Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Több
13 éve 8 hónapja #391564 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Kaptam üzit FB-n, hogy valóban megváltozott az időpont, szeptember 24-26-ra.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391503 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Az időpont még lehet, hogy változik, eredetileg el akarták tolni egy héttel (09.24-26-ra) valami zenei fesztivál miatt, ami pont a várban lesz. (Új fórumuk van, és valamiért nem importálták a régi hozzászólásokat, és úgy tűnik, ezt elfelejtették.)
Engem érdekelne, tavasszal nem voltam. Most sem lesznek amúgy sokan, 40 fő a max létszám, de ők eleve nem egy népes társaság.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391497 Írta: Sötét Úr
Esély van, de még nem látom át teljesen, hogyan alakul a szeptemberem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391494 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én is kaptam meghívót FB-n.
Van rá esély, hogy menjünk?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391467 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Lasse Lanta (osztrákok őszi talija):
szeptember 17-19. Burg Kreuzen
részvételi díj: 70 EUR Tolkien társaságok tagjainak, 75 EUR mindenki másnak

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391276 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Nem, nem jött össze, mindkét autó sofőrje visszamondta, és mindössze annyit tudtunk tenni, hogy az összes jogsis embert végigérdeklődtük. Sajna senkinek nem volt alkalmas :(= Majd jövőre.
(Mellesleg holnap reggel indultunk volna...)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391273 Írta: Sötét Úr
Ha tudtak menni, akkor már valszeg úton vannak! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391271 Írta: Leguanember
Mi újság, tudtok végül menni? icke hívott fel, onnan tudom, hogy sofőrgondok merültek fel.
Lett megoldás?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391066 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Metaflora írta:

Leguanember írta: VLS-re ki megy végül? Azt hiszem, Ryana válla felett Facebookon láttam, hogy Orsie leadta a jelentkezését.
Megerősítés? cáfolat?


Én is láttam ilyet facebookon :P Én is jelentkeztem. Meg van a közös leutazásnak egy esemény is, bár van, aki jön és nem jelezte itt biztosra:

icke írta:
Úgy gondoltam, ideje lenne kicsit ránézni az idei sočai kirándulásra, úgyhogy van Facebook-esemény ( link ), aki még nincs a meghívottak között (elég random pipálgattam be őket az ismerőseim közül), az is nyugodtan jelentkezzen, és rakjuk össze ezt a cuccot :) =


De jó lenne, ha valahol (mondjuk itt?) mindenki jelezné, aki jönne / jelentkezett / jelentkezni fog, meg valószínűleg nem lesz elég egy autós ember, és már nem sok idő van beszervezni továbbiakat :)

igen, jelentkeztem, és Fox is, de ha nem lesz még egy kocsi meg valaki, aki vezeti, akkor bebukjuk sajnos, úgyhogy kéremszépen valaki vállalja be ezt a feladatot!^^

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #390711 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
(én jelentkeztem, de a visszaigazolós emailben lévő link egy 404 erroros izére mutatott, szóval szerintem nem nagyon vagyok jelentkezve. De mindegy is, mert valószínűleg Hollandiában leszek akkor. Vagy ha ott nem akkor Pécsett. De inkább Hollandia :) )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #390520 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én idén sajnos nem tudok menni, túl közel került hozzá a tábor, nem kapok szabit ilyen közel egymáshoz nyáron. :( Az Oxonmoot viszont előzetesen érdekel, egyszer tényleg el kéne már menni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #390510 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Leguanember írta: VLS-re ki megy végül? Azt hiszem, Ryana válla felett Facebookon láttam, hogy Orsie leadta a jelentkezését.
Megerősítés? cáfolat?


Én is láttam ilyet facebookon :P Én is jelentkeztem. Meg van a közös leutazásnak egy esemény is, bár van, aki jön és nem jelezte itt biztosra:

icke írta:
Úgy gondoltam, ideje lenne kicsit ránézni az idei sočai kirándulásra, úgyhogy van Facebook-esemény ( link ), aki még nincs a meghívottak között (elég random pipálgattam be őket az ismerőseim közül), az is nyugodtan jelentkezzen, és rakjuk össze ezt a cuccot :) =


De jó lenne, ha valahol (mondjuk itt?) mindenki jelezné, aki jönne / jelentkezett / jelentkezni fog, meg valószínűleg nem lesz elég egy autós ember, és már nem sok idő van beszervezni továbbiakat :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #390502 Írta: Leguanember
Sziasztok!

Elhanyagoltam az utóbbi időben a topikszervezést, de annyi időm volt, hogy rápillantsak olykor, és köszönöm az itt és az utazásban is aktív tagoknak egyaránt, hogy a külföldi kapcsolatainkat éltették addig is.

VLS-re ki megy végül? Azt hiszem, Ryana válla felett Facebookon láttam, hogy Orsie leadta a jelentkezését.
Megerősítés? cáfolat?

Közben érkezett Oxonmoot-meghívó is a nemzetközi levlistán, beillesztem ide:

Oxonmoot 2010
or, "Let's meet in Oxford in September"
24th - 26th September, Lady Margaret Hall, Oxford

A weekend of Talking Tolkien, friendship and Fellowship, academic talks and papers, a fiendish quiz, an Art Show, Merry & Pippin's Dance Workshop, a Dealers' Room, and Enyalië (act of remembrance at Tolkien's grave).

Oxonmoot is the special event of the Tolkien Society year held on a weekend close to Bilbo & Frodo's birthdays in an Oxford college. There is a range of activities such as academic talks & papers, workshops (see the Call for Papers below if you wish to offer something), new/second-hand and rare book dealers, an art show (with professional and amateur works), plus a quiet area where you can drink tea, fill up the corners and chat with old or new friends. Of course there is also a party including a masquerade (costume is optional) and entertainments. It is a great time for making new friends in the Society. On Sunday there is a wreath laying and short act of remembrance, Enyalië, at Tolkien's grave.

Registration Rates:
£28 (members) or £33 (non-members), reduced rates for under-16s
until 31st July (add £7.50 to each rate thereafter)

Accommodation and meals available within Lady Margaret Hall College separately
(see booking form for details)
www.oxonmoot.org

Last date for advance bookings (registration, accommodation and meals)
3rd September '10

As noted above rates rise after 31st July, day rates may be available later.

E-mail enquiries: bookings AT tolkiensociety DOT org



Call for papers

If you wish to present a paper, chair a discussion, run a workshop, or otherwise educate and entertain your fellow Tolkien fans during the day, please contact dte AT Oxonmoot DOT org
Closing date for papers etc is 14th August '10

The Tolkien Society is an organisation which contracts with Lady Margaret Hall for the use of facilities, but has no formal connection with The University of Oxford

Any queries regarding this Press Release should be addressed to: TS Publicity Officer, e-mail publicity AT tolkiensociety DOT org

Menne valaki? Én biztos nem tudok sajnos.
Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389646 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
VLS trailer:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389040 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
A VLS-re június 30-ig lehet jelentkezni a kedvezményes, 15 EUR/nap áron, utána 18 EUR/nap lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388856 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Úgy gondoltam, ideje lenne kicsit ránézni az idei sočai kirándulásra, úgyhogy van Facebook-esemény ( link ), aki még nincs a meghívottak között (elég random pipálgattam be őket az ismerőseim közül), az is nyugodtan jelentkezzen, és rakjuk össze ezt a cuccot :)=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388737 Írta: Sötét Úr
Nagy hosszadalmasan, de azért felkerültek a Mereth Ethhuil normál képei is a képMutatóra. Fent vannak azok a képek is normál változatban, amelyek az előzőleg ajánlott 3D-s verzióban már láthatóak (?) voltak.
Sil, megtennéd, hogy felteszed a linket hozzájuk is? (A képMutató felhasználói felülete átállítható németre is.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388712 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Osztrákokhoz kitettem, írtam is kicsit németül mellé.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388703 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Halihó!

Aki esetleg személyesen vált szót, levelet külföldi barátainkkal, az most már elküldheti nekik a külföldiek tábori jelentkezési űrlapját is! 8-) Határideje: 2010. június 15. (szükség esetén hosszabbítunk majd, de ezt nem kell tudják rögtön :P )

Ádám már feltette a nemzetközi tolkinicska levlistára meg egy-két külföldi fórumra, elvileg elküldi nekem, hogy pontosan hova, és akkor berakom. (Vagy ide is írhatod rögtön, Ádám, ha előbb olvasod. :) )
Ahol nem találjátok, ott nyomassátok légyszi, az angol kiírással együtt .

Kérlek, jelezzetek vissza nekem vagy itt a topicban, hogy hová tettétek ki.

A szlovénekhez, osztrákokhoz, szlovákokhoz, csehekhez, lengyelekhez mindenképpen jusson el, lehetőleg személyes hívás formájában is, ne csak maga a link! :)

Előre is nagy köszönet a közreműködésért! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388674 Írta: Sötét Úr
A többi kép hagyományos lesz. A Wolfsschluchtot meg tudhattam volna, hogy W-vel írják. Donnerwetter. Remélem, hogy mindenhol rosszul írtam, hátha akkor jó sok helyen kell javítanom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388672 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Hmm, volt valahol 3D-s szemüvegem, majd előkaparom. :) A többi kép is ilyen lesz, vagy hagyományos?

Sötét Úr írta: Volfsschlucht

Wolfsschlucht, W-vel. Farkasszurdok. ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388671 Írta: Sötét Úr
A Mereth Ethuilon készült képeket még mindig nem tettem fel, ellenben felkerült pár kép , amit az osztrákok gyűlése idején készítettem, amikor Metával lementünk a vár alatti, Volfsschlucht nevű kis szurdokba, vízesést és búvópatakot nézni. A képek érdekessége, hogy piros-cián szemüveggel megtekinthető 3D-s fotók. (Mivel most ismerkedem a technikával, nem mind százas, de azért van egy-két jól sikerült darab közöttük.) Ízelítőnek egy 3D-s fotó a várról:
[center:3kocli47]
Melléklet:

Burg Kreuzen: a vár bejárata 3D-ben [/center:3kocli47]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388647 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Jóval kevesebben voltak (azt mondták, ez a normál létszám és a tavalyi volt rekord), külföldiek rajtunk kívül egyáltalán nem, amúgy meg olyasmi, mint tavaly.
VLS meghívó széép :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388645 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Meséljetek már, milyen volt?

Hivatalos meghívó a VLS-re:
www.drustvogil-galad.si/VLS12/In ... _GAM12.pdf
(Megint egy program, amire nem tudok menni, mert túl közel került a táborhoz, ilyen közel egymáshoz nyáron tuti nem kapok szabit... :( )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388607 Írta: Sötét Úr

Metaflora írta: Mereth Ethuilt illetően: SÚ és én MEGYÜNK, de természetesen továbbra is nagyon jó lenne még egy-két jelentkező :) (indulás holnap kettő körül)

Az indulás helye: Gaal Mózes u. 5-7-től (a Népligetnél, a Nagyvárad tér felé a második keresztutca jobbra. Ha a Népliget felől jössz, akkor a második keresztutca balra. De lényeges, hogy az Üllői úton gyere.) Ha jössz, hívj előtte, hogy tudjam! ;) (20as, ötnyócvan3 nócvan9huszon3)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388593 Írta: Leguanember
Üdv!

Jó mulatást nektek! Nekem nem fér bele most sehogyse.

SÚ, köszi a jelzést! Feltöltöm én, ne fáradj vele. Egyébként simán ide a hozzászóláshoz is fel tudod tölteni a fájlt, alul a hsz-szerkesztési felületén a jobb oldali fül a Csatolmány feltöltése. Aztán külön kell még a hszhez csatolni.

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388591 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Mereth Ethuilt illetően: SÚ és én MEGYÜNK, de természetesen továbbra is nagyon jó lenne még egy-két jelentkező :) (indulás holnap kettő körül)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388547 Írta: Sötét Úr
Eruanthalon Telcontar a Szlovák Tolkien Társaságtól küldött nekünk egy meghívót a Mereth Aderthad nevű rendezvényükre. Már maga a meghívó megér egy pillantást, nagyon jó lett. A bánatom az, hogy éppen augusztus 6-8 között van, amikor a VLS is. A pdf meghívót csatolmányként küldték, úgyhogy majd felteszem valahova webre, hogy mindenki megnézhesse eredetiben, akit érdekel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388545 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Némi programváltozás:

péntek este:
20.30: The Hunt for Gollum + Born of Hope (utána beszélgetés róla)
utána: Tűz Csarnoka

szombat:
13.30: szabadtéri irodalmi verseny
15.30: íjászat (utána íjászversennyel)
(...)
22.00: Tolkien-kvíz

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388532 Írta: Sötét Úr
Letárgyaltam ma, pénteken kettőkor tudunk indulni! A szombati indulást nem tartom túl jó ötletnek. Ja, és nem Redd Kapitány visz minket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.515 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére