EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Több
15 éve 11 hónapja #359556 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Sziasztok! Az én jelentkezési lapom megérkezett? (postán küldtem, és nem látom a nevem a listán)
Előre is köszi!!

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359550 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Attila, mivel az egy május 20-a utáni dátum, ezért valószínűleg nem kapsz kedvezményeket. Én sem kapok kedvezményeket, sőt, hogy megnyugtassalak, én nem is fogok faházban aludni a pókok miatt, mégis faházas helyet kértem, mert ha esik az eső, akkor nem tudok egy szál hálózsákban kint aludni. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359545 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Tudom, hogy ha Május 20. után jelentkezek, akkor már nem kapom a kedvezményeket. De az az egy probléma, hogy azon a héten megyek Norvégiába, és még nem dőlt el, szóval...kérdés, hogy ha Május 25.-én adom le a jelentkezésemet akkor még kaphatok kedvezméynt, vagy már nem? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359540 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Ha pedig még egy megjegyzés elhangzik, amely offnak számít ebben a topicban, én is énekelni fogok!


:nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359539 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

fqqdk írta: ne offoljatok!
egyébként meg ha ez a dal elhangzik akármikor is a tábor epszilon sugarú környezetében, akkor 1 valószínűséggel én is ott leszek az előadók között. rettegjetek. sírni fogtok :D


Ha pedig a táborban elhangzik az "epszilon sugarú" kifejezés, én is odamegyek kis éles barátommal együtt... :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359534 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Estel Adániel írta:

fqqdk írta: egyébként meg ha ez a dal elhangzik akármikor is a tábor epszilon sugarú környezetében, akkor 1 valószínűséggel én is ott leszek az előadók között.

OFF: Dettó. :look: :lol: :twisted: ;) 8)

csatlakozom :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359526 Írta: Estel Adániel

fqqdk írta: egyébként meg ha ez a dal elhangzik akármikor is a tábor epszilon sugarú környezetében, akkor 1 valószínűséggel én is ott leszek az előadók között.

OFF: Dettó. :look: :lol: :twisted: ;) 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359518 Írta: Nóli i linantea
Én a Gombadalra szavazok 8)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359506 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Ők viselik szívükön az én boldogságomat:

Stara, Niph, Finwe, Maglor. És még 3 jelentkezés postán érkezett, azokat még nem láttam.

Szomorú, hogy csak ennyien.

[size=9:2bmc06o8]Örülök, hogy tetszik a nótám! De ez esetben sajnos a "Gólya, gólya, hosszúlábú gólyá"-t fogom énekelni büntetésképpen. Vagy a Gombadalt.[/size] :twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359503 Írta: Alyr Arkhon

fqqdk írta: ne offoljatok!
egyébként meg ha ez a dal elhangzik akármikor is a tábor epszilon sugarú környezetében, akkor 1 valószínűséggel én is ott leszek az előadók között. rettegjetek. sírni fogtok :D


Ezek szerint előre megvan az idei tábor slágere?

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359502 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Finwe írta: ez gyönyörű:)


Ah, valóban csodálatos :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359499 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
ne offoljatok!
egyébként meg ha ez a dal elhangzik akármikor is a tábor epszilon sugarú környezetében, akkor 1 valószínűséggel én is ott leszek az előadók között. rettegjetek. sírni fogtok :D

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359497 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta: Ez nem is olyan roooossz.
:D


hallanád dorwtól :lol: :lol: :lol: isteni...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359496 Írta: Alyr Arkhon
Ez nem is olyan roooossz.
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359494 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Nóli i linantea írta: De szólj előző este hogy a rét túloldalán sátorozzak aznap! 8O
Aki még nem ismerné: klikk
szöveg és fordítás


8O 8O :bawling:

A zene viszonylag szép, a szöveg... 8O katasztrófa...ahhhhhh :dead:

kb. olyan mintha valaki jó pár üveg alkohol után kicsit tájszólással próbál érthetően beszélni... szörnyű...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359493 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Nóli i linantea írta: De szólj előző este hogy a rét túloldalán sátorozzak aznap! 8O

A faházzal ugyanezt sajnos nem lehet eljátszani... affranc.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359492 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
ez gyönyörű:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359490 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Na erről beszéltem :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359489 Írta: Nóli i linantea
De szólj előző este hogy a rét túloldalán sátorozzak aznap! 8O
Aki még nem ismerné: klikk
szöveg és fordítás

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359486 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
:P :wink:
dorw: ébreszd azzal őket, mikrofonon keresztül :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359485 Írta: Alyr Arkhon
Egyszer azér elénekelhetenéd.

Én még nemismerem, nemtom mér kell félni tőle.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359482 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Tünde írta:

dorwinion írta: Jelentkezzetek most, és ígérem, hogy nem fogom a fületekbe énekelni a tábor ideje alatt az Úgyhallgassajazesőt c. számot egész nap! :wink: [/b].)


jajjj, azt nem akarjátok hallani :lol: :P 8O :wink: :lol:


Az milyen? :roll: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359479 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

dorwinion írta: Jelentkezzetek most, és ígérem, hogy nem fogom a fületekbe énekelni a tábor ideje alatt az Úgyhallgassajazesőt c. számot egész nap! :wink: [/b].)


jajjj, azt nem akarjátok hallani :lol: :P 8O :wink: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359477 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Kedves Mindenki, aki szándékozik táborba jönni, de még nem küldte el a jellapját!

Jelentkezzetek most, és ígérem, hogy nem fogom a fületekbe énekelni a tábor ideje alatt az Úgyhallgassajazesőt c. számot egész nap! :wink:

Viccet félretéve.
Potenciálisan zseniális lesz a tábor és a keretjáték. Ehhez azonban kelletek Ti is. Minél többen jelentkeztek, minél hamarabb, annál jobban tudjuk megcsinálni a csapat - és rendi beosztásokat, egyéb programokat. Ne szúrjatok ki magatokkal, és küldjétek el időben a jelentkezéseket, illetve biztassátok erre a barátaitokat is, akik szintén jönnének. (Akik még nem gondoltak erre, azokat is lehet. :wink: )

Köszönöm!

(A jelentkezési határidő május 20. Utána beérkező jelentkezők elveszítik a kedvezményeiket.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359462 Írta: Alyr Arkhon

Furi írta: ugye olyan nem lesz hogy nem lesz elég jelentkezés és nem lesz tábor?


Nem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359461 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
ugye olyan nem lesz hogy nem lesz elég jelentkezés és nem lesz tábor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359452 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Pontosan!

Három napja nem kaptam egy jellapot sem. Szomorú vagyok... Felvidítanátok azzal, hogy küldötök néhányat? (Főként olyanok, akik eddig nem küldtek. )

Hát én vidítalak föl?:) Ekűttem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359445 Írta: Alyr Arkhon
Ha még nem döntöttél, akarsz-e jönni táborba, nézd meg ezt:




Fan trailer, készítettem én.
Gandalf szerint a hangulat stimmel.


(a jútúb már egy előző videómmal is csinálta hogy hirtelen áttette "nem elérhető" re, ha ilyen van akkor pár óra alatt megjavul)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359420 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Sil írta: be lehet több részletet is fizetni egyszerre, csak tüntessük fel a közleményben. :wink:


Pontosan!

Három napja nem kaptam egy jellapot sem. Szomorú vagyok... :cry: Felvidítanátok azzal, hogy küldötök néhányat? (Főként olyanok, akik eddig nem küldtek. :wink: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359413 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta: Dorw: be lehet fizetni az első két részletet egyszerre?

Ezt már kérdeztem Dorwtól kgy-n, és azt mondta, hogy be lehet több részletet is fizetni egyszerre, csak tüntessük fel a közleményben. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.562 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére