Film <-> Könyv különbségek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25316 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Moonshadow: csak akkor szólj bele a vitába ha van valami értelmes mondanivalód...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25315 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem jó kis film lesz ez.....de,öööööö.......milyen filmről is van szó? :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25314 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Alynnan: Nem te találtad ki hogy Legolas fekete hajú, mert Inger Edelfeld biztos hogy nálad hamarabb gondolt rá, mivel hogy festett egy Legolas című képet Tolkien-nek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25313 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
ati: Pont hogy aki ilyen nagy műhöz nyúl annak van joga egy-két dolgot átformálnia mert képtelenség az egészet úgy ahogy van megcsinálni.<br> Persze én is nagyon szomorú vagyok hogy nincs benne az Öregerdő, dehát ezen már úgysem tudok változtatni, és inkább annak örülök ami viszont benne lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25312 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Egy lelkes ember:minden szavaddal egyet értek.<br> <br> Peter Jackson szerintem igazán jól végezte a munkáját.Annyi szabadságot pedig amennyit megengedett magának a történet átformálásában szerintem megérdemel.(ha az Öregerdős rész benne lenne és Arwen is csak Arwen maradna,egyetlen rossz szavam se lenne)<br> Nem tudom nektek mi bajotok van folyton.Ennyi maximalistát én még életemben nem láttam egy rakáson...<br> Egyébként meg én gondoltam először hogy Legolas fekete hajú.De már leírtam hogy egyből megváltozott a véleményem,mikor az első képet megláttam Orlandoról.És különben is,hol van az megírva hogy minden töünde szőke?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25311 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ezen az alapon teljesen felesleges is ez a fórum, nem? Mondjuk adhatnánk neki új címet is, pl. az a sok minden amit fel kellett adni a film érdekében -véleményem szerint aki egy ilyen anyaghoz nyúl, mint a GYU, annak egy kicsit nagyobb tiszteletben kéne tartania a történetet, az író - meglehetősen részletes leírásait.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25310 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Egy lelkes embernek tökéletesen igaza van. Nem azon kéne folyamatosan sopánkodni hogy ez meg ez szar lesz, hanem azon kéne vidulni hogy ezt a három filmet úgy csinálták meg hogy már a vetítés előtt egy igazi legenda. <br> Azzal szerintem mindenki tisztában van hogy sok mindent fel kell adni a cél érdekében...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25309 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nekem az a velemenyem, hogy felesleges azon szornyulkodni, hogy miben lesz mas a film. Elolvastunk egy konyvet, egy kurva jo konyvet, es ezen nem valtoztathat semmi, es senki, meg egy film sem. Szeretjuk a konyvet, nem? A film az mas lesz, hol nagyon, hol csak kevesbe, de attol meg biztosan nagyon jo lesz, es azt is nagyon fogjuk szeretni, legalabbis en igen es ezerszer ujra meg ujra meg fogom nezni. Mas lesz es kesz, de attol meg lehet ugyan olyan jo, nem? Ami meg a szereploket illeti szerencsere minden ember kulonbozik egymastol es igy van ez a fantaziaval is Peter Jackson mashogy kepzelte el a szereploket mint mi, es neki adatott meg, hogy filmre vigye az elkepzeleseit. <br> Eleinte nekem is borsozott nehany valtozastol a hatam, de rajottem, hogy teljesen mindegy, akkor is jo lesz es minden vagyam, hogy mar vegre lathassam, ott akarok lenni az elso vetitesen es kesz. Hat csak ennyi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25308 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Elfmage: nem a talpuk szőrös, hanem a lábfejük...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25307 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nem kemény csak szőrös... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25306 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Miért? Kemény a talpbőrük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25305 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Mi az, hogy a tündék elfszerűek???????<br> A TÜNDÉK =ELFEK !!!<br> Csak akkor amikor azt fordították kerestek megfelelő szót rá, ugyanúgy, mint Völgyzugoly, Szilszakáll meg a többi...<br> (Egyébként aki csak belenézett egy angol nyelvű kiadásba láthatja rögtön a Gyűrűversnél <br> Three Rings for the ELVEN kings under the sky...<br> Az elven az elf többesszáma...<br> Én Trufát és Pippint kicsit máshogy képzeltem el...<br> ja és még valami: attól, hogy a könyv elején az van, hogy egy átlag hobbit mezítláb jár egyáltalán nem muszály így tennie a kalandozó hobbitoknak is... Sok esetben hátrányos (pl: Mordor vagy bármelyik csata)...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25304 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
miért nem sik soha szó Gimliről, Pippinről, Trufáról(Merry, ha vknek így jobban fekszik)és Legolasról, mármint az ő élethűségükről?Többet szerepelnek mint Galadriel, az tuti. Ez hátrányos megkülöndöztetés!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25303 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Na, szerintem a szereplők elég jók, de itt a véleményem:<br> <br> Galadriel: Pontosan így képeltem el, tökéletes!<br> Faramir: Őt is valahogy így képzeltem el...<br> Boromir: Tök jó!<br> Aragorn: Szerintem kissé fiatal, és jóképű, de a célnak éppen megfelel.<br> Frodó: Nagyon frodós, bár lehetne egy kicsit öregebb is, pár ránc, ilyesmi... <br> Samu: K*rva jó lett :) <br> <br> <br> A többiek is jók, de meguntam az írást :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25302 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ki az, aki Legolast feketehajjal képzelte el?! Lehet, hogy a tündékre pikkelek, de ez azért már durva! Jaj, sírni fogok, nem tudom, hogy örömből v. gyötrelmemből...<br> Remélem, nem így fognak visszaemlékezni a filmben, hogy ,,Bezzeg az én időmben...'', aztán elmosódik a kép, s homályosan mutatják a részt...(a legtöbb gyenge filmben így csinálják:)<br> Sirassatok, elmegyek 3 hétre horvátföldre! Holnap már nem találkozunk! Hüp-hüp... :) <br> <br> Na, viccen kívül: Viszlát 3 hétre!<br> <br> Asmodeus<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #25301 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Gil-galad az Utolsó Szövetség csatájában szerepel majd a film során, amely valószínűleg visszatekintés lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25300 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
még1: Gil-Galad a könyvben is szerepelt? Nem emlékszem erre. vagy a filmben is csak visszatekintés lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25299 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
U.i.: Miért képzelte vk.(már nem emlékszem a nevére)feketehajúnak legolast?Több rajzon is láttam feketehajjal, de már ott se értettem. Most a tündék nem elfszerűek?(szőkék, vékonyak magasak stb.) És ugyanott meg Galadriel szőke! erre kössetek csomót...Ja! Meddig él egy tünde?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25298 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Liv Tyler szerintem is marha rossz választás, egy azért, mert fingja sem volt Középföldéről, kettő, nem is érdekelte, három, nem sikerült beleilleszkednie abba a Tolkienrajongó családba, ami Újzélandon kialakunt. Azt nem díjazom a filmben, hogy az egész Öregerdő, Sírbuckák részt kivágták, mint macskát sz*rni. Minek? Tök jó volt. Arwen szerepe tényleg tök feleslegesen kapott nagyobb hangsújt, ha lovestoryt akartak, ott volt Faramir és Éowyn, szerintem az még bele is illett volna, és legalább eredeti Tolkien, nem made in Hollywood. A zenét még nem hallottam, annak ellenére, hogy láttam az introkat(nem, nem vagyok süket, csak rossza a ghangkárnyánk.). Gollamra nagyon kiváncsi vagyok, azt hogy akarják megcsinálni. Amúgy semmi bajom a szereposztással, bár mint előttem elitve volt, Viggo M. túl Markáns arcú, és nagyon erőszakosnak tűnik, nem az a méltóságteljes dúnadán. ahogy azt elképzelnénk. Kiváncsi vagyok még mit hagynak ki, vagy mi kap nevetségesen kevés jelentőséget. Ezek voltak a hibák, viszont a képek és videók alapján egy(három) remek film készült el, gratula .<br> dodie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25297 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Zoé: Te egyáltalán már elolvastad a könyvet? Benne van, hogy Arwen és Aragorn között van valami. Ezt nem az amcsik találták ki, hanem Tolkien!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25296 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Egyetlen bajom van.Miért kell Aragorn és Arwen közt románcnak kialakulnia???Ebből is látszik hogy amcsi film.Történetesen franciák is rendezhették volna.Vagy angolok.Talán még Legolas hasonlít a legjobban arra a személyre akit elképzeltem mikor olvastam a könyvet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25295 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Alynnan: nem nekem az esetem, csak van egy bizonyos 'szépfiú' típus. Tudod!!! Akiket a plázacica csajok mind szeretnek!!! Meg van egy másik fajta szépfiú típus amelyik úgy néz ki mint Mortensen. <br> <br> Szerintem ez a lehető legrosszabb választás volt!!! Gimliről nem is beszélve... Ő törp nem pedig egy gnóm!!!<br> Gandalf szerintem tűrhető, de azt a manósipkát leszedném a fejéről, így jelmezbálba mehetne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25294 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
De vajon mit kötöget a rohírokkal? Jaj, ez az Éowyn milyen kis huncut:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25293 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Otthon fog ülni és kötöget a rohíroknak ;-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25292 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Hát, nemcsak annyi, mint a könyvben. Ott csak dekoratívnak kell lennie, szépen néznie és szurkolnia Aragornnak, a filmben meg csatázik, dúnadán sereget vezet... Ami nemcsak azért gáz, mert ilyet nem csinál, hanem mert abszolúte nem illik a könyvben ábrázolt személyiségéhez. Csak azt nem tudom, hogy akkor Éowyn mit fog csinálni, ha most Arwen a hősies és bátor nőszemély??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25291 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
ajaj asszem en total nem vagyok kepben ..mitcsinaltak arwennel? miert mi lesz a szerepe?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25290 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Annak, aki nem olvasta a könyvet, és nem szerelmes Középföldébe, biztos nagyon jó lesz a film, de teljesen egyetértek enilnoval: én is félek attól, hogy tönkre vágja az elképzeléseimet, amit látni fogok. És az, hogy Arwen szerepét pedig teljesen átírták, engem teljesen felháborít. De komolyan, mért kell egy történetet csak azért átírni, mert a színésznő történetesen egy hollywoodi sztárocska?! Ez nekem egy kicsit úgy tűnik, hogy inkább a látvány és az eladhatóság volt a cél, semmint a történet. Persze ez így szokott lenni hollywoodéknál...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25289 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Svindler:Ne légy már ilyen negatív!<br> Engem tökéletesen meggyőtek az eddigiek.Régebben én is féltem,hogy csalódás lesz,de mióta az interneten barangolva látom a képeket,bemutatókat,stb. már nem kételkedem.Innen már nehéz lenne nagyon elszúrniuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25288 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
En meg nem hallotam a film zenejet.<br> milyen lesz ? vagy arra gondoltok amit az elozetesekbol lehetett hallani? nem rossz ,bar nekem egy kicsit monumentalis...en ha tundekre vagy kozepfoldere gondolok kapasbol aphex twin selected ambient works II. ugrik be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25287 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én csak annyit mondok hogy a film alapjában véve tök jónak ígékezik és ott leszek az elsők közt aki lefoglalja a jegyeket decemberben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.634 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére