Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32153 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Bocs az ötletlopásért.<br> <br> á lá Gollam<br> <br> Büdösz kölnivízre<br> allergiász vagyok,<br> mégisz szavalok,<br> ész mégisz locolok.<br> Halackára fáj a fogam,<br> de ha befejeztem a lococászt,<br> cak cúf főtt tojászt<br> kapok ész nem mászt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32152 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
*csöndben megjegyzi, hogy a fordítógépes baromségot ő találta, és ő is irta be a linket...*<br> ezek jók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32151 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jóóó!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32150 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A Frodós a legjobb meg a Legolasos :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32149 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ezek jók! =:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32148 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: hol a francban voltál??? :) )))))<br> <br> <I>Locsolóversek</I><br> <br> <U>a lá khirály Aragorn</U><br> <br> Én vagyok az, Aragorn,<br> Az apám volt Arathorn,<br> Meglocsollak, én, Elesszár,<br> Mi a franc van?? Eressz már!!!<br> <br> <U>a lá szőke Legolas</U><br> <br> Legolas a tünde nevem,<br> Szem nem tud betelni velem,<br> Harcolnék, ha volna kivel,<br> Locsolnék, ha volna mivel...<br> <br> <U>a lá morgós Gimli</U><br> <br> Gimli vagyok, Grr, horkhh!<br> Fejszém féli mind az orc.<br> Locsolni jöttem kis virágszál,<br> Galadriel nem szebb náladnál!<br> <br> <U>a lá hatalmas Gandalf</U><br> <br> Gandalfnak hínak Nyugaton,<br> Vár reám a Nyugathon,<br> Bölcs vagyok, nagy és hős,<br> De locsolni sajna már nem vagyok erős..<br> <br> <U>a lá labilis Boromir</U><br> <br> Denethor fia áll előtted, <br> már minden nyiladat ellőtted!<br> Ha nem adsz Gyűrűt meg piros tojást, <br> úgy itt hagylak, mint lazac a folyást! <br> <br> <U>a lá bátor Frodó</U><br> <br> Drogó fia Frodó<br> beszél most hozzád,<br> A Gyűrűt ha odaadnám, <br> átok szállna reád.<br> Igaz, hogy elvileg <br> locsolkodni jöttem, <br> s ha nem kapok tojást,<br> rögtön húzok innen!<br> <br> <U>a lá hűséges Samu</U><br> <br> Csavardi Samu a becsületes nevem,<br> Locsolni jöttem, <br> szóval ne szórakozz velem!<br> Ha nem tágítasz Frodótól, <br> az orcoknak vetlek,<br> azok majd megnyúznak és jól megesznek!<br> <br> <br> Ez NAGYON gonosz volt >:) <br> Bocs :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32147 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: nagy vagy!! Tovább!<br> Nyulhopsz:ezt én végig nem olvasom, de ettöl eltekintve lehet, hogy jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32146 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32145 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Már kezdtem félni, hogy jó pár napig szunyokálni fogok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32144 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
azt hiszem feladom a letöltésu akcióimat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32143 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szép volt Alyr, folytasd a Móriásat:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32142 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, VÉGRE!!<br> Hiányoltunk!<br> :-) ))))<br> Jó volt!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32141 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Itt van Nyulhopsz? Puszit neki. Ne értsetek félre, csak nagyon jó az Elijah-s honlapja! De komolyan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32139 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) ))<br> És akkor jön a balrog, és leesik Gandalf állszakálla, mert a ragasztó megszárad, legolasnak megpörkölődik és begöndörödik a haja, és Gandalf így szól:<br> -Hagyjatok... itt a krd mit sem ér, csak a fény bántja őket, csak a mágia... (elővesz egy tárgyat, amit a mágusok csak akkus reflektornak ismernek, és...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32140 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jót derültem, Alyr!<br> Nyulhopsz: se testi,se lelki erőm nincs,hogy elolvassam ama hosszú írásodat... Adagolni kellett volna a jónépnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32138 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jól kezdődik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32137 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Méééééég?<br> Hát mi vagyok én, gyár?<br> hmmmm.... a Pitch Blackkal mág tartozom, de... mit írjak?<br> <br> Móriában a csarnokban Frodó elővesz egy gyufát, hogy újra meggyújtsa a kardját, és észreveszi, hogy 20000000000 ork van körülötte, és elejti a gyufát, Gandalf ijedtében kiköpi a vérpatront, és elejti a botját Aragorn eldobja az Andúrilt, amitől az hirtelen összeforr.... :) )<br> folytassam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32136 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr! Ez nagyon király, írjál még!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32135 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Üdv néked, Alyr, humoristák legfényesebbike!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32134 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:Jóóóóó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32133 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szerintem elég jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32132 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:Jó!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32131 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32130 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
És most a minőség visszatér a topicba!<br> Visszakaptam a Gépet és uralom a Középnetet, és a Humor Komor Ura... Fura? <br> :) )<br> <br> And now... <br> Coming...<br> Bree...<br> <br> Khm-khm...<br> Brí a Brí- vidék legnagyobb települése, ami abból is látszik, hogy róla van elnevezve a vidék. Tartozik ide még több falu, de ott többnyire csak nyaralók és betörők tabnyáznak, természetesen felváltva...<br> Brí, azaz Bree city napjainkban már nem az ami volt, múltja a homályba vész, és legalább olyan hosszú, mint Lóriené, csak kevésbé fényes. Manapság elég annyit tudni, hogy egykor itt élt Feanor, aki a palantírokat kovácsolta, és adta el a númenoriaknak. A kedvenc reklámkampányáról nevezte el az akkor még igen kicsi települést...<br> ((((((((gyk: Bi-bi-brí....)))))))))<br> A kovács halála után a gyárat bezárták, és a lakók a Mória-Megye-Lórtien-Szürkerév fő illetve kerülőutak utazóiból éltek. Ugyancsak itt született McSajt Bölömbér, aki az egykor egész Középföldét behálózó MacPóni gyorsétkezdelánc alapítója volt. Többek között innen származik a pipafű, egy itteni lakos véréből mutattak ki először tiszta alkoholt és fénykorában ez volt a leggazdagabb település 100 mérföldes körzetben. <br> Azóta persze más a heléyzet. Az Utak elnéptelenedtek, és a Brí-beliek elszegényedtek, a MacPóni megszűnt, a legutolsó tagja alig-alig működik, McSajt Ászok, a híres sör feltalálója sem túl gazdag ember. Brí elnéptelenedik, a házakból kőfalakat emeltek, és kőkapukat, és kőutakat és hidakat. Minden kőből van. Kivéve ami nem. De azt is mindjárt kicserélik. Csak szólni kell... <br> Nos, a nagymúltú, ám rövid jövő elé néző faluba ekkor érkeznerk meg a hobbitok. Átmennek 12 nyitott kapun és megállnak egy zárt előtt.<br> S: Elég félelmetes.<br> F: De legalább nem kellett másznunk. <br> T: Menjünk hazaaa!<br> P: A küldetés a fontos!<br> (felpattan egy kisajtó a kapun)<br> Őr: Küldetés? Talán csak nem egy Gyűrűt visztek Mordorba?<br> F: ÖÖööööö...<br> S: Nem...<br> P: Nem Gyűrűt...<br> Ő: Hát akkor?<br> F: Semmit...<br> Ő: Akkor mért mentek Mordorba?<br> T: Hát azért...<br> (mindenki ráugrik, hogy befogjka a száját.)<br> F: Csak meg akarunk szállni a fogadóban...<br> Ő: Mért nem ezzel kezdtétek? Gyertek... <br> (beengedi őket)<br> S: Itt minden kő...<br> F: És szürke...<br> T: Mert kő...<br> P: És néha fehéres néha meg sárgás...<br> (odaérnek a fogadó elé)<br> F: Bemegyünk?<br> S: Menjünk... (elgondolékodva nézi a megfakult cégért: Itt ajkkorát haraphat, amekkorát még soha... )<br> P: Kajaszagot érzek...<br> (bemennek)<br> MPÁ: Mivel szolgálhatok?<br> F: Szoba kéne meg kaja...<br> S: meg sör...<br> MPÁ: Írjátok alá...<br> ( Ál agi<br> Senkise<br> Ugyseismersz<br> Tittok )<br> (átmennek az étkezőbe, amelynek 90%-a pókhálós és poros)<br> MPÁ: Mit adhatok? <br> F: Ööööö... (nézi a penészes étlapot)<br> MPÁ: Csak McBurger és Ászok sör van. Még egészen új, alig 5 éves...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32129 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Itt vagyok!!!!!<br> Visszatértem!<br> Én!<br> Most!<br> Itt!<br> :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32128 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Aragorn gyógyulj meg! Legolas we love you forever!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32127 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Akkor ,ár nem....bocsi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32126 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tényleg monogramm, de ez még kevés. Nem vagyok budapesti. Így is ismerős ? <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32125 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem tom, nem a monogrammod?<br> Mármint a 2 betű?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32124 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Természetesen :Arwen<br> Bocs!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.365 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére