EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Több
15 éve 11 hónapja #360111 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta: Van rá esély hogy máj 30-ig kapjunk első levelet, benne csekkel, vagy vállaljam a kockázatot, hogy elírom az otpben a számlaszámot és fizessem be csakúgy?

(jobb szeretem csekken mert azon rajta van a szám nyomtatva)


Egészen véletlenül éppen most indulok a postára feladni a leveleket és a csekkeket. Innentől kezdve már a Postán múlik a dolog.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360108 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta: Van rá esély hogy máj 30-ig kapjunk első levelet, benne csekkel, vagy vállaljam a kockázatot, hogy elírom az otpben a számlaszámot és fizessem be csakúgy?

(jobb szeretem csekken mert azon rajta van a szám nyomtatva)


csatlakozom, de mintha Gandalf írta volna, hogy az eddig jelentkezetteknek még ezen a héten postázzák, úgyhogy szerintem 30-ig biztos megjön.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360107 Írta: Alyr Arkhon
Van rá esély hogy máj 30-ig kapjunk első levelet, benne csekkel, vagy vállaljam a kockázatot, hogy elírom az otpben a számlaszámot és fizessem be csakúgy?

(jobb szeretem csekken mert azon rajta van a szám nyomtatva)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360101 Írta: Estel Adániel

Nóli i linantea írta: Tavaly nem csak Hanna jött le, hanem az aranyos csendes lány is akinek véletlenül sem jut eszembe a neve :oops: (L betűvel kezdődött).

Lora, right? ;) Igen, lejött, és remélem, benéz idén is... Mondjuk teheti, ő Sátoraljaújhelyen lakik, vagyis relatíve egy köpésre onnan. :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360096 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
szvsz a lényeg az, hogy a tábvezek biztosítsák a lehetőséget a látogatónapra.
(és én azért bízom benne, hogy lesz olyan kedves MTT-s aki lemegy értük kocsival. vagy aki nagyon akar jönni, felsétál, illetve valahogy megoldja. szóval egyetértek Aeglosszal.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360091 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

dorwinion írta:

Orsie / Fraktál írta: szvsz csak akad olyan segítőkész ember, aki ha jönnek, akkor lemegy a faluba kocsival és elhozza a látogatókat. ezen ne múljon a dolog... ha rászánják az időt és az útiköltséget, akkor ennyit megtehetünk értük, nem? (nekem sajna nincs kocsim/jogsim de ha rajtam múlna én vállalnám.)


Erre inkább nem blazíroznék. Idén nem lesz annyi autó a táborban, és a benzin nem 2 forinttal lett drágább...


Ha az utazni vágyók összedobják a benzinpénzt, és egy autótulajdonos is ráér/nincs más dolga, miért ne? Bár én csak magam nevében bszéhetek, nekem meg nincs autóm... :P

Ha meg mégsem jön össze, nem mondanám, hogy gyalog megterhelő lenne. 2 napi cuccal szerintem kibírható az a fél-háromnegyed óra gyaloglás ami a faluig van. A táborozók közül is volt aki megtette 1-2x és nem szenvedett semmilyen testi-lelki károsodást utána... :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360088 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Befizetés:

Igen, továbbra is arra kérünk mindenkit, hogy vagy átutalással oldja meg, vagy OTP-ben fizesse, de NE postán! Elég sok érvet felsorakoztattak már előttem mások, hogy miért. :wink:
Ne felejtsétek: Az első részlet mindenkinek egységesen 13 000 Ft, a befizetési határidő pedig május 30. péntek (vigyázat, az OTP már kora délután bezár)! Számlaszám az átutalóknak: OTP 11709002-29900837-00000000. A többieknek megy a csekk-gyűjtemény postán, remélhetőleg a jövő hét folyamán már mindenki kézhez kapja.

Látogatási lehetőség:

Szeretnénk a tavalyihoz hasonlóan megoldani: a tábor első két napján, szombat és vasárnap jöhetnének (júli 12-13.). Remélhetőleg meg tudjuk oldani, hogy a látogatók egy éjszakát (szombatról vasárnapra) ott alhassanak, csak sátorban. Ennivalót nem kapnának, arról maguknak kell gondoskodniuk.
Minderről még egyeztetések folynak, ha végre hivatalos döntés született Jácint rábólintásával is, szólok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360087 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta:

Sárga csekket OTPben is be lehet fizetni, teljesen ugyanúgy, mint a postán, csak
1. nincs sorállás mert sorszámrendszerr van
2. sokkal kedvesebbek a pult mögött ülők
3. van légkondicionálás


Valamint: amellett hogy gyorsabban ideér, az MTT-nek SOKKAL OLCSÓBB, mert a postai befizetésért súlyos pénzeket vonnak le tőlünk... (mert a posta külön küld levelet, amiben a csekk fénymásolata van, h. tudjuk ki küldte, mert az a bankkivonaton nem látszik, míg ha otp-ben fizetsz, rögtön látszik)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360086 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Én csak elmondtam a tavalyi tapasztalatokat...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360083 Írta: Nóli i linantea
Tavaly nem csak Hanna jött le, hanem az aranyos csendes lány is akinek véletlenül sem jut eszembe a neve :oops: (L betűvel kezdődött).
Az első napos látogatás sztem jó ötlet volt, lehet a néppel nagy banzájban utazni, és nem zavarja a keretjátékot.
Aki meg eléggé akar jönni látogatni az megoldja a hazautat. :) El lehet csípni azt a valamelyik buszt, vagy hátha talál valaki altruista autóst. :)
A lehetőséget érdemes megadni, aztán vagy megéri az emberkéknek vagy nem... Ugyi?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360080 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Orsie / Fraktál írta: szvsz csak akad olyan segítőkész ember, aki ha jönnek, akkor lemegy a faluba kocsival és elhozza a látogatókat. ezen ne múljon a dolog... ha rászánják az időt és az útiköltséget, akkor ennyit megtehetünk értük, nem? (nekem sajna nincs kocsim/jogsim de ha rajtam múlna én vállalnám.)


Erre inkább nem blazíroznék. Idén nem lesz annyi autó a táborban, és a benzin nem 2 forinttal lett drágább...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360074 Írta: Alyr Arkhon
Rózsa:

Az f opció, mivel ezen a bolygón lassan lehetetlen, (elkerülni az MTT-t) szerintem hatálytalan. :D

Egyébként csak mondanám (újra és töbekkel együtt):

Sárga csekket OTPben is be lehet fizetni, teljesen ugyanúgy, mint a postán, csak
1. nincs sorállás mert sorszámrendszerr van
2. sokkal kedvesebbek a pult mögött ülők
3. van légkondicionálás

(sokáig én is ódzkodtam a banki befizetéstől, de már nem. Persze azoknak akik picike faluban laknak és a legközelebbi OTP kilométerekre van, ez sajnos nem segít.)

Mellékesen szvsz személyi igazolvány számot egy nem zárható és nyílt kezelésű papíron (t.i. csekk) feltüntetni állati nagy felelőtlenség, mert nagyon könnyű vele visszaélni.
Ha ragaszkodnak ahhoz, hogy ráírjátok a személyi ig. számot, ragaszkodjatok hozzá, hogy adjanak papírt annak bizalmas kezeléséről. ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360069 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
szvsz csak akad olyan segítőkész ember, aki ha jönnek, akkor lemegy a faluba kocsival és elhozza a látogatókat. ezen ne múljon a dolog... ha rászánják az időt és az útiköltséget, akkor ennyit megtehetünk értük, nem? (nekem sajna nincs kocsim/jogsim de ha rajtam múlna én vállalnám.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #360068 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Néhányan jelezték, hogy a T. Királyi Magyar Posta az MTT-s csekkek befizetésekor kéri a csekken feltüntetni a befizető személyi igazolvány számát. A posta intézkedése az EU pénzmosás elleni küzdelemre vonatkozó rendeletére hivatkozva született:

Idézet Dr. Szabó Máténak, az adatvédelmi biztos jogkörében eljáró, az
állampolgári jogok országgyűlési biztosának hivatalos állásfoglalásából:


"A Magyar Posta azon gyakorlata tehát, hogy a készpénzátutalási megbízások során egyedi azonosítóként az állampolgárok személyazonosságot igazoló okmányának típusát és számát alkalmazzák, jogellenes.

Mindezekre tekintettel az Avtv. 25. §-ának (2) bekezdése alapján a Magyar Posta Zrt.-t az adatkezelés megszüntetésére szólítottam fel, továbbá kértem, hogy a szükséges intézkedéseket haladéktalanul tegyék meg, és a megtett intézkedésekről soron kívül írásban tájékoztassák.

Budapest, 2008. április 15."

Nem vagyok benne biztos, hogy ez minden postai dolgozóhoz eljutott, mivel többen jelezték a problémát.

Mit tehet szegény tábori dijat befizetni szándékozó, "emlék-vesztett" leendő táborozó"?

a) viszi az ombudsman nyilatkozatát, hogy igazolja: nem kell felfednie kilétét, hogy egy titkos szervezet, az MTT nyári pénzmosó táborába megy 8O
b) viszi a Patyolat igazolását, hogy a pénz tiszta :D
c) viszi az elmeorvos vagy az MTT igazolását, hogy ő emlék-vesztett, és azért megy az MTT Nagy Nyári Táborába hogy megtalálja identitását :roll:
d) elkerüli a Magyar Postát, és elmegy az OTP-be, mert igy egyébként is sokkal gyorsabban megkapja az MTT a pénzt :itscool:
e) elkerüli a Magyar Postát, és nem megy sehová, mert van számlája és internet-bankja, azon keresztül utal :hello:
f) elkerüli a Magyar Postát, és az MTT-t :evil3:
:twisted:

A helyes választ megfejtők között egy postai befizetésnél "egyszerhasználatos személyi igazolványt" sorsolunk ki :P

Rózsa

abiweb.obh.hu/abi/index.php?menu ... 2_P_2008_A

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360066 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Én, mint belepof.
Látogatás nagyon gázos, messze van (drága) és nincs busz, csak a faluig. Az is csak naponta 2x. Vagy szerveztek vonattól kocsit, vagy nagyon nehézkes. Tavaly is ezért jött csak le Hanna.
ON

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360052 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

mioni írta: hahó!
lesz látogatónap? ha igen, lehet tudni már, hogy hanyadikán?


Mio: Szerintem is jönnöd kell!
Jaco... :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360048 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Látogatónap léte, nemléte, stb. engem is érdekelne... :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360046 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
csatlakozom, Mio, jönnöd kell! a pasiddal együtt ;)
én is rábeszélek.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360045 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
jössz te is végig, nincs vita. Jaco nem jön valszeg, úgyhogy fontold meg, mert nélküled magányos lennék ): azt pedig igazán nem akarhatod..

(ez nem is volt off, mert épp rábeszélek. értitek..)
(de azért ki lehet törölni... ): )

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360043 Írta: mioni
mioni válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
hahó!
lesz látogatónap? ha igen, lehet tudni már, hogy hanyadikán?

"Mert mikor szeretünk, mindig jobbak akarunk lenni, mint amik vagyunk."
/P.C./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360041 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Íme az eddigi legteljesebb lista! Az új jelentkezők nevei ki vannak emelve, és sajnos Finwe-nek vissza kellett vonnia a jelentkezést.


Sil
Dreamer_KF
gillz
Gandalf
dorwinion
Ranamarth (Endóriel)
Snuffles
Celebrom
Ulmo
Rabyn
Missy
Aromo
sebcsaba
mogy
Esgal
Aeglos
icke
Lamy
Eglarcarien
Minerva
Felagund
Nóli i linantea
Jenei Olivér
Olosta
Kincső (Thilanna)
Estel Adániel
Eruntale/Hanna
Tirion Equniel
Virág
Artner Ákoska
Ery
Peredhil
Alyr Arkhon
Narbeleth
Laurelen
Artemisz (Erenya)
Furi
fqqdk
Orsie / Fraktál
(Sirgon Esgalnor)
Cueddo
Stara
Niph
Szofi
Maglor
Angwen
Sen
Gumipók
Lyona
Faun
Namarie
Nellas
brokkoli
Sötét Úr
Suhifarok
Nimdorc
Ratzkha
Orsi_
Serrana/Taurin
Náda - TLV-s
Galambos Júlia
Ringbearer
Rohin
Rákos Olivér
Dae/Siss
Erdariel
Newra
Mírrand / Verinen Enkeli
Milendoria
Adelard
Ági
kislúthien
Ille / Lórien
Drizzt
Rayan
Feanor Faelivrin
Rhien
Kopper Viki
Kopper Klaudia
Mirk Katinka
Gyenes Máté
*Niko*
Rodarth
Ankalimon
Idril Celebrindal/Fenrir
Brandír
Metaflora
RÓZSA
Cellofán - TLV-s
Cdking - TLV-s
Zsodoo - TLV-s
Nólindir
Alew

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360031 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Attila írta: Lehetséges, hogy csak részletkérdés, de ha a tábor július 12-től július 21-ig tart akkor miért az van írva a befizetéshez a főoldalon, hogy

"Helyszíni befizetés a tábor kezdetén (július 13.)"

Akkor most 12. vagy 13. ? :?:


Kedves Attila!

Teljesen igazad van, jogos az észrevétel. Valóban el van írva a dátum egy nappal, azaz a táboros befizetés 12-én van.
Mindazonáltal amennyiben nem jössz táborba, úgy megkérnélek, hogy ne keresd a kákán a csomót. Mivel mindenki tudja, hogy a harmadik részlet befizetése a tábor első napján van - a hamarosan elküldött levelekben is benne lesz - ezért senkinek nem okozott problémát - rajtad kívül...

Köszöntem

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360030 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Lehetséges, hogy csak részletkérdés, de ha a tábor július 12-től július 21-ig tart akkor miért az van írva a befizetéshez a főoldalon, hogy

"Helyszíni befizetés a tábor kezdetén (július 13.)"

Akkor most 12. vagy 13. ? :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360007 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Holnap megyek postára remélhetően újabb adagért.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #360005 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Ben írta:

Orsie / Fraktál írta:

Nóli i linantea írta: Katinkaa!!! :D

rúlz :mrgreen:

Tegnap este dorw hszét olvasva elgondolkoztam, hogy ez a Katinka az a Katinka-e, ezek szerint igen (mondjuk én csak hallomásból ismerem). Lol. :D

Tünde írta: OFF
le vagyok maradva :) meséljetek :szépennéz:
ON


Ezt a beszélgetést töröltem, a Beszélgetős topicban lehet folytatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #359996 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359988 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

dorwinion írta: Mai befutók:
Ankalimon


az utolsó pillanatok :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #359984 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Tolerancia Pátens

Mivel eddig kevés tábori jelentkezés érkezett be, úgy döntöttünk, meghosszabbítjuk a jelentkezési határidőt, hogy a kedvezmény elvesztésének lehetősége ne tántosítsa el az eddig még nem jelentkezett MTT-tagokat és a TLV-seket az év egyik lejobban várt és legnagyszerűbb eseményétől.

A meghosszabbított türelmi időszak az első részlet befizetéséig tart, azaz május 30. péntek éjfélig! Ezzel tíz napot kap mindenki az észbekapáshoz.

Az eddigi jelentkezőknek még a héten postán feladjuk az első táboros levelet a csekkekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359981 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Mai befutók:

Mirk Katinka
Gyenes Máté
*Niko* - (csillaggal írod a nevedet, ezért nem enged be ;) )
Rodarth
Ankalimon
Idril Celebrindal/Fenrir
Brandír

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359956 Írta: Elemmíriel Gilluin

Attila írta: Ahhhh... :bawling::bawling::bawling:

Nem mehetek.... :cry: :cry: :cry:


Szomorkodjunk együtt! :wink:

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.543 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére