Lassi Laurië szerkesztőség

Több
21 éve 1 hónapja #109278 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Dín: Semmi gond, küldöd, mikor kész vagy vele (csak minél hamarabb :wink: ) Én (és minenki) így is nagyon örülök, hogy ismét kapunk Tőled cikket!

Emberek!

Vasárnapig még lehet cikkeket küldözgetni!
Várom őket!


Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #109179 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Lam, Gandalf, Dín: Egyikőtök rosszabb, mint a másik :biggrin2: Csak így tovább! :itscool:

Remélem a mienk el lett küldve... :roll: (Ha igen, télleg ez lesz a legjobb szám... :wink: :evil3: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #109175 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Akkor még jobb lesz, ha elkészül az enyém is... :wink: :D

Morgana, az még megfelel, ha hétfő este küldöm? :roll: Előbb sajna nem megy... :(

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #109164 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A levél és az anyag elküldve! :wink:

Most már tényleg ez lesz minden idők legjobb Lassi-ja (hiszen én is hozzájárultam)! :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108991 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Kedveseim!

Nagyon várom őket!
Küldjétek, címemet tudjátok. 8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108938 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Még tán én is... :roll: Főleg, ha éjjel nem ájulok be az ágyba, és be tudom gépelni a novellát (?), ami a fejemben van... :?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108845 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108705 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Lamorak írta: Mindenki keszuljon fel, hogy ez lesz az eddigi legjobb Lassi.


Azt meghiszem! Kőkemény 3 számból nem lesz nehéz választani :evil3:

Morgana, részemről nem felejtettem el, péntekig legkésőbb repül az anyag. (net -és gépproblémák)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108421 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Lamorak, ez nagyszerű! Mindjárt megy a privi is.


EMBEREK!

Ugye senki nem felejtette el, hogy március 16-án lapzártánk van?!
Várok minen ötletet, hozzászólást, cikket, verset, novellát, élménybeszámolót az: annasandor@hotmail.com címre!
Írjatok!


Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108320 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Meglesz a Mike Drout-interju (ez itt csak a reklam helye a kovetkezo Lassi-nak); ahogy beszelgettunk Mike-kal, az az erzesem, hogy lesznek benne erdekes dolgok Christopherrol, ugyhogy mindenkeppen erdemes lesz olvasni.

Morgana: kuldom a cuccokat, ahogy tudom. Hagyjatok az enyemeket az utolso pillanatra. A Samu-cikk hosszabb lesz, mint a Galadriel volt, a konferencia-beszamolot meg meg nem tudom (mar elkezdtem irni, de pokoli lassan lehet magyar szoveget gepelni amerikai gepen es billentyuzeten; raadasul vadaszni kell a PC-t, mindenhol ezek a k Macintoshok vannak... sietek veluk, mindenesetre).

Mindenki keszuljon fel, hogy ez lesz az eddigi legjobb Lassi.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #107919 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Morgana:és ha elküldeném a pesti címre a rajzokat?Mert nekem is scannelési problémáim vannak... :?

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106941 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nima olvass lejjeb Morganának kell elküdeni Emilbe-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #106938 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Helló drágáim! Brisa mondta, hogy ide lehet küldeni novellát, mert van, aki elolvassa. Tehát kérdésem: lehet ide küldeni novellát? :)
És ha igen, hogyan, kinek?
Előre is köszi, pusza!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106886 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én a scannalésre azt a módot tudom, hogy valahogyan eljuttatod a rajzot Gumipóknak.
Vagy elviszed neki személyesen az irodájába (ha Pesti vagy, de ezt vele mindenképpek beszéld le külön) vagy pedig a kezébe nyomod vkinek a talin, aki egészen biztosan oda tudja adni neki valamikor. (Bár ebben a variációban tagadhatatlanul sok a vala... kezdetu szól...)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106851 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Morgana oké!! kösz!!
Levél elment! ha eszembe jut majd mégvalami akkor azt is beküldöm.
Rajzot hogy tudok küldeni? (ha nincsen scannerem) Arra gondoltam, hogy jó-e ha elviszem egy talira vagy elködöm valakivel. (sajnos a mostani újságba nincsen rajzom de lehet, hogy majd lesz)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106766 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Birefi: A Nyelvek és írások topicot a Középfölde témában találod. Keresd csak, ott kell lennie! 8) Ha végképp nem találod, fordulj privát üzenetben Amanihoz, Vardához vagy Ancalimonhoz.

Layla: Persze, bőven jó lesz a jövő hét. :wink:
A lapzárta márcuis 16-án van, addig feltétlenül érkezzenek be!

Rabyn: Az újság tartalmi részéért én felelek, úgyhogy nekem küldd át, az annasandor@hotmail.com címre. A többit lelevelezzük, OK?
8)

Rabyn példáját megragadva mindenkit, akinek ötlete van, buzdítok arra, hogy írjon az újságba, s ha kész, küldje el nekem a fenti címre!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106557 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
írtam valamit a hobbit topicba ami sztem az újságban is megjelenhetne. De hova küldjem?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106400 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Lamorak: bár én nem vagyok illetékes az ügyben, szerintem remek ötlet, szívesen olvasnék erről :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106391 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Morgana:a rajzokat jó lesz ha jövőhéten érkezik???Elbambiztam az idővel kapcs...

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105917 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Azért ez nem semmi! :P
Már látom, magam előtt amint a Napilapok idéznek:
"Amint azt a Lassi elnevezésű egyedi magyar Tolkien magazin amerikai tudósítójától megtudtuk..." :)
Bravó Lamorak!

Más:
Nem találtam a nyelvek topikot és sürgős segítség kellene :!:

Tudnátok olyan 8-10 szép elf férfi nevet?
Egyáltalán milyenek az elf nevek?
Hogy találhatnék ki egy jót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105914 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ó, nem, nem másfelet. Amennyit csak szeretnél, Lamorak! (mondjuk max. 3 old. 8) )

Nagyon jó ötlet, s ha van lehetőséged ilyesmire még odakint, mindent szeretettel és örömmel fogadunk!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105825 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Király vagy Lamorak.
Nagyon jó az ötlet.
Minnél hamarabb tudod küldeni a cikket annál jobb. Lapzárta elvileg Márc. 16, de ha TE késel picit az mégnem gond...fenntartunk neked másfél oldalt ::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105821 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
nekem tetszik az 5let!! :hello:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105815 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Eszembe jutott valami. Ugye emlékszik mindenki, hogy az egész magyar sajtó hírt adott róla, hogy Tolkien Beowulf-esszéjének felfedezték egy hosszabb változatát (a szegedi konferencián már meg is lehetett rendelni a könyvet, ráadásul kedvezménnyel). Nos, az a hír komoly hülyeségeket tartalmazott: nem felfedezték, hanem csak elkezdtek vele foglalkozni (Christopher mindig is tudta, hogy van, mert hogy ő adta a Bodleian-nak); nem 2000 oldal, hanem mondjuk 150; nem a Beowulf fordítása, hanem a híres Beowulf-cikk korábbi, teljesebb előadás-változata.

Szóval én márciustól májusig annak a kutatónak az intézményében leszek Amerikában, akihez ez kapcsolódik (Michael Drout); és arra gondoltam, csinálok vele egy beszélgetést a Lassinak, és megpróbálom elküldeni minél hamarabb. Így az egész magyar sajtóban egyedül a Lassi fog hitelesen beszámolni arról, miről is van itt szó. Mi az a legkésőbbi időpont, amíg még bejöhet az anyag?

Mit szóltok?

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105517 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Igen, az árpilisi közgyűlésre reményeink szerint elkészül az új szám.

A lapzárta március 16., így akinek van valami cikk-ötlete, verse, novellája, amit szeretne, hogy bekerüljön az újságba, küldje el nekem vagy Gumipóknak!

Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105484 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Olórea: ennek elsősorban financiális és időbeli problémái vannak. Valóban jó lenne, és ha jól emlékszem, kaptunk is ígéretet az első szám javított, színes utánnyomására...

Az áprilisi közgyűlésre szerintem lesz, csak Gumipókot kell zargatni ezügyben... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105133 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nem akarjátok újra nyomtatni a régi számokat?
Jó lenne...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #104570 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
uh..scannelési problémák vannak ezzel kapcs. de inkább elküldöm az eredetit!
JÁJ!!!Még mindig nem hiszem el hogy küldhetek nektek rajzokat..mennyit paráztam én emiatt... :hello:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #104566 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ha nem bánod, hogy az eredeti rajzot küldöd el oda, akkor természetesen az is jó! :wink:

De itt vannak az e-mail címeink:
Gumipók gumipok@razorpoint.hu
Cicafül cvleo@mail.datanet.hu

[size=9:31rwtuib]ha a hozzászólás alatt - ahol ki van írva, hogy "Profil", "Privát", "E-mail" stb - rákattintasz az "E-mail"-re megtudhatod az illeto e-mail címét...[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #104564 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Cicafül:OK!!!! :itscool: Asszem hogy a szerkesztőség címére küldöm mert csak aztat a címet tom...
Ja!És köszi! :oops: Örülök hogy segíthetek!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.553 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére