Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
22 éve 1 hete #51707 Írta: Ragoran
n8n: Mit nem értesz? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51657 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hmmm? :) )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51598 Írta: Ragoran
Köszi Brisa! Rájöttem! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51431 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kösz a kérdéseket, h megnyitottad!! kösz Svin! hogy tudok új képet, vagy csak képet rakni magamnak?
hanatale len!
n8n

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51303 Írta: svindler
Ragoran: Nagyon egyszeru. kattints ra a linkre es megtudod :)
Ha az all ott "Ninc suj uzenet" akkor nincs uzenetede, ha pedig az, hogy "Uj uzenet" akkor pedig van.
Kattints a linkre es bejon a privat "levelesladad" az uzeneteiddel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51300 Írta: Ragoran
Ott felül ahol vannak ezek a bigyulák (pl.:regisztráció, profil...) van egy oan is, hogy 'Új üzenet' Ez mit takar? Gondolom azt, hogy új üzenet, de kitől, mitől...??? Tudom hogy az agyatora megyek a sok lökött kérdésemmel, de hát mit tudok tenni, ha egyszer ilyen lüke vagyok? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51118 Írta: Ragoran
Brisa:Igen, ott volt az orrom elött jó, hogy ki nem szúrta a szememet, :oops: de azért kösz az útmutatást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51114 Írta: Alyr Arkhon
Ja sé még valami:
Az óra nincs átállítva nyári időszámításra... véletlen, vagy nem is lehet?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51112 Írta: Alyr Arkhon
Brisa: Szerintem az nem könnyű amit itt ajánlasz, bár jó ötlet.
A folyamatosan bővülő weblap ugyanis szerintem igen nehézkes és időigényes a fórumhoz képest... kérdés, van e rá Svindlernek ideje...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51043 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ragoran: Megtaláltad az "elveszett" topikokat?
Ha nem, akkor a Bemutatkozást a Közösség-ben, a Humort pedig a Középfölde témán belül találod.

És Svin: Olórin eztet találta ki:
"ja és esetleg meg lehetne csinálni, hogy a tolkien.hu-ra egy weblapra tennéd fel (Svindler segítségével) a bemutatkozásokat, így
nem kéne mindig az egyre hosszabb listát beírni (amir ráadásul visszafelé olvasunk), hanem csak azt a linket írnád be íjra, ami ugyanarra a folyamatosan bővülő weblapra mutat."

Meg lehet ezt csinálni? (Mindig elfelejtettem megkérdezni cseten.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50873 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svindler:
a kérdések topicot mindenképpen nyisd ki, köszi:
ennyolcen


hogy tudok így utólagosan képet rakni magamnak?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50829 Írta: Ragoran
Lehet! Avatar képtár és ott megkeresed az egyik képet alul be x-eled aztán mehet. (Szerintem!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50818 Írta: Tar-Ancalime
Hali!Egy apró kérdés:szeretnék én is avatar-képet(vagy hogyhívjákot) csatolni a nevem mellé,de a regisztrálásnál ezt nem tettem meg.Lehet utólag is?Igen?de jó,és hogyan?
Bocs a zaklatásért,előre is köszi.
Númenor

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50805 Írta: Dwin Odiff
Svindler:
Létezik itt a fórumon egy amolyan "vámpíros közösség". A nevünk Vimpár gittegylet. Lehetne egy topicot indítani nekünk valahogyan?
Előre is köszi.

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50781 Írta: Ragoran
Én tegnap beléptem ide és hát nem a megszokott szép zöld háttereű fórum várt, egy darabig ki be lépegettem, de hát rá kellett jönnöm, hogy valószínüleg mostmár ez az új fórum. A regisztrálásnál majdnem fejre álltam, mert a fele szóról azt se tudam mit jelent! Ott is hagytam az egészet és a végén Apám segítségével bogoztam ki, hogy egyáltalán mi-mit jelent, de most, hogy aludtam rá egyet, már nem olyan borzalmas!
Na szóval, van egy-két topik amit nem találok, például a "bemutatkozás" meg a "humor". Lehet, hogy megvannak csak én nem találom őket.
namárie: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50774 Írta: Yavanna
Emberek! Legyetek olyan aranyosak és írjátok meg nekem, hogy hogyan működik ez az avatar elküldés, méretrevágás stb. Én n agyon szívesen tülteném ilyesmivel az időmet és ELMONDHATATLANUL SZERETNÉK EGY SAJÁT AVATART!!!!! Please help me!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50656 Írta: svindler
Az archivum csak ideiglenesen van zarolva. Oda olyan temak kerultek amibe reg nem irtak, vagy csak nagyon keveset.
Ha tobben is igenylitek, egy-ket temat megnyitok belole, de szedjetek ossze meleyekre lenne szuksegetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50651 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
nekem már csak egyetlen iciripiciri kérésem lenne, és teljesen ki vagyok egyezve :
az archívum, nem lehetne nem lezárva tartani?
hantale:
n8n

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50632 Írta: wwwalaki
LÉCCI TEGYÉTEK MÁR FÖL NEKEM AZOKAT AZ INTERNET CÍMEKET, AMELYIKEKRŐL LE LEHET TÖLTENI A THE TWO TOWERS-T.

LÉGYSZI4 NAGYON FONTOS LENNE.

MERT SEHOOL SEM TALÁLOM, VAGY NEM JÖN BE.

KÖSZIIIIIIIIIII

100000000KÖSZÖNET!


KÖSSZ--PUSSZ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50630 Írta: Alyr Arkhon
Üdv!
Háááát... Pedig kellett volna... Merthogy a saját kicsi humoros írásaimat szeretném letölteni saját célokra...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50598 Írta: svindler
Alyr: Erre sajnos nincs lehetoseg. En meg tudom csinalni Neked, az adatbazis adott reszenek ledumpolasaval, de csak ha nagyon muszaj.

Galadriel Urno: A vonal ala ugy lehet irni, hogy a Profile-odban csinalsz egy alairast. az fog megjelnni a vonal alatt. A profile a Forumos oldal jobb felso sarokban lathato.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50591 Írta: Alyr Arkhon
Nekem egy keresztkérdésem volna:
Lehet-é erről az oldalról lölteni pl: a saját írásaimat... (még nem próbáltam...)
Egyébként gratulálok az új fórumhoz...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50546 Írta: svindler
Sil: sajnos nekem sincs idom noi avatarok gyujtogetesere, ezert tettem az ajanlatot, hogy gyujtsetek Ti. Ma is felkerult egypar uj. Valoszinuleg meg masok is kedvet kapnak a gyujtogeteshez, es lesznek ujak meg idovel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50545 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
A Kérdések topic miért lett zárolva? :cry: Nem találtam más hasonló topicot, ami fedné.

És nem lehetne több női avatár? Azokból elég kicsi a választék, és nekem most pár hétig nincs időm keresgélni és csinálni. És ami legjobban tetszik, azt úgy láttam, Arwen már használja. (Ilyen az én szerencsém. Nem vagyok itt egy hétig, és megelőznek. :( )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50519 Írta: svindler
Uj hozzaszolaskor rossz helyre dob... Kijavitottam a hibat. Nekem most ugy tunik mukodik. Ha megis gond lenne irjatok! Remelem a javitas nem okoz mas nem vart hibakat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50482 Írta: svindler
Nem latszik az osszes regi oldal a teman belul csak az elso 1-2 linkje: Sajnos ez tenyleg igy van. engem is zavar. Ki fogom javitani.

A temak kategoriaban vannak nem egy oldalon: Ezen max annyit tudnek valtoztatni, hogy egyetlen kategoriat csinalnek es minden tema abba kerulne bele. De ezt nem akarom. 80 tema van jelenleg... Egy oldalon nem ferne el, vagy nagyon atlathatatlan lenne mar megint. A regi forumban is ez volt az egyik dolog ami nem tetszett. Es itt nem is lehet a temakat ABC szerint rendezni, mint ott, csakis az utolso hozzaszolasok datuma alapjan.
Szerintem jelenleg messze atlathatobb. A FILM kategoriaban a filmes forumok vannak, a Tolkien HU-ba a weboldal par temaja, a Kozepfoldeben a nem FILM-es temak, a Kozossegben a kozossegekkel kapcsolatosak.
Ha ti nem talaljatok logikusnak akkor at lehet mozgatni egy temat egy masik kategoriaba... Szoljatok ha ennek latnatok okat, illetve egy nagyobb fo kategorianak. (Pl Karakterek kategoria)

Afonya: A Kozepfolde kategoria, Megye - Hobbitok temaja nem jo a nem EW-os Frodos bejegyzeseknek? Szerintem megfelel erre a celra, de ha 4-5-en is szeretnetek kulon Frodos temat akkor nyitok egyet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50480 Írta: svindler
Sziasztok!

Par gyors valasz:
Varda: az ICQ egy chat szeru szolgaltatas. Mindenki regisztralja magat egy kozponti szerveren. Onnan a barataidat kivlaszthatod es chatelhetsz veluk. Mindig latod ki van kozuluk bejelentkezve, es egy gombnyomas utan maris beszelgethetsz veluk. KB olyasmi mint egy a mobiltelefon szolgaltatas, de chat alapon. Gyors, es egyszeru.

Archivum: Meg fogok nyitni temakat, irjatok ossz emelyekre lenne szukseg igazan. Azokat azert zaroltam mert ritkan irtak oda, az utobbi idoben.

A beallitasaitokat a Forum oldal jobb felso reszen levo Profil link alatt tudjatok beallitani.

Avatar problemak: Akinek nem jelenik meg a kep, az a [p]Profil[/p] link alatt allitsa be maganak ujra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50428 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hogy lehet újra regisztrálni?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50427 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Varda: Köszike. (Nem láttam, hogy az egy link. :roll: )

Galadriel Úrnő: a profilban az "Profil információn" belül az "Aláírás". Tehát amit ide írsz, az jelenik meg minden bejyegyzésed alján a vonalka után.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #50366 Írta: Lord Maul
Nem lehet, hogy véletlenül a "Mehet" gombra kattintotok az "Avatar kiválasztása" helyett?

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.763 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére