Boromir (Sean Bean)

Több
20 éve 2 hete #220045 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #219918 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, tényleg, ez a "such a little thing" olyan szép, elhaló, ahogy mondja!
De majd mindenhol ilyen élvezetes a hangja (is) nem csoda, hogy brit rádiókban szokott szerepelni, felolvasva ilyen-olyan történeteket.

Az "I see your mind (halkan, rekedten)You will take the Ring to Sauron! (ordítva) You"ll betray us ..."szintén borzongató!

"But it is a gift!"
sean.mythicdesigns.net/screencaps/16.jpg

sean.mythicdesigns.net/boromir4/boromir16.jpg
Ez olyan jó, mikor elkapja a fejét a nyilak elől :)

És itt mesél Aragornnak a Minas tirithről:

sean.mythicdesigns.net/screencaps/80.jpg
sean.mythicdesigns.net/screencaps/75.jpg

"Warning?! Against what?"
sean.mythicdesigns.net/screencaps/88.jpg

"What chance do you think you have?"
sean.mythicdesigns.net/screencaps/91.jpg

"You will take the Ring to Sauron! You'll betray us!"
sean.mythicdesigns.net/screencaps/94.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #219914 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Erenya) írta: Mondtam már hogy én leginkább azokat a sóhajos sz-eit meg s-eit bírom...!

Meg a nevetését! Olyan fülbemászóan vonzó és elragadó!

Nála tökélyebb Boromirt keresve se találhattak volna! Kívül-belül!

És az a "Remember today, little brother..." Juuuj...Nyüff! :oops: :cry:

A könyvben igen, egy aranyövet kap! Jaj, hogy bőgtem, mikor olvastam Faramir visszaemlékezését:

"Ráismertem fegyverzetére, kardjára, szeretett arcára. Csak egyvalami volt idegen rajta: csodaszép öve, az összekapcsolt aranylevelekkel a derekán. 'Boromir' - kiáltottam - 'Hol a kürtöd? Hová mégy? Ó, Boromir!'"

:bawling: :cry: :cry:


Szipp... *bőg mint a záporeső...*
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Szegénykém... hát a filmben garantált könnyáradat, mikor meghal... :boromir2:

A kiejtése isteni... főleg a lórieni jeleneteknél sóhajtozik rengeteget... na de az se rossz, h:
- Such a little thing... (Gyűrűs emotikon mért nincs???)

Imádom!!!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #219619 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mondtam már hogy én leginkább azokat a sóhajos sz-eit meg s-eit bírom...!

Meg a nevetését! Olyan fülbemászóan vonzó és elragadó!

Nála tökélyebb Boromirt keresve se találhattak volna! Kívül-belül!

És az a "Remember today, little brother..." Juuuj...Nyüff! :oops: :cry:

A könyvben igen, egy aranyövet kap! Jaj, hogy bőgtem, mikor olvastam Faramir visszaemlékezését:

"Ráismertem fegyverzetére, kardjára, szeretett arcára. Csak egyvalami volt idegen rajta: csodaszép öve, az összekapcsolt aranylevelekkel a derekán. 'Boromir' - kiáltottam - 'Hol a kürtöd? Hová mégy? Ó, Boromir!'"

:bawling: :cry: :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #219603 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, igen! Magam számára is szokatlan, hogy ilyen kitartóan lelkesedjek egy színészért, pláne, hogy írjak is neki!
A filmben miért nem kap szegény semmilyen ajándékot Galadrieltől? Mikor mindenki más igen? A könyvben egy övet kap, ugye?

Nem tudom, a DVD-n bővített rész-e, amikor mesél Aragornnak a Fehér Városról - olyan szép, rajongó arca van!
Azt a részt meg, amikor el akarja venni Frodótól a Gyűrűt, már kívülről tudom :) gyönyörűen adja elő ( "Warning?! Against what?"..."and you will beg for death before the end!")

És a "they have a cave-troll" mondata is nagyon fülbemászó :oops:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219436 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hogy lehet egy pasi ENNYIRE helyes?! :oops:
*elolvad* :boromir1:

Már több mint ötven képet szedtem róla, mind felraktam a gépemre... *sóhaj*

Eredeti hanggal tényleg összehasonlíthatatlanul jobb... :-)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219034 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Születésnapjára küldtem egy képeslapot borítékban, egy válaszborítékot mellé "királynős"bélyeggel+ by air plecsnivel felszerelve.
Április közepén érhetett oda, és már június 2-án megjött a válasz! Magamon kívül voltam :D :D

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218997 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: sean.mythicdesigns.net/boromir4/boromir_bw.jpg

Ezt a képet küldte dedikálva júniusban :oops:
óh, de jó volt!! :oops:


ó, tejó ég de jó, ez az egyik kedvencem, egy ilyet kaptam szülinapomra egérpadra rátéve(eredetileg póló akart lenni, de az mondták álíítólag nekik, hogy feketepólóta nem teszik rá :cry: )

de mázlista vagy!!

mennyi idő alatt jött meg? tettél hozzá válaszborítékot, meg valami kupont? lehet hogy én is megpróbálkozom :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218701 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: sean.mythicdesigns.net/boromir4/boromir_bw.jpg

Ezt a képet küldte dedikálva júniusban :oops:
óh, de jó volt!! :oops:


Felraktam ezt a képet háttérképnek a munkahelyi közös számítógépre... :lol: A kolléganőim nem bírnak azóta se elmozdulni a képernyő elől... :lol:
*csöpp-csöpp*
*olvad*
*nyelvelóg*

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218667 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Köszike... letöltöttem a Faithful Jewelről egy rakat képet... csak aztán betelt a lemezem... nyami... :deal:

Annyira imádnivaló...
:oops: (Miért nincs eme rengeteg emotikon között SZÍVECSKÉS???)
egyik kedvencem, mikor megvágja a kezét a Narsillal, és olyan durcásan néz... :cry:
meg mikor nevet... :) kész vagyok! :boromir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218624 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: "And the great Eye is ever watchful!"
www.full-of-beans.net/boromir/pi ... otr011.jpg


*csöpp-csöpp*
*olvad*
*nyelvelóg*

Kössz, Ruffian! ;) :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218623 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218618 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
sean.mythicdesigns.net/boromir4/boromir_bw.jpg

Ezt a képet küldte dedikálva júniusban :oops:
óh, de jó volt!! :oops:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218616 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, én is szeretem, és nem hagyom pangani...
be is teszek egy pár képet:
sean.mythicdesigns.net/screencaps/38t.jpg

Niéla, küldök párat a megadott címedre!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218283 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem hagyhatom pangani ezt a topicot...

:boromir1:

SZERETEM...

Tudna valaki esetleg küldeni egypár LOTR-os képet róla? niela@freemail.hu

Egypár már van, de sosem árt MÉG TÖBB...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217363 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216944 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
(A tanár ábrázata viszont nagyon durva :twisted: )

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216943 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Miért??
Nagyon helyes gyerkőc volt :lol:
Ugye a felső sor balról második kissrácra gondoltál?

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216935 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Remélem, megtudjátok nézni ezt a képet!
No, melyikük az ifjú Bean? :D uk.geocities.com/compleatsb/young.jpg

Juuuuj! :? 8O


Mit mondjak, szépen kinőtte magát! :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216933 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Remélem, megtudjátok nézni ezt a képet!
No, melyikük az ifjú Bean? :D uk.geocities.com/compleatsb/young.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216813 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Hékás!
Honnan töltöd le?

BitTorrentről, természetesen... :wink: [size=9:2umcn735](Tévéfilmekhez és sorozatokhoz a legjobb forrás... Meg persze máshoz is...)[/size]
Most végeztem a Sharpe 4. részével, és eddig nagggyon tetszik az egész... Olyan igazi kosztümös történelmi kalandfilm, méghozzá a jobbik fajtából... A napóleoni háborúk idején játszódik, 1-1 rész kb 1,5 órás, szóval rendes filmek, de a történet mindig ott folytatódik, ahol az előző részben abbamaradt... 13 részes, asszem... És ugye Sean a főszereplő, és iszonyat jól néz ki abban a sötétzöld egyenruhában... :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #215968 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #215624 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hékás!
Honnan töltöd le?
Figyelmetekbe ajánlom a pénteki filmben a következő apró mozdulatot Seantól: a film vége felé ahogy nevetve nézi, miként bunyózik egyik embere+M. Douglas,
valamint amikor megkapja a számsort, amit akart, akkor végignyalja a száját, mint egy éhes farkas - csak egy pillanatnyi, de nagyon jó mozdulat, többször visszanéztem :wink:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #215561 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
[size=9:33x88tul]Perme meg csak halkan mondja, hogy épp töltögeti lefelé a Sharpe sorozat első pár részét... [/size]:wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #215553 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
PERSZE!!!!
nagyon jó film, SEAN rosszfiú - szokás szerint - sajnos meg fog halni...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #215440 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem tudom láttátok e már, de PÉNTEK, RTL KLUB, 21:00, NE SZÓLJ SZÁJ élen Sean Beannel :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #214688 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, valami ilyesmit pengettem én is, csak felvetettem, és nem úgy értettem, hogy ismerte, hanem hogy lehetett nagyonnagyon mélyen egy ilyen érzése, de igen, én is elsősorban ezt a harcosi büszkeséget tettem :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #214683 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ha láttátok a bővítettet, abból azért kiderül, hogy Boromir nem tudja, kicsoda Aragorn.
Az "Ócska családi ereklye"-ben pedig azért benne van némi Helytartói büszkeség is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #214679 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem feltétlenül tudja, csak esetleg van egy olyan belső érzése, ami arra készteti, hogy ne mutassa ki előtte az igazi érzéseit (najó, lehethogy csak én vagyok túl elvont :roll: )

Lehet hogy csak kikapcsolódásból olvasgatott :roll: Lehet, hogy krimit olvasott.... :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #214677 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lyra írta: Szerintem a véleménye nem változott meg, csak mikor rájön, hogy más is nézi, kifelé már mást mutat, nem akarja, hogy úgy lássák, olyannak, aki elérzékenyül egy kard láttán, és azért nem veszi fel, mert hogyha "csak egy családi ereklye", akkor minek vegye fel...
meg azért a lelke mélyén sejthette is, hogy ki az ,aki, nézi őt, és azért mondta, hogy "családi ereklye", mert valahol tudta, hogy Isildur örököse az.

Kösz a választ!
Én is vmi ilyesmire gondoltam! Csak az nem jön le, hogy honnan tudná, hogy Isildur örökösével beszél, mikor még a Tanácson sem ismerte be? A másik dolog. Aragorn vajon mit olvashatott abban a könyvben? Talán pont Narsil történelmét?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.737 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére