Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Több
14 éve 8 hónapja #383093 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
a Lassiba várjuk szeretettel a Soča-i élménybeszámolót^^ még addig, míg friss az élmény :)
ki vállalkozna a megírására? :cool:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #383090 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Kincső (Thilanna) írta: Mivel még mindig nagyon szeretnék Oxfordba menni szeptemberben (főleg, hogy a szlovének is mennek), de a 40 fontos részvételi díj elég riasztó, és igazából akkor mennék, ha többen mennénk, és lenne kinek megmutatni a várost, elkezdtem utánanézni az utazási lehetőségeknek.

Évek óta gondolkozok rajta, hogy el kéne menni egyszer, de ez továbbra is nagyon drága. 40,5 font, és akkor még nincs benne se a kaja, se a szállás (ami külön-külön is több ennél), előre kell fizetni a regisztrációkor, és még az utazás is hozzájön... :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383082 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Jajj, nagyon remek volt! Annyira örülök, hogy sikerült kijutnom! Beleszerettem a hegyekbe! Még szeretném őket látni és megmászni :) Meg persze fürdőzni a Sočában ;)
És köszi Estel a dalt :)
SÚnak, hogy elvitt és aztán egészen haza is hozott :)
Meg persze köszönöm mindenkinek, aki ott volt :) Na zdarovje! (vagy vmi hasonló) :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383081 Írta: Estel Adániel
Nagy örömmel hallom, hogy sikerre vittétek a Cormallen Praise-t odakünn is! :D
Köszönet érte! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383075 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Halihó!

Nos, azt hiszem, egy remek hétvégét tudhatunk magunk mögött - melynek kulcsszava természetesen a "nemzetközi kapcsolatok építése" :P :D

Köszi minden útitársnak, élmény volt veletek. Nagyon jó volt látni, mekkora sikere van-volt a music workshopnak, és hogy az osztrákok is mondták, hogy mehetnénk nekik is tartani :) és persze a rengeteg beszélgetés, esti tábortüzezés, éneklés, sočázás, clubfighting-viking-frizball(nézés), nemalvás, Laško és fura szlovén kaják, kvíz (ami szvsz a leggyengébben sikerült a 3ból (=tavalyi és idei sočai és burgkreuzeni)), vetítés, stb. - leírni úgysem lehet mindezt.

Mivel még mindig nagyon szeretnék Oxfordba menni szeptemberben (főleg, hogy a szlovének is mennek), de a 40 fontos részvételi díj elég riasztó, és igazából akkor mennék, ha többen mennénk, és lenne kinek megmutatni a várost, elkezdtem utánanézni az utazási lehetőségeknek.

1. Busszal Népligettől Londonig (onnét óránként mennek buszok, és pont a Victoriától, ahol letenne minket ez). Rohadt hosszú, 25-26 óra, ellenben neten megvéve oda-vissza 18900 Ft/fő. (Korlátozott számban kapható, nem visszaváltható jegy.) Csütörtökön nem indul, visszafelé pedig reggel, így egy szerda-hétfő jön szóba:
ind. 15:30 Bp. érk. (csüt) 16:45 London
ind. 08:00 London érk. (kedd) 11:15 Bp.
(jobban meggondolva a menetidő eltérése az óraátállításból is adódhat)

2. Repülővel, fapadossal. Gyors, kényelmes, de egyelőre csak drágábbat találtam. További hátránya, hogy a repterekről valahogy be kell jutni a belvárosba is (kivéve, ha megy onnét busz Oxfordba, amit én nem tudok). Amit találtam, az oda Gatwick, vissza Luton (gyk. ezek reptérnevek :) ). Véletlenül a legolcsóbb szintén szerda-hétfő:
ind. 20:45 Bp. érk. 22:20 London 15800 HUF
ind. 10:20 London érk. 13:50 Bp. 10766 HUF
De ez csak az easyjet pillanatnyi állása, ami két dolgot jelent: az idő előrehaladtával drágul, ill. más társaságnál lehet olcsóbb.

Szállásra egyelőre nincs ötletem, hol lehetne olcsót találni. Jó lenne megkérdezni a szlovéneket is, hogy ők hogyan oldják ezt meg.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382950 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Attila írta: Mennyi az a pénz, ami mindenképpen szükséges (€ és Ft)?
Patiszon: Tudod, mint a Gálvölgyis időjárás-jelentésben: " A holnapi nappali hőmérséklet 0 és 40 Celsius-fok közé tehető, az éjszaki pedig -20 és +25 Celsius-fok közé. Lesz olyan hely, ahol esni fog az eső, és lesz olyan is, ahol nem. Helyenként zápor zivatar, helyenként hóesés és erős napsütés. :D

Én a részvételi díjon felül 10 eurót viszek (tudtommal nincs bolt a közelben), és kb. tízezer forintot útiköltségként és ezen felül 3-4 ezer forintot költőpénznek.
Hm, nem is lesz olyan rossz idő. :)
6 napos előrejelzés Bovecre: www.snow-forecast.com/resorts/Bovec/6day/bot

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382948 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Mennyi az a pénz, ami mindenképpen szükséges (€ és Ft)?
Patiszon: Tudod, mint a Gálvölgyis időjárás-jelentésben: " A holnapi nappali hőmérséklet 0 és 40 Celsius-fok közé tehető, az éjszaki pedig -20 és +25 Celsius-fok közé. Lesz olyan hely, ahol esni fog az eső, és lesz olyan is, ahol nem. Helyenként zápor zivatar, helyenként hóesés és erős napsütés. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382946 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Hát, én nem szoktam vegás lenni, de ha kell, bevállalom :D Majd viszek itthoni szalámit :P
Jellapot én is küldtem.
A bevásárlás jó ötlet, szinte bármi otthon hagyott cuccot be lehet szerezni, de adja Isten, hogy ne hagyjatok otthon semmi fontosat :)
Pl: evőeszköz, (+tányér, bögre), hálózsák, meleg cuccok (az időjárás előrejelzés szerint lesz nap és eső is, meg persze hegyek közt leszünk), esőkabát/esernyő, zseblámpa, papucs, törölköző, pizsama (én ezeket szoktam leggyakrabban otthon hagyni), elemek, mobiltöltő, igazolványok, gyógyszerek... hirtelen ennyi. Ja, és sok jókedv :)

Jah, és találtam angol nyelvű beéneklést, bár a legegyszerűbb, csak skálázás az angol személyes névmásokra :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382945 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Remek, köszönöm, akkor 9:45-re a Moszkván leszek.
Ja, én is küldtem lapot, és nem vagyok vega :) =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382944 Írta: Anglachel/Gurthang
Rendben, akkor én is nyilatkozom. Nem tudom mennyi szajré van, de mindeneserte akkor fél tízre ott leszek a Bimbó úton, ha 5-10 perc alatt be tudunk pakolni, akkor háromnegyed tízkor mi is fel tudjuk venni az embereket a Moszkván. Nem tudom még, hogy hol fogok parkolóhelyet találni, valószínűleg a Vérmező utcán, de majd odamegyek a metrókijárathoz és elég magas vagyok, úgyhogy remélem észrevesztek, és mutatom az utat.

Nem igazán ismerem a Budapest-Fehérvár távot autóval, de ha ti a népligettől egy óra alatt ott vagytok, akkor mi is a Moszkvától.

Akkor akiket várok:
Ádám 9:30kor Bimbó út
Kincső, icke 9:45 Moszkva tér

Még annyi, hogy végülis a forddal megyünk, anyósom kocsijával, és nincs benne se cd lejátszó, se mp3, se usb kimenet. Ami van az a kazetta meg a rádió :D Dehát lehet énekelni, úgyis kell gyakorolnotok (:

Ja és én vegás vagyok.

Hozzáadva 08.05.2009 20:57:56:

Leguanember írta: - lehetne ezért egy vásárlást beiktatni Magyarországban, útba eső hiperpiacon, ha van rá sokunknak igénye (nekem lenne)

Budaörs Auchan?

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382943 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Leguanember írta: Fejből nem tudtam, vajon hányan igénylünk vegakaját, ezért blöfföltem hármat.
Ki kérne vegakaját? Még szólhatok neki erről.

Én, de én küldtem jellapot, és bejelöltem.

Leguanember írta: - lehetne ezért egy vásárlást beiktatni Magyarországban, útba eső hiperpiacon, ha van rá sokunknak igénye (nekem lenne)

Nekem is lenne.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382941 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Fehérvár, vasútállomás, 10:10 megerősítve, Attila, meg foglak ismerni, nyugi. :) Sötétkék Volkswagen Vento GNN kezdetű rendszámmal. 10:50 Fehérvári pihenőhely oks.

Igen, schengeni és EGT tagállam állampolgáraként jogunk van határellenőrzés nélkül bármikor és bárhol (tehát nem csak a kijelölt határátkelőhelyen) az országból kiutazni, és 6 hónapon belül 90 napnál nem hosszabb ideig egy másik EGT tagállamban tartózkodni, amennyiben személyazonosításra alkalmas (mindegy mikor kiadott) érvényes arcképes igazolvány van nálunk: útlevél, vagy személyi igazolvány.
A magyar jogosítvány sajna tényleg nem alkalmas külföldi utazáshoz személyazonosítóként.

(Az útlevél azért jobb utazáshoz, mert ha netán elhagyja az ember, nem akkora gond, mintha a személyi igazolványával tenné ugyanezt, ráadásul az útlevelet itthon is el kell fogadnia annak, aki netán igazoltat.) Igazoltathat egyébként a Rendőrség (úgyis mint a határellenőrzésért felelős szerv), illetve a Bevándorlási Hivatal itthon, kint gondolom ugyanígy. Egyébként a schengeni területen a nem határon végzett ellenőrzés a vicces mélységi ellenőrzés névre hallgat. Ennek keretében schengeni területen bárhol, bármikor kérhetik az arra jogosultak az okmányokat ellenőrzés céljából, amit köteles átadni a polgár.
Ha valakinél nincs okmány, akkor bizony előállíthatják a rendőrségre, és a közös kapcsolattartási ponton keresztül megkeresik Magyarországot, majd az arra illetékes egyszercsak a népességnyilvántartásban történő ellenőrzést követően közli, hogy igen,a kérdezett magyar állampolgár, van neki szabad mozgásra joga, csak nem vitt magával okmányt, engedjétek el nyugodtan. Ezt úgy kb. 2 óra alapjáraton.:rolleyes:
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382938 Írta: Leguanember
A nagy jószagú helyzet:

Voltam raktárban, megvan a szajré, itt van nálam.
Egy autómágnes hibádzik mindössze, meg nem volt időm a merő sár narancssárga szörnyet kibogozni, úh majd a helyszínen imádkozunk egy hosszabítóért, de vannak hangszerek, jelmezek, mágnes és még csokiöntet is.

Anglachel, nagyon hálás lennék, ha engem útba tudnál ejteni a szajré miatt. Bimbó út-Gábor Áron sarok. 124/3.
Igyekszem minimalizálni a saját csomagom, tegyetek Ti is úgy, kérem az útitársaimat. Azaz Székesfehérvárig mi visszük a szajrét ezzel az autóval, ott meg szétoszhatjuk.

Felhívtam Mitját, hat jellap érkezett be, de tájékoztattam, hogy 11-en megyünk, és csak örült, mondta, hogy NO PROBLEM. Nagyon várnak minket!
Fejből nem tudtam, vajon hányan igénylünk vegakaját, ezért blöfföltem hármat.
Ki kérne vegakaját? Még szólhatok neki erről.

Music Workshopra ment az ötletelés tegnap, és haladtunk vele, kezd összeállni. Ma este kilenc-fél tíz körül még beszélhetünk róla.

Indulás-érkezéshez plusz:
- érkezés a helyiek szempontjából késő délután, öt-hét közt lenne a legjobb, úgyhogy elkényelmesedhetünk, a legkisebb közös tempóval nyugodtan mehetünk
- lehetne ezért egy vásárlást beiktatni Magyarországban, útba eső hiperpiacon, ha van rá sokunknak igénye (nekem lenne)

Asszem ennyi jelenleg.

Páp, Ádám

jaj, a számom: 20/2547811

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382935 Írta: Sötét Úr
Volt vakegér angolul, de már meggyógyult. Meg nem is rímelne, sz'al jobb a drunken deer. Szerintem.

icke: Népligetnél*, 9:50-es indulással (Sil buszának érkezésétől függően):
Meta
Nido
Patiszon
Sil
Su
Székesfehérváron 10:10-kor? a pályaudvarnál:
Attila
Stara
Anglachel kocsiját nem tudom, azt nem követtem figyelemmel. :) De a személyek:
Anglachel
Ádám
icke
Kincső
Fehérvár pihenőhely, kb. 10:50-kor (+forgalom)
Mindannyian ;)

FONTOS! Ilyenkor nyáron előfordul, hogy a schengeni belső határok környékén szúrópróbaszerűen ellenőrzések vannak, úgyhogy személyi igazolványt, vagy útlevelet mindenki hozzon magával. (Még sohasem állítottak meg, de ez nem jelenti azt, hogy ha nincs papír nálam, akkor sem fognak.) A jogosítvány schengeni viszonylatban nem alkalmas személyazonosság igazolására! (Jól tudom, Stara?)

*Sil, Meta: ott találkozunk, ahol Ausztriába menet is tettük. Patiszon: a Fradi pályával szemközti oldalon az Üllői úton, a felüljáró alatti parkolónál találkozunk. (Ferdén szemben a buszpályaudvarral, a Belváros felé - de hívhatsz nyugodtan, ha nem találsz. ;) )
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382925 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Kincső (Thilanna) írta: (szakértőnk szerint vakegér nincs angolul. :P )

Miért, van a vakegérnek valami spéci jelentése? Mármint nem csak vak egér? Futkosó vak egerek tuti vannak angolul... Lehet, hogy nem jön ki, és ezért nem tudjuk belerakni, de kell lennie... A három vak egér c. Agatha Christie könyv pl.? "Three blind mice. Three blind mice. / See how they run. See how they run. ..." kezdetű gyermekdalocska vagy mi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382924 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Kérnék egy áttekintést/összefoglalást arról, holnap ki, kivel, hol, mikor találkozik, mert nevezzetek bambának, de én elvesztettem a fonalat :) = Plusz kérdés, a raktárbeli cuccokkal mi lesz?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382912 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Internacionalizáljunk egyszerű dalokat projektünk keretében eddig a következőt alkottuk:

among orks the poor elf fighter
poor elf figther feels no fear
fearless, because in heart and soul
he's stronger than any spear

among the elves poor old Morgoth
trembles like an aspen-leaf
and if all the men are coming
runs away like a drunken deer

(szakértőnk szerint vakegér nincs angolul. :P )
De lehet javítani rajta :)

Továbbá keresünk angol beénekléseket! (mint a "mendegél a mandarin", csak angolul)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382911 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Halihó!
SÚ: nekem is jó természetesen a korábbi indulás!
Többiek: bocsi az msn miatt, még holnap is agyalhatunk. Meg a 8 órás út alatt :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382907 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Ádám most írt sms-t, h. bizonytalan ideig de min. fél órát késik, szóval elkezdhetjük nélküle. Én csak Attilát és Metát látom, ha van más, az tegye magát láthatóvá pls! (msn címem: kincso'kukac'axelero.hu)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 13 éve 9 hónapja #382906 Írta: Sötét Úr
Nem tudom, hogy a többiek mit szólnak hozzá, de szerintem Fehérvárig beférsz hozzánk, Meta! MP3/FM transzmitterem nincs, pendrive-val nem boldogulok, de MP3 CD jöhet, azt mehetünk! ;) Humorról meg majd szokás szerint gondoskodik a GPS ;) Aki még nem ismerné Redd Kapitányt, a Vörös Kalost, annak íme:
[center:2izcndvf]
Melléklet:

(Link, klattyintásra megnyílik nagyobban, ha jól csináltam...)[/center:2izcndvf]

Ádám, a Mereth Ethuil óta nálam van az egyik mágnes, hozom, ne keressétek!
Utolsó szerkesztés: 13 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382905 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Stara írta: Okés, ott leszek előreláthatólag 10.10-re a vasútnál, de a parkolóban,ahol a taxik is vannak, nem a buszmegállóknál, mert a buszok szerintem nem örülnének, ha odaállnék. Kényelmesen bepakolunk, stb.

Meta, szerintem, akkor nyugodtan gyere vonattal, ha nem gond. :)
A fehérvári vasútállomás főbejáratán kijössz, és balra fordulsz, ott van a parkoló, bár nem néz ki annak. Próbálok majd feltűnő helyre állni. :) De ha a kocsit választod az is tökéletes. :D

Még valami eszembe jutott, a kocsiban rádió van, de még kazettás, meg egy MP3/FM transzmitter, amin usb csatlakozási lehetőség van, ennek fényében lehet kedvenc zenét hozni, mondjuk pendrive-on, ha szeretnétek. :)

Nem is arra gondoltam, hogy állj be a buszmegállóba. :D Ha lehet egy nagy kérésem, akkor valamivel jelezd, hogy te vagy te, mert Dreamer mellett is szimplán elmentem, a tábor kezdőnapján. :D :cool:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382904 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Okés, ott leszek előreláthatólag 10.10-re a vasútnál, de a parkolóban,ahol a taxik is vannak, nem a buszmegállóknál, mert a buszok szerintem nem örülnének, ha odaállnék. Kényelmesen bepakolunk, stb.

Meta, szerintem, akkor nyugodtan gyere vonattal, ha nem gond. :)
A fehérvári vasútállomás főbejáratán kijössz, és balra fordulsz, ott van a parkoló, bár nem néz ki annak. Próbálok majd feltűnő helyre állni. :) De ha a kocsit választod az is tökéletes. :D

Még valami eszembe jutott, a kocsiban rádió van, de még kazettás, meg egy MP3/FM transzmitter, amin usb csatlakozási lehetőség van, ennek fényében lehet kedvenc zenét hozni, mondjuk pendrive-on, ha szeretnétek. :)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382903 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Nekem jó úgy is, ha autóval megyek Fehérvárig, csak beférek-e, ha olyan sok a cucc? Mert gondolom Budapestről jön a rakomány... Egyáltalán nem ragaszkodom a vonatozáshoz, de nem jelent sok problémát (kényelmesen húsz perc a Déli, késésben tíz :D ), szóval abszolút alkalmazkodom, ahogy nektek kényelmes és egyszerűbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382902 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Stara írta: Attila, nekem jó, de ha Meta nem vonattal netán, akkor én nem ragaszkodom feltétlenül a vasútállomáshoz, lehet, máshol is.

Én azért örülnék annak, mivel a Fiskális úton lakom, és a buszmegálló kb. 3 házra van tőlünk, és egyenesen el tudok onnan jutni a vasútállomásra. ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382900 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Attila, nekem jó, de ha Meta nem vonattal netán, akkor én nem ragaszkodom feltétlenül a vasútállomáshoz, lehet, máshol is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382899 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Stara írta: Meta: üdv nálam!:) Jó lesz az akkor úgy, hogy Fehérvárig beülsz SÚ-hoz, és utána átülsz hozzánk, vagy inkább vonatozol Fehérvárra? Vonat beér 10.10-kor, utána meg 10.16-kor úgy látom.

Fehérvári különítmény, 10:40 körülre legkésőbb akkor kimegyünk a fehérvári pihenőhöz, a parkolóba, a tel. számom mindjárt olvasható a profilomban.

Attila, hol talállak meg, és mikor?

Elvileg a buszom (31) 10:14-re ér be, szóval, gondolom valahol ott a buszmegállóknál. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382897 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Meta: üdv nálam!:) Jó lesz az akkor úgy, hogy Fehérvárig beülsz SÚ-hoz, és utána átülsz hozzánk, vagy inkább vonatozol Fehérvárra? Vonat beér 10.10-kor, utána meg 10.16-kor úgy látom.

Fehérvári különítmény, 10:40 körülre legkésőbb akkor kimegyünk a fehérvári pihenőhöz, a parkolóba, a tel. számom mindjárt olvasható a profilomban.

Attila, hol talállak meg, és mikor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382896 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

icke írta:
Anglachel - Ádám, Anglachel, icke, nido
Stara -Attila, Meta, Stara
SÚ - Kincső, Patiszon, Sil, SÚ

Tudomásom szerint Nidó és én fordítva vagyunk, kivéve ha Te nem a topicból szedted az infód :)

És természetesen nekem is jó a "korai" indulás.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382894 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Nekem jó a reggeli, 10:30-as indulás. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382893 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Nekem továbbra is jó a reggeli indulás, akár a Népligettől, akár a Moszkvától.

Jelenlegi eloszlás:

Anglachel - Ádám, Anglachel, icke, nido
Stara -Attila, Meta, Stara
SÚ - Kincső, Patiszon, Sil, SÚ

Szóljatok, ha mégsem így van :) =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.552 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére