Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32115 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hát Nyulhopsz, ez tényleg katasztrófa. :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32114 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nembaj Nyulhopsz, igaz nem olvastam végig, de hát midenki véthet hibákat:)))) Nem kell ezért leharapni a fejét, anNamarie.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32113 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Bocsánat... =:(((<br> *Nyulhopsz most összeszégyelli magát*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32112 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nyulhopsz és ez ki a fenét érdekel? Ez egy humor topic, és egy egész oldalt teleírtál vele, közben meg nem is volt vicces...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32111 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ja! nekem is (mint mindenkinek) a kecöp a kedvencem! =:DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32110 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Áfonya:Halálra röhögtem magam....Tök jó!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32109 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
,,...megijesztő vásárlóközönségem és ablak betörése a gebék az akrobatikáddal! ''<br> Ez olyan édi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32108 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Van valaki, aki ezt képes volt végigolvasni??.... :-P <br> <br> Áfonya! Nagyon jó volt a szösszeneted!!!<br> :-) ))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #27 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Humor
A régi Humor téma folytatása.
Itt lehet mindenféle Tolkiennal kapcsolatos vicces, humoros írást megőrizni az utókor számára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32107 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<a href=http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=1633> AKIT ÉRDEKEL, A FORRÁS

jaja, a tőr is jó:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32106 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nekem hosszú tőr tetszik! Így még inkább olyan indiános =:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32105 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem idő, nem időt kiszámítasz. <br> <br> Az értékes van-e nehéz, igen. <br> <br> Nagyon nehéz, Sméagol tud. <br> <br> Ha van túl nehéz szép Mesterért... <br> <br> ...kevés Sméagol fogja hordani ezt. <br> <br> Sméagol nem törődik. <br> <br> Adják ezt az Sméagol. <br> <br> Nem mondja azt újra. <br> <br> Nem gondolja ezt. <br> <br> Előtt érintetted az értékes újra, Sméagol... <br> <br> ...L tette ezt kinyitva és nekik van ön ugrás távol egy szikla, vagy egy tűzbe... <br> <br> ...és tennéd ezt, Sméagol. <br> <br> Szép, Felülkerekednek. <br> <br> Szép, Felülkerekednek. <br> <br> Gollum! <br> <br> Sméagol megígért. <br> <br> Igen, megígértem védésnek értékes... <br> <br> ...soha bérbeadásnak őt nekik nincs ezt, de van... <br> <br> ...menő, értékes van-e közelebbi mind lépés. <br> <br> Nem segítenék ez. segítségnek megígért Sméagol szép Hobbit. <br> <br> Vett kegyetlen kötél távol láb. beszél szépen nekem. <br> <br> Egy Baggins, értékes. Egy Baggins stóla ezt. <br> <br> Mi utálnak Bagginses. <br> <br> Neki lenne az értékes. Neki lenne ezt. <br> <br> Mi kérik ezt. <br> <br> De ott` S két ezeknek. <br> <br> Igen. <br> <br> Mi szükségek segítenek, értékes. segíthetne, igen. <br> <br> Segíthetne minket... <br> <br> ...de Sméagol megígért szép Hobbit. <br> <br> Szép Hobbit. <br> <br> Hé, te... <br> <br> ...miért pawing nála? <br> <br> Ahova` ve te volt mindenesetre, alamuszi távol és alamuszi hát? <br> <br> alamuszi? <br> <br> Hobbit`s mindig olyan udvarias, igen. <br> <br> Megvasalt, szomjas Sméagol, ő megtalál egy titkos út a hegyen át... <br> <br> ...egy alagút nem Orcses akárhol, és mondanak settenkedik. <br> <br> settenkedik? <br> <br> Kút, megijesztett engem. Sajnálok. <br> <br> Szia, Sméagol. <br> <br> -Where voltál-e?-alamuszi! <br> <br> Szeretem ezt a helyet. <br> <br> Ott van-e jó szikla itt. <br> <br> Ez az országnak kemény csontjaik. <br> <br> Felemelnek közben a hegygerinc! Jönnek!vannak! <br> <br> Gyújtanak lsengard! <br> <br> Meg vagyunk szegve. Visszavonulnak a kiváj. <br> <br> A kiváj! <br> <br> Theoden Király. <br> <br> Nem fogok befejeződni itt... <br> <br> ...vett szeretnek egy régi borzot múlva egy csapdába ejt. <br> <br> Amikor hajnal jön... <br> <br> ...L fog parancsolni embereket egészséges Kormányrúd kürt... <br> <br> ...és fogok lovagolni előre. <br> <br> Fogsz-e lovagolni velem akkor, Arathorn fiúja? <br> <br> Legalább, csinálhatunk olyan egy véget... <br> <br> ...mint meg fog érni egy éneket. <br> <br> Fogok lovagolni veled. <br> <br> Vagyunk ott, Sam. <br> <br> Másik nap, talán két. <br> <br> Amikor fény közel jön holnap, a hegyek lesznek. <br> <br> Kút, egy jó dolog, Frodo úr, mert futok borzasztó alacsonyan élelmiszeren. <br> <br> Kiszámolok eljutottunk elég bal püspökség minket ennek az felmászik Balsors. <br> <br> Aztán... <br> <br> ...L nem tud. <br> <br> Samwise Gamgee. <br> <br> A legkedvesebb Hobbit, barátok barátja... <br> <br> ...aztán, ha az cseng bemegy a tüzet, és vagyunk kéznél? <br> <br> Aztán, kedves Sam. <br> <br> Nem aggódnék. <br> <br> Csak odaérni. <br> <br> Csak odaérni. <br> <br> A Gyűrű van-e olyan nehéz most, Sam. <br> <br> Kellene mennünk. <br> <br> Nem pihenne itt, ostoba Hobbits. <br> <br> Orcs felfedezés minket. Ringwraiths felfedezés minket. <br> <br> Tartana páncélszekrénynek, titkos hely. <br> <br> Sméagol`s titkos útja! <br> <br> A egyenes lépcsőfok... <br> <br> ...és a kanyargás lépcsőfok. Felemelnek, felemelnek... <br> <br> ...át fekete, éles hegyek. <br> <br> Követnek jó Sméagol. <br> <br> egyenes lépcsőfok, felhúzó lépcsőfok... <br> <br> ...mi jön aztán? <br> <br> Fogunk látni, igen... <br> <br> ...fogunk látni. <br> <br> Gandalf! <br> <br> Sötétség az ereik voltál-e vezetett örökre az arcból ofMiddle-földdel feltöltenek... <br> <br> ...által a bátor Frodo barátaik. <br> <br> Mint bátor csata befejeződött... <br> <br> ...olyan túl befejeződi az első nagy meséjét... <br> <br> ...A Gyűrűk az lord. <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32103 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
aileess: ez egy baromság:)) elvileg a felirat a GyU-hoz... ahhoz képset van benne Gollam... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32104 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Feleút Edoras között és lsengard, ott fekvések egy erőd hívott Kormányrudat Mély. <br> <br> Ha tudunk csapdába csal Saruman`s Orcs ott... <br> <br> ...az erőd meg fogja állni ezeket hosszabb mint Edoras a fából készült csarnokok. <br> <br> Megveszünk időt kiszámítanak, Aragorn. <br> <br> Időt kiszámítanak? Időt kiszámítanak amiért? <br> <br> Talán egy csodáért. <br> <br> Talán csak Frodo megkapni egy kevés elősegítenek az útján... <br> <br> ...közben az armies a vadászik a Gyűrűért... <br> <br> ...hulladék a tulajdonuk időt kiszámítasz elpusztítást minket. <br> <br> Visszatértem. <br> <br> A vihar jön gyorsan, és együtt furgon idő egész barátért összeszedni. <br> <br> És... <br> <br> ...teszlek téged... <br> <br> ...elvárnak engem... <br> <br> ...kellemes fogadtatásnak te itt... <br> <br> ...Mester Gandalf?. <br> <br> Bajok követnek szeretsz kukorékol. <br> <br> Amiért szívesen látlak-e téged, Gandalf Stormcrow? <br> <br> Igazságosan beszélt, lord. <br> <br> A keletben, a Sötét lord kever... <br> <br> ...Lorien, az Arany Fa az boszorkány sző csalás. <br> <br> És olyan van-e a óra melyik ebben a vándorban választ visszatérésnek. <br> <br> Van L... <br> <br> ...ki tanács a Király most. hall te nem hosszabb. <br> <br> Nem, zord Wormtongue. <br> <br> Nem hall semmit de hang lebeszélés őt hogy szabályoz itt... <br> <br> ...csak mert Saruman van-e fajta régi embereknek... <br> <br> ...és a legjobb dolog át egy beteges, gyenge király... <br> <br> ...akarnak van-e bérbeadásnak Varázslók és Orcs úgy teszel mint Rohan. <br> <br> Vagyok a tulajdonom ember, Gandalf... <br> <br> ...ahogy én volt-e. <br> <br> Van helyes azt... <br> <br> ...zord tanácsol engem gyakran felé hagy Saruman békében-- <br> <br> Hallanak, az lord, megvasalod maga. <br> <br> Te vagy-e csendes beteg. <br> <br> És emlékeztet én hogy lenne legbiztonságosabb Rohan... <br> <br> ...keresni a barátságukat... <br> <br> ...nem anyag milyen I érezhet! <br> <br> Kedves lord, bánjak -val ezek a problémás vendégek. <br> <br> Milyen hosszú volt-e, zord Wormtongue? <br> <br> Milyen hosszú Saruman óta megvettelek téged? <br> <br> Át láttalak téged lsengard. <br> <br> Hogy tiltson tett én nemet tanács kapus a személyzete?. <br> <br> Pehely, kígyózol. <br> <br> Legyőznek közben kidagaszt. <br> <br> zord van-e gyakran... <br> <br> ...lsengard. én küldött őt ott üzenetekkel. <br> <br> És visszatér méreggel... <br> <br> ...Saruman`s mérge a füleidben, Theoden. <br> <br> Hűtés a szíved, csináló te régi. <br> <br> Felvétel bátorság, Rohan lord! <br> <br> zord... <br> <br> ...van-e ez tehát? <br> <br> Nem foglak ártani téged, zord. <br> <br> Van-e tehát? <br> <br> Menjen! <br> <br> A nővérem-lány, Eowyn. <br> <br> csak hű rokon... <br> <br> ...a fiútestvére óta neki van megszeg a parancsaim. <br> <br> Wormtongue`s parancsa, Theoden. <br> <br> Ha Eomer defied őt... <br> <br> -...az okuk lehetne már elveszett.-Mondanak engem, Gandalf... <br> <br> ...mi tennék most. <br> <br> Nem várnánk itt Saruman`s támadásáért. <br> <br> Mind ember azt küldenének lovagol neki kell azonnal... <br> <br> ...Kormányrúd a régi erődjének Mély. <br> <br> Amikor Saruman tanul hogy mentem ott, és akar... <br> <br> ...nekünk lesz Rohan az lovasok. <br> <br> Fogok találni Eomer és az lovasok. <br> <br> A fegyverem! <br> <br> Keresnek engem Kormányrúd Mély. <br> <br> Hogy` S minden, Theoden. <br> <br> És ment újra... <br> <br> ...szeretnek egy szelet a fűben. <br> <br> Stormcrow. <br> <br> #NAME? <br> <br> Van-e ott valamilyen remélnek értünk? <br> <br> Sam, simpleminded.... <br> <br> Elaludtál. <br> <br> Úr Frodo, ment. <br> <br> #NAME? <br> <br> Kút, fog jönni hát. Megígérnek fogja tartani őt egy rövid időt még. <br> <br> Nem fogja hagyni övé értékes, mindenesetre. <br> <br> Vagyunk-e pihenve? <br> <br> Előkészítenek tartani? <br> <br> Szép Hobbitses. <br> <br> Bizalom Sméagol most? <br> <br> Megállnak! <br> <br> reszkető fény. <br> <br> Kellemetlen. <br> <br> Néznek! <br> <br> kísértet. <br> <br> kísértet sárvédő!értékes hívja ezeket! <br> <br> Gollum, várakozás, Frodo úr nem tartana felemelsz!pehely, mondalak téged.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32101 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Követ minket Moria óta. <br> <br> értékes! Sokkal sietség, kevesebb siettetnek. <br> <br> Kút, fog sajnálni alapít minket újra. <br> <br> Légy gondos!sokkal veszélyes mint néz. <br> <br> Ahova van-e, értékes? <br> <br> Van miénk, van, és mi kérik ezt. <br> <br> Megkaptalak téged, te kémkedés-- <br> <br> Bérbeadás mész, Gollum!mennek, vagy fogom vágni torok! <br> <br> Nem sért meg minket! <br> <br> Sértsenek meg Don`t minket, értékes. <br> <br> Kegyetlen kevés Hobbitses. <br> <br> Ugrik kinyitva minket hasonló macskák szegény kisegér, Gollum. <br> <br> Leszünk szép ezeknek ha lesznek szép nekünk, won`t mi, értékes? <br> <br> szánalom hosszú tőr úr nem ölte meg a teremtés amikor neki volt az esélye. <br> <br> Nem fogok érinteni neki. Most hogy látom őt, teszek szánalom őt. <br> <br> Igen, Hobbits nem fog megölni minket, nem Hobbits, huh? <br> <br> Nem, nyertünk` t. But won`t mész, egyik. <br> <br> Neked kell jönnöd minket és segítség minket, ha tudsz. <br> <br> Igen, valóban! <br> <br> Szép Hobbits! <br> <br> És ahova vannak-e bemenő ezeket a megfázást, kemény földek, csodálkozunk? <br> <br> Megyünk. Bizonyára tudod hogy. <br> <br> Vezetnek minket a kapui leszállnak. <br> <br> Nem, értékes. <br> <br> Hobbits nem kellene mennie ott. <br> <br> Gollum! Békénhagynia minket! <br> <br> Gotcha! <br> <br> Gondolok kötél bebizonyíthatna hasznos újra. <br> <br> nyakkendő egy vég felé övé boka. kérem őt felé séta. <br> <br> Nem sért meg minket! Nem! <br> <br> Éget! Harap! <br> <br> Fagyaszt! <br> <br> Veszik ezt távol minket. Megsért minket. <br> <br> Nem teszed-e ezt! <br> <br> Megsért minket. <br> <br> Mi ígéret adnál-e én hogy bíznék? <br> <br> Sméagol lesz nagyon jó. <br> <br> Sméagol akarat káromkodás soha bérbeadásnak őt neked nincs ezt. <br> <br> Sméagol akarat ez. <br> <br> Az értékes van-e te előtted, Sméagol. Beszéled az ígéretedet! <br> <br> Mi ígéretek, igen, megígérünk... <br> <br> ...L fogja szolgálni a mesterét az értékes. <br> <br> #NAME? <br> <br> Veszik a kötél távol, Sam. <br> <br> Távol megyünk. Követnek Sméagol. <br> <br> Sméagol tud egy titkos utat, tesz, a mocsarakon át. <br> <br> Követnek Sméagol. <br> <br> Mondtam, Nem lövés. <br> <br> pazarolsz nyilakat, trágyadomb disznó! <br> <br> rejtett akadály, Lugdush, stand őrzöl. <br> <br> kötelez a lábak. <br> <br> Fehér-bőrök törnek átmenő. Értenek? <br> <br> Te és büdös Varázsló. <br> <br> Megkaptál minket ebbe. <br> <br> Amikor mondom ezeket az Mordor.... <br> <br> Vannak távol, távol távol. <br> <br> Ha büdös Varázsló nem kap meg te, a fehér-bőrök akarat. <br> <br> Nem fogod eljutni ebbe hogy út. Ez isn`t könnyű felfedezés. <br> <br> Megkapják ezt? Megkapnak ami? <br> <br> Semmi, értékes. <br> <br> Nem jó tapogatózás a sötétségben. <br> <br> Ugluk vissza fog jönni valamilyen percnyi pontossággal mérnek. <br> <br> Semmi Mordor. <br> <br> Semmi szegény Grishnakh és Gollum. <br> <br> -kibont minket, értékes.-mondtam lenni csend! <br> <br> Várnak. Nem találnád ezt a segítségünk nélkül. <br> <br> Segítesz engem. <br> <br> Nem tudok ami tenni most. én don`t még tudnak ahova vagyunk. <br> <br> Tanultál volna térképeket több és játszott kevesebb Rivendell. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32102 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez van-e agyar Erdő. <br> <br> Akkor nem vagyunk biztonságosabb mint voltunk az Orcs. <br> <br> Nekünk nincs letakar és majdnem nem étel. úgy nem néz ki mint semmit enni 100 mérföldért. <br> <br> Nem egyenesítünk tud ahova megpróbálunk menni. <br> <br> Bérbeadás mászik felemelnek ott. <br> <br> Talán találnánk ki ahova vagyunk, legalább. <br> <br> Van szép itt. <br> <br> Az erdő kinézetek tehát különböző a napfényben. <br> <br> Tudok. <br> <br> Jó egy komikus, de,, érzek majdnem szeretem a helyet. <br> <br> Majdnem érzett szeretted az erdőt? <br> <br> Hogy` S ritkán egyfajta te. <br> <br> Az Orcs csinált minket futást itt, és amikor megvasaltunk... <br> <br> ...hordtak minket, vágás a kötelek és spárgagombolyog az erdőbe és jöttünk dombba-- <br> <br> Domb? <br> <br> Egy sietős szó... <br> <br> ...valamiért az állt itt a világ óta alakítottak. <br> <br> Hívhatsz engem Treebeard. <br> <br> Gondoltunk egy fát, áVlltál ott. <br> <br> Nem egy fa, egy fa csorda. <br> <br> Örömet szereznek, Treebeard... <br> <br> ...most hogy bizonyára tudod a történetünk... <br> <br> ...kinek az oldalán vagy? <br> <br> Nem vagyok együtt akárkin állnak mellé... <br> <br> ...mert senki nincs együtt az oldalamon. <br> <br> De nem vagyok barátja ezeknek... <br> <br> ...fa-megölő Orcs és a mestereik. <br> <br> Voltak itt, kétségtelenül ennek. <br> <br> #NAME? <br> <br> Néznek! <br> <br> Az íjad, Legolas! Van Saruman. <br> <br> -Lövés előtt tesz egy varázslatot rajtunk, böjtölnek!-Tündér... <br> <br> ...Ember és Megakadályozol együtt? <br> <br> Egy ritka látnivaló ezekben az időkben. <br> <br> Megállják őt, Legolas! <br> <br> Gandalf?. <br> <br> Egész reményen túl. <br> <br> Gandalf! <br> <br> Igen. <br> <br> A volt-e a nevem. <br> <br> De ahova nekem van téged.... Gandalf! <br> <br> Mi történt? <br> <br> Egy régóta estem. <br> <br> Hosszú szótag estem és esett velem. <br> <br> A tüze volt-e rólam. <br> <br> Voltam égetve. <br> <br> Valaha megragadott engem, és valaha vagdalt őt, távol alatt az élő földdel feltöltenek... <br> <br> ...amíg végre, nem menekült támogatnak megjelöl a titkos utak ofMoria. <br> <br> Ott küzdtünk, a világ a ködök fölött... <br> <br> ...és a hegy volt-e körülfont villámmal. <br> <br> Én eldobott le ellenség és az esése törte a hegyoldalat. <br> <br> Akkor sötétség vett engem... <br> <br> ...és vándoroltam távol, utakon hogy nem fogok mondani. <br> <br> meztelen, visszajöttem küldött egy rövid időért... <br> <br> ...a feladatomig tettek. <br> <br> És ez van-e idő voltam erről. <br> <br> Jössz velem Edoras, a barátaim, az lovasok a belvárosának? <br> <br> Edoras, most? <br> <br> De engedélynek Vidám és ? <br> <br> Vannak nem veszélyben, hisznek engem. <br> <br> A nagy veszély van-e Edoras. <br> <br> Saruman`s Orcs meg fog támadni ott bent két nap, és Theoden van szüksége nekünk. <br> <br> Theoden nőtt régi. <br> <br> didergés a tüze által most... <br> <br> ...és hagy mindent múlva a kezek új miniszter: <br> <br> zord Wormtongue. <br> <br> Azok lovasok követettél, aki megmentett Vidám és ... <br> <br> ...vezettek Theoden`s által unokaöcs, Eomer. <br> <br> Van minden, kivéve egy törvényen kívüli Rohan ezek a napok. <br> <br> Vadássza az Orcs bárhol találja ezeket... <br> <br> ...kihív Wormtongue`s rendel bérbeadásnak ezeket mész. <br> <br> Tehát Wormtongue hívások őt áruló és hitehagyott... <br> <br> ...és Theoden hisz-- <br> <br> Gandalf, az lovasok ofRohan vagy-e legbátrabb harcosok... <br> <br> ...de voltak soha sok. <br> <br> Ha Saruman csap most, he`ll eláraszt Edoras egy egyetlen éjszakában. <br> <br> Az időnk van-e kéznél. <br> <br> Theoden`s járások akarat szembenéz ezer a tens. <br> <br> Amikor mind az összes Rohan, a régid elnyomó, fekvések vanquished... <br> <br> ...akkor fogunk-e repülni kelet felé néző... <br> <br> ...és sepernek mind az összes Közepet-föld alatt lábak. <br> <br> Nem lennénk legyőzve! <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32100 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A csónakok. <br> <br> Jövő, Frodo úr. <br> <br> Jövő! <br> <br> Van csak víz, most. <br> <br> Vagyok itt, Sam. <br> <br> Engem, Frodo úr. <br> <br> Segítség, fulladás! <br> <br> -Veszik odaad.-Where` S a kezed? <br> <br> Itt. Itt van. <br> <br> Mindennek a átkozott kellemetlenségek tudtam valaha. <br> <br> Úr Frodo, hogy` S keményen. <br> <br> Ha nem sejtettem volna éppen a leg--bb, ahova lennél-e? <br> <br> Biztonságosan az utamon. <br> <br> Biztonságosan?egyedül és én nélkülem segítségnek te? <br> <br> De megyek. <br> <br> Kút, természetesen vagy, úr. Frodo, és jövök veled. <br> <br> Nem jó megpróbál menekülésnek te. <br> <br> Boldog vagyok, Sam. <br> <br> Találhatja-e a másokat egy biztonságos út. <br> <br> Aragorn fogja gondozni ezeket. <br> <br> Nem tételezek fel fogjuk látni ezeket újra. <br> <br> Még mi may, Frodo úr. Mi may. <br> <br> -Ez az út!-Frodo! <br> <br> Halfling. <br> <br> Boromir. <br> <br> Boromir. <br> <br> Megpróbáltam felvételnek a Gyűrű Frodo. <br> <br> Sajnálok. Fizettem. <br> <br> Aragorn, mész Tirith. <br> <br> Az embereim. <br> <br> Aragorn.... <br> <br> Fogok menni... <br> <br> ...L ígéret te. <br> <br> Az Halflings, Orcs vette ezeket. <br> <br> Gondolok nincsenek halott. <br> <br> Egyik veszem az utolsó csónakot és követ Frodo, vagy követem az Orcs gyalog. <br> <br> és Vidám lehet halott által most. nem tudunk. <br> <br> Nem hagynánk el ezeket. <br> <br> A Gyűrű a sorsa-tulajdonos van-e a kezeimben nem hosszabb. <br> <br> Az cseng a Társasága játszotta a részét. Követjük az Orcs. <br> <br> Piszok! <br> <br> Kukacok! <br> <br> Nem tud futnak. <br> <br> Szia, . Így neked van gyerünk ez hadjárat, túl? <br> <br> Amikor megkapunk-e szállást reggelivel? <br> <br> Szállás reggelivel múlva lsengard, értesz? <br> <br> Életben vannak. <br> <br> Egyikük, mindenesetre. <br> <br> , gondolok, a lábnyomok által. <br> <br> Milyen távoli mi előttünk vannak-e, Aragorn? <br> <br> Majdnem egy nap. Fogunk-e pihenni éjszaka által, vagy tartanak az erőnk közben fogások? <br> <br> Gondolsz-e az Orcs fog pihenni? <br> <br> Még, a sötétségben elveszíthetjük a nyom, vagy kisasszony egy jel, szereted azt bross. <br> <br> Ott nem lesz több jelek. <br> <br> Nem futnék egész úton felé lsengard. <br> <br> Köszönet jóság azért kötél a Tündérek adtalak téged. <br> <br> Soha nem kaptunk volna meg legyőz az utolsó szikla ez nélkül. <br> <br> Ott` S felmászik Balsors újra, Frodo. úr Látod ezt? <br> <br> Mi egy szorultság! <br> <br> Az egy hely hogy nem akarok püspökségnek valamilyen közelebb... <br> <br> ...és az` S az egy hely megpróbálok eljutni. <br> <br> Síkságot el vagyok veszítve, Frodo úr. <br> <br> Tennének meg vagyok vasalva, Sam. nem tudok ami` S felé. <br> <br> Találnánk egy helyet kempingeznie, én feltételez. Talán ott` ll légy egy út holnap. <br> <br> Óvatos, értékes. <br> <br> Don`t fordítanak! <br> <br> Van ő. <br> <br> Az Gollum?dolog aki úr neki volt hosszú tőr gyűrűje? <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32097 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Megyek Frodo úr. <br> <br> Tudom azt, Sam. <br> <br> Mi egy hely. Mi egy iszonyú hely! <br> <br> megpillant az argon, a királyok a oszlop. <br> <br> Vannak lsildur és Anarion, az apja régi. <br> <br> Ha Gandalf lennél-e itt.... <br> <br> A nap jött végre, a nap választásnak, melyik hosszú szótag késleltetett. <br> <br> Mi fog válni most a társaságunkká? <br> <br> Nem vagyok Gandalf. <br> <br> Megpróbáltam vezetőnek ön mint ve`tett, de... <br> <br> ...ha valamilyen terv ezért a pillanatért, soha nem mondott volna engem. <br> <br> Még ha, ha lett-e volna neki élne... <br> <br> ...L gondolnak a teher nekik van még mindig esett rajtad, Frodo. <br> <br> választana egyedül az utadat most. <br> <br> A teher van-e nehéz. <br> <br> Adnak engem egy órát hosszabb, és fogok beszélni. <br> <br> Legyek egyedül! <br> <br> Neked lesz óra. And leszel egyedül. <br> <br> Aki` S ott? <br> <br> Boromir. <br> <br> Féltem érted, Frodo. <br> <br> Az Orcs lehet ezen oldal a folyónak mostanra. <br> <br> Maradhatok-e és beszélnék neked, csak egy ideig? <br> <br> mondanának fajtát, de ott` S semmi felé. <br> <br> Tudok ami teszek, de félek tevő ezt, Boromir. <br> <br> Kívánok segíthetnék ön. fogod-e hallani tanács? <br> <br> Tudok mi a tanácsod lenne: <br> <br> Menni veled Gondor és használatnak a Gyűrű megvédni Minas Tirith. <br> <br> És van-e azt olyan beteget tanács? <br> <br> Amiért félünk-e használatnak az cseng egy igazságos okban? <br> <br> Akármit tesznek az cseng fordulatok gonosznak. <br> <br> Gandalf és Elrond visszautasította érintenie ezt, és Galadriel magát-- <br> <br> Igen, tudom mindazt. <br> <br> És magukért, helyesen gondolkodhatnak, ezek a Tündérek és fél-Tündérek és Varázslók! <br> <br> De truehearted Embereket elrontott. <br> <br> Mi, Minas Tirith, nem keresnek áramot adsz. <br> <br> Csak az erő megvédni maga. <br> <br> Ahova van-e a gonosz abban, Frodo? <br> <br> Nem válaszolnál engem, egyik sem ezeknek nem tud. <br> <br> Ostobaság nem használja az Ellenséget erő ő ellene. <br> <br> Gondolnak mi Aragorn tudna csinál a Gyűrűvel ebben az órában. <br> <br> Vagy ha visszautasít, miért ne Boromir? <br> <br> Milyen I hajtaná Mordor a vendéglátóikat, I állt szemtől szemben Sauron. <br> <br> És mondanak minket felé dob ez távol! <br> <br> Jönnek velem, Frodo. <br> <br> A belvárosom nincs távol. <br> <br> Mennél onnan, ha neked kell. <br> <br> Csak, bizalom engem, próbáljam meg a tervemet. <br> <br> kölcsönad engem a Gyűrű. <br> <br> Nem, Boromir. Nem! <br> <br> Bolond ember, önfejű becsapsz!van-e csak tied véletlenül. <br> <br> Lehetett volna bányásznak. <br> <br> Ez should légy bányásznak. Adják ezt nekem! <br> <br> Szerencsétlen csaló! <br> <br> El fogsz adni minket minden Sauron. <br> <br> áruló! <br> <br> átok te halálosan és sötétség, minden te Halflings! <br> <br> Mi tettem-e? <br> <br> Frodo, visszajössz! <br> <br> Egy őrület vett, de ment. <br> <br> Visszajönnek! <br> <br> Ez a várakozás iszonyú. <br> <br> Ahova voltál-e, Boromir?te látott Frodo? <br> <br> Megpróbáltam meggyőzni neki jönni Tirith. <br> <br> Nőttem mérges és eltűnt. <br> <br> Neked kell lenned a minden mondania? <br> <br> Teszi a Gyűrűt kinyitva. <br> <br> De ahova ment-e? Ahova van-e? <br> <br> Úr Frodo! <br> <br> Gimli, Legolas, megállod ezeket! <br> <br> Nem tudok amiben rész neked van játszott ebben kár, de segítenek most! <br> <br> Hogy utánajárj Vidám és és őr ezeket, még ha nem találnál Frodo. Tartanak! <br> <br> Kövessen engem, Sam. Tartózkodás lezársz. <br> <br> Sam Gamgee, a lábak vagy-e túl röviden, így használják a fejedet. <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32098 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jajó... :) <br> <br> ''Gollum hagyta övé barlang követni a Gyűrűt magát... '' ez annyira aranyos :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32099 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ez amúgy... mi?:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32096 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Sesy: igazad van, de épp unatkozom... =:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32095 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Most van a fordulatod, Frodo. <br> <br> Rendben vagyok. Mi számít-e most? <br> <br> Számít. Nekünk van még mindig egy hosszú utunk, és sokkal tenni. <br> <br> Amiért? Nekünk nincs remélnek Gandalf. nélkül You know hogy, Aragorn. <br> <br> Akkor tennénk anélkül remél. Ott van-e mindig bosszú. <br> <br> Mithril ing! <br> <br> Az` S ami megtakarítottalak téged. <br> <br> Soha nem láttam egyet olyan gyönyörű. <br> <br> -Ott!-Ami van-e? <br> <br> A lépések, hallottuk ezeket az Moria, követés. <br> <br> Az Orcs nem jött mi utánunk sötétségig. <br> <br> Ez soha hangok nem szeretnek egy orc. <br> <br> Vannak mezítelen lábak és ezek zsebfedő. <br> <br> Akármi teremtés, nem fog követni minket ahova megyünk. <br> <br> Semmi rossz hágók Lothlorien át. <br> <br> #NAME? <br> <br> Moria az Arany fa. Van-e ott semmiképpen kevesebb veszélyes? <br> <br> Én akarat majdnem inkább szembenéz az Balrog újra, mint a Hölgy. <br> <br> Lothlorien van-e egy helye gyógyító. Ott nincs gonosz ebben, hacsak egy ember... <br> <br> -...hoz gonoszt ott neki.-Szívesen látnak Lothlorien. <br> <br> Vagyok Galadriel és ez van-e lord, Celeborn. <br> <br> Az erdők mondtak minket az elvesztésednek. <br> <br> Mi bánat érted, és mind az összes Középső-föld. <br> <br> Pihenést itt most át egy kevés, nem vagy meggyógyítva. <br> <br> A keresésedet tudnak nekünk. <br> <br> Fogunk tenni ami tudunk segítségnek te. <br> <br> Frodo a Megye Baggins? <br> <br> Engedte az éjszakai soha megállást hívásnak <br> <br> Engeded a napot soha sokkal légy ugyanaz <br> <br> van egy ének körülbelül Gandalf, isn`t ez? <br> <br> Igen, Mithrandir volt-e a Tündérek neve érte. <br> <br> Jelent, Szürke zarándok. <br> <br> Tudtunk olyan kevés neki a Megyében, Aragorn. Volt csak Gandalf, nekünk. <br> <br> Mi soha nem tudott neki volt olyan sok neve. <br> <br> Gondolok volt a leghiszékenyebb Gandalf. <br> <br> Nyugalmat vagyok vezetve a fényed által <br> <br> gyaloglás mi mellettünk <br> <br> Egy imádság az éjszakában <br> <br> a félelemmel hajszoló az árnyékokon át <br> <br> Szeretnek egy csillagot ragyogás mély a szívében <br> <br> fogsz tudni a szíveidben örökre <br> <br> Soha sokkal <br> <br> nem fogunk állni <br> <br> egyedül <br> <br> Ez van-e Galadriel a tükre. <br> <br> Mutat dolgokat hogy voltak-e, és dolgok a vagy-e... <br> <br> ...és dolgok a még may lenni. kívánsz-e kinézetnek? <br> <br> Nem törődnék egy futó pillantás mi történik otthon. <br> <br> Úgy tűnik egy szörnyű hosszú szótag idő voltam távol. <br> <br> Jönnek akkor, fogsz nézni... <br> <br> ...és látnak ami te may. <br> <br> Eljutottam hazamennek!emlő felemelnek pantalló sor... <br> <br> ...és selyemfonál a szegény régi munkavezető ki az utcában. <br> <br> Eljutottam hazamennek. <br> <br> A tükör bemutatók sok dolog, Sam, és minden még jöttek. <br> <br> Némely soha nem jönnek, hacsak azok hogy megpillant a látások... <br> <br> ...fordulat eltekintve kerti ösvény megakadályozni ezeket. <br> <br> Kívánsz-e engedélynek Frodo most, és hazamennek? <br> <br> Nem. <br> <br> Gandalf?. <br> <br> Nem, kellene lennie Saruman. <br> <br> Nem szabad hozzányúlni a víz. <br> <br> Keres te. <br> <br> De nem találna te, nem itt, még nem. <br> <br> Az ajtót lezárnak. <br> <br> Három Gyűrű az Elven-király az ég alatt. <br> <br> Igen. <br> <br> Elrejtettük azokat három fogva, és soha nem érintette ezeket. <br> <br> Ha a keresésed kudarcba fullad, akkor semmi nem állna... <br> <br> ...ő ellene és vagyunk védtelen. <br> <br> Még, ha sikert érsz el, ha az Egy Gyűrűt elpusztítanak... <br> <br> ...minden építettünk a három akarattal elhervad. <br> <br> Idő fog jönni itt, és Lothlorien akarsz elhervad. <br> <br> Vagy a nyomdok balsorsnak nekünk, Frodo. <br> <br> Hölgy Galadriel, fogok adni ön az Egy Gyűrű, ha kérsz ezt. <br> <br> Van túl nagy egy anyag értem. <br> <br> És jöttem a szívedbe. <br> <br> Fogsz adni engem a Nagy Gyűrűt szabadon... <br> <br> ...és a Sötét lord helyett be fogsz állítani felemelnek egy királynőt. <br> <br> És nem leszek gonosz, de gyönyörű... <br> <br> ...és szörnyű mint a reggel és az éjszaka. <br> <br> Erősebb mint a Föld az alapítványaik. <br> <br> Minden fog szeretni engem és kétségbe esnek! <br> <br> Megyek a tesztet. <br> <br> Akarok csökkent és bemennie a nyugatot... <br> <br> ...és maradnak Galadriel. <br> <br> És indulnál reggel. <br> <br> Gondor és a Házáért lsildur. <br> <br> Minas Gondor és a belvárosáért Tirith. <br> <br> Pár nap alatt, nekünk kell választanunk: <br> <br> Fogunk-e fordítani nyugatot Boromir és mennek Gondor háborúikba... <br> <br> ...vagy válnak keleti Mordor és a Sötét lord? <br> <br> Vagy fogjuk-e törni az ösztöndíjunkat? <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32093 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Amiért? Ott más utakat fordulatnak, ha a Varázsló ellenez. <br> <br> Mondtam, a kezdetből.... <br> <br> Gandalf, te régi bolond ember! <br> <br> Tehát, minden neked kellett csinál volt-e mondanak, arát, és belépnek. <br> <br> Azok voltak-e boldogabb idők. <br> <br> Menjünk. <br> <br> Jövök, Frodo úr! Jövök! <br> <br> a kapubejárat! Mindannyiótok! <br> <br> Szegény régi Számla! <br> <br> Gandalf, ami volt-e a dolog a vízben? <br> <br> Nem tudok. <br> <br> Ott vannak-e régibb és büdösebb dolgok mint Orcs a világ a mély helyeikben. <br> <br> Akármit, megragad Frodo először, kifogyva mindannyiunk. <br> <br> Légy csend, ! <br> <br> Mentünk távol elég máért. <br> <br> Engedett minket álljon meg itt az éjszakáért. <br> <br> Látszik lenni egy őrszoba. <br> <br> Igen, ott` S egyenesítesz egy kutat. <br> <br> Nekünk volt fogadó játékosunk pihenés itt. <br> <br> Neki kell keményen hinnie hogy egyenesítenie Törpéket... <br> <br> ...neki lehetne élt ebben a félben -vízbe fulladt földalatti börtön! <br> <br> Volt egy nagy birodalom egyszer. <br> <br> Légy lecsendesítenek! Mindkettője neked! <br> <br> Amerre veszünk-e holnapot, Gandalf?. <br> <br> Nem döntöttem el. <br> <br> Az út a hagyott szagoknak szabálytalanság, és vagyok túl fárasztó választani. <br> <br> Az út előre érez rosszul, valahogy. <br> <br> Legalább a középső út felmegy. <br> <br> Van idő kezdtem felé mászik újra. <br> <br> Talán. Nem emlékeznék. <br> <br> Ami` S hogy? <br> <br> -!-Csak egy kő. <br> <br> Csepegtem egy követ. <br> <br> Bolond embere egy Vett!maga múlva legközelebb! Légy csend! <br> <br> Becsapnak egy ! <br> <br> Igen, ez az út. <br> <br> Találjuk az utunkat legyőz a Nagy Kapuknak által ma este. <br> <br> Boldog leszek. <br> <br> Kételkedem most hogy Dwarves valaha visszajött itt. <br> <br> Amiért visszajöttek volna?hagytak ezekért a bányának? <br> <br> Mithril ezüst!legértékesebb fém a világban. <br> <br> Balin, alap fiúja... <br> <br> ...Moria lord. <br> <br> visszajött. <br> <br> Úgy tűnik lenni egy feljegyzése a gyarmat. <br> <br> Orc kardok. Ott volt-e egy nagy csata itt. <br> <br> Igen. <br> <br> Balin van-e most lord Moria. <br> <br> Itt mond, alapítunk Mithril. <br> <br> Most mond: <br> <br> Tegnap, Balin, Moria lord, esett. <br> <br> Egy Orc lövés őt egy kő mögül. <br> <br> Mi csavarodás az Orc, de sok sokkal.... <br> <br> Akkor mond, elzárt a kapukat. <br> <br> And valami körülbelül, Az virrasztó a Vízben. <br> <br> #NAME? <br> <br> De érzek. <br> <br> zord olvas. <br> <br> Vettek a áthidal. jönnek! <br> <br> Nem kapnánk meg ki!, dobok múlva a mély! <br> <br> Ott nincs semmit sokkal. <br> <br> Gandalf?. Nem akarok tartózkodásnak itt. <br> <br> Megyünk most, . Ott nincs semmit sokkal. <br> <br> Jönnek. <br> <br> becsap az ajtók és ék ezeket. <br> <br> Eltartás a keleti ajtó félig nyitott. nem kapnék meg becsuk múlva. <br> <br> Orcs és valami máshol. Egy nagy barlang-körének, gondolok. <br> <br> Ebből az útból! <br> <br> A Megye! <br> <br> A Megyéért! <br> <br> Most van-e az utolsó esély! Futnak ezért! <br> <br> Rendben vagyok. Tudok séta. <br> <br> Gondoltam voltál halott. <br> <br> Mindannyiótok, a lépcsőfokok! <br> <br> Vezetik az utat, Gimli!és Vidám azután. <br> <br> Nem jönnek közelebb! Figyelmeztetlek téged! <br> <br> Balrog! <br> <br> Repülnek, mindannyiótok!, felemelik a lépcsőfokokat és egyenes kinyitva. <br> <br> Repülnek! Nem segítenél engem. <br> <br> Nem mennél. <br> <br> Vagyok a Titkos Tűz egy szolgája. <br> <br> Nem mennél. <br> <br> Visszamennie az árnyéknak. <br> <br> Nem mennél. <br> <br> Légyre, te becsap! <br> <br> Jönnek. Kövessen engem. <br> <br> Engedelmeskedik neki! <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32094 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Egyszerűbb lett volna a linket beirni.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32092 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Küldenénk a Gyűrűt felé a kilő ahova csináltak: <br> <br> felmászik Balsors. <br> <br> Mi bolondság van-e ez? <br> <br> Amiért beszélsz-e leplezés és elpusztítás? <br> <br> A Gyűrű tudna kivéve egész Középső-föld. <br> <br> Nem hallottál semmit? <br> <br> Van Sauron`s Gyűrűje. Felé kezel ez... <br> <br> ...nekik kell válni Sauron. <br> <br> Nem fogom érinteni ezt! <br> <br> Sem L. <br> <br> Az együnk remény fekvések bolondságban, Boromir. <br> <br> A Sötét lord nem tud kigondol akárkinek kívánó elpusztítani a Gyűrűjét. <br> <br> Fog várni egyikéig minket megpróbál használatnak ez... <br> <br> ...követnek mind mozdulat csinálok. <br> <br> És van ahogy lehetséges a nem vehet észre... <br> <br> ...a kis, csend lábak, gyaloglás veszélybe... <br> <br> ...Mordor. <br> <br> Nagyon jó. síkság elég aminél mutatsz. <br> <br> hosszú tőr, az ostoba Hobbit, elindította ezt az ügyet, és neki volt fogadó játékost vég ez, vagy magát. <br> <br> Amikor semmi én startnak? <br> <br> Ment te túl, hosszú tőr. <br> <br> Ez az utolsó utazás kellene lennie másokért márkának. <br> <br> Ki lenni vannak-e? <br> <br> Az ami megpróbál eldönteni itt. <br> <br> Fogom venni a Gyűrűt... <br> <br> ...mégis nem tudom az utat. <br> <br> Gondolnak hogy ezt feladat meg vagyok állapítva érted, Frodo. <br> <br> Ez van-e a Megye az órája-nép, végre. <br> <br> De nem fogod küldeni őt távol egyedül, biztosan? <br> <br> Te, legalább, fog menni vele, Mester Samwise. <br> <br> lehetetlen felé különálló te, egyenesítesz amikor behívott egy Tanácsnak... <br> <br> ...és nem vagy. <br> <br> Egy szép ecetes lé leszáVlltuk maga múlva, Frodo úr. <br> <br> Gondoltam talán törődhetnéd birtokolni ezekkel. <br> <br> hosszú tőr, nem gondolok nézek igazítanak. <br> <br> Hordanád az inget a öltözék alatt. <br> <br> Van olyan könnyű mint akármi. But tetszem fordíthatna... <br> <br> ...egyenesítik a Fekete lovasok a kések. <br> <br> Megneveztem a kardot fullánk, régen. <br> <br> Van ostoba, de ott vagy. <br> <br> Ragyog amikor ott vannak-e ellenségek körülbelül. <br> <br> Orcs és dolgok. <br> <br> Ott. Most te megjelenés csak egy világos Hobbit a felszínen.... <br> <br> Kút, veszel törődnek. <br> <br> Hoznak hátat valamilyen régi dal és mesék halltok. <br> <br> Ülök a tűz mellett <br> <br> And gondolnak mindannak láttam <br> <br> a csak reményünket van-e sebességben és titoktartásban. <br> <br> A Gyűrű a Társasága lesz kilenc. <br> <br> Kilenc gyalogos ellen a kilenc lovasok ofMordor. <br> <br> Sam és Frodo, Gandalf fog menni. <br> <br> Át a más Megszabadítanak emberek... <br> <br> ...Legolas lesz a Tündérekért, és Gimli, Glóin fiúja, a Törpékért. <br> <br> Emberekért fog menni a bátor... <br> <br> ...Gondor Boromir, és Aragorn, fiú ofArathorn. <br> <br> És az utolsóért két hely, fogok bízni barátságnak... <br> <br> ...inkább, mint nagy bölcsességnek, különös Vett... <br> <br> ...és Meriadoc Brandybuck mehet is. <br> <br> Amikor tudtál-e valaha egy olyan vihart, olyan távoli dél? <br> <br> A Sötét lord karja nőtt vágyódik ha tud hajít havaznak nálunk... <br> <br> ...egész úton Mordor. <br> <br> A karja nőtt vágyódnak. <br> <br> Nem, Gandalf, nem a sötét út, könyöröglek téged! <br> <br> És ami javasolnál-e? <br> <br> Visszatérő Rivendell várakozásnak ott a végért? Nekünk nincs választásunk, Aragorn! <br> <br> Mehetnénk Rohan a Rése útjában. <br> <br> Az` D felvétel a Gyűrű túl közel lsengard és Saruman. Merünk nem kockáztatja ezt. <br> <br> Még kockáztatnád Moria a bányáikat. <br> <br> Ahova mindkettő és sétált előtt és kijönnek újra eleven. <br> <br> Az emlékezet van-e nagyon rossz. <br> <br> Nem kívánok belépni Moria egy másodszor. <br> <br> És nem kívánok belépni egyenesít egyszer. <br> <br> Sem engem. <br> <br> A kérdés nincs aki kívánságok menni, de aki akarnak? <br> <br> Ott nincs más út hágónak a hegyek. <br> <br> Fogok menni veled. <br> <br> Az unokatestvérem Balin vezetett egy társaság Törpéknek ott, sok évvel ezelőtt. <br> <br> Ott nem volt megfogalmaznak őket mindabban az időben. <br> <br> Tündérek nem tesznek séta a sötét földben. <br> <br> Fogok menni, de félek érted, Gandalf. <br> <br> Nem fogok ellenkezni, nem hacsak a szavazás az egész társaságnak van-e engem. <br> <br> Mi mondja-e a Gyűrűt-tulajdonos? <br> <br> Nem kívánok menni. <br> <br> De fogok menni, ha Gandalf tanácsolja ezt. <br> <br> lassan a testtel, könnyű, Felszámítasz. Régi Gandalf neki lesz hogy kapu nyitsz egy percben. <br> <br> #NAME? <br> <br> Sam! <br> <br> Tűzijátékok vannak-e minden igazi szép, de ez van-e tündér varázslat. <br> <br> Mi egy emberek te Törpék van leplezésért dolgok. <br> <br> A kapuikon legcsodálatosabb, ókori királyság írsz: <br> <br> Beszélnek, barát, és belépnek, és nem varázslat valamilyen nyelvben nyitná az ajtót. <br> <br> Amiért tartasz-e látszó a tónál, Frodo? <br> <br> Félem ettől. <br> <br> És ott üli keresés. If nekem kellett hoznom egy varázslót egyáltalán... <br> <br> ...lett volna Saruman. <br> <br> Légy lecsendesítenek, Boromir. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32091 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ezt övé ház és Elrond magát aki meggyógyítottak te. <br> <br> Ha mondhatok tehát, összeadtam néhány érint a tulajdonomnak. <br> <br> A fehér lovak és így -ra. If észrevettetek. <br> <br> Akkor a van-e a Fekete lovasok a vége? <br> <br> Nem vágyódik így mint a Gyűrű magát létezik. <br> <br> Repülnek vissza felülkerekedik Mordor, ki fognak üríteni és nyomorék... <br> <br> ... nem találnak új alakokat felé hord és új állatok utazásnak. <br> <br> Nekünk van legyőzött ezeket, csak egy ideig, Frodo. <br> <br> Hogy` S valami egy megkönnyebbülés. <br> <br> Kívánok hogy vagyok-e az igazság, Frodo. <br> <br> Félek nekünk van egy új és közelebb probléma kéznél. <br> <br> Nem kérdeztél én amiért késtem eljutó támogatják a Megyét. <br> <br> Elfelejtettem. <br> <br> Amikor bizonyos a tied valóban a Mester Csengett-e... <br> <br> ...L lovagolt azonnal felé lsengard, és gondoltam... <br> <br> ...hogy ha akárki tud ami tenni legjobban az Eggyel Csengő... <br> <br> ...lenne biztosan Saruman a Fehér. <br> <br> A nagy sas, Gwaihir... <br> <br> ...bejött válaszolnak a hívásomnak, és untat engem távol. <br> <br> Saruman soha nem fizetett elég figyelem állatoknak. <br> <br> #NAME? <br> <br> A Gyűrű a Háborúja kezdett, Frodo. <br> <br> Fogod hallani a pihenést tanács amikor jól vagy elég. Pihennek most. <br> <br> Az engedélyek hosszú szótag, a fű zöld <br> <br> But a bürök-ernyővirágzat magas és becsületes <br> <br> And múlva a tisztás egy fény láttak-e <br> <br> csillagoknak árnyékban, pislákol <br> <br> Tinúviel táncoló ott <br> <br> hosszú tőr! <br> <br> Szia, Frodo, a fiúm. <br> <br> Ahova voltál-e? nem láttalak-e téged előbb? <br> <br> Láttam egy jó mennyiségét neked, ülés melletted Sam mindegyik nap. <br> <br> hosszú tőr, voltál-e itt állandóan?ezek az évek? <br> <br> Ott nem látszott sokkal ok lenni akárhol más, végül. <br> <br> Az élelmiszer nagyon jó, és hallgatok, és gondolok. <br> <br> Egy jelentős hely együtt. <br> <br> Igen. <br> <br> És most, természetesen, ott` S mindez sürgés-forgás arról gyűrűmről. <br> <br> Tetszik a kevés dolog okozás egy olyan zavarás. Megkaptad-e ezt itt? <br> <br> Igen, nekem van. <br> <br> I`d nagyon nagyon hasonló csak felé kukucskál ennél újra, csak egy pillanatért. <br> <br> Eltette ezt. <br> <br> Értek most. <br> <br> Sajnálok. <br> <br> szomorú mindenről. <br> <br> Don`t kalandozik... <br> <br> ...valaha nekik van egy véget? <br> <br> Elrond a Tanácsa kezdet. Jönnek velem. <br> <br> Mindkettője neked. <br> <br> Mindaz a reggel, Elrond a Tanácsa vitatott az Egy a történelmét Gyűrű... <br> <br> ...és a mestere, Sauron. <br> <br> Gandalf is mondott Saruman egész ajándékát... <br> <br> ...a áruló, és övé vágy a Gyűrű az erejéért. <br> <br> Tündérek és Törpék, a fordulatukban, mondtak aminek tudtak Sauron`s... <br> <br> ...előkészítések hódításért, és így tett Gondor Boromir. <br> <br> Gondor, vagyunk már alul támadás Mordor az ereik által. <br> <br> Vagyok Boromir. Egy álomban... <br> <br> ...L hallott egy hangot kiabáló nekem, mondás: <br> <br> Keresnek a kardért hogy törtek. <br> <br> Itt van-e Elendil a kardja Gondor... <br> <br> ...ki küzdte a Sötét lord hosszú szótag ezelőtt és volt-e megsemmisít. <br> <br> Tehát, Frodo tanult végre... <br> <br> ...az igaz örökség ofAragorn, a fiú ofArathorn... <br> <br> ...lemegy oflsildur, aki vágás Sauron`s kezéből Csengő Egy. <br> <br> Akkor tartozik neked, és nem nekem egyáltalán? <br> <br> Kihozzák a Gyűrűt, Frodo. <br> <br> Az idő jött. <br> <br> Isildur`s csapás. <br> <br> Az Halfling. <br> <br> Mi fogunk-e tenni ezzel akkor, ennek a legerősebb egész fegyvernek? <br> <br> Nem tartanánk ezt, nem pusztítanánk el ezt. <br> <br> Sauron, aki kovácsolt keresi a Gyűrűjét... <br> <br> ...és Saruman aki irigységek ez, keresi az erejét, túl. <br> <br> Nem látok más utat át minket de legszörnyebb: <br> <br> Az út Mordor. <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32090 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha élet vagy halál által tudok te, akarok. <br> <br> Milyen hosszú akarat mi lenni ezekben a mocsarakban, Aragorn? <br> <br> Legalább két nap. <br> <br> Életben vagyok létet evett! <br> <br> Mi nem kapnának meg tesznek ezek a dolgok élnek -ra amikor Hobbits? <br> <br> Könnyű ott, Számla, könnyű, lassítasz. <br> <br> A van-e időjárás. <br> <br> Leszünk ott által alkony, ha mi készlet egy jó lépés és nem állnak meg ebédért. <br> <br> Ha ez folytatódik fogok válni egy kísértet. <br> <br> Nem beszél olyan dolgoknak. <br> <br> Aragorn! Aragorn! <br> <br> És Beren volt-e egy halálos ember... <br> <br> ...de Luthien Tinúviel volt-e Tündérek egy királyának a lánya... <br> <br> ...és legbecsületesebb hajadon azt birtokol voltak evilág minden a gyerekeik között. <br> <br> Még választott lenni halandó, érte. <br> <br> És amikor meghalt, követette őt. <br> <br> És így volt a balsorsa... <br> <br> ...de volt a szeretete ugyancsak. <br> <br> Én gondolt láttam valamit! <br> <br> Vagy talán igazságos árnyékok múlva a holdfény, nem tudunk. <br> <br> Igazságos stand közel a tűzhöz. Csinálnak egy kört. <br> <br> Ami` S hogy? <br> <br> A Gyűrű, Frodo! Vesznek távol a Gyűrűt! <br> <br> Megfázás.... Van olyan hideg. <br> <br> #NAME? <br> <br> Amikor teszel a Gyűrűn, belépted a Fekete lovasok a világát. <br> <br> Gandalf nem mondott felé. <br> <br> Amiért van-e olyan ködös itt? nem látna nagyon jó. <br> <br> Bugyognak, mi a baj vele?volt-e csak egy kevés seb. <br> <br> Volt egy rossz kés hogy ütött őt, Sam. <br> <br> Gondolnak hogy egy darab tört távol múlva a megsebesít és dolgozom belet. <br> <br> Ha eléri a szívét.... <br> <br> Tennél-e semmit? <br> <br> Eljutnánk Rivendell nagyon nemsokára. <br> <br> Nem menne egy lépésre sem. <br> <br> Neki kell! Kéred-e ezeket a felvételnek őt? <br> <br> Várakozás, hallgatsz. <br> <br> Legolas! <br> <br> Igen, Sam, az` S egy tündér. <br> <br> Tehát, ott nem volt megfogalmaznak Gandalf Rivendell? Nem üzennek egyáltalán? <br> <br> Egyik sem. <br> <br> Az lord Elrond küldött mind lovas kímélhetne keresni érted... <br> <br> ...tudó azt te untat egy nagy teher irányítás nélkül. <br> <br> Voltam az úton kilenc napon át. <br> <br> Kút, Frodo úr volt közben a út sokkal hosszabb mint hogy. <br> <br> És van beteg és szüksége van egy pihenésre. <br> <br> Csak egy ideig. <br> <br> Nem pihenő segítené az Frodo úr most. <br> <br> Elrond csak a kezeik Rivendell tenné azt. <br> <br> Ott vannak-e öt Feketére festenek lovasok sikátor mi mögöttünk... <br> <br> ...és bugyoghatunk talál a más négy várakozás a átgázol. <br> <br> Ha elveszítünk egyenesítenek egy kevés időt, elveszítünk, Frodo, a Gyűrű... <br> <br> ...és Közép-földdel feltöltesz. <br> <br> Értesz-e engem, Sam? <br> <br> Ott van-e a átgázol Rivendell. <br> <br> Repülnek! Az Ellenség van-e rajtunk! <br> <br> Visszajönnek. Mordor fogunk venni te. <br> <br> Gandalf! <br> <br> Visszajönnek, jönnek hát. Mordor fogunk venni te. <br> <br> Visszajönnek, jönnek hát. Mordor, fogunk venni te. <br> <br> Visszamennie! <br> <br> Futás, becsapsz, futnak! <br> <br> A Gyűrű! <br> <br> A Gyűrű! <br> <br> Visszamennie Mordor a földjének, és kövessen engem nem sokkal. <br> <br> Visszajönnek. Visszajönnek. <br> <br> Mordor fogunk venni te. <br> <br> Visszajönnek. Visszajönnek. <br> <br> Visszamennie! <br> <br> A Gyűrű. <br> <br> A Gyűrű! <br> <br> Minden a Megye által, neked lesz egyik sem a Gyűrű sem engem! <br> <br> Nem, soha. Valóban, jövök. <br> <br> Adom ezt hozzád. <br> <br> Nem, soha! Gandalf! <br> <br> Igen. <br> <br> Vagyok itt, és vagy szerencsés lenni itt, túl... <br> <br> ...végül az abszurd dolgok nektek van megtett óta hagytál otthont adnak. <br> <br> Ahova` S Sam?vannak-e a mások rendben? <br> <br> Alig hagyták az oldaladat három napon át. <br> <br> Három nap? <br> <br> Minél történt a átgázol?minden látszott így homályosítanak, valahogy. <br> <br> Kezdtél felé elhervad, a jelentős barátom. <br> <br> A knifepoint majdnem dolgozta az útját a szívednek. <br> <br> Ó, nem tudtam. Lenne-e nekem.... <br> <br> Váltál volna szeretik ezeket. <br> <br> Az Ringwraiths egyike... <br> <br> ...a Sötét lord a szolgáik... <br> <br> ...ha nem áVlltál volna ellen az utolsónak. <br> <br> A folyó, felkelt ezek ellen. <br> <br> Van Elrond`s folyó. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32089 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
...megijesztő vásárlóközönségem és ablak betörése a gebék az akrobatikáddal! <br> <br> Nagyon szomorú, van egész önkéntelen, egy legtöbb szerencsétlen szerencsétlenség. <br> <br> Kút, neked van dobásod lábfej ez ebben az időben. <br> <br> Ki vagy-e? <br> <br> Vagyok hívva hosszú lépés. <br> <br> -Mindenki tud engem itt.-Bugyognak, mi don`t! <br> <br> Voltál nagyon gondatlan olyan távol, úr. Frodo Baggins. <br> <br> A nevem van-e Underhill úr. <br> <br> Az előadásod után ma este, nem fog számítani amit vagy hívva. <br> <br> A Fekete lovasok akarat tud aki által vagy reggel. <br> <br> Tudnak már ami tartasz. <br> <br> Ki vagy-e igazán? <br> <br> Gandalf`s barát. kérdeznek-e figyelni érted. <br> <br> Gandalf?. Láttad-e őt?van-e? <br> <br> Nem tudok. <br> <br> Fel-tételez találkozni őt itt, de nekem nem volt szavam, nem üzennek. <br> <br> az először idő a valaha féltem érte. <br> <br> Akkor nekünk kell mennünk -ra maga által holnap. <br> <br> Rivendell? <br> <br> You`d soha nem érnek oda. A Fekete lovasok nézi az utat éjjel-nappal. <br> <br> Akarnak gyerünk te a vadonban, némely sötét helyben, ahova ott` S nem segítenek. <br> <br> Tudom a vad országot. <br> <br> Vennélek téged Rivendell utak által hogy vannak-e ritkán kitaposott. <br> <br> Lesz-e neked engem? <br> <br> Az engedélyeddel, Frodo úr, mondanék nem. <br> <br> Ez az hosszú lépés, mond légy gondosabb, mondok, bérbeadás startja vele. <br> <br> Hogyan tudunk tesznek van Gandalf?. <br> <br> Valószínűbb, egy színészkedni kém, dolgozik át.... <br> <br> #NAME? <br> <br> Gondolok az Ellenség egyikét szolga akarat, bugyognak... <br> <br> ...látszanak becsületesebb és érzés büdösebb, ha értesz. <br> <br> I kinézet közben szabálytalanság és érzés vásár, van-e az ez? <br> <br> Kút, nem, jelentettem.... <br> <br> Frodo! <br> <br> Frodo, láttam ezeket!látott ezeket, Frodo! <br> <br> Láttam ezeket! Feketére festenek lovasok! <br> <br> Az embereim találták őt heverő utcában. <br> <br> Ott voltak-e két ezeknek. <br> <br> Rajzolnának sziszegő mindegyik más. látszottam ezeknek felé. <br> <br> Kút, szükséged van gondozó, mindannyiótok. <br> <br> Ott` S volt furcsa nép napokról át. <br> <br> Az Erdőőr... <br> <br> ...hosszú lépés jövő és menő és-- hosszú lépés! <br> <br> -jöttek Mordor.-minket! <br> <br> Nem fognak aggasztani vagyok járva egyszer. <br> <br> hosszú lépés jött engem a segítségébe. <br> <br> Bizonyára tudod a tulajdonod üzlet, talán... <br> <br> ...de a helyedben, nem vennék megjelöl egy erdőőrrel a vadonból. <br> <br> Nekik nincs választásuk. <br> <br> Ott nincs senkit sem más át őket egy kövér vendéglősön kívül... <br> <br> ...ki csak emlékszi övé név mert emberek kiáltás ez nála egész nap! <br> <br> Fogok tenni ami úr tudok segítségnek, Baggins. úr. Underhill. <br> <br> Nem vagyok hős, de fogok tenni ami tudok. <br> <br> Eltartás nézel ma este, te és a néped. <br> <br> Ott egy dombot hívnak-e időjárás... <br> <br> ...fél útról között itt és Rivendell. <br> <br> Fogunk csinálni át ez holnap. Így akarsz Gandalf, ha tud. <br> <br> Lecsendesítek nem tud ha bíznánk őt, úr. Frodo. <br> <br> Mondtam, neked nincs választásod, Sam. <br> <br> Mert, ha kérném a Gyűrűt maga... <br> <br> ...L neki lehetne ezt, most. <br> <br> A nevem van-e Aragorn, Arathorn fiúja. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32088 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem érzek Gandalf nélkül elmenő jogot, úr. Frodo. <br> <br> Kívánok ve`várhattunk, hogy teszek. <br> <br> Így tesznek L, Sam, de mondott engedélynek mihelyt lehet mi tudnának. <br> <br> És Vidám és ragaszkodott közben jövő velünk, mindaddig Bree, a móka kedvéért. <br> <br> Ott` S valaki jövő felemelnek előre, úr. Frodo. Hallanék egy lovat. <br> <br> Jó. Meg vagyok vasalva látszó az unokatestvéreimnél egész nap. <br> <br> látnának leszállni a út. nem akarok hagyó Megye. <br> <br> De lehetne Gandalf. <br> <br> Akkor meg fogjuk lepni őt. Sietnek! <br> <br> Megyünk veled, Frodo. <br> <br> Velem? <br> <br> De hogyan teszlek téged.... Sam. <br> <br> #NAME? <br> <br> Sam nem mondott minket a Gyűrűről, Frodo. <br> <br> Láttam hosszú tőr használja ezt egyszer, előtt hagyott, rejtekhelynek az Sackville-Bagginses. <br> <br> És aztán, és folytattam a figyelés... <br> <br> ...és követettünk ön. kérdeztünk mindenhol. <br> <br> És egyenesítünk féreg néhány dolgok kifogyva Gandalf. <br> <br> És kémkedtél kinyitva én. And Sam segítettelek téged. <br> <br> És kémkedtünk rajtad. <br> <br> De nem jelentettünk rosszul neked, Frodo úr. <br> <br> Mondtál Don`t emlékszik mi Gandalf úr? <br> <br> Felvétel valaki bízhatsz, mondott. <br> <br> #NAME? <br> <br> Bízhatsz minket felé kibír felé ön át vastag és hígítanak, a keserű végnek. <br> <br> De nem bíznál minket bérbeadásnak szembenézel aggasztanak egyedül... <br> <br> ...és elmennie nélkül egy szó. Vagyunk a barátaid, Frodo. <br> <br> Áldalak téged, te csaló gazemberek. <br> <br> hurrá!! <br> <br> Meg fogunk-e állni Bree ma este, úr. Frodo? <br> <br> Gondolok tehát, Sam. <br> <br> Mi egész szükség egy kandallósarok és egy fürdő, és egy illő éjszaka alszik egy valóságos ágyban. <br> <br> Kívánok Gandalf voltál-e velünk. <br> <br> Talán lesz az vendéglő amikor odaérünk. <br> <br> Talán. <br> <br> Gondolok ki fogok menni át egy szippantás levegőnek. <br> <br> Törődik maga. Don`t elfelejtenek:feltételezett lenni megszökő titokban. <br> <br> Ó, törődik maga! Don`t eltévednek. <br> <br> Légy gondos, Vidám. <br> <br> Csend! <br> <br> Csend, minden! <br> <br> Nekünk van valamit látogatónk velünk ma este, egész úton a Megyéből. <br> <br> Mi volt-e a neved újra, úr? <br> <br> Úr Underhill. <br> <br> Úr Underhill és a pártja. <br> <br> Igen, Underhill úr, énekelsz minket egy Megyét ének! <br> <br> Bugyognak, egy rövid egy, akkor. <br> <br> Ott van-e egy vendéglő, egy vidám régi vendéglő egy régi szürke domb Alatt <br> <br> And ott ezek főzés egy sör így barnítasz <br> <br> egy fol-ellen--doo és egy fol-ellen--da <br> <br> Hobbits mindegyik Megye vagyok-e <br> <br> aki` S ott? <br> <br> Aki` S ott? <br> <br> Egy fütyülés és egy szaggató fájás A hegedül-húrokkal tört <br> <br> A tehén átugrotta az hold <br> <br> Where ment-e? <br> <br> Mi történik itt? <br> <br> Visszaveszik a varázslatos fogásaidat a Megyének! <br> <br> Mi` S ez a hely jövő szeretni tudni? <br> <br> Bugyognak, Underhill úr... <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32087 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mi hallottál-e, és amiért hallgattál-e? <br> <br> Úr Frodo, úr, don`t sértsen meg engem, úr! <br> <br> Nem enged lenni őt fordítanak én semmi nem természetes. <br> <br> Bugyognak? <br> <br> Válaszolják őt, Sam. <br> <br> Kút, hallottam egy mennyiség hogy nem értettem helyesen... <br> <br> ...egy ellenségről és gyűrűkről, és Tündérekről, úr. <br> <br> Amiért, én akarat kedvesen szeretsz püspökségnek Tündérek, úr. Frodo. <br> <br> És így te shall, Sam. <br> <br> Tehát te shall. Valóban, te should megy a Tündéreknek először, Rivendell. <br> <br> Mondanak mindenki elmész... <br> <br> ...felé élő Buckleberry, azokkal unokatestvérek, és Vidám. <br> <br> Azonban kezeled ezt, teszik ezt nemsokára, a születésnapod által legkésőbb. <br> <br> Visszajövök által akkor. <br> <br> Kellene mennem delet, tanácsot kérni a Varázslóval Saruman... <br> <br> ...a rendem a feje. Légy gondos, Frodo. <br> <br> Engem, mennek, úr? Engem, mennek és látják a Tündéreket? <br> <br> Ó,! hurrá!! <br> <br> Bejöttem a segítségedért, Saruman a Fehér, problémás idők. <br> <br> Az Nine vagy-e külföldön. Sötétség megközelítések, a Fekete lovasok! <br> <br> Neked van van-e a minden a hírt értem akkor? <br> <br> Van-e a nemet elég? <br> <br> Sauron mozog végre! <br> <br> Bánnánk Sauron maga. <br> <br> Te és L, egy út vagy másik. <br> <br> Mi beszélgetés van-e ez?mondasz-e, Saruman? <br> <br> Ez van-e idő át választani. <br> <br> Egy új kor pontosan akkor minket. Egy új erő felemelkedik. <br> <br> Semmi az Emberek vagy Tündérek vagy varázsló fognak segíteni ez ellen. <br> <br> Az ellenségeit teljesen kudarcra ítélnek, de a barátai.... <br> <br> Vagy mondás hogy összeillesztünk Mordor? <br> <br> Vele? <br> <br> Bosszantja-e azt te? <br> <br> Ahova van-e a Gyűrű, Gandalf?. <br> <br> Amiért keresi-e a Fekete lovasok ebben a Megyében? <br> <br> Elrejtetted-e ezt ott? <br> <br> Lenne-e neked inkább lát a Sötét lord ez... <br> <br> ...vagy sok befest Saruman? <br> <br> Egyik sem neked lesz ezt. <br> <br> Ott van-e egy harmadik választás. <br> <br> maradni itt... <br> <br> ... nem találnának mondanak én ahova a Gyűrű may. <br> <br> Saruman, ha teszed ezt... <br> <br> ...ha te késleltetés engem itt, Sauron meg fog kapni biztosan ez akkor. <br> <br> Akkor fogja tudni a jó szolgáit... <br> <br> ...és az ellenségei. <br> <br> Saruman! <br> <br> Saruman! <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.442 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére