Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 8 hónapja #239373 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én Orlival moziban voltam(sajnos csak álmomban :cry: ).Seannel pedig a fél Tróját végig álmodtam(csak az volt a fura,hogy ő volt Akhilleusz...) Gyakrabban szeretnék ilyet álmodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239349 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Alondriel írta: A múltkor is vele álmodtam, valami futóversenyen vettem részt, ő meg Boz-cuccban volt, és úgy elkapott! Ahh! *olvad*



Mázlista! Én miért nem álmodok ilyeneket? Na jó, egyszer nekem is volt egy Bozos álmom, de az csak egyszer volt. De azért az se volt rossz, amikor azt álmodtam Orliról, hogy a bátyám... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239312 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mi isz őt akarjuk, úgy ám, drágaszág, majd jól megfogjuk, ész akkor MI leszünk a feleszége, ész majd kordában tartjuk, gollam, gollam!

A Colleent én is olvastam, és ott bizony Diomédésszel... khm...
Ki olvasta Colleen Róma-sorozatát? Naontuti!

A múltkor is vele álmodtam, valami futóversenyen vettem részt, ő meg Boz-cuccban volt, és úgy elkapott! Ahh! *olvad*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239299 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hohóó, mi az, hogy csapodár? persze, nem kizárt, az elfogyasztott három darab feleség után... :roll:
Az egyik feleség nem bírta Sean "laddish behaviour"-ét - érthet ez alatt bárki bármit. A harmadik meg a Gyűrűk Ura alatt vált el.
Szerintem az ő életében a kizárólagos örök szerelem a Sheffield United csapaté meg a színészeté - no meg a gyerekeié - egyszer, még fiatalabb korában nyilatkozta azt édesen, hogy " scoring a goal is better than sex" hát, akkor még nem találkozott a "igazival" :o

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239162 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nos, én is úgy gondoltam, egyébként nekem sem Odüsszeusz, hanem Sean kell. Vagy Boromir. Ki tudja...? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239025 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem nem kell Odüsszeusz!

Tartsa meg Pénelopé a csapodár, ronda és vén férjét. Egyébként is, ha már egyszer végre hazaért húsz év után, hát maradjon otthon.

NEKEM SEAN KELL. :oops:

Aki ugyan nem kevésbé csapodár, de legalább jól néz ki :wink: , és nem szokása felszívódni húsz évre, utánna hazajönni, és szétverni a kégliben vendégeskedőket. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238977 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én bizony örökre elszedtem volna Pénelopétól, ha találkozunk.... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238932 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Erenya) írta: Nananana! STOP! 8O

A trükkjeit aláírom, de MAKULÁTLANUL HŰSÉGES VOLT PÉNELOPÉHOZ, kivéve mikor a kényszer hozta úgy ( lásd, Kalüpszó, tőle lett egy fattyú fia, Télegonosz, aki később megölte őt :x ) . Nem tudom, hol olvastál ettől ellenkezőt, én mindenesetre nem hiszem el! :D

És nem is csodálom, hogy megvénült, 20 év alatt.


Kirkétől lett Télegonosz, lásd Istenek és hősök a görög-római mondavilágban A-Z, 267. oldal, második oszlop, felülről a 38-39 sor, Háttér Kiadó, Budapest, dátum nélkül..."gonoszkod" :twisted: :twisted: :twisted:
Valóban makulátlanul hűséges volt, mi csak két botlásáról tudunk, és szinte teljesen biztos, hogy a Trója alatt töltött 10 év alatt egyszer sem rugott ki a hámból..."gonoszkod" :twisted: :twisted: :twisted:
Hé, nem akarom én bántani!
[size=9:34owjhps]Ó, én is szívesen hozzájárultam volna a trófeagyüjteményéhez.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238909 Írta: SÓLYOMSZEM
SÓLYOMSZEM válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok lenne 1 kérdésem ill2 milyen zene szól a gyűrűk urában amikor olyan kis filmekben mutatkoznak be( his name is aragorn pl) valakinek nincs meg ill nem tudja h honnan lehet letölteni??? és még nemzet aranya trailerében is írtó jó zene szól (uez megy a hivatalos oldalon amikor belépünk) nekem ugyan megvan a nemzet aranya filmzene de ez nincs rajta Segítségeteket előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238889 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238885 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nananana! STOP! 8O

A trükkjeit aláírom, de MAKULÁTLANUL HŰSÉGES VOLT PÉNELOPÉHOZ, kivéve mikor a kényszer hozta úgy ( lásd, Kalüpszó, tőle lett egy fattyú fia, Télegonosz, aki később megölte őt :x ) . Nem tudom, hol olvastál ettől ellenkezőt, én mindenesetre nem hiszem el! :D

És nem is csodálom, hogy megvénült, 20 év alatt.

Lányok, komolyan mondom, olvassátok el COLLEEN MC CULLOUGH- tól a TRÓJA ÉNEKÉT!
Varázslatos könyv, és én mondom, a filmet az alapján csinálták! Ahogy ott Odüsszeuszról ír... nagyszerűen mutatja az emberi gyengeségét, a hibáit is, de ettől csak mégjobban lehet imádni! A külsejéről és gesztusainak leírásából pedig RÖGTÖN Sean ugrik be nekem... *olvad*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238868 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mondjuk, Odüsszeusz nem volt épp a tökéletesség szobra, erről nem szabad elfelejtkeznünk, hékás!
Tudjátok, nem volt az a kifejezetten hűséges típus, sőt mindenütt a balkézről származó ivadékai kószáltak. Hajlamos volt átrázni az embereket, isteneket és egyéb teremtményeket. Sőt, kimondottan szép sem volt, ha jól emlékszem. Mert hogy megvénült az Ithakától való távollétben (ahová, megjegyzem, nem nagyon sietett haza). Csak Athéné tette a végén helyes fickóvá.
De Sean nagyon cuki. És ő sem vm hűséges.
Szóval pártolom a petíciót. Indítsuk el az aláírásgyüjtést, ha már ilyen szépen összegyűltünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238862 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Alondriel írta: Indítsunk petíciót...

Végre egy film, amiben egyfolytában őt csodálhatnánk...


Ezzel én is egyetértek. Imádom őt, és király lenne, ha ezt megcsinálnák.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238780 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Indítsunk petíciót...

Végre egy film, amiben egyfolytában őt csodálhatnánk...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238776 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tlajdonképpen mi most csak fantáziálunk minderről, nem?
Nem is biztos, hogy lesz ilyen film!
Bár olvastam valahol, hogy Sean is szeretné..

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238774 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Alondriel írta: Liv??? Meg ne lássam Arwent Boromir közelébewn, mert megtépjük a hajackáját. Pénelopé azért nem lehet egy csitri. Egy szép, de érettebb színésznő kéne...
Hál' Istennek a bűnranda Irene Papas, mint görög, már túlkoros...

Volt már Odüsszeia-film régebben is, ugye? Hadd találjam ki: Anthony Quinn-nel?

Natalie P. viszont gyönyörű Nauszikaa lehetne. Barna, fiatal, nem is túl magas, bájos... (Padmé rúlz)


Egyetértek! Liv szóba sem jöhet! :x

Akkor már C-Z-Jones! Imádom azt a nőt!

Natalie Portman valóban jó ötlet. Egyetértek.

Odüsszeiát én a TV-s vertiót láttam, Armand Assantéval! Az a pasi egy FÉLISTEN! Annyira jó színész! Nagy várakozással tekintettem ezután Sean szerepe elé, tudja-e vajon überelni. Tudta! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238771 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Liv??? Meg ne lássam Arwent Boromir közelébewn, mert megtépjük a hajackáját. Pénelopé azért nem lehet egy csitri. Egy szép, de érettebb színésznő kéne...
Hál' Istennek a bűnranda Irene Papas, mint görög, már túlkoros...

Volt már Odüsszeia-film régebben is, ugye? Hadd találjam ki: Anthony Quinn-nel?

Natalie P. viszont gyönyörű Nauszikaa lehetne. Barna, fiatal, nem is túl magas, bájos... (Padmé rúlz)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238764 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Cortez:Az Alexander nekem is tetszett,élveztem(és ez nem csak Colin Farrelnek köszönhető),de sztem főleg azért nem jó film mert olyan mintha elfelejtették volna megvágni.a másik ami idegesített,hogy Alexandert egy személyiségzavaros kamaszfiúnak állították be,ami sztem egy ekkora hadvezérnak,"nem való".Másrészt,aki egy ekkora birodalmat irányít az nem ér rá minden este lakomákon részt venni,szórakozni...Sajnos igaz,hogy biszex volt(ez mindig taszított abenne,bár ő az egyik kendvenc görög/makedón hősöm....)Az ókori görögöknél a férfiszerelem sokszor erősebb volt a férfi-női szerelemnél.Egyébként az ókor a mindenem(őleg Görögország és a Római Birodalom)!Na meg persze a Gyűrük ura!!!!!!!!! :wink:
Mit szólnátok Livhez mint Pénelopé???? :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238711 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hogy is hívják azt a James Bond lányt?
Tudjátok, azt a Christmas Mittudoménkicsodát.
Ja, Denise Richards.
Na és ő? Nauszikaának?
Vagy a friss Golden Globe-os Hillary Swank?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238678 Írta: Rhiannon
Rhiannon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ajajj... Pedig javasolni akartam a Nightwish énekesnőjét... Sötéthajú, és szerintem nem magasabb Seannál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238653 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
jaaj, nehogy már K.D. a közelébe kerüljön Seannak...!!
Láttam a Pókemberben, tényleg semmilyen nem volt és amúgy is feláll a szőr a hátamon a "skandináv jellegű" nőktől....

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238636 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát, szerintem nem valami nagy szám... olyan kis átlagszínésznő kinézetű.

Natalie Portman?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238633 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Interjú a Vámpírral, Pókember II ;)

www.nabou.com/celebrities/kirste ... galleries/

Nos? :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238630 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hogy néz ki? Nincs előttem a pofikája...

BOZ RULZ!!! :boromir2:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238629 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nauszikaá-nak én Kirsten Dunstot javasolnám! Elég ártatlan lányka!

hm?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238597 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Abcúg Nicole!!! Én alapból rühellem...

Sajnos, a gyönyörű őzikeszemű Audrey Hepburn már nem él... pedig milyen szép lenne vele...

Egyébként: Ugye tudjátok, hogy a phaiákok szigetén, mikor Odüsszeusz hajótörést szenved, kb. századszor, TELJESEN MEZTELEN, mikor Nauszikaával találkozik? /me már előre olvad

Na, ki akar Nauszikaá lenni?

Olyan helyes, és az a mosoly!!! meg az a nézés!!!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238554 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
OFF: Szerintem is jó az Alexander, én kétszer láttam, a zenéjéért élek-halok, és pl. Dareios teljesen megbabonázott az Ezeregyéjszaka meséi - kinézetével...

Sean a Nat. Treasure-ben hozta az elragadó hanyag eleganciáját:) Azok a mosolyok! A legjobban az tetszett, amikor a kis néger gyerkőc nekiütközött - na, az a mosoly akkor:)!
Láttátok tegnap a Viharos hétfőt? Én felvetem, majd hátha lesz időm megnézni. Stinggel játszik benne, és nagyon zsenge, még csak 29 éves akkor.

Pénelopé: kötöm Saffron Burrowst a "karóhoz"! Nicole Kidman abszolút nem illene oda...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238446 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Gil-Celeb írta: Nilraen:sztem azért a Nagy Sándorban nem játszott rosszul(ő volt talán az egyetlen akinek nagyon testhezállt a szerep...).A film maga viszont sztem sz@r!Alexander mint személyiségzavaros kamaszfiú???!!! :roll:

Hát,hogy mit nem mondjak,töri szakra járok,és meg kell hogy döntsem bennetek az Alexandroszról alkotott képet,de tényleg nem volt teljesen "komplett". Ez azért volt,mert imádta a hízelgést. Ja,meg tényleg biszex volt. És a film,ha úgy nézzük,elég korhű. Egy gondja van,hogy a gaugamelai csatából hiányzik a dráma,és ez nehezen emészthetővé teszi a filmet,de amúgy jó film (sztem).
Elnézést a nem idevágó hozzászólásért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238441 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nilraen:sztem azért a Nagy Sándorban nem játszott rosszul(ő volt talán az egyetlen akinek nagyon testhezállt a szerep...).A film maga viszont sztem sz@r!Alexander mint személyiségzavaros kamaszfiú???!!! :roll:
Bocsi ez nem ide tartozott! :oops:
Visszatérve én Pénelopénak Saffron Burrowsra szavazok,bár fura lenne,hogy a történet első részében Hektór feleségét alakítja az Odüsszeiában pedig átáll az "ellenséghez" és Odüsszeusz felesége lesz....
Ha valaha (még a közeljövőben )tényleg filmre viszik,akkor csak azért könyörgöm,hogy Odüsszeuszt megint Sean játsza!!!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238365 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nilraen írta:

Artemisz (Erenya) írta: KALÜPSZÓT mondtam Halle Berrynek, Angelina Jolie pedig ideális Kirké lenne! *gonocc*

És a görögök közt IGENIS gyakori volt még a bronzkorban a szőke haj! :) Úgyhogy részemről továbbra is Nicole a favorit! ;)

Télemakhosznak persze Heath Ledger...

Hüh, most hirtelen megjelent lelki szemeim előtt a HP-filmbeli Hagrid, Polüphémosszá maszkírozva.. :lol:


Én egyetértek, Nicole is jó lenne. De a másik ötlet ami nagyon tetszik hogy az a színésznő legyen aki a Trójában Hektór feleségét játsza (nem jut eszembe a neve).

Angelina Jolie pedig szerintem nem is szép és még csak nem is jó színésznő (senkit nem akarok megbántani!!!) szóval őt inkább hanyagolnám...


AKKOR MÁR INKÁBB SUFFRON BURROWS ÉS A SÁMLI !!!! :wink:
Elébb fojtom meg Nicole-t, semhogy a Kisz Drágaszág közelébe engedjem! :dead: :twisted: :evil2:
Méghogy két szőke, na de kérem szépen!!! :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.702 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére