Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
15 éve 2 hónapja #381982 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Finwe írta:

Istenkém... végre csend és nyugalom a fórumon

A táborozók meg érezzék nagyon jól magukat!

Ami eddig tartott:) Megérkeztünk:)
Az miért jó egyébként? Azért fórum hogy nyüzsögjünk:)

Üdvözlök Mindenkit!:)

Üdv újra itthon :)

A nyugalom csak azért kellett, hogy kicsit piszkálgathassam a fórumot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #381980 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Istenkém... végre csend és nyugalom a fórumon

A táborozók meg érezzék nagyon jól magukat!

Ami eddig tartott:) Megérkeztünk:)
Az miért jó egyébként? Azért fórum hogy nyüzsögjünk:)

Üdvözlök Mindenkit!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #381968 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Ulmo írta: Istenkém... végre csend és nyugalom a fórumon :)

A táborozók meg érezzék nagyon jól magukat!

majd mi elbeszélgetünk :D és mindenkinek jó táborozást, ami itthon maradt azt próbáljátok meg pótolni, pl a törölközőket (igen, én is hülye voltam...) :rolleyes:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381967 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Istenkém... végre csend és nyugalom a fórumon :)

A táborozók meg érezzék nagyon jól magukat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381964 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
olvasom :D
nekem mind1 mennyi lesz az út, a fő az hogy jól érezzük magunk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381963 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ha valaki még olvassa: nekem Rabyn tegnap 3 órát mondott a buszútra, én így készülök :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381962 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Semmi pánik, a busz csak minket visz, a csomagjainkért külön teherautó jön majd - legalábbis Dorw tegnap valami ilyesmit mondott. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381956 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
csatlakozom az előttem szólóhoz

asszem ez kicsit gáz lesz így... :/


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381955 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Melyanna írta: Nem tudom, hogy ezt olvassa-e még valaki, de a busz-útra érdemes lesz lélekben (is) felkészülni :P
Ugyanis Szanticska község vízözön előtti csuklós (!!!) busza jön értünk... (viszont garantáltan vidám út lesz, összerázódunk a végére :lol: )

Csuklós? o_O Ööö... izé... és a csomagokat hova rakjuk? Van annak egyáltalán csomagtartója? 4 órát azért durva lenne úgy telipakolva utazni, mint a vasútállomástól a táborig szoktuk.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #381954 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Én olvasom :)
Jeee, vízözön előtti busz :D Pláne csuklós :)
grat az 1000.-hez :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #381951 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sötét Úr írta:

Orsi_ írta:

Náda írta: Kb. mennyi idő az út Szanticskáig?(időben) :)

én úgy tudom, kb 4 óra

Kb. stimmel. Amikor Kassára jártunk, többé-kevésbé arrafelé mentünk, abból gondolom. Figyelembe véve persze, hogy a busz nem repeszt úgy, mint én szoktam a hajnalban még üres autópályán... (Azért van a társaságban, aki überel.)

Nem tudom, hogy ezt olvassa-e még valaki, de a busz-útra érdemes lesz lélekben (is) felkészülni :P
Ugyanis Szanticska község vízözön előtti csuklós (!!!) busza jön értünk... (viszont garantáltan vidám út lesz, összerázódunk a végére :lol: )
(Vááá, és az ezredik hozzászólásom, bár több mint hat és fél év kellett hozzá.)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381946 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
jó utat moslékok. és gondoljatok a játékra sokat.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381944 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Orsi_ írta:

Náda írta: Kb. mennyi idő az út Szanticskáig?(időben) :)

én úgy tudom, kb 4 óra

Kb. stimmel. Amikor Kassára jártunk, többé-kevésbé arrafelé mentünk, abból gondolom. Figyelembe véve persze, hogy a busz nem repeszt úgy, mint én szoktam a hajnalban még üres autópályán... (Azért van a társaságban, aki überel.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381936 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Orsie írta:

Szofi írta: Öööööizé. Bocs a mezei téma miatt, de - nekem és talán még néhány dohányosnak - fontos le7.
Ha CSAK MTT-büfé, akkor cigit is vigyek, amennyi kell, mert ott olyat nem fognak árusítani?

hát, lévén alapból a cigi nem egy támogatott dolog, szóval nem hinném, hogy büfé ilyet árusítana^^ étel meg ital lesz, utóbbi is alkohol nélkül. de ha biztosat akarsz tudni, hívd fel Dorwot.

Dorw annyit mondott nemrég, hogy árusítani biztos nem fog a büfé ilyet, de akinek nagyon szüksége van rá, azzal megbeszélés tárgya a dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381933 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Szofi írta: Öööööizé. Bocs a mezei téma miatt, de - nekem és talán még néhány dohányosnak - fontos le7.
Ha CSAK MTT-büfé, akkor cigit is vigyek, amennyi kell, mert ott olyat nem fognak árusítani?

hát, lévén alapból a cigi nem egy támogatott dolog, szóval nem hinném, hogy büfé ilyet árusítana^^ étel meg ital lesz, utóbbi is alkohol nélkül. de ha biztosat akarsz tudni, hívd fel Dorwot.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381929 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Náda írta: Kb. mennyi idő az út Szanticskáig?(időben) :)

én úgy tudom, kb 4 óra

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381927 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Öööööizé. Bocs a mezei téma miatt, de - nekem és talán még néhány dohányosnak - fontos le7.
Ha CSAK MTT-büfé, akkor cigit is vigyek, amennyi kell, mert ott olyat nem fognak árusítani?

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381914 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Kb. mennyi idő az út Szanticskáig?(időben) :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381911 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Csak azért kérdeztem, hogy nehogy nélkülem és a hülyeségeim nélkül kelljen eltöltenetek a tábort. :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #381909 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A 08:11-es vonattal fogok menni, ami elvileg 09:18-ra ér be Budapestre. Nem tervezem, hogy kések, de ha a vonat kerekei esetleg kilyukadnak, vagy hirtelen leesne a júliusi hó, akkor viszont elképzelhető. Szóval igyekszem, de várjatok meg! :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381899 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta:

mogy írta:

Orsie írta: 10-kor! Planetárium környékéről, 103-as autóbusz megállónál lesznek a kisérők a Népligetnél. nem kaptál erről emailt?

Annak nincs jelentőssége, hogy mi volt az emilben, én sem emlékeztem már pontosan, mikorra kell kiérni, most akartam utánanézni:D és asszem minden évben megkérdi valaki, szóval nem hiszem, hogy aggódni kellene emiatt :D

9-től van gyülekező, 10 órakor elindul a busz, szóval ne késsetek! (És van jelentősége annak, ami az emailben volt.)

bocsi, rosszul fogalmaztam. Függetlenül attól, hogy az emilben MINDEN benne volt, mindig akad olyan, aki inkáb kérdez (vagy 8x leellenőrzi több helyen, mint én). De még mindig jobb, ha kérdez, mintha elkésik.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381887 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Én spec. kaptam e-mailt, és x ideig azt keresgéltem, mert azóta mélységes hallgatás övezte az indulás idejét. Már-már azon voltam, hogy beteszem ide emlékeztetőnek, amikor megtaláltam. De aztán győzött a Sötét Oldal. ;)
Egyébként, aki akar, gyülekezhet 9 előtt is. ;) De 10 után már ne nagyon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381880 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

mogy írta:

Orsie írta:

Elder írta: Hánykor lesz az indulás csütörtökön??? :/

10-kor! Planetárium környékéről, 103-as autóbusz megállónál lesznek a kisérők a Népligetnél. nem kaptál erről emailt?

Annak nincs jelentőssége, hogy mi volt az emilben, én sem emlékeztem már pontosan, mikorra kell kiérni, most akartam utánanézni:D és asszem minden évben megkérdi valaki, szóval nem hiszem, hogy aggódni kellene emiatt :D

9-től van gyülekező, 10 órakor elindul a busz, szóval ne késsetek! (És van jelentősége annak, ami az emailben volt.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381874 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Orsie írta:

Elder írta: Hánykor lesz az indulás csütörtökön??? :/

10-kor! Planetárium környékéről, 103-as autóbusz megállónál lesznek a kisérők a Népligetnél. nem kaptál erről emailt?

Annak nincs jelentőssége, hogy mi volt az emilben, én sem emlékeztem már pontosan, mikorra kell kiérni, most akartam utánanézni:D és asszem minden évben megkérdi valaki, szóval nem hiszem, hogy aggódni kellene emiatt :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381864 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
azt már vettem:) de akkor szerzek evőeszközt is;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381863 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

lexilver írta: és evőeszközt kell vinni vagy kapunk ott?

A "rendes" étkezésekhez valószínűleg kapsz evőeszközt, de azért sosem árt, ha van nálad, főleg gondolom a tábortüzes magán-kajakészítés alkalmával... poharat hozz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381862 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
és evőeszközt kell vinni vagy kapunk ott?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381859 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Elder írta: Hánykor lesz az indulás csütörtökön??? :/

10-kor! Planetárium környékéről, 103-as autóbusz megállónál lesznek a kisérők a Népligetnél. nem kaptál erről emailt?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381855 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hánykor lesz az indulás csütörtökön??? :/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #381848 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
köszi, megbeszéltük:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.545 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére