Dizájn Center

Több
13 éve 2 hónapja #402795 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Csak hogy értsétek, mire gondolok:

JELMEZTÁRAM
- 2 db 2méter X 1 méteres anyagdarab (1 lila, 1 zöld)
- 1 lapszoknya (tógának-tunikának ideális)
- 2 díszesebb öv (mind a kettő természetes hatású, bőröv)
- 1 fejpánt
- 1 kendő, egy sál meg pár apróság, mint karkötők (fából meg fémből) meg egy apró fülbevaló, amire a barátnőm beszélt rá.
- emellett a nadrágjaimat úgy válogattam össze, hogy többet is fel tudok e mellé venni, úgy hogy az ne üssön el nagyon a jelmeztől.

De a fenti szerintem egy nagyon alaposan összerakott, többféle összeállításban is felhasználható jelmezkészlet, amiben akár a tábor alatt szinte folyamatosan tudnék jelmezben lenni – mivel a fenti cuccokat szinte bármelyik ruhám fölé fel tudom venni.
És még egyszer hangsúlyozom, szerintem ez a már-már túlzásba vitt jelmeztár kategória.

(Igazából mivel még nem pakoltam össze a táskámat, az is lehet, hogy nem is viszek el mindent a fent felsoroltakból. :P )

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402793 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Ajjajj. Attól félek, eddig egy kicsit félreérthetőek voltunk a lányokkal, és jóval korábban is elfért volna ide egy ilyen tisztázó hozzászólás.
Arról ugyanis szó sincs, hogy 11 napon keresztül jelmezben kellene majd mindenkinek rohangálnia, meg hogy kizárólag a csapatszíneinknek megfelelő ruhákat ölthetne magára a tábor alatt.

Nem egy élő szerepjáték táborba jöttök ugyanis, ahol mindenki a saját karakterének megfelelően beöltözik jelmezbe és abban tesz-vesz egész nap. A jelmezeknek leginkább kiegészítő szerepük lesz. Elsősorban a (főleg este bonyolódó) keretjáték eseményekhez fognak kelleni, amikor mindannyian kiöltözünk, és megpróbálunk mélyebben belemerülni a tolkieni hangulatba. A csapatszínek ehhez adnak egy kis segítséget, de messze nem kizárólagos jellegűek, még a jelmezek terén sem.
A délelőtt a rendi foglalkozásokon mindenki a rendjének megfelelő felszerelésben kreatívkodik, de a délutáni Nemzetségi időben sem kell mindenkinek full-lila-zöldben díszelegnie, és pláne nem jelmezben. El is áznánk/meg is sülnénk. Egy szimpla nyári alkotótábornak megfelelően eső esetén farmer meg esőkabát a javasolt, kánikulában meg strandpapucs, strandgatya és vízipisztoly.

A csapatjelvények, mint a kámzsa, az alkarvédő inkább a közösségi érzés erősítését szolgálják, és hogy könnyebben felismerhetőek legyenek egyes nemzetségekhez tartozók más népek számára. De ezeknek a viselése sem lesz kötelező, vagy ilyesmi. Meg hát jó kis emlék is tud lenni egy ilyesmi kiegészítő.

Jelmezeket illetőleg én a magam részéről meglehetősen egyszerűen oldottam meg a dolgot. Szereztem pár lila meg zöld anyagdarabot, amit magamra tudok kötni díszes övek, meg egyéb kiegészítők segítségével, meg pár ékszert és annyi. Ha már ókor, meg laza görögök, akkor a bonyolult jelmezeken én is csak röhögök. A fenti ruhadarabokat nagyjából felpróbáltam a tükör előtt és "furcsa" kombinációkat elvetettem, a működőképesek alkatrészeit lehozom.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402774 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Dizájn Center

Lyona írta:

perhilien írta: Az engem is érdekelne, hogy akkor most milyen típusú jelmezt vigyek, egy lepedő elég? És azt jó fehérben, vagy fessükbe lila-zöld -re vagy csak zöldre vagy lilára.

Neeeem, ennyire nem kell extrázni! :)
Minden jó, ha pluszban még zöld/lila, az csak jó, de ne fesd be :D

Oké:D ennek azért örülök, nem sok kedvem lett volna most neki állniXD.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402753 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Dizájn Center

perhilien írta: Az engem is érdekelne, hogy akkor most milyen típusú jelmezt vigyek, egy lepedő elég? És azt jó fehérben, vagy fessükbe lila-zöld -re vagy csak zöldre vagy lilára.

Neeeem, ennyire nem kell extrázni! :)
Minden jó, ha pluszban még zöld/lila, az csak jó, de ne fesd be :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402742 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Hozzatok bármit, ami

-lila
-zöld
-lepedő, kendő, slafrok, lebernyeg, felleghajtó és távolban egy fehér vitorla
-szerintetek tündés
-bárki más szerint tündés
-fogalmad sincs, mire jó, és rád úgysem stimmel, de valamiért megérzésed van :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402730 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Dizájn Center

Nilla írta:

darthpit írta: Amúgy meg ha már, akkor akár a hegyezhetnénk a fülünket.


Akkor ezt kilőttük? Pedig szerintem tök menő. Még sosem láttam ilyent a táborban.



Eddig egyéni megrendelés formájában találkoztam érdeklődéssel.
Helyszínen még lehet majd érdeklődni, igény szerint.

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402729 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Az engem is érdekelne, hogy akkor most milyen típusú jelmezt vigyek, egy lepedő elég? És azt jó fehérben, vagy fessükbe lila-zöld -re vagy csak zöldre vagy lilára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402708 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Dizájn Center

darthpit írta: Amúgy meg ha már, akkor akár a hegyezhetnénk a fülünket.


Akkor ezt kilőttük? Pedig szerintem tök menő. Még sosem láttam ilyent a táborban.

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402706 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Dizájn Center
köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402705 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Dizájn Center

lexilver írta: akkor végül is milyen színű és típusú(póló/hosszú ujjú/lepedő stb) öltözéket hozzak magammal, mmint mi lesz a csapatszínünk? :oops:

Lila-zöld. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402679 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Dizájn Center
akkor végül is milyen színű és típusú(póló/hosszú ujjú/lepedő stb) öltözéket hozzak magammal, mmint mi lesz a csapatszínünk? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402662 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Ha már tűztajték és vízvirág, akkor az törhetné meg a szimmetriát, hogy felül vörös láng, hegye vagy csúcsa van; alul meg vízre és virágra utaló színek, kék-fehér gömbölyű forma. De a szimmetriának megfelelő ellen póluson helyezkednének el párban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402560 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Oké, akkor igazságot teszek, jól :D

Nem, nincs akkora reprezentatív mintánk, hogy igazán tanulmányozzuk, milyen egy sinda címer, de sejthetjük, hogy nagyon nem különbözik a többiekétől - azonos kultúrkör ugyebár.

MINDAZONÁLTAL

Szerintem is törjük szét a formát, nekem sosem tetszett igazán a geometria, mint olyan önmagában.

VISZONT

Ezt a formatördelést is logikusan kéne csinálni. Minden jelrendszernek, így a címertannak is van logikája, és ha mi abból indultunk, hogy van a nolda címer, meg néhány sinda, és mi ezt variáljuk, akkor abból valami módon kéne logikusan következnie. És itt igenis behozom Lúthient - mert az ő címerében ugyanis az tetszik, hogy a szimmetriája mellett organikus minták vannak benne erősen. Ezen a nyomvonalon azért már bátrabban el lehetne indulni.

Egyébként a lenti terveket még mindenhogyan kéne turbózni, ha ezeknél is maradunk. Egy címer nekem valahogy fajsúlyos, tömör, van neki tömege, közérthető. Ha túl sok apróság van rajta, az se igazán jó, és ha ilyen vékonyka, körvonal-szerű, az valahogy nem mutat semmit. Egy címernek, ha már figurából közelítjük, legalább egy központi motívum kellene. Tudjátok, ha Rohan, akkor ló, ha Habsburg, akkor kétfejű sas, ha Greyjoy, akkor kraken - és ugye mindet lehet turbózni, szokták is, de alapvetően egy vagy max. két dolog van rajta jellemzően. Már most itt az igazán ütős, egy nagy dolgot befoglaló címerekre gondolok, mielőtt még valaki beidézne nekem hatszáz képet, tudom, hogy igazából több az összetett címer. De ahogy látom, minél kisebb egy ház/falu/család, annál több dolog van, amit így-úgy belevesz a címerbe. A nagykutyák egyszerűek ;)

Szóval, akkor a fentiek alapján megkérném

a) a csapatot, hogy ötleteljen még,
b) a vitázó feleket, hogy ezután priviben folytassák. Ez a mi csapatunk topikja, nem az általános tünde heraldikáról akar szólni, hanem rólunk, hogy mi mit szeretnénk.

Szólottam, e.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402559 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Már miért ne számítana...
És Melian, valamint Thingol címere is a sinda időkben készült. Ennél sindább nem kell...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402455 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Dizájn Center

Alew írta: A tünde heraldikának elég komoly keretszabályai vannak, amit a szupervagány sindák is ismernek és tisztelnek. A ti dolgotok, hogy végül mit csináltok, de a Tolkien-i világ iránti tiszteletbe nem igen illik a fából-vízből-karból álló íj.

Alew


Kedves tábori atyaúristenek!

Mutassatok nekem csak egy sinda címert ;)

(és nem, Lúthien nem számít ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402438 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Dizájn Center
S a Hang a vezetők felől szólott vala, s meghallgatánk. S azt mondám erre, legyen úgy, mert az én nagy népem van oly míves, és abból is kihozand az űberkirályságot, azt.

Vagyis, akkor ennek alapján irányuljunk tovább.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402406 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Dizájn Center
A tünde heraldikának elég komoly keretszabályai vannak, amit a szupervagány sindák is ismernek és tisztelnek. A ti dolgotok, hogy végül mit csináltok, de a Tolkien-i világ iránti tiszteletbe nem igen illik a fából-vízből-karból álló íj.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402360 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Csak röviden, mert a laptopom nem bírja ezt a dögmeleget - országomat egy külső hűtőért! :D

Öltözék: ahogy lentebb is mondták, használjátok az ókort csupán inspirációnak. Egyrészt, én nagyon meg akarom törni a trombitaujjú köntös hagyományát, másrészt egyszerű és olcsó, annak is lehet ruhája, akinek csak egy lepedője van. A felcsavarás módjától és a kiegészítőktől függ első sorban, hogy lómainak néz-e ki vagy sem, de természetesen én sem azt a témát szeretném erőltetni :)

Címer: nekem továbbra is ez az ezüst izé tetszik. Felturbózni még lehet, de továbbra sem támogatom a figurális dolgokat rajta. Ugyanakkor nem gondolom, hogy most azonnal el kell dönteni, hiszen sokan nem nézik ezeket a topikokat, nekik is hagyjunk valami ötletelnivalót. Majd lent :) Encsi képe önmagában nem rossz, de nekem túl figurális. De ti döntötök :)

UPDATE, mert most jutott eszembe: ha az encsi féle képet lefordítjuk, vagy az ezüstöt oldalra, sok szempontból hasonló rajzolatot kapunk. Nem akarjuk valahogy összeolvaszatni őket? :) Encsi, ha kedved van, kreatívkodhatnál ezen, vagy majd lent mindenki együtt.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402359 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Dizájn Center

Metaflora írta: a kiemelt harcos (kard, íj) és az általános tüncös (fa, víz) dolgokat raktam össze úgy, hogy meghajló fából, csobogó vízből és kardból álljon össze egy lövésre kész íj-nyílvessző forma (mmint a lehajló lombos fához a lánccal is megvalósítható víz az ideg, és nyílvessző helyett kard)

szóból rajz?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402356 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Nos, ezt így egy fém képére kicsit nehéz megmondani, vonalrajzban kéne megnézni, hogy néz ki. Amúgy szerintem keretmotívumnak jó, de egész címernek nem annyira. Ha a tüskét kicsit kardszerűbbre vesszük, és a két ablakba mellé berakunk még valamit, akár konkrét dolgot, akár csak további nonfig izét, talán. De én úgy gondolom, vagy alkalmazkodjunk valamelyest a szabályokhoz, és legyen tündecímer-szerű a dolog, vagy ha már úgyse, akkor inkább ábrázoljon is valamit tényleg.
Amúgy álltam elő konkrét javaslattal már elég rég, vagyis inkább egy lehetséges kiindulással, miszerint én a kiemelt harcos (kard, íj) és az általános tüncös (fa, víz) dolgokat raktam össze úgy, hogy meghajló fából, csobogó vízből és kardból álljon össze egy lövésre kész íj-nyílvessző forma (mmint a lehajló lombos fához a lánccal is megvalósítható víz az ideg, és nyílvessző helyett kard), de nem tudom, azért nem volt komment, mert senki nem vette észre, vagy mert annyira borzasztó az ötlet, hogy belegondolni se mertek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402349 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Akkor ez jó lesz címernek?
Nyilatkozzatok ill. álljatok elő konkrét javaslatokkal!




Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402348 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Sziasztok!

Ööööö ... az antik hatást kéretik szabadabban értelmezni. Nem feltétlenül tógára és tunikára gondoltam klasszikus megvalósításban, hanem a formákat, szabást, hangulatot (és nem feltétlen az egy szál mosoly + lepedő kombót..)
Én pl nemrég vettem egy ruhát, ami mell alatt szabott, aztán lefelé sima, felül pedig ilyen fonott anyag a pántja. A lényeg az egyszerű vonalvezetés, ami nem társul felvettem egy bazi nagy pólót utánérzéssel.
Még gondolkodom erősen, hogy ez fiúknál hogyan kivitelezhető, mindenesetre erősen javaslom srácok, hogy farmeron kívül más nadrágot is hozzatok, mert az' biza nem nagyon authentic. :D

Amúgy meg csuklyás pulcsi mindig jó. :) Marylin Mansont és Pokolgépet persze nehéz tündésíteni, de talán az Apocalypticás fiúk elmennek tündéknek.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402325 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Dizájn Center

darthpit írta: Amúgy meg ha már, akkor akár a hegyezhetnénk a fülünket.


Ez nekem nagyon tetszik:$

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402324 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Dizájn Center
nekem ez az egy szál lepedős téma tetszik, ha meleg van, viszont hideg időben mit fogunk viselni?:D lassan jó lenne már pontosítani, h mit is kell még beszereznem :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402314 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Na nee, lómaiból már 2008-ban is volt elég, és ez sztem totál nem tündés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402313 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Dizájn Center
És most jön az
Óva Intés .
Az előző hozzászólásomban felsorolt ruhák a tőlünk jóval délebbre fekvő görögök földéről származtak, az ottani klímához (értsd: banánérlelő meleg) voltak szabva. Csak ilyen szerelésekben biztos, hogy nem érzed jól majd magad a táborban, helyette befigyel egy kiadós megfázás. Én biztosan viszek pár nagyon tündétlen, de annál melegebb és főleg esőálló cuccot is: meleg pulcsit, farmert, esőkabátot, zárt cipőt, meleg zoknit. A gumicsizma beszerzés alatt.

Nagyon úgy néz ki, hogy a táborban lesz pár esős napunk is. 1-2 nap eső nem sok, de prímán meg tudsz az alatt is fázni, hogy aztán azzal az ember elszúrd magadnak a tábor hátralévő napjait is.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402311 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Dizájn Center
ÖLTÖZKÖDÉS

Találtam ezt az oldalt: www.mlahanas.de/Greeks/Fashion2.htm
Ha már antik és görög, akkor. Egy 4 oldalas összeállítás az ókori hellász divatjáról, régészeti leletek, múzeumi tárlatok és írásos források alapján. Szerintem zseniális. Itt is a fő cél az ötletadás
A második oldal, ahova a link meg van adva, azt mutatja, hogy miként lehet egyszerű lepelből, kendőből ókori ruhát csinálni hölgyeknek. Lehet, hogy lányoknak nem volt hírértéke, szerintem nagyon mutat. (Ja és persze megbocsátjuk a lányoknak, hogyha vesznek valamit a leplek alá is.)

Az oldal többi képe képek alapján valószínű, hogy viszek a táborba pár övet és néhány lepedőt és minden nap másként csavarom majd magamra. A kérdés főleg a megfelelő SZÍNŰ leplek beszerzése lesz. A saru helyett szerintem a szandál is megjárja.

Még képek:
Ha megváltó tünde akarsz lenni
www.theplacewithnoname.com/hikin ... _tunic.gif
(bocs)


Fiúk
Ilyen jelmezt valszeg nem találunk
www.historyshop.piratemerch.com/ ... 369_2_.jpg
http://www.antiquedollhouseofpatterns.c ... s/4573.jpg
img.costumecraze.com/images/vend ... -large.jpg
(Herkules is ilyenben nyomta!)

Viszont egy szál lepedővel is mire tudsz menni...
s7.thisnext.com/media/largest_di ... 0165C6.jpg

Lányok
Egyszerű ruhák
content.nordstrom.com/ImageGalle ... 564964.jpg
www.dl.ket.org/latin1/things/romanlife/p21a.gif

Ókor? Tessék válogatni:
www.dressmakingpattern.net/image ... age002.jpg

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402270 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Dizájn Center

Narbeleth írta: Lányoknak zöld és v lila hosszú szoknya, fiúknak zöld (vagy lila :lol: ) nadrág. Illetve felsők.


Köteles hivatalos tisztelettel: LOL!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402259 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Kreatívkodáshoz hozhattok bármit. Batikolni nem fogunk, mert az sokáig tart, de fogok majd textilfestéket kérni raktárból, szal ha valaki akar pl. pólót, akkor hozzon, és lehet rá festeni. De tőlem a bugyitól a télikabátig bármi lehet, ha festeni akarsz rá, hozd :)

Hozhattok olyan ruhákat is, ami szerintetek jó lenne, csak kell még vele valamit csinálni - mondjuk levágni a hosszából, szűkíteni, vagy csak nem tudjátok hogy eltüntetni azt a csicsás virágot róla. Abban is fogok segíteni :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402240 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Dizájn Center
Mindenféle szép övek, ékszerek, kendők stb. amit találtok otthon és passzol a stílushoz. Főleg ha beleillik az ókori-warcraftos-tünde koncepcióba :lol:
Lányoknak zöld és v lila hosszú szoknya, fiúknak zöld (vagy lila :lol: ) nadrág. Illetve felsők.

Esgal, kihagytam valamit?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfEsgalAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére