Lassi Laurië szerkesztőség

Több
20 éve 9 hónapja #152899 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Határidő?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #152896 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gandalf: Várom! (De igen, csak ez megbízhatóbb és többet bír...)

A többieknek:

Kövessétek Gandalf példáját!!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #152892 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Morgana írta: Kedveseim!

Itt a fantasztikus alkalom, hogy ismet oregbitsetek a Lassi hirnevet.
Elkezdodik ugyanis a LEP2-re megjeleno szam elokeszitese.

Cikkeket, jobbnal-jobb otleteket varok.
(Akikkel mar beszeltem cikkekrol, azokat megkeresem priviben.)

Az elkeszult munkakat erre az e-mail cimre kuldjetek:
sandor.anna@szentignac.hu

Elore is nagyon koszonom a munkatokat!

Minden jot!
Morgana


Van valami, ami esetleg bekerülhetne...
Jé, új e-mail címed van? A régit már nem használod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #152709 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Kedveseim!

Itt a fantasztikus alkalom, hogy ismet oregbitsetek a Lassi hirnevet.
Elkezdodik ugyanis a LEP2-re megjeleno szam elokeszitese.

Cikkeket, jobbnal-jobb otleteket varok.
(Akikkel mar beszeltem cikkekrol, azokat megkeresem priviben.)

Az elkeszult munkakat erre az e-mail cimre kuldjetek:
sandor.anna@szentignac.hu

Elore is nagyon koszonom a munkatokat!

Minden jot!
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144192 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gumipók írta: Beleg: A legelső. Ami egyébként csak 70 példányban készült és csak fekete-fehérben és rengeteg hibával, és egy darabka van belőle összesen itt nálam a szerkesztőségben a széf legmélyén nehogy valakinek elajándékozzam egy gyenge pillanatomban:-)

Amúgy tervezem az újranyomását persze szines borítóval stb, de ennek egyelőre anyagi korlátai vannak. Majd a közgyűlésen megpendítem a témát. :-)


Ne ajándékozd el, szerintem elegen érdeklődünk utána ahhoz hogy csak a fénymásolatokat terjeszd...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144180 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ugye nem felejtitek el nyomdába adás előtt a helyesírási és központozási hibák kiszűrését ?

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143929 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Koszonom Apuci koszonom Gumipok :D

Akkor turelmesen varok a negyedikre, mast ugysem tehetek :mrgreen:
Egyebkent ha barmit segithetek a jovoben szerkesztes ugyben szamitogepen, szoljatok!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143923 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Beleg: A legelső. Ami egyébként csak 70 példányban készült és csak fekete-fehérben és rengeteg hibával, és egy darabka van belőle összesen itt nálam a szerkesztőségben a széf legmélyén nehogy valakinek elajándékozzam egy gyenge pillanatomban:-)

Amúgy tervezem az újranyomását persze szines borítóval stb, de ennek egyelőre anyagi korlátai vannak. Majd a közgyűlésen megpendítem a témát. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #143922 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Beleg, az első Lassi-t (amelyet újra ki fognak adni valamikor, javítva - legalábbis ha jól tudom - ;) ) még az egy évvel ezelőtti közgyűlésen osztották ki, de azon nem voltál ott, így nem kaptál belőle[size=9:193uvhdb], és mellesleg emiatt Thaur lett az első vimpárlányom helyetted.[/size] Amiről te beszélsz, az a kettes és a hármas Lassi. Tiszta? :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143921 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gyerekek en mar tokre bekavartam Lassi ugyben.
Lecci magyarazzatok mar el melyik a 3-as Lassi.

Ugyanis nekem eddig csak ketto van meg. Az egyik amit a tavalyi LEP-en kaptam, amelyik cimlapjan Galadriel Frodo fejet szagolgatja :mrgreen: a masik pedig ahol Arwen dekoltazsaban gyonyorkodhetunk.

Akkor nekem most melyikek nincsenek meg es hogy tudom oket beszerezni?
Rohadtul nincs idom maszkalni a varosban de nagyon szeretnem olvasni az ujsagokat es a tagdijamban amugy is benne foglaltatik.
Meg kene mar oldani a postazast mert ez igy nagyon gaz. :deal:
Szoval akkor melyik nincs meg nekem?

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143823 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

E. Eia Ayna írta: Rándzsa! :nono:

Gumipók írta: Ui: Jaaa...és egy kicsit próbáljunk odafigyelni az offtopic hozzászólások csökkentéséhez.


uupsz, sorry.... :oops: :oops: :oops: Süllyedjek már el :oops: glutty..glutty

On: Érdeklődni szeretnék, hogy Debrecen környékén, max Nyiregyházán, nem suli közben, lesz-e ilyen fesztivál vagy valami....
Ayna: Ez az utóbbi Offnak számit :oops: :oops:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143815 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Rándzsa! :nono:

Gumipók írta: Ui: Jaaa...és egy kicsit próbáljunk odafigyelni az offtopic hozzászólások csökkentéséhez.


Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143799 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gumipók: Hát ez jó! :wink:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143410 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szija mindenki.
Nos végre úgynéz ki, hogy leüllepszik körülöttem a káosz elemeinek támadása. Örömmel jelenthetem, hogy új irodába költöztünk és végre valahára a netet is ismét beszerelték, úgyhogy végetért a hosszú (1 hónapos) nélkülözés.
Másik jóhír, hogy a Lassi 4 végső stádiumába érkezett és már csak pár apróság hiányzik ahoz, hogy a nyomdába kerülhessen. Terveim szerint a nemsokára esedékes közgyűlésen fog megjelennio ahol a jelenlévő tagság rögtön a kezébe kaparinthatja.
Az újság fő tartalma az MTT nyári közszereplése lesz. Legalábbis azokról a dolgokról amikről kaptam beszámolót. Ezek: Sci-fi nap (2 oldal) HungaroCon+Dave Prowse interjú(6 oldal), Nyári tábor Velem(2 oldal+4 oldal fényképes összeállítás) A hungaroconról elég sok cikk jött össze már korábban, úgyhogy sajnálom, de elanorék beszámolója már nem fért bele. Bár meg kell mondja nekem nagyon tetszik az is, Észah és Vic hivatalos beszámolója előbb érkezett.
Néhány anyagot válogattam még a LAssi Titte-kből is, mert egyéb tölteléknek hijján voltunk. Ezúton is megkérem a szerkesztőket, hogy az anyaggyűjtést tessék egy kicsit komolyabban venni. Ha nincs ennyi sok rendezvény akkor az összegyűlt egyéb anyagokból egy Lassi Titte sem jönne ki. Ennél azért termelékenyebbek vagyunk szerintem :-)

Ezúton mindenkinek köszönöm aki bedolgozott az újságba, és mindenki érezze magát egy kicsit megrugdosva, hogy a következő szám méltó legyen majdan a LEP2004 szinvonalához. :-) (a rugdosás itt ösztönzést elent:-)

Üdv:
Gumipók

Ui: Jaaa...és egy kicsit próbáljunk odafigyelni az offtopic hozzászólások csökkentéséhez. Nem lenne jó megnyírbálni ezt a jó kis Topicot :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142005 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Már lehet már meg lesz a Hc színműves beszámoló a Lassiba, ha még kellene! Elanor elküldi Morgananak.

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141159 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Aiya!

Ismet hirdetek, mert csak 1 jelentkezo volt (es Morgana termeszetesenß)).
Szoval, oktober honap masodik napjan kerul megrendezesre Nyiregyhazan a TER Fesztival, ahol kis tarsasagunk is kepviselteti magat. Szuksegem lenne meg harom jelentkezore, aki jonne segiteni infopultozni, illetve a jatekokat lebonyolitani.
Jelentkezes pentek ejfelig lehetseges a 20 4112825-os telefonszamon, vagy az ilfirin@freemail.hu cimen

Utikoltseg es az esetleges szallas finanszirozva lesz, harc folyik a kajaert ß)

Szamitok ratok!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141101 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én szívesen elválalltam volna Elanorral a Salgótarjánt, csak nem tudom h lesz e rá időm! 8O

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141084 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Sajnos nem nagyon volt jelentkező, úgyhogy most megpróbálok az Élménybeszámolók alapján összeszedni valamit ( :arrow: kérek 1-2 nap haladékot). :idea: :roll: De persze azt majd "lektorálni" kell.

Viszont FONTOS!!! Valaki legalább annyit mondjon meg, hogy pontosan milyen előadások-at és kik tartottak az egyes rendezvényeken, ill. milyen egyéb programok voltak :!: :!: :!:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #140076 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sil írta: Szvsz a tábor megérdemelne egy kicsit hosszabb beszámolót is... :roll:


Igaz, én is úgy gondoltam, hogy az lenne a leghosszabb az összes közül, de szvsz minél előbb szeretnénk Lassi-t :arrow: nincs olyan sok időnk, és nem biztos, hogy akad olyan vállalkozó, aki egy viszonylag tárgyilagosabb, hosszú beszámolót tudna írni rövid időn belül (magamból kiindulva). "Tárgyilagosabb" alatt azt értem, hogy szélsőségesebb indulatok nélkül (tudod melyek azok a bizonyos események, amelyek indulatokat kavartak). :wink: Persze ha pl. Te (vagy bárki) vállalod (vállalja), Tiéd (övé) a pálya. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #140057 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szvsz a tábor megérdemelne egy kicsit hosszabb beszámolót is... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #140041 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Támogatom az ötletet.

1 héten belül!

:twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #140040 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Morgana írta: Ha van cikked, beszámolód, nyugodtan küldd el. Bár most van elég anyagunk, ha elég jó, bekerül.


Még nincs... :roll: :)
Szvsz azt lehetne csinálni, hogy egy kb. 1 oldalas beszámolót írni az összes nyári eseményről (nem tudom, Királyrét-ről van-e már, ha nincs, akkor arról is, meg Salgótarján, Tokaj, Velem, Sziget, Győr /meg volt valami miskolci szerepjátéktábor, nem tudom, hogy az most "hivatalos" megjelenés volt-e, belevaló-e egy ilyen beszámolóba/; ugye más nem volt?). Viszont én ezt nem tudom egyedül megcsinálni, ugyanis a fentiek közül nagy bánatomra csak Királyréten és Velemben voltam. :roll: Szóval ha lenne/lennének) valaki/valakik, aki/akik a többi helyen ott volt/voltak, közösen írhatnánk egy ilyen összefoglalót, ami nem túl száraz, de viszonylag tömör. :idea: :wink: [size=9:2aeuy9bg](Vagy esetleg terveztetek ilyesmit? Mert ez kb. olyan, mint a "Programkavalkád". :roll: És szóljatok, ha nem tetszik az ötlet. :roll: )[/size]
Ha megcsináljuk, gondolom mielőbb kellene, tehát ha van olyan, aki ott volt a fenti helyek bármelyikén, és szívesen írna kb. egy vagy két bekezdésnyit valamelyikről, az mielőbb szóljon. :idea: Szvsz egy hét alatt bőven meg tudjuk írni. :idea:
Várom a reakciókat! :roll: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #139953 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Drága Kincső!

Ha van cikked, beszámolód, nyugodtan küldd el. Bár most van elég anyagunk, ha elég jó, bekerül.
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #139622 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Köszönöm, Elanor!

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139070 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sil írta: Arra viszont most már kíváncsi lennék, hogy mikor lesz 4. szám (aminek a táborra, aztán a Szigetre kellett volna megjelennie... de mindenképpen nyáron)... :roll:


Csatlakozom... :roll: :wink:
Egyébként nem tudom, hol tart a dolog, de ha már így alakult, esetleg lehetne kiírni mégegy lapzártát, mert akkor belekerülhetnének a nyári események beszámolói... :idea: :roll: Már bocsi a belekotyogásért, csak egy ötlet. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139052 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A Lassi Titte 3. számában az Éomer dala című költemény mellől lemaradt a szerző neve: Idril Celebrindal. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #138994 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Nimdraug írta: Akkor a nem MTT tagoknak hol és mennyiért lehet venni?

MTT-rendezvényeken, talikon, vagy az irodán (Városligeti fasor 3., I/3.). A 2. szám is elfogyott már a táborban tudomásom szerint, a 3.-ból van még (ha jól emlékszem, a 3. szám 400Ft volt).
Arra viszont most már kíváncsi lennék, hogy mikor lesz 4. szám (aminek a táborra, aztán a Szigetre kellett volna megjelennie... de mindenképpen nyáron)... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #138992 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Akkor a nem MTT tagoknak hol és mennyiért lehet venni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #138989 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Legolin/Laiqalasse írta: Suilad!

A Lassi csak az MTT-tagoknak jár, (ha jár ) vagy másoknak is meg lehet venni? :?:


Válasz: a Lassi az MTT tagoknak jár (értsd: ingyen kapják), mások pedig meg tudják venni.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #138969 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Suilad!

A Lassi csak az MTT-tagoknak jár, (ha jár ) vagy másoknak is meg lehet venni? :?:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.307 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére