Lassi Laurië szerkesztőség

Több
19 éve 2 hónapja #266719 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Remélhetőleg még a héten kihirdetjük a főszerkesztőségre kiírt pályázat eredményét.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266698 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Ranamarth (Endóriel) írta: ö....nem tudom,hogy ide írhatom e,de én szívesen megírnám a Nagy Tábor idei élménybeszámolóját...ha szabad... :oops: :roll:


Je-je-jeeeeeee, legalább nekem nem kell dolgozni vele. :P
Minden esetre készítek a főszervezőkkel interjút, és majd összedolgozzuk a beszámolóval. :wink:
Rana: feltétlenül küldd majd el nekem az irományodat!!!!!!
Köszi!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266696 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
ö....nem tudom,hogy ide írhatom e,de én szívesen megírnám a Nagy Tábor idei élménybeszámolóját...ha szabad... :oops: :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 2 hónapja #266669 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Konkrét feladatakokat nekem is adhattok :) Csak ne olyat, hogy rovat szerkesztése, mert olyat nem merek bevállalni, de írni szívesen írok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266259 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Drizzt írta: Kellenének olyan emberek mindenképp, akik cikkeket írnának


erre szivesen vállalkozom :D

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262963 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Drizzt írta: Az info csoport ebben a részben: "Az MTT-rovaton belül tudósítani kell a Társaságunk tevékenységéről" pl tudna segíteni ugye ?

Igen, ezt elvállaltuk. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262961 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gandalf :D . Eeeeegen, erről volna szó.
Az info csoport ebben a részben: "Az MTT-rovaton belül tudósítani kell a Társaságunk tevékenységéről" pl tudna segíteni ugye ?
By the way ismeretterjesztő cikkek...érdekesen hangzó kategória, főleg, ha az eddigi lassi-kat veszem alapul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262953 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Emlékeztetőül:

Hivatalos pályázat a Lassi Laurië főszerkesztői posztjára

A Magyar Tolkien Társaság Vezetősége pályázatot hirdet a Lassi Laurië főszerkesztői posztjára. A pályázatot (és a szerkesztőségi csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást * ) a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2005. július 24. éjfélig .

Tudnivalók : A Lassi Laurië lapigazgatója (aki a lap szerkesztéséért, kiadásáért felelős) a Vezetőség döntése értelmében Királyházi Csaba (Gumipók). A főszerkesztő és csapata a Lassi tartalmáért felelős.

A főszerkesztőnek és csapatának az alábbi szerkesztőségi elvek alapján kell majd dolgoznia:
1. Az MTT-rovaton belül tudósítani kell a Társaságunk tevékenységéről,
2. Minden számban kell lennie legalább egy tudományos cikknek (tudományos rovat),
3. A Lassi kb. 1/3-át az ismeretterjesztő cikkek,
4. a másik 1/3-át pedig a (nem humoros) kreatív alkotások tegyék ki,
5. Valamint legyen egy külön Humor-rovat is.

A Lassit évente kétszer (bővített tartalommal) kell megjelentetni október és április elején.

A kijelölt főszekesztőnek és a 4-6 fős csapatának * kell előkészíteni a Lassi alapfeltételeit, megírni, megrendelni és begyűjteni a cikkeket, valamint a többi anyagot a szerkesztőségi elveknek megfelelően. Feladatuk, hogy biztosítsák a lap határidőre való megjelentetését. A következő Lassi lapzártája szept. 15.!!!

* A szűkös időkeretek miatt javasoljuk, hogy a főszerkesztőjelöltek állítsák össze a csapatukat mielőbb. A pályázatnak azonban nem kötelező része a csapat megléte és bemutatása.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262948 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Engem érdekelne ki szeretne részt venni a lassi készítésében, és pontosan mit is akar csinálni. Kellenének olyan emberek mindenképp, akik cikkeket írnának, és olyanok is, akik anyagot gyűjtenének, és persze az sem baj, ha van olyan, akinek vannak ötletei...mármint arról, hogy mivel töltsünk meg egy ilyen kibővített tartalommal megjelenő számot. (Persze vannak pl nekem is, de hát..) Esetleg szponzorra van-e valakinek ötlete. Pók majd tőled akarok kérdezni vmit ezzel kapcsolatban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255705 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gandalf: azon vagyunk teljes erőnkkel. Én holnap vagy holnapután nyomdába viszem a cuccot. A többi rajtuk múlik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255463 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Legközelebb előbb elkezdjük a javítgatásokat...én ÉÉÉÉRRRZZZZEEEEEEMMMMMMMMM, különben, HHHHHHHEEEEEEENNNNNNNTTTTTT...zombify...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255334 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Holnap nálam lesz ez a szerkesztőségi tosz. Délben találkozunk a 7es busz keleti melletti megállójában (a Dunától menekülő sávban : DD).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255297 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254699 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Oké.. remélem oda is találok:) :heu:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254698 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szerda zsííír...sztem ha érdemben foglalkozunk a dologgal, akkor simán érdemes 6 után is, főleg ahogy az mtt-seket ismerem késés szempontjából...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254695 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Válasz az imámra :D :D
Az már esélyesebb... :D :D :D
Pussz. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254691 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Akkor viszont én nem tudok menni.. vagy csak 6 után, nemtudom akkor érdemes e még. :?:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254689 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
nahh akkor az egész hóbelevancot áttesszük Szerdára. 17 óra ugyanott.
És mindenki írja meg a Telószámát, hogy figyelmeztetni tudjalak titeket időben a változásokról. A hétvégéig be kell fejezni a Lassit, úgyhogy nincs sok időnk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254643 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Üdvözletem!

Csatlakozom az előttem szólóhoz... :roll: :x

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254633 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Jól össze lett szervezve a KHE próbával, szal tosz. Remélem a következőre el tudok menni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254617 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gumipók üzeni, hogy holnap minden leendő szerkesztőt szeretettel vár 17:00-kor a kőbánya-kispesti metró kijáratánál Lassi szerkesztőségi ülés/állás/fekvés céljából. 8) :mrgreen:

Másrészt, lécci, mindenki dobjon egy privit Póknak a telefonszámával (mármint a szerkesztőpalánták). :!: Köszike.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 5 hónapja #254049 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ötletem/cikkem nincs (és már amúgy is késő)

Szerkesztésben nem tudok segíteni, mert innen nem tudok felmenni.
De asszem egyikel se veszett sok Mohácsnál

Pók sajnálom... :cry:

Bocsika az értéktelen infókért

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253971 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
ooooooooooops :oops: :roll: :bawling:

már vagy egy hónapja nem jutottam el a topicba, de kedden megyek

bocsi-bocsi-bocsi :oops:

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253951 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Panda írta: Hi!
Ti kedden 5, azaz 17.00 órától ott voltatok a CD- fűben? 8O ... :( ...
Mert én öt után kb tíz perccel értem oda, körülnéztem, és nem láttam ismerőst, úgyhogy leléptem.
(Tudom, tanulság: telefonszámokat beszerezni. :evil: :lol: )
Pók, ha a a konkrét cikkíráson kívül kell segítség, szívesen beszállok.


Aki ott volt, az ott volt időre, vagy én esetleg 5 percet késtem. És majdnem az ajtó mellet ültünk. A tanulsággal egyetértek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253857 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Hi!
Ti kedden 5, azaz 17.00 órától ott voltatok a CD- fűben? 8O ... :( ...
Mert én öt után kb tíz perccel értem oda, körülnéztem, és nem láttam ismerőst, úgyhogy leléptem.
(Tudom, tanulság: telefonszámokat beszerezni. :evil: :lol: )
Pók, ha a a konkrét cikkíráson kívül kell segítség, szívesen beszállok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253832 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én sajnálom, hogy nem tudtam menni, de sajna el voltam foglalva az Átjárónapos cuccal...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253805 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Hát határozottan csalódnom kellett. Rajtam kívül mindössze 3-an jelentek meg és abbol is ketten voltak a szerkesztőségi munkacsoport tagjai.
Azt hiszem eléggé időben ki volt hirdetve az összejövetel időpontja, de mégsem szeretném azt hinni, hogy ekkora érdektelenséggel viseltetnétek a készülő Lassival kapcsolatban. A jövő héten kedden délután 17.00-kor találkozó azokkal akiket érdekel még a dolog és szeretnének jobban belefojni a szerkesztés menetébe. Aznap eljövünk ide a grafikai stúdióba és beszélünk róla, hogy hogyan is készül a Lassi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #253765 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Volt.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253730 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253593 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Üdvözletem!

Sajnos hirtelen közbejött dolgok okán úgy alakult, hogy a mai szereksztőségi ülésen nem tudok ott lenni. Sajnálom... :(

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.685 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére