Tolkien Levelező Verseny

Több
17 éve 4 hónapja #305592 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Hűha, termletetek rendesen, így kapásból csak néhány dologhoz szólnék hozzá. :)

A díjak kérdését azért szerintem nem kellene nagyon halogatni. Legalábbis ne május elején jusson eszünkbe, hogy hoppá, döntő is lesz. :D Könyvjutalo az jó ötlet, én valamelyik könyvkiadó bevonását is szerencsés dolognak tartom, a logójukat ki lehet rakni, abból ne legyen gond. :)

A másik meg, hogy a döntő élőben való lebonyolítása jó ötlet, és iagaz van Ádámnak, kell is. :) (viszont sztem Pesten legyen, nem azért, mert annyira szeretem, hanem mert oda talán könnyebben eljut egy nyírségi diák is, mint teszem az Pécsre, v a nyugati országrészbe, szal értitek). :)
[Az élő döntőt én eldöntött ténynek tekintem már rég :twisted: -Topicgazdi]

Perpillanat ennyi, hirtelen sok volt ez a brainstorm így egyszerre. :D De nam baj, sőt. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305565 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Leguanember írta: Nem, nem ti kerestek csapattársakat neki. Kirakja az iskola a pályázatot, mellétűzik az űrlapot, ahová felírhatja magát a társakat kereső. Helyben. Aztán neveznek a csapatok, ahogyan kell.
Nem kerül sok energiába, de az iskola nem fog ezzel foglalkozni. Csak segítség.


Jahogyja :idea: Ez jó ötlet. :)
(Csak azt úgy kell megfogalmazni, h. utána egyértelmű legyen, h. ez nem jelentkezés, ha megtalálták egymást, még kell kérniük/letölteniük egy rendes jellapot, amit elküldenek nekünk. De ez már csak továbbgondolkodás :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305562 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nem, nem ti kerestek csapattársakat neki. Kirakja az iskola a pályázatot, mellétűzik az űrlapot, ahová felírhatja magát a társakat kereső. Helyben. Aztán neveznek a csapatok, ahogyan kell.
Nem kerül sok energiába, de az iskola nem fog ezzel foglalkozni. Csak segítség.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305561 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
[size=9:2qftv8v2]Én sem értettem miért megoldhatatlan probléma az élő döntő, szal ebben egyetértünk vagyis egyetnemértünk :D [/size]

Egyébként ezen már két napja agyalok, amit írtam, h. lehet h. teljesen más oldalról kéne megközelíteni ezt az egész plakátszövegezősdit... :roll: Csak nincs ötletem, hogyan. (Mert ha a diákszlenghez haonló stílusban akarnánk írni, az is erőltetett lenne...)

A "csapattársakat keresek" kitétellel, mármint hogy mi keressünk neki, még mindig az a bajom, h. ha nem talál a saját iskolájában, én hiába ajánlok egy zalaegerszeginek egy nyíregyházai csapattársat, semmi értelme... Annyit esetleg megengedhetünk, h. ha vki nagyon nem talál, elég legyen egy városból lenniük. De ha nem tudnak rendszeresen személyesen találkozni, akkor a verseny lényege veszik el, szal megette a fene :roll:
Legyen kicsit kreatív: tegye ki a sulijában kitett plakát mellé, h. "csapattársakat [legalább 1-et] keresek Gipsz Jakab 7.b", vagy valami.
Mi nem tudjuk megkeresni a mucsaröcsögei iskolában (de még egy bp-iben sem) helyette a GyU-fanokat. :roll:
De persze ha van valakinek erre értelmes ötlete, szóljon :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305540 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Az élő találkozó az elején, belátom, negatív.
Ellenben nem bíznék abban, hogy majd egy tanár felkarolja az ügyet.
Küldjetek egy űrlapot a pályázat mellé, JELENTKEZŐK felirattal, CSAPATTÁRSAKAT KERESEK rubrikával. Ez segít remélem.

Kincső írta: "Na nem mintha lenne ötletem alternatív megoldásra csak úgy eltöprengtem a kérdésen."
Ezért vetettem fel:-)

"Egyesek már az élő döntőt is ellenezték azzal, h. vidékről lehet h. a felutazást sem tudják anyagilag finanszírozni"
Ezt nem értem, miért aggodalom tárgya. Nem hetente kell felmászkálni, egyszer összesen. Annyi módja van kis pénz előteremtésének! Meg aki döntőbe jut, gondolom nem fogja terhes kötelezettségnek, rablásnak venni az útiköltséget, inkább minden erejével azon lesz, hogy eljöjjön. Ebben az esetben pedig semmi esetre sem fordulhat elő, hogy nem jut rá pénz.

A személyes találkozás elengedhetetlen, ha közös élményekről van szó. Semmi mással nem pótolható, egyedülálló értéke van.

De hogy ne vádoljon senki hazabeszéléssel: legyen a döntő mondjuk Miskolcon! Vagy Pécsen! Vagy akárhol -mindegy, kell az élő dolog.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305535 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jó hogy nem a félórával korábbi verziót tettem be - nekem is meggyűlt a bajom a szóismétlések kiirtásával, de ezekszerint mégsem voltam teljesen sikeres... :roll: :P Köszönöm a kritikát! :)

Viszont a mondatrövidítsében azzal is vigyázni kell, h. a 4 kategórialeírás kb. ugyanolyan hosszú legyen (mert most pl. a II. rövidebb, és rondán né ki a képhez viszonyítva). De ha mindet kábé ugyanannyival rövidítjük, az is jó :D

És ha már a hobbitgyerkőc-ifjoncoknál tartunk, ezzel kapcsolatban két dolog:
:arrow: egyrészt onnan jött, h. ha már a IV. kat olvasónaplós, lehetne egy kis "kerettörténete", hiszen ugye a GyU a Piros Könyv Frodó által írt része, szal lehetne, h. egy-két generációval későbbi hobbitifjoncok olvassák (ez jó szó, amúgy :mrgreen: ), és ilyen keretmeseszerű átvezető szövegekkel együtt írjuk a feladatokat. Vagy túl bonyi? :)
:arrow: másrészt azon gondolkoztam, h. a mostani megfogalmazás arra apellál, h. milyen egy tipikus (bár abban jó [legalábbis ezt szeretnénk]) hirdetésszöveg - szal a potenciális versenyzők társadalmi elvárásaira épít, h. "igen, ilyen szövegeket tartalmaz egy verseny plakátja". De - hiszen a saját korosztályunknak, meg nemsokkal fiatalabbaknak címezzük - mi is tudjuk, h. ez a stílus valójában távol áll a célcsoport beszélt nyelvétől, gondolkodásmódjától... [size=9:2piwxkpl]inkább emlékeztet A hobbitban még előforduló, de Tolkien által később megutált "kiszólásokra" (pl. "Ti biztosan tudjátok ezekre a találós kérdésekre a választ, de Titeket otthon a kényelmes, meleg és világos szobátokban nem gátol a gondolkodásban a megevés veszélye"[körülbelüli idézet], meg ilyenek), "amiket anyira utálnak a gyerekek", mint Tolkien is - helyesen :P - rájött. Szóval modoros, felvett stílus, pozőr "mi most a gyerekek nyelvén szólunk" viselkedés, pedig igazából a gyerekekhez nem kell gyerekeskedve szólni.[/size]Na nem mintha lenne ötletem alternatív megoldásra :D csak úgy eltöprengtem a kérdésen. :roll:

"Magányos kósza kitétel": nem kell egy osztályba járniuk, elég egy iskolába. (Hopp, ez nincs rajta még a plakáton?...)
Egyesek már az élő döntőt is ellenezték azzal, h. vidékről lehet h. a felutazást sem tudják anyagilag finanszírozni (ezt mondjuk leszereltem azzal, h. ha netán tényleg egy szabolcsmegyei szegény faluból való csapat jut döntőbe, kifizeti az MTT a vonatjegyüket). Másrészt, a szülő könnyebben elengedi/elhozza azokat, akik már egy verseny ydöntőjébe jutottak, mint egy verseny elején, amikor még nem bizonyított semmit a gyerkőc. Magyarul: esélytelen egy élő találkozó rögtön az elején. (Pont arról szólna a verseny h. esélyegyenlőség a vidékieknek...)
A hirdetésbe (legalább a jellapra) belekerül még, h. kell egy megnevezett "közvetítő tanár", aki az iskolába címzett borítékokat eljuttatja a diákokhoz. Akár már összeszedte a csapatát, akár még nem, megkeresi az egyik tanárát, és felkéri erre a posztra. Ha még nincs meg a csapata, megkérdezi h. tud-e még vkit a tanárnő.
Aki tényleg szeretne versenyezni, vagy szerez legalább 1 csapattársat magának az iskolából (első kreatív feladat a versenyen :P ), vagy esetleg ír nekünk egy szívhezszóló levélkét, h. ő mennyire szeretne versenyezni és mennyire egyedül van, és megpróbáljuk megoldani.
Különben is: az ország két végében lakók nem tudnak egy csapatot alkotni, mi meg nem tudjuk az általad javasolt teadélutánt minden iskolában megszervezni... ha szerencséjük van, akad egy tanár, aki felkarolja az ügyet. :roll:

Díjak: én a magam részéről úgy gondoltam, h. ez a júniusban aktuálissá váló kérdés még várhat... jó ha a kiírást meg a feladattípusokat kiötöljük időben. Egyébként jogos, én is az ilyen MTT birtokában lévő megmaradt könyvekre, mappákra, Lassikra és esetleg külső támogatásra számítanék... de perpill nincs rá energiám és nem is tűnik sürgősnek. :roll: Vagy eleve fel kéne kérni támogatónak vmelyik kiadót vagy könyvesboltot, és azért cserébe, h. minden forduló aljára kirakjuk a logójukat mint támogatók, adnának könyveket? :roll: (Mondjuk ehhez már vezetőség kell...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305503 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Lenne néhány egyéb észrevételem is:

A "magányos kósza" kitétel juttatta eszembe:

Ismerve a magyar Tolkien-rajongók országos eloszlását, kevéssé valószínű, hogy akár egy háromfős csapat össze tudna állni egymást jól ismerő, egy osztályba járó emberekből.
Hogyan lehetne csapattá szervezni azokat, akik nem tudják, honnan szerzhetnének társakat a versenyhez? Javaslatom egy találkozó lenne, ahol köszöntő, megnyitó, kis ismerkedés után a még egyedülállók csapattársakká szerveződhetnének. Nagyon jó lehetőség ez új közösségek szervezésére, barátságok alakulására, meg minden jóra Tolkien nyomdokain.
Szerintem ha sok a csapatnélküli ember, érdemes egy ilyet csinálni.


Továbbá be lehetne szervezni a díjakba egy könyvkiadót, hm? Vagy van raktáron nyereménynek való? Ha már országos levelező verseny, legyen kövér.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #305477 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Javaslatok a szöveghez:

hatfordulós, (inkább) egybeírandó.

törpök, nem törpék


Én sokallom a szöveg mennyiségét, a tartalmat nem, íme, összerántottam néhány dolgot, hogy tömörebb, és lényegretörőbb legyen.

"...csapatokban nevezhettek az alábbi kategóriákban:"

I.
"Vigyázzatok, nehogy fennakadjatok Gollam ravasz találós kérdésein!"

II. "... szeretnétek hallani [szóismétlés volt] az Első Kor nagyhatalmú tündéi(nek tettei)ről is.
"...Benneteket az akadályok leküzdésében!"

III. "Ha mindhárom könyvet olvastátok, és készek vagytok minden eddiginél mélyebbre ásni Középfölde történelmében. Böngészhettek ősi tünde írásokat (inkább külön írandó) is!"

IV. "...belevágni az olvasásba. Kövesd a mű hat könyvét a hobbitifjoncokkal együtt!" Szóismétlés volt, és túl hosszú mondat. A gyerkőc az azért kissé riasztó lehet egy 16 évesnek.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305424 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Hű, sztem jó, nagyon tetszik! :)

Plakát, immár a tizedik verzió, a szöveghez továbbra se viszonyítsatok, változni fog: plakat v10.0

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305417 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Igen, a szöveg még a kritizálandó és átírandó fázisban van, mint lejjebb írtuk :roll: :)

Most visszanéztem a szórólapos ötleteinket, és próbálok alkotni valami okosat.
Milyen formulák lehetnek még az "itt a helyetek" meg "ne habozzatok" felszólításon kívül hasonló jelentésben? :roll: :mrgreen:
(szerk.: bár, lehet h. azokat kiírtom kapásból :P )

[Szerk. 19:46]

No íme:

A tél közepén egy hat fordulós, januártól júniusig tartó izgalmas vetélkedőt indítunk.
Végre itt a lehetőség, hogy kedvenc könyved, filmed témájában versenyezz és nyerj – országos szinten!
Ha van Benned és társaidban egy kicsi a tündék bölcsességéből, a kószák kalandvágyából, a törpék kincséhségéből és a hobbitok kíváncsiságából, akkor vágjatok bele!

Legfeljebb négyfős csapatokban indulhattok, az alábbi kategóriák valamelyikében:
I. A Gyűrűk Ura – Ha még csak A Gyűrűk Urát olvastátok Tolkientől, de kedvetek lenne jobban elmélyedni ebben a mesés világban. Vigyázzatok, ne fogjanak ki rajtatok Gollam ravasz találós kérdései sem!
II. A Gyűrűk Ura és A hobbit – Ha már ismeritek a Gyűrűháború történetét és Bilbó kalandjait, de szeretnétek megismerni az Első Kor tünderegéit is. A valák segítsenek Benneteket, hogy könnyebben vegyétek az akadályokat!
III. A Gyűrűk Ura, A hobbit és A szilmarilok – Ha mindhárom könyvet olvastátok, és összemérnétek a tudásotokat másokéval, vagy újabb mélységeket kutatnátok Középfölde történelmében. Böngészhettek ősi tündeírást is!

És ha magányos kósza vagy:
IV. A film – Ha szeretnél megismerkedni A Gyűrűk Ura könyvváltozatával is, csak még nem volt merszed belevágni az olvasásba, most minden egyes forduló játékos feladatokkal segít majd a mű hat könyvének megismerésében. Olvasd a történetet a hobbitgyerkőcökkel együtt!


Kritikát, szövegváltozatot! :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305412 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta: Ugyanolyan. Nem látok változást... :roll: Az MTT embléma is kilóg a JRRT-jelhez képest.

Jó, de akkor túl közel lesz a szöveghez. :roll: Amúgy a szöveget kicsit beljebb piszkáltam. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305409 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ugyanolyan. Nem látok változást... :roll: Az MTT embléma is kilóg a JRRT-jelhez képest.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305407 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta: Nah, ez a legutóbbi plakát-változat már szép, de nincsen egy tömbbe rendezve az egész, hol a szöveg, hol a kép kilóg egy picit, próbáld meg kereteken belül tartani, mert így olyan girbe-gurba széle van! (Nézd meg kicsit kisebb méretben, pl. nyomtatási kép, és akkor látni fogod, miről beszélek!)

Igen, értem mire gondolsz. A szöveg bal oldal (értsd: a kategóriák) egy vonalban vannak, a jobb oldalát tudom kicsit módosítani, amelyik nagyon kilóg. (Szerintem kb. a képek meghatároznak egyfajta "tömböt", azon belül lehet maradni, annyira ne legyen "kocka" a dolog. :) ) Csak az a gond, hogy 100%-os nagyításnál nem látom át az egészet, kisebben meg nem olyan jó dolgozni. :) A másik meg az, hogy nem akarom nagyon felszabdalni a mondatokat, az szvsz kicsit inkoherenssé teszi az egészet.

No, work in progress, és köszi a figyelmeztetést! ;)

így milyen?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305401 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nah, ez a legutóbbi plakát-változat már szép, de nincsen egy tömbbe rendezve az egész, hol a szöveg, hol a kép kilóg egy picit, próbáld meg kereteken belül tartani, mert így olyan girbe-gurba széle van! (Nézd meg kicsit kisebb méretben, pl. nyomtatási kép, és akkor látni fogod, miről beszélek!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305400 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ádám, a szöveg még változni fog szvsz. :)

Esetleg ez: "A tél közepén egy januártól júniusig tartó, izgalmas vetélkedőt indítunk, amelyben most Te is részt vehetsz! Jelenkezz és mérd össze tudásodat a többiekével!" ?

Szerintem szedjük itt össze a végleges szöveget, és csak aztán írom át (bár a kategóriákkal talán nincs túl nagy cécó szvsz...). :)

Fontos: A javított szöveg terjedelemben ne nagyon lépje túl a mostanit, ki kell, hogy férjünk!

Ne haragudjatok a nem túl értelmes postért, a szemeim keresztbeállnak perpill... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305390 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Gyönyörű munka, ízléses, figyelemfelkeltő.

A szöveghez szeretnék szólni, a bevezetőben a
"ha elég ügyes vagy, még a főnyereményt is megnyerheted!" milyen plusz információt ad a tárgyhoz? Általában így szokott az lenni versenyeken, hogy aki elég ügyes, az megnyeri...hm? Ez akkora DUH!, mint a ház.
Valami líraibb hangvételű kiegészítés mehetne helyette. A szórólaphoz volt egy csomó jó javaslat, abból szívesen viszontlátnék valamit.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305387 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Sil írta: Elég csúnya a széle a JRRT logónak, nem lehetne valamit kezdeni vele? Kerestem nem-fekete hátterű Gyűrűt, de most így hirtelen a régi levélpapíros változatot találtam csak (a többi sajnos csak ikonként van meg):
img.photobucket.com/albums/v127/sil02/level.jpg

Csak ilyet találtam, ami méretre is megfelelő (ez eredetileg nagyobb volt, csak leméreteztem). :roll: Próbáltam photshoppal javítani rajta valamit, nemigen sikerült. Végülis rá lehet fogni, hogy úgy néz ki, mintha vmi szövetből lenne kivágva (nekem spec. úgy tűnik). :D (Meg ugye a szöveg alapszínét is ezt adta. :P )
Gyűrű sztem ott már jó feketében, alul volt zsúfolt picit. De azért köszi, hátha jó lesz még valamire. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305376 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben Kenobi írta: Átméretezve, de csak picit, plusz Kincső kérésére a két jobboldali kategórialogó egyvonalba hozva: v6.0

Elég csúnya a széle a JRRT logónak, nem lehetne valamit kezdeni vele? Kerestem nem-fekete hátterű Gyűrűt, de most így hirtelen a régi levélpapíros változatot találtam csak (a többi sajnos csak ikonként van meg):
img.photobucket.com/albums/v127/sil02/level.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305363 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszönöm. :oops: :oops: Bár nagyrészt nem az én érdemem, hiszen Ti javítgattatok ki. ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305360 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben Kenobi írta: Átméretezve, de csak picit, plusz Kincső kérésére a két jobboldali kategórialogó egyvonalba hozva: v6.0


Ha fiatalabb lennék, és meglátnám ezt a plakátot, tutira ott csápolnék az első versenyre jelentkező csapatban!
Nagyon szép lett!!! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305356 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Átméretezve, de csak picit, plusz Kincső kérésére a két jobboldali kategórialogó egyvonalba hozva: v6.0

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305352 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta:

Remzymama/Tünde írta: sztem most jó (a 2 tengwát egy cseppet kisebbre venném, de csak egy cseppet)
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:


Te a JRRT-logóra gondolsz sztem... tengwar nincs rajta, ahogy elnézem.


jaja, sorry :oops:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305350 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Remzymama/Tünde írta: sztem most jó (a 2 tengwát egy cseppet kisebbre venném, de csak egy cseppet)
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:


Te a JRRT-logóra gondolsz sztem... tengwar nincs rajta, ahogy elnézem.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305347 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
sztem most jó (a 2 tengwát egy cseppet kisebbre venném, de csak egy cseppet)
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305345 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305342 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben Kenobi írta: No, ismét megpiszkáltam: katt


Szerintem is próbáld meg a gyűrűt meg a logót fent kétoldalra, ahogy Tünde mondta. És jobb volt a 3-as, h. a 4 kép felváltva volt jobb és baloldalt.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305341 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
gyűrű be középre és a IV. nél balra át a kép?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305337 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
No, ismét megpiszkáltam: katt

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305328 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Remzymama/Tünde írta: sok a súlypont alul

Igen, ezért féltem berakni alulra a Gyűrűt.

Remzymama/Tünde írta: a logot és a gyűrűt ha feltennéd kétoldalra az "általános és középiskolásoknak" két oldalára?

Hát, nem tudom. Megpróbálhatom, szerintem nem lenne olyan jó, a logo szvsz jó ott alul, a Gyűrűt kéne vhova máshova, vmi elválasztóként... Esetleg elhalványthatnám picit, nem tudom, mennyit segítene. :roll: Vagy ha tud valaki olyan képet a Gyűrűről, ami fehér háttér előtt van, vagy jobban ért a photshophoz és kiszedi emögül a fektetét, az jó lenne. :)

Remzymama/Tünde írta: fekvő plakát - nemnem

Ha Te mondod. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305319 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
sok a súlypont alul
a logot és a gyűrűt ha feltennéd kétoldalra az "általános és középiskolásoknak" két oldalára?
fekvő plakát - nemnem

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.592 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére