EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Több
16 éve 3 hete #357334 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Ery írta:

Alyr Arkhon írta: A tesztben biztos csak a megadott válaszok közül lehet választani?
Nem lehet hogy újakat írok bele?
:D


Ez járt az én fejemben is...


Én félig-meddig azt csináltam. Érdekes lett az eredmény. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357333 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta: A tesztben biztos csak a megadott válaszok közül lehet választani?
Nem lehet hogy újakat írok bele?
:D


Ez járt az én fejemben is...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357331 Írta: Alyr Arkhon
A tesztben biztos csak a megadott válaszok közül lehet választani?
Nem lehet hogy újakat írok bele?
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357294 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Elküldve. Van egy olyan érzésem, hogy tényleg sírni fogunk. :mrgreen: [size=9:38fsq0h4](Illetve keserű könnyeket fogunk hullatni, ha jól értelmezem.)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 3 hete #357279 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357242 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Rayan írta: Megkérdezhetem, milyen alapon fogjátok csinálni a csapatbeosztást?


a jelentkezési lapon majd valszeg látszani fog :D inkább utána kérdezzetek, ha az nem egyértelmű.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357237 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Megkérdezhetem, milyen alapon fogjátok csinálni a csapatbeosztást?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357219 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357167 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Gandalf írta: MÁR CSAK 3 NAP ÉS ELINDUL A JELENTKEZÉS A TÁBORRA!

Én augusztus óta ezt várom :P (A 2007-es csapatkarkötőm kezd leszakadni rólam. :P )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357148 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356525 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Furi írta: jah felköszöntunk jahj de várom már a tábort am szokott táborokban tuljelentkezés lenni?

Nem szokott túljelentkezés lenni.
Bár a második velemi táborban (2004) eléggé súroltuk a befogadóképesség határát... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356522 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
jah felköszöntunk jahj de várom már a tábort am szokott táborokban tuljelentkezés lenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356469 Írta: Alyr Arkhon

Zodiac írta: úgy elmennék de sajna akkor van a szülinapom... :bawling:


Naés, majd felköszöntünk.
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356468 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Snuffles írta: De örülök, hogy nem emelkedtek az árak. Végleges, ugye?

Igen. Csókoljatok érte kezet Dorwnak, ne tudjátok meg, milyen véres küzdelmeket kellett ezért folytatnia több fronton is. De ügyesen megoldotta! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356362 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Na, asszem gyorsan pártoló tag leszek és megspórolom a vonatút árát. :) Úgyis rég szerettem volna már.
De örülök, hogy nem emelkedtek az árak. Végleges, ugye?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356358 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Ha otthon kELL lenned ilyenkor, nos, akkor is kérheted szülinapi ajándékul, hogy eljöhess.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356287 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Zodiac írta: úgy elmennék de sajna akkor van a szülinapom... :bawling:


és ez miért akadályoz meg egy táborozásban ? :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356286 Írta: Zodiac
Zodiac válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
úgy elmennék de sajna akkor van a szülinapom... :bawling:

Néha a váratlan helyzetek szülik a hősöket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356026 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.532 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére