Gomuncs

Több
18 éve 4 hónapja #290835 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szerintem erre már én is megyek nem csak takarítok délelött. De nem maradok egész éjszaka.

(Ki szabdalta ki a hozzászólásaimat ebben a topicban?)

(Én voltam, a gazdi. Néha rám jön a higiéniás roham, akkor letörlök mindent.)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290831 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Gomuncs
Maglor, jövő szombatra (13.) tervezzük. Részleteket a Kósza Kommandó-topikban Telcontar fog majd írni.

Remélem jöttök, minél többen!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290830 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én is hallottam méghozzá aszthiszem telcontar mondta a kósza kommandó topicban szerintem őt kérdezd

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290824 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Gomuncs
Lenne egy apró kérdésem -tudom, nem ide tartozik :oops: - de olyasmit csiripeltek a madarak, h lesz egy utó Beltaine.... erről ki mit tud? vagy csak hiú remény?

üdv!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290321 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Jelentem a terület használatra előállt. A kicsi, lelkes csapat csalánirtást is végzett, meg kis fahordást, ha addig szemfülesek elégetnék, remélem pótolják az elhasznált mennyiséget.

Kis ötletbörzét is rendeztünk a végén, felmerült pár fenomenális darab.
Valamint elkészült az alapító okiratunk kezdetleges formában, ezt felvittem, és aki jelen volt, aláírta. Még kiegészítjük.

Mannerajkú Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290231 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ott leszek... ;)

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290151 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Gomuncs
Mennék én is szemetet szedni de ez az esti tüzezés nekem új. Ha valaki fel tudna világosítani... azt megköszönném

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290086 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Igen, köszönöm a tájékoztatást!

Ennek és a helyszíni szemlének fényében a Gomuncs sok szeretettel vár Titeket az idei tavasz köszöntését előkészítő tereprendezésre, szemétgyűjtésre. Utóbbi fronton nem vészes a helyzet, a tűzrakó viszont olyan szűkre lett rakva, hogy egy padlizsán sem férne bele.
Találkozunk a 65-ös busz felső végállomásánál, a Fenyőgyöngye étteremnél szombat (29-én) délelőtt 10 órakor. www.bkv.hu/busz/65.html
Rövid idő alatt készen leszünk, akár két óra alatt is.
Hozzatok fejenként két szemetes- vagy nejlonzsákot, vizesüveget. Kesztyűt adunk.

Vár Titeket a GOMUNCs és a tavaszi kistakarítás!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290018 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: Valamint jövő hét szombaton, 29-én, Beltaine előtt, délelőtt megejtjük a szemétgyűjtést, amelyet helyszíni szemle után az ünnepi megmozdulás környékére terveznék. Ellenvetés, óhaj-sóhaj van-e?


Ádám, kérlek írd ki hogy mi és mint, mert én aszerint hirdetem meg Beltaine-t. Ha nincs ellene kifogás, 17.30-as találkozót javaslok a Kolosy térnél a 65-ös busz megállójában (mint rendesen), hatnál nem várunk tovább. Ha lesz szemétszedés, akkor azt du 2 felé vagy délelőtt érdemes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289874 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gomuncs
De volt... csak aztán arra gondoltam, aligha találna lelkes visszhangra, hogy szemétszedés után, Beltaine előtt még elmenjünk Kaláka-koncertre... vagy tévedek? :D

2006.04.29 Marczibányi tér 19:00 Kaláka koncert
www.kalaka.hu/koncertek.php

Kincső és én mindenképp szeretnénk elmenni, ki csatlakozik?


[size=9:3pgltuth]OFF: Jé, gillz, grat a 999 hozzászóláshoz ;) [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289871 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
Jelentem, tisztelt GOMUNCS vezető úr, nem tudok egyik alkalomra sem jönni. De lélekben. :oops:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #289812 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Üdv mindenkinek!

Brisa, köszönöm, hogy szóltál! Mivel az eredeti papírunk ismeretlen helyen tartózkodik, az lesz Gomuncs-tag, akire emlékszem, és még aki kolompol itt nekem, hogy ő is, ő is, és aktívan részt vett valamely tevékenységünkben. Akikre emlékszem: Aralataion, Eruntale, gillz, Alyr, Panda, Dodiee, Rabyn, Drizzt meg jómagam. Még van hiányérzetem, szóljon, aki nincs a listában, és fogadja bocsánatkérésem.

Most szombaton, április 22-én lesz Gondolatok LIVE a Tolkien Fogadóban, ahol viszonylag rövid idő áll rendelkezésünkre. Kb. négy óra környékén kezdünk. Ki lesz ott?

Valamint jövő hét szombaton, 29-én, Beltaine előtt, délelőtt megejtjük a szemétgyűjtést, amelyet helyszíni szemle után az ünnepi megmozdulás környékére terveznék. Ellenvetés, óhaj-sóhaj van-e?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289469 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gomuncs
Sziasztok!

A csoport-nyilvántartást átnézvén rájöttem, hogy GOMUNCSnak nincsen hivatalos alakulópapírja. Leguan, ezt pótolni kellene. Hogy ezt megkönnyítsem, készítettem egy könnyen, egyszerűen és fájdalommentesen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: www.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

Nagyon-nagyon örülnék, ha legkésőbb április végén megkapnám a cuccot tőletek (is).

Köszönöm!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288966 Írta: *Mirilnen*
*Mirilnen* válaszolt a következő témában: Gomuncs
Rabyn! Én nagyon támogatom az ötletet!!:D

,, How long How long will I slide
Separate my side I don't
I don't believe It's bad"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288949 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Mikor megyünk szemetet szedni?
Meg arra gondoltam, hogyha az árvíz tovább marad, és még várhatóak árhullámok esetleg mehetnék homozsákozni. (én töltöm ti meg pakolásszátok na?: ))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288694 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: - farsangi bál
bármelyik lehet, de el kell dönteni
szervezői pályázatot időben kiírni, műsorszervezők feladatait tisztázni, mennyiségre ügyelni
műélvezetet nyújtó, rövid, de velős hangulatadó
vagy közösségibb, szórakoztató műsor
vagy megkötések nélküli, Ki mit tud?-jellegű performanszdömping


Hozzáfűzés: a farsang jellegét azért kellene eldönteni, mert ahogy a "hagyomány szerint" kialakult, egyszerre volt a mindenki-bemutatkozhat-műsorral témájú rendezvény és a bálozzunk-szórakozzunk rendezvény. Úgy látszik, az első része mostanra kinőtte magát az egy éjszaka és a közönség igényeinek keretei közül, így a farsangra egy rövidebb, vidámabb, válogatott műsor lenne jobb, de akkor a "ki-mit-tud" jellegű rész - NEM művészeti est, mert az professzionális, külsősöknek szól, hanem mutassuk-meg-egymásnak-mit-tudunk-mit-szeretünk jellegű, amelynek célja a kevésbé professzionális előadóknak is (belsős) közönség biztosítása, tapasztalatszerzés, egymás építő kritikája (például voltam egyszer egy táborban, ahol minden műsorszámhoz értékeléskor kitaláltak egy díjat, amiben az volt a legjobb :D ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288692 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Gomuncs
/OFF

Hozzátehetek még?

A kritikát fogadni is tudni kell. Minden előadásban benne rejlik az az eshetőség, hogy nem lesz jó/nem tetszik, és ezt meg is mondják. Tudni kell veszíteni. Tudni kell nem megsértődni, hanem felfedezni a segítő szándékot. És ha jó a kritika, tudni kell nem álszerénynek lenni.

/ON

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288678 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
A kritikáról

Milyen az építő, a romboló kritika? Mikor, milyen helyzetben kritizáljunk?
Kitől fogadod el jobban a kritikát?

Az építő kritika kiegyensúlyozott, javasol, ajánl, felvet, személyre szabott, átgondolt a szóhasználata, megfelelő a tálalása, elgondolkodtat, fokozatos. Különválasztja a produkció kivitelezését és (össz)hatását, másképp szólva a szakmai és befogadói szempontokat.

A romboló kritika magas lóról beszél, odaszúr, gúnyos, a célszemély(eket kizárja, megsemmisítő megjegyzésekkel operál.

A hiányos kritika tartózkodó, semmitmondó, szinte védekező.

Progresszív kritikának neveztük el, ha a címzett kitüntetésnek érzi a rá irányuló figyelmet, és ez sarkallja új erőbedobásokra.

Nagyon fontos az időzítés, az előadás előtt közvetlenül és alatta ne tegyünk értékelő megjegyzéseket, főleg megsemmisítőket ne. Ez a saját felelősségünk.

Sok szempontból körüljárva sem állapodtunk meg abban, hogy ismerőstől jobb-e kritikát kapni, vagy ismeretlentől.

Többször előkerült a „ha nem értesz hozzá, ne szólj bele”, és párja, a „ha csak kritizálsz, csináld jobban, ha tudod” hozzáállás. Ennek veszélye a sértődésben rejlik, és abban, hogy eltereli a figyelmet és energiát az érdemi dolgokról, a konstruktív vitáról. Indokoltsága az egyértelmű dilettantizmus, a szerepben tetszelgés esetén lehet helyénvaló.

ajánlások:
Szervezett kritika az előadások után, a visszajelzések, hang- és képanyagok (fotók, videók)begyűjtése, megtekintése és utána irányított beszélgetés keretében. Nagyon fontos lenne.

Végül egy megszívlelendő tanács:
Előadásaink, programjaink a lehetőségeink ismeretében készüljenek, adottságainkhoz idomuljanak(a fiú-lány aránytól kezdve egymás munkatempóján, elszántságán át a pénzügyi helyzetünkig, a statiszta-hozzállásig)!

2006.03.04., szerk. 03.06-30.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288677 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Az előadóművészetről és produkciókról
Az itteni közösségnek milyen céljai lehetnek az előadásokkal? Ki a célközönség?

A következő átjárható kategóriák születtek:
- professzionális előadások
műélvezet, gondolkodtatás
ismeretterjesztés
az MTT képviselete
célközönségük külső
- önmegvalósító előadások
szórakoztatás, gondolkodtatás
egyéni és csoportos fejlesztés
gyakorlási, képzési lehetőség
célközönségük az MTT, belső
- közös élményt szerző előadások
élményadás, spontaneitás
közösségfejlesztés, -ápolás
nincs közönség, az előadók egyben a hallgatóság

Minden felkészüléskor fektesse le a célokat az alkotói csoport: milyen kategóriájú produkció készül, beszélgessenek erről, kulcsfogalmak továbbá: szelekció, kiállás, Tolkien témájú, ismeretterjesztő, színvonal-kötelesség összefüggése, próbák rendszeressége, látogatottsága, felelősséggel végzett munka, befektetett energia, próbafegyelem.

Készült besorolás a rendezvényeinkről is:
- LEP
ismeretterjesztés, professzionális, de közösségi élményt adó előadások is
- farsangi bál
bármelyik lehet, de el kell dönteni
szervezői pályázatot időben kiírni, műsorszervezők feladatait tisztázni, mennyiségre ügyelni
műélvezetet nyújtó, rövid, de velős hangulatadó
vagy közösségibb, szórakoztató műsor
vagy megkötések nélküli, Ki mit tud?-jellegű performanszdömping
- találkozók
közösségfejlesztés, bemutatók, akármi
- művészeti estek
az előadói körök fejlesztése profi módon, „műhelyelőadások”, illetve
reprezentatív, élményadó előadások külsősöknek
- tábor
közösségfejlesztés, önmegvalósítás
- fesztiválok
interaktív ill. profi, Tolkien témájú??, alkotói közösség bemutatása

ajánlások:
Az egyes csoportok is helyezzék el magukat működésük, előadásaik tekintetében a fenti skálákon. Nem kell „beszéljünk róla” stílusban, elegendő egy alkalom a program elején, de minden alkotó részvételével.

Állítsunk fel egy a társaság által elfogadott, szakmai (külső) és vezetőségi tagokból, valamint az adott rendezvény felelős szervezőjéből álló (belső) zsűrit, akik a professzionális, képviseleti rendezvények színpadi előadásait véleményezik a magunkra adás jegyében és érdekében. Természetesen akkor válhat működőképessé, ha jelöléses (belső) ill.meghívásos (külső) rendszerben történik a tagok toborzása; ha folyamatosan követik a kreatív munkát tanácsokkal és észrevételekkel. Ennek feltétele a némileg ütemezett próbaterv,
a kérdések feltevése az előadók, és az érdeklődés, figyelem a zsűri részéről.

Általában javasolt egy átláthatóbb szervezeti felépítés, pl. amilyet a Synithos kezd kivitelezni.
Figyeljünk egymásra! A túlvállalások elkerüléséhez nehéz döntések, lejegelt ötletek vezetnek, de elengedhetetlenek. A rendezők, társulatvezetők különösen figyeljenek erre!
Különleges helyzetben vannak azok, akik tudják magukról, hogy csak ők tölthetik be az adott feladatot, szintén rájuk kell nézni.

Javasoljuk a kötelező érvényű, bebetonozott helyszínű és idejű főpróbát, ennek biztosítása a rendezvényszervező kötelessége. Az előadóknak a megjelenés természetes és okvetlen.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja - 18 éve 5 hónapja #288675 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Megszületett végre hosszú vajúdás után. Figyelmesen olvassátok, mert tömény lett, szinte minden mondat mögött áll tízpercnyi vita, kéretik többször elolvasni, átgondolni, és aztán reagálni.

A GOMUNCS hívására összesereglett emberek a kreatív tevékenységekről cseréltek eszmét a következőkből kiindulva:
Mennyi időt szánsz ilyen jellegű elfoglaltságra? Milyen szinten, miért csinálod?
Mit jelent vállalni kreatív feladatot? Előfordul, hogy túlvállalod magad?
Hogyan állsz hozzá a felkészüléshez?
A minőség-mennyiség kérdése milyen dilemmákat vet fel?
Az előadóművészetben milyen elvárások, célok fogalmazódnak meg a befogadó, közönség; az előadók; saját magad részéről?
Kiknek adunk elő, külsősnek, belső körnek vagy önmagunknak?
Hogyan alakulnak az elvárások adott rendezvény esetében?
Milyen kötelességeket, kötelékeket támaszt a csoportos munka, milyen felelősséggel jár pl. a próbák tekintetében stb?
Hogyan fogalmazol meg, adsz át, fogadsz kritikát? Mitől építő a kritika, mitől romboló?

Tételmondatok, címszavak formájában írom a felmerülteket, így áttekinthetőbb, elindítja az elmélkedést, … Szeretném erről is hallani a véleményeteket, hogy betölti-e a reakcióindítás feladatát!


Az alkotótevékenységről

Kreatív tevékenységre motivál a banda, a közösség, az örömszerzés vágya. Azért csinálom, mert szeretem; mert jobb híján erre van lehetőség; mert szükség van rám; mert elismerésre áhítozom; mert nem bírom magamban tartani. A közösség fejlesztéséért, a barátaim kedvéért, a beljebb kerülésért csinálom.

A rászánt időt úgy tekintem, mint szórakozást a barátaimmal; értékes önképzést, esetleg kemény munkát. Hova rangsorolom a teendőim között? Az is időbe telik, hogy magamat fejlesszem, emellett kell a produkciókkal készülni, itt ütköznek a színvonal és a produkálás követelményei.

Ha elvállalok valamit, azt vállalom, hogy a végeredmény sikerének érdekében minden téren bevetem magam.
Nem, gondosan előre kikötöm, hogy mit csinálok meg, és mi nem tartozik a hatáskörömbe.

Ne vállald az utolsó pillanatban, mert a minőség rovására megy!
Tudj nemet mondani! Választani kell!
Nem tudok kiszállni, és máris túlvállaltam magam, segítség!
Tudom magamról, hogy szükség van rám, és ez könnyelműségre csábít…

Szükség van folyamatos hajtóerőre, kikerülendő az előadás előtti felfutással járó eszeveszett tempót, egyenletesen kell dolgozni különösen MTT-től független fellépések esetén.

Szükség van összefogó erőre, egy legitim vezetőre, aki fegyelmez, megbíz, motivál, hajszol, és irányítása nem elfojtja, hanem kibontakoztatja a kreativitást. Kiváltképp az ének-zene szekció fejnélküli, a kórus és hangszeres zene dirigensért kiált.

Szükség van próbakódexre, afféle etikai ajánlások és kötelességek gyűjteményére.

Szükség van próbahelyiségre, amelyet akár az MTT-től függetlenül, mint amatőr csoport lehetne megpályázni.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288664 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Gomuncs

lesz összefoglaló március 4-ről? szívesen olvasnám az egészet egyben ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #287583 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Gomuncs
Hát, én szombaton leszek. :) Pénteken nem szívesen vánszorgok az ADS- re, de hátha... színkör után. Szombaton maximálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #287528 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: A Gomuncsot felkérték egy építő beszélgetés/társas játék levezetésére a március 18-án nyitva tartó Tolkien Fogadóban. Egyórányi program mindössze, én nem gondoltam sem társalgásra, sem vitára, inkább valami élményszámba menő, szép ívet alkotó, közös tudatot teremtő foglalkozásra. Vannak is ötleteim.

Ki lesz ott jövő szombaton? Szeretnék összeülni az érdeklődő Gomuncs-tagokkal előző napon, az ADS-en, Synithos előtt/közben/után.

Tűnődjetek bátran!

Dr. K.H.G.


Én ha minden igaz, ottleszek.
Megyek megbeszélésre is. (amúgyis TT próba lesz...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #287524 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
A Gomuncsot felkérték egy építő beszélgetés/társas játék levezetésére a március 18-án nyitva tartó Tolkien Fogadóban. Egyórányi program mindössze, én nem gondoltam sem társalgásra, sem vitára, inkább valami élményszámba menő, szép ívet alkotó, közös tudatot teremtő foglalkozásra. Vannak is ötleteim.

Ki lesz ott jövő szombaton? Szeretnék összeülni az érdeklődő Gomuncs-tagokkal előző napon, az ADS-en, Synithos előtt/közben/után.

Tűnődjetek bátran!

Dr. K.H.G.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #287247 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Feldolgozás alatt... Nehezebb, mint gondoltam. Igyekszem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287085 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Örült a szívem, hogy ennyien eljöttetek. Holnap este felkerül az összefoglaló, kéretik szigorú górcső alá venni!

Köszönöm,
Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286895 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gomuncs
Hahó! Szintén elnézést a hanyagságomért, hogy eddig nem közöltem a címet: 1172 Bp. XVI. u. 14/A.gondolom elenyésző azoknak a száma, akik erre a homlokukra csapnak a felismeréstől megkönnyebbülve :mrgreen: ezért javaslom a csoportos kiutazást, szóval fél háromkor aki bújt, aki nem, Örs vezér tere, piros metró végállomása.

Aki mégis negligálni kénytelen a csoportos utazást:
- ha a piros metrót választja, úgy az Örstől a 76-os busszal kell mennie a Hősök terei megállóig (Nem keverendő az ismertebb Hősök terével). A metróból kijövet jobbra fordulsz, elmész a buszvégállomásig, a 76-os eléggé hátul áll meg. az út kb. fél óra, a sárga templomnál kell leszállni. ha ott vagy, kimegyünk eléd.
- ha a kék metrót válsztod, a Kökitől a 98-as busz Rákoskeresztúr végállomásig, majd onnaműn a 198-as busszal három megálló. ugyanúgy Hősök tere, sárga templom.
- ha a MÁVot választod, a keletiből a hatvani személyvonattal Rákosliget állomásig, ha leszállsz a vonatról, a sorompónál indulj el balra , és sétálj fel a sárga templomig. diákjegy 56 Ft, az automatánál az állomás kódja asszem 096.

Szóval végig a sárga templomig , ha ott vagy, hívj fel ezen a számon: 0620/ 531 99 97és várj öt percet, amíg kimegyek eléd.
magyarán gyertek legkésőbb fél háromra az örsre, különben izgalmas tapasztalatokat szerezhettek Budapest külső kerületeinek közlekedéséről .

És aki kér teát, hozzon bögrét!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286876 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szervusztok!

Személyesen is elnézést kérek a hanyagságomért, köszönöm Gabinak és Tamásnak a sajtófigyelést, Nektek meg hogy lelkesek vagytok, és odaértek holnap fél háromig az Örsre:-)

Vitaindító kérdéseken agyaljatok, helyben leírjuk, a múltkori alkalom mintájára folyik majd a szó, de igény merült fel megoldások megvitatására is, ennek is eleget fogunk tenni!

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286834 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Halihó!

Ádám üzeni, hogy az utóbbi időben sajnos nem tudta figyelemmel kísérni a topicot, de minthogy sokaknak a mostani időpont lenne jó, akár meg is tarthatjuk a találkozót. (Ha még fennáll az érdeklődés). Ezért helyszín ügyében még érdeklődik Eruntalénál.

Holnapig minden kiderül :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286778 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Gomuncs

Eruntale/Hanna írta:
ha lehet, minél gyorsabban tessék nekem tisztázni, hogy a most szombati, azaz márc. 4-i tali lesz-e ,ha igen, valóban képesek lennétek- e Rákosligetre kijönni érte,


A szombat elvileg nekem is jó, és szeretnék már elmenni egy ilyen talira, de sajnos egyéb teendőim miatt a kb. másfél órás oda- és visszaút most nem nagyon fér bele az időmbe. Nem lehetne esetleg egy közelebbi és könnyebben megközelíthető helyen? Mondjuk, vmelyik teaházban? Vagy a helyszín már eldöntött tény?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.314 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére