Éowyn

Több
22 éve 3 hete #52570 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
A képekből és előzetesekből ne vonjunk le még következtetéseket.
Várjuk ki a végét.
Az eddigi képek alapján Eowyn megfelelő.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52465 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn

Háthien írta: Szerintem Tolkien jól leírta Éowyn és Faramir kapcsolatát. Ennyi szerelem azért kellett még ebbe a történetbe. (nem hinném el, ha nem tudnám, hogy ezt a mondatot én írtam :D ) Arwen és Aragorn kapcsolata túlságosan is távol állt a történet fő fonalától.

nem teljesen értek 1et azzal, h Faramir és Éo szerelme jól volt leírva. és lehet, h Ara és Arw kapcsolata távol áll a történet fővonalától(már ha ezt a Gyűrűnek tekintjük) de most téged idézlek:ennyi szerelem kellett ebbe
a történetbe...és Fara és Éo storyja nagyon kifektetlen maradt...sztem :D
én még nem annyira láttam képeket Mirandáról...de igaza van Cicafülnek: csak a TTT után döntsünk... :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52446 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Az én szvsz pedig hagyjuk már szegény Mirandát! :evil: Majd meglátjuk a filmen, és utána lehet dönteni, véleményt nyílvánítani.
(pl. amikor júniusban először láttam azt a plakátot, ahol Elijah (direkt az ő nevét írom) a kezében tartja a Gyűrűt - hát azt gondoltam, hogy "ez" fogja játszani Frodót??? Hát... :P És most el se tudnám képzelni mással, sőt...annyira nagyon jó...és helyes is!! :lol: )
Tehát TTT után lehet végleges véleményt nyílvánítani!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52379 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Nemtom,én meg szinte pont így...De ugye itt erősen eltérnek a véleményeink.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52359 Írta: szürketünde
szürketünde válaszolt a következő témában: Éowyn
Elen síla' lúmenn omentielvo!
Csak annit szeretnék közölni veletek, hogy szerény véleményem szerint én nem így képzeltem el Éowynt! Nekem nem tetszik ez a színésznő. :(
És csalódott vagyok :(
Namarie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete - 22 éve 3 hete #52301 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Éowyn
'Csillag-árnyék': Mielőtt túl hamar elítélnéd Aragornt, gondolkozz el ezen szavain is: "...A világ kegyetlenségei közül kevés akad, ami akkora keserűség és szégyen a férfiember szívének, mintha ily szép és bátor hölgy szerelmét látja, és azt nincs módja viszonozni. Bánat és szánalom kísér azóta, hogy otthagytam, kétségbeesetten Dúnhargban, és továbblovagoltam a Holtak Ösvényére; s az úton semmitől sem féltem annyira, mint hogy vele mi lesz..." De már ott, Dúnhargban is utalt rá: "...Ha ott lehetnék, ahova a szívem húz, akkor most messze északon, Völgyzugolyban kóborolnék."
Az pedig, lásd be, még durvább lépés lett volna tőle, ha Éowynt választja Arwen helyett, aki akkorra már lemondott a halhatatlanságról szerelmük miatt... :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #52177 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Éowyn
Aragornnak már volt szerelme aki várt rá még ajándékot is küldött neki. Nem hinném hogy eowynnal ált volna ossze legalábbis logikátlan lett volna.

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #52145 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem tolkien jól leírta Éowyn és Faramir kapcsolatát. Ennyi szerelem azért kellett még ebbe a történetbe. (nem hinném el, ha nem tudnám, hogy ezt a mondatot én írtam :D ) Arwen és Aragorn kapcsolata túlságosan is távol állt a történet fő fonalától.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #52134 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn

Cicafül írta: n8n: én nem azt mondtam, hogy nem töltöttek együtt sok időt.
Csak Tolkien megoldása nem tetszett ebben az esetben, hogy egy kurta "sok időt töltöttek együtt" mondattal elintézi az egymásratalálás, a szerelem csodálatos érzését. Tehát én nem ezt vártam volna tőle, ezen a téren. :?
De különben egy csodálatos szerelem az övéké! Én iss...! :lol:


TELJESEN EGYETÉRTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

Nuin:naggyon jó kérdés! angry smile nincs? akkor kreálok egyet: }:(((
de síros van: :cry: :cry: :cry: :cry: najó, ahgyjuk az önsajnálatot! :D

pipike: Veled is!(1etértek) márhogy Aragorn nem volt bunkó, csak finoman elutasító ... erre nemtom milyen emotikont írjak... sajnálom Éo-t ezért nem vigyorgok... de err a hülye mondatra muszály lépni vmit! :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #52074 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem is pont ezzel volt bajom,ha normálisan kifejtette volna ezta kapcsolatot(mint Aragornnál és Arwennél)akkor nagyon jó lett volna.Lehet hogyki is akarta,csak a kiadója szólt,hogy túl hosszú a könyv :) De azért bármennyire is szidjuk,azért jó,hogy legalább ennyi volt benne,mert azért az nem lett volna fair Éowynnal,hogy csak úgyotthagyják,amíg Aragorn és Arwen összejönnek ezért beírt neki egy gyors kapcsolatot.Különben sztem Aragorn egyáltalán nem volt vele bunkó,de sajnálatból nem szerethette,ezért valamit mondania is kellett neki....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #52017 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
n8n: én nem azt mondtam, hogy nem töltöttek együtt sok időt.
Csak Tolkien megoldása nem tetszett ebben az esetben, hogy egy kurta "sok időt töltöttek együtt" mondattal elintézi az egymásratalálás, a szerelem csodálatos érzését. Tehát én nem ezt vártam volna tőle, ezen a téren. :?
De különben egy csodálatos szerelem az övéké! Én iss...! :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #51942 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn, Faramir, még mindig :D
nincs összecsapva É és f szerelme...én is ezt hittem, túl gyors volt nekem, de Morgana meggyőzött...legalábbi nagyon szeretném, ha tényleg így lenne. írtam már, de most ismétlem magam(mint a történelem :) ):Tolkien csak röviden írta le hosszú idő történetét..."sok időt töltöttek együtt" ez egy rövidke mondat, mégis hosszú idő van benne, mint h "2000 év" ez egy két szavas mondat, mégis 2000 év van benne...abba hagyom a példálózást, úgyis értitek már :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #51901 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Én nem azt akartam ezzel kifejezni, hogy csöpögős szerelmi történet látszatát kellett volna keltenie.
Hisz minden szörnyű háborúban, tragédiában vannak csodálatos szerelmek, melyek fényt visznek az olvasó és nem kevésbbé a harcolók szívébe. A szerelem mindig is a remény szimbóluma. A két dolog teljesen más. És én úgy érzem, hogy az olvasó el tudta volna különíteni a két érzelmet.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #51891 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Hoppsz, ezt egy kicsit elrontottam a szinekkel... :?
Rosszul írtam: "Hogy NE az legyen..."

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #51890 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Miért csapta vona össze? Nem értem!!!! Nagyon szépen leírta a dolgokat Éowy és Faramir között. Nekem nem hiányzott semmi. Jó, persze nem olyan csöpögősen és hosszan mázolta, hogy így meg úgy, de ez nem baj.
Ez nem egy szerelmes regény, és ha jól tudom, akkor még nem tudtuk, hogy mi van a Gyűrű hordozóval, szóval nem ért rá taglalni ezt a szerelmet, nem is erről szól a regény, max az a fejezet. Tolkien csak nem engedte meg, hogy innentől kezdve az egészet átitassa egy rózsaszín máz.
Hogy nem az legyen, amikor Frodó hányadtatásait olvassák, akkor is Éowyn és Faramir járjon az olvasó eszében. :!:

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51878 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez a "magyarázkodós" dolog igaz! :? Nem értem, hogy Tolkien, aki mindent nagyon aprólékosan és árnyaltan le tudott írni, ezt mért csapta ennyire össze??? (mert összecsapta :x ) Jó kérdés? Mert még azt se mondanám, hogy nem tudta a szerelmet szépen ábrázolni... Talán maga se hitt benne csak nem akarta elvarratlanul hagyni a szálat (amit NEM hiszek, vagy nem akarok hinni - mert nekem akkor is egy emberi egymásratalálás és szerelem az övék). ÁÁÁ!!! Ez biztos hogy nem!!! Lehet tippelni, ha van vmi jobb ill értelmesebb és hihetőbb ötlet, feltételezés!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51857 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn
Cicafül: szép és jó meg minden. :) Oké, legyen igazatok. Igazából engem nem az a két szó zavart, amit kiemeltél, hanem az a vagyis összekötő szócska. Attól vált az egész hihetetlenné. Mintha magyarázkodni akarna az író, hogy miért Faramir és Éowyn "jönnek össze."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51824 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Éowyn
EOWYN ÉS FARAMIR SZERELMÉRŐL:
szóval én először a filmet láttam és aztán olvastam el a könyveket, mint közűlünk sokan.
először a filmben zavart, hogy nincs benne semmi szerelem , csak egy kis részlet Arwen és Aragorn szerelméből.
aztán rájöttem , hogy eza regény legkevésbé a szerelemről szól, sokkal inkább a barátságról, önfeláldozásró.. (de most nem rérjünk el a tárgytól)
szóval aztán , mikor olvastam a könyvet közben nem is hiányzott a love,de amikor Fara és Eowyn egymásba szerettek és ezt Tolkien részletezte is észtevettem magamon,hogy ez engem zavar...
mármint,hogy itt feltűnik a love, és hogy ez engem most nem is érdekel, sokkal jobban izgat, hogy újra megtalálják egymást a szövetség tagjai...
DE aztán rájöttem,hogy egyáltalán nem baj, hogy Tolkien ezt belekeverte!!!!!

na, jó sokat tudok dumálni...... :lol:
ezt a sokat, csak azért írtam le, hátha van valaki köztetek aki úgyanígy érzett a könyv olvasása közben...
ha van , már boldog vagyok!!! :)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51810 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
Még mindig a szerelmi 4(?)szög: :D
sztem Arwent és aragorn EGYMÁSNAK teremtette a sors! így fonódott össze újra a féltündék és emberek ága...EZ BIZTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Éowyn és Aragorn nekem valahogy nem illetek össze...mikor először olvastam azt a részt mikor Aragorn és Éowyn együttt...finoman volt elutasító Aragorn...így jó ez a két pár(Arwen-Aragorn Faramir-Éowyn), nekem csak az volt a baj a Faramir-Éowynnal, amit Pipike is mondott h gyors...de azóta Morgana meggyőzött h az a gyors rész igazából nem is gyors, csak Tolkie nem részletezte csak pár mondatban leírtah "sok időtt töltöttek együtt" ...
na, ezt is kiveséztük :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51748 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51541 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Az igaz, hogy Arwen nekem se tűnt a történet szerves részének :roll: kicsit kívűlálló volt. (Talán PJ is ezt érezte és próbálta egy kicsit valahogy kötni a cselekményhez) Elképzelhető lett volna, hogyha nincs Arwen, Éowyn lett volna Aragorn párja...ki tudja lehet, hogy még hozzáillőbb is, mint a szépséges tündelány. De volt. És Aragorn szerette. Én próbálom ezeket az emberi kapcsolatokat "földinek" elképzelni és teljesen valóságosnak. És ha ebből indulok, ki akkor egy szerelmes férfinak (vagy nőnek) nem mondhatom azt egyszerűen, hogy szeretlek, ha ő mást szeret. Szerintem Aragorn finoman próbálta hárítani Éowyn közeledését. Nem hiszem, hogy jobb lett volna, ha hiú ábrándokat kerget a lány.

És Éowyn (ha már ő a topic névadója :P ):
DaElena: a pontos idézet így hangzik:
"És ekkor megváltozott Éowyn szíve, vagyis hirtelen ráébredt hogy megváltozott. És egyszerre eltűnt szívéből a tél, és fölragyogott benne a nap."
Én ezt úgy értelmezem, hogy ő már egy ideje sejtette és a lelke legmélyén tudta is, hogy Aragornba nem szerelmes és nem lehet az övé. De őszintén szólva egyszerűbb lett volna meghalnia, mint élni az életét, amit kilátástalannak látott. Nem lelte örömét benne. Ám Faramir valamit elindított benne, és ott az Ispotályban nemcsak a teste, de a lelke is gyógyulni kezdett. És az hogy "hirtelen ráébredt", az nem azt jelenti, hogy abban a pillanatban fordult 180°ot a szíve, hanem, hogy be merte ismerni, magának és Faramirnak. Mint a tavasszal virágot bontó fa. Szinte nem is látjuk, ahogy virágba borul, egyszer csak azt vesszük észre, hogy a csupasz fa hirtelen milyen szép lett. Pedig nem volt az olyan hirtelen, egy folyamat vége, mely majd elindít egy másikat. Az talán egy picit nem volt szerencsés, hogy Tolkien nem szentelt elég időt, hogy megfigyelhessük és átérezhessük ezt a folyamatot, lépésről-lépésre.[/b]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51462 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem ez a Faramir- Eowyn- Aragorn háromszög volt az, ami egyáltalán nem tetszett a könyvben, a Megye megtisztításán kívül. Szerintem, de ez csak az én véleményem, Faramir és Éowyn szerelme abszolút irreális, legalábbis, ha Éowynt nézzük; mert Faramir ugye kezdettől fogva odavolt a nőért, de Éowyn, mint emlékezünk az idézetre, "egyszerre csak úgy érezte, hogy megfordul a szíve" (vagy vmi hasonló). :!: Ilyen nincs. Még egy abszolút meseregényben is hihetetlen. Aragorn magatartását sem tudtam mire vélni; Éowyn sokkal inkább illlett volna hozzá, mint Arwen. És ahogy viselkedett Éowynnal, meg a végén, a függelékben Arwennel is, rettenetesen ellenszenves alaknak tűnt. Vele szemben Eowyn az, aki valóban királyi tulajdonságokkal rendelkezik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51453 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éowyn
Én viszont nem győzöm hangsúlyozni, amit Tolkien is megtett, hogy Faramir és Éowyn nagyon sok időt töltöttek együtt, tehát volt reális lehetőség arra, hogy komolyan egymásba szeressenek Pl. az is írja Tolkien, hogy a füvesember (vagy mi) is megelégedve nézte a kertben gyakran és egyre többször együtt sétáló Faramirt és Éowynt, mer a gyógyulás útjára léptek. Vagy valami hasonló. Érdemes lenne egyszer csa azt a részt elolvesni, hiszen akkorra már annyora felgyorsulnak az események és annyira zaklatottá válik, hogy még egy iylen szép, romantikus szálat is felgyorsítunk magunkban.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51430 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Éowyn
Na jó, erről ennyit.
Tehát Éowyn: szerintem igazán csak akkor tudunk majd igazi véleményt mondani róla, ha már megnéztuk a második részt. Egyébként meg egy kép az emberről nem sok mindent árul el, lehet, hogy élőben ő teljesen máshogy néz ki. Az is lehet, hogy nem fotogén. (bár szerintem azok a képek nem is olyan rosszúl sikerültek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51417 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Éowyn
Tök szép a nő szerintem.De izlések és pofonok...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51392 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Éowyn
szerintem elég béna színésznő fogja Eowyn-t játszani a TTT-ben,mert már láttam képeket, gondolom ti is!!!
a bénát a külsejére értem, met én nem így képzeltem el!
sokkal szebbnek képzeltem :!: :?

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51370 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem egyáltalán nem volt gyors. Ill. ebből látszik, hogy nem szerette Aragornt. Ugyanis egy szerelemből nem lehet csak úgy átlépni egy másikba. Ill. csak abban az esetben, ha az előbb említett szerelem NEM az.
Viszont Faramirral nem a közös sorsuk hozta össze...ill. rosszul fogalmazok, mert fizikailag tényleg az. De nem emiatt lettek egymásba szerelmesek, hisz akkor ilyen erővel Pippinbe is beleszerethetett volna :?
Igaz Tolkien nem írt le minden egyes szót, ami elhangzott kettejük között (mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy mért nem - hisz szinte mindent olyan aprólékosan kifejtett, ám ezt valahogy mégse...), de azt tudjuk, hogy sokat beszélgettek. És ha két ember sokat beszélget, és nem homlokegyenest eltérő a gondolkodásuk, vmint még némi vonzalmat is éreznek egymás iránt, akkor szinte törvényszerű, hogy egymásba szeretnek. Ez történt velük is (megjegyzem velem is történt már hasonló - fordított felállásban :wink: )!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51366 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem is furcsa volt az a 'hirtelen fellángolás' Éowyn és Faramir közt.Egyik percben észre sem veszik egymárt(legalábbis Éowyn...kihagy a memóriám.),aztán rájönnek,hogy egymásnak lettek teremtve,stb,stb,stb.
Lehet,hogy csak miután valami közös lett bennük-ugyanannak köszönhették az életüket-jöttek rá,mi is a helyzet.Szerintem!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51344 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Narqelie:Nem mondtam hogy nem igazi,sőt szerintem nagyon is az,csak mondom,nekem valahogy túl gyors volt,az egyik fejezetben még Aragorn utána Faramir....szóval értitek.Ráadásul az én könyvem díszkiadás volt,karácsonyra kaptam meg és nagyon siettemaz elolvasásával,hogy még a film előtt befejezzem.Sikerült is,5(!)nap alatt elolvastam az egészet,és nem vettem észre,hogy rosszul volt füzve,kihagyták belőle pont Aragorn megkoronázását,Arwen érkezését és a "helytartó és a Király" c.fejezetet.Vagyis az egyik oldalon még az volt,hogy a Gyűrű és a 9 ujjú Frodó történetét mondja a dalnok,aztán már Gandalf megy az úton és Szarumán álnokságáról beszél.De mivel annyira siettem,nem tünt fel hogy 50 oldallal később van,csak azt hittem,hogy valamit átugrottam véletlenül és azért vn most más.Aztán amikor Bilbó arról beszélt,hogy csak Aragorn esküvője érdekelte,akkor elkezdtem örülni hogy Aragorn és Éowyn összejött,a két kedvenc szereplőm.Aztán a függelékben elkezdtem gondolkozni azon,hogy ki is ez az Arwen,de aztán hagytam annyiban.Végül a suliban a barátnőmtől tudtam meg,hogy Éowyn nem Aragornt szereti,hanem Faramirt.Na akkor nagyon megharagudtam Faramirra mert ugye Arwenről alig írtak,és én ANNYIRA,DE ANNYIRE szerettem volna ha ÖSSZEJÖNNEK,és amikor utána elolvastamj az alakult ki bennem,hogy Faramir csak rábeszéli Éowynt arra,hogy őt szereti.De most már kezdem azt hinni,hogy tényleg,igazából szeretik egymást.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #51247 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éowyn
Arwen és Éomerék anyját éppen csak említik, de valóságosan nem jelennek meg a történetben, hiszen ilyen alapon maga Elbereth is benne van, így a hetedik nőalak tényleg Lobélia, ahogyan azt Gandalf is mondta.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.723 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére