Elrond (Hugo Weaving)

Több
20 éve 10 hónapja #147296 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Alyr Arkhon írta: Milyen film lehet hogy ilyen későn adják?

1994-es film, az eredeti címe Exile. Hugo egy Innes nevű szereplőt játszik, ennél bővebbet nem tudok.

Valamikor az 1800-as évek elején vagyunk. Peter Costello-t a falu közössége száműzetésre ítéli, mert ellopott egy kecskét. Egy lakatlan szigeten kell ezentúl élnie, hátra hagyva eddigi életét, szerelmét, aki időközben máshoz megy feleségül. Egy nap csónak közeledik a parthoz. Mary, a szolgálólány érkezik benne, aki úgy határozott, hogy megosztja Peterrel a száműzetés keserű kenyerét, és megmenti lelkét a kárhozattól. Hogyan kerül egyre közelebb a két fiatal, hogyan kerül egyre távolabb minden, ami abban a másik világban van, hogyan élik meg mindazt, amit egy emberpár megélhet, hogyan lesz a kezdeti idegenkedésből szerelem, hogyan lesz a két emberből egy nap család, azáltal, hogy megszületik a harmadik. Bizony nehéz eldönteni, ki a bűnösebb, ez a fiatal emberpár, vagy a közösség, amely eltaszította őket...


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147287 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Hugo egyik filmje lesz a Duna TV-n, A Számkivetett címmel, okt. 31-én 23:20-tól! :hello:


A filmcímekre nem vonatkozik a szerzői jog?
Tekintve hogy volt egy számkivetett Tom Hanks és néhhány rák főszereplésével, és abban tudtommal nem szerepel Hugo...

Milyen film lehet hogy ilyen későn adják?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147279 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hugo egyik filmje lesz a Duna TV-n, A Számkivetett címmel, okt. 31-én 23:20-tól! :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147128 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
REMEK!!!! :up: :itscool: :P
Így pont jó! Rád bízom, biztos sokkal ügyesebb vagy, mint én...
Amúgy azt, hogy Elrond-menüpont, itt kizárólag a képekre értettem!

Majd küldök szép verset, ha Kira elküldi! Elrond&Celebríanról, angol, és káprázatos szép!

[size=9:2wvu768q]Az Elrond-oldalt én ide gondoltam, hogy kinyafizzuk, a tolkien.hu-ra a többi mellé![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147126 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nefra: Szeintem is nagyon jók a képek. :wink:

Artemisz: A fanart szvsz elfér majd a Galériában, a fanficnek meg csinálok menüpontot. A filmográfiához nem akartam képeket rakni, azt úgy gondoltam, hogy majd lesznek az egyes filmekről (legalább a fontosabbakról, a filmográfiából linkelve) külön-külön ismertetők, képekkel (és további linkekkel a galéria megfelelő kategóriáira). Az Elrond-oldalat meg külön gondoltam, testvéroldalként... Hmm?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147115 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jaj, Nefracica, tök cukik a képek, tényleg meg akartam dicsérni, becsszó, de elfelejtettem! :oops: :oops:
Sil, a styling SZUPER!!!! Igazán ízléses! Nagyon illik! :itscool: :smokin: :cool2:
Az Elrond-menüpont majd a Galériában lesz, ugye? És kéne 1 fanart-fanfic menüpont is, nem gondolod?
[size=9:1mv9ves8]És nagyon-nagyon örülnék, ha beraknád az én kedvenc képemet is a Bangkok Hiltonból! Mondjuk épp a Filmográfia aljára! Kösz, pussz! [/size]:wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147112 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Bezzeg az én képecskéimre senki se reagál... meg a vicces/nek szánt/ megjegyzéseimre sem.... Brühühü... :cry:
Na jó, azért nincs hari. De azért nyögöhetnétek rájuk vmit...

Sil, tudtam én h visszajáró leszek az oldaladra... :)

Üdv mindnekinek....
Nefra / vagyis Én /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147101 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Alkottam pár bannert, meg lehet őket nézni a Kapcsolat menüpont alatt. [size=9:1p5wnq61]Ugye azért nem lett túl csicsás az a csillogó effekt? Nekem tetszik, de szóljatok, ha nem jó...[/size] :roll:

Fórum is legyen majd esetleg? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147072 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Artemisz: Persze, hogy segíthettek! :wink: Tudod, egyedül milyen lusta vagyok... És majd csinálhatunk Elrondos lapot is... :wink: (Bár a Legolasosat még nem láttam.)

Amúgy ezzel a szemöldökvonogatással tényleg szinte minden fanficben találkozni, az angol nyelvűekben is. :lol:

Új cikk, nagyon szupi képpel *sóhaj*:
www.smh.com.au/articles/2003/10/ ... 71053.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147032 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nem tudom, észrevettétek-e, Hugo Weaving újabb legendát adott hozzá Elrond karakteréhez.
Én nem olvastam még külföldi fanficet, de ahányat eddig olvastam (Kira, Eleniel, jómagam, stb.) egyvalami sose hiányzott belőle:
ELROND FELHÚZZA A SZEMÖLDÖKÉT!!! Hugo megteremtette a szemöldökvonogatós Elrond mítoszát!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Hát nem nagyszerű!!
Még mindig Hugóval való találkozásról elmélkedve: ilyenkor örülök, hogy az angolban nincs tegezés meg magázás.. Na, de a megszólítás... Azt hiszem, kiesne sarkából a világ kereke, ha Mr. Weavingnek kéne szólítanom... Brrrr.... :evil: :evil: Rémesen hangzik, mi? Elmondtam tegnap a lányoknak, mire Kira kijelentette: neki meg csak arról, hogy Hugo, egyből a Hugo, a víziló jutna eszébe!!! 8O *rotfl*
Na, ettől olyan nevetőgörcs jött rám, hogy majdnem rosszul lettem! Oltári!! Behalás!! Na, jó, hagyjuk..... :roll: :roll:

[size=9:tve119xc]Amúgy a filmjeit tekintve talán a MŰVÉSZ ÚR megszólítás klappolna hozzá leginkább... szvsz ő is osztja Shakespeare örökbecsű véleményét: "Színház az egész világ!" Ahogy én is. És az egész élet egy színdarab!
[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 10 hónapja #147030 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
SIL!!!! Drága Sil!!! Te egyszerűen FANTASZIKUS VAGY!!!! :itscool: :sungl: :hello: :cheers:
Engedd meg, hogy segítsek, SZÉPEN KÉREEM!!!! Plííz! Muszáj, ha egyszer én vagyok itt az egyik legnagyobb Elrond-Hugo-fan!
Kirát megpróbálom visszacsalni a topicba, mert ő első-másod-és harmadsorban HUGO FAN! Sokat segíthetne nekünk a gyűjteményével! (fanart, fanfic, Hugo-képek)

[size=9:1trc2ffn]Amúgy feltámadt bennem Morgoth a Legolas-oldal láttán: rögtön gondoltam, kéne 1 Elrond-oldal is!!! Őróla aztán volna mit írni! Csak szükségem lenne min. 1 olyan emberre, aki betéve ismeri a Szilmarilokat, meg a többit, ahol Elrond előfordul (Elveszett mesék??, stb; netes infóoldalak). Pont rád gondoltam, Sil, de hát megelőztél ezzel a Khirály ötlettel! Hugo ennyit minimum megérdemel![/size]


A tegnapi filmnézés?
A Matrixra nem jutott idő :cry:
De MEGNÉZTÜK EREDETIBEN A FOTR BŐVÍTETT JELENETEIT!!! ÁÁÁhh!! Végre!!! :hello: :bounce: :hello: :dance:
Nincs is rá szavam... az a jelenet Gilraen sírjánál!! Elrond annyira elrondos, hogy a szívem hasad ketté!!! Halálos!! És mikor búcsúztatja a Szövetséget!! Kész voltam!

A Szigorúan piszkos ügynököt viszont megnéztük...
Háát... :? Mondjuk azt, totál másra számítottunk...
Hugo szenzációsat alakít benne, mint mindig, de maga a film sztem ritka pocsék! Fel is kiáltottunk a lányokkal: "Ennyire nem állhatott sz*ul anyagilag, hogy ilyet bevállaljon!!" Aztán a végkifejlet némileg enyhítette megrázkódtatásunkat, az tényleg jól volt találva, de azt hiszem, inkább csodáljátok meg a B&H-ban, az minden szempontból jobb!


[size=9:1trc2ffn]/500!!!!! Jipp-jipp-jééé!!! Mondtam már, milyen jó itt köztetek? / :wink: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147009 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdv!! :hello:

Szegény Hugo! :cry: :cry: :cry:
Sil: Az oldal nagyon, de nagyon tetszik!! Nagyon szép! :wink:

[size=9:9yoceomd]//300 :D //[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146976 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Tudtátok, hogy Hugo epilepsziás, és ezért 13 éves kora óta folyamatosan gyógyszereket kell szednie? 8O


Tyűha! 8O
Szegény :(
De ezt honnan tudod??

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146968 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Tudtátok, hogy Hugo epilepsziás, és ezért 13 éves kora óta folyamatosan gyógyszereket kell szednie? 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146966 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jajjj!! Sil!!
Le a varázslósüveggel oldaladért. :) naon bejön, asszem látogatni fogom. :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146965 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sziasztok!!
Remélhetőleg bejönnek a képek...
kep.tar.hu/neona/images/pic3619543.jpg itt nem tom mit csinál... szerintem öltöztetik... [size=9:1z4bj44k]ha ez tényleg így van, szerintem sokan lettünk volna az öltöztető helyében... :D [/size]
kep.tar.hu/neona/images/pic3619544.jpg itt szimplán vigyorog... már amennyi látszik belőle. Wini képszerkeztő, asszem ez nyilvánvaló. :?
kep.tar.hu/neona/images/pic3619545.jpg itt szerintem félelmetes... az a komor nyakkendőigazító-mozdulat. :)
kep.tar.hu/neona/images/pic3619555.jpg Esernyő... míg rájöttem, h az eső ellen kell... :D tudjátok, mikor az első részben el kezd ömleni a tűz-elleni bigyó... Először bevallom, azt hittem, vmi sztárallűr... :roll:
kep.tar.hu/neona/images/pic3619556.jpg Jújj, de félemes... :)

És itt vannak azok a bizonyos képek... amikor a lökött ismerősöm azt hitte hogy izéééé... nna, tehát csúnya dolgot hitt. :)
kep.tar.hu/neona/images/pic3619546.jpg
kep.tar.hu/neona/images/pic3619547.jpg



Üdv mindenkinek!! ;) Remélem tetszettek.
Nefra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146894 Írta: Elen Laiqua
Elen Laiqua válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Szóval, visszatérve az ötletemre, amit eddig (azaz tegnap éjjel óta) csináltam Hugo-s honlap címén, azt feltöltöttem ide mintának:
hugoweaving.uw.hu
Vélemények, reakciók? :roll:


Hehe, én legalább még ébren vagyok :lol: :lol: :lol:
Elsőre nagyon klassz, azzal a jó kis ütős fotóval :wink:
Szívesen segítenék, de kicsit sem értek a honlapszerkesztéshez :(
Nagyon becsülöm a kezdeményezésed, ha a címekhez lesznek tartalmak is, király honlap lesz belőle.

Én vagyok a magányosan sétáló macska, nekem minden hely egyforma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146889 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szóval, visszatérve az ötletemre, amit eddig (azaz tegnap éjjel óta) csináltam Hugo-s honlap címén, azt feltöltöttem ide mintának:
hugoweaving.uw.hu
Vélemények, reakciók? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146874 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nyüssz, mostmár nekemis azt a linket Sil lécci... :) )) Annyit beszéltetek róla, muszáj látnom... 8)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146873 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sziasztok!

Eddig nem nagyon írtam ebbe a topicba, de most még írnék egy régebbi témához...
Szóval Sil az előbb megmutatta azt a Hugos képet, amin egy pár zokniban, cipőben- és napszemüvegben van.....
Hát teljesen kiakadtam tőle :mrgreen: eszméletlen...főleg az a szőlő cenzúra marha jó :mrgreen:

Na nem is zavargálok tovább....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146864 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Khmm... Megkaptam a képeket, de nem értem, mi az isten van tegnap óta a tár.hu-val... :? :evil: Mindent enged csinálni - kivéve a képfeltöltést, mert akkor inkább "A kiszolgáló nem található"-t játszik... :cry: Szóval a képekre határozatlan ideig várni kell...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146858 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Fél OFF:

Emilben kaptam néhány képet a Mátrix 3. részéből köztük jópár kedvenc ügynökünket (ügynökeinket) ábrázolja. Azonban betenni sajnos nem tudom :( Kérem ezért azt aki ezt megtudja tenni irjon privit és átküldöm neki.

ON

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146845 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Elen: Az a fiatal Hugo Artemisz kedvenc képe... :wink:

Szóval, arra gondoltam, hogy lenne-e kedvetek segíteni nekem, hogy összehozzunk egy magyar oldalat Hugo-ról közösen? Képeket, infókat, interjúkat gyűjtögetni, cikkeket írni a filmjeiről, meg ilyesmi? Megtölteni tartalommal. Hmm? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146824 Írta: Elen Laiqua
Elen Laiqua válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Elen: Rakok majd fel még a tár.hu-ra is több képet Hugo-ról, nem csak ez az egy lesz... De ez a kedvenc képem róla, mint már mondtam. Egyébként a szőlős képet is megpróbáltam felrakni, csak valahogy rossz volt tegnap a tár.hu adatbázisa, nem sikerült feltölteni.


Amikor a kedvenc képedre kattintottam - ha jól emlékszem, még lejjebb - nem ez jött be, hanem egy fiatal Hugo-kép :D De lehet, hogy tévedek, majd otthon este megnézem. Örök hála neked ezekért :lol:

Én vagyok a magányosan sétáló macska, nekem minden hely egyforma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146822 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én meg tegnap hirtelen felindulásból elkezdtem szerkesztgetni egy rajongói oldalat Hugo-nak... :oops: (Remélem, még nincs ilyen magyarul.) Szvsz egész khirályul fog kinézni, de még csak a nyitóoldal van kész... :roll:

Elen: Rakok majd fel még a tár.hu-ra is több képet Hugo-ról, nem csak ez az egy lesz... De ez a kedvenc képem róla, mint már mondtam. Egyébként a szőlős képet is megpróbáltam felrakni, csak valahogy rossz volt tegnap a tár.hu adatbázisa, nem sikerült feltölteni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146820 Írta: Elen Laiqua
Elen Laiqua válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
kep.tar.hu/silmarien/index.phtml ... 684b47d6d0

Érdemes megnézni :D :D :D
Tiszta libabőr vagyok :elrond1:

És még ez-az az aggódó atya fotóiból
kep.tar.hu/silmarien/index.phtml ... id=3514719
kep.tar.hu/silmarien/index.phtml ... id=3514730
kep.tar.hu/silmarien/index.phtml ... id=3514732

Én vagyok a magányosan sétáló macska, nekem minden hely egyforma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146792 Írta: Elen Laiqua
Elen Laiqua válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Az a furcsa, hogy nekem még sohasem volt kedvenc színészem! Elmenni moziba kizárólag, mert xy színész játszik a filmben, ez nekem új! Anyukám szerint már ki is nőttem belőle.... :cry: :oops:
De Hugo szvsz megérdemli, hogy szeressem! Még mindig nem tettem le a reményről, hogy személyesen fogom őt látni! Majd amikor megyek Sydneybe. Hű, de jó lesz! :oops: :wink:


Nem nőttél ki :) Én tizenéves korom óta nem rajongtam senkiért, semmiért, de a GyU óta (mármint a Könyv óta) néha még én is hülyének érzem magam :wink:
Nem beszélve Hugoról... amikor először megláttam Elrondként... :tongue: :P Húúúú.
Agent Smith először nem jött be, illetve nekem a Mátrix mint olyan nem jött be igazán, de már elszántam magam, hogy egyszer a három részt végignézem egyben, hátha...
Amúgy filmek beszerzésében a netpiac.hu-n már komoly sikereket értem el :D :D :D Igaz, más témában, ezt még nem próbáltam :roll:

Én vagyok a magányosan sétáló macska, nekem minden hely egyforma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146791 Írta: Elen Laiqua
Elen Laiqua válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Ebben a nagy nyüzsiben el is felejtettem üdvözölni új véleményezőnket,
Elen Laiqua-t!! :oops: Üdv a topicban, szürkerévi tünde-társ! :hello: :hello: :hello: Szívesen látunk máskor is!

Hugo-Elrond RULLZ!!


Nagyon köszönöm :oops: :P
Nem mindig van időm, de majd igyekszem :wink:

Én vagyok a magányosan sétáló macska, nekem minden hely egyforma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146736 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én speciel a Mátrixből ismertem meg... [size=9:1jf97doe]frankón paráztam tőle hónapokig, szabályosan féltem tőle... :lol: így visszagondolva elég cikis volt meg nevetséges, de akkor másképp gondoltam. [/size]Hihetetlen tehetséges és ördögi és bámulatos a Mátrixban. Nem akarom itt isteníteni [size=9:1jf97doe]vagy igen?? [/size]:twisted: De bennem ügynökként tett a legnagyobb benyomást. Azért a GyU-ban se kutya... :wink: bár bevallom hősiesen, első ránézésre nem tecc. a GyU-ban. Akkor még tisztára fura volt, mert még mindig ügynökként láttam magam előtt. De azóta enyhénszólva... megkedveltem. :)

Hétvégén / vagy utána/ jönnek a képek. ;)
Pussssz....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146718 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szegény Fini... :twisted: Azt hittem - mivel olyan lelkesen mondtad, hogy milyen régóta fáj már rá a fogad -, hogy ismered a sztoriját... :roll:

Artemisz: Megpróbálok valami letölthető, normálisabb változatot is szerezni belőle.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.646 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére