Gomuncs

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #412338 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Gomuncs
Elkészültem - végre - a tételmondatokkal. Elnézést a késlekedésért, a motivációm megdöccent, aztán jött a KÖMT is.

Az alábbi fő témákat láttam kidomborodni motiváció / demotiváció témában, az állítások alapján:
Élmény - A szervezéssel kapcsolatos feladatokhoz közvetlenül kapcsolódó élmények. Például: motiválnak az érdekes feladatok, a szereplés élménye, saját képességek megélése. Elveszi a kedvem a szervezéstől, ha rossz élmények kapcsolódnak a felkéréshez.
Eredmény - A szervezés eredményével, céljával kapcsolódó élmények. Például: motivál, hogy hatással legyek az eredményre, új kihívásokat teljesítsek, másoknak örömet okozzak. Elveszi a kedvem a szervezéstől, ha mégsem tudom megcsinálni, amit akartam.
Eredmény, közösség - A fentinek egy különleges esete, ahol az eredmény a közösségben teljesedik ki. "Mások vevők az ötleteimre." "Én is kaptam a közösségtől, szeretnék visszaadni, hálából szervezek."
Kimerültség - A szervezésben való elfáradáshoz kapcsolódó, a motiváció elveszítéséhez vezető élmények. "Bizonyos helyzetek megoldásába már belefáradtam."
Közös munka - Más szervezőkkel való közös munkához kapcsolódó élmények, melyek lehetnek pozitívak (motiválóak) és negatívak (demotiválóak) is. "Öntelt emberekkel kell szerveznem." "Le tudom venni szervezőtársaim válláról a terhet." "Hatékonyan tudjuk megosztani a munkát."
Önértékelés - Olyan élmények, mely a személy önértékelését, önbecsülését határozzák meg. "Azt gondolják rólam..." "Rámbíznak..." "Fontosnak érezhetem magam."
Önértékelés, önismeret - A fenti kategóriának egy tágabb értelmezése, mely nem értékelő állításokat, csak az önismeret megszerzésének élményét tartalmazza.
Személyes ellentét - Gyakorlatilag csak negatív felhanggal merültek fel olyan konfliktusok, melyek megkeserítik a szervezést.
"Szervezőtársaim túl érzékenyek." "A volt fiúm/barátnőm a szervező csapat része." "Gallyra mennek személyes kapcsolatok."
Szervezeti kultúra - A szervezés és a szervezet kultúrájához kapcsolódó aggályok és motívumok. "Van tolvajnyelvünk." "Csak akkor mondhatom el a véleményemet..." "Túlszabályozott szervezet."
Szervezeti struktúra - A szervezőcsapat felépítéséhez, de nem a konkrét személyekhez kötődő motívumok. "Igényeimnek megfelelő struktúra." "Hiányos vagy rossz feladatkörök."
Vezetés - Elsősorban a vezető viselkedéséhez köthető, kisebb mértékben magához a vezetés élményéhez köthető élmények. "Rossz a kommunikáció." "Látni, hogy mások kibontakoznak." "Vezető, aki lenézi a többieket."

Mielőtt konkrét állítások formájába önteném ezeket, hogy kérdőív formájában felmérés alapját képezhesse, nézzétek meg az excel táblában és ha úgy érzitek, hogy van, amit módosítanátok, tegyétek meg. A Kódolás fülön látjátok az eredeti tételmondatokat, a rossz / közepes értelmezhetőségre értékelteket mérlegeltem és vettem ki vagy fogalmaztam át. A végleges a Letisztázott lista fülön van, itt csináltam meg másodjára a kategorizálást, mert az első után volt néhány, amit később újragondoltam, elsősorban azért, hogy csak több állítással alátámasztott kategóriák legyenek. A Pivot fül csak csicsa, kb. ugyanazt mutatja, mint a Letisztázott.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja zs.gothpunk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412317 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
Itt a szeptemberi alkalom jegyzőkönyve, még egyszer köszönet a közreműködőknek a segítségért!

Melléklet:

Fájlnév: GOMUNCSsze...nyv.docx
Fájlméret:28 KB




A következő alkalom tervezett időpontja:

November 15. szombat!

Helyszín még egyeztetés alatt.

Téma:
Közösségszervezés (egyik résztémája: Családosként az MTT-ben)

A főtémához BigFoot ajánlója:
Hogyan tudnánk a kisebb közösségeinket aktivitásra buzdítani? Hogyan tudnánk értékessé tenni az egész közösség számára az év közbeni programjainkat? (ne csak a tábor legyen érdekes, hanem pl.: TK, MTT szülinap is) Hogyan tudnánk arra motiválni a jelenlegi közösséget, hogy új embereket invitáljon a programjainkra? Hogyan tudnánk a jelenlegi közösséget kicsit nyitottabbá tenni az új emberek felé?

A résztémához Rabyn ajánlója:
Miben változik egy családos MTT-s élete az MTT-n kívül és az MTT-n belül? Hogyan lehetne segíteni és hogyan lehetne megtartani a családossá vált MTT-seket?
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tünde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412309 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
A véglegesre szerkesztett jegyzet elkészülte és közzététele már csak napok kérdése, köszönjük a türelmet! :)

Októberben nem tervezünk alkalmat, mert túl sűrű a hónap így is, ezért előzetesen november első felében próbálunk időpontot (és helyszínt) találni a második alkalomnak, természetesen az időpontot egyeztetni szeretnénk egyéb MTT-s programokkal is.

Addig is lehet itt beszélgetni tovább a motiváció-demotiváció témakörökben! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412302 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Gomuncs

Eruntale/Hanna írta: Elküldtem újra, remélem, már megérkezik

Köszönöm, megkaptam, elolvastam, válaszoltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412297 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gomuncs
Elküldtem újra, remélem, már megérkezik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412296 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Gomuncs

Schreiner János írta:

Gandalf írta:

Schreiner János írta:

Gandalf írta: János: Kaptál Te is egy e-mailt a linkkel, elvileg a Google+ azonosítóddal ugyanúgy tudod megnézni, mint a múltkorit. ;)

Eddig még nem kaptam. :(


A freemail.hu-s címed szerepel a címzettek között. A spamek között sincsen?

Nem, egyáltalán nem jött meg.

Megkérhetem valamelyik szervezőt, hogy küldje el újra? Úgy látszik a postás elvesztette útközben. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412293 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Gomuncs

Rabyn írta: A jegyzőkönyvet/leírások nem azok számára készülnek, akik nem voltak ott?


Egyetlen ember jegyzete, bármennyire is igyekszik korrekt lenni, annyi, mintha valaki elmeséli neked, hogy mi történt. Utána jöhetnek a viták, hogy miért ferdítesz, én nem is ezt mondtam. Ezt szeretnénk elkerülni azáltal, hogy hárman jegyzeteltünk, a leírtakat minden résztvevő elolvashatja, és jelezheti (elsősorban, sőt majdnem kizárólag a saját megszólalásaira vonatkozóan), ha valami pontatlan, annak érdekében, hogy azok, akik nem voltak ott, és így kizárólag a leírtak alapján tájékozódhatnak, minél pontosabb, objektív képet kapjanak az elhangzottakról. Ez az "előkészítő GOMUNCS" találkozó résztvevőinek közös igénye volt. Mindez nyilván nem két perc, de én például vasárnap este csak azért mentem haza, hogy minél hamarabb elküldhessem a jegyzeteimet Hannának, ezzel is gyorsítva a folyamatot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Schreiner János

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412290 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Gomuncs

Rabyn írta: Mi az, ami demotivál az mtts munkában?

Hát például, hogy hat napot kell várnom arra (vagy többet), hogy meg tudjam nézni egy olyan találkozó jegyzőkönyvét, leírását amire el szerettem volna menni, de más dolgom volt.

A jegyzőkönyvet/leírások nem azok számára készülnek, akik nem voltak ott?


Szerintem egy ilyen beszólás is demotiváló lehet azok számára, akik dolgoztak az üggyel, még ha nem is olyan tempóban, mint szeretnéd.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Metaflora, Schreiner János

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412289 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Gomuncs

Rabyn írta: Mi az, ami demotivál az mtts munkában?

Hát például, hogy hat napot kell várnom arra (vagy többet), hogy meg tudjam nézni egy olyan találkozó jegyzőkönyvét, leírását amire el szerettem volna menni, de más dolgom volt.

A jegyzőkönyvet/leírások nem azok számára készülnek, akik nem voltak ott?

Az a helyzet, hogy mivel a jegyzetet minden résztvevőnek joga van véleményezni és szükség esetén javíttatni, ezért a hat napnál valószínűleg több is lesz ez a várakozás. Maga a jegyzet egyébként viszonylag hamar elkészült, de ugye mire mindenki láttamozza... ez volt a "hogyan szervezzünk Gomuncsot" egyik fő hozadéka, hogy így lehet csak biztosíani, nehogy valótlant ferdítsenek a tisztelt szervezők a jegyzetekből. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Schreiner János

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412288 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Mi az, ami demotivál az mtts munkában?

Hát például, hogy hat napot kell várnom arra (vagy többet), hogy meg tudjam nézni egy olyan találkozó jegyzőkönyvét, leírását amire el szerettem volna menni, de más dolgom volt.

A jegyzőkönyvet/leírások nem azok számára készülnek, akik nem voltak ott?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412287 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Gomuncs

Gandalf írta:

Schreiner János írta:

Gandalf írta: János: Kaptál Te is egy e-mailt a linkkel, elvileg a Google+ azonosítóddal ugyanúgy tudod megnézni, mint a múltkorit. ;)

Eddig még nem kaptam. :(


A freemail.hu-s címed szerepel a címzettek között. A spamek között sincsen?

Nem, egyáltalán nem jött meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412284 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs

Schreiner János írta:

Gandalf írta: János: Kaptál Te is egy e-mailt a linkkel, elvileg a Google+ azonosítóddal ugyanúgy tudod megnézni, mint a múltkorit. ;)

Eddig még nem kaptam. :(


A freemail.hu-s címed szerepel a címzettek között. A spamek között sincsen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412283 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Gomuncs

Gandalf írta: János: Kaptál Te is egy e-mailt a linkkel, elvileg a Google+ azonosítóddal ugyanúgy tudod megnézni, mint a múltkorit. ;)

Eddig még nem kaptam. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412282 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nyilván igen, csak első körben a jelenlevőknek lesz szétküldve, hogy pontosítsák, illetve szükség szerint kiegészítsék a jegyzőkönyvet.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412281 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Gomuncs
És azok számára, akik nem voltak jelen, elérhető lesz ez valamikor?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412280 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
János: Kaptál Te is egy e-mailt a linkkel, elvileg a Google+ azonosítóddal ugyanúgy tudod megnézni, mint a múltkorit. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412279 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gomuncs

Rabyn írta: hát például én:)


"akik jelen voltak"...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412278 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ez pontosan hogyan is érhető el?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412277 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
hát például én:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412275 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gomuncs
Sziasztok, a jegyzőkönyv google drive-ban elérhető azok részére, akik jelen voltak, ha valaki nem látja, szóljon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412274 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Gomuncs
Felmerült ugye a Gomuncson, hogy a motiváció / demotiváció témában lehet személyesebb szinten is beszélgetni. Álljon itt az én történetem, viszonylag nagy vonalakban, amolyan beszélgetésindítónak. Remélem írtok majd ti is ilyet. :)

Mikor gondolkodtam azon, hogy miért szerveztem tábort, miért tartottam rendi foglalkozást, miért vállaltam közösségvezetés után programos főszervezést, akkor az első dolog, ami eszembe jutott, az az önismeret volt. Ezekben a szerepekben többet tanultam magamról, mint sok egyéb korábban vállalt munka, utazás vagy önismereti program során. Jó volt megélni, hogy mit tudok megcsinálni, hogy hol vannak a határaim, hogy mennyit bírok, mi az, ami valóban örömet okoz, feltölt, és mi az, amit csak kötelességtudatból csinálok meg. Bár erről biztosan megoszlanak a vélemények, magamat a vezetésre alkalmasnak érzem és ezt korábban nem tudtam magamról. A munkámban sosem volt olyan a közeg, hogy vezetni akartam volna, az ott látott menedzserektől inkább kirázott a hideg, semhogy a nyomukba akarjak lépni. Ehhez képest az MTT-s rendezvényeken (legyen az tavaszi találkozó vagy tábor), azonnal kapsz visszajelzést, látványos az eredmény (akár jó, akár rossz), az emberek hálásak és még a kritikát is meg kell tanulni jól kezelni.

A másik és ez főként most jön elő, az a Tolkien világával való ismerkedés. Egyrészt ugye ott vannak a rendezvények keretét adó játékok, dekorációs elemek, novellák, hozzáadott tartalmak, nevek, amik kapcsán ragad az emberre, másrészt most, hogy máshová fókuszálok, egészen új és érdekes módon ismerkedem Középföldével. Három forrást emelnék ki: a One Ring szerepjáték (és a fordítás), a Lord of the Rings LCG kártyajáték (a hozzá kapcsolódó színvonalas blogokkal), illetve a Gyűrűk Urához kapcsolódó társasjátékokat, tágabb értelemben vett játékokat feldolgozó cikk-sorozat a Lassiban. Mindezt tudatosan, fokozatosan felépülő lelkesedéssel, ami odáig vitt, hogy most már a könyvet is olvasom (annak idején tizenéves koromban beletört a bicskám a végtelen rengetegeken való végeláthatatlan vándorlásba).

A harmadik motivációs elem egyre inkább elsikkad számomra, ez pedig a közösség. A tág értelemben vett közösségből ugyanis egy szűkebb baráti kör lett, amiben nem csak MTT-sek vannak. Egyre ritkábban kerül szóba az MTT, már a közös szervezés sem szükséges ahhoz, hogy a kevés, de fontos ember megmaradjon. Ezzel együtt jól érzem magam a tágabb értelemben vett közösségben is, tudok bárkihez szólni és érdekel is, hogy kivel mi van.

A demotiváció kapcsán azok az élmények jöttek elő, amik elvették a kedvemet egyik-másik projekttől, amikor megingott bennem a tenni akarás. Itt sorolhatnék sokat, de nem akarok felhánytorgatni olyan dolgokat, amik láthatólag nem megoldhatók és egyszerűbb elkerülni a feszültséggel teli helyzeteket, mint arra várni, hogy majd a hegyek egymás felé mozdulnak. Személyes ellentétek, különböző prioritások, stílus- és módszertanban eltérő megközelítések, talán ezek a legfontosabbak. Az is rossz, amikor azzal szembesül az ember, hogy a többiek nem akarják annyira a projektet, nem hajlandóak annyit beletenni, amennyi a sikerhez kell, de ezekkel legalább van értelme próbálkozni. Egyszer-egyszer éreztem - főként az elején - hogy a körülmények nagyon kedvezőtlenek, mindent lehetőleg nulla forintból kell megvalósítani, az MTT-s közösségben ugyanis nagyon a különbségek és mindig a legolcsóbb megoldást kell mindenből választani. Ez utóbbin volt a legkönnyebb túllépnem, miután láttam, hogy a kreativitás sok ilyen jellegű problémát meg tud oldani.

Mostanra a két végleg egyébként nagyon szépen összetalálkozott. Tudatosan eldöntöm, hogy mi az, amivel foglalkozni akarok, amit szívesen csinálok, amiben szívesen, örömmel tudok olyat tenni, ami másoknak is örömet okoz, illetve a közösség javára is válik. Amiben nem érzem jól magam, ahol úgy érzem, hogy sok lenne a feszültség vagy csak a befektetett munka és észlelt hasznosság nem jó arányú, ott meg nemet mondok. Meglepően jó érzés. :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #412268 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a részvételt és a munkát!
Itt, ebben a fórumos topicban lehet folytatni, illetve ide várjuk azok gondolatait is, akik nem voltak ott. ;)
Jegyzetek és kimeneti anyagok hamarosan, addig gondoljuk és írjuk itt tovább mindazt, amit eddig összeszedtünk!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 7 hónapja Gandalf által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412261 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Gomuncs
1022 Budapest, Bimbó út 124/3. Becze-lakás
Megközelítés: Széll Moszkva térről 149, 91-es; Eiffel Marx térről 91, 291-es buszokkal értelemszerűen Bimbó út/Gábor Áron út megállóhelyekig.

Hozzatok magatokkal innivalót, de a délutáni sűrű program jellegére nagy ebédet inkább előtte, vacsorát pedig utána fogyasszatok. :)

14:00-tól gyülekezés, 14:30-kor pontos kezdés. 18:00-kor fejezzük be a tényleges programot, rövid szünettel együtt. Lesz kiscsoportos beszélgetés a létszám miatt és kimenetelre is van javaslatunk:
- legalább egy állítássort szeretnénk összeállítani, amiben a különböző motivációs és demotivációs elemek tételesen fel vannak sorolva, amit aztán bárki szervezni vágyó vagy épp szervező kézbe vehet önellenőrzés céljából,
- a maxi megoldás szerintünk az lenne, ha a fenti állítássort egy kérdőív formájában ki tudnánk tenni a tagság számára elérhető módon és felmérhetnénk, mik a jellemző félelmek és vágyak az MTT-sek körében, ha szervezésről van szó.

Ezt majd az elején megbeszéljük, addig is agyaljatok rajta. És ne feledjétek a lenti feladatot, az első részében a beszélgetésnek szeretnénk ebből dolgozni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412260 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Gomuncs
Lehetne kérni lassan (vagyis inkább gyorsan) a végleges helyszín közlését! Nekem még azt is ki kell találnom, hogyan jutok oda.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412256 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gomuncs
Mivel sajna nekem ez kimarad, írnék egy gyors választ

Motivál: szeretek adni, szeretek szervezni, jó amikor látom a munkám eredményét

Elriaszt: előtte való agyonszervezés, helyszínen való mégsemcsinálommeg, ugyanazoknak a hibáknak az elkövetése

Azt hiszem kb mindenki tudja miről beszélek. Köszönöm, hogy elmondhattam :) Elvinnéd felolvasni? Köszi :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412254 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves Mind!

Alakul a szombati alkalom programja, hamarosan olvashatjátok a terveinket. Előtte azonban szeretnénk kérni tőletek egy kis rákészülést: gyűjtsetek össze 2-3 olyan dolgot, ami motivál benneteket az MTT-s szervezésre (akár szerveztek, akár nem) és 2-3 olyan dolgot, ami elveszi a kedveteket, akadálynak éltek meg (szintén függetlenül attól, hogy egyébként szoktatok szervezni vagy sem). Ezek a dolgok lehetnek élmények, vágyak, problémák, helyzetek, emlékek, körülmények, bármi olyasmi, amit aztán később ki tudsz majd fejteni, most csak magadnak írd fel őket egy papírra és szombaton hozd magaddal.

Hogyha nem tudsz jönni, akkor pedig ahogy lent írtuk, írd meg nekünk a véleményedet, gondolataidat, élményeidet a témakiírás alapján!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tünde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412253 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves GOMUNCSolók!

Egyrészt ne feledjétek, hogy legkésőbb holnap reggel kilencig jelezzétek, hogy számíthatunk-e rátok a 20-ai alkalommal. Ennek fényében döntünk a lehetséges helyszínek között. Mostani állás szerint 16 igen és 7 talán jelölés van, ami pont vízválasztó lehet. 16-18 fővel tudunk menni Ádámékhoz, afölött viszont nem biztos. Kérjük tehát, hogy jelöljetek reggelig egyértelmű igent vagy nemet! Itt: www.facebook.com/events/701234273278825/ (vagy itt a fórumban, ha nem élsz olyan úri huncutságokkal, mint FB account.) A 20-ai alkalom 14:00-18.00 között kerül lebonyolításra, de a helyszíntől függően természetesen maradhatunk majd tovább is, különösen, ha jól érezzük magunkat. Kérjük, hogy az érkezés időpontját tartsátok tiszteletben, illetve ha már most tudjátok, hogy korábban el kell mennetek, akkor azt is jelezzétek majd. Ezzel elkerülhetőek kínos helyzetek és megkönnyítitek Ádám dolgát is, aki ezúttal is betölti a moderátor szerepét.

Egyébként a lenti Zöld Macska mellett felmerült ötletként a B City Pub, Pointer Pub, Public Pub és a Fehér Holló teaház is. Ezen esetekben valószínűleg minden résztvevőnek illik fogyasztania valamit.

Aki esetleg nem tud jönni, vagy nem akar résztvenni a beszélgetésben, annak is kíváncsiak vagyunk a véleményére. Ennek két módját is látjuk, az egyik, ha levélben megírjátok a szervezőknek e-mailben, ők pedig felolvassák a beszélgetés megfelelő pontján. Hogyha nem akartok ott meglepetést okozni, akkor természetesen publikusan itt a fórumon is megírhatja a véleményeteket, gondolataitokat. A beszélgetés-indító témaleírás emlékeztető gyanánt:

Motiváció és demotiváció, az érem két oldala (Ötletgazdák: Angwen és BigFoot)
Mi az emberi munkaerő "csereértéke" egy non-profit szervezetnél? Mi mindenért lehetnek hajlandóak energiát belefektetni az emberek? Milyen modellek felállíthatóak erre, és melyek fenntarthatóak ezek közül?

Miért megy el az ember kedve az egyesületben való munkától, esetleg vezetőibb feladatok vállalásától? Mit tehetnénk az ilyen helyzetek elkerülésének érdekében?

A szervezők

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412249 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gomuncs
ZM: Esetleg megkérdezni, hogy nem tudnak-e 2-kor nyitni 15-20 fő kedvéért... abszolút nem zárnám ki.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412245 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs

Schreiner János írta: Szeretném megkérdezni, hogy mi a valós dátuma az eseménynek? (Az e-mailben ugyanis 21. szerepel.)


Jogos, az időpont továbbra is szept. 20. szombat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412244 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szeretném megkérdezni, hogy mi a valós dátuma az eseménynek? (Az e-mailben ugyanis 21. szerepel.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.519 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére