Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 8 hónapja #241776 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
[quote=""G

A moziban amikor a Nemzet aranyát néztük,az előttem levő sorban ülő lányok majd meg haltak a sóhajtozástól,amikor Ian(Sean)megjelent a képernyőn... :lol: [/quote"]

Én a moziban ilyenkor a barátném karjába mélyesztem az ujaimat, és hörgök:)))

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241688 Írta: SÓLYOMSZEM
SÓLYOMSZEM válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
sziasztok bocsi h beleszólók de szerintem sem brad pittnek sem pedig
Faramirnak nem áll jól a rövid haj (pitt még öregebbenek néz ki mint 1ként és írtó tök feje van )De 1ben 1t értünk h seannak min1ik jól áll

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241579 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kétségtelenül ritka az olyan fazon, akinek rövid és hosszú hajviselet is éppolyan jól áll. Nézzétek meg szegény Faramirt, rövid hajjal sokkal jobban néz ki. Vagy Brad Pitt, akit senki sem ismer :) , neki is jobb a rövid haj. De Sean tök csini hosszú hajjal is. :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241541 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Brad Pitt? Az meg ki? :twisted:

Sean 4ever!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241496 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sehogy,Őt imádni kell!!!! :D
És ha így halad előbb-utóbb leelőzi Brad Pittet is.... :wink: :lol: :D
A mosolyát és a szemét "bálványozom"a legjobban!!!(mármint a mi kis Seanünknek)

A moziban amikor a Nemzet aranyát néztük,az előttem levő sorban ülő lányok majd meg haltak a sóhajtozástól,amikor Ian(Sean)megjelent a képernyőn... :lol:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241383 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Finduilas írta: Ezeket nézzétek meg. Nagyon aranyos. :lol: :P (bár kicsit csúnya a szövege helyenként...)


img77.exs.cx/img77/2888/catapult1id.gif
img70.exs.cx/img70/3483/catapult7kc.gif
waxy.org/random/images/weblog/mortor.gif


Semmi baj, úgysem értek angolul... :D

Ezeket a Legolas-fórumról loptam (bocs), ajánlom mindenki figyelmébe nagy szeretettel... :wink:
Hogy lehet ezt a pasit nem imádni? :oops:

shipofdreams.net/lotr/jpegss/bor ... 24x768.jpg
shipofdreams.net/lotr/jpegss/bor ... 24x768.jpg

Ó, attól tartok, a keresőbe kell bemásolni, ha látni akarjátok. Most nézem, vm egyéb jön be egyébként... :crying:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241221 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fin, te is soproni vagy???

Boz RULZ!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241219 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezeket nézzétek meg. Nagyon aranyos. :lol: :P (bár kicsit csúnya a szövege helyenként...)


img77.exs.cx/img77/2888/catapult1id.gif
img70.exs.cx/img70/3483/catapult7kc.gif
waxy.org/random/images/weblog/mortor.gif

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240958 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez természetes!!!!!!!! :D :D :D
És tök jól áll neki a"rosszfiú"szerep!
Egész film alatt azért izgultam,hogy Ő meg ne haljon....

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240953 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ő mindig édesz, úgy ám, drágaszágom.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240771 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most láttam a Nemzet Aranyát,nagyon jó film!!!!!És Sean is olyan édes benne ahhoz képest,hogy ő a rosszkisfiú.... :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240382 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
[size=9:g8oh5s9e]Hogyan tehetném be ide a kedvenc képemet Seanról, ha a gépemen van elmentve, és nem az interneten van?
Vagy hússzor próbálkoztam, már kissé unom, a folyamatos kudarcélmény tönkretesz...[/size][/img][/code]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240299 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Diomédész? Legyen markáns arcú, fekete, már nyilván nem húszéves...

Basszus gyerekek, kedden néztem, kb. huszadszor a kedvenc westernemet, és a fiatal Bronson pont ilyen volt! Manapság kevés az ilyen típusú pasi...

Tegnap TTT-t bámultunk, és olyan éééééééédes volt a mi kis drágaságunk...

Nagymami viszont Gollam-rajongó lett...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240187 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Erenya) írta: Hajni nem arról híres, hogy ilyen kommoly dolgokban viccelődik! ;)


Miért is viccelődnék :D :D majd ha tok több infót, mozgosítom magam

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240139 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jonny khirály lenne! De festettszőke hajjal el is lehet felejteni. :cry: Pedig úgy az igazi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240103 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hajni nem arról híres, hogy ilyen kommoly dolgokban viccelődik! ;)

Persze én se szőke tincsekkel gondoltam Johnny Deppet.. az eredeti szééép fekete hajával ! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240089 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Gyémánt_Hajnal/Hesszipé írta: Az egyik fórumon - ahol tag vagyok - az egyik csaj hugának a tizennyolcadik szülinapi buliján (elvileg) ott lesz Sean lánya - a csaj már előre készül az "apuka" fogadására :mrgreen:


Ugye csak ugratsz? Vagy ez komoly? Ne má'...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240024 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Elnézést ha megszakítok egy témát... de

Szájakat csukva tartani, a nyál nehogy kicsöpögjön,
Szemeket nyitva tartani,
Ablakot kinyitni, hogy legyen levegőtök!

Az egyik fórumon - ahol tag vagyok - az egyik csaj hugának a tizennyolcadik szülinapi buliján (elvileg) ott lesz Sean lánya - a csaj már előre készül az "apuka" fogadására :mrgreen:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240007 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Johnny Depp?
A festett szőke hajával?
Attól tartok, valóban túl alternatív ő az ilyesmihez... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239953 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én imádom Johnnyt, de nem való Diomédésznek... Ahhoz túl laza meg alternatív. Képzeljétek el, ahogy Diomédész betántorog... :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239929 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Woáhhh, mit szólnátok Johnny Depphez? :P :P :P *földiglóganyelve*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239885 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ha teljesen feketét akartok, legyen a Vészhelyzetes Pratt doktor. Sztem egész helyes, ahhoz képest, hogy fekete. Persze, lehet Denzel Washington is, de kicsit ronggyá koptatták már a képét.
De a legjobb Antonio lenne, és elég fekete is... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239877 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én bevallom imádom Banderast :oops:

De gondolkodtam Seanon.... szegény ember nagyon jól játsza a rossz fiút, de ha mégis ránézek, nem tudom elhinni, hogy valóban gonosz :D Míg pl. Alan Rickmanről igen :D De Sean... szegénynek még a tekintete is inkább jámbor lélekre utal :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239803 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Diomédész? Valami vad, harcias figura kellene... és persze fekete...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239757 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát, igen, főleg rosszfiú, de leginkább afféle elegáns és "finom"-rosszfiú, egyedül tán a Roninban és a Ffias játékokban nem ilyen:)
A Sharpe sorozatban nagyon verekedős :D :D

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239546 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir nem is rosszfiú!
Ámbár...ha úgy érted a rosszfiút, hogy "Ó, a huncut rosszfiú... :oops: ", akkor tutira igazad van.... :wink:
Diomédész? :?
Mit szólnál a kedves és sármos Antonio Banderashoz? (alias Zorro :oops: :oops: :oops: )Kicsi szívem csücske, de amilyen mázlim van, ti biztos utáljátok. :crying:
Pedig simán el lehetne képzelni, hogy őt is megcsalja a neje. Ez pl. Colin Farrelről nem mondható el. És még egy nagy előnye Banderasnak, hogy fantasztikusan nézne ki Seannal (meg velem...hármasban :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239528 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sean sajna majd minden filmjében rosszfiút alakít és kipurcan :cry:

Odüsszeusz és Diomédész? Hmmm... na igen... Bevehetnének egyszer harmadiknak... :oops: :P
Ha már itt tartunk, vajh ki lehetne eléggé vonzó és sötét Diomédész szerintetek? ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239514 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nemzet Aranya naon jó film, és Sean kiválóan játszotta Ian szerepét. De hisz ezt már írtam. Mind1. LOL. Melyik filmjében játszik még ilyen "negatív" szerepet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239476 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hétfőn láttam a Nemzet Aranyát a moziban, de úgy ültem be, hogy nem is tudtam - vagy nem emlékeztem rá, hogy ő játszik benne :D :D :D
A moziban derült ki, hogy otthon hagytam a szemüvegemet, de a barátnőim persze a hátsó sorba kérték a jegyeket, de alig voltak a teremben, így kénytelen voltam előre mászni néhány sorral - jó rossz volt egyedül, de amint megláttam Seant, hát a lányok csak azt látták hátulról, hogy valamit próbálok a tudtukra adni előlről :D :D :D :mrgreen:
Vissza is másztam hozzájuk miután nem értették mit akarok velük oly "hangosan" közölni, majd maradtam a helyemen :D Sean Bean khriályyy volt :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239378 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta:

Niéla Alondriel írta: A múltkor is vele álmodtam, valami futóversenyen vettem részt, ő meg Boz-cuccban volt, és úgy elkapott! Ahh! *olvad*



Mázlista! Én miért nem álmodok ilyeneket? Na jó, egyszer nekem is volt egy Bozos álmom, de az csak egyszer volt. De azért az se volt rossz, amikor azt álmodtam Orliról, hogy a bátyám... 8)


:evil: Engem is kergetett egyszer Sean álmomban, de én kiizzadva ébredtem, és konstatáltam, hogy hál'istennek nem igaz :twisted:
:roll: talán sok volt a véreshurka vacsorára? :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.002 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére