Film <-> Könyv különbségek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25619 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Legolas: nekem volna egy kérdésem...<br> Aragorn: legyen.<br> L: de...<br> Gimli: selyemfiú, ha nem kussolsz be, ez a szép fejsze kettészeli a te szép fejedet...<br> L: hé, ne beszélj velem így, Törpapa! Én egy király fia vagyok...<br> A: én meg egy király, szal mindkettőtöknek kuss.<br> G: Miért akarjuk megtalálni azt a Tufát meg Pipit vagy ki a francokat...<br> A: csak, mert még nem nyílt ki a kocsma s amíg várunk, csináljunk már vmit...<br> L: rohadt jó, 20 mérföldeket gyaloglunk, hogy vmivel foglalkoztassuk magunkat...<br> G: Lego, kuss.<br> L: jé! Egy lábnyom!<br> G: (gúnyosan) jé, hogy kerülhet egy országúrta lábnyom?<br> A: úgy, hogy itt orkok jártak, te hülye...<br> G: gúnyból mondtam, ennek a fogyatékos tündének, te farok...<br> A: miből gondolod, hogy farok vagyok?<br> G: na, ez is hülye...<br> A: a nyomok az országúton vezetnek végig...<br> G: phú, mekkora felfedezés!<br> A: előrántom a kardomat s akkor már nem nagyon fogsz pofázni...<br> L: melyiket rántod elő?<br> G: kuss.<br> A: neked is. Na, szerintem...<br> G: menjünk tovább az országúton...<br> A: (csodálkozva) te is tanultál nyomolvasást?<br> L: jé! Egy varázserővel bíró medál!<br> G: ez egy öv csattja, te szerencsétlen...<br> A: méghozzá Pippin övjének csattja! Mire lehet ebből következtetni?<br> L: hogy Pippinnek lecsúszott a gatyája?<br> G: most sírjak vagy mi?!<br> A: arra lehet ebből következtetni, hogy Pippin él s szándékosan hagyta itt életbenlétét bizonyító tárgyként ezt a csattot!<br> L: na és Trufa él? Olyan kellemesen szőrös volt a...lábszára...<br> G: az bizony meghót.<br> L: NE!!!<br> G: ez még be is veszi...<br> A: na, menjünk tovább! Már így is sok időt vesztettünk!<br> G: s ki is nyílt már a kocsma...<br> L: micsodaaaa!!! (hangja elhalkul, ahogyan zuhan lefelé az árokba)<br> G: na, ezt jól kiterveltem! Mehetünk továááább!!! (ő is lezuhan)<br> A: (megvonja a vállát) na mindeeeegy!!! (s ő is leugrik)<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25618 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Csatlakozom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25617 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nagyszerű! Ha így folytatjátok tényleg összejön a 160. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25616 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Alyr Arkhon: bravóóó!!!:)<br> Hogy ne unatkozzatok, én is írok egyet:)<br> Pippin: hova a francba megyünk, Gandalf?<br> G: szerinted most min gondolkozok?!<br> P: azon, hogy Aragorn milyen viagrát szed?<br> G: azon is...de legjobban azon gondolkodom, hogy Minas Tirith merre van...<br> P: jézusom, te belőtted magad!!!<br> G: honnan veszed?!<br> P: televan az a vézna karod tűkkel...<br> G: ja hopsz...<br> P: milyen évjáratú?<br> G: mi?<br> P: hát az, amivel belőtted magad...<br> G: ja, az! Nos, Szarumántól kaptam...<br> P: csórtad...<br> G: jól van na! Szal Szarumántól csórtam s az volt a zacskóra ráírva: made in Taiwan, 1999<br> P: tyhű!!! Az volt ám a jó évjárat!!!<br> G: jól van na, de most ne ilyen dolgokról beszéljünk...<br> P: hanem?<br> G: mondjuk elmondhatnám, hogy miről szólt az Akadémiai szótár...<br> P: jé, mi az ott?<br> G: hol?<br> P: ott!<br> G: hol?<br> P: HÁT NEM LÁTOD AZT A 6 MÉTERES ÁLLATOT?!!!<br> G: jé, tényleg! Egy troll...<br> P: A ROHADT ÉLETBE!!! DÖFD A SARKANTYÚDAT KESELYÜSTÖK SEGGÉBE, MERT EZ A TROLL MINDJÁRT IDEÉR!!!<br> G: jól van na, csak nyugalom...<br> P: ÉS ÚGY LÁTOM, HOGY A TROLL PÓLÓJÁRA AZ VAN ÍRVA, HOGY:<br> ,,GAY FUN''<br> EZ EGY FIÚSZERETŐ TROLL!!!<br> G: NA AKKOR TÉNYLEG ROHANJUNK!!!<br> P: NE VÁLTUSNK ÁT KISEBB BETŰMÉRETBE?!!!<br> G: de.<br> P: köszi...már nagyon kifáradtam...na akkor most induljunk!<br> G: gyí, te pa...(megakarja ütni Keselyüstök farát, ám a ló nincs alattuk)<br> G: hol van a lovam?!<br> P: ott van...<br> G: jaj, megvan az én kicsikém!!!<br> P: ...a lába a troll kezében...<br> G: ÁÁÁÁÁÁ!!! KESELYÜSTÖK!!!<br> P: csak nyugalom?<br> G: AHA!!!<br> P: na jó, bosszuld meg annak a dögnek a halálát, é addig elmegyek a közeli kocsmába...<br> G: kocsma?! Hol?!<br> P: hehe, bevette...<br> G: TE ROHADÉK!!! SZÉTVEREM A SZŐRÖS POFÁDAT!!! (Gandalf kergeti Pippint)<br> P: hé! És a trollal mi lesz?!<br> G: talált már másik barátot...<br> Don Quijote: a francba is!!! A malom még hagyján, de ez az állat!!! Cervantes, legalább csak egy kanászt dobtál volna elém!!!<br> Hamlet: én vagyok Hamlet, a dán...<br> Quasimodo: hé, te meg mit keresel itt?!<br> Obi van Kenobi: jó kérdés...<br> Micimackó: gondolkodj, gondolkodj...<br> G: ööö...én inkább megyek...<br> Will Smith: ne menj má el! Buli van!<br> Tolkien: hoppá, máson járt az eszem...hol is tartottunk?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25615 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Eközben Minas Tirithben:<br> Gandalf : Látod, te eszement Tuk, ez itt a várfal... Hova mész?!<br> P: Izé... <br> G: Minas Tirith asszonyai nem olyanok!<br> P: Biztos?<br> G: Naná... Én, tudod itt születtem...<br> P: nekem azt mondtad, nem ismered az apád<br> G: Nem is... DE! -lecsaoja pippint.- Ne feleselj egy Bölccsel, mert megjárod!<br> P: Au... Nem is vagy te olyan bölcs! Láttam a palantírban! Azt mondod, Szauron ellensége vagy, és még egy vacak másodrendű országod sincs mint ez...<br> G: Ez másodrendű? Izé... ezt ne emlegesd Denethor előtt. <br> P: Mér? Ő talán nem látja, hogy ezek a falak akkor is leomlanak, ha valaki nekik dől?<br> G: ugyan már, elég, ha ráfújsz... Azaz: Kuss! Egy szót se az őrség tagjai előtt!<br> P: Őrség, hol?<br> Őr: Itt, picinyem! -kiemeli a nyeregből.<br> P.gandalf!<br> Őr: Gandalf? Á, szóval te vagy az! Te is jössz! <br> G: Egy fenét! Próbálj megállítani!<br> P: Ennek piros Szemes jelvénye van! <br> Gandalf elvágtat. Aztán rövid sorozatok, kiáltozás és csend...<br> Ő: Mondtam, hogy ne...<br> P: figyelmeztetlek, tegyél le, mert!<br> Ő: mert?<br> A hóna alá kapja Pippint és elsasszézik az egyik ház felé. Eközben lódobogás majd megjelenik Gandalf kissé piszkos köpenyben... <br> P: Gandaaaalf! Ments meg!<br> G: Nem vagyok én hős!- elvágtat.<br> Az őr röhög. <br> Ő:.Nem jutsz ki, a kapukat bezártuk!<br> Gandalf visszafelé: Nagyon vicces...-előkap egy Uzit, némi tűzharc után hármukon kívül nincs élő az utcán. Aztán gandalf felkiált és átrohan a falon. Aztán egy ordítás.<br> Ő: Te hülye! Múltkor mondtad a helytartónak, hogy kell vizesárok... Igaz ez semmit se használt ellenünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25614 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus! Ez nem semmi! De ilyent én is tudok írni! Olvastad a Gyűrűkúrát? Az se semmi... <br> Ha akarjátok én is írhatok ide ilyet: <br> (folytatván Asmodeus sziporkáit):<br> (én nem használom ugyanazokat a neveket)<br> Frodó és Gollam nem beszélve a hű Samuról a holtlápon csámborognak:<br> Fr: Na Gollam, itt merre? -szórakozottan himbálja a Gyűrűt<br> G: hát izé... (gondolatban: kellett nekem mondani, hogy jártam már erre! Na mindegy!) hangosan: Nézzük a térképet!<br> S:Ez csak üres lap! Hazudik! Ugye mondtam! Mennyünk hazaa!<br> Fr: Kuss! Megígértem, hogy ezt a vackot átadom...izé beledobom a Tűzbe<br> S: éhes vagyoook!<br> G. a térkép szerint...<br> S: Haza akarok menniiii! kezdődik a Esmeralda! <br> F: Kuss! Na, merre? <br> G: Erre! <br> S: NE! Haza!<br> Fr: Samu, te mész előre! <br> Samu elindul, 2 lépés után elsüllyed<br> G: Hopp, tévedtem. <br> F: megölted a szolgámat! -előkapja a Magnumját <br> G: Bocsika... De legalább tudom, hogy merre ne menjük!<br> F: Jó, te mész elöl! <br> G: izé...<br> F: Gyerünk!<br> Gollam elindul, elsüllyed.Frodó egyedül marad, körülnéz, majd előkapja vadiúj nokiáját - Hogy mennyit fáradtam vele, amíg Samu elhitte, hogy elveszett...- Pötyög rajta egy sort, majd a fejéhez emeli. <br> -Halló, központ? Halló? A fenébe... Nézzük mit mod a rádió!<br> -Mordor rádió, Barad-dúr Két hét múlva felhősödés várható, tudtuk meg kormányzati forrásból. Théoden és Gandalf a hószakállú összevesztek Szarumánnal, bővebben a Háttérben egy óra múlva. És most az Orkok a Topon zenés műsor következik. <br> -Áááá! -gyorsan kikapcsolja. Ekkor két sötét alak válik ki a vízből az egyiknél hatlövetű colt. Lövések, majd F összerogyik<br> G: mit tud ez ennyit beszélni! Alig volt már levegőm. <br> S: Ha nem szedem ki az antennát a mobiljából, már itt se lenne. A Gyűrű? <br> G: itt van. <br> S: Hívhatod a nazgult...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25613 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus: Még, még!:) Kiváncsi vagyok, hogy te is meg tudsz-e írni 160 részt, mint a brazil forgatókönyvírók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25612 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Hali Asmodeus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25611 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ez gyorsan ment... :) <br> Na jó, még EGY rész:<br> Denethor: na, Peregrin de Marhara Kichi, hűséget fogadsz-e nekem, Denethor de Senki Sem Tudja Hogy Elegeti Majd Magatnak?<br> Pippin: francokat...(Gandalf kupánvágja a botjával s ezért változtat válaszán) jó van na...de megkérem az árát, te vén szar...<br> Gandalf: (felemeli a hangját, hogy Pippint elhalkítsa) Szal hogy mennek a dolgok itt, Rock Cityben?<br> Denethor: bocs, de Minas Tirith...<br> Gandalf: érdekel az engem? Na, szal hogy mennek a dolgok?<br> Denethor: a dolgok nem mennek, ugyanis nagy a tehetetlenségük s csak egy másik test...<br> Gandalf: Csez'meg, Deni!!! A régi kifejezéseket ne reálisan elemezd!!! Újra kérdem: Hogy mennek a dolgok itt, Minas Tirithben?<br> Denethor: ezért kivégezhetnélek, de mivel tudod, hogy én szedtem le az egyetemen a biológia-tanár fejéről a parókáját, amit bármikor kitálalhatsz, meg mert bölcsöde óta haverok vagyunk, ezért inkább nem veszem le azt a tetves fejedet a tokádról...<br> Gandalf: honnan veszed, hogy tokám van!!!<br> Pippin: nézzél tükörbe...<br> Gandalf: kussolj, Törpilla!!!<br> Denethor: ne beszéljél így a katonámmal!!!<br> Pippin: ne tekints már tulajdonodnak!!!<br> Gandalf: kuss!!!<br> Denethor: nekem mondtad?!<br> Gandalf: dehogyis, te barom!!!<br> Denethor: őrség!!! 4-es, 5-ös, 6-os osztag!!! Fogjátok el Gandalf de Buves Semfenyvestust!!!<br> Gandalf: (bújik ki az egyik lőrésen) na jó, én megyek! De legalább annyit mondj meg, hogy hogy mennek a dolgok Minas Tirithben?<br> Denethor: őrség!!!<br> Gandalf: ez aztán szar nap! (s azzal Gandalf kibújik a lőrésen s már csak sikoltását hallják, aztán pedig egy puffanást...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25610 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus: Ok, erre számítottam. +1 rész rendel!<br> És légyszíves küldd el a novelládat. Kösz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25609 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
kyre: Mi? Ez? Sehány. Csakúgy, amint kértek egy részt, megírom. Fejből, rögtön. Azt hiszed, hogy ilyen nagy baromságot papírra vetek?:) Eddig csak egy nagy baromságot vetettem papírra, amit még mostis írok, Tok Pukk történetét, aminek az első fejezetét leírtam JaMaN fórumán is. Abba mindent beleírtam, amit csak tudtam... :) <br> Egyébként egy regényen is gondolkodok, amit sajna úgy érzek, nem kéne papírra vetni...túl öldöklős, drámai, lelkis szöveg, bár úgy érzem, ez lenne a legjobb művem. Ez a könyv egy háborúról szól. Három részes: az első rész háború előtti évekről szól, amikor a gonosz elkezd terjeszkedni, a második magáról, a borzalmas háborúról, a harmadik a háború bevégeztéről s annak következményéről.<br> Na de mindegy...<br> Ha akarod, elküldhetem Neked azt a novellámat, amit JaMaNnak is elküldtem. Fantasy, ne félj... :) <br> Persze csak ha akarod...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25608 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus: :D , 10 ostorcsapás járna neked azért, mert elfelejtetted az elejére odaírni, hogy '14 éven felülieknek', de tehetségedet és lelkesedésedet figyelembe véve eltekintek a büntetés kiszabásától. :) <br> Hol tudnám elolvasni egy novelládat (ahol valamivel kevesebb trágársággal írsz)? <br> Egyébként hány részes a sorozat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25607 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nem akarok konzervatív lenni, de szerintem Asmodeus trágárság nélkül is tud jót írni...<br> (és ezt veheted célzásnak is)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25606 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Huhh... Asmodeus, ez nem volt semmi!!!! :-D DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25605 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus, teged aztan megaldott a joisten tehetseggel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25604 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Júúúj, miket írtam!!! Elnézés, megfeledkeztem magamról...<br> Aki most lép az oldalra, az ne higgye, hogy A GY.U. egy ekkora nagy perverzség, ez a FILM paródiája volt!!! Bocsánat, bocsánat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25603 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Úristen, ekkora siker... :) <br> Jól van na, Aragorn és Arwen egyik szerelmi pillanata:)<br> Aragorn: Óóó, Arwen de Cickus Chochos, nem bírok nélküled élni...<br> Arwen: Óóó, Aragorn de Felallo Farkincio...sajnos atyám, Elrond de Mindenbe Belebaso, nem engedi, hogy hozzámnyúlj addig, amíg nincs pénzed s országod...<br> Aragorn: Az a töketlen faterod egyáltalán nem érdekel...most szépen megdu...<br> (Elrond egy kétlövetű puska csövét dugja Aragorn lábai közé)<br> Elrond: Aragorn de Felallo Farkincio, most lelövöm azt, amiről kaptad a neved!<br> Aragorn: ...Jöjjön el a te országod...<br> Elrond: Ne szórakozz velem, csez' meg! A lányomat, ha még ilyen csórin hozzámersz nyúlni, odaadom...ööö, izé...Gandalf de Buves Semfenyvestusnak!!!<br> Aragorn: Annak?! Az egy vén sza...<br> (Gandalf egy shoot gun csövét dugja Elrond puskájának csöve mellé)<br> Gandalf: Mostmár túl messzire mentél, Aragorn de Felallo Farkincio! Úgy szétloccsantom a golyóidat, hogy az életben nem találsz olyan urológust, aki tud vmit kezdeni veled!<br> Aragorn: ...az Atya, a Fiú...<br> Gandalf&Elrond: Kussolj már, te marha!!!<br> Aragorn: Nem lövitek szét a majmomat és a bogyóimat, ha megfogadom, hogy soha de soha nem nyúlok ehhez a prostihoz?<br> Arwen: Te rohadék?! Minek neveztél?! Apuuu!!!<br> Elrond: Sajnálom fiam, cseszheted...<br> Aragorn: ...a mi Urunk, Jézus Krisztus...<br> Gandalf&Elrond: Kuss mááár!!!<br> Aragorn: (felcsillan a szeme) ...és elvezetem népemet a tejjel, mézzel folyó Kánaánba...<br> Elrond&Gandalf: Kuuus!!! Kegyelem!!!<br> Aragorn: Vagyok, aki vagyok. Ábrahám, Izsák és Jáfet atyáid istene...<br> Elrond&Gandalf: (a földön fetrengenek) Könyörgünk, kegyelmeeez!!!<br> Aragorn: Csak akkor, ha nem lövitek szét a büszkeségemet...<br> Elrond&Gandalf: Rendben...<br> Aragorn: S ha incselkedhetek Arwen cunci-muncival...<br> Elrond: Na azt már nem!!! (s Aragorn után lövöldözik, aki gyorsan eliszkol)<br> <br> Romantika... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25602 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Mikor lesz a következő rész?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25601 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
:D <br> Szűnni nem akaró, viharos taps...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25600 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Hopsz: melegségemmel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25599 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
kyre: ha akarod:)<br> Samu: Senyora Frodo de Carlo Grotsa, mere megyünk?<br> Frodó: Nem tudom. De azt hiszem, sok gonosz manóval találkozunk...<br> Samu: Óóó, senyora Frodo! Én úgy félek! (Samu Frodóhoz simul)<br> Frodó: Ne félj, Samjo de Chaverdio Lakresa! Majd melegségem reményt gyújtok szívedben!<br> Samu: Mi az ott?<br> Frodó: Hol?<br> Samu: Az ott! Az a szörnyeteg! Én megölöm azt az ocsmányságot!<br> Frodó: Ne, Samjo de Chaverdio Lakresa!<br> Gollam: Mi nem akarunk szenkit sze bántani, mi, Sarlo Gurgula Gollam meg Bhekalob Smigole, úgy ám, drágaszágom!<br> Frodó: Ó, szegény rondaság! Vigyük el egy logopédushoz! Szegényke egy kicsit pöszén beszél...<br> Gollam: Óóó, azt nagyon megköszönném az uraknak!<br> Frodó: Hát akkor gyere! (s kézenfogva elmennek a szereplők)<br> <br> Hát nem aranyos?:) Nagy siker lesz belőle!:) Olyan romantikus... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25598 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Lúthien: Van egy tök jó elképzelésem arról, milyen lesz a vége: Arwen legyőzi a Gonoszt...némi Mátrixos elemmel...a végén egy irtó romantikus forró csók...na és persze Frodó is ott lenne valahol... :) De gonoszul megfosztalak benn<br> eket az élvezettől, hogy megismerjétek :-) , majd elmondom az unokatest.-nek, ő bírja a strapát. Az Arwen szál feltuningolása nélkül is lenne benne szerelem (Éowyn, mondjuk nem az első részben),de szerintem a lányok többsége Arwen nélkül is megnézné a filmet, ne légy ilyen korlátolt velük szemben.<br> Asmodeus: Írnál belőle egy szappanoperát? Nagyon szívesen elolvasnám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #25597 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ez furcsa, nem hittem volna, hogy ennyien hidegrázást kapunk Arwen karakterétől. Akkor úgy látszik, nemcsak nekem nem volt szimpatikus eleve. Szóval direkt jó, mert berakták az idegesítő Livet, akit alapból utálok, annak a karakternek a szerepébe, aki talán az egyetlen volt az egész könyvben, akit ki nem állhattam, és ráadásul még át is írták a kedvéért a sztorit egy nyáltömeggé, kihagyva belőle a fontos részeket... Bravó. Azért meg fogom nézni a filmet. Csak az idegesít még, hogy annak, aki nem olvasta a könyvet, és nem tudja, miről van szó, annak ez is csak egy hollywoodi tömegcikk lesz. És a boltokat elözönlik a frodós bögrék... :o (((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25596 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Kyre: nekem Théoden inkább Denethorra hasonlít...legalább egy olyan képet raktak volna be, amin mosolyog, mint az a kedves öregember, akiként megismertem ezt a királyt a könyvből!<br> Mióta láttam Livet az Armageddonban, ahol egy sírós kiscsajt játszott, azóta mindig egy pros...jesszusom, miket akarok írni?! Na jó, szal egy prosti jut eszembe róla... :) <br> <br> Remélem, Szarumán kiszedi a vámpír-protézisét a film forgatása alatt... :) <br> <br> Lehet, hogy A GY.U.-filmből egy szappan-opera születik?<br> ,,Faramir: Frodó de Carlo Grotse...Boromir de Parlo Santo Dejuit-ot megölték...<br> Frodó: ki tehette, Faramir de Sadelante Gregorio Boromir de Parlo Santo Dejuit meggyilkolását?<br> Faramir: Saruman de Tersia Huito Cervanto egyik hibridje gyilkolta meg Boromir de Parlo Santo Dejuit-ot.''<br> <br> Jaj, megint barmulok, megfeledkeztem magamról, úgyhogy beveszem azt a kis aszpirint és jót alukálok... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25595 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ha meg a végén forró csókban olvadnak össze, akkor feladom... :-) Szerintem a lányok ott fognak elolvadni, amikor Arwen és Aragorn a sztori végén újfent egymásra találnak - de hát ilyenek is kellenek a filmbe. Gondolom hogy lényegesen kevesebb hölgy menne el megnézni a GyU-t, ha pusztán akcióból állna az egész. Szóval ez csak kampányfogás, hogy több néző legyen.<br> Azt az egyet viszont sajnálom, hogy ténylegesen több jelentősége lesz a filmben Arwennek, mint Éowynnak, amikor eleve Éowyn a ökösebb, szóval mintha karaktercsere is történt volna. Dehát mindez amit a fórumokon leírunk, csak találgatás, biztosat ugye csak akkor lehet mondani ha láttuk a filmet. És az sincs már soká! <br> <br> Egyébként Smith ügyököt azért választhatták, mert elég érdekes arca van (szerintem). Még mindig jobb Elrondnak, mint mondjuk Hugh Grant.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25594 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem Saruman a leginkább eltalált a szereplők közül. Jó még Theoden és Pippin is. Liv Arwennek kissé túl édeskés. De ha csak az a jelenete lenne, amit leírtál Lúthien, hát egye fene.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25593 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ha így vesszük a dolgokat, akkor én inkább Legolas rajongótáborát bővíteném... :) <br> <br> Azt hiszem, az Arwen iránti ellenszenvet az is segítette, hogy szinte egyátalán nem _mozog_ az eseményekben. Nem mondom, hogy elájulok Éowyntól, de ő legalább tesz valamit és kiáll magáért, ami azért sokat lendít a helyzetén.<br> Arwen viszont csak _van_. És egy ilyen nőt egy Aragorn kaliberű férfi mellé elég nehéz elképzelni......<br> <br> Lehet, hogy ez egyszer már előjött, de ha Liv T.-t szidtuk, akkor akár folytathatjuk is... Tegnap néztem a Mátrixot és megint elszörnyülködtem azon, hogy az a féreg (bocs) Smith ügynök fogja alakítani Elrondot. Könyörgöm, hol van abból a színészből a tündék szépsége, nemessége?!?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25592 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Hi<br> <br> Lúthien ha ez igaz akkor....(nem írok le csúnyákat) Mi ez a nyálgép? Boaaaaaaaaaa!!!<br> bocs<br> <br> A könyvben összesen két alkalommal szólal meg Arwen, abból is az egyik a függelékben van. Az úgy jó, pont elég.<br> <br> A hosszúúúúúú szabadságomra való tekintettel újfent elolvastan a Babót és a Gyűrűk Urát is. :) ))) A Szilmarilokat majd most kezdem. Újra nagy élmény volt. :) ))))))<br> N'csá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25591 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem legelsősorban legyünk szolidárisak. <br> <br> Azért olvassátok el ezt (az egyik GyU-val foglalkozó oldalon találtam, nem biztos, hogy konkrétan ez van benne a filmben). Aragorn és Arwen közti párbeszéd, amikor Rivendellben találkoznak)<br> <br> (Sc I P94)<br> EXT. RIVENDELL VALLEY - NIGHT<br> <br> ARAGORN (to Arwen)<br> Your people raised me as one of their own. I cannot repay them by taking away their brightest jewel... Their Evenstar...<br> <br> ARWEN<br> Did you come here to fill me with<br> despair? It is the mortal trait I least admire<br> <br> ARAGORN<br> I came here to try to make you understand...Arwen, you must return<br> across the sea and dwell with your<br> people in Valinor. It is the way it<br> must be.<br> <br> ARWEN<br> (frustrated)<br> My life is with you, or I have no life! <br> <br> (Aragorn shakes his head)<br> <br> ARAGORN<br> (quietly)<br> No...<br> <br> ARWEN<br> (frustrated)<br> Oh, you stubborn....Man!<br> <br> <br> Vélemény?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25590 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A filmben egy nagy amerikai nyáladdzás lesz. <br> -Szeretlek!<br> meg<br> -Felfallak!<br> meg<br> -Akarlak!<br> <br> Fujj!<br> <br> No nem baj, mégha Arwen sz*r is, azért a többiek jók.<br> Bár mondjuk én Aragornt sem egy ilyen is törékeny gyereknek képzeltem el, hanem valami nagydarab, markáns hapsinak. <br> <br> Lúthien minden szavával egyetértek.<br> <br> Elrondról szálljatok le. Az egy yo fej.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.650 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére