Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 9 hónapja #238340 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Erenya) írta: KALÜPSZÓT mondtam Halle Berrynek, Angelina Jolie pedig ideális Kirké lenne! *gonocc*

És a görögök közt IGENIS gyakori volt még a bronzkorban a szőke haj! :) Úgyhogy részemről továbbra is Nicole a favorit! ;)

Télemakhosznak persze Heath Ledger...

Hüh, most hirtelen megjelent lelki szemeim előtt a HP-filmbeli Hagrid, Polüphémosszá maszkírozva.. :lol:


Én egyetértek, Nicole is jó lenne. De a másik ötlet ami nagyon tetszik hogy az a színésznő legyen aki a Trójában Hektór feleségét játsza (nem jut eszembe a neve).

Angelina Jolie pedig szerintem nem is szép és még csak nem is jó színésznő (senkit nem akarok megbántani!!!) szóval őt inkább hanyagolnám...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238337 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fogadjunk, hogy te magad is szőke vagy, vagy legalábbis vágyódol szőke hajra! [size=9:oa7rl44k](Bocsika, nem bántásképpen!!!)[/size]Nos, én akkor is azt mondom, hogy Nicole Kidman nem az a hűségesen várakozó Pénelopé, arról nem is beszélve, hogy amióta átplasztikázták, kifejezetten gonosz és csábító a tekintete. Olyan Milady féle.
Andie Mcdowel?
Catherine Zeta-Jones?
Kate Beckinsale?
És Nauszikaának a Dawson's creek-es Katie Holmes?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238323 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
KALÜPSZÓT mondtam Halle Berrynek, Angelina Jolie pedig ideális Kirké lenne! *gonocc*

És a görögök közt IGENIS gyakori volt még a bronzkorban a szőke haj! :) Úgyhogy részemről továbbra is Nicole a favorit! ;)

Télemakhosznak persze Heath Ledger...

Hüh, most hirtelen megjelent lelki szemeim előtt a HP-filmbeli Hagrid, Polüphémosszá maszkírozva.. :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238236 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
www.compleatseanbean.com/mainfeatures-92.jpg

:) )beteg a kissrác, és a cikk szerint Sean a kedvenc színésze. Ő meglátogatta, vitt neki mindenféle Sheffield United cuccot stb.
Nagyon kis adakozó a mi drágaszágunk!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238188 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Háát, szerintem Angelina túlságosan "vad"lenne Sean mellé, meg valóban túl fiatalos (de mindemellett az egyik kedvenc színésznőm)
No és mit szólnátok Suffron Burrowshoz?
Ő volt Andromakhé a Trójában (Hektór felesége), szerintem nagyon szép, királynői nő, viszont ha jól tudom, kb. 10cm-rel magasabb mint Sean...


Ó, igen, rá én is gondoltam, és pont ezért gondoltam meg, mert túl magas. De az arca tényleg pont olyan, amilyennek az ember egy Pénelopét elképzel. [size=9:3h09hq2g](És isteni Andromakhé volt. Szinte zokogtam rajta. Meg Hektoron...)[/size]
De mivel pillanatnyilag egyéb ötletnek híjján vagyok, majd szerzünk egy sámlit Seannak... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238103 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Leszek én Mentór,csak kell egy jó sminkes. De elvállalom Polüphémosz (a cyclops) szerepét is :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238078 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A kisz drágaszág, miért ne legyen közülünk valaki Pénelopé? Szerintem bármelyikünk elvállalná...


Ó... olyan szép.. ész szőke... a miénk, ész KELL NEKÜNK, gollam, gollam!!!

Denethor ügyben egyetértek. Természetesen NINCS topicja, mert ugye egy Helytartó az itt a fejeseknek nem számít... viszont télleg nagyon megindító tud lenni néha. Amikor éppen nem hisztizik.

Azért a könyvben valahogy méltóságteljesebb volt...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238034 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Háát, szerintem Angelina túlságosan "vad"lenne Sean mellé, meg valóban túl fiatalos (de mindemellett az egyik kedvenc színésznőm)
No és mit szólnátok Suffron Burrowshoz?
Ő volt Andromakhé a Trójában (Hektór felesége), szerintem nagyon szép, királynői nő, viszont ha jól tudom, kb. 10cm-rel magasabb mint Sean...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238023 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem túl fiatal/fiatalos? :?
Simán el tudnán képzelni, hogy felkapja az íjjat, (Odüsszeusz íjját)és célbalő vele...
De amúgy nem rossz gondolat.
Sophie Marceau?
Majd gondolkodom még rajta...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237984 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaja,Pénelopé=Angelina Jolie?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237971 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Erenya) írta: Szerintem az Odüsszeiát kéne megcsinálni Seannal ;) :P


Igen, igen, igen! Ezt már beszéltük egyszer régebben, de nem emlékszem, mire is jutottunk, ki legyen Pénelopé. Azt tudom, hogy Télemakhosznak Heath Ledgert jelöltük. Sztem tök jó lenne. És Pénelopénak feltétlenül sötét hajú nő kell!
1, Mert a görögök között nem túl sűrűn fordul elő szőke haj.
2, Mert Sean haja világosbarna, ennek okán sötét hajú feleséggel jól nézne ki.
3, Mert az Odüsszeia nem mondja, hogy Pénelopé szőke volna.
Tehát ne Nicole Kidmant javasoljátok, csak mert szőke és anorex!
Kirké meg Halle Berry volt. Ez is jó választás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237965 Írta: SÓLYOMSZEM
SÓLYOMSZEM válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok sean tényleg jó a a Nemzet aranyában!! nem tudom h tudjátok -e de a tv2 vasárnap éjfél után lesz 1 sean os film sanjna nem tom a címét
Jó szórakozást!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237857 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A Nemzet Aranyában van néhány tipkusan Boromiros megnyilvánulása :roll: hogy nem röhögte el magát...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237848 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem az Odüsszeiát kéne megcsinálni Seannal ;) :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237846 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Pénteken most már megnézem én is:)
Feliratosan néztétek?
Jól néz ki ezzel a kusza szőke hajjal is, de az én kedvencem ez:
www.full-of-beans.net/macbeth/big-pic/007.jpg

és ez, amitől olvadni leeht:
www.full-of-beans.net/media/pres ... ly2000.jpg

Most így hirtelen nem is tudom, van-e Denethoros fórum, de mint ugye családtag, belefér ebbe is- szóval, nem tudom, láttátok-e a bővített ROTK-ot, és ha igen, akkor ha hallgattátok figyelmesen a hanghordozását meg láttátok a remegő arcát, az annyira megindító...
Olyan szépen mondja ezt Gandalfnak:" You come to explain this? You come to tell me why my son is dead?" Meg az a mordulás, ahogy kimondja hogy" Gondor is mine! And no other's!"
Egyre jobban tetszik ez az emberke, ezek miatt:) Az egész familia, függetlenül attól ,hogy "csak" helytartók.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237836 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Gondoljátok el, lányok!!!
Ha majd Oscarral tüntetik ki a filmünket, mi ott ülünk az első sorban, és Sean köszönetet mond majd mindazoknak, akik támogatták a film elkészültét...És aztán név szerint nevez majd...Ésatöbbi, minden, ami ezzel jár....Ó, azt hiszem, nagyon előre száguldott a fantáziám. Hosszú haja legyen a filmben, vagy rövid? Szőke legyen, vagy csak olyan, mint a GyU-ban????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237722 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én nem mondtam, hogy kiszabadul, csak azt, hogy amilyen kis ügyes abban a filmben, előbb-utóbb biztos kijön, és folytatja a szélhámoskodást. Egyébként nekem is az Ocean's eleven jutott eszembe, főleg a kis laza öltönyös szereplésekor. Simán elmehetne profi szélhámosnak, de imádnám!!!!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237706 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem ölik meg, helyes! Pedig a gonosz kapzsi rosszember rendszerint meghal, kivéve Omar Sharifot. Meg őt.

Már biztos mondtam, hogy én odaadtam volna neki a Gyűrűt...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237638 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilweran írta: [size=9:36a69w39]Ja és nem hal meg!!!!!! Csak lekapcsolják. de amilyen kis ügyes, úgyis kijön :D [/size]


Óóó, szóval kiszökik...Csináljunk egy külön filmet erről a témáról, amiben Sean a főhős! Tudjátok, afféle Robin Hoodosat, amiben kijön, és harcba kezd a rehabilitációjáért, aztán meg, mint az Ocean's eleven-Tripla vagy semmiben, levág egy bravúros pénzszerzési akciót! És a végén összejön valami csinos kis nőszeméllyel. Ezt a szerepet szivesen elvállalom, ha szépen megkértek... :P :P :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237502 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Harrison Ford gonosz!!!!
Egyébként, mire nyársalódott fel a kis drága?

Édes, hogy mennyire szerette a testvérét! Mint mindig...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237501 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én is megnéztem a National Treasure-t. Sztem nagyon jó volt,Sean jól alakítottan Ian-t. Meg jobb volt végre "negatív" szerepben látni Boromir megformálóját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237500 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta:

Mirlen Mírdain írta: hehe, Niéla :lol: annak én is rettentően örülnék.
Szegény gondori csajok biztos bőgtek utána, amikor meghalt, mert az egyszerűen nem létezik, hogy egy ilyen jó pasinak nem volt valami kis lányka az életében...


Öhm... OLvastam egy német nyelvű novella-szerűséget, amelynek címe: Boromir lánya. Vmi olyasmi a lényege, hogy egyszer csak előkerül egy 15 éves leány és közli Boromirral, hogy te vagy az apám... Boz egy cseppet megütődik, aztán kiderül, hogy 16 éve volt egy szerelme, akinek... hát, született egy lánya tőle. Oké. Faramir jól leteremti a bátyját, aztán megbeszélik, hogy Denethornak nem kéne megtudnia... Persze megtudja. A végére már nem emlékszem. Érdeklődés esetén leforíthatom, jó 10 oldal. ;)


Fordítsd le fordítsd le FORDÍTSD LE!!!!! *leborulósikon*

-Én vagyok a lányod!
-Nem ez lehetetlen, ez hazugság!
-Nézz magadba...
Jujj! Bori, meg a lánya! Hú, ez biztos jó... és vajon a nagypapi mit fog szólni? :P

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237478 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta:

Ilweran írta: A hosszú szőke hajtól először kiakadtam, de meg lehet szokni..... :D (Mindent meg tudnék szokni ezen a pasin!) Szóval nézzétek meg, érdemes, Sean-rajongóknak pedig kötelező!!!!!!!!!


Hogyan? Kiakadtál a hosszú szőke haján? De Boromirként jóval hosszabb a haja, és milyen jól áll neki!
Az Anna Kareninában meg a rövid áll neki jól :lol: .
nem mindenki olyan mázlista, hogy minden jól álljon (rajta? neki? :D )!!!


Hát nem is a hosszal van baj, hanem hogy olyan naggggggyon szőke! Jobban tetszett a Boromiros barna! Jó, tudom, ne nyavalyogjak, különben is, ő úgy jó, ahogy van!!!!! :itscool:
[size=9:p2q6t9pn]Ja és nem hal meg!!!!!! Csak lekapcsolják. de amilyen kis ügyes, úgyis kijön :D [/size]

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237440 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A Férfias Játékokban szerezte azt a jellegzetes sebhelyet a jobb szemöldöke alá, amikor a végén H.Ford jól odacsap neki egy bottal....Még jó, hogy nem bántotta a szép szemét!
Nem tudom, hogy a Sharpe-ot ez előtt v. után forgatták - ott sokszor vetkőzik félmeztelenre és szépen izmolt már azokon a képeken:)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237412 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ó, én a Tróját csak 7x láttam, MOZIBAN!

Alig várom A nemzet aranyát! Hisztériás rohamot kapok a pasas láttán, eskü!!!

/ ME SEAN BEAN FAN :o *olvad*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237363 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Istenem! Annyira jól nézett ki szőke hajjal a Nemzet Aranyában! Az kihangsúlyozta a szép zöld szemeit. Csorgott a nyálam a moziban...

Tegnap láttam a Férfias Játékokat is. Imádtam a kis tüsi fejét.
Harrison Ford meg egy tata, akit sosem bírtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237360 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Imádom a kis lázadó fejét!
Harrison Fordot meg mindig is utáltam!
Nem gondoljátok, hogy ezen film forgatása idején talán még nem volt olyan izmos, mint manapság? :hein:
Ma ismét megnéztem a Tróját...Sean a legjobb...Bár Hector sem kutya :) :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237253 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
MA 21:05-től az M1-en Férfias Játékok Seannel!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237205 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta:
Öhm... OLvastam egy német nyelvű novella-szerűséget, amelynek címe: Boromir lánya. Vmi olyasmi a lényege, hogy egyszer csak előkerül egy 15 éves leány és közli Boromirral, hogy te vagy az apám... Boz egy cseppet megütődik, aztán kiderül, hogy 16 éve volt egy szerelme, akinek... hát, született egy lánya tőle. Oké. Faramir jól leteremti a bátyját, aztán megbeszélik, hogy Denethornak nem kéne megtudnia... Persze megtudja. A végére már nem emlékszem. Érdeklődés esetén leforíthatom, jó 10 oldal. ;)


Nos, hm, ez a Mirlenke, aki az én nevem itt a fórumon, az én történeteimben az ő lánya, bár már nem ismerhette, mert meghalt, szip :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237204 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ma megyek a Nemzet Aranyára! Ezt a filmet - nem túlzás - június óta várom. Kíváncsi vagyok, hogy Sean most hogy fog meghalni... vagy hogy lesz lekapcsolva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.752 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére