Boromir (Sean Bean)

Több
20 éve 4 hónapja #201383 Írta: Arelenwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201369 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Te jó ég: Hugh Grant a 3.! 8O 8O :roll:

Seannak gratula. :P Asszem ő a karrerje alapján is kiérdemelte a 2. helyet. :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201346 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Hohó! Nagy-Britanniában egy szavazáson megválasztották Seant a második legszexisebb színésznek! Az első ki lett? Na ki? Orlando!

("Igen kellemes, hogy a nők így éreznek irántam. Természetesen nem fogok panaszkodni"-nevet az egyedülálló ( :!: ) de háromszor elvált háromgyermekes apa, aki teljesen tisztában van azzal, miért miért találják a nők vonzónak az ő tetovált, szabálytalan külsejét.
"Nincs semmi bajom azzal, hogy nők az ideális "durva fickót" látják bennem. Miért is lenne?"


Durva fickó???
Eszem ágában sincs durvának nevezni őt.
Sztem inkább amolyan jó humorú vagány.
(NAGYON szexi mosolyú jó humorú vagány... :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201292 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
:lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P
Mindig is tudtam, hogy jófej ez a Sean :D :lol: :P Ez a szövege az interjúban... :lol:

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201269 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hohó! Nagy-Britanniában egy szavazáson megválasztották Seant a második legszexisebb színésznek! Az első ki lett? Na ki? Orlando!
Egy kedves barátném, aki sokat jár Angliába mondta, h. ott nagyon jó pasik vannak...khmmm..no meg a nők ízlése sem lehet rossz! Itt a cikk, aki tud angolul, olvassa el, gyorsan megpróbálom az izgalmas részeket lefordítani angol mondat-magyar mondat (gyors és nem túl igényes a fordítás, bocs!):

Most male actors consider being branded a sex symbol an insult to
their serious acting aspirations and a public embarrassment. Not so
for Sean Bean who, at the somewhat advanced age of 45, will be happy
as Larry to have come second in a new poll to find Britain's sexiest
actor.

Sheffield-born former welder Sean, a generation older than the
poll's victor - twentysomething pretty boy Orlando Bloom, with whom
he co-starred in Lord of the Rings - is delighted with his heart-
throb status and the subsequent attention he gets from the opposite
sex. (A Sheffieldben született Sean, aki azelőtt hegesztőként (!) dolgozott, egy generációnyival idősebb, mint a szavazás győztese - a huszonvalahány éves Orlando Bloom, akivel a LOTR-ben játszott - boldog, hogy ismét kedvező figyelmet kap az ellenkező nemtől.)

"It's nice that women feel that about me. I'm certainly not going
to complain," laughs the single but thrice-divorced father of three,
who is fully aware of why women find his rugged, tattoed appearance
so attractive. "I don't have any problems with women seeing me as
their ideal bit of 'rough'. Why would I?"
("Igen kellemes, hogy a nők így éreznek irántam. Természetesen nem fogok panaszkodni"-nevet az egyedülálló ( :!: ) de háromszor elvált háromgyermekes apa, aki teljesen tisztában van azzal, miért miért találják a nők vonzónak az ő tetovált, szabálytalan külsejét.
"Nincs semmi bajom azzal, hogy nők az ideális "durva fickót" látják bennem. Miért is lenne?"

( a köv. rész a Lady Chatterley szeretője c. filmet taglalja, és, hogy a micsoda erotikus jelenet volt benne)
Sean, who beat Jude Law - almost universally accepted as the
nation's most swoon-inducing actor - into fifth place in the poll by
Skymovies.com, first came to female viewers' attention 12 years ago
when he memorably disrobed to play seductive gamekeeper Mellors in a
TV version of Lady Chatterley's Lover. His enthusiastic and highly
visible sex scene won him a rear-of-the-year award.

Unlike Jude, who dislikes being cast as celluloid eye candy, Sean,
who stars with fellow heart-throb Brad Pitt in the hit film Troy,
has no problem with being appreciated for his physical attributes
and is happy to take his clothes off on screen or, indeed, stage (he
spent much of a recent West End foray as Macbeth topless).

"Chatterley had a big impact on my career, it got me noticed,"
admits Sean, who has two daughters with his second wife, former
Bread actress Melanie Hill, and one with his third, Abigail
Cruttenden, who played his screen wife in the TV series Sharpe.

"It's one of the roles I'll always look back on fondly because it
was a good part and the story was great: it was a classy, classic
tale perfectly told."

Itt vannak a helyezettek:

The story that generated the above report:

Sky Movies has ranked the top 10 sexiest British actors, with "Lord of the Rings" pretty boy
Orlando Bloom, 27, topping the list. In second was another "Lord of the Rings" hunk, albeit
an older, scruffier one: Sean Bean, 45. Perennial fave Hugh Grant, 43, placed third, followed by
perennial full-frontal flasher Ewan McGregor, 33; the ubiquitous Jude Law, 31, and "Batman
Begins" eye-candy Christian Bale, 30. Rounding out the top 10 were some lesser-known
heartthrobs, at least in the States, with Ray Winstone, 47, ("Cold Mountain") in seventh,
followed by Angelina Jolie's ex Jonny Lee Miller, 31; Jason Statham, 31 ("The Transporter");
and Jennifer Connelly's blond hubby Paul Bettany, 33 ("Master and Commander").

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201202 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja :) Most megnéztem én is a tegnap felrakott képeket, és így hirtelen látva egészen elzöldültam itt a széken. Vajon tudja, milyen veszélyes mosolya van? :oops:
Milyen tanácstalan lettvalamiért az utsó 2 képen :)

N. Cage így ránézésre nekem sem jött be soha, viszont ahogy a Veszetta világban játszott, az nagyon frankó volt!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201182 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezek a képek! :oops: :olvadós smiley:

Megfigyeltétek, különösen az első kettőn, hogy Sean az egész arcával vigyorog? Mint ez az emotikon: :D Meg a szeme sarkában azok a mosoly-ráncok.... :o lvad, olvad:

Lehet, hogy Cage nem szépfiú, de én bírom nagyon :wink: Meg ő is mekkora már! Min. 5-7 cmmel veri Seant.. :roll:

Heath Ledger mint Télemakhosz? Jó ötlet!

Nej? Penelopénak valami szép és aranyos arcú színésznő kéne. ÉN barnának képzelem el, és aprógöndörös hosszú hajúnak (mint a szobrok).... De nem ismerem a színésznőket, úgyhogy ötletem sincs :?

Kirké nem gonosz. Csupán szórakozik :twisted: Bár akkor is Kalüpszó az egyik kedvencem, meg Nausicaä... Egyikük szerepét szívesen vállalnám :D :D :lol:

Adrael: Egyetértünk! Én is a hangjáért vagyok oda nagyon (Meg a szemei, alakja, arca, .(ez a felsorolás a végtelenbe tart :D )

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201146 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Lányok, tegnap láttam a Tróját.
Sean fantasztikus!!!

Olyan gyönyörűűűű a hangja, kifejezetten szexi, mesélésre termett hangja van, olyan irtó dögös a mosolya, kivillan a 32 fogából legalább 20, és sztem ez a hajviselet is irtó édes. Megnéztem, amikor Agamemnonnak hódolnak, olyan kis huncut!!!
És az elején, amikor meggyőzi Akhilleuszt, azt hittem, ott pusztulok el a gyönyörűségtől... :oops:
Micsoda politikus...filozófus-uralkodó, amilyet Platon álmodott meg, aki nem felejti el azért, hogy van esze is.
[size=9:olbmch0b]A másik kedvencem persze Hektor, az államférfi és családapa, legalább 4 alkalommal kezdtem el bőgni, és mind a 4 hozzá köthető... Persze dögös Akhilleusz is,[/size] [size=9:olbmch0b]különöst a feneke, remélem, az nem dublőr.[/size]

Ui.: Ruffian, tök jók a képek, különösen tetszik az első kettő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201122 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Igen, igen...Isabelle Adjani jó lenne..vagy Sophie Marceau.


Háát.. Az Anna Kareninában úgyis összeszoktak, végülis.. :twisted: :P

De Pénelopé nekem akkor is szőke! 8)


A képek: Áááááhhh! :oops: :oops:

Fantasztikus ez a pasas!

[size=9:8esg7qhf](Csapjatok le, ha akartok, de én Nicholas Cage-t mindig is gusztustalanul rondának tartottam! És most, Sean mellett még inkább... :roll: )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201081 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, igen...Isabelle Adjani jó lenne..vagy Sophie Marceau. Mindkét nő gyönyörű.
De nézzétek meg az alábbi képeket: A National Treasure c. film hiányzó részeihez forgattak hozzá NY-ban. Tehát mostani. És Sean szebb, mint valaha....
...
Nem azért, de Nicolas Cage mosolya Seanéhoz képest kismiska!Marha jó az a bőrkabát :D
www.compleatseanbean.com/nt7.jpg
:oops:
www.compleatseanbean.com/nt8.jpg
...

www.compleatseanbean.com/nt13.jpg
...
www.compleatseanbean.com/nt12.jpg
....
www.compleatseanbean.com/nt4.jpg
...
www.compleatseanbean.com/nt5.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200963 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta: Mit szólnátok a Vészhelyzetes Carole-hoz, Julianna Marguiles-hoz? Kimondottan jó vámpírfeje van...

Jajj, neem! Az a nő szintén túl szelíd arcú!

Carrie éles vonásai elengedhetetlenek egy ilyen gonosz istennőhöz!!!!


Ami azt illeti, énnekem az Armand Assante-féle Odüsszeia az etalon, és ott Pénelopé szőke (nem tudom, melyik színésznő volt sajna)

Amúgy, hiszitek vagy nem, de a görögök NAGYRÉSZT SZŐKÉK ÉS FEHÉRBŐRŰEK voltak!

Feketék csak a legdélebbi szigetekről származók voltak! Ez komoly! A Ben-Hur is ezt írja, és még számos más könyv!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200960 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dehát Pénelopé, mint a görög nők, általában sötét hajú! Nem mondja a könyv sem, hogy szőke, mint Heléna esetében.

Oks, legyen Hale Berry Kalüpszó, mert hogy eredetileg én is arra szántam, csak hirtelen jött agyeltávozásom okán írtam Kirkét. Demi Moore? Nem valami gonosz képű...
Carrie-Anne Moss...vajon fel tudja húzni a fél szemöldökét?
Mit szólnátok a Vészhelyzetes Carole-hoz, Julianna Marguiles-hoz? Kimondottan jó vámpírfeje van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200947 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Heath Ledger mint Télemakhosz!!! 8O 8O

Hogy ez eddig nem jutott eszembe!

ADRAEL, ZSENI VAGY!! :up:

Khm.. :? Az a ciki, hogy én Pénelopét mindenképpen SZŐKÉNEK képzelem.. Ennélfogva az én favoritom Nicole Kidman!

Hát nem lennének együtt gyönyörűek *olvad*?

[size=9:20qfinzk]De Télemakhosznak simán elmenne ez a kis husi Garrett Hedlund is (Patroklosz), egy kicsit más frizuval persze... :wink: [/size]

Halle Berry inkább Kalüpszónak volna jó, nem elég gonosz az arca, hogy Kirké legyen, Kirkére nekem 2 tippem van: Demi Moore vagy Carrie-Anne Moss.

Hogy hangzik? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200939 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Isabelle Adjani.
Vagy hogy is írják.
Tudjátok, az a fekete hajú, világító kék szemű nő.
Nem mai csirke, de egyrészt nem illenék túl fiatal Sean mellé, másrészt Kyra Knightley-ról pl. nemigen tudnám elképzelni, hogy egy 20 éves Télemakhosz anyja.
Télemakhosz meg mondjuk lehetne...Mit szólnátok Aston Kucherhoz? Vagy Heath Ledgerhöz? Mint Sean fia...inkább ez utóbbi.
Kirké lehetne Halle Berry, talán túl szép is ehhez a szerephez... :lol: Én szívesen elvállalom... :D , csak kicsit barnulnom kell még. Mondjuk négeresre, vagy félvéresre... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200909 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Orsie írta: szívdöglesztő volt :mrgreen:


Igen, ez a jó szó rá! :up:

De hát a bodros hajjal néz ki szvsz a legjobban!!! 8O

Tegnap negyedszer néztem, és annál a résznél, mikor a királyok Agamemnón előtt hódolnak, ahogy összemosolyog Akhilleusszal, és forgatja a szemét... Íííííjááááj! Aszittem, szétröhögöm az agyam!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kira írta: látni szeretném megfilmesítve (Sean Beannel) az Odüsszeiát! :oops: :lol:


Ahh, Kira, ne is moooondd! :roll: :oops: :o

De most ismét fölteszem a kérdést, amire SENKI SE VÁLASZOLT :evil: :

KI LEHETNE SZERINTETEK PÉNELOPÉ SEAN MELLETT?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200884 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem megvagyon az Equilibrium...csak mondom ;)
Nekem tetszett...
Ha esetleg kell valakinek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200878 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
MAAAA! MAAA! MAAA!
Ma megyünk el megnézni a Tróját. Alllig várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200429 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaj, tegnap végre láttam a Tróját... Sean megarúlz!!! Szvsz ő is játszik a legjobban a filmben (meg Eric Bana, azaz Hektór), és piszok jól néz ki, mint Odüsszeusz! Imádom a cinikus mosolyát, meg a hangját! Begöndörített haja mondjuk kicsit furcsa volt először de még így is szívdöglesztő volt :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200424 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

M írta: Én is utánanéztem a filmnek és rájöttem, hogy Christian Bale is játszik benne. :biggrin2: ( Aki szintén rulz, ő Bateman az Amerikai psychoban... :heu: :up: )

Elolvastam, Kira, asszem érdemes lesz megnézni. :wink:


Jah, Bale. Ő a "főhős" - John Preston. Az Amerikai psyhoban bírtam :)
Megnézni érdemes, persze :D

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200407 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Penngaladiel írta: Az Equilibriumból nálam is találtok pár képet Seanról:

pennie.fw.hu/sean

Huh, az elsőn nagyon jól fest... köszi, Pennie. 8) :evil3: Én is utánanéztem a filmnek és rájöttem, hogy Christian Bale is játszik benne. :biggrin2: ( Aki szintén rulz, ő Bateman az Amerikai psychoban... :heu: :up: )

Elolvastam, Kira, asszem érdemes lesz megnézni. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200389 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az Equilibriumból nálam is találtok pár képet Seanról:

pennie.fw.hu/sean

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200386 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

M írta:

Kira írta: Igen láttam. :) De erre mondják, hogy "spoiler" nem? :evil:
egyébként tényleg jó film :)


Még nem láttam, miről szól?


Antiutópia. Arról, hogy hogyan lehet embernek maradni.


SPOILER! EQUILIBRIUM SPOILER!!

Röviden a története: III. vh után a népek Libria városában rendszeres prózium-adagokkal (erős nyugtató) tartják érzelemmentesen a népet, mert érezni bűn. Az érzelembűnösöket és a tárgyakat, melyek érzésre sarkallanak a Tiszteletesek kutatják fel és likvidálják. (tárgyak alatt értsd a MonaLisától kezdve a díszes mahagóni könyvespolcon át a parfümig mindent)
Errol Patridge (Sean Bean) is egy ilyen Tiszteletes, és társával sikeresek nagyon az égetésben. Aztán némi figyelmetlenség következtében kiderül, hogy maga Errol is érzésvétkes. Nagy drámázás után megöleti magát - inkább, minthogy kiadja a lázadókat.
Közben a társa John Preston tiszteletes is kezd rájönni (Sean megölése után!!!), hogy valami nem stimmel. És fellázad a rendszer ellen, és megdönti azt - itt a vége.

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200330 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Itt van néhány kép a nevezett műből:
Itt pár perccel azelőtt, hogy rútul kivégzi a társa:
www.compleatseanbean.com/Equilibrium-2.jpg
...
Itt már csak halott, szegény:
www.compleatseanbean.com/Equilibrium-3.jpg
www.compleatseanbean.com/Equilibrium.jpg
:cry: :cry: :cry: :!:

Kösz szépen, ruffian. :D Itt van még egy kép a filmből. :P
www.bean-box.com/images/equilibr ... rium31.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200299 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Itt van néhány kép a nevezett műből:
Itt pár perccel azelőtt, hogy rútul kivégzi a társa:
www.compleatseanbean.com/Equilibrium-2.jpg
...
Itt már csak halott, szegény:
www.compleatseanbean.com/Equilibrium-3.jpg
www.compleatseanbean.com/Equilibrium.jpg
:cry: :cry: :cry: :!:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200298 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na igen, én addig néztem áhítva, amíg Seant le nem lőtték - hangosan drukkoltam, hogy neee, nee nee lődd leeee!!!!- dehát mégis.. aztán másnap muszáj volt visszavinni, így félbehagyva...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200282 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Dínchamion írta: Nézd meg. ;)

Ez aztán a bőbeszédű válasz. 8O 8) :lol:

Ok, feltétlen. 8) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200272 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

M írta:

Kira írta: Igen láttam. :) De erre mondják, hogy "spoiler" nem? :evil:
egyébként tényleg jó film :)


Még nem láttam, miről szól?


Nézd meg. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200221 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta: Igen láttam. :) De erre mondják, hogy "spoiler" nem? :evil:
egyébként tényleg jó film :)


Még nem láttam, miről szól?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200212 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Dínchamion írta: Láttátok már az Equilibriumot?

Én nemrég néztem meg, kimondottan jó film. ;)

Az igaz, hogy Sean kb. a huszadik percben meghal fejlövés által, de jót röhögtem, olyan GyU-s volt (prekoncepciók rulez :) )


Igen láttam. :) De erre mondják, hogy "spoiler" nem? :evil:
egyébként tényleg jó film :)

:oops: De ez a versrészlet a hangjával... :oops:
"But I, being poor, have only my dreams
I spread my dreams under your feet
Tread softly because you tread on my dreams" (Yeats)

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200207 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Láttátok már az Equilibriumot?

Én nemrég néztem meg, kimondottan jó film. ;)

Az igaz, hogy Sean kb. a huszadik percben meghal fejlövés által, de jót röhögtem, olyan GyU-s volt (prekoncepciók rulez :) )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.779 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére