót. – mondta Telvien.
- Mi ez? ValóVilág? – kérdezte Legolas, majd a feneke már ki is bukkant a járatból és végre felegyenesedhetett. – Celebi ezt tudja?
- Nem. Az egész kalóz TV. – mondta Arniven, majd én is kiértem, utánam Pippin, Trufa, Frodó és Samu.
- Szerintem ezt nem itt kell megbeszélni fiúk. – mondtam a tünciknek.
- Mit nem itt kell megbeszélni? – kérdezte Frodó.
- Áhh, semmi! – legyezte el Legsi, de Frodó furán nézett rá.
- Valami kábel tévét hallottam, meg Celebi szobáját. Tudod Legsi, nekem kitűnő a hallásom. – mondta Frodó, és elvigyorodott. Legsi meg hirtelen fejbe vágta magát.
- Óhh jaj tünde fejemnek! – nyögte, és arca és fülei is lángoltak a vörösségtől. – Csak azt ne mond, hogy…. – nyögte.
- Bevallom, de én is láttam. – mondta Frodó és elvörösödött.
- Mit látott Frodó úr? – kérdezte Samu, de ekkor Aragorn is feltűnt, meg Gandi. Látták, hogy Gandi viszont nem tud felegyenesedni.
- Tudom, hogy király vagyok, de nem kell előttem meghajolni. – mondta büszkén Aragorn Gandira nézve. – Egyenesedj fel hát derék Gandalf!
- Meghajol a nénikéd! Kiújult a lumbágóm! Ezért nem tudok kiegyenesedni! Te! Király! – nyögte Gandi, amint az görnyedten botorkált előttük, majd Gollam is megjelent. Majd Gandi Golam felé fordult és mérgesen nézett rá. – Most nézd, mit műveltél velem! Óhh, hogy lehelne rád a nazgúl! Te szerencsétlen értelmi fogyatékos! –dünnyögött Gandi, és próbált botjával hadonászni, másik kezével drekát fogta. Most majdnem egy magasságban volt Gollammal, aki szemmel láthatólag kissé rémült volt.
- Nem akarctuk! Nem! Véleclen volt! Majs mi szegítünk! Údc ám! - mondogatta Gollam.
- Hogy a csudába akarsz te segíteni! – ordított rá Gandalf és arca már teljesen eltorzult a fájdalomtól.
- Így! – mondta Gollam, és Gandi mögé szökkent és jó nagyot belerúgott, de úgy, hogy Gandi a kíntól teljesen kiegyenesedett és nagyot ordított.
- Áhhhh!!!!!!!!!! Óhh, hogy lőnének fel a holdra! – ordította, de aztán boldogan vette észre, hogy kiegyenesedett a háta. Gollam boldogan ugrált össze-vissza. Egyrészt azért, mert segíthetett, másrészt azért, mert még egyet belerúghatott Gandalfba. Majd hirtelen megállt
- Hol asz a beképszeltc bájhgúnár? – kérdezte és nekünk megint eszünkbe jutott Gimli.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113784 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: Az a baj, hogy nekem nem kellett volna. Én már így is megbántam. Én nem bántani akarom Ívót, csak segíteni neki. És ha bármi van, akkor Ívónak fel is ajánlkozom priviben, hogy segítek neki.
Nem az én ötletem volt és Alír vállalta a felelősséget. Viszont igazatok van: messzire mentünk. Alyr különösen. Én meg voltam olyan hülye, hogy hagytam magam belerángatni.
Nem vállaltam a felelősséget, de felelős vagyok. Nem mintha az enyém jobb lenne.

" Most úgy érzem magam, mint Boromir a halálán"

Ja, és mostantól, hogy vezekeljek, jelezze priviben, aki a folytatásomat olvasni akarja, mert ide nem többet nem teszem be. Csak, hogy nehogy az legyen, hogy mindig én.

Én is elvetettem a súlykot és emiatt most nagyon szégyellem magam. Mindenkitől elnézést kérek, de Alyr nevében ezt nem tehetem meg.


Gyémánt Hajnal: Miért nem teszed be a folytatást a topicba? :cry: :cry: :cry: Nagyon szeretném elolvasni!
:arrow: Légyszíves, tedd be
:arrow: de én azt is megértem, ha nem akarod, de tudnod kell, hogy nagyon jó amit írsz!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113758 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Ivó!
1. elnézést a tegnapiért, már kitöröltem
2. Határozottan fejlődsz.
Csak:
-A helyesírás ( a fállj ne fájjon annyira... figyelj rá)
- Túlságosan magyarázod a poénokat... nem kéne.
Vesd oda egyszerűen... mintah pofoncsapnál valakit, csak ne sírás hanem nevetés legyen a vége.
Használj rövid, frappáns leírásokat és jelzőket, lehetőleg keveset.

És akkor jó leszel.
Még nálam is jobb lehetsz (ami nem túl magas szint)

Alyr
A (volt?) HTU

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113755 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Amit megígértem.

Trufa seggrepottyant amíg megérkeztünk a szobám ajtajáig, Pippin csúszkálni kezdett, csak én meg Aragorn maradtunk épségben. Illetve most már Aragorn se, mert dobott egy hátast, amitől jajveszékelve sikoltozott, mint egy vénasszony. Elérkeztünk a szobám ajtajáig, Aragorn kinyitotta, bár egy kicsit nehézkesen, és közben a fenekét simogatta, és mondogatta, hogy ne fállj annyira! Bementem a fürdőbe, ahol minden csupa víz volt, és elestem. Hason csúszkálva röhögtek mindnyájan. KImentek, amire én mondtam, hogy már én sem vagyok épen megmaradva. Ahogy elmondtam, hallottam, hogy Pippin és Trufa kézen fogva estek el. Közelebbről megnéztem a szobát, és nagyon szép volt. Mindenhol gyertyák lógtak, az egyik elaludt, a másikat meg én borítottam fel, amitől kisebb tűz keletkezett. Megnéztem, hogy miket vettem meg a bevásárlóban.
- discman, fülhallgató, cd-k. Sok! -mondtam. És még kajahiányt sem szenvedek! Pick, vaj, minden van!
- VVVAAAAAAACSOOOOOORRRAAAAAAAAAAAAA! -mondta Aragorn, amitől TRufa lázba gerjedt, és elkezdett futkosni, majd leesett a lépcsőn. Trufa, most ettél meg valami furcsa nemtudommit, szóval ne egyél!
- MIért ne? Várj! Most már csak hat perce nem ettem. -mondta a lépcső alljáról.
- A KEZEM! fáj a kezem! ELVÉRZEK!!! Neeeeee!
-Annyi baj legyen! -mondta Trufa.


Be kellett volna jelölni pirossal még a vicces részeket?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113747 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, ne mondjál már ilyeneket. :evil: Mert mérges leszek.
Idril: már vártam, hogy kinek tűnik fel, hogy hogy kerül oda ajtó. :lol: Az volt a gáz, hogy már beírtam, mikor rájöttem a "bakira" [size=9:35o7ylbr]/ami nem is olyan kicsi baki :roll: /[/size] De már kitaláltuk /aragorni többes :wink: / hogy hogy oldjuk meg. Kicsit meglódult a fantáziám,[size=9:35o7ylbr]talán túlzottan, majd meglátjátok[/size],de vhogy ezt meg kell oldanom... Majd berakom vmelyik nap a folytatást, ha érdekel vkit.
Ivó: tecc. az új avatarod!
Dez: Frodci naplót!!!! :P Éljenek a naplók, az örök paródia-műfaj!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113739 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ne butáskodj, meg se forduljon a fejedben, hogy lemondj! Te vagy a Topic Ura. :wink:

Hogy fogadnátok egy kissé rendhagyó Frodó-naplót? :?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113713 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Azt hiszem, tényleg messzire mentünk.

Azt hiszem, jobb ha kitörlöm.

Alyr


UI: Ha még elfogadtok topic urának, szóljatok, ha nem, írok Svinnek, hogy lemondok.

Senki írását nem gúnyolom ezentúl.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113707 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
"...amijen kedve van, én mindenhogyan eltudom olvasni ..."

amily en

El tudom olvasni

És még egy kis nyelvtan óra: a javítani hosszú Í-vel van, csakúgy, mint az írni.

Úgy tűnik, még mindig nem figyelsz eléggé... :oops: :oops:

Bocsi...

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113702 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Nefra: ez halálos! :dance: ViggoViggoViggo! :itscool:
Ivó: ez a "Jajj, de jó volt" sztem tökre jajj, de jó volt! :evil3:
Idril: BARNA Radagast... mi is történt vele? :lol:
Trufa közlegénynek még várható egy befejező /sztem/ része, de addig egy új 5letem következik:

Arweníta



Helyszín: Mexikózugoly egy giccses parkja. Egy nagy ház, persze ablakok nélkül álland középen. Arweníta ábrándos tekintettel jő: -Óh, Aragornó, te hős! Úgy szeretlek! -az apja, Elrondó Szemöldökkusza kilép a házból:
-Lányom, Arweníta! Te nem lehetsz Aragornó nője. Mert neked hozzá kell menned Figwithez, aki egy tünde. Mellesleg nekik is kávéültetvényeik vannak, az apjának pedig karaoke-bárja van, ezért én azt parancsolom, hogy vele etyepetyélj! -Ezzel nagyon mérges arccal visszacsörtet a házba. Arweníta szemei közben természetellenesen kigúvadnak és az érzelmek fokozása végett némi glicerin is megcsillan bennük.
Csöngetnek. Glorfinnyás, a csicska, bocs, lakáj kirohan, szájába fogja az éppen akkor érkezett újságot, majd kinyitja a kaput, ötször meghajol a vendég előtt és köszönti: -Üdvöz légy, Maria... vagyis Boromíró, kegyes helytartófia! -Boromíró félrelöki és belép a kapun. Nem szól semmit, de szemeivel úgy nézi a házat, mintha a meztelen Erendilka lenne és halljuk a gondolatait: -Áhh! A nagy Elrondó háza! Ide hívott, engem, hogy megvitassa velem az álmomat. -ez egy kegyes hazugság magával szemben, de fátylat rá. -És Ő, a Nagy Egy Gyűrű is itt van! Igen! Jeah!

Helyszín: nagy, régi képekkel és zig-zag bútorokkal megpakolt szoba. Arweníta középen áll, az ajtóhoz közel és serényen nyiszálja az ereit.
-Nem! Ez a gonosz, galád apám, Elrondó beleszól a dolgaimba! Pedig még azt sem tudom, ki a szomszédunk nagybátyja! Nem igazság! Megtagadlak, apám! -Glorfinnyás elsétál mellette és nyugodtan, egyetlen mozdulattal kicsavarja a kést a kezéből. -Ez még kell nekem, kedves Arweníta! Ma vendégek jönnek hozzánk és mivel fogom felszeletelni a husit?
Megint csöngetnek. Galadriella és Celebornia bejönnek. /bocsi, Celeboriát betolja Haldírió Aláver/ Galadriella nagyon feltűnően Arwenítára néz, de közben ügyel, hogy ez úgy tűnjön, mintha titkolni akarná. Ezt még párszor megismétli, majd hajlandó egy köszönést is megejteni: -Cső, Elrondó Szemöldökkusza! Őrzöd még a titkomat? Tudod, amiről nem szabad tudnia senkinek... -Elrondó egy szobát kezd el mutogatni és az ujjával hármat, közben tátogást imitál de úgy, hogy még véletlenül se jöjjön rá senki, hogy háromkor beszélni akar abban a szobában Galadriellával.

Helszín: az említett szoba. Elrondó bent ül, Galadriella síppal, dobbal, nádihegedűvel belép, hangosan kopog, becsapja az ajtót, majd az ablakhoz megy, kinyitja az ablakot, kiénekel rajta, visszacsukja és gondosan elhelyezkedik Elrondónak háttal. -Remélem, nem látott senki. Tehát?
-Khmm... Khmmm....
-Tehát... khmm? Biztos ez?
-Igen, Galadriella. -válaszol Elrondó, Galadriella pedig csalódottan kimegy.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113700 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor

Ailoleo írta: Neframíel: Hatalmas. Nem találok szavakat. Végre valami igazán nagyon helytartó...

Nima: Továbbra is halálra vagy ítélve, ha befejezed. Lécci-lécci, írj még!

Nimdraug: Annyira jó naplókat írsz!

Ivó: Amikor mindenki téged kritizált, én nem voltam itt, de a véleményem hasonló volt, mint a többieké. De most már ( lassan) kezd változni. Jó irányba haladsz, de a helyesírás még mindig nagyon gáz.
Egy picit erre figyelj jobban, oké? Amúgy meg várom a folytatást, most már kezdesz érdekelni. :lol:


A folytatással kapcsolatban, ma még kész lesz 8O De nem fogok egyben olyan sokat írni, mert nem is tudok annyit, ([size=9:36zk8qji]tudnék, de nem akarok[/size]) meg szerintem is jobban lehet olvasni, (a topicot) ha rövidebb hozzászólásokat irunk, de nekem mindegy. Aki hosszabbakat ír, az írjon hosszabbakat, vagy amijen kedve van, én mindenhogyan eltudom olvasni. Más is? De lehet, hogy ma még kettő, három folytatást is beírok :roll:

Helyesírás

Javitani fogok! 8O

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113699 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Neframíel: Hatalmas. Nem találok szavakat. Végre valami igazán nagyon helytartó...

Nima: Továbbra is halálra vagy ítélve, ha befejezed. Lécci-lécci, írj még!

Nimdraug: Annyira jó naplókat írsz!

Ivó: Amikor mindenki téged kritizált, én nem voltam itt, de a véleményem hasonló volt, mint a többieké. De most már ( lassan) kezd változni. Jó irányba haladsz, de a helyesírás még mindig nagyon gáz.
Egy picit erre figyelj jobban, oké? Amúgy meg várom a folytatást, most már kezdesz érdekelni. :lol:

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113694 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Nama: Folytasd!
8O Mikor jön a következő rész?
Indril: Kösz! :wink:

_____________________________________________________________

üdv: ..Iv..

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113679 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Humor
Ivó: eleinte nem tetszettél, de nagyot fejlődtél azóta! :wink: Csak így tovább! :hello: :bounce:
Alyr: nagyon jó amit Ivó sztorijából készült, de nem szabad megfeledkezni arról, hogy nem vagyunk egyformák. Egyikünknek ez jut eszébe, a másiknak amaz.
Nef: ez oltári! :lol: :lol: :lol: De hogy kerül oda az ajtó?

Készült pár sor folytatás a lépcsőboardból. Kíváncsi vagyok, ebben a nagy kritika-lázban mit írtok rá. Szóval Gandalfnál hagytam abba:

Itt van a 8-as rajtszámú versenyző, méghozzá maga Fehér Gandalf! Ohó! Úgy látom, gondok vannak a felszerelésével. Na igen. Megint nála van a botja, pedig a szervezők kikötötték hogy ne hozza, mert még a végén lökni találja magát vele... Amíg veszekszenek, eloszlatnék egy tévhitet: mi annak idején az összes mágust szép, fehér cuccban küldtük! Arról nem tehetünk, hogy csak Szarumán tudott vigyázni a cuccára! Szürke Gandalf minden pocsolyába beleesett (na igen a sok miruvor). A Kék Mágusok túl sokáig bámulták a Hupikék Törpikéket. Barna Radagast pedig... Na jó. Barna Radagastot inkbb hagyjuk... Gandalf egyébként rossz nyelvek szerint megőrült. Állítólag néha rájön az ötperc, ilyenkor szemüveget vesz föl és Dumbledore professzornak hívatja magát. Az tény, hogy Frodót már többször is nyilvánosan Harry-nek szólította, meg egyszer Samura nézett és felkiáltott:
- Nocsak, egy újabb Weasley-ivadék!

Egyelőre ennyi. Nos?

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113662 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Nefra: folytasd nagyon jó :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113591 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Nef: nagyon jó! :up:

És teljesen egyetértek Sesyvel és Gandalffal. Ha valakinek nem tetszik Ivó írása, ne olvassa el. Van, akinek Hajnalé nem tetszik. Van, akinek Asmodeusé nem tetszett. Vagy nazgúlé. Vagy Rayané. Vagy Gandalfé. Ezeket egyszerűen át kell akkor ugrani.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113570 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
Neframíel: ez tényleg tök jó szerintem ha a színészeknek megmutatnád még ők is röhögnének rajta. :lol: :lol: :lol: folytasd!!!

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113553 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Neframíel: nekem tetszik :) :wink: Folytasd! :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113543 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Hát, Ivó mostantól nem lesz egyedül a kritikákkal... :roll: Most jutott eszembe, elég kezdetleges, folytassam-e, vagy hagyjam nyugodni poraiban írói "tehetségem"??
Tehát:
GyU – A Gyogyósok Ura, alias P.J. , avagy a Gyűrűk Ura igazi forgatása

A kétméteres ajtószárny félköröket leírva szánkázott a levegőben.
Viggo meglepődve megállt. Bambán figyelte, ahogy az ajtószárny műköveket magával görgetve közeledik felé. Nem volt valami gyors felfogású…
-Azonnal állj fel a helyemről… Nem hallod, Austin?! – hördült fel P.J., miközben a csatajelenet néhány statisztájának magyarázott.
-Jó, jó, megyek már. – morgott Sean Austin túlméretezett hobbitjelmezében. A rendezői szék sokkal kényelmesebb volt, mint az az istenverte műszikla lentebb. Laposan oldalra pislogott, ahol Jackson beszélt gesztikulálva a jelmezes „rohíroknak”.
-Te, arra mész. – mutogatott az egyiknek. – Akkor jelentek meg, mikor Ian azon a fehér lovon beszánkázik a lejtőre. Akkor pedig nektek nincs más dolgotok, mint… FEL! – rikkantott oda Sean-nek Jackson, egyre vörösödő fejjel. A statiszta értetlenül pislogott rá.
– Repülni is kell? Én azt hittem, hogy…
– Vááá! - üvöltött P.J., majd kigúvadtak a szemei.
Viggo Mortensen érdeklődve állt a lejtő alján. Az ajtófélfa csak közeledett. Vajon ez is a forgatás része?… nem igazán tudta eldönteni, majd zavartan körbenézett, kamerák után kutatva.
-VÁÁÁ! ÁÁÁ!! EL ONNAN!! – ordította Jackson, ahogy szemei befogadták a bambán álló színészt. A statiszták önkétlenül arrébb léptek, a székből pedig Sean ugrott egy hatalmasat. Mindenki azt hitte, neki szól, csak éppen Mortensen nem.
Ian McKellen az egyik kamerással beszélgetett a csatajelenet alatti beállásokról. Ő is észrevette a helyzetet. Hát, nem épp úgy reagálta le, ahogy egy normális felnőtt egyéntől elvárható…
Jackson futva érkezett a lejtő felé, kifűződött tornacipője ritmusosan totyogott rajta. A hátul lézengő statisztákból kitört a harsány röhögés a látványától. Ian McKellen ugyanilyen iramban száguldott mágusjelmezben, majd amikor látta, hogy már nem ér oda, meglendítette a botját Viggo felé, és kiáltott valamit.
Viggo hátrafordult a kiáltásra, de már nem tudta lereagálni a helyzetet, mert eltűnt az ajtószárny alatt. Hatalmas dübörgés hallatszott, amikor a rendező nem tudott megállni saját lendületétől, és rászánkázott az ajtóra, és – Viggora.
-Úristen, megölted! – ijedezett Cate Blanchett, ahogy odarobogott Galadriel-jelmezében. Szőke parókája féloldalasan lógott fején. Tünde-sminkje úgy volt szétkenve, mintha egy hároméves gyerek rajzolt volna a fején.
Jackson dühösen felordított, majd méreteihez képest hihetetlenül gyorsan felugrott. Tompa nyögés hallatszott alatta.
-Hihihi… hihi… -rötyögött magában szórakozva Sean.
Elijahnak is fülig ért a szája, majd ahogy Jackson ránézett, visszaigazította vonásait.
Mindenki hallgatott egy pillanatig, csak a statiszták próbálták kihalászni Viggot az ajtó alól, és Jackson feje lett egyre vörösebb.
Majd mikor előtűnt Mortensen feje porosan, megviselten, de épen, kitört belőle az üvöltés.
-NEM MONDOD KOMOLYAN, HOGY MEGVÁRTÁL EGY HATVAN KILÓS AJTÓSZÁRNYAT, ÉS ADDIG BAMBULTAD, AMÍG A KÉPEDBE NEM ÉRT?!
-Azt hittem, a filmben van… -motyogta zavartan Viggo, akit végigtapogatott az egyik lelkes statiszta, hogy mindene megvan-e.
De még nem volt vége. P.J. McKellen felé fordult.
-ÉS TE NEM MONDOD, HOGY EGY BOTTAL AKARTAD MEGÁLLÍTANI?!
-Ez nem csak egy bot! Ez egy varázsló… öhm, izé… igazad van. – vörösödött el a színész, míg arcszíne P.J.-jével vetekedett.
Jackson tekintete végigpásztázta az összegyűlt szorongó társaságot.
Elijah nagy szemekkel állt a székben vihogó Sean mellett.
-TE PEDIG ÁLLJ FEL A SZÉKEMBŐL!!!
Ordította minden eddiginél hangosabban, és úgy látszott, Austinnak beépített rugó van a nemesebbik felében.
Milyen? Ne kíméljetek…
:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113526 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor

Miért bántjátok Ivót? Ez már több, mint építőjellegű kritika... Régen mindenki írhatott paródiát, nem cikizte ki érte senki. Nem mindenki lehet oan poénos, mint Ti! De próbálkoznia szabad, nem? Elvégre ez egy szabad fórum, nem? Vagy talán rosszul tudom?


ezzel egyet értek nekem is van egy két rövid saját de nem merem hozátok beküdeni
már elnézést

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113522 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Az a baj, hogy nekem nem kellett volna. Én már így is megbántam. Én nem bántani akarom Ívót, csak segíteni neki. És ha bármi van, akkor Ívónak fel is ajánlkozom priviben, hogy segítek neki.
Nem az én ötletem volt és Alír vállalta a felelősséget. Viszont igazatok van: messzire mentünk. Alyr különösen. Én meg voltam olyan hülye, hogy hagytam magam belerángatni.
Nem vállaltam a felelősséget, de felelős vagyok. Nem mintha az enyém jobb lenne.

" Most úgy érzem magam, mint Boromir a halálán"

Ja, és mostantól, hogy vezekeljek, jelezze priviben, aki a folytatásomat olvasni akarja, mert ide nem többet nem teszem be. Csak, hogy nehogy az legyen, hogy mindig én.

Én is elvetettem a súlykot és emiatt most nagyon szégyellem magam. Mindenkitől elnézést kérek, de Alyr nevében ezt nem tehetem meg.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113517 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Az a vízből kiugráló hal kicsit Alice- es. De amúgy jó! :lol: :lol:

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113509 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Humor
Miért bántjátok Ivót? Ez már több, mint építőjellegű kritika... Régen mindenki írhatott paródiát, nem cikizte ki érte senki. Nem mindenki lehet oan poénos, mint Ti! De próbálkoznia szabad, nem? Elvégre ez egy szabad fórum, nem? Vagy talán rosszul tudom?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113500 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Kincső: 1etértek... :wink:
Brandír: :biggrin2:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113495 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: Ivó írására válaszul Hajnallal megírtuk a saját változatunkat ugyanarra a történetre, kíváncsiak vagyunk, melyiket találjátok jobbnak. Az övét vagy a mienket?


Szvsz a tiétek jobb... :roll:

Ivó: Jó tanács: írj rövidebb poénokat! Ha ezeket tartod poénnak, amiket pirossal jelöltél, akkor továbbra is azt kell mondjam: túlmagyarázod! Próbálkozz inkább szóviccekkel, illetve ne részletezd, hanem csak utalj a poénra! :wink: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.430 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére