Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 11 hónapja #223973 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaj, ezt nézzétek meg! Nem tudom, hol lehetne hozzájutni???
www.seanbeanpix.de

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223554 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hoztam egy új, 10 perces részletet az új filmjéből, a National Treasure-ből :
jobb egérgomb, cél mentése...
(52,6MB, QuickTime kell hozzá)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223552 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Miért hanyagoljuk a mi kisz drágaszágunkat? :( :crying: :cry: :bawling: :boromir1: :boromir2: :oops:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 órája #223146 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szegénykémet hogy odacseszte a falhoz az a csúnya gonosz troll. :-(

OLYAN HELYES... az egész filmet viszi, de amikor aztán Parth Galenben akcióba lép... *olvad* igazi hős... szemét Lurtz, nem is mert a közelébe menni!!! Biztos távolból lenyilazni valakit nagyon nagy szemétség. (Abcúg uruk-hai!)

Aranyos, mikor arról mesél az extrákban, h a haldoklási jelenetét megszakították egy gyors ebédszünettel... :-)

:boromir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 órája #223143 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BOZ RULZ!!!!!!!!!!!!!!!!

elolvadok... drágaszágom... :boromir2:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 12 órája #223097 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Niéla!
No, hogy tetszett a 4 lemezes DVD?
Megjelent már a Trója is DVD-n!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #222585 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
www.compleatseanbean.com/nationaltreasure.html

Ezen a címen láthattok újabb kélpeket a National Treasure-ből.
Már csak 3 hét és megyek Londonba!!!!!!!!!!!:))))) :D :D :D

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #221888 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kemény srác a mi kis drágaságunk...

Olyan szexi... civilben is nagyon rúlz, na de Boromir jelmezben :boromir1: ... *olvad* :oops: :eek2:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #221800 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Meg a "Kamerák Középföldén fejezetben a Charadras részt mutatják - Sean irtózik a helikopterezéstől, inkább naponta mászott Boromir jelmezben 2 órát a hegyek között, hogy a helyszínre érjen :lol:


Talán attól néz ki ilyen jól! Edzett! :P


Nem lehetett semmi azt a sok cuccot cipelni!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #221797 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem itt is tetszik, pedig eléggé gondterhelt arcot vág, és egy füstölgő cigi volt az ujjai közt, de azt pont kivágták a képből:
www.compleatseanbean.com/index-pic.jpg

Orlinak mindig meglökte az evezőjével a kenuját, így az más irányba térült el - merthogy elmondása szerint " sosem bírtam ráérezni a bal fordulókra, a végén mindig bevontattak, viszont Orlando evezési stílusa olyan arisztokratikus volt (itt mutatja, milyen is az :) "
Majd nézd meg!
Meg a "Kamerák Középföldén fejezetben a Charadras részt mutatják - Sean irtózik a helikopterezéstől, inkább naponta mászott Boromir jelmezben 2 órát a hegyek között, hogy a helyszínre érjen :lol:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #221789 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Sil írta:

Celebriel írta: Amatőr kérdés:
Tudtok rajzokat feltenni Boromírról és a családjáról?
Tudom, ez nem a KÉPEK Topic, de gondoltam, nektek azért több lehet... :lol:

Catherine Karina Chmiel képeit ismered? :wink:


8O
Wow!
Ezek rohadt jók!
:mrgreen: Köszi Sil!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221766 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Celebriel írta: Amatőr kérdés:
Tudtok rajzokat feltenni Boromírról és a családjáról?
Tudom, ez nem a KÉPEK Topic, de gondoltam, nektek azért több lehet... :lol:

Catherine Karina Chmiel képeit ismered? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221753 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Celebriel írta: Amatőr kérdés:
Tudtok rajzokat feltenni Boromírról és a családjáról?
Tudom, ez nem a KÉPEK Topic, de gondoltam, nektek azért több lehet... :lol:


Ha bárkit érdekel, az én rajzaim fenn vannak a Kreatív szekcióban - többek közt Boromir, Denethor arckép, Denethor keze, amint a Palantírt szorítja, Faramir és Boromir... asszem más nincs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221696 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta:

Niéla Alondriel írta: Most nincs semmi újdonság, csak ma még nem mondtam, hogy IMÁDOM... és megrendeltem a FOTR négylemezest... ahh... könnyárban fog úszni a lakás, ha hazamegyek hétvégén, és megnézem... :bawling: :boromir2:

Dráááááááááágaszááááágom!!!!

Az a HANG! Azok a zöld szemek... *ájuldozik*


WOW!!!Előre készítsd fel magad, mert ha megnézed majd a " Fellowship of the cast" interjúkat a 4. v. 3. lemezről (extrák) Seannal, akkor aztán a rabjává válsz teljesen!!! Ahogy Viggoról mesél, meg azt, ahogy Orlandot szivatta a kenuzáson! Az sok apró nevetés+hang!
Kész leszel!



A kis huncut. Még a szeme se áll jól! :wink: Olyan helyeeees... és akárhogy nézem, a "tesója" azért nem versenyezhet vele... Dave-ről egy csomó előnytelen kép is van. Seanról nincs, ő mindig 100%-os...
Hogyan szivatta Orlyt, belelökte az Anduinba? :) nem tett volna jót a tünci frizujának...
:boromir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221660 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Alondriel írta: Most nincs semmi újdonság, csak ma még nem mondtam, hogy IMÁDOM... és megrendeltem a FOTR négylemezest... ahh... könnyárban fog úszni a lakás, ha hazamegyek hétvégén, és megnézem... :bawling: :boromir2:

Dráááááááááágaszááááágom!!!!

Az a HANG! Azok a zöld szemek... *ájuldozik*


WOW!!!Előre készítsd fel magad, mert ha megnézed majd a " Fellowship of the cast" interjúkat a 4. v. 3. lemezről (extrák) Seannal, akkor aztán a rabjává válsz teljesen!!! Ahogy Viggoról mesél, meg azt, ahogy Orlandot szivatta a kenuzáson! Az sok apró nevetés+hang!
Kész leszel!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221637 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most nincs semmi újdonság, csak ma még nem mondtam, hogy IMÁDOM... és megrendeltem a FOTR négylemezest... ahh... könnyárban fog úszni a lakás, ha hazamegyek hétvégén, és megnézem... :bawling: :boromir2:

Dráááááááááágaszááááágom!!!!

Az a HANG! Azok a zöld szemek... *ájuldozik*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221624 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Amatőr kérdés:
Tudtok rajzokat feltenni Boromírról és a családjáról?
Tudom, ez nem a KÉPEK Topic, de gondoltam, nektek azért több lehet... :lol:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221622 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A BBC-t is érdemes figyelni, ha fogható: szombat este apám nézett egy dokumentumfilmet Marie Antoinette-ről - na mit gondoltok, KI volt a narrátor?? :D :D Azonnal felismertem sóhajos "sz"eit! Szombaton, 21,30kor érdemes nézni a BBC híres emberekről szóló műsorát! Roppant izgalmas Seannak csak a hangját hallani :wink:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221492 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tegnap láttam az HBO-n egy filmet (Equilibrium a címe) és játszott benne Sean.
Egyébként mikor elkezdtem nézni nem is tudtam,hogy játszik benne,ezért eléggé meglepődtem mikor megláttam!

Egy kis ismertető:
www.hbo.hu/TitleDetail.aspx?ScheduleId=245951

Legközelebb október 14.-én csütörtökön 0:30-kor fogják adni.

Valamint adják még:
10.19 (Kedd)-01:35
10.23 (Szombat)-22:55

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221473 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
:) igen ott csak egy viaszbábu, de elfogadnám ezt is, jobb híján...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221444 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Létezik valamilyen részletes leírás, tanulmány Boromir Kürtjéről? [size=9:3gjw2ncr](Meg esetleg általánosan a kürtökről)[/size] :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221398 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Alondriel írta: Sírjatok!!!
www.full-of-beans.net/boromir/ttt/ttt006.jpg



Csakazértse!!! :twisted:

Inkább ugrálok örömömben, hogy föltetted! Kösziii! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221395 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nagyon lecsúszott ez a topic? Hol vagytok, lányok?!

Mindegy: A hűség soha nem hal meg! (Royal Guardok jelszava)

Sírjatok!!!
www.full-of-beans.net/boromir/ttt/ttt006.jpg

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220554 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nincs sövény, ami egy rajongót visszatartana! :oops:

:boromir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220492 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220489 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
:D :D
Hát, nagyon érdekes élmény volna, ha belebotlanék valahol...
Hát-ha. Úgy tudom, a spanyol stílusú háza 3 méter magas sövénykerítéssel védett - ha ilyet látok, az majdnem biztos, h. az övé. Hozzá egy bazi nagy kert.

Itt pedig egy megdöbbentő fotó róla :wink: www.compleatseanbean.com/clarissa-3.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220204 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Novemberben megyek Londonba, épp ott fogok lakni, ahol ő (Hampstead, Belsize park) hátha belefutok egy pubban :twisted:


Szemét mázlista, foglár kedvence... szerintem vadássz rá... és mondd meg neki, hogy a magyar lányok szeretik!
:boromir2:

Édes... én azt is bírom, mikor Galadriel előtt elkezd sírni... csúnya gonosz hidrogénezett tündenéni. Miket mondott neki!!!

:cry:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220064 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Olvastad valahol?

.....

Volt pár újabb fotó róla az év elején, amikor tényleg gyanús volt az arca, de nem hiszem.


Na, ezek után a fotók után mondta vki... :roll:


Fúúúúúúúúúúúúúúúú! :o :o :o
Sok sikert!

Utállak!! :twisted: :P :twisted: ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220055 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
ISZIK????????
honnan gondolod? Olvastad valahol?
Én úgy tudom, ifjúkorában volt egy pár köre :) de az sem volt vészes!
Dohányzik, azt tudom, meg le akar szokni, állandó "give-up-smoking-man" marad - (mint én, az állandó give-up-smoking-woman)
Volt pár újabb fotó róla az év elején, amikor tényleg gyanús volt az arca, de nem hiszem.
Novemberben megyek Londonba, épp ott fogok lakni, ahol ő (Hampstead, Belsize park) hátha belefutok egy pubban :twisted:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220046 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: És itt mesél Aragornnak a Minas tirithről:

sean.mythicdesigns.net/screencaps/80.jpg
sean.mythicdesigns.net/screencaps/75.jpg

Jaj, itt annyira drága!

Imádom, hogy ilyen lelkes és megszállott! Csupa szeretet az arca, a hangja...

Neki tényleg Minas Tirith az élete nagy szerelme!

ruffian írta: Újabb helyes képek :lol:

www.full-of-beans.net/media/cannes/cannes012.jpg
www.full-of-beans.net/media/cannes/cannes009.jpg

www.full-of-beans.net/media/cannes/001.jpg
www.full-of-beans.net/media/cannes/003.jpg


Nyüssz, itt de helyes!!! :o

De ezek régi képek, nem?


Igaz az, hogy mostanában iszik? 8O :( :(

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.907 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére