Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Több
14 éve 11 hónapja #378232 Írta: Sötét Úr
Én már jelentkeztem Thorondornál, azt hittem, más is megtette már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378214 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Kincső, nem tudom, mi a másik alternatíva, de szvsz gyere. Idén nem valószínű, hogy megyünk még az osztrákokhoz. Öten meg csak elférünk egy kocsiban, max összehúzzuk magunkat.

Egyébként mindenki külön jelentkezzen, vagy együtt?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378169 Írta: Sötét Úr
Kb. két tank benzin plusz kb. 2100 Ft osztrák autópályamatrica, osztva az autóban utazó utitársak létszámával. Mennyi lesz a benzin ára? Hányan megyünk?

Nagyon megközelítő számot is mondva: kb. 6517 Ft.

Sil írta:

Alyr Arkhon írta: Na jó, de mondhatta volna otthon, hogy "nem megyünk többet a magyarokhoz mert késés lesz a vége dulván".

Ők valahogy sokkal lazábban veszik a késéseket, mint mi.

Sokkal inkább szívükre veszik sztm, ha valami siet. Például a hozzáférhető menetrendhez képest fél órával előbb indul.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378131 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Habár ez már nagyon keveset befolyásol azon, hogy mégis tudjak menni: SÚ, meg tudod mondani, kb. mennyi lenne így az utazás? (utálom mikor két olyan helyen kéne lennem, ahol szeretnék is :( )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378130 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Alyr Arkhon írta: Na jó, de mondhatta volna otthon, hogy "nem megyünk többet a magyarokhoz mert késés lesz a vége dulván".

Ők valahogy sokkal lazábban veszik a késéseket, mint mi.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378127 Írta: Alyr Arkhon

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta: Üdv!

Kicsit bezavarnék, de asszem a dolog ide tartozik.
Ajda a hét végén/jövő hét elején kis hazánkba látogat. Benne volna egy kis baráti sörözésben. Lenne bárki, aki csatlakozna?

Szegények nem tettek minket tiltólistára mikor a legutóbb lekésték a vonatot a helyiség megnézése miatt?
Szvsz hívd/hívjátok el belga sert inni, mer az jó.

Az Blaź volt, nem Ajda :D
De amúgy alig hiszem, hogy két teljes napon keresztül tartana a móka :)

Na jó, de mondhatta volna otthon, hogy "nem megyünk többet a magyarokhoz mert késés lesz a vége dulván".

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378124 Írta: Sötét Úr

Sil írta:

Sötét Úr írta: JÖVÖK! (Bocsi a kiabálásért...)

:D (És az autód is jön? ;) )

Igen, az is egy feltétele volt annak, hogy tudok-e menni. És ha az autóm megy, én is megyek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378118 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Lassit a szlovénoknak is kéne vinni (gondolom, közülük is jönnek páran), hisz a mostaniban van a VLS-ről a cikk.
Ja, és most már van új Gy.U., ha van rá keret, azt is vihetnénk.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378116 Írta: Leguanember
Fenntartom a kérdést, amit Sil is!

Örülünk!

Akkor ez egy négyfős csapat, ha jól értem.

Orsie megkeresett, hogy ugye akkor viszünk az angol nyelvű kivonatos új LASSI-ból nekik. Most folyik a lektorálás, jövő hétre nyomtatják nekünk, amennyit kérünk.

Elvileg ugye protokolláris célokra van elkülönítve az MTT-ktsgvetésből, de nem tudom, jelenleg hogyan áll a kassza. Utánajárok ennek és az ajándékfedezetnek. Diplomáciai ajándékot már adtunk Wolfgangéknak, még Socán, most valami jópofa kéne, pl. házi jellegű étel-italnemű, amit ott helyben elfogyaszthatnak. Majd sütök valamit.

Programot is jó lenne vinni, mit gondoltok erről? Olvasható a rendezvény profilja a honlapon, ami beleillik, azt vihetjük.


További ötleteket várunk szeretettel, bárkitől!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378115 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Sötét Úr írta: JÖVÖK! (Bocsi a kiabálásért...)

:D (És az autód is jön? ;) )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378114 Írta: Sötét Úr
JÖVÖK! (Bocsi a kiabálásért...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378098 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Wolfgang válaszolt, az írta, jó lenne, ha legkésőbb jövő hét elején meg tudnánk mondani, hányan megyünk, mert akkor kell a szállást pontosítania, és hogy fizethetünk a helyszínen is készpénzben, nem gond.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378092 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta: Üdv!

Kicsit bezavarnék, de asszem a dolog ide tartozik.
Ajda a hét végén/jövő hét elején kis hazánkba látogat. Benne volna egy kis baráti sörözésben. Lenne bárki, aki csatlakozna?

Szegények nem tettek minket tiltólistára mikor a legutóbb lekésték a vonatot a helyiség megnézése miatt?
Szvsz hívd/hívjátok el belga sert inni, mer az jó.

Az Blaź volt, nem Ajda :D
De amúgy alig hiszem, hogy két teljes napon keresztül tartana a móka :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378073 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Írtam Wolfgangnak, még nem válaszolt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378063 Írta: Alyr Arkhon

Felagund írta: Üdv!

Kicsit bezavarnék, de asszem a dolog ide tartozik.
Ajda a hét végén/jövő hét elején kis hazánkba látogat. Benne volna egy kis baráti sörözésben. Lenne bárki, aki csatlakozna?

Szegények nem tettek minket tiltólistára mikor a legutóbb lekésték a vonatot a helyiség megnézése miatt?
Szvsz hívd/hívjátok el belga sert inni, mer az jó.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378053 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdv!

Kicsit bezavarnék, de asszem a dolog ide tartozik.
Ajda a hét végén/jövő hét elején kis hazánkba látogat. Benne volna egy kis baráti sörözésben. Lenne bárki, aki csatlakozna?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378052 Írta: Leguanember
Sziasztok!

Elnézést, hogy elmaradtam innen, sok volt a teendőm.

Nem, nem írtak külön nekünk, de mi is azt a kontaktot tudjuk, amit kiírtak, Wolfgang emilcímét.

Részemről rendben van még a dolog.

AZ utalásra rákérdezzek azért? Vagy Te, Sil, rákérdeznél? Nyilván nekik ott könnyebbség, de ha innen mennénk négyen, nem biztos, hogy életfontos utalni. Az utalásnak is van költsége, nem is kevés.

A héten akkor forródrót itt a topikban.


(Mostani euróárfolyam dulván 300 Ft, már jóval korábban írtam, hogy 15-20 000 Ft körül lesz az összeg.
A jelen helyzetben a legjobb a kb. 260 Ft-os árfolyam lehetne, lehetett volna, kb. 3000 Ft differencia.
22 500 Ft a 75 euró, a 70 euró meg, ami ha jól értem, ránk is vonatkozik, az 21000. Ez van most.)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378045 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
OK, Ádámnak is írtam.

SÚ, kb mikorra tudsz majd biztosat?

Ja, egyébként nekem megvannak a pontos adatok az átutaláshoz, ha majd kellenek (a teljes IBAN bankszámlaszám, Swift-kód meg hasonlók, mert ugye külföldre kell utalni), pár hónapja elkértem, amikor újságot rendeltem tőlük.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378044 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Sil írta: Ádám számát tudja valaki? Ő sem járt erre mostanában. :(

Asszem klubhelyiség és raktár topicban megadta a pénteki gyülekezés kapcsán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378041 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Patiszon írta: Hajlandóságot jeleztem, de megláttam az árat, és elment tőle a kedvem... Inkább Szlovéniára gyűjtök...

dettó. a mostani forint-euró árfolyam mellett ez nekem most nem fér bele. aki megy annak nagyon jó utat és kintlétet!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378038 Írta: Sötét Úr
Meg is kaptam az SMS-t jól, és szervezkedem, de még mindig nem tudok konkrétumot mondani. Ha megyek, akkor egy autó már biztos. Egyelőre azonban szervezési gondokba vagyok merülve, úgyhogy a jelentkezéssel-átutalással is késnem kell. :( Remélem, hogy ez nem jelent túl nagy gondot. Megpróbálok írni Thorondornak.
Amúgy meg cefetül honvágyam van! (Még mindig, sőt, éppen azért...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378029 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
OK, ez már valami, hogy legalább nem maradtam egyedül egyelőre. Szerintem is az utazás a kritikus pont, de ahhoz kellene tudnunk, ki jön még, és mivel.
SÚ-nak írtam SMS-t, hogy nézzen be a topicba, Ádám számát tudja valaki? Ő sem járt erre mostanában. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378016 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én továbbra is tervezek csatlakozni, ha megyünk többen - ha az utazás nem túl drága, akkor beleférnek ezek az árak, és sztem részemről az euro-átutalás is megoldható, de tényleg tudni kéne sürgősen, hogy megyünk-e és hogy megyünk - meg én eléggé elveszett vagyok a dologban, szóval ami infóról nem szóltok, azt nem veszem észre, és az utazási szervezkedéshez se nagyon tudok hozzászólni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378012 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
SÚ? Ádám? Meta? Többiek?
Nem kaptunk semmi bővebb infót emailben?
22-ig kéne elvileg jelentkezni meg átutalni a pénzt, az meg mindjárt itt van.

Én továbbra is mennék, de egyedül nem utazok ilyen messzire, az úgy nem buli. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377982 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Hajlandóságot jeleztem, de megláttam az árat, és elment tőle a kedvem... Inkább Szlovéniára gyűjtök...

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377935 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Akinek van facebook accountja: Sočás videó (ha nem műxik a link, Rebeka neve alatt elvileg megtaláljátok)

Szerintem nagyon nyűűű ^^

Ellenben az én ausztriai utazásom közben kérdésessé vált, ha tudjuk, mivel mennénk, majd jelzem, hogy hogy alakol végülis :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #377853 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Na erre olyat találtam, h. 3:15 az út Bécsből, linzi átszállással (ott 20 p várakozást tartalmaz ez a menetidő) Grein-Bad Kreuzen Bahnhof-ra, és onnan 10p buszozást ír még Bad Kreuzen Ort/Umfahrung megállóba. Továbbra se tudok németül, úh. nemtom mi a különbség :D Teljes áru jegy 26,30 euró ezért (nemtom, hogy lehet átállítani diákra). (Rendes menetrendet se találtam, konkrét időpontra kell beállítani...)

Asszem, kéne az a kocsi... :rolleyes: Talán ha SÚ hazaér, már meg tudja mondani, hogy tud-e jönni. Más autós?

Egyéb autós lehetőség ugye az utasközvetítős módszer: pl. megnéztem a Kengurút, Linzbe 3700 benzin + 1200 közvetítési díj = 4900 Ft lenne, egyelőre egy Németországba (Erlangenbe) menő autós van fent május 1. reggeli indulással 3 férőhellyel, de ahogy nézem sokan szoktak Ausztriába/No.-ba menni, úh. sztem lesz még.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377844 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Kincső (Thilanna) írta: Egy másik Burg Kreuzent talál, 19 percre Bécstől,

Szerintem magát a települést Bad Kreuzennek hívják, Burg Kreuzen csak a vár neve. Egész közel van Amstettenhez.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377839 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
He... hetven-hetvenöt euró? *nyel egyet*
Úgy érzem, sürgősen ki akarjuk találni, hogy milyen programot viszünk nekik az ingyen helyért :D (Ha 5-10-en megyünk, és a 70 eurós árral számolunk (a lenti listáról csak Meta nem tag), akkor a kedvezményt szétosztva csak 56-63 euró közé jön ki.)

Hmm, izé... én próbáltam keresni vonatmenetrendet itt (hogy legalább tudjuk, mennyi az annyi), de németül ugye nem tudok, és angolul sem sikerült megértetnem magam a honlappal. (Egy másik Burg Kreuzent talál, 19 percre Bécstől, ill. csak pdf-ben hajlandó menetrendet adni - bár lehet, h. én vagyok a béna, néha az az érzésem, hogy az angol nyelvű honlapokra van egy taszító aurám :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377829 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Itt a véglegesnek tekinthető program:
www.oetg.org/forum/viewtopic.php?id=1370
És a jelentkezés módja + árak:
www.oetg.org/forum/viewtopic.php?id=1371

Mivel a 3 napos verzió is igen húzós, 75 (ill. 70, valamelyik Tolkien Társaság tagjainak) euró, és a programok sem igazán kezdődnek el péntek délutánig, van egy olyan érzésem, hogy ebből tényleg 3 nap lesz.
Ha mégis sikerülne kocsival mennünk (vonattal jóval behatároltabbak a lehetőségek), becélozhatnánk a délutáni érkezést is, mennyi idő kb az út? Linzhez közelebb van, mint Bécshez. Én kb 10-re tudok fent lenni Pesten legkorábban (máj. 1-jén nincs ennél korábbi buszom sajna).
Nem küldtek emailben valami külön tájékoztatót? Mennyire korlátozott a helyek száma, hányan mehetünk? Jó lenne egyébként, ha lehetne a szállást ott fizetnünk kp-ben, mert külföldre elég drága az átutalás (OTP-nél pl több mint 2000Ft még webbankon keresztül is, amúgy meg a duplája).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.524 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére