Humor

Több
21 éve 5 hónapja #113488 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
"Folyton Folyvást Folytassa Fennség!"


- De állj! – kiáltott Telvien. – Gimlivel mi lesz? – kérdezte, és így mindenki elkezdett háttal visszafele kúszni. Gollam ott tolongott a végében.
- Lódculjatok má’!!! Luszta banda!!! – ordítozott Gandi fülébe.
- Fogd már be, te értelmi fogyatékos denevér! – ordított hátra Gandi.
- Fodcatékosz vadc te!!! – ordított vissza Gollam és készült, hogy belerúgjon egyet Gandi arcába.
- Ha belém mersz rúgni, esküszöm, hogy Samuval megfőzetlek! – vágott vissza Gandi és Gollam megtorpant. – Elvégre is te a foglyunk vagy, és nem a rabszolgahajcsárunk! Mi vagyok én, Ben-Hur?
- Igércjük, hodc jók lesszünk!!! Cak a dcagatt hobbitotc ne!!! – könyörgött Gollam, majd csendben maradt.
- Auhh!!! Gandi! Tartsd vissza a botod! – ordítot Agaron.
- Mié’? – kérdezte Gandi.
- Orrba gyűrtél! – és hallatszott, hogy orrhangon beszél.
- Bocs. Nem akartam. Nem tehetek róla, hogy a Felsőbb Erők ekkora botot adtak nekem. Képzeld, ha kisebbet kapok. Akkor oda a tekintélyem! – mondta Gandi.
- Te Hajnal, nem tudnál egy kicsit közelebb jönni hozzám? – kérdezte Legolas.
- Élveznéd? De nem. Most nem Celebi hálószobájában vagyunk. – mondtam, de Legolas aljasan bevárt engem.
- Celebi hálószobája? – kérdezte Telvien. – Mit kerestetek ti ott? – kérdezte.
- Nem az ártatlanságunkat, az biztos. – válaszolta Legsi.
- Akkor ti voltatok azok! – kurjantott fel Arniven.
- Mi? Ti láttatok? Hogy? Hol? – kérdezte megrémülve Legolas. És megtorpant.
- Völgyzugoly1800. – jegyezte meg Arniven.
- Micsoda? – kiáltott fel Legsi, és hirtelen felakart egyenesedni, de bevágta a fejét. – Auhh!!! – ordította.
- Mi az? – szólt Aragorn.
- Semmi! – válaszolt Legsi. – Óhh jaj tünde fejemnek!!! Kétszeresen is! Beverem az imént és most mindenki tudja, mi történt Celebi szobájában!!!
- Ne aggódj! Cenzúrázva ment. Csak annyit láttunk, hogy az Celebi szobája. – mondta Arniven.
- És ti azt honnan tudtátok, hogy az Celebi szobája? – kérdezte Legsi és megpróbált hátranézni. De nem látott sokat.
- Nem mindegy az neked? –kérdezte Arniven.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113487 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: Ez cool! :itscool:

Ivó: még mindig több poént rakj bele, mert vhogy nem tudtam rajta nevetni....ne sértődj meg, de ez a tény és való....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113485 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
- Nos, ez lenne a kastély. A kastyél színe sötétkék volt, és nagyon nagy volt. Volt hozzá egy kis föld is, meg egy nagyon pici telek is, minden, szóval nagyon jó. Kb. a föld 400-500-600 km, a telek pedig 1500-1600 km.
- Aztapaszta! És ott szoktad kerfetni Arwent? -kérdzte Pippin.
- Aha! Valamikor, de miért?
- Semmi különös! Csak érdekelt! És jól fut?
- Nem nagyon, a második körnél már kifeküdt, és azt mondta, hogy vigyem fel a szobájába, a kastélyba.
- Tetszett ez a helyzet? -kérdeztem.
- Borzasztóan!

- Hihi! Tök kafa lehetett! Fázom! -ordítottam.
- De itt szokott kergetni a kedvenc kismalacom is! -tette hozzá Aragorn. De a múlt hónapban elég depis volt. Nem akart kergetni, mint általában.
A kastélyban mindenhol képek lógtak. Az egyik kép épp Aragornt ábrázolta, amikor egy bili volt a fejént, és közben békésen cuclizott.

- Hova tehetem le a cuccaimat? -kérdeztem, mert már leszakadt a kezem a sok hurcolászástól.
- Megmutatom mindenkinek a szobáját!
- Csönd legyen! Csak egy kicsit! Jajj, de jó volt! És valami iszonyatos bűz terjengett a levegőben.
Felmentünk az emeletre, vagy száz gyertya lógott azon ahosszú folyosón, amin keresztül kasul bukdácsoltunk, amig felértünk.

A humorokat pirossal jelöltem meg. :wink:

Alyr,hajnal: Tőlem, nekem mindegy, én azért megírtam, a folytatását.

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113477 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Humor
Előre is elnézést kérek EZÉRT mindenkitől.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113476 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Ivó: Szerintem is túlmagyarázod... És a helyesírás! "Tetelyére" és "menyj"... 8O :? Mielőtt beteszed, ereszd rá a Word helyesírás-ellenőrzőjét, ha már magadtól nem megy. :idea:
Nima: Nagyon jó! És ugye nem mondod komolyan, hogy ez az utolsó előtti?! :?: Ne hagyd abba! :cry: :idea: :wink:
Gandalf: Nagyon Helytartó! :) Éljen Faramir! :wink:
Alyr: SzSzSz! :wink:

Angol tanul tündéül:
- Hogy mondod: jóbarát?
- Sárga(l)dinnye! [size=9:2ix8z59u](mel(l)on)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113475 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Kaland

folytatás


Morgulvögyből kifele

G: Át kell menni a hídon, ész föl a hegyekbe...
S: Márminthogy fölfele?
G: Igen...
S: Mintha azt mondtad volna, nem kell többet fölfele mennünk...
G: Cak aszt mondtam, remélem, te már nem mész többet fölfele...
S: Szörnyen vicces vagy...
F: Menjünk, Samu, hosszú út áll még előttünk...
S: És magas...
G: Erre, erre, remélem nem hoztatok rovarirtót...
S: Mit motyogsz?
G: Semmit, semmit...
F: Samu, maradj csöndben.

(Halkan mennek sokáig, nyomasztóan borul rájuk a völgy csendje, úgy két egész másodpercig, amikor Samu nem bírja tovább...)

S: Jaj, Frodó úr, én ezt nem bírom!
G: Halkan, hobbitockák, halkan... Ha a Szemek meghallanak...
S: A szemek? Hallanak? Mit beszélsz te itten?
G: Hülye... hülye hobbit... esz itten Minas Morgul, itt szemmi szem lehetetlen!
S: Jaaaa...
F: Jaj, ha kimásznak a nezgülök...
G: Gyerünk. át a hídon... cak a halakkal vigyázzatok... néha kiugranak hogy megegyenek valakit.
(Samu nyel egyet, és most nem tudom tovább folytatni..)



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113472 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: Ivó: a tieden továbbra sem tudok nevetni, talán ha pirossal kiemelnéd a poénos részeket...
És a ly betűid túltengenek...

Novellának kicsit unalmas, és túlságosan megmagyarázol mindent, de ne hagyd abba az írást, csak ne minden írásodat írd be.

Sokat kell gyakorolni.







én is egyetértek ezekben, + gyakorold 1 kicsit a helyesírást, és írj minél többet!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113471 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Bocs, de könyvírási lázam volt, és csak most vettem rá magamat, hogy folytassam naplómat.
Nem írok véleményeket, mert 15 percbe kell belesűrítenem internetezésemet, és kapcsolat nélkül olvasom irományaitokat. (Az idő pénz…)

Na de itt a folytatás egy kicsit röviden:

Nimdraug naplója

37. nap
Körbe-körbe járunk és ezek csak a 35-ödik kör után vették észre. Nem szóltam nekik erről, mert kíváncsi voltam mikor jut el a tudatukig. Frodó azt mondja, hogy követ minket valami. Üldözésmániás lett.

38. nap
Este megtámadott minket valami és a gyűrű kellett annak is. Itt mindenki házasodni akar. Jobban megnézve az a kis girnyó volt Móriából, aki kukkolt. Jó kis verekedés volt. Frodó még meg fenyegette miniatűr kardjával a támadónkat. Nem adja senkinek a jegygyűrűjét.

Később:
Samu adott a girnyóra pórázt. Úgy bánt vele, mint egy kutyával. Az a Gollam meg gonosz tündéknek nevezett minket. Ezért még fog kapni. Még nyivákolt és szenvedett is. Jó karriert csinálhatna színészként. Frodó megkegyelmezett neki és Gollam megesküdött a drágaságára. Szerintem az neki a menye és annak akarja elvinni a gyűrűt.

Még később:
Gollam után rohanunk, de először azt hittem el akar szökni. Az a girnyó meg olyat szólt nekem, hogy hülye tünde. Ezért kétszeresen fog kapni.

39. nap
Elvezetett minket egy mocsárhoz ez a szemét állat. És az állattól nincs is messze. Csomó hulla volt a lápban. Ekkor eszembe ötlött valami. Elővettem nagydarab könyvecskémet és beleírtam hogy Frodó ismerkedjen meg közelebbről az egyikkel. Be is zúgott egy tünde mellé, és kapálódzott és azt kiabálta nem tud úszni. A girnyó meg kihúzta és a Frodi gyerek meg úgy nézett rá, mint egy hősre. Pedig csak pár centis a víz és könnyen kimászhatott volna belőle.

Milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113417 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Gandalf: :lol: :lol:
Alyr, Nima: 8)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113405 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Luin: az a Dance... :lol: :itscool:
Gandalf: Valami csaló kiradírozta Minas Morgult... :cross:

Utolsó előtti Helyzetjelentés

Klikk. Most ébredtem álmomból. Rémálmom volt! Valami hosszúfülű izé mindig elette előlem a répát, közben meg vigyorgott, csámcsogott és azt kérdezte: „Mi a helyzet, hapsikám” ?. Aztán mikor felriadtam, csak úgy spontán a Barad-Durt láttam, tetején Szauron figyelt intenzíven, közben pedig valami zene is ment . Aztán rájöttem, hogy csak szegény vókitóki kapcsolódott be és a tetején világított a lámpa. A zene pedig belőle jött. Tök jó, ha továbbhúzom ezt a gom……. lom a zenét. Vagyis már nem. De hallgatni akaro…Klikk.
Klikk. Na neee! Közelednek! Jön itt néhány nagy ló meg sok egyforma ember. Esküszöm, mintha a Honfoglalást nézném. Stop. Hevesen rázzák a kardjukat. Stop. Egyre közelebb érnek. Stop. Bevetés! Stop. …kgrrssszz.. a ..te any..áááád! …. Krrggssszz.. hát nem leanyázott minket ez az első szőke? Vagyis… az orkokat. Akikkel nem vagyunk valami rózsás viszonyban…. Elnézést…. Krss.. bocsi! Még..se! …Kzzzggrr… Feltaláltam magam és elrendeztem az ügyet. Hé, a lovam… orkom egyre gyorsabban fut. Vagy menekül. Vagy mi. Erről egy dal jut eszembe: They not gonna get us! Fuss, Forrest, fuss! Klikk.
Klikk. Jelentem, csatázunk ezerrel. Kezdek félni. Hopp! Megöltünk egy barbárt! De mozog a szeme! Pedig halott… Mondom én, hogy Honfoglalás!!! … krggszz… Klikk.
Klikk. El tudtam menekülni a mini Barad- Dur segítségével. Mármint vókitóki. Megmutattam egy lónak, az megijedt és elfutott. Az én lovam… orkom meghalt. Jeee. Klikk.
Klikk. A fenébe! Pippin is elmenekült. De előnye is van: Nekem adta a kajáját, mert „megsebesültem”. Balek. Az a sorsa úgy látszik, hogy az ő részét mindig én egyem meg. Benne vagyok. Klikk.
Klikk. Jelentem, eltévedtünk. Nem tudom, ki beszél ebben a vókitókiban, ha továbbnyomom a gombot, de engem marhára nem érdekel, hogy Edorasban síkosak az utak. Ki akarok jutni innen! Pippin azt hiszi, lázas vagyok, azért beszélek magamban. Most kaját gyűjt. Hehehe! Klikk.
Klikk. Megyünk az erdőben. Stop. Fák. Kicsi gesztenye… Jé, ez mozog! …reeeeccsss… neee… Elkapott! Engem néz! Óóóóhhh… ezek a zöld szemek… Fell in love with an alient, fell in love with his eyes… Klikk.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113394 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Akkor kijelölöm pirpssal a poénokat, humorokat. Elolvastattam mással is, és neki tetszett :? Azért kijelölöm majd

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113370 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Gandalf: Nagyon Helytartó!
(Csatlakozom Niphredilhez, nem tudok hosszabb kritikát írni, amijó, az jó)

Ivó: a tieden továbbra sem tudok nevetni, talán ha pirossal kiemelnéd a poénos részeket...
És a ly betűid túltengenek...

Novellának kicsit unalmas, és túlságosan megmagyarázol mindent, de ne hagyd abba az írást, csak ne minden írásodat írd be.

Sokat kell gyakorolni.

A Topic Ura visszaélésekről:
Én nem tapasztaltam, hogy bárki felháborodott volna amiatt mert hozzászólását kitöröltem.
Amennyiben valóban előfordul az ilyen, és tényleg nem érthető, hogy valami mért lett kitörölve, én önként lemondok.
Mindazonáltal nem írhatok ki népszavazást minden offnál azzal a kérdéssel, hogy: Hogyan vélekedik ön erről+erről a hozzászólásról, kérem jelezze, szeretné-e viszontlátni a jövöben.
Offnak az számít aminek semmi köze fórum tartalmához.
(És: inkább írjatok kritikát, mint ne, nem baj ha egy személyhez írjátok, nem törlöm ki. )





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113355 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jó a termés, de ne offoljunk annyit! Így tényleg nehéz végigolvasni.
Nekem semmi bajom Alyr írásaival, szerintem a poénok általában nagyon ott vannak, és ugyan mi baj lenne az írásokkal, ha végignevetem öket? (ez legtöbbször a többiekkel is így van :lol: )
Gandalf, ez az utóbbi... Te vagy a kedvenc naplóíróm! Meg persze Faramir! Erröl tényleg nehéz hosszabban írni, mert ha csak rágondolok a kedvenc poénjaimra, máris behaltam... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja, és szegény nyomi béka :twisted:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113353 Írta: Shagrat
Shagrat válaszolt a következő témában: Humor
Jaaaaj! Nagyon jól vagytok! Szétröhögtem magam, pedig az öcsém mellett elég hamar megedződik az ember...
Hajrá, éorlfiak!

Shagrat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113335 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor

Gandalf írta: Ráadásul nyálas képű, kétes nemű tündék járkálnak ott, lenge öltözetben. No, több sem kellett a perverz bátyusnak, elhatározta, hogy felkeresi azt a helyet...

Egyszer csak megjelenik egy csónak, benne Boromir sündisznó-jelmezben. Megszólítottam, de nem válaszolt. Rohadt szemét, elrontotta a játékunkat!


Hehehehehe! :twisted:
Nagggyon jóóóó!
Még naplót! MÉÉÉG!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113333 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Humor

Gandalf írta: Apuci azt mondta, Imladris egy baromi giccses hely északon, tele vízesésekkel, madárfüttyel, barokk szobrokkal és folyton Enya-számokat játszanak (bleeeee...). Ráadásul nyálas képű, kétes nemű tündék járkálnak ott, lenge öltözetben. No, több sem kellett a perverz bátyusnak, elhatározta, hogy felkeresi azt a helyet...

:mrgreen: Naggyon Khirály! :itscool: Akarom mondani Helytartó. :wink: [size=9:34mbyemz]Végre egy régi stílusú paródia... Már nagyon hiányzott a régi Humor topic... [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113331 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humor
Faramir Nagyon-Nagyon-Nagyon Titkos és Rejtélyes és Eldugott Napl(op)ója

1. nap
Kedves Naplóm! Ma olyan furát álmodtam. Álmomban az ég elsötétült, de Nyugaton fény derengett. A fény egy reflektorfény volt, mely egyenesen elém világított. A fénykörre egyszer csak leesett Mr. Bean ...azaz, dehogy is! Egy apró pasas, szőrös lábbal (pfúj, de undorító!), pirospozsgás arccal, nagy, gülü szemekkel, ijedt tekintettel, tenyerét felfele fordítva elém tartotta, amelyben egy apró karika csillogott. Majd édeskés hangon elkezdett szavalni valami versikét Iszildur átkáról (jé, én azt hittem eddig, hogy Isildur, de mindegy), meg egy Kettétörött Kardról, meg Imladrisról... ezután a fickó odalépett hozzám és jó erőset belerúgott a lábamba! Ááá.. felébredtem a fájdalomra. Rögtön mentem is oda a bátyuskámhoz, Boromirhoz. Ő is álmot látott, de őt ágyékon rúgta a szavaló figura, s még dühösebb volt. El is határozta, hogy utánajár a dolognak...

2. nap.
Boromir megkérdezte apuci véleményét az ügyről. Apuci azt mondta, Imladris egy baromi giccses hely északon, tele vízesésekkel, madárfüttyel, barokk szobrokkal és folyton Enya-számokat játszanak (bleeeee...). Ráadásul nyálas képű, kétes nemű tündék járkálnak ott, lenge öltözetben. No, több sem kellett a perverz bátyusnak, elhatározta, hogy felkeresi azt a helyet...

3. nap.
Apuci azt mondta, elege van, hogy egész nap semmit sem csinálok, csak rohani csajokat hajkurászok a határon, meg hogy ideje lenne hasznossá tenni magamat. Beoszott az ithiliai kószákhoz kapitánynak! Bleeeeee.. az a hely is tele van giccses tájakkal, meg tóval, vízeséssel.. megkérdeztem, nem lehetne inkább Rohanba menni, akár csak istállósfiúnak Edoras udvarába, de apuci erre olyan mérges lett, hogy majdnem fejbekólintott egy fura, fekete gömbbel...

4. nap.
Elindultam Ithiliába.

5. nap.
Még úton vagyok.

6. nap.
Nem sietek..minek is tenném..

7. nap.
A testőröm asszondta, ott lesznek Olifántok is. Biztos kamuzik. Minek néz engem? Nem veszem be a dajkameséit..

8. nap.
Ma láttam Olifántot jeeeeeeeeeeeee! Tök Helytartó vagyok! Igen! Igen-igen-igen!

30. nap
Már hetek óta én vagyok Ithilia kapitánya. Az a dolgom, hogy Robin Hoodnak öltözve bújócska-fogócskát játszak az önkéntesekkel. Nagyon komoly feladat, igazi erőfeszítést igényel a sok koncentrálás.

78. nap.
Ma lementünk a folyóhoz fürödni. Egyszer csak megjelenik egy csónak, benne Boromir sündisznó-jelmezben. Megszólítottam, de nem válaszolt. Rohadt szemét, elrontotta a játékunkat!

80. nap.
Egyik haverom ráakadt Boromir kürtjére... el volt törve. Hehehe, most megkapta! Elküdöm apucinak, röhögjön ő is egyet!

90. nap.
Ma muris fickók jöttek délről játszani. Olyan barna képük volt, meg tele voltak arannyal. Ők is beszálltak a játékba, de aztán túl erőszakosak voltak, ezért kénytelen voltam őket diszkvalifikálni.

91. nap.
Találtam két olyan fickót, amilyet álmomban láttam. Az egyiknek pont olyan gülü-szeme és aranykarikája volt, mint az álmomban! Na, most bosszút állok a vakarcson! Elfogattam őket.

92. nap.
Ma szembekötősdit játszottam a félszerzetekkel - így hívják őket. Egész bénák, tök jó, így mindig én nyertem. Valami nyomi béka is be akar szállni, folyton itt caplat a tó körül.

93. nap.
Mozgalmas napom volt. Frodó hobbit hisztit csapott, mert azzal fenyegettem, elveszem a micsodáját. Azt a nyomi Gollamot, vagy kit, meg jól megijesztettem! Hehehe... Holnap megyünk kirándulni velük!

94. nap.
A régi romokat a folyónál ellepték a páncélos fickók. Odamentem az embereimmel, a kis vakarcsokat is vittem. A páncélosok tök hülyék, a folyó rossz oldaláról jöttek, diszkvalifikálnom kéne őket a játékból.. De az én térképemről is kiradírozta valami csaló Minas Morgult..

95. nap.
Frodó begolyózott, majdnem odaadta a Fekete Lovasnak a Gyűrűt, de Én egyetlen nyílvesszővel elzavartam! Értitek? Egyetlen nyílvesszőmtől megfutamodott a vijjogó! Jeeeeeeeee, tök Helytartó vagyok! Nem is érdekel a Gyűrű, minek az nekem ezek után! Frodó menjen csak a meleg haverjaival a fekák földjére!
Én inkább eldicsedekedek hősiességemmel! Wow! Ha most látnának a rohani csajok!

(Folyt. Köv.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113319 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Humor
Kitaláltam egy jó (legalábbis remélem, hogy az :wink: ) szójátékot:

We are going to visit to Withme!

(angolul nem tudók kedvéért (bár nem hinném, hogy vannak ilyenek):
WITH ME = VELEM,
Jelentés: Meg fogjuk látogatni Velemet
(stílusosabban: El fogunk menni Velembe, de ez nem szó szerint van :roll: ))

Milyen? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113317 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: Tudjátok mi ugrik be mindig? "Svindler listája".


Bocs Hajnal, nem akarlak megbántani, de föltaláltad a spanyolviaszt! :? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113316 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: Tuti nem haragszik. Ő szokta mondogatni mindig ezt. Pl. legutóbb, amikor a topik gazdákat irogatta össze, és kérdeztem, mit csinál azt felelte, hogy a "Svindler listáját állítom épp össze". :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113312 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudom, hogy ide tartozik-e, de amikor nézegettem a Forum kinálatát, és a szerző:

svindler

Tudjátok mi ugrik be mindig? "Svindler listája" :)
( Remélem valakinek leeseik :) )

Bocsi svindler, remélem nem haragszol! :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113304 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Humor
Luinefaciel: Az a hét törpés... :D :itscool:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113301 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Luinefaciel: Nekem nagyon bejöttek! :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113285 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113266 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Nem sértődtem meg. Mi okom lenne rá? Ha valakit érdekel, akkor itt a folytatás.

Aztán kiderült, hogy az a fa, amire leültem, tele volt hangyákkal, így hát gyorsan felkiáltottam, és leráztam magamról a "hívatlan" látogatókat.
- Ez meleg helyzet volt! -mondtam, de Aragorn még mindig a kislányokat figyelte. A közelben valaki nagyokat csámcsogott, de nem volt egyedül. Valakivel beszélgetett, miközben tette a szájába folyamatosan a falatokat.
- CSÁM! CSÁMM!
Nem lehetett tisztán hallani, miről beszéltek, mert épp akkor esett el az egyik, közeledő látogató. Én már akkor tudtam, hogy kik voltak azok, amikor hallottuk Aragornnal a lépteiket. Aragorn elővette pici kardját, és
odakiáltotta nekik.
- Hé, gyere ide, hívatlan látogató! Ne félj, nem bántunk! Csak egy kicsit. -mondta a fülembe röhögve Aragorn. Ekkor már Aragorn nem a tündelányokat fogyelte a vízben, hanem a különös neszt, amit én is hallottam. Már nem volt semmi kétség, Aragorn is megtudta, hogy Pippin és Trufa közeleg.
- Bevált a tippem! -kuncogtam magamban. Már el is esett Trufa egy kiálló gyökérben, majd földet ért, markában egy májkrémes szendviccsel. Pippin ezt mondta:
- Én mondtam, hogy ne beszélj annyit, evés közben, hanem inkább nézz a lábad elé! De te nem hallgattál rám! Úgy kell neked!
- Áá! A szendvicsem! Az én szendvicsem! Összekoszolódott! -mondta Trufa görcsösen.
- Nagy ügy. -mondta Aragorn.
- Nagyügy? Illetve nagy ügy? -kérdezte Trufa önnybe lábadta szemmel, de kicsit sértődötten is.
- Ne szídjátok már annyit egymást! Most már naplemente költözött mindanyjiukra, és besötétedett az ég. Hideg volt.
- Te hova mész Ivó? -kérdezte Aragorn.
- Nem tudom, de van egy kis pénzem. Talán kiveszek egy szobát valahol. -válaszoltam a kérdésre kicsit aggódva, mert nem tudtam, merre menyjek.
- Mi van? Fizettek azért, hogy csöndben maradj? -kérdezte Trufa.
- Menyj fel az egyik fa tetelyére. -mondta viccesen Trufa.
- Ez nagyon szórakoztató, de inkább menyj fel te oda. És nem, senki nem fizetett azért, hogy maradjak csöndben, mert ez az én pénzem.
- Gyere velem a kastyélyba. -mondta Aragorn.
- Húú! Az anyját a kastélyba? -kérdezte Trufa és Pippin.
- Hú! Az anyját a kastélyba? Igen! -mondta mérgesen Aragorn, én meg meg se metrem kérdezni, hogy milyen kastélyba megyünk?
- Veled mehetünk? -kérdezte Trufa nagy érdeklődéssel. A szél egyre erősebben fújt, és már a falevelektet is hordozta.
- Fázom! mondta rásegitően Pippin. Hobbitfalva nagyon messze van, a kastély meg közel. -mondta.
-Na jó, hát legyen cipeljük magunkal a hobbitokat is!
- Hurrá! éljenezett Trufa.
- De csak azért viszünk magunkkal titeket, mert nagyon hideg van, és sötét is! -mondta didergő hangon Aragorn.
A kastély bejárata előtt megálltAragorn. Pippin majdnem nekiesett Aragornnak, mivel a háta mögött volt, és Aragorn olyan hirtelen állt meg.

Véleményt, ha lehet 8O

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113251 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Jaj! Én most nem láttam az előzőt, amin mindenki megbotránkozott. :evil: Pedig szerettem volna. :lol: /Luinefaciel, elküldenéd az oldal nevét priviben??/

Hajnal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113240 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
nem azért de szerintem ez sehogyse jön ide

hajnal ez rövid de annál viccersebb

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113239 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Luin: Ööö...
1. Ez hogy kapcsolódik a GyU-hoz?
2. Itt 14 éven aluliak is vannak! :wink:

Amúgy behaltam tőletek!
Gyémánt: :itscool: Gorni vagy! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113238 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: Ez csúcs volt! :D Mi lett Gimlivel?

Luin: Az nagyon durva. Törölni kellene sürgősen... Nem ide való.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113236 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Egy poszter: :D

www.somethingawful.com/article.php?id=365-9

Ott lesz, hogy Lord of the Rinks, de nem tudom, hogy miért nem rakta be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.838 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére