Boromir (Sean Bean)

Több
20 éve 4 hónapja #196910 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Trója+Sean Bean= No Comment


- asszem eléggé rövid hozzászólás, de a lényeg benne van :wink:

Amúgy nekem csak a végszónál esett le, hogy ő az... mikor először láttam a filmet, gondolkodtam ki lehet ez, de gondoltam a Brad Pitt..... na de a vége!!!! Hajajjj!!!!!!!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196899 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Bár ezt már többször beraktam, hátha van, aki még nem látta: a cinematrix.hu Troy galériája, sok-sok óriási képpel... :wink: :
www.cinematrix.hu/filmveg.php?co ... m_id=17735

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196773 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Figyelem!!!

Aki lemaradt a Cinematrix Trójával foglalkozó adásáról: beraktam képekben a Trója topikba a mozi szekcióba!

976. hozzászólástól


www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196565 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Celebthil) írta: Az elején komolyan Sean mondja a bevezetőt?! 8O

Fel se tűnt! Annyira más a hangja!


Na de hogy a végén mondja.. "brother".. épp mint a TTT bővítettben! SZENZÁCIÓS!!

A véleményem az Élménybeszámolók topicon részletesebb, de lusta vaok kétszer írni.. :? :wink:


Bizony!Ekkor már kezdtem hisztérikusan tobzódni :D ! Annyira jó hangja van, ezer közül is felismerném:)
Mostanság rettentő sokat dolgozik, az idén még a mozikba kerül a National Treasure c. filmje, télen meg egy horrorfilm, amiben ő az egyik főszereplő :)
Sajnos idő híján még nem tudtam lefordítani azokat a kis cikkeket, de ami késik, nem múlik!!
Ja, és vhol olvastam, hogy hotelben kénytelen lakni, ugyanis kigyulladt a szép kis spanyol stílusú házának egy részlete-a "tettes" állítólag egy vizipipa volt...Ejnye, ejnye Sean....! :roll:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196313 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Frodo Baggins írta: Boromir :P (én még nem láttam):
flechesombre.free.fr/images/fonds/boromir.jpg


Hát ez tán nem pufók kép??? :twisted:

www.compleatseanbean.com/troy-20.jpg
De ezek frankó képek, Ruffian, jól áll neki Odüsszeusz, és viszont... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196259 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az elején komolyan Sean mondja a bevezetőt?! 8O

Fel se tűnt! Annyira más a hangja!


Na de hogy a végén mondja.. "brother".. épp mint a TTT bővítettben! SZENZÁCIÓS!!

A véleményem az Élménybeszámolók topicon részletesebb, de lusta vaok kétszer írni.. :? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195697 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kér, hogy a filmben nem szerepeltek ezek a képsorok! Pl azt nem tudom, mikor elmélkedett így a fa alatt?
...
www.compleatseanbean.com/troy-20.jpg
...
www.compleatseanbean.com/troy-31.jpg
...
www.compleatseanbean.com/troy11.jpg
----
www.compleatseanbean.com/troy-41.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195662 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Itt most berakok kettőt, ezek újak, és nem pufók egyáltalán! (Viszont figyelmetekbe ajánlom azokat a csábosan foszlott szélű pulóverujjakat :) )
www.compleatseanbean.com/mainfeatures-67.jpg
...
www.compleatseanbean.com/mainfeatures-67a.jpg

Hú, ezeken a képeken tényleg jól néz ki. 8) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195648 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta: Micsoda pufók kép ez szegénykémről. Hogy istenítsem így, ha ilyen emberi képet tesztek be róla???? :tongue:


Melyik pufók kép??Itt most berakok kettőt, ezek újak, és nem pufók egyáltalán! (Viszont figyelmetekbe ajánlom azokat a csábosan foszlott szélű pulóverujjakat :) )
www.compleatseanbean.com/mainfeatures-67.jpg
...
www.compleatseanbean.com/mainfeatures-67a.jpg
...
Tegnap láttuk a Tróját, nem volt rossz, sőt! Sean mondta a bevezetőt meg a végszót is, oly szépen ejtett ki minden szót, hogy csoda volt hallgatni. És az eddigi - látott-szerepeihez képest sokat mosolygott :D
Orlando is NAGYON jól játszott szerintem. (Brad P. hangja marha jó)

Mögöttünk ült pár fiú, és mikor meglátták Orlit a nyíllal, vmelyik megszólalt: " hja, Gyűrűk Urás volt!" De azt, hogy Sean volt Boromir, azt persze nem vették észre....Majdnem hátraszóltam! :x

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195593 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Micsoda pufók kép ez szegénykémről. Hogy istenítsem így, ha ilyen emberi képet tesztek be róla???? :tongue:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195492 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir :P (én még nem láttam):
flechesombre.free.fr/images/fonds/boromir.jpg

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195488 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Új Boromiros Decipher-kártya:
shop.decipher.com/TCG/Card.aspx? ... ardID=3543

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195473 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ó, milyen gyönyörű. :oops: Sztem a fekete-fehér képek nagyon előnyösek Boromirnak.
http://www.shipofdreams.btinternet.co.u ... 24x768.jpg

Ez meg, amikor a városáról beszél a filmben, ("úgy ragyog az égen, akár egy gyöngyházfényű tüske...") a kedvenc részeim egyike, olyan szerelmes pillantással tud erről a témáról beszélni, talán ezért nem nősült meg soha... :eek2:
http://www.shipofdreams.btinternet.co.u ... 24x768.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195457 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mae govannen!

Figyelem! Akit nagyon érdekel a Trója: az RTL Klubon a film bemutatása után méginkább fellendült a forgalom a Trója-topikban, és már van egy szakértőnk is (Briszéisz)

/Itt megtalálhatjátok az én véleményemet is; ÉOWYNNAZGÚLOKRÉME vagyok -állandó eposzi jelzőm ezentúl: nazgúlölő :lol: /

Viszont az RTL Klub címe megváltozott, annyiban, hogy a korábban belinkelt cuccok már nem működnek. Itt az új: (Trója topiké)

www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

de persze a főoldal címe nem változott: www.rtlklub.hu -n eléritek :wink: (lap tetején "fórum")


de itt a mozi-szekció linkje:
www7.online.rtlklub.hu/index.php ... orumid=208

MÉG EGY FONTOS DOLOG:
Az oldal alján kattintsátok ki a kis nyilacskát, hogy a hozzászólások ne rövidítve látszódjanak!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #195109 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
még sajna nem tudtam megnézni, és nagyon úgy néz ki, hogy még egy darabig nem is fogom :cry: :cry: :cry:
De azt nem kétlem, hogy Sean fantasztikus, mint Odüsszeusz!!! :wink: :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #195022 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én is láttam a Tróját, és szerintem Sean jól játszott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194947 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BÁRMIT örömmel veszek, ha lefordítjátok...És roppant hálásan. :heu:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194912 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Lefordítom örömmel ezeket a kis rövideket, ha akarjátok!

Én örülnék neki. :P Lécci. :)

Láttam ma a Tróját. Sajna Seannak nincsen túl nagy szerepe benne. :? De azt jól adja. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194773 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Itt is egy másik új cikk, illetve annak egy részlete-mostanság majdnem mindegyik interjúban feszegetik Sean nőkkel való viszonyát.... :) Ami elmondása szerint most semmilyen :wink:
Azért valami oka csak van, hogy mind a 3 felesége elvált tőle....:

"All-action actor Sean Bean battled Orcs in the Lord of the Rings trilogy.
Now, in his new movie Troy, he fights Trojan warriors.

But when it comes to finding lasting love, the hunky star is left waving the
white flag. At 45 and with three failed marriages behind him, he's single and
admits he's happier that way.

"I'm not really attached to anyone now," he says. "I'm single and quite
content. I lead a nomadic lifestyle with work but it's not difficult because I'm
not in a long-term relationship at the moment."

"It's hard for people from all walks of life having periods of time apart, not
just for actors. But you choose your career and it takes you to different parts
of the world and you just cope with it. It's not ideal but I quite enjoy it now.
I've got used to it. I'm not lonely."

But that still doesn't mean he's given up on finding Miss Right.

"I'd like to meet someone one day though," he adds."

Lefordítom örömmel ezeket a kis rövideket, ha akarjátok!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194738 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Sil írta: Új Sean-interjú:
katt ide


Hálás lennék, ha vki lefordítaná, és betenné ide...Bocs, de bikkfanyelvű vagyok...
Vagy az is jó, ha az a vki elküldené priviben, ha mindenki más érti, ne foglaljuk itten a helyet.

Lécci, lécci, lécci! :crap: :closed: :crap: :closed: :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194650 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Új Sean-interjú:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194647 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194646 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Íme néhány figyelemfelkeltő mondat egy Seannal történt interjúból. Eléggé friss, a júniusi Vogue magazinban fog megjelenni(Nagy-Britanniában)Valószínűleg kissé elviselhetetlen a fickó :) lehet, hogy jobb is így, messziről csodálni :( "...He also, he admits, rather enjoys the freedom of being single after nearly 23
years of marriage, albeit to three different women. (He married his first wife,
Debra, a hairdresser, at 21.) It's nice too, being away from the British tabloids,
who gave him such a hard time after he once let slip that he thought scoring
a goal might be better than sex and that women with babies should stay
at home rather than go out to work..."Predictably, Bean won't be drawn on his current love life, except to say that
he is not actually in love. "No. no, I would tell you if there were someone
special," he protests weakly, "but there's not. I mean, I'm taking people out,
but, erm, no, I'm just enjoying meself at the moment."
Hmmmm.... :oops: :oops:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194394 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
tyűha az szép :D a leleményes Boromir

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194393 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Toma gazda írta: és milyen szerepben van??

Odüsszeusz

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194392 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
és milyen szerepben van??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194390 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ma láttam a Tórját...Sean Bean,nagyon khirály benne!Feltétlenül nézzétek meg!! 8) :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194364 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na végre egy csodaszép mosoly! És magára vett valami kényelmetlenebbet.
www.compleatseanbean.com/troynew9.jpg
...
www.compleatseanbean.com/troynew10.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194363 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
:D :D Sean nem vitte túlzásba az öltözködést! Mintha csak kiugrott volna a közeli közértbe:) Cool man!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #194362 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Celebthil) írta:

Sil a Legolas-topicon írta: 121 kép a Troy premierről:
www.livejournal.com/users/leggyslove/456000.html



Pörgessétek le!

:eek2:

BOROMIIIIR!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! Yeeeah!! Kész! Behaltam!!

És igen, most már 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Seannak a filmben igazi haja volt! Lessétek meg, és elhiszitek! Végem van!!!


TYŰŰŰŰŰ!!!!! 8O Ezek valami ROHADT JÓK!!!!Gondolom, Cannesban volt, ugye? Gondolkodtam is rajta, hogy mi lenne, ha kimennék, nincs is olyan messze....
Sean ROPPANT jól néz ki ( egészen máshogy, mint a május 7-i képeken) :P
Orlando szebb. mint valaha :D és milyen hülye arcot vágnak mindnyájan az egyiken!

Ba****us, de jó lett volna ottlenni!

Kira, sztem írj kézzel, én is úgy írtam, ésmég én sem írtam soha senkifiának ilyesmit....De Sean az más! :oops:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.707 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére