Lassi Laurië szerkesztőség

Több
19 éve 4 hónapja #253578 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Két cikk ment a Lassiba, fontos, hogy mindkettő megjelenjen a legfrissebb számban! Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253535 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ha rajzolok képeket akkor elküldjem?
Ha igen,akkor mekkora papírra és mit?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253439 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ugye senki nem felejtette el?
KEDD 17.00 CD-FŰ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252242 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Drizzt írta:

Inczy írta: Pók, boldogan segítenék, de úgy néz ki, ebből a Lassiból ki kell maradnom... Nem lesz rá se időm, se energiám, ne haragudj.
Viszont a későbbiekben biztos benne lesz a kezem párban, szal... :wink:
Uhh, bocs, nem akartam fenyegetőzni... :P


Öhhh...benne lesz a kezed párban ? Hátha Pók beteszi... :D D :P
Amúgy én sajna kedden Ajkán leszek...


:P PPPPPPP

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251910 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Inczy írta: Pók, boldogan segítenék, de úgy néz ki, ebből a Lassiból ki kell maradnom... Nem lesz rá se időm, se energiám, ne haragudj.
Viszont a későbbiekben biztos benne lesz a kezem párban, szal... :wink:
Uhh, bocs, nem akartam fenyegetőzni... :P


Öhhh...benne lesz a kezed párban ? Hátha Pók beteszi... :D D :P
Amúgy én sajna kedden Ajkán leszek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251853 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Sajnos üzleti ügyben kedd, szerda, csütörtökön németországba kell utaznom, így a Lassi szerkesztőségi ülést át kell tennem következő hét keddre.
Úgyhogy 1 hét haladékot kapott mindenki. De így viszont tényleg arra kérlek titeket, hogy halmozzatok el anyagokkal addigra. Az eredeti beírásban is javítottam a dátumot. Mindenki úgy kalkuláljon.

Köszönet érte

Pók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251743 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Pók, boldogan segítenék, de úgy néz ki, ebből a Lassiból ki kell maradnom... Nem lesz rá se időm, se energiám, ne haragudj.
Viszont a későbbiekben biztos benne lesz a kezem párban, szal... :wink:
Uhh, bocs, nem akartam fenyegetőzni... :P

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #251361 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Figyelem Minden Szerkesztőségi és Leendő Szerkesztőségi Tagnak!!!

Kedden, Április 26-án Lassi szerkesztői ülés leszen a CD-fűben 17.00-tól. Addigra mindenki készüljön sok anyaggal. Aki nem tud eljönni az küldjön anyagot valaki olyanon keresztül aki tud. Mindenkit elvárok aki segíteni tud és szeretne. A LAssinak május közepéig kell elkészülnie, így még lesz idő arra is, hogy az érdeklődők egy kis tördelést tanuljanak és besegítsenek a technikai munkába is. Aki ügyes lesz az arra számíthat, hogy velem együtt éjszakákat tölthet a Lassi szerkesztésével minden szám megjelenése előtt ::::)

Üdv,
Pók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249442 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én is szívesen segítek, gyűjtök képeket illusztrációkhoz továbbra is, ha kell ;) (ha más nem gyűjt de nem tudok róla..vagy szóljon ha igen-mondjuk lehet akkor se árt ha több lesz..) Szóval aki ugyérzi hogy szépen tud rajzolni, vagy vagy vmilyen alkotása amit esetleg szívesen látna az ujságban,az küldje el;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249386 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ha erre gondolsz, nyilván megvan még... :)
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... 396#188396
(forrás: cache.ucr.edu/~heraty/yanega.html )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #249384 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Megvan még az az anyag, amit tőlem kért el Rayan, a tolkienes latin állatnevekről? :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249320 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
ha e-mailban elküldöm neked a képet az jó? Csakme nemtok nyomtatni:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249235 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Köszönöm az összes segítőkész felajánlást. Jó lenne ha mindenki próbálna gyüjtögetni cikket, humort illusztrációt annak ellenére, hogy adott e le valamit. Valószínüleg újra fogom szerkeszteni a számot és ha már ennyit késtünk akkor már legyen Szuper az újság.
Mindenképp lesz egy szerkesztői ülés. Örülnék ha arra már úgy tudnátok eljönni, hogy hozzátok magatokkal amit az újságba szántok. Ne féljetek kidolgozni előre a dolgot. Kárba nem fog veszni ezt megigérem::::)

Üdv,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249136 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
/me csatlakozik Gil Hugijához. Bár nem vagyok MTT-s de szívesen segítek, ha tudok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 5 hónapja #249129 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ha van vmi feladat, légyszi szóljatok!! 8) Szeretnék segíteni!! :) :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248986 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
úgytom a humuncs már leadott anyagot

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248933 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gumipók írta: Szijasztok Pajtik!

Jelentem tisztelettel, hogy a tegnapi vezetőségin megegyeztünk, hogy jut pénz a Lassi kiadására. Köszönöm a felajánlásokat, a pénzszerző ötleteket és a türelmet. ::::)
Persze gondolom nem kell mondanom, ohgy a januárra összeállított és nem kiadott Lassi már kissé elavult. Ezért felhívom minden szerkesztőségi tag figyelmét, hogy még egyszer utoljára adjon egy esélyt a Lassinak (hátha most téééényleg) és kezdjen gyüjteni cikkeket, illusztrációkat, verseket novellákat és minden egyebet amit érdemesnek talál a megjelenítésre.
Előreláthatóan 1 hónap múlva szerkesztőségi ülés lesz. A pontos időről majd értesítem az érintetteket.

üdv - és HURRRÁÁÁÁ!
Gumipók


Gumipók, ez örvendetes hír!!

Egy kérdésem mégis volna: a Humor Csoportnak mi dolgot adsz?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248658 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Malendil írta: Attól tartok a közgyűlési beszámolót már nem érdemes berakni, viszont addig lesz másik közgyűlés, ha minden igaz. :) + még gondolkodom egy hónapig...
/Életjel vége :wink:

Szerintem az a beszámoló igenis jól jönne még! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248636 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Attól tartok a közgyűlési beszámolót már nem érdemes berakni, viszont addig lesz másik közgyűlés, ha minden igaz. :) + még gondolkodom egy hónapig...
/Életjel vége :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248525 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Rám is számíthatsz! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248482 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Pók: én is besegítek szívesen csak szólj mikor hova.

a Lassit nem lehet újságosnál kapni. (még :twisted: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248481 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Bocs, hogy idenyomulok, de lehet a Lassit újságárusoknál is kapni, vagy csak előfizetéssel?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248467 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
:hello: :hello: :hello: JeeeeeeeeeeeeeeeeeeeSZ :hello: :hello: :hello:

Rajta leszünk a dolgon, én pl szivesen írok farsangi élménybeszámolót, és ha többen írnánk, akkor abból egy jó kis cikk kerekedhetne :D

*hálás főhajtás a vezetőség tagjai előtt*

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248458 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szijasztok Pajtik!

Jelentem tisztelettel, hogy a tegnapi vezetőségin megegyeztünk, hogy jut pénz a Lassi kiadására. Köszönöm a felajánlásokat, a pénzszerző ötleteket és a türelmet. ::::)
Persze gondolom nem kell mondanom, ohgy a januárra összeállított és nem kiadott Lassi már kissé elavult. Ezért felhívom minden szerkesztőségi tag figyelmét, hogy még egyszer utoljára adjon egy esélyt a Lassinak (hátha most téééényleg) és kezdjen gyüjteni cikkeket, illusztrációkat, verseket novellákat és minden egyebet amit érdemesnek talál a megjelenítésre.
Előreláthatóan 1 hónap múlva szerkesztőségi ülés lesz. A pontos időről majd értesítem az érintetteket.

üdv - és HURRRÁÁÁÁ!
Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247902 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Aláírom :) Gyerekek, két hét alatt, durván négy-öt-hat MTT-s talin mintegy hatezer forintot szedtünk össze. Szerintem egy-két hónap alatt be lehetne szedni a hiányzó összegeket, csak több embernek kell jelentkeznie, és minden nagyobb MTT-s banzájon ott kell lennie egyiküknek a persellyel. És nem ám kiszórni az egy-két-öt forintosokat, hanem gyűjteni, összeszedni, beváltani. Megdöbbentő mennyiségű pénzek tudnak így befolyni...
Na, jön valaki? :D

icke


Ha fél év után történne valami csoda és végre feljuthatnék egy talira :roll: , akkor szívesen csatlakoznék 8)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247901 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Üdvözletem!

Aláírom :) Gyerekek, két hét alatt, durván négy-öt-hat MTT-s talin mintegy hatezer forintot szedtünk össze. Szerintem egy-két hónap alatt be lehetne szedni a hiányzó összegeket, csak több embernek kell jelentkeznie, és minden nagyobb MTT-s banzájon ott kell lennie egyiküknek a persellyel. És nem ám kiszórni az egy-két-öt forintosokat, hanem gyűjteni, összeszedni, beváltani. Megdöbbentő mennyiségű pénzek tudnak így befolyni...
Na, jön valaki? :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247890 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Lau ötlete viszont tényleg jó... Shimán meg lehetne szervezni vmilyen "jótékonysági" eseményt, kifejezetten a Lassinak címezve. A belépőjegy árán kívűl kisebb összegekkel adakozhatnának is, és akkor sok kicsi sokra megy. Gondoljatok bele, h ickéék is összeszedték a pénzt a gyűrűkre... :wink:
Szóval sztem érdemes volna megfontolni.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247755 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nos, az a helyzet, hogy általában van valamennyi (kevés) pénz az MTT számláján, de azokból mindig olyan dolgokat kell finanszíroznunk, mint a könyvelés, terembérlés, rendezvények stb. A Lassi mindig a lista végén van - lévén, hogy nem "égetően fontos, azaz az MTT működését veszélyeztető dolog" -, így mire odáig eljutunk, elfogy a pénz.

Jelenleg is a pénzügyi dolgokkal kapcsolatos költségeket, a közgyűlés terembérleti díját kell kifizetni, a tudományos konferenciát jó lenne támogatni, és persze a lista végén megint csak ott kullog a Lassi kiadatása.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 5 hónapja #247743 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Üdvözletem!

Vagy esetleg fizessetek tagdíjat :lol: :twisted: :wink:
De tényleg, az valóban hasznos lenne, ha kint lenne egy költség-pénzmag arány. Csak hogy tudjuk :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247737 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
esetleg szervezzünk jótékonysági akciót, koncertet, kirándulást, sörvirslit vagy valami...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.536 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére