Boromir (Sean Bean)

Több
20 éve 5 hónapja #193511 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: :) Milyen lenne feketén?
Egyébként Viggo magasan veri a mezőnyt hajszínváltásban...

Megmondom milyen lenne: kb. 10 évvel látszana öregebbnek. 8) És azt melyikünk szeretné?? :? :biggrin2: Szerintem senki.
Gyerekek, én nem tudom, hogy parókája volt-e vagy sem, de arra tippelek, hogy a saját haja volt, amit össze-vissza festegettek. :sungl: Nem hinném, hogy van olyan hajszín, ami egyszer vörös, máskor meg szőke... :roll: Különben meg ennek a hajfestegetésnek nem ő volt az egyetlen áldozata a trilógiában... :roll:

Huh, ezeken a Trójás képeken azért kezdhetett volna valamit a rőzséjével... :heu:

u.i.:Tényleg Viggo hajszínét találták el a legjobban. :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193507 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Teljesen friss képek, asszem május 7 -én készültek, drága Sean nagy változáson ment át szemmel láthatóan. Nem tudom, hogy az a hosszú haj hová készül ám!
( kicsit furcsa, meg nem mosolyog úgy, ahogy szokott, de azért én így is szeretem-de meglátjátok a képeken) (Ki az a fekete hajú csaj, nem tudjátok?)
j


Tán Andromakhé?
Nem tom, még nem láttam, de mintha egy előzetesben barna haja lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193495 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193493 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Teljesen friss képek, asszem május 7 -én készültek, drága Sean nagy változáson ment át szemmel láthatóan. Nem tudom, hogy az a hosszú haj hová készül ám!
( kicsit furcsa, meg nem mosolyog úgy, ahogy szokott, de azért én így is szeretem-de meglátjátok a képeken) (Ki az a fekete hajú csaj, nem tudjátok?)
www.compleatseanbean.com/troy-press-62a.jpg
..
www.compleatseanbean.com/troy-press-62l.jpg

..
www.compleatseanbean.com/troy-press-62h.jpg
..
www.compleatseanbean.com/troy-press-62i.jpg
...
Ez az arc!!
www.compleatseanbean.com/troy-press-62d.j

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193488 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: :) Milyen lenne feketén?

Szvsz túlzottan megkeményítené azokat a markáns vonásait a fekete haj.. őbenne ez a hajszín a vonzó... :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193484 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
:) Milyen lenne feketén?
Egyébként Viggo magasan veri a mezőnyt hajszínváltásban...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193320 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta: Festék - sötétszőke szerintem a hivatalos megnevezése a hajszínének. De! Szerinted miért van az, hogy hol szőke, hol vöröses, hol barna?

Kizárólag a fényviszonyok! :wink:

Sean hajszíne az, amit én "karamellszőkének" becézek, azaz vöröses-szőkés-aranybarnás.... az a tipikus kelta köztes hajszín... Ergo szinte minden beállításból más-más árnyalatot mutat, még a ruha színe is befolyásolhatja, milyennek látod!

A mobilom már műxik..


[size=9:b3o0zh0t]Hihi.. 1984 hozzászólás.. amennyiben születtem! :D [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193310 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Celebthil) írta: Festéék?!! 8O

Hiszen az eredeti haja is ilyen szőkésbarna!!!


És én már megint lemaradtam a Goldeneye-ról!!! :x :evil: :bawling: :evil: :shake: :x

Legközelebb tessék felhívni!! :closed:


Izé... Legközelebb megcsörgetlek, bár beidéztem, mikor és hol lesz a filmje. De nem azt mondtad valahol, hogy nem muxik a mobilod? mostmár jó? :?: És én lemaradtam az első 30 percéről, de aztán drukkoltam Agent 006-nek!

Festék - sötétszőke szerintem a hivatalos megnevezése a hajszínének. De! Szerinted miért van az, hogy hol szőke, hol vöröses, hol barna? Szerintem kizárólag a festék miatt... De mondj rá jobb indokot! Én illúzióim is törtek kicsit... :oops:

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193246 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta:

Artemisz (Celebthil) írta: Jé, tényleg!

Mindig is szerettem volna tudni vmit:

A GyU-ban az a hosszú haja igazi volt, vagy paróka?


Tippelni kéne sajátot mondanék - főleg, mer' van ahol látszik, hogy le van nőve kicsit a festék...

Festéék?!! 8O

Hiszen az eredeti haja is ilyen szőkésbarna!!!


És én már megint lemaradtam a Goldeneye-ról!!! :x :evil: :bawling: :evil: :shake: :x

Legközelebb tessék felhívni!! :closed:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #193209 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Köszönöm a dícséretet a képekért, ezzel még csak alám rakjátok a lovat 8)
Nem tudom, igazi haj volt-e, de ha nem, akkor nagyon ügyesen megcsinálták! Sztem azért nem volt igazi, mert abban az időszakban, amikor a GyU-t forgatták és lehetett látni Seant, mindig nagyon rövid haja volt, majdhogynem kopasz.

Láttátok az Aranyszemet? Eléggé megijedtem, mikor még a főcím előtt lelőtte a szovjet csóka-de aztán gondoltam, biztosan feltámad majd mint gonosz! És lőn! Nagyon kis zsengének látszott, pedig akkoriban 36 éves volt.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #192859 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta: Tippelni kéne sajátot mondanék - főleg, mer' van ahol látszik, hogy le van nőve kicsit a festék... Parókánál meg nem szokás ilyen hibát elkövetni :P

Szerintem is a sajátja volt. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #192852 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Celebthil) írta: Jé, tényleg!

Mindig is szerettem volna tudni vmit:

A GyU-ban az a hosszú haja igazi volt, vagy paróka?


Tippelni kéne sajátot mondanék - főleg, mer' van ahol látszik, hogy le van nőve kicsit a festék... Parókánál meg nem szokás ilyen hibát elkövetni :P

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #192710 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Íme néhány másik kép, most csak ennyire futja :lol:
"Szép a ruhád, szép a lovad..."

Húha, köcce ezeket a menő képeket, ruffi. :P Ide érdemes benézni. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #192702 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jé, tényleg!

Mindig is szerettem volna tudni vmit:

A GyU-ban az a hosszú haja igazi volt, vagy paróka?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #192698 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Még néhány, worth to see!!!
Valahol olvastam, hogy nagyon szeret és érdekli a természet, a vadon világa - olyan ember szeretett volna lenni, mint pl. Sir David Attenborough (még nem késő!:) Ez is csak egy plusz, amiért....
www.councilofelrond.com/modules/ ... gc-sb62.jp
.....
www.councilofelrond.com/modules. ... 8&orderby=

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #192694 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Íme néhány másik kép, most csak ennyire futja :lol:
"Szép a ruhád, szép a lovad..."
www.compleatseanbean.com/Bb-13.jpg
....
www.compleatseanbean.com/Bb-6.jpg
....
www.compleatseanbean.com/Bb-10.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191967 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: minas.mythicdesigns.net/screen/se/sean/1.jpg

Ettől a képtől meghaltam. :evil3: Gyönyörű a mosolya... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191942 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Idess, Boromir-fanok! :idea:

Írtam egy gyönyörűűűűű témájú fanficet!
(hogy maga a fic gyönyörű-e, azt majd Ti eldöntitek :wink: , pár napon belül hozom!)

Pusz!

UI: Szupik a képek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191721 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Akkor még egy párat kegyelemdöfésne :)

sean.mythicdesigns.net/boromir4/boromir38.jpg
:oops:
Ez az alábbi nagyon jó, itt látszik a szép keze:
www.full-of-beans.net/media/pres ... een05a.jpg

Ezt a szép mosolyt is nézzétek meg! Én ettől olvadtam az asztal alá!
www.full-of-beans.net/macbeth/big-pic/007.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191647 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: minas.mythicdesigns.net/screen/se/sean/1.jpg

Hát én itt haltam meg! MOSSATOK FEL....!!! :oops: :oops:

De ééééédeees!! Ez a MOSOLY! Megdöglök!! Segíítsééég!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191608 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191603 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191596 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, igen, tényleg lesz szombaton :!: :!: A bemutatóban egy pillanatra lehet látni a fülét hátulról:)
Olyan szép keze van! Megpróbálok berakni egypár jó képet, amin ez is látszik!
Az a baj, hogy már kezdek ott tartani, hogy inkább nem is nézem meg pl a Ronint - ami pedig pont addig a pontig maradt a videokazin, ameddig Ő is szerepel benne - mert úgyis csak a szívem facsarodik, ha meglátom......
(Te jó ég, most jut eszembe, 13-án lesz a Trója premiere és aznap reggel megyek állásinterjúra 8O )

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191390 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Eldafinde írta: Jajj, olyan jó lesz megint a vásznon látni!!! :lol: 8) 8) 8)

Ne is moondd!! :D :P

*olvad*

"Isteni sarj, Látreidész, leleményes Odüsszeusz..."

Kéész... :o

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191389 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta:
Igen, naagyon jól áll neki. De azér' ez nem igazság, hogy a szerepei kilencven százalékában elhuny...


A Trójában végre nem!!!!!!
Jajj, olyan jó lesz megint a vásznon látni!!! :lol: 8) 8) 8)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191324 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta: Igen, naagyon jól áll neki. De azér' ez nem igazság, hogy a szerepei kilencven százalékában elhuny... Mert rosszfiú... :cry:
Ha én rendeztem volna a Goldeneye-t, akkor most nem lenne 007es ügynök... Max 006 cellájában! :twisted:

Hát a rosszfiúk általában el szoktak patkolni. :dead: De Seannál úgy tűnik, a jók is. :roll: Úgy tűnik, szereti az ilyen szerepeket... 8)

Személy szerint ki nem állhatom James Bondot... :crazy: Tehát nálam biztos, hogy 006 nyert volna. :agree:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191302 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

M írta: Hát nem mennék bele a részletekbe, mert azt hiszem, az már off lenne. Persze a rosszfiú szerep is jól áll neki, imádom, mikor beőrjöngi magát a Gyűrűért... :evil3:


Igen, naagyon jól áll neki. De azér' ez nem igazság, hogy a szerepei kilencven százalékában elhuny... Mert rosszfiú... :cry:
Ha én rendeztem volna a Goldeneye-t, akkor most nem lenne 007es ügynök... Max 006 cellájában! :twisted:

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191301 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta: Már miért ne lenne könnyű iheletet meríteni belőle? 8O
Sean Bean mint úúúlos, meg nem értett rosszfiú - nekem más nem kell. 8)

Jah, képzeljétek :)
Ma kísérem ki a barátnőmet, bemegyek nappaliba, és mit látok/hallok?
"Nem hagyom a Fehér Várost.." - éppen haldoklott a drága... :oops: :oops: Annyira... :drool:
KHm. Elnézést :)

-Kíra-

Hát nem mennék bele a részletekbe, mert azt hiszem, az már off lenne. Persze a rosszfiú szerep is jól áll neki, imádom, mikor beőrjöngi magát a Gyűrűért... :evil3:

Ah, igen, az az egyik kedvenc jelenetem. :oops: :biggrin2: Életveszélyes. :cross: Sean olyan klasszul tud haldokolni... :boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191300 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

M írta: Majd igyekszem belőle ihletet meríteni. :twisted: Nem lesz könnyű... 8)
Pont ma hallottam a tv-ben a Goldeneye c. számot és nem James Bond jutott róla eszembe... :P


Már miért ne lenne könnyű iheletet meríteni belőle? 8O
Sean Bean mint úúúlos, meg nem értett rosszfiú - nekem más nem kell. 8)

Jah, képzeljétek :)
Ma kísérem ki a barátnőmet, bemegyek nappaliba, és mit látok/hallok?
"Nem hagyom a Fehér Várost.." - éppen haldoklott a drága... :oops: :oops: Annyira... :drool:
KHm. Elnézést :)

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #191299 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kira írta: Nem vagy egyedül :D Ha hazaérek, lesz ám nyáladzás... :oops:

Majd igyekszem belőle ihletet meríteni. :twisted: Nem lesz könnyű... 8)
Pont ma hallottam a tv-ben a Goldeneye c. számot és nem James Bond jutott róla eszembe... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére