Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 9 hónapja #237198 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilweran írta: A hosszú szőke hajtól először kiakadtam, de meg lehet szokni..... :D (Mindent meg tudnék szokni ezen a pasin!) Szóval nézzétek meg, érdemes, Sean-rajongóknak pedig kötelező!!!!!!!!!


Hogyan? Kiakadtál a hosszú szőke haján? De Boromirként jóval hosszabb a haja, és milyen jól áll neki!
Az Anna Kareninában meg a rövid áll neki jól :lol: .
nem mindenki olyan mázlista, hogy minden jól álljon (rajta? neki? :D )!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237154 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nilraen írta: Én még nem láttam, de fogadjunk hogy meg fog halni. :) Az összes filmjében meghal.


Láttátok a Fekete Villámot? Egy fekete lóról szól. Abban a filmben kicsit buggyant, de életben maradt! :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237129 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta: Lányok, látta valaki a Nemzet aranya c. Nicholas Cage-filmet? Adják már egyátalán? Mit játszik benne Sean?
[size=9:3hevy7fy](Fogadjunk, h. ezt már rég kitárgyaltátok, és jól lehordotok... :oops: :cry: )[/size]


Én még nem láttam, de fogadjunk hogy meg fog halni. :) Az összes filmjében meghal.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237053 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én láttam!!!!!!!
Király volt! A film is, Sean is....... :lol: A film maga kincskeresős akció, Indiana Jones-stílusban, nem durva, a logika néha megbicsaklik, de szórakoztató. Nic Cage a kincsvadász, Sean a társa, gazdag angolt játszik, ő pénzeli a kincskeresést. Aztán kiderül, hogy ő annyira nem jó fiú, és magának akarja a cuccot, és elválnak útjaik, onnantól folyamatosan egymás elől akarják elcsaklizni a kincshez vezető jeleket. Tovább nem mesélem, mert akkor lelövöm a poénokat. Tényleg jó, egyszer érdemes megnézni, én akciófilmen rég szórakoztam ilyen jól!
Sean pedig........ :dance: Tök sokat szerepel, legalábbis többet, mint általában..... :? Irtó jól néz ki, ilyen laza üzletember típusú öltönyökben szerepel, hát majd szétfolytam a moziban. A hosszú szőke hajtól először kiakadtam, de meg lehet szokni..... :D (Mindent meg tudnék szokni ezen a pasin!) Szóval nézzétek meg, érdemes, Sean-rajongóknak pedig kötelező!!!!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237034 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Óóó, én asszem megnézem kedden! Vicces volt, hogy az Exit magazinban így írtak róla: ...mecénása, XY (Sean Bean, Boromir a Gyűrűk Urából)...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237024 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Lányok, látta valaki a Nemzet aranya c. Nicholas Cage-filmet? Adják már egyátalán? Mit játszik benne Sean?
[size=9:35nhcmg5](Fogadjunk, h. ezt már rég kitárgyaltátok, és jól lehordotok... :oops: :cry: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236886 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: hehe, Niéla :lol: annak én is rettentően örülnék.
Szegény gondori csajok biztos bőgtek utána, amikor meghalt, mert az egyszerűen nem létezik, hogy egy ilyen jó pasinak nem volt valami kis lányka az életében...


Öhm... OLvastam egy német nyelvű novella-szerűséget, amelynek címe: Boromir lánya. Vmi olyasmi a lényege, hogy egyszer csak előkerül egy 15 éves leány és közli Boromirral, hogy te vagy az apám... Boz egy cseppet megütődik, aztán kiderül, hogy 16 éve volt egy szerelme, akinek... hát, született egy lánya tőle. Oké. Faramir jól leteremti a bátyját, aztán megbeszélik, hogy Denethornak nem kéne megtudnia... Persze megtudja. A végére már nem emlékszem. Érdeklődés esetén leforíthatom, jó 10 oldal. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236619 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
hehe, Niéla :lol: annak én is rettentően örülnék.
Szegény gondori csajok biztos bőgtek utána, amikor meghalt, mert az egyszerűen nem létezik, hogy egy ilyen jó pasinak nem volt valami kis lányka az életében...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236289 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Méghogy ugyanaz, hehe.

Anyám felvette a Lady C. első részét, a 2.-t meg rittig elfelejtette...

Pedig megnéztem volna pucéran... *olvad*

Kár, hogy a LotR-ban nincs alkalma meztelenkedni... van egy-két ötletem, hogy kit hódíthatna meg Boz... *olvad* Pl engem...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236266 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én egy olyan bődületes tévhitet is hallottam, miszerint "Faramirt és Boromirt ugyanaz a színész játsza"....

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236237 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boldog Új Évet!
Én fel is vettem Lady Chatterleyt, tetszett a film maga is, persze Sean leginkább:) csak 33 éves volt akkor. Lehetett látni, ahogy ,egpróbálták eltakarni a félig kész "100% BLADE" tetkóját.
Amikor az esőben szaladgáltak pucéron, akkor belengett vmi párszor a képbe:) de után pont odrakott egy virágcsokrot.
Egyébként azt nyilatkozta erről a résről, hogy megkérte a stábot, tegyenek ki egy 4 méter magas palánkot, hogy ne lássák már a nem túl messzi autóútról az autósok az ő mezítelen testét - odarakták, csakhogy akkor meg egy emeletes busz haladt el, a felső emeleten bámuló utasokkal:)

ROTK bővített változata rettentően tetszik, olyan kis finom jeleneteket hagytak ki a moziváltozatban, kár...Ezektől a jelenetektől ugyanannyira a kedvencem , mint a többi. Látomás Boromir meg, azzal az olvasztó mosollyal:))

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236024 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Meleth_lin írta:

Sil írta:

Mirlen Mírdain írta: Imádni fogom a kis drágát erdészcuccban 8)

Erdészcuccban? Én inkább... khmm... anélkül... :twisted: (Ha jól emlékszem, szerepel ebben pl egy szál virágcsokorban is... sőt... :P )


:D Nálunk apa vette észre, hogy "jé, a Lady Chatterley-ben játszani fog Sean Bean, akor biztos valami új feldolgozás... vajon a kertészt vagy a férjet fogja játszani...?" Mire anya: "A kertészt, ő olyan alkat" ... :D :D
Mondjuk aztán nem láttam a filmet, mert videót néztem, aztán átkapcsoltunk erre, aztán én mentem aludni... de a 18-as karikát láttam a képernyő sarkában... képzelem mi volt benne... :roll: :D


:P Én már láttam, finom erotikával erezett remek történet a női lélekről... :P semmi több... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235963 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én csak a második részt láttam, azt se végig, mert anyukám kijött, meglátta a tizennyolcast, azt aludni küldött. :(

Egyébként Boldog Új évet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235914 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Sil írta:

Mirlen Mírdain írta: Imádni fogom a kis drágát erdészcuccban 8)

Erdészcuccban? Én inkább... khmm... anélkül... :twisted: (Ha jól emlékszem, szerepel ebben pl egy szál virágcsokorban is... sőt... :P )


:D Nálunk apa vette észre, hogy "jé, a Lady Chatterley-ben játszani fog Sean Bean, akor biztos valami új feldolgozás... vajon a kertészt vagy a férjet fogja játszani...?" Mire anya: "A kertészt, ő olyan alkat" ... :D :D
Mondjuk aztán nem láttam a filmet, mert videót néztem, aztán átkapcsoltunk erre, aztán én mentem aludni... de a 18-as karikát láttam a képernyő sarkában... képzelem mi volt benne... :roll: :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235829 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát, jó volt a film. Sean meg nagyon kis fiatalka volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235476 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Sil írta:

Mirlen Mírdain írta: Imádni fogom a kis drágát erdészcuccban 8)

Erdészcuccban? Én inkább... khmm... anélkül... :twisted: (Ha jól emlékszem, szerepel ebben pl egy szál virágcsokorban is... sőt... :P )

Hát persze hogy nem vetkőzött le a kis piszok. De talán majd ma, kiderül mi van a ruha alatt. (Én mellesleg azt hittem keményebb Sz*x lesz benne)
Bevallom őszintén én próbáltam beleképzelni magam a nő helyébe. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235342 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
*fetreng*

Denethort eresszük össze Csonttörővel... *gonosz vigyor* Mélyütésvédő nélkül...

Én a paradicsomra nem tok már úgy nézni, hogy ne asszociáljak kapásból...

Jan. 8-án este az mtv-n Férfias játékok!!!!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235174 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Sil írta: Erdészcuccban? Én inkább... khmm... anélkül... :twisted: (Ha jól emlékszem, szerepel ebben pl egy szál virágcsokorban is... sőt... :P )


Na jó, anélkül, de felöltözve sem lesz rossz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234711 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Imádni fogom a kis drágát erdészcuccban 8)

Erdészcuccban? Én inkább... khmm... anélkül... :twisted: (Ha jól emlékszem, szerepel ebben pl egy szál virágcsokorban is... sőt... :P )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234285 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem ér, én ezeket sem fogom látni... *duzzog* :( :cry:
Tegnap megint megnéztem a RotK bővítettet... :D :roll: Hát igen... Anya még mindig nem bírja megkülönböztetni Faramirt meg Boromirt! :evil: Pfffffffhhf... Hogy képzeli?! :evil: :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234281 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sil, köszi!!!
Nagyszerű karácsonyi ajándék lesz, ott fogom csorgatni a nyálam a TV előtt:))) Én is karácsonyra kapom meg a ROTKot, és ez PJ jó szemét és színészismeretét bizonyítja, h. Sean végül is mind a 3 részben szerepel.

Ja, a Trója DVD-n sajnos nincs az a jelenet, ahol Sean a kutyával ül a fa alatt.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234235 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ó, Sil! Micsoda örömet szereztél nekem! Imádni fogom a kis drágát erdészcuccban 8)

Denethor a ringben? Király ötlet! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234197 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Lady Chatterley (a Sean Bean-es verzió):
MTV
december 28. Kedd, 23:30
december 29. Szerda, 23:05

Széttéphetetlen kötelék:
HBO
december 24. Péntek, 17:05

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234184 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Alondriel írta: hiába, aki másnak máglyát rak... *lángolósemotikon*


Hát, az öcsém bizonyos ideje bizonyos okokból nem hajlandó máglyarakást enni... :D Csak mióta egyszer egy falat közepén felhívtam rá a figyelmét, hogy aztán köpje ki Faramirt... :D :D 8O
:?
Különben el bírom képzelni Denethort a ringben, törülközővel a vállán... :twisted: Na jó. Bocsi. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234073 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Komolyan, Denethor elmehetne megélhetési profibokszolónak, ahányszor padlót fog... *gonosz vigyor*

Még nem láttam, mert csak Jézuskára kapom meg, de élénken el bírom képzelni, micsoda egy ááállat abban a jelenetben.
Mindegy, legalább megszívja, ugye... hiába, aki másnak máglyát rak... *lángolósemotikon*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234059 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta: Én ettől a kétsnittes kis jelenettől kezdtem nagyon sajnálni - Faramirt... Aki nem tudná, annak elmondom, hogy az a lényege, hogy Detehor legorombítja Faramirt a sárga földig, hogy mit kézelsz, hogyhogy nem hoztad el a Gyűrűt. Faramir meg még csak rátesz egy lapáttal: Ha Boromir szerezte volna meg, nem ismertél volna rá a saját fiadra. Erre Denethor kis hján nekugrik, aztán fogja magát, hanyattesik. 8O Faramir odalép, hogy felsegítse, mire az apja ráragyog, hogy: Fiam! Feltűnik a háttérben Boromir és szélesen mosolyogva elindul feléjük. Aztán Denethor magához tér és rávicsorog Faramirra, hogy takarodj. De sztem nagyon jó ez a jelenet! :itscool:

Biztos beütötte a fejét esés közben. :twisted:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233932 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én ettől a kétsnittes kis jelenettől kezdtem nagyon sajnálni - Faramirt... Aki nem tudná, annak elmondom, hogy az a lényege, hogy Detehor legorombítja Faramirt a sárga földig, hogy mit kézelsz, hogyhogy nem hoztad el a Gyűrűt. Faramir meg még csak rátesz egy lapáttal: Ha Boromir szerezte volna meg, nem ismertél volna rá a saját fiadra. Erre Denethor kis hján nekugrik, aztán fogja magát, hanyattesik. 8O Faramir odalép, hogy felsegítse, mire az apja ráragyog, hogy: Fiam! Feltűnik a háttérben Boromir és szélesen mosolyogva elindul feléjük. Aztán Denethor magához tér és rávicsorog Faramirra, hogy takarodj. De sztem nagyon jó ez a jelenet! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233927 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jajj....
RotK EE...
A papa - mármint Denethor - folyton az ő kis édes fiacskájára gondol, és ez megjelenik a képernyőn. És Boznak van egy kicsi jelenete. Jajj, ilyenkor szeretem PJ-t! :wink: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233828 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én láttam a bővítettet, szerintem nagyon jó volt az a rész. Boromir igazándiból nem szerepel sokat. Inkább "csak" jelképértékű, de az nem baj... :D Mindenesetre egyre "emberebbnek" tűnik nekem Boromir. Faramirral és az apjával együtt! Annak ellenére, hogy a filmbeli jellemábrázolásoktól nem voltam elragadtatva. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232722 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ó... csak végre itt lenne a dobozka, a kezeckénkben! Ész akkor bámuljuk, mint kívánci hobbitka a palantírt...

*olvadozik*

Drága Boz... :boromir2:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.835 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére