Humor

Több
21 éve 5 hónapja #111686 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Kaland


Morgulvölgy

S: Ezek jönnek!
G: Ha nem mondod...
S: De ezek felénk jönnek!
G: Ha nem mondod...
S: Jaj, mi lesz velünk???
G: Ha nem mondanád, már rég itthagytak volna, mert nem látnánk hol vagyunk, de ha így ugrálsz...
F: Samu! Földre!
S: De Frodó úr...
F: F betű tiltva!
S: De uram!
F: (gondolkodik erősen, próbál a "Szeretem a Gyűrűt" és "Kaját akarok" -on kívül másra is gondolni): Nézd, Samu! Milyen szép moha!
S: Hol? (hasra veti magát, ekkor zúgnak el felette a nezgülök a tőreikkel hadonászva)
G: Buta hobbit, cúna hobbit, kövér hobbit...
F: Tipikus hobbit...
Fa: Nyilakat elő...
Em: Mi?
Fa: Én vagyok a Csuklyás Vörösbegy!
Em: Hö?
Fa: Nem tudsz tündéül? Robin Hood!!!
Em: Az meg ki?
Fa: Mindegy... adj egy íjat meg kilenc nyilat...
Em: De több tünde nyelv van, melyiken jelent...
Fa: Nem mindegy? Adj egy íjat meg kilenc nyilat...
Em: Jó van, főnök...
Fa: mi?
Em: Izé... Igenis Nagyságos Helytartó Úr!
Fa: Hőkövetősek?
Em: Nem... nemhiszem...
Fa: Lézercélzó?
Em: Az tuti nincs...
Fa: Műholdvezérlés?
Em: Hát lát rajta valahol tányérantennát?
Fa: Legalább sima távcső?
Em: Lát rajta bármit is?
Fa: Hát hogy legyen így Robin Hood az ember?
Em: Ezek teljesen átlagos első osztályú nyílvesszők és íj, nincs velük semmi baj...
Fa: Azt hiszem...
Em: Igen?
Fa: Szükség lesz némi... doppingra...
(elővesz egy kis üvegcsét)
Em: Ez meg mi?
Fa: Különleges párlat...
Em: Fura színe van...
Fa: A foszforeszkáló lila mióta furcsa szín?
Em: Hmmm...
Fa: (kiissza... az oldalán felvillan a felirat: Gumibogyószörp extra )
Em: öööö...
Fa: Hehehee... Na ezt figyeld!
(Egymás fölé kötözi a kilenc nyílvesszőt, és rárakja az íjara...)
Em: Ez lehetetlen... El se fér...
Fa: Kuss, én vagyok Robin Hood, nekem minden sikerül!
(kilövi a nyilakat, azok össze-vissza röpködve eltalálják a nezgülszárnyasokat, a lovasaik meg mergültőrrel próbálják kivágni... A hatalmas darab különböző ízesítésű dzsemek cuppanó hangot adva érnek földet, lovasaik elnmerülnek bennük, vinnyogni kezdenek...)
G: Nem bírják... piszkoszak lettek... Idegösszeroppanász...
S: Dehát ez csak lekvár...
G: Ezek meg tündék... ész nem isz látják magukat... nem tudnak moszakodni...
Fa: Hiába, aki Robin Hood, az Robin Hood...



Vasudvard majd következik...



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111645 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Humor
Kösz a biztatást! :D (Tudom, kicsit késői reakció, de vidéken voltunk, és ott nem volt internet. :cry: Úgyhogy persze nagyon izgultam, hogy mit mondtok. :look: )
Majd folytatom ha lesz rá időm, de jelenleg a tanároknak dolgozatiratási-rohama van, úgyhogy... :?
Amúgy Aragornok vagytok! :itscool: Érdemes volt kikönyörögnöm anyutól, hogy engedjen fel a fórumra! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111636 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Humor

Dez írta: Van kedvetek elolvasni A két toronyos Samu naplóját? Mert akkor berakom. :)
(Remélem még nem volt.)


Igen, van!!! :hello: :hello:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111631 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Dúedhel: :twisted:
Hajnal: :lol:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111623 Írta: Dúedhel
Dúedhel válaszolt a következő témában: Humor
Faramirék a térkép fölött:

X:Ötszáz embert vontunk ki Osgiliathba.
F:Nyugat felöl Orthanc, Kelet felöl Mordor. Két tüz közé kerültünk...Ezen a retkes térképen nincs is semmi.Ki a fene készítette?
X:Valami Tolkien nevü ürge.
F:Borzalom.Agyonlöni.

[size=9:1kvfpu1l]Szar poén de hátha.[/size] :wink:

"A harang értünk szól
Üres lelkünk temploma..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111619 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Talán majd a másik után még ezt is folytatom, mert látok benne fantáziát.
Pá! :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111611 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Bocsesz mindenkinek, de ma nem volt időm írni. Így a folytatást holnapra várhatjátok.

Addig itt a legelső kis írományom, amit a GYU kapcsán írtam.
Fogyasszátok egészséggel!
:)



A jelenség

Egyszerű ébredés volt. Éjjel álmodtam valamit, majd felébredtem és még álmosan dörzsöltem a szemeimet.
Álmomban, egy másik világban jártam. Pusztaság volt mindenütt és csak arra emlékszem, hogy vékony topánkát viselek, mégsem hagy nyomot a lábam.
Aztán erőt vettem magamon, felkeltem, felhúztam köntösömet és annak kapucniját a fejemre, húztam. Kábán tántorogtam ki a konyhába, de anyám furcsán nézett rám.
- Mit tettél a hajaddal? - kérdezte és én válaszoltam, hogy semmit. Majd észrevettem a szemembe eső fehér hajtincset, majd rájöttem, hogy az, az én hajam. Fogtam, lehúztam a fejemről a köntöst és próbáltam szemügyre venni. Majd bementem a fürdőszobába és a tükörben valaki egészen mást láttam: a hajam teljesen fehér, inkább szőke. Holott este még barna hajjal mentem aludni.
- Spontán szőkülés. - mondta az orvos, de látszódott rajta, hogy zavarban van és maga, sem tudja a jelenség okát. Csak hebeg össze-vissza és folyton olyan képet, vág, aki azt hiszi, hogy az egész csak egy vicc.
Az emberek furcsán néznek a buszon. Hiszen a szemöldököm maradt a régiben és a sötét és a világos árnyalat kissé nagyon üti egymást. Nem tudom, mi olyan néznivaló, gondolom magamban, és magamra húzom a sapkámat. De az emberek egyre jobban néznek. Hazaérve bekapcsoltam a tévét. Pont a hírek mentek. Valami nő áll mikrofonnal a kezében és izgatottan beszél. Felhangosítom.
- A megmagyarázhatatlan jelenség okát még nem tudták megmagyarázni. Eddig 2000 esetet jelentettek a világ minden tájáról, itthon Magyarországon csak 91 eset. A megmagyarázhatatlan "szőkülés" tegnap ütötte föl a fejét. - és én ekkor már tudtam, miről van szó, és furcsa mód nem izgattam magam. Nem tudom miért, pedig máskor már pánikolni szoktam. Ekkor, a stúdióban ülő bemondó kérdezett a riporternőtől:
- És egyéb más tünet jár vele?
- Jó, hogy megkérdezted Endre, igen jár. Jelentették, hogy néhányan furcsán fénylenek, jól mondom, az emberek maguk fénylenek és az összes eddigi érintett 18 és 32 év közötti férfi és nő. Ugyanakkor eddig 13 olyan esetről tudunk, akiknek hegyesebb lett a füle, és 312 esetben, pedig az érintetteknek megnőtt a hajuk. Többet jelenleg nem tudok.
Én ekkor a fülemhez kaptam és megnyugodtam, hogy nem hegyesek és nem is világítok. Viszont mintha a hajam hosszabb lenne.
Aztán az elkövetkezendő napokban vizsgálatokra kellett járnom, viszont nekem hamarosan el kellett utaznom. Semmi más nem volt tapasztalható nálam és makkegészséges voltam. Viszont a hajam már a vállam alá ért.
Viszont történt valami. Ugyanis egy távoli városba kellett utaznom, és mivel tél volt, hó is volt. Mikor sétáltam két barátommal, hátranéztem, hogy nem hagy nyomot a lábam. Viszont szólni nem mertem.
Kezdtem magam mesebeli lényekhez hasonlítani, és néha elhülyéskedtem a dologgal. Befontam a hajamat pont úgy, mint ezek a mesebeli lények. Oldalt-oldalt két fonat és hátul középen, pedig egy.
A poén akkor vált valósággá, mikor a tévében bemondták, persze közben az egyik barátom fordított, hogy a jelenség kapcsán érintettek feltűnően hasonlítanak bizonyos tündékre, akik egy nagyon sokak által ismert könyvben szerepelnek.
És az összes csatorna, amit műholdról fogni lehetett, ezzel volt teli. Véletlen egybeesés, gondolhatnánk. De a megszőkült emberek száma fölment kilencezerre és kezdett különössé válni.
Aztán bombaként robbant a hír. De én még mindig külföldön tartózkodtam.
Tudósok arra a megállapításra jutottak, hogy az érintett alanyok DNS-ében már benne hordoztak egy "hirtelen szőkülést" okozó gént, amit valami hirtelen aktiválta. Nekem csak az nem tetszett, hogy ezt napok alatt fölfedezték évek helyett?
Viszont a világot elárasztották a hosszú, szőke, hegyesfülű, fénylő topánkás emberkék. És ezen emberkék túlnyomó része annak a történetnek voltak imádói, melyre az imént utaltam. És megnőttek a füleim. Mások örültek neki, velem ellentétben, mert én nem találtam túl viccesnek a dolgot. Még akkor sem, hogy ezután egy hónapra már szürkés színű topánkában rohangáltam egy megmagyarázhatatlanul szép, ámbár kietlen tájon. Mi több, a hajamat mosni sem kellett, sőt néha világítottam a sötétben, mint aki fagyállót nyelt. És ekkor már kissé viccesnek tartottam.
Nem akkor, mikor mielőtt még topánkában rohangáltam, mint egy díjnyertes csirke. Ugyanis néhány francia tudós bejelentette, hogy az a történet, amivel engem és a többi szőkék össze kötöttek, valóságon alapszik és mi ezen lények leszármazottai vagyunk. Viszont abban a történetben több más lény szerepelt. És mondanom sem kell, hogy ők is feltüntek: emberek mentek össze és híztak meg kissé. Furamód beszőrösödött a lábuk, és én annak örültem, hogy én nem voltam szőrös, ami szőkeségemmel járt. De ocsmány szörnyeteggé egy ember sem változott, amitől a tudósok a legjobban tartottak. Legalábbis nem jelentették sehol. De, hogy eme több ezer átalakulásnak mi az oka, nem lehetett ekkor még tudni.
Viszont engem elsodort az élet egy távoli helyre, ahol topánkában rohangáltam, mint egy díjnyertes csirke. Na jó, nem mondom ezt magamra, sem pedig a többi 8999 társamra, akik szintén topánkákban jártak keltek. Csak eleinte nekem volt vicces, de emiatt rengeteg szúrós tekintetet kaptam a díjnyertes csirke miatt és aztán már nekem sem volt kedvem nevetni.
De nekünk el kellett hagynunk addigi világunkat, szőrős lábú barátainkkal. Volt új hazánk, de nem mondom meg, hogy hol. Az a lényeg, hogy elmehettem harcolni valami gyűrű miatt, ami igencsak fontos dolog volt. Tudni illik ez a gyűrű rossz, mégpedig nagyon rossz és újabb háború tőrt ki. Egyszer megvágtam magam. Ami egészen furcsa, hiszen régebben, a másik életemben is megvágtam magam. De most olyan szokatlan volt. Na mindegy.
Viszont én összefutottam egy másik tündével, mert minket már így hívtak. Ő azt mondta, hogy egyszer pont tündét játszott abban a filmben, amit egyszer néhány száz évvel ezelőtt forgattak még az emberek (ja, én is az, voltam) és mindig azt álmodta, hogy a sminkes nem tudja róla lehúzni a szőke parókát.
De én így is boldog voltam. Soha nem kellett a hajammal vesződni, magamnak világítottam a sötétben, ha éjjel olvasni akartam, halhatatlan vagyok, és olyan a járásom, mint egy régi emberi reklámban, valami Fanta reklám volt.
Ja, és az orvosom, aki nem tudta mire vélni a dolgot, szintén szőke lett. Csak szegénykét valami háromszáz fogú valami lekaszabolta a Gyűrű háborújában.
Na mindegy.



Namarie!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111610 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Dez: rakd be!!!
Az elrontott feliratok nagyon jók!
Saczy: :lol:

Egy kis Hell-szurdok:

Székmodem serege átkelt a dombokon, de ez kivénhedt öszvéreiken közel sem volt könnyű. Egyszer csak egy nagy szőrös valami ugrott Támla hátára. –Ezek Farkasemberek! Vérfarkasok! Mindenféle dög, amit csak el tudtok képzelni! –ezzel holtan rogyott össze. Ádáz csata vette kezdetét. A farkasok hátán vad, köpőcsöves kölykök ültek, Sz. küldöttei. Mikor a csata véget ért, Lejmolás és Tipli hiába kereste Aranygombot. Már azt hitték, elmenekült, ami igencsak rá vallott volna, mikor az egyik kölyök polc röhögni kezdett. –Hehe, a barátotok csinált egy dupla szaltót, egy triplacsavart és lehátrabukfencezett a szakadékba. Hehe.
–Te szenya! Elvetted a haverom gyöngyös karkötőjét! –visított Lejmolás és kikapta a kezéből a becses ékszert. A polc ezen nagyon elcsodálkozott és spontán meghalt. Lejmolás felállt egy sziklára és jó messzire elnézett. Látta a Varangy-csarnokot, a hegyeket, Minás /t/Írisz tetejét, egy sirályt, sőt, ha még egy picit megerőltette a szemét, a saját hátát is látta. De Aranygomb nem volt sehol. Így kisebb pezsgőbontás, IHB /iszunk-hányunk-belefekszünk/ buli után elindultak a Hell szurdokba.
Tipli nem volt nagyon megelégedve a Szurdok méreteivel, így duzzogva járkált fel-alá. Mikor Kérövin depressziós szemekkel Aranygomb felől érdeklődött, csak ennyit válaszolt: -Megszívtad. Kinyúlt. –kiverte a lány/fiú kezéből a kést, amit magába próbált szúrni, miközben magas, női hangon óangol dalt énekelt és visszasüppedt eddigi melankolikus állapotába. Viszont nemsokára befutott Aranygomb is és a karkötőjét kereste. Lejmolás a kezébe nyomta és mikor megkérdezte, Aranygomb mit csinált az utóbbi két órában, az csak ennyit mondott: -Arod a barátom. –erre mindketten elvigyorodtak, ahogy ez falubikája-férfiak közt szokás. Mikor Székmodem nehezményezte, hogy az egy főre eső ötszáz polc és a kardnak használt széklábak száma nem áll egymással egyenes arányban, Aranygomb felhúzta az orrát és kivonult a kapu elé. Ott elvette egy gyerek kardját. –Ki vagy, kisfiam? –Támla fia Thálesz. Nem vagyok a fiad, szerencsére. –a hős harcos közben nagy vehemenciával forgatta a kardot, arca pedig ilyesfajta gondolatokról árulkodott: -Beszóltál, kölyök? Felnyársaljalak? –de közben lehiggadt, eltette a kardot és fütyörészve elsétált.
A polcok már elég hangosan káromkodtak a kapuk előtt, a rohanási embereknek pedig egyre jobban remegett a lába. Nemsokára egy tünde-sereg érkezett. Aranygomb gyorsan parfümöt fújt kissé elmacskásodott hajára és legaloppozott a lépcsőn. –Hajzsír, drága barátom! Te? Itt? –Hajzsír kicsit megszeppenve nézett, majd felfogta a szavak értelmét és megveregette a Király hátát. –Hát igen, PJ küldött, mert kevés a statiszta. Már csak a férgesét tudtam elhozni, vakok, süketek, satöbbi. Sajna, már nem volt időnk átöltözni. De így jobb is meghalni. Sajna.
-Sajna.
-Itt tényleg nagyon veszélyesek a falak? Mármint omlanak, meg ilyesmi? –csillant fel Hajzsír szeme gyors témaváltás közben. –Na meg a sziklák… Gyakran zuhannak az emberekre?
-Nem tudom. De ne félj, ha nagyon meg akarsz halni, segítünk valahogy. Ha már ekkora utat megtettél… Megérdemled, hogy meghalj. –mondta Aranygomb. Az eső eleredt. Az összes Hell-szurdok-beli harcos felállt a falakra. Kezdődött az össznépi fényképezés. Az egyik villámlásnál nyílzáport lőttek rájuk. A rokkant tündék eszeveszettül lődözni kezdtek, Hajzsír pedig beállt közéjük. Navigálni kezdett, minek következtében még nagyobb kavarodás lett. Végül az egyik sikeresen eltalálta a tünde fülét. Az lerogyott, dühösen döfködni kezdte magát egy tőrrel, közben zöldet hányt, mély hangon dörmögött és a feje körbeforgott a nyakán. Aranygomb letérdelt mellé, közben a tünde beterítette zöld rókákkal. Aranygomb beszélni kezdett: -Hagyd el a testét, Morgoth, Sátán, Szaruon, Lucifer, és minden ilyesmi, mert én Isten –bocs, Gané- szolgája mostan kiűzendlek ebből a szép, izmos… dögös… kívánatos… -közben Hajzsírt tapogatta- testből, ahogy egykoron Gané mester tevé Székmodemmel. –Hajzsír még köpött egy utolsót és suttogni kezdett: -Jajj… Úgy fázom. Kihűl a bableves… Nagyi, szeretlek! –ezzel ő is csatlakozott Boridéhez és Gil-Galádhoz, vagyis a lúzer módon meghaltak népes táborához. Néhány lány felsikoltott és összeesett, mások heves tapsban törtek ki, a polcok pedig annyira elérzékenyültek, hogy hátat fordítottak nekik s önként és dalolva megadták magukat Réoma éppen arra járó lovas csapatának.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111606 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Van kedvetek elolvasni A két toronyos Samu naplóját? Mert akkor berakom. :)
(Remélem még nem volt.)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111604 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor

Luinefaciel írta: Ennyi, de miért kérdezed?



azért mert nem vagyok biztos de asszem letöltöttem az egészet!!!

a fejezetek egyeznek... :lol:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111577 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta:
Az írás az egyik legnagyobb szerelmem. Régebben is írtam sokat, de miután túl vagyok Tolkien GYU könyvén és ennek a parodiának már nem is tudom hányadik fejezetén, úgy érzem, hogy egy másik oldalamat ismertem meg és ne lepődjetek meg, ha a végén írói pályára szánom el magam.


Nem lennék meglepve, ha sikered lenne. :wink:
NAGYON jó az a rádi-műsoros!! Eredeti.
Nekem sajna csak fantasy-paródiákban a Heri Kókler van meg. N. jó, csak lefárassza az embert.

ÍRJATOK!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111576 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor
Az irtó jó könyv.... :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111563 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Nekem meg van. Tehát:

Prológus:
A herótokról
A Gyűrű megtalálásáról

Első fejezet:
Ez az én bulim és azt vágok haza akit akarok!

Második fejezet:
Hármasban sem rossz-Négyesben meg mindegy

Harmadik fejezet:
Ejtőzés Zríben

Negyedik fejezet:
Megy a Gyűrű vándorútra

Ötödik fejezet:
Szörnyűséges Szörnyek

Hatodik fejezet:
Rahór lovasai

Hetedik fejezet:
Szarumén bukása, és egyéb kétes eredmények

Nyolcadik fejezet:
A Nyanyapók barlangja, és hasonló nyalánkságok

Kilencedik fejezet:
Mines Tróne viadala

Tizedik fejezet:
"Nem rémít semmi úgy..."

Ennyi, de miért kérdezed?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111562 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
Nincs valakinek meg a Gyűrűkúra???
ha igen mi a fejezetek címe???
:?:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111548 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Humor

Ryana írta:

Melkor a Vala írta: Addig is olvassátok el Hajnal összes művét! Irány www.tar.hu/torzshely/doc/parodia.html PáPá!


Jó, hogy így szépen egy helyen van, de sztem kicsit (nem is kicsit...) zavaró, hogy egyáltalán nincs tördelve... :roll:
[size=9:atppmtz9]Ha gondolod, és megdobsz egy emillel, el tudom küldeni a tördeltebb verziót... És nem csak Hajnalét, majd' az összes paródia megvan. :wink: [/size]


Sajna még nem volt időm tördelni! :D De talán jövő hétvégére megcsinálaom ha szépen kéritek! :D Na csak ennyi! Email címről meg csak annyit nézd meg a profilom ;)
Ui: Jó a rádió műsor is!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111545 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor

Melkor a Vala írta: Addig is olvassátok el Hajnal összes művét! Irány www.tar.hu/torzshely/doc/parodia.html PáPá!


Jó, hogy így szépen egy helyen van, de sztem kicsit (nem is kicsit...) zavaró, hogy egyáltalán nincs tördelve... :roll:
[size=9:24eqdrhi]Ha gondolod, és megdobsz egy emillel, el tudom küldeni a tördeltebb verziót... És nem csak Hajnalét, majd' az összes paródia megvan. :wink: [/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111539 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal tök jó de folytasddd!!!! a többiekétQl is fetrengek

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111538 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor

Nimashilin írta: Hú... érdekes hírt olvastam tegnap: az RTL-Klubon hamarosan / :!: / látható lesz az összes GyU-film. Hát nem is tudom... PJ vajon mit szól hozzá? TTT még DVD-n sincs, ROTK meg még a stúdióban... Előremegyünk az időben? Vagy talán majd idevarázsoltatjuk Stohl Gandalffal? Esetleg maga PJ adja át személyesen, ünnepélyes keretek között a "szép nyelvezetért"?


Azt azért megnézném, hol írták :evil3: 8O
De mindenesetre jó helyen van ez a hír, itt a humor topicban.... :lol: :look:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111536 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Humor
Amikor Háma fia Haleth bemutatkozott, a magyar szinkronnál richtig azt értette, hogy H-maffia Haleth... és nem értettem, mivan, mer először is magyarul láttam.... csak akkor esett le, amikor angolul néztem meg!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111534 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Humor
sziasztok!látván, hogy mindenki milyen jókat ír és in felbátorodtam és megpróbálkoztam egy rádió műsort írni (tudom, hogy már írtak páran, de nekem most ez nagyon a fejemben volt). kérlek titeket olvassátok el és mondjatok véleményt!akár jó akár rossz én örömmel fogadok bármien kiritkát! :D

Üdvözlöm Önöket! Ez itt a Rádió Ea! Élőben jelentkezünk Völgyzugolyból!
Rohanban véget nem érő tüntetések folynak a háború ellen. Több 10 ezren gyűlnek össze nap, mint nap Meduseld Aranycsarnoka előtt. A Vérkommandó edorasi elit csapata már többször is feloszlatta a tömeget, de azok újra s újra összegyűlnek.
Riporterünk kikérdezte az egyik szervezőt, név szerint Morwent:
- Hölgyem, ön ugye az egyik főszervező? Mi késztette arra, hogy részt vegyen a tüntetésben?
- Felgyújtották a falumat, a férjem elesett a csatában, több napig nem láttam a gyermekeimet és egy szörnyű éjszakát kellett eltöltenem a Helm-szurdokban!
- És ezzel a tüntetéssel mit akarnak elérni, itt Edorasban, mert a háború okozója Szauron, és ő meg Mordorban él.
- Először is szeretnénk, ha a király békeszerződést írna alá a Sötét Úrral, vagy ha ez nem lehetséges, akkor engedélyt kérünk a Mordorba való tüntetésre, és az ehhez szükséges felszerelést is be kell még szereznünk.
- Köszönjük, hogy szánt ránk időt. Gelmir, Rádió Ea, Edoras.
Míg Rohanban tüntetések sorozata zajlik, Gondorban közeledik a népszavazás napja. Ugyanis a holnapi napon esedékes az a szavazás ami eldönti, hogy Gondor belépjen-e a Középföldi Unióba, vagy sem. A nép két pártra szakadt. Az ellenzék vezetője II. Denethor Helytartó, kinek döntésében személyes okok is szerepet kaptak. A másik párt vezetője II. Aragorn Elessar, aki a mihamarabbi belépés mellett szavaz. A rossznyelvek szerint azért, mert így (Középföldével a háta mögött) könnyebben megkapja a koronát.
Nagyszabású partit rendeztek Lórienben. Galadriel Úrnő kerek 5000. születésnapját ünnepelték. A rendezvényen részt vett többek között Elrond úr, Elladan, Elrohir, Arwen, Glorfindel és még pár nem annyira jelentős tünde Völgyzugolyból; Thranduil és kísérete a Bakacsin-erdőből, és Círdan, a Hajóács a Szürkerévből. Sajnos több jelentős személy (Aragorn, Legolas, Haldír) nem vehetett részt az ünnepségen, ugyanis nem kaptak felmentést a Helm-szurdok védelme alól.
Megjelent az Elfhead legújabb albuma. Zöldlomb Legolas csapata most sem okozott csalódást a rajongóiknak. Bár a borító körül voltak viták (Legolas mindenképpen elöl szeretett volna lenni a képen) a bandatagoknak végül sikerült megegyezniük. Az album dedikálása azonban tolódik pár hetet, esetleg egy hónapot is, a Gyűrűháború miatt (a rajongók nem kis bánatára), de vigasztalásul be ígértek egy 9 hónapos turnét, melyben bejárják egész Középföldét, és többek között a Megyében, Völgyzugolyban, Lórienben, Fangorban, Edorasban és MInas Tirithben is fellépnek. Néhány állomás (Szürkerév, Bakacsin-erdő, Ithilia) időpontja körül még viták vannak. További részletek olvashatók a palantírneten, és a Mai Középföldében.
Túlterheltek a vonalak Középföldén. Több helyről is panasz érkezett, hogy a lakosok nem bírnak kapcsolatot létrehozni egymás között. Riporterünk utána járt, és meglepő információk birtokába jutott. Szarumán horribilis összegeket költ a palantírszámlájára. Bár ez nem biztos, mert ezek az információk le vannak védve, de valószínűleg Szauron számlájából is jól lakhatna egy egész hadsereg egy hónapon keresztül. Továbbá Lórien és Völgyzugoly között is állandóan égnek a vonalak. Bár Galadriel és Elrond ezt tagadja, nem kiárt, hogy miattuk terheltek a vonalak Eriadorban. II. Denethor számlájának összegére csak találgatások születtek.
KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY:
A Mordorban tartózkodó turistákat figyelmeztetjük, hogy nem sokára, nagy valószínűséggel kitör az Orodruin, tehát ha még nem kaptak értesítést a közelgő veszélyről, ez úton kérjük Önöket, hogy mihamarabb hagyják el az országot. A Fő úton óvatosan közlekedjenek Barad-dúr omlásveszélye miatt, és kérjük ezen az útszakaszon mellőzzék a hangos sikítást és kiabálást. A Fekete-kapu a különleges helyzetre valótekintettel, nyitva van.
SPORTHÍREK:
Már elkezdődött az olimpia Vasudvardon. Jelenleg sziklagörgetésben Szilszakáll vezet, de célba dobásnál Hamariberkenye bizonyult a legjobbnak, bár komoly vetélytársakra akadt a két megyei hobbit, Pippin és Trufa személyében.
A Helm-szurdokban is folyik a küzdelem az első helyért. Lövészetben Zöldlomb Legolas jár nagy fölénnyel az élen, de meglehet, hogy a zsűri kicsit elfogult (főleg a női tagjai) a tünde korábbi teljesítménye (lépcsőn lecsúszás páncélon; lovas akrobata bemutató), és tagadhatatlan szépsége miatt. Ló ugratásban azonban a rohírok vezetnek, közütk is Éomer, Rohan leendő királya, bár nem sokkal mögötte következik Fehér Gandalf. Távolugrásban természetesen még mindig Aragorn (Elessar) vezet, aki kötélmászásban is ügyesnek bizonyult. De a Legtöbb Orkot Levágott díjat mégis Glóin fia Gimli nyerte, aki 42-nek oltotta ki az életét. Különdíjat kapott Gandalf a Leggyorsabb Lovasnak címmel. A Legönfeláldozóbb Tünde díjat idén Haldír nyerte, Lórienből.
A Legjobb Szakácsnak járó díjat Csavardi Sámuel, a Legjobb Plasztikai Sebésznek járó díjat pedig Fehér Gandalf nyerte.
IDŐJÁRÁS:
A következő napokban esős idő várható, a hőmérséklet 10- 18 C-fok között lesz. A jövő héten várható a Homály leszállta, de előreláthatólag csak pár napig fog tartani. Megnyugtatjuk kedves hallgatóinkat, hogy a háború után az időjárás is visszazökken a régi kerékvágásba.
KÖZLEKEDÉS:
A Vas-folyó gázlójánál bedugult a forgalom Vasudvard serege miatt. A torlódás még eltart pár óráig, amíg el nem vonul mind a 10 ezer uruk-hai. Szíves elnézésüket kérjük Szarumán nevében is.
Baleset történt Rohanban. Egy épp a munkájába igyekvő férfit kis híján agyontiport egy őrülten vágtató lovas. A félájult férfi csak annyit tudott mondani a balesetről (ami pillanatok alatt történt), hogy csak egy fehér foltot látott közeledni, ami olyan gyors volt, hogy nem tudta kivenni az alakját. A lovast még nem sikerült előkeríteni.
APRÓHIRDETÉSEK:
-Ének tanárt és logopéduszt kereszek. Cím: Ködhegyszég barlangjai, Gollam-Szméagol. Jelszó: Halackaaa!
-Elesett kapitányom helyébe újat keresek. Feltétel: hatalomvágy; engedelmesség; félelmetesség; magas hang. Cím: Mordor; Barad-dúr; Szauron, a Sötét Úr. Jelszó: nazgúl.
Mára ennyi kedves hallgatóink. Morhírilt halloták a Rádió Eán. Namarie!

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111522 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Humor
Hali mindenki! Hát eljött a vasárnap és én egy hétre már megint búcsúzok! :( NA azért nem kell örömünnepet tartani hétvégén majd megint jövök! Addig is olvassátok el Hajnal összes művét! Irány www.tar.hu/torzshely/doc/parodia.html PáPá!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111509 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Akik tudnak angolul, azoknak ajánlom ezt a lapot: elszúrt feliratozások vannak benne a FotR-ből:
users3.ev1.net/~eekfrenzy/captio ... ionsx.html

Frodóék utolsó jelenete: :arrow: Nem hiszem, hogy valaha is látnunk kell még őket.
Boromir halála: :arrow: Nyugodj békében, Aragorn fia!
Mória kapujának felirata: :arrow: A Végzet kapuja, Morwen ura.
Boromir Balin sírjánál, mikor észreveszi az orkokat: :arrow: Barlangi problémánk van!
Aragorn Mórián kívül: :arrow: Ha leszáll az éj, a dombot elárasztja az ökör.
Galadriel egyszerű búcsúja: :arrow: Bye

kedvencem:
Gandalf utolsó szavai: :arrow: Frodó, te bolond!

Ez csak egy kis ízelítő, nézzétek meg magatok! :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111504 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Kimaradt pár aranyköpés, mert a hobbit-oldal is kreatívkodott e téren:

:arrow: Észrevettük a sok kétértelmű utalást a filmben, de hát rossz, aki rosszra gondol...:
- Kiszívlak, mint mérget a sebből!
- Húzd fel, most az egyszer!

:arrow: Mikor Samu mondja Frodónak, hogy nézzen már magára, mit tett vele a Gyűrű, és Frodó ingerülten elfordul és elmegy, tisztára olyan mintha azt mondaná hozzá: -Sz*rok bele!
:arrow: Gandalf felfedi fehér ruháját: - A Persil ereje...
:arrow: Théoden ismét kézbefogja kardját: - Ez nem nagyobb volt?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111500 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Látom feltették a babáim portréját :) De csak óvatosan velük, Eomer és Aragorn bab olyanok mint az én pici gyermekeim :oops:
Bár néha kicsit merevek, azért mindig itt állanak velem a számítógépnél és érdeklődve figyelik, hogyan böngészen az internetet.

Nimdraug: a tiedet, mindig nagyon szívesen olvasom el. Én azt mondom, hogy egyre jobb leszel!!! Csak így tovább!!!! :D


Leguanember: Nagyon köszönöm a dícséretedet. Én csak örülök ezeknek a véleményeknek, mert tudom, hogy jó írányban haladok és egyre több lendületet ad az írásnak.

Az írás az egyik legnagyobb szerelmem. Régebben is írtam sokat, de miután túl vagyok Tolkien GYU könyvén és ennek a parodiának már nem is tudom hányadik fejezetén, úgy érzem, hogy egy másik oldalamat ismertem meg és ne lepődjetek meg, ha a végén írói pályára szánom el magam.

Holnap folytatás következik :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111499 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Hú... érdekes hírt olvastam tegnap: az RTL-Klubon hamarosan / :!: / látható lesz az összes GyU-film. Hát nem is tudom... PJ vajon mit szól hozzá? TTT még DVD-n sincs, ROTK meg még a stúdióban... Előremegyünk az időben? Vagy talán majd idevarázsoltatjuk Stohl Gandalffal? Esetleg maga PJ adja át személyesen, ünnepélyes keretek között a "szép nyelvezetért"?

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111492 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Humor
Na végre :lol: betegre röhögtem magam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111491 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Hát ez kegyetlen!!! Nem is mondok rá semmit, szerintem nem kell kommentálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111490 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: Ha a kivert kutya így vonyítana, mint én most a röhögéstől... :up: :biggrin2: :cheers:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111487 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Egy rég várt folytatás:

Aztán egyszer csak megpillantottuk Völgyzugolyt a maga legszebb gyönyörűségében. Olyan volt mint egy álom, mint egy mese.
- Gyerekek, az aposómnak egy szót sem a tünci lányokról. - jegyezte meg Aragorn.
- Szám nem ejti nevüket, ha te sem az anyósa nevét. - válaszolta Gimli.
- A szavamat adom. - válaszolta Aragorn.
- Arwennek is a szavadat adtad. - morgott Gimli.
- Akkor mire esküdjek? - kérdezte Aragorn.
- Arra, hogy ha elszólod magad, háromszor körbe rohanod Völgyzugolyt Gandival a hátadon és nyerítesz mint egy ló. - mondta Gimli.
- Nem lehetne, hogy inkább engem vigyen? - kérdezte Legsi.
- Nem. Te túl könnyű vagy. - mondta Gimli.
- Akkor vigyen téged a hátán! - vágta vissza bosszúsan Legsi.
- Maradjunk Gandinál. - mondta Gimli.
- De én király vagyok. - vonakodott Aragorn.
- Az nem érdekel. - mondta Gimli.
- Rendben, de ha te árulsz el, akkor tünci ruhába bújsz és elmész közmetikushoz, meg manikürőshöz és kiszőkíted a hajadat. - ajánlotta Aragorn.
- Rendben. - mondta Gimli és kezet fogtak. Így tovább mentünk és elértük Völgyzugoly bejáratát majd beléptünk a hatalmas udvarra. Ekkor hirtelen tünci ruhába bújt orkok támadtak ránk, kezükben fésűvel meg hajszárítóval.
- Mi ez? - kérdezte ijedten Gimli és baltát rántott, míg Legolas hiper-super sebességgel előrántotta íját és megcélozta az egyik orkot.
- Nem tudom. - válaszolta Aragorn és előrántotta kardját, majd én meg Trufa is ezt tettük. - De átok Szarumán ízlésére!
- Úr isten! - ordítottam el magam, amikor megláttam még több orkot, rózsaszín tünci ruhában meg harisnyában és rózsaszín kis cipellőkben. - Ez az ízlésficam már halálos!!! - és Legis mellé álltam.
- Fújj!!!! - undorodott Legsi. - Még a körmük is rózsaszín! A gyöngyház szín jobban állana nekik! Vagy a színtelen de ez? Mi lehet ennél rosszabb? A lila? - kiáltotta.
- Fogadni merek, hogy még bugyit is hordanak. Bíztos az is rózsaszín. - jegyezte meg Trufa. - De én ezt az egészet nem értem! Jó írányban haladtunk mi? Jó helyen vagyunk mi? - kérdezte, miközben az orkok meg csak morogtak. Volt egy jó magas uruk-hai is velük, rajta fehér kis balettruhácska, csipkékkel szegélyezve, szoknyája alól kivillant ízmos lába, rajta rózsaszín harisnya. Majd vícsorított és kilátszott a fogszabályzója és úgy morgott. Kezében egy kar hosszúságú fésűt tartott, fején fehér kis selyem rózsa díszelgett majd lábujjhegyre állt és karjait feltartotta.
- Ki ezeknek a divatdiktátoruk? - kérdezte Legolas. Aztán megjelent egy másik, ő is fehérben volt, jó nagy uruk-hai, a menyasszonyi ruha, a hátára akasztva picike anygalszárnyak, rúsnya pofája kisminkelve, száján piros rúzs, majd puszit dobott a levegőbe, egyenesen Aragorn felé, aki erre hátradobta magát, mint aki egy hatalmas kő talált volna el.
- Csak ezt ne!!!! - ordította Aragorn és össze-vissza köpködőtt.
- Mintha az egyik rémálmom kelt volna életre! Jaj!!! Csak ezt ne!!!!! - ordított Legolas és behunyta a szemét mert már nem bírta nézni és ő is a földre vetette magát. De az orkok és uruk-haiok még most sem támadtak, de elkezdtek röhögni a maguk módján. - Mindjárt kiesik a kontaklencsém!!!! De még az is jobb ennél, mert legalább nem látom őket!!! - ordította.
Ekkor 10 női alsóneműbe öltözőtt uruk-hai jelent meg, vállukon szalag, rajtuk különböző felirat : "Miss Vasudvard", "Miss Középfölde", "Miss Mordor" , Miss Bakacsin" stb.
- Jaj! Csak a Bakacisnt ne!!!!! - ordította Legolas, és ekkor megjelent egy hatalmas zászló, amin egy nazgúl fej volt látható, körülötte hangjegyek és rajta egy felirat: "Mordori Nazgul Kórus" és ekkor felharsant a nazgúlok kórusa és mi ettől a fejünkhöz kaptunk és én is a földre rogytam kínomban, és Gimli meg Trufa is ezt tette. És a 10 női alsóneműbe bújt uruk-hai illegető-billegető mozdulatokkal vonult fel.
- Inkább viselem el Aragorn kornyikálását mint ezt!!!!! - ordította Legsi. - Nem volt ezeknek énektanáruk? Még Gimli is jobban énekel!!!! - majd kezeit még jobban cuki kis tünde füleire szorította.
- Ha a kivert kutya így vonyítana, fölkötnék érte!!!! - ordította Trufa, és én is már úgy éreztem, hogy nem bírom tovább. És mikor már talán a tűréshatáron voltunk, hirtelen minden véget ért. A nazgúlok elhallgattak és az orkok meg uruk-haiok is eltüntek. Kinyítottam a szemem és üres fehérségben találtam magam.
- Jaj! Ne! Hívjatok egy "dizájnőrt"!!! Léccike!!! Léccike!!!! Léccike!!!! -síkongatott Legsi, majd megrángattam, hogy nincs semmi baj. A többiek is kezdtek magukhoz térni. De a fehérségen kívül nem láttam semmit. Majd fölültem és ekkor a fehérségből egy tünde jelent meg és odajött hozzám, majd lehajolt hozzám.
- Üdvözőllek a ValóVilágban, nem tudom ki lánya Hajnal. A nevem Elrond, és bocsáss meg a fogadtatásért. - mondta nekem.
- Mi az izé volt ez Elrond uram?! - vonta kérdőre Legsi, könnyes szemekkel és a haját igazgatta.
- Te se haragudj és senki se haragudjon, de egy kreált valóságon alapvó játékot próbálok kifejleszteni. Neve még nincs. De jó, nem? Jól rátok hoztam a frászt! - mosolygott Elrond.
- Haha.....nagyon vicces. De érzékeny tünde lelkem már kikészült. - síránkozott Legsi. - Óhh Hajnal!!! - kúszott oda hozzám. - Én nem bírom az efféle megrázkódtatásokat. Őlelj át! - mondta mint egy kis megszeppent gyermek.
- Istenem, milyen nyámnyila vagy!!! - jegyezte meg Gimli.
- Még te beszélsz? Nem én voltam az, aki magára rántotta tündeköpenyét és csak a feneke látszott ki. - vágott vissza neki Legolas.
- Csak álcáztam magam. - védekezett Gimli.
- Felejtsétek eme íjesztő perceket drága barátaim és jertek velem az igazi Völgyzugolyba. Ez nem a valóság volt, csak káprázat. - mondta Elrond és segített nekünk felállni. Majd a fehérség Völgyzugoly udvarává változtott át és orknak, vagy nazgúlnak nyoma sem volt. Elindultunk a bejárat fele, mikor egy éktelen ordítás verte fel a nyugott és mély csendet. Aragorn megint kardot rántott és megperdült.
- Az orkok visszatértek?!!! Hol?!! Merre?!! - kiáltotta, de csak Legsit látta, amint az torkaszakadtából ordít:
- Áhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Mi az? - kérdezte Aragorn.
- Egy ősz hajszál!!!! - sikította Legolas. - Egy ősz hajszál!!!! Ez mind Elrond valóság játéka miatt van!!! Megöszűlt egy hajszálam az ork-sokk után! - és ekkor könnybelábadtak a szemei.
- Egyetlen egy ősz hajszál miatt síránkozol? - kérdezte Aragorn, majd visszadugta a kardját.
- Igen, egyetlen hajszál!!!! És még ez is sok!!!! Ekkora szégyent egy tünde életében!!!! Óhh jaj szegény tünde fejemnek!!! - és vigasztalhatatlannak tünt, akárhogy is próbáltam vígasztalni. Majd Aragorn odajött hozzánk és kezével mutatta:
- Nézd, nekem mennyi ősz hajszálam van, még sem bánkódom miattuk!!!! - mondta Aragorn.
- De te ember vagy és nem tünde!!!! - válaszolta szipogva Legolas. - Húszezer éve nem volt olyan tünde, akinek lett volna egy ősz hajszála is!!! És ez mind Elrond uram miatt van! - panaszkodott, majd fölhúzta az orrát és berohant. Ekkor Aragorn Elrondra nézett, aki bűnbánóan figyelt Legolas után.
- Az én hibám. A balettruha már sok volt. - mondta szomorúan, majd mindannyian bementünk.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111486 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Nimdraug: isten vagy! SzegényGaladriel néni... :lol: :clown:
Melkor: heh, strandbelépő... :evil3: :evil2:
Képek: a legjobb Austin Legsie... :up:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.385 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére