Film <-> Könyv különbségek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25589 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Lúthien: Alighanem sok igazság van abban amit írtál. Bennem egyáltalán nem ragadt meg, hogy Arwen szerepelt a könyvben, a végén is utána kellett néznem, hogy kit is akar elvenni Aragorn. Végülis ez egy nagyon kerek befejezés: király lett, elnyerte a szeretett hölgy kezét...most már boldogan élhet, amíg meg nem hal. <br> Persze, hogy mi lesz a filmben, az egy más kérdés...<br> Molly: Milyen Arwen természete és megjelenése?<br> Ha ez a háromezer éves porcelánbaba fizikailag és szellemileg teljesen le lett volna épülve Aragorn sem szeretett volna bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25588 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ehhez most már én is hozzá kell hogy szóljak:<br> Nekem se Arwen,sem az apja nem volt szimpatikus már akkor sem,amikor a könyvben az első utalásokat olvastam róluk.Egyszerűen nem voltam(és még most sem,hogy tudom,hogy Liv lesz aki eljátsza,)kibékülve a dologgal,hogy Aragorn választottja egy háromezer éves porcelánbaba.<br> Lehet,sőt biztos hogy kissé elfogult vagyok (hisz ha úgy vesszük én is tagja vagyok a Lúthien említette rajongótábrnak:)) de nekem Arwen akkor is borzasztó ellenszenves.Nem csak természete,de a megjelenése miatt is.<br> <br> Én lennék a legboldogabb,ha Liv alakításától el lhetnék bűvölve, de ezt nem is remélem azok után,hogy láttam őt az Érzéki csalódás-ban játszani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25587 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem ha egy hőst az író megszerettet az olvasóval és a végén összehozza valami nőcskével, a hős (főleg hölgyekből álló) rajongótáborában automatikusan kialakul valamiféle ellenszenv a hős szíve hölgyével kapcsolatban. Szerintem egyébként Arwen esetében az ellenszenv azzal is magyarázható, hogy Liv Tyler egyszerűen nem mindenkinek szimpatikus. Amíg csak a könyvről volt szó, nem hinném, hogy túl sok embernek lett volna antipatikus maga Arwen, ez az ellenszenv akkor jöhetett a felszínre (így az én esetemben is), amikor megtudtuk, hogy Liv kapta meg ezt a szerepet. Szerintem rengetegen voltunk, akikben az Arwenről alkotott kép egyszeriben összeomlott Liv Tyler láttán, és egyszerűen nem tetszett, hogy egy ilyen fantasztikus alakot pont egy ilyen csaj kapjon meg. Mindazonáltal könnyen lehet, hogy ez a kezdeti ellenszenv lecsillapodik, miután láttuk magát filmet, mert lehet, hogy Liv olyan hatalmasat fog alakítani, hogy tátva marad a szánk. Na azt hiszem ezt eléggé kielemeztem... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25586 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Hogy lehet nektek ennyire ellenszenves vki, aki szinte nem is szerepel a könyvben? (Arwenre céloztam.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25585 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nem!!!!!<br> Hogy képzelhetsz ilyet a tündékről!!!!!!! <br> :) <br> Ha egy kicsit elgondolkodnál a dolgokon, szerintem egyértelmű lenne. Amíg király nem lett, Aragorn nem telepedett le sehol, egy csomó gondja volt és dolga és ezernyi veszélyes helyzetet kellett átélnie. Természetes, hogy Elrond vigyázott a lányára és csak akkor adta Aragornhoz, mikor már elmúlt a veszély (Sauron stb.) és valóban egymáséi lehettek. Vagy valami ilyesmi.<br> Ja és senki se értsen félre, csak Elrond mellett emeltem fel a szavam, Arwennel én sem vagyok kibékülve.<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25584 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én Arwent azért utálom, mert Elrond csak akkor adta oda Aragornnak, amikor király lett. Ezt Tolkien le is írta, hogy Elrond azt mondta Aragornnak, csak akkor adja oda a lányát neki, ha ő király lesz. Ez olyan ,,pénzes'' házasságnak tűnik, ha értitek, mire célzok...(ez nagyon Samus volt:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25583 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Egy cikkmis megjelent arról, hogy a filmet igenis rajongók csinálják(pl, a Frodót játszó Elijah Woodnak a Babó a kedvenc könyve), de én nem aggófdok, mert nem a könyvet fogom megnézni, hanem a filmet, és ha szórul szóra ugyanúgy csinálnák meg, akkor se biztos, hogy tetszene, mert nem olyan lenne, amilyennek én képzeltem el. És nem azért, de elég vicces lenne szerintem filmvásznon, hogy egy olyan ember, akit már láttál más filmben is, és mondjuk 60 élves, egyszer csak dalra fakad. Az a könyvben más volt, ott jó volt, de ez nem a könyv lessz, ez egy ADAPTÁCIÓ, tehát magába foglalja, hogy változtatások is vannak benne. Mondjuk a Arwen+Aragorn tulspirázásától engem is a hidegrázás kerülget. Arwent már a könyvben is utáltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25582 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sziasztok,<br> előrebocsátom, hogy nagyon új vagyok errefelé, eddig főleg a külföldi oldalakról szereztem az infoimat. Szerintem azért nem feltétlenül fontos ezen (fil-könyv ellentétek) tanakodni, mert hát a könyv az a könyv, a film meg egy film; nem a Tolkienek vagy a Tolkien Society-k csinálják, hanem egy rendező, és persze hogy nem lesz ugyanaz. Nem is lehet, már csak azért sem, mert a könyv eleve egy írott szöveg, és nem lehet belőle mindent vizuális formában megjeleníteni. Lehet, hogy nem is lenne jó film, ha pontosan ugyanúgy lenne minden, mint a könyvben. Végülis JRRT-nek _irodalmi_ modelljei és példái voltak, nem feltétlenül képiek (azok is voltak, persze, de a saját illusztrációinak legtöbbje állókép, tájkép, nem mozgókép). A készülő film nyilván a rendező olvasata, és én nem Tolkien szövegét látni megyek a moziba, hanem azt, hogy Peter Jackson hogy tudja ezt filmre vinni. Ez pedig nyilván változásokkal fog járni, de ez nem olyan tragikus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25581 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Piszok sok ellentét lesz. Fiatalabb koromban rengeteget bosszankodtam, ha egy film nem sikerült olyan jól, mint az eredeti könyv (és ez sokszor megtörtént).<br> Most ezt megelőzöm: a mozi előtt hosszú ideig bele se nézek a könyvbe, nem lesz mivel összehasonlítani és így biztos élvezni fogom a filmet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25580 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem azért mehetett el Frodó, mert Gyűrűhordozó volt. Amúgy akkora volt az a hajó, hogy akár egy tucat Arwen is elfért volna(szerintem). Az uccsó hajóval azthiszem Samu és Círdan ment el, de a fene tudja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25579 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Miért honnan tudod, hogy mienek az orkok. Bár le van írva, de ez főleg a te fantáziádtól függ. Te, Naplam, lehet hogy máshogy képzelted el őket, a film rendezője viszont így.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25578 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A filmben félelmetesek,de nem hasonlítanak az Orkok az Orkokra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25577 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sziasztok!<br> Végigolvastam az összes GYU topicot és meglepődtem, hogy ugyanazokról a kérdésekről írtok, mint ami engem és a húgomat (ő sem olyan kicsi, már 20 éves) foglalkoztat azóta, mióta kiderült hogy a nyakunkon a film (Arwen, Öregerdő, a szinkron, hobbitláb, a trailerek stb.) Mi egyébként már letéptünk egy Fródos plakátot egy közterületi hirdetőoszloprl (alacsonyan ragasztotta ki az okos plakátragasztó, sőt, miután mi leszedtük, még egy újat is kiragasztott a helyére :o ))<br> Valami csoda folytán az eddig részemről katasztrofálisnak titulált Budapest TV Mozi a képernyőn c. mozimagazinjában a srác gondolt egyet, és leadta nemcsak a hobbitok énekét és a cannes-i reneszánsz kastélyos sajtóanyagot, hanem a harmadik trailert is elejétől a végéig - sztereóban. Mivel két videónk van, az ismétlést már két kazettára vettük fel. Ha valakit érdekel, szívesen átveszem kazira (persze ingyen - kivétel a postaköltség), de előtte írjatok az e-mail címemre. <br> Legolas hajáról pedig annyit, hogy az én díszkötetes könyvemben Alan Lee festmények vannak dögivel, és a 289. és a 449. oldalon jól látszik ő is - hosszú szőke hajjal.<br> Ja, és egy kérdés a könyvvel kapcsolatban: szerintetek Frodó azért mehetett el a hajóval, mert Arwen odaajándékozta neki a saját helyét, vagy mert Gyűrűhordozó volt? És végül ki ment el az Utolsó Hajóval? Samu? (A függelék szerint Legolas és Gimli egy saját építésű hajóval mentek el, mert Círdan hajója már kihajózott Szürkerévből.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25576 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Azt mondta:<br> ,,Höhö, király lesz, höhö...'':)<br> Talán lehet, hogy úgy változtatják meg Faramir&Éowyn sztoriját, hogy Faramir a pelennori csatánál kiszökik karddal a kezében, s Trufa helyett ő veszi észre Éowynt, amint a nazgulok urával küzd, s rögtön beleszeret s szerelmi dühében sebet tud ejteni még egy lidércen is...vmi ilyesmi giccses újításokra számíthatunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25575 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Olvastam valamelyik lapon egy interjút Faramirral, de a színész eléggé szűkszavú volt, szinte semmit nem árult el. Ennél többet én sem tudok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25574 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Jaj...mikor lesz már vége a szakadatlan változásoknak? A végén még kiderül, hogy A babót filmesítették meg... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25573 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Gandalf: Tényleg? Hühh...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25571 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Azt hallottátok, hogy nem csak Arwen és Aragorn szerelmi története lesz más, hanem Éowyn és Faramir románca is egy kicsit másképp alakul majd?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25570 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sziasztok!<br> <br> Az Oregerdos resszel kapcsolatban:<br> En nem tudtam eddig, hogy kimarad a filmbol. Ket napja kezdtem el ujra olvasni a konyvet (kilencedszer:)), es Tomahoz erve epp arra gondoltam, hogy szerintem ezt a reszt lehetetlen filmre vinni. Igazabol nem tudom, miert; ez volt az erzesem. Lehet, hogy Peter Jacksonnak is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #25569 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nekem nem tetszik, hogy megváltoztatták sztorit és ezért nem követi a könyv történetét.<br> <br> De nagyon várom már a filmet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25568 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szarumán abban a szűk hálóingben úgy néz ki, mint a druida varázsló Aszterix mellett. A többiek szerintem nem rosszak (bár Elrondot nem láttam).<br> A Balroggal találkozott valaki?? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25567 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem a szereplők jók, csak Szarumánt nem ennek a csontképű, nyugodt öregembernek képzeltem el, hanem egy kicsit ravaszdibbnak...Gandalffal csak az a problémám, hogy túl gyér a bajusza, így a távolról készített fényképeken a kinézete bajusz nélkül...jaaaj, sokkot kapok... :) <br> Boromir tetszik a legjobban a szereplők közül. Olyan kis sunyi képe van, hogy elképzelném róla, hogy a hatalmába kerítheti a Gyűrű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25566 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Van egy képem a filmből amelyiken a Gyűrű Boromir kezében van. Ha jól emlékszem a Regény szerint soha nem került a kezébe. Amikor először láttam Aragornt, vagy is Viggo Mortensent, nem igazán tudtam Aragornnak elképzelni. Mostanra beláttam, hogy ő egy (szerpeszerint) nagyobbtudásu öregebb, tapastaltabb, ősibb múltu ember fajtának kell, hogy látsszon. Képzeljétek el őt rendezettebben, díszes ruhában, ápolt hajjal, megborotválva! Na ugye milyen más? A többiek is nagyon ott vannak(szvsz).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25565 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A hobbitoktól föláll a szőr a hátamon. Hogy is mondjam, lehetnének egy kicsit szőrösebbek.ezek nem hobbitok hanem ezek gyerekek.Szerintem Galadriel gyönyörű és pontosan megfelel az elképzeléseimnek.<br> Gimli öregebb a kelleténél, Legolas<br> Gandalf és Szarumán remek,Boromir métóságos,pont jó.Elrond szörnyű szerintem ez a legroszabb szereplő.<br> Amit hallottam tőletek az Öregerdővel kapcsolatban borzasztó.<br> Föl vagyok háborodva, hogy kihagyták,bár a történetet nem borítja föl jobb lenne ha benne lenne. Arwen jellemét szinte fölcserélték Éowynéval, és azt sem tudom miért kell bele a smacizás. <br> Egyébként a helyszín remek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25564 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A színészek viszonylag jók.először nagyon megütődtem Arathon fián, Aragornon, de aztán rájöttem, hogy bár egy kicsit gonosznak néz ki.pontosan az a csavargó( legalábbisbrí beliek szerint) , vándor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25563 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Miert? Szerinted milyen mufajba kellene sorolni?<br> Szerintem igenis jo besorolas a tundermese. Sokkal rosszabbakat is el tudok kepzelni :) <br> A Babo pedig tenyleg mesekonyv, ugyanis annak is irodott !!! Tolkien, a gyermekei szamara irta mesenek, es igy is lett kiadva. Tehat teljes joggal szerepel a mesekonyvek kozott. Nalunk egyebkent a felnott konyvtarban (mert kulon van felnott es gyermek reszleg :) ) A T betunel kolcsonozheto minden Tolkien mu.<br> Amugy ne a mi szemunkkel szemleljuk ezt a dolgot, en se a Grimm mesek mellett tartom otthon a polcon a GYU-t, de egy konyvtaros szemevel nezve, akinek csak egy ugyanolyan konyv mint a tobbi tenyleg a mesek kozt lehet a helye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25562 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Tudjátok mi idegesít még baromira?Az,hogy mindenhol,minden más fórumon és könyv- film-ajánlón,úgy emlegetik a Gyűrűk urát, mint tündérmesét,családi filmet,mesefilmet.<br> A könytárban pl a mese részlegnél lehet kikölcsönözni a Babót (mégis a hátuljára rá van írvacsak 10 éven felülieknek)Nem tudom ti hogy vagytok vele,de ez engem kiborít!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25561 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
kössz az együttérzést... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25560 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Van egy felesleges Silmarilok-om, a régebbi papir kötés. Bárkinek oda adom (nem pénzért). :) ))) Más a dodi által keresett felvétel engem is érdekelne de nem tudom letölteni a netről, (belső probléma). Ha valakinek meg van CD-n szivesen lemásolnám, sok dologra hajlandó vagyok érte. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25559 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
dodie:Azt én is olvastam valahol,hogy Liv a forgatásig a kezébe se vette a könyvet,azt viszont jó tudni,hogy legalább közben elkezdte...<br> Mindenki:Valahol egyszer már említettem,hogy nekem egyik könyv sincs meg,eddig mindet kölcsön kértem Larynától,meg a könyvtárakból:)) Szóval tőlem hiába is kérdezitek,hol lehet hozzájuk jutni.<br> A cannesi filmfesztivált pedig felvettem ugyan videóra,de (és lécci ezért ne utáljatok ki) már nem tudom átvenni senkinek sem.A minap gyanútlanul betettem a kazit a videóba, és valami hülye film volt a helyén.Mikor kérdőre vontam anyámat,azt a választ kaptam,hogy sietve vette fel a filmjét az első kazira,ami a kezébe akadt.(nem csoda,hisz az mindig elől volt)EGYSZERŰEN LETÖRÖLTE!!!!Na most ehhez szóljon valaki!!!Mert én nem tudtam,legalább 1 percen kerestül...<br> Sajna.<br> Most én is kénytelen vagyok a netről letölteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.688 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére