Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Több
14 éve 9 hónapja #382538 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
A szinti nem kell a Cormallen Praise-hez? A tetőcsomagtartó szvsz nem olyan jó ötlet szintiszállításra, mert ott túlságosan felmelegedne, ha marad ez a mostani hőség addig. (Egyszer apám hozott haza egy szintit Németországból, a kocsi hátsó ablakában utazva, és elég érdekesen eldeformálódott, mire hazaért.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382537 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én menni fogok. Ami a szintit illeti, a doboza nélkül lényegesen lecsökken a helyigénye, mivel áll két ilyen zsinórszerű akármiből, az egyik a pedál a másik meg nem tudom mi, az adja az áramot a szintinek (tudom, nagyon kellemetlen, de nem vagyok otthon ezekben a dolgokban), a harmadik pedig maga a szintetizátor. Ami a ritmushangszereket illeti, nagy részük benne van a dobozban, de azt át kellene válogatni, mivel olyan eszközök is vannak benne, aminek szerintem nem ott a helye. Sajnos, néhány hangszert fel kellene újítani, mivel vannak olyanok, amelyeket megviselt az idő.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382536 Írta: Leguanember

Leguanember írta: Tessék, csak tessék, gyönyörű helyre menni jó áron, jó emberekkel, jó emberekhez. Augusztus 6(7)-9., Júliai-Alpok, Soca folyó és falucska.

HIVATALOS MEGHÍVÓ SZLOVÉNIÁBA


Az eddigi jelentkezők:
Meta, SÚ, nido, Sil, Patiszon, Kincső, Stara, icke, Attila, Ádám

Orsie és Fox lemondták sajnos.

Véglegesíteni az idő előrehaladtával egyre sürgetőbb lesz. Autós felajánlásokat ellenben szívesen fogadunk.

PROGRAMRÓL:
Ebben az évben a szlovén szervezők szeretnék, ha egy műhellyel mi is hozzájárulnánk a VLS fényéhez: kérdezte tőlem David és Mitja, hogy tudnánk-e tartani music workshopot, merthogy arra lenne igény, de náluk elszivárogtak a zenészek-énekesek, illetve más társaság nemigen tudná ezt prezentálni. Én megelőlegeztem, hogy ezt meg tudjuk csinálni, úgyhogy jó lenne ötletelni azon, hogy hogyan lehet soknyelvű, lelkes közegben music workshopot jól tartani, ami azért különbözik attól, hogy megtanulunk pár éneket ilyen meg olyan nyelvű szöveggel. Valami alkotó jellegűt, spontánat, olyat, amiben nemcsak a jó hangúak találják meg a helyüket, ilyet kéne összehozni szerintem.

A paraméterek, melyeket David írt nekem korábban: "This year we wanted to have four main workshops in 3 time units of 2-3 hours (Friday before noon, Friday afternoon, Saturday before noon) and in the evening on the celebration because of the fall of Isengard and Saruman each of the 4 workshops would have a small presentation (something like that on your meeting)."

Én ezeket ötleteltem:
"I think some original music-writing would be wonderful, or a kind of spontaneous instrumental jamming. Beside of course the learning of new songs in different languages, or making a choir-piece."

Ti is, akik jöttök, és akik nem, azoktól is szívesen vennék még ötleteket, akár adott kórusművet vagy darabot is.
Még egy folyománya van ennek a műhelyesdinek: látjátok a beosztásból, hogy péntek délelőtt is benne van, tehát csütörtök estére le kéne már menni.

Látom, gyűlnek az érdeklődők közé a dalosmadarak, úgyhogy a megelőző héten jó lenne megbeszélni ezt a zenei műhelyt. Kórusműnek azon gondolkodom, hogy Esteltől jóváhagyást kérjünk a Cormallenhez.

Jó lenne levinni az MTT ritmusszatyrot, és szerintem a szintit is, ha már Attila jönnél te is.

UTAZÁS
Eddig van nyolc ember, és két autó, szóval jól állunk. A meghívó végén sokat írnak a tömegközlekedésről, pl. Ljubljanából van busz, a megállóból meg bevisznek kocsival. Ez 14 euró, de a nagy tétel ehhez a Bp.-Ljubljana távolság, és ugye az egész kétszer, mert oda meg vissza. (Ez lehet busz, vonat és repülő is.)
Egyénileg szóba jöhetnek még az utasközvetítő netes hálózatok, illetve a bizonytalan stoppolás.
Közösen meg, ahogy SÚ is írta, a kisbuszbérlés. De ugyanúgy autót is lehet bérelni.

AJÁNDÉK
A tavalyi diplomáciai kapcsolatfelvétel megtörtént, így szerintem vigyünk egyénileg, amit szeretnénk megosztani: italt, sütit, satöbbit.

Írjatok!
ÁDÁM

u.i.: Most vasárnaptól aug. 1. szombatig valószínű net nélkül leszek.

Sziasztok!

Beleírtam ickét és Attilát is, tehát most tíz fő, két autó.
Én akár a ruháim árán is vinnék gitárt, elül az ölemben elöl.

Szinti az ötlet volt, ha már music workshop. Tetőcsomagtartó az egyik ötletem, a másik az, hogy a doboza nélkül levinni. Nagyon megdobná az ottani lehetőségeket. Nyilván ha nem fér bele, csak súlyos komfortcsökkentés árán, akkor le kell mondanunk róla.

Nagyon köszönjük az autós felajánlásokat, és akkor itt az ideje, hogy megerősítse mindenki (mind a tíz jelentkező) a szándékát, hogy jön.
Azt is kérdezem egyúttal, hogy a tetőcsomagtartó megoldható-e, Stara vagy SÚ mit gondoltok?
Márkkal beszélek én is, szeretnék, de ha meglátjátok, rohanjátok le nyugodt szívvel!

Sil, drága vagy a felajánlásoddal, de inkább mindenki jöjjön, aki csak befér, az emberek fontosabbak a workshop sikerénél.

Akkor jó készülődést, és az augusztus 2-ai héten számoljatok egy találkozóval, nemcsak a daloskedvűek, hanem mindenki, aki ráér közülünk! Szerintem kedd vagy szerda az esélyes, késő délután?

Üdv, Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382526 Írta: Sötét Úr
Szvsz nem kellene erőltetni a szintit meg gitárt, öt főnél már bármelyik autó csomagtartója elég kicsi tud lenni.
Ha tízen megyünk, akkor célszerű lenne az, ha az egyik autó utasai (praktikus okokból Staráé) Fehérváron a vasútállomáson találkoznának, majd az autópálya Fehérvár utáni egyik parkolójában csatlakoznának a Pestről jövő másik kocsival (ha minden igaz, akkor az enyémmel).

Azért biztos, ami biztos alapon elkezdek érdeklődni a kisbusz-bérlés jelenleg aktuális árairól is, mert az információim viszonylag régiek - legalábbis egy áfa-emeléssel ezelőttiek...

Nem tudjuk Márkot rábeszélni, hogy jöjjön? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382523 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Azért Bp-Fehérvár vonatok elég sűrűn közlekednek, nekem pl. nem jelent nagy gondot odáig eljutni, és gondolom más budapestieknek is belefér ez a kis plusz vonatút. (Ha így lesz, mmint hogy lemegyünk páran vonattal odáig, akkor lehetne, hogy a fehérvári gyülekező/indulás valahol a vonatállomásnál vagy közelében legyen?)
(Ja, én is elutazom holnap hajnalban egy hétre, szóval 3-áig nem nagyon fordulok meg itt, ha esetleg vmiről nagyon értesülnöm kéne, írjatok smst, légyszi...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382494 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Akkor ez már 10, ha jól számolom. SÚ kocsijába többé-kevésbé beférünk 5-en (végülis az osztrákokhoz is úgy mentünk, bár az rövidebb út), mi a helyzet a másik kocsival? Illetve kinek lenne alkalmas egy fehérvári indulás/érkezés Starán és Attilán kívül? (Én odafelé még csak-csak oda tudnék érni 9-re Fehérvárra, de visszafelé nincs esti buszom, csak Pestről a 20:30-as.)
Be tudjuk-e valahogy rakni a szintit meg a gitárt, ha 10-en vagyunk 2 kocsira?
Ha nincs elég hely, akkor nyilván a "dalosmadarak" élveznek elsőbbséget, plusz aki még nem volt, a két sofőr meg ugye fix. De nem ártana lassan véglegesíteni, mert nincs már sok idő, és Ádámnak nem lesz netje vasárnaptól (nekem meg kéne szabadságot intézni, ha beférek).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382393 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én is szeretnék menni, bár nem tudok paramétereket, és most sajnos nincs időm végig futni. :|

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382373 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Megerősíteném kb. egy hónappal ezelőtti álláspontomat, miszerint "Jövök, jövök, jövök!". Azt hittem, ez aránylag egyértelmű jelzése volt a részvételi szándéknak :) =
Viszont úgy látom, még legalább egy autó tényleg kéne - esetleg most, hogy kilencen vagyunk, megfontolandó SÚ ötlete azzal a minibusszal...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382365 Írta: Estel Adániel
Jóváhagyást már meg is kaptátok, vigyétek nyugodtan a Cormallent, én csak örülök neki, ha internacionalizálódik (Ádám és Kincső talán még tudják hozzá a gitárkíséret is ;) )! E. :D
Kotta van? :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382360 Írta: Leguanember
Tessék, csak tessék, gyönyörű helyre menni jó áron, jó emberekkel, jó emberekhez. Augusztus 6(7)-9., Júliai-Alpok, Soca folyó és falucska.

HIVATALOS MEGHÍVÓ SZLOVÉNIÁBA


Az eddigi jelentkezők:
Meta, SÚ, nido, Sil, Patiszon, Kincső, Stara, Ádám

Orsie és Fox lemondták sajnos.

Véglegesíteni az idő előrehaladtával egyre sürgetőbb lesz. Autós felajánlásokat ellenben szívesen fogadunk.

PROGRAMRÓL:
Ebben az évben a szlovén szervezők szeretnék, ha egy műhellyel mi is hozzájárulnánk a VLS fényéhez: kérdezte tőlem David és Mitja, hogy tudnánk-e tartani music workshopot, merthogy arra lenne igény, de náluk elszivárogtak a zenészek-énekesek, illetve más társaság nemigen tudná ezt prezentálni. Én megelőlegeztem, hogy ezt meg tudjuk csinálni, úgyhogy jó lenne ötletelni azon, hogy hogyan lehet soknyelvű, lelkes közegben music workshopot jól tartani, ami azért különbözik attól, hogy megtanulunk pár éneket ilyen meg olyan nyelvű szöveggel. Valami alkotó jellegűt, spontánat, olyat, amiben nemcsak a jó hangúak találják meg a helyüket, ilyet kéne összehozni szerintem.

A paraméterek, melyeket David írt nekem korábban: "This year we wanted to have four main workshops in 3 time units of 2-3 hours (Friday before noon, Friday afternoon, Saturday before noon) and in the evening on the celebration because of the fall of Isengard and Saruman each of the 4 workshops would have a small presentation (something like that on your meeting)."

Én ezeket ötleteltem:
"I think some original music-writing would be wonderful, or a kind of spontaneous instrumental jamming. Beside of course the learning of new songs in different languages, or making a choir-piece."

Ti is, akik jöttök, és akik nem, azoktól is szívesen vennék még ötleteket, akár adott kórusművet vagy darabot is.
Még egy folyománya van ennek a műhelyesdinek: látjátok a beosztásból, hogy péntek délelőtt is benne van, tehát csütörtök estére le kéne már menni.

Látom, gyűlnek az érdeklődők közé a dalosmadarak, úgyhogy a megelőző héten jó lenne megbeszélni ezt a zenei műhelyt. Kórusműnek azon gondolkodom, hogy Esteltől jóváhagyást kérjünk a Cormallenhez.

Jó lenne levinni az MTT ritmusszatyrot, és szerintem a szintit is, ha már Attila jönnél te is.

UTAZÁS
Eddig van nyolc ember, és két autó, szóval jól állunk. A meghívó végén sokat írnak a tömegközlekedésről, pl. Ljubljanából van busz, a megállóból meg bevisznek kocsival. Ez 14 euró, de a nagy tétel ehhez a Bp.-Ljubljana távolság, és ugye az egész kétszer, mert oda meg vissza. (Ez lehet busz, vonat és repülő is.)
Egyénileg szóba jöhetnek még az utasközvetítő netes hálózatok, illetve a bizonytalan stoppolás.
Közösen meg, ahogy SÚ is írta, a kisbuszbérlés. De ugyanúgy autót is lehet bérelni.

AJÁNDÉK
A tavalyi diplomáciai kapcsolatfelvétel megtörtént, így szerintem vigyünk egyénileg, amit szeretnénk megosztani: italt, sütit, satöbbit.

Írjatok!
ÁDÁM

u.i.: Most vasárnaptól aug. 1. szombatig valószínű net nélkül leszek.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382335 Írta: Sötét Úr
Én azért nem lennék biztos a tömegközlekedésben. Ráadásul gyanítom, hogy annál az is olcsóbb lenne, ha bérelnénk egy (B kategóriás jogsival vezethető, azaz max. 9 fős) kisbuszt... (Kb. 15eFt lenne fejenként, annál biztos, hogy a vonatjegy is több, és a vonattól ugye még el kell jutni egy olyan helyre, ahová nem nagyon jár tömegközlekedés. Vagyis ritkán.)

Node: Stara, az út az utolsó negyven kilométeren erősen hegyi út, sok kanyarral és meredek emelkedőkkel. Ha azt bírja az autó, akkor minden rendben. Ami az útvonalat illeti, Székesfehérvár elég közel van az M7-hez, és meg lehet beszélni egy ahhoz közeli parkolóban való találkozást, majd együtt menni. Én egy részt már voltam Sočában, másrészt amúgy is ismerem az út nagy részét, és ráadásul GPS is lesz nálam (amin jókat lehet röhögni). Majd legfeljebb nem a Vrsic-hágón megyünk, ami keményebb igénybevételt jelent a kocsinak, hanem a Passo di Predilen, mint tavaly. Az valamivel könnyebb, kevesebb a nagyon meredek rész.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382333 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Attila írta:

Metaflora írta: Készülve a legrosszabbra: mi lesz, ha nem lesz elég autós ember?

Vonattal nem lehet lejutni? :|

meg lehet oldani tömegközlekedéssel, csak istentelenül drága és sokáig tart...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382331 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Stara írta: [...]Fehérvárról indulnék [...]

OFF

:D :D

ON

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382330 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Hát, akkor idebátorkodom. Szóval mennék szívesen, és lenne egy kocsi is, csak épp nem tudom, hogy mennyire gáz az út, mivel a kocsi 11 éves, de amúgy műszakilag rendben van, csak épp klíma meg ilyen újdonságok nincsenek benne. :rolleyes: A másik 2 buktató, hogy én Fehérvárról indulnék, plusz, hogy különös érzékem van az eltévedéshez mindennemű terepen. De ahogy elnézem az érdeklődést, így is kevés kocsi lenne még.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382319 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Na épp ez a kérdés, hogy van-e megoldásunk arra az esetre, ha nincs elég autó. Mert ha jól értettem, azt írták, hogy ha tudunk, jöjjünk autóval, ha vonattal megyünk akkor át kell szállni buszra, és ha busszal megyünk, akkor is csak valahova a közelbe érkezünk, ahova ki kell jönniük értünk autóval. És ez még csak a fővárostól számítva, nekünk oda is el kell jutni valahogy. Szóval nem egyszerű, de ha ez marad csak, akkor ki kell nézni a legoptimálisabb változatot. No de van egyéb lehetőség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382314 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Metaflora írta: Készülve a legrosszabbra: mi lesz, ha nem lesz elég autós ember?

Vonattal nem lehet lejutni? :|

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382224 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Készülve a legrosszabbra: mi lesz, ha nem lesz elég autós ember?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382096 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én is szeretnék érdeklődni, mert nyáron lesz, és akkor el tudok menni. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382073 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Számoljatok velem is, de én most még elhúzok vasárnapig sztepptáborba! Ha muszáj, telefonon elértek.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382063 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Beszéltem a táborban Celebrommal, neki sajnos épp akkoriban lesz szervízben egy nagyobb javításon az autója (a fékje is rossz, tehát javítás előtt sem tudna jönni). És hallottam fél füllel, hogy Aeglos mesélte valakinek, hogy Ankalimon kocsija is rossz. :( Szóval kéne keresnünk még olyan autóval rendelkezőt, aki szeretne jönni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382061 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Jaja, pontosan, én is szeretnék jönni! Pláne, ha SÚ is jön :) Számoljatok velem is!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381746 Írta: Sötét Úr
Tudtommal Patiszon is jelentkezett, vagy az még nem volt fikxsz? Ickéékről még semmi konkrét? No és kellene még egy autó is, mert az enyémbe ennyien nem férünk bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381705 Írta: Leguanember

Leguanember írta: Ééééééééés igen!!! Mitja ma este küldte, tessék, csak tessék, gyönyörű helyre menni jó áron, jó emberekkel, jó emberekhez. Augusztus 6(7)-9., Júliai-Alpok, Soca folyó és falucska.

HIVATALOS MEGHÍVÓ SZLOVÉNIÁBA

Akkor lehet megtenni a téteket, most már élesben.

Még tábor előtt jó lenne, de a táborban is lesz ennek fóruma, gondoskodom róla.

Az eddigi jelentkezők:
Meta, SÚ, nido, Sil, Orsie, Fox, Ádám

Végelegesíteni az idő előrehaladtával egyre sürgetőbb lesz, de most még nem kell. Autós felajánlásokat ellenben szívesen fogadunk.

Ebben az évben a szlovén szervezők szeretnék, ha egy műhellyel mi is hozzájárulnánk a VLS fényéhez: kérdezte tőlem David és Mitja, hogy tudnánk-e tartani music workshopot, merthogy arra lenne igény, de náluk elszivárogtak a zenészek-énekesek, illetve más társaság nemigen tudná ezt prezentálni. Én megelőlegeztem, hogy ezt meg tudjuk csinálni, úgyhogy jó lenne ötletelni azon, hogy hogyan lehet soknyelvű, lelkes közegben music workshopot jól tartani, ami azért különbözik attól, hogy megtanulunk pár éneket ilyen meg olyan nyelvű szöveggel. Valami alkotó jellegűt, spontánat, olyat, amiben nemcsak a jó hangúak találják meg a helyüket, ilyet kéne összehozni szerintem.

A paraméterek, melyeket David írt nekem tegnap: "This year we wanted to have four main workshops in 3 time units of 2-3 hours (Friday before noon, Friday afternoon, Saturday before noon) and in the evening on the celebration because of the fall of Isengard and Saruman each of the 4 workshops would have a small presentation (something like that on your meeting)."

Az angol nyelvű Activity megvan még, meg a VIKING játékor is vinni kell!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381610 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
mi is változatlanul érdeklődünk Foxszal. lehet tudni, hogy mikor kell eldönteni véglegesen? úgy láttam, hogy fizetni majd a helyszínen tudunk.
a benzinköltség pedig nyilván az utasok számának függvénye, meg annak, hogy hány autó lesz - remélem mindenki befér aki szeretne jönni^^

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381581 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én is érdeklődöm továbbra is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381579 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
érdeklődöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381499 Írta: Sötét Úr

Metaflora írta:

Sötét Úr írta:

<--- Ez itt egy ráutaló magatartás ;) Én csináltam! (A ráutalást, nem a képet, mielőtt még szerzői jogi vitákba keverednék...)

(Nem, a definíció szerint ez legfeljebb érdeklődés lehet!)

Nem, ez definiáltan egy ráutaló magatartás. Én definiáltam, úgyhogy már csak tudom ;) Csak azon , hogy összejöjjön a $t€x és a t-faktor se szóljon be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381452 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én továbbra is érdeklődöm. (Vagyis nagyon szeretnék menni, és nem valószínű, hogy részemről anyagilag vagy időbeosztásilag ez akadályba ütközne, szóval ha mentek páran, én is csatlakoznék, és valami nagyon váratlannak kéne közbejönnie ahhoz, hogy mégse tudjak jönni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381183 Írta: Leguanember
Ééééééééés igen!!! Mitja ma este küldte, tessék, csak tessék, gyönyörű helyre menni jó áron, jó emberekkel, jó emberekhez. Augusztus 6(7)-9., Júliai-Alpok, Soca folyó és falucska.

HIVATALOS MEGHÍVÓ SZLOVÉNIÁBA

Akkor lehet megtenni a téteket, most már élesben.

Még tábor előtt jó lenne, de a táborban is lesz ennek fóruma, gondoskodom róla.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #380644 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Sötét Úr írta: www.freeweb.hu/egyiptom/forum/images/smilies/eusa_pray.gif <--- Ez itt egy ráutaló magatartás ;) Én csináltam! (A ráutalást, nem a képet, mielőtt még szerzői jogi vitákba keverednék...)

(Nem, a definíció szerint ez legfeljebb érdeklődés lehet!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.581 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére