Tolkien Tábor 2010

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #391755 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Gandalf írta: Drúthield-Radagast párbaj zenéje:


Jaj de jó, hogy felraktad, Gandalf! :) Köszi!

Iszonyat jó zene :P Imádom! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391752 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #391736 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Ryana írta: Mivel az én feladatom a tábori dvd összeállítása, a videókkal való munkálkodás során szinte önkéntelenül is összeraktam ezt:


Remélem tetszeni fog nektek!


Nagyon jó kis videó lett, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki VISSZA AKAR MENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391733 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Köszi! :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391732 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Elder írta: Azt szeretném kérdezni, hogy a Fotós Rend vizsgamunkái amikor ki voltak állítva akkor mindegyik képhez jutott valami szöveg is. Valaki meg tudná adni, hogy mi volt a "Dzsindzsa Ninja"s képhez tartozó szöveg? :oops:


"Mondják: Beolvadnak a fákba, eltűnnek a sárba, eggyé válnak az éjjel, repülnek a széllel."

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391731 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ahoy! :D
Azt szeretném kérdezni, hogy a Fotós Rend vizsgamunkái amikor ki voltak állítva akkor mindegyik képhez jutott valami szöveg is. Valaki meg tudná adni, hogy mi volt a "Dzsindzsa Ninja"s képhez tartozó szöveg? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391708 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Gandalf, nem a Magas-Tátra volt az? :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391704 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Nálunk meg este a levegőnek egészen határozottan olyan áporodott faillata volt a levegőnek, mint a Kótyagos Trollnak... hajjaj, de jó is volt :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391702 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Azt álmodtam, hogy újra az idei táborban vagyok, de nem Szanticskán, hanem valami csodaszép, civilizációtól elzárt tájon: hatalmas erdőségekkel, fűvel és sziklákkal borított hegyekkel, zubogó patakokkal, smaragdzöld rétekkel és szép, nyári időjárással. :)
És álmomban azt találtuk ki, hogy ezen a helyen csinálhatnánk egy filmet is a keretjátékból, mert muszáj megörökíteni, ez pedig egy ideális vidék lenne erre. Beleálmodtam persze extra jeleneteket is, amelyeknek semmi köze nem volt a táborhoz, pl. valami csónakos üldözést is, de ettől csak akciódúsabb lett a dolog. 8-) De ezek egy álomban normális jelenségek.
Magára a forgatásra nem emlékszem, csak arra, ahogy táborozás után jártuk végig a helyeket és terveztük a mozis jeleneteket. És órákig gyönyörködtem a tájban, mert tényleg varázslatos volt, nem hasonlított egy általam ismert helyhez sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391700 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Anglachel meg elhagyta a kedvenc Metallicás pólóját, ha valaki megtalálta légyszi szóljon! (Escape from the studio vagy valami ilyesmi póló volt, és fekete)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391698 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Drágáim!

Nem találom a piros nyelű műanyagpofájú fogómat (eddig nem kellett, ezért nem vettem észre). Most vagy az van, hogy becsomagolódott az emtété fogóállományába, vagy az, hogy valaki eltette, vagy az, hogy én nem tettem el. Szóval, ha valaki találkozott vele (a céhes órák nem számítanak :P ), kérem szóljon!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391696 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Bizony, gyere te is! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391694 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Newander írta: Sziasztok!

Szeretném megköszönni Nektek, hogy ismét boldognak látom a gyermekem! Ez egészen pontosan a tábor óta van! Csodálatos kis csapat vagytok! Csak így tovább!

Ildikó (Szilvi anyukája)


Jövőre várunk téged is (:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #391693 Írta: Newander
Newander válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Sziasztok!

Szeretném megköszönni Nektek, hogy ismét boldognak látom a gyermekem! Ez egészen pontosan a tábor óta van! Csodálatos kis csapat vagytok! Csak így tovább!

Ildikó (Szilvi/Alustriel anyukája)
Utolsó szerkesztés: 13 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #391691 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Náda írta:

Cellofán írta: Jól eltűnt nekem is a fekete esőkabátom, úgy a nyolc-kilencedik nap tájékán. Nagy volt, mint egy talár és mindenbe beleakadt amíg hordtam. Szeretném megint hordani.

Cellofán drága :D
Blogodon megírtuk Zsodooval, hogy 13. napon megtaláltam, odaadtam Zsodoonak és Ő hazavitte :) Át fogja adni, mihelyst találkoztok :)

Így van. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391672 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Cellofán írta: Jól eltűnt nekem is a fekete esőkabátom, úgy a nyolc-kilencedik nap tájékán. Nagy volt, mint egy talár és mindenbe beleakadt amíg hordtam. Szeretném megint hordani.


Cellofán drága :D
Blogodon megírtuk Zsodooval, hogy 13. napon megtaláltam, odaadtam Zsodoonak és Ő hazavitte :) Át fogja adni, mihelyst találkoztok :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391670 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Esgal írta:

Metaflora írta:

Esgal írta: Ha meg asse tudjátok, ér-e valamit egyáltalán, és most már ezek szerint nem loptuk, hanem kaptuk, akkor minek téptétek miatta a szátokat egész táborban? ;)

Mert akkor még nem adtuk nektek őket :P


Nehéz is lenne, ha eleve nem is volt a tiétek :)

Najó, lezárom a vitát: A lovak régen a milyeink voltak. Valaki elvitte őket. Nálatuk láttuk ezután az összeset. Ebből következtettünk, hogy ti vittétek el, de mivel láttuk hogy nálatok az értékük 0 alá süllyedt.. odaadtuk őket mert értéktelen lovak nem nyereségesek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391668 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
najó.. csatlakozok a listához egy sárga spagetti pántos toppal, valamint egy asszem 2-es Munkácsy (hennafestő:P) ecsettel...

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391662 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Jól eltűnt nekem is a fekete esőkabátom, úgy a nyolc-kilencedik nap tájékán. Nagy volt, mint egy talár és mindenbe beleakadt amíg hordtam. Szeretném megint hordani.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391658 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Metaflora írta:

Esgal írta: Ha meg asse tudjátok, ér-e valamit egyáltalán, és most már ezek szerint nem loptuk, hanem kaptuk, akkor minek téptétek miatta a szátokat egész táborban? ;)

Mert akkor még nem adtuk nektek őket :P


Nehéz is lenne, ha eleve nem is volt a tiétek :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391647 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Mau Rauser írta: Jajdejó jajdejó! :)
Tábori talira el tudod hozni?

persze, viszem! ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391640 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Helló :)

Még nem is írtam idén a táborról, most se leszek bőszavú: én nagyon élveztem, szerintem remek kis tábor volt ez. :) Egy kis köszönet: Zsoltnak, a fotós céhért, amiben sokat tanultam, (pont tegnap dícsért meg egy fotós barátom, ami nagy szó :)), és azóta se állok le a masina nyomkodásával. A szüleimnek, hogy eljöttek, megnéztek minket, rengeteget segítettek, és legfőképpen élvezték! A logisztikus-teamnek, hogy mindig, mindenben számíthattam rájuk, és gördülékenyen tudtunk együtt dolgozni. A többi teamnek is, hogy rájuk is mindig lehetett számítani. :) És mindenkinek, hogy visszahoztátok a raktárcuccot, előbb-utóbb... :D

Mivel az én feladatom a tábori dvd összeállítása, a videókkal való munkálkodás során szinte önkéntelenül is összeraktam ezt:

Remélem tetszeni fog nektek!

Ugyanitt két dologra szeretném felhívni a figyelmet: a táboros talira én mindent megteszek, hogy kész legyen a dvd, ehhez az kell, hogy aki tudja már most, hogy ottlesz, és szeretne dvd-t, az dobjon egy mailt előrendelés címén (napraforgoo 'cucc' gmail 'cucc' com)! Idén is két dvd fog készülni, egyiken képek, a másikon videók lesznek, az ára a kettőnek összesen 200 és 400 ft közt lesz, attól függően, hogy mennyiért jutunk dvd-hez.
A másik, hogy Kuvasz és Gamba mestervizsgájáról úgy készült felvétel, hogy azzal lenne még egy kis munka. Aki szívesen vág videót, jelentkezzen és elmondom neki a részleteket. :)

(SÚ: az eddigi infók alapján akkor a raktárban lehet a hosszabbítód, egy nagy dobozban a többi hosszabbító közt...)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391617 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Milendoria írta:

Mau Rauser írta: Más. Valamelyikünk elhagyott a táborban egy nagy világoslila kendőt . Zöldes minták vannak rajta. Aki tud róla valamit, kérjük értesítsen!

Üdvözöl mindenkit
Mau & Ennoia


Mau, szerintem az a kendő nálam van!


Jajdejó jajdejó! :)
Tábori talira el tudod hozni?

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391614 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Esgal írta: Ha meg asse tudjátok, ér-e valamit egyáltalán, és most már ezek szerint nem loptuk, hanem kaptuk, akkor minek téptétek miatta a szátokat egész táborban? ;)

Mert akkor még nem adtuk nektek őket :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391609 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Gilith írta:

Esgal írta: Kikérem magamnak, az összes éothéod nevében! Mi becsületesek vagyunk!

A lovakról meg csak annyit: mondj már nekem légyszives egy hadsereget,, ahol a lovasság állatai valójában a gyalogosoktól vannak lízingelve... mert ez az eset csak ilyen esetben minősülne lopásnak, de talán még akkor sem ;) :D


Nem kell semmit sem mondani, lássátok, drága éothéodok, milyen kedves a suhatagi-nép: nem bánjuk a lovakat, hiszen mi gyorsan futunk, és jószívűek vagyunk. Nektek adjuk, nem kell pár büdös, gebe jószág, úgyis csak lusták voltak, nem értek semmit. Boldogítson titeket tovább az a pár szerencsétlen jószág! :D Hány Castart is érnek? Asszem 0,000000000000000000000000000000000000000001-et? Pont megfelel nektek, kedves lovasnemzet! :D


Ha meg asse tudjátok, ér-e valamit egyáltalán, és most már ezek szerint nem loptuk, hanem kaptuk, akkor minek téptétek miatta a szátokat egész táborban? ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391604 Írta: gamba
gamba válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ne szidjuk az éothéodokat, végülis rokonunk vagyunk, meg amúgyis "beházasodtak" a suhatagi népbe. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #391603 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Esgal írta: Kikérem magamnak, az összes éothéod nevében! Mi becsületesek vagyunk!

A lovakról meg csak annyit: mondj már nekem légyszives egy hadsereget,, ahol a lovasság állatai valójában a gyalogosoktól vannak lízingelve... mert ez az eset csak ilyen esetben minősülne lopásnak, de talán még akkor sem ;) :D


Nem kell semmit sem mondani, lássátok, drága éothéodok, milyen kedves a suhatagi-nép: nem bánjuk a lovakat, hiszen mi gyorsan futunk, és jószívűek vagyunk. Nektek adjuk, nem kell pár büdös, gebe jószág, úgyis csak lusták voltak, nem értek semmit. Boldogítson titeket tovább az a pár szerencsétlen jószág! :D Hány Castart is érnek? Asszem 0,000000000000000000000000000000000000000001-et? Pont megfelel nektek, kedves lovasnemzet! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391594 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Sötét Úr írta: Mayday, mayday! A táborba még együtt érkeztem a Verses Csoport két, fehér színű hosszabbítójával, de hazafelé már csak az egyik tartott velem. A másikat még a tábor első napjainak egyikén kölcsönadtam egy fél órára valakinek, és azóta nem sikerült találkoznom vele. Viszont vasárnap VT lesz, aminél nagy szükségünk lenne rá! Feltűnő ismertetőjele, hogy az egyik aljzatba a "VCS" és "SÚ" stringek vannak alkoholos filc által installálva. (Magyarul: beleírva...)

Ha esetleg nálad van, vagy tudsz a hollétéről, légyszi juttasd el hozzám, akár 14-én a Margitszigeten, de másnap a VT-re is szívesen látunk!


Megtaláltam és hozzácsomagoltam a raktári talált cuccokhoz.
Ott kéne keresni.

puszik

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391592 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Kikérem magamnak, az összes éothéod nevében! Mi becsületesek vagyunk!

A lovakról meg csak annyit: mondj már nekem légyszives egy hadsereget,, ahol a lovasság állatai valójában a gyalogosoktól vannak lízingelve... mert ez az eset csak ilyen esetben minősülne lopásnak, de talán még akkor sem ;) :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #391591 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Athramien írta: kösziköszi, valaki meglovasította az enyémet:( (talán a suhatagiak bosszúbúl az ő lovaikért?!..)


Nem, mivel a suhatagiak és az éothéodok között van egy batár nagy különbség: becsületesek vagyunk, és nem lopunk el másoktól semmit. Abból élünk, amink van! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.505 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére