Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Több
13 éve 11 hónapja #388525 Írta: Sötét Úr
Nekem is nagyon úgy néz ki, hogy a pénteki indulás kútba esik. :( Pontosabbban: délutánra halasztódik. Az út nem egészen 5 óra, ha igaz, persze ez forgalomfüggő. Viszont két embernek nem igazán gazdaságos kocsival kimennie, azt hiszem, de legalábbis sokba kerül. Úgyhogy részemről ez további jelentkezők függvénye (is)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388506 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Hajaj :S Egyéb jelentkezők? Légyszi-légyszi, én akaroook... (mondjuk nem tudom, mikor tervezünk indulni, meg nem emlékszem, mennyi idő az út, a péntek hajnal nekem sem ideális, jó lenne, ha bemehetnék egy nyolctól tízig tartó órámra még... viszont ha Sil nem tud jönni ( :( ), akkor esetleg kevésbé percre kiszámított a visszaérés?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388499 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Eléggé úgy néz ki, hogy nekem se fog menni :/= Pénzem se nagyon lesz rá, ráadásul pénteken több olyan dolgom is van, amit nem tudok lefújni, szóval legfeljebb szombati indulással lehetne jó :(=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388498 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Nekem viszont közbejött némi családi "program", úgyhogy nem tudok menni, sorry. Öcsémet felvették Budaörsre dolgozni, kb két hét múlva kezd, úgyhogy most egy csomó dolgunk van miatta (többek közt albérletkeresés, utána meg költöztetés...). :(
(Ráadásul a kgy is kiesik nekem egy lagzi miatt... nem jön ez össze nekem mostanában. :( )

Hoztam viszont programtervezetet:

Péntek:
14.00: a Mereth Ethuil kezdete
14.30: tűnemezelés (workshop, kb 5 EUR/fő)
14.30: táblás játékok
16.30: beszámoló Chica és Mellon új-zélandi utazásáról
kb. 19.00-től: grillezés (=tábortűznél sütögetés) s.k. forraltborral
21.00: Tolkien-kvíz

szombat:
9.00-ig (hmm, de optimisták...) : reggeli
09.30: ÖTG közgyűlés
12.30: ebéd
14.00: íjászat (utána íjászversennyel)
17.00: szabadtéri irodalmi verseny (az a mászkálós, aminek a végére tavaly odaértünk)
18.30: vacsora (grillezés)
22.00: Tűz Csarnoka

vasárnap:
9.00-ig: reggeli
09.30: Hobbit-hangjáték-workshop
11.00: Viking bajnokság
13.00: maradékok elfogyasztása, rendrakás

utána: levezetés a Zöld Sárkányban

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388495 Írta: Sötét Úr
Mivel körvonalzódozni... izé, körvonalazódni látszik, hogy a KGY nem ütközik vele, menjünk! Ha jól értem, akkor eddig a csapat:

Meta
Sil
Icke

Redd Kapitány (gyk: a kocsim)

Ja, és Felagund 35–40%-a, bár még nem tudjuk, hogy melyik. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388419 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Akkor végülis megyünk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hete #388016 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Alapvetően engem is érdekel :]=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #388009 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én is szeretnék menni. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387999 Írta: Sötét Úr
Van egy bevethető autónk, és van sofőr hozzá. Legalábbis a jelen helyzet szerint Redd Kapitány útra kész, én meg elkísérem! (Sajnos arra kicsi az esély, hogy kölcsönkapjam azt a kocsit, amivel Visegrádon voltam, pedig az elég zsír lenne!) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387988 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Meeeenjünk, én mindenképp szeretnék, és lehetséges, h van egy bevethető autónk, de sofőrje nincs :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387980 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Sötét Úr írta: El kéne rá menni... Még az is lehet, hogy azt az egy pénteket el tudom lógni, de fullra bizonytalan.


Jaja, kéne, lehetne is, szóval én halkan kb 35-40%-ra jelzem a részvételi szándékomat :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387978 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Mondanám, hogy mivel mindjárt meglesz a jogsim (mármint a kártyácska, most készül 8)), úh. ha addig sokat vezetek akkor váltósofőr lehetek és lehet h. tudok kunyizni kocsit... de szorgalmi időszak utolsó előtti hetében nem biztos, hogy rá fogok érni, ill. lesz rá pénzem, mivel áprilisban már leszek 10 napot külföldön. (És 1-1,5 hónapos jogsival semmiképp nem vállalnám egyedül az utat, szerintem Ti sem :P , tényleg csak egy rutinos sofőr váltásaként...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387968 Írta: Sötét Úr
El kéne rá menni... Még az is lehet, hogy azt az egy pénteket el tudom lógni, de fullra bizonytalan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387951 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Mereth Ethuil:
Május 7. 14:00 - május 9. 16:00
Burg Kreuzen (ahol tavaly)
ár: 75 EUR (Tolkien-társaságok tagjainak 70 EUR, benne van a szállás+étkezés+programok)
részletes program még nincs, Wolfgangnál lehet emailben jelentkezni ( thorondor@gmx.at )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387308 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Sil írta: Osztrák időpontok (ez már a végleges verzió, lefoglalták a várat):
Mereth Ethuil: május 7-9.
Lasse Lanta: szeptember 17-19.

A Lasse Lantát mégis eltolják egy héttel, szóval szept. 24-26. Az eredeti időpontban ugyanis lett volna velük párhuzamosan valami helyi diszkószerűség is a várban.

A szlovének is válaszoltak közben Ádám kérdésére, a VLS júl. 31-től aug. 8-ig lesz, szokás szerint a végére hívják a külföldieket. (De ez azt is jelenti, hogy tényleg túl közel került hozzá a mi táborunk... :( )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386939 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Metaflora írta: Mentem :) És én voltam az egyetlen külföldi (szlovákok nem számítanak, ők megértik egymást), és nem is értettem semmit, mert minden csehül volt, de egyébként nagyon jól éreztem magam, jófejek a népek, remélem sikerül rávenni őket majd, hogy jöjjenek hozzánk :)


WOW! :shock:
Meta, nemkicsit vagy bátor! :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386891 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Mentem :) És én voltam az egyetlen külföldi (szlovákok nem számítanak, ők megértik egymást), és nem is értettem semmit, mert minden csehül volt, de egyébként nagyon jól éreztem magam, jófejek a népek, remélem sikerül rávenni őket majd, hogy jöjjenek hozzánk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386889 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Meta: mentél? Milyen volt? (Én még szombaton is dolgoztam, hála a kedves könyvelőnknek, aki nem lett kész időben a hónapzárással...)

Osztrák időpontok (ez már a végleges verzió, lefoglalták a várat):
Mereth Ethuil: május 7-9.
Lasse Lanta: szeptember 17-19.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386804 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Na jó, én megyek :D Pénteken 09:15-össel, vasárnap 16:00-ssal, továbbra is lehet csatlakozni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386794 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Ha megkaptam volna a négy havi fizetésemet, elmentem volna, és akkor az elveszéssel sem lenne gond, mert lassan jobban ismerem Prágát, mint Pestet.

:(

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386793 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Lehet jönni péntek délután is :D
Bár az kissé késő este ér be, nem kockáztatnám akkor elkezdeni elveszni Prágában... de esetleg elmegyek reggel és amikor már vissza tudok találni, kimegyek eléd este :D
Viszont nagyon komolyan és sürgősen kérdezem, mert én szeretnék menni és tudnék is, sőt, szerintem megyek is, de jobban meg lennék győződve róla, ha nem egyedül kéne, a student agencynél 33,30 euro a retúr 26 év alatt...
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386792 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Metaflora írta: Hmhm, akkor senkise? :S


Én vizsgázom még péntek reggel, különben elgondolkoznék rajta :( (és nincs már több időpont)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386786 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Hmhm, akkor senkise? :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386741 Írta: Leguanember
Íme:

"Entrance and lodging (= just option to sleep in heated school room in your own sleeping bag) will be free for
you. We'll be glad to have you here, up to five people is no problem at all.

Exact address is Grafická 1060/13, 150 00 Praha 5 - Smíchov, I think it's the same place as on 2006.
Google maps: tinyurl.com/yb8jqv6
It's easy to get there by metro & tram. Also you can call for guidance if required: +420 602942423

School will be opened from 16:30 on Friday (15.1.), you can arrive anytime you want.

Regarding the Fan art etc., you can for sure bring them with you. We are planning some projection for Saturday and already have couple of videos and photos ready.

Just let us know if you'll be coming and when.
There will be kind of moderated discussion about history and future of Tolkien Fan Clubs in Czech republic and Slovakia, it will be nice to have also somebody from Hungary there to tell us how it looks at your country.

Regards
Jan Cerovsky"

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386733 Írta: Leguanember
Írtam nekik levelet, hogy valóban ingyenes-e a belépés és a szállás, hogy hányra érdemes menni, és hogy mi a pontos cím.
Megkérdeztem azt is, hogy ha vinnénk fájlokat, tudnak-e vetíteni projektorral-géppel.
(kértek ugye fanartot, a művészeti pályázatből lehetne vinni egy csomó jpeget, meg a jelenlegi promóciós csomagot is odaadnám CD-n)

Írom, ha jön válasz.

Én sajna nem tudok most menni semmiképp.

Üdv, Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386717 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Na, úgy néz ki, én is itthon maradok. :( Délután bejelentette az a kolléganőm, akit én helyettesítek (és akivel együtt nem mehetek el szabira), hogy január közepétől egy darabig félnapokra jönne, mert idén megy a gyereke iskolába, és most kezdődnek a nyílt napok az iskolákban...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386714 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Nézzétek meg a Student Agency -t is. Naponta kétszer (9:15-kor és 16:15-kor) indul buszuk. Brünnben ugyan át kell szállni elvileg, de az nem olyan vészes (én Mainzba, vagyis konkrétan Frankfurtba utaztam annak idején velük). A weboldaluk szerint a teljes árú retúr jegy Prágába 9000 Ft. ;)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386709 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Metaflora írta: Asszem Prágába a busz olcsóbb, vagyis én olyat láttam, ami sűrűn jár és a teljesárú retúr megvan tízezerből, vagy tudtok olcsóbbat?

Olyat, ami sűrűn jár? Hol? Néztem az Orangeways-t, ott napi 2 járat van, teljesárú retúr 9000, a Volánbusznál hasonló, csak ott hetente 3x 2 járat, pénteken és vasárnap pont nincs is. (Az Orangewaysről volt korábban több cikk is a Homáron, hogy Prágában hagyott utasokat, mert ugyanazt a helyet többször is eladták...)
Vonatból van egy kicsit több járat, de árat az Elvira nem ír ki a nemzetközi vonalakra.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386706 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Asszem Prágába a busz olcsóbb, vagyis én olyat láttam, ami sűrűn jár és a teljesárú retúr megvan tízezerből, vagy tudtok olcsóbbat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386701 Írta: Sötét Úr
Ádám, Sil kérdését megpróbálnád lelevelezni velük? Sajnos én még mindig az év végi / év eleji káoszban dagonyázom... Viszont lehet, hogy mennék, főleg, ha vonattal is meg tudjuk oldani – a jelen benzinárak és útviszonyok mellett a kocsim tutira itthon marad. De lehet, hogy én is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.498 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére