Elrond (Hugo Weaving)

Több
20 éve 11 hónapja #145920 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Felagund írta: Kezdem nem egészen tudni, hogy mit gondoljak rólatok...
:D

Na eztetet tessék kifejteni egy kicsit bővebben! :twisted:

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145919 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Kezdem nem egészen tudni, hogy mit gondoljak rólatok...
:D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145918 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta: Nőiességről szólva, talán még a lábát is legyantázzák? :wink: :roll:

Sztem biztos ;-)

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145915 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta: Még Aeglos véleményére reflektálva emlékszem, mikor belinkeltél 1 Priscillás képet. Agyam objektív felével teljesen tisztában voltam vele, hogy itt iszonyatosan RONDA!!! (ezvótaz..) ,mégis annyira cukornak találtam! :oops: Ez van. Hát, ugye, akit szeretünk... :wink: :roll: [/color]

:-) Hát igen, én már nem tudom csúnyának látni ;-) tudom velem van a baj ;-)
Így hogy teccik? Szintén Mitziként

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145914 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta: Nem ide írtam? na mind1... Van egy klip, időnként feltűnik a Vh1-on, aminek az elejéről állandóan lemaradok :-( Valamien, általam vasutasnak titulált, egyenruhában apránként átváltozik nőiessé... (platinaszőke bongyor haja nő, megnőnek és kiszíneződnek a körmei stb.) valamien idióda miniszoknyás egyenruhafélét adnak rá, mindkét mellén egy propellerszűzség pörög, kiláccó harisnyatartó, tűsarok meg minden ami kell... A klip végén bevágnak egy bakit, mikor egy lépcsőről kellene kecsesen lelibbennie, de akkorát zakózik, hogy az összes végtagja szerteszalad.

:o
Úúúhuhuhuhihihiiii!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :dance: :up:
Behalok!!! Ha én azt egyszer megnézhetném!!!
Nőiességről szólva, talán még a lábát is legyantázzák? :wink: :roll:

[size=9:2r41w7on]Nefra, igazán meg kéne nézned már a B&H-t!! Talán ennek kapcsán 1 talit is összeszervezhetnénk... Nemtom, megy-e majd hétvégén a B&H. Megnézem, és privizek, jó?[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145910 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Neframíel írta: Jaj! mit művel a kulcsokkal??? :lol: Vagy csak egy nehéz nap után beindult fantáziám??? :twisted:

A kulcsokkal nem sokat, :wink: de a házakban, ahova bejut velük, annál többet! :oops: :oops: :oops:

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145908 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nem ide írtam? na mind1... Van egy klip, időnként feltűnik a Vh1-on, aminek az elejéről állandóan lemaradok :-( Valamien, általam vasutasnak titulált, egyenruhában apránként átváltozik nőiessé... (platinaszőke bongyor haja nő, megnőnek és kiszíneződnek a körmei stb.) valamien idióda miniszoknyás egyenruhafélét adnak rá, mindkét mellén egy propellerszűzség pörög, kiláccó harisnyatartó, tűsarok meg minden ami kell... A klip végén bevágnak egy bakit, mikor egy lépcsőről kellene kecsesen lelibbennie, de akkorát zakózik, hogy az összes végtagja szerteszalad.

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145905 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta: Ha még látnád, mit művel aztán a kulcsokkal!!! :roll: :oops: :oops:
Láttad a Bedrooms&Hallwayst? Ha még nem, okvetlen nézd meg!! Igazi felüdülés 1 idegrángásos egyetemi nap után! Ugye, Fini?


Jaj! mit művel a kulcsokkal??? :lol: Vagy csak egy nehéz nap után beindult fantáziám??? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #145901 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta: Párszor elkaptam már a VH1on a Priscilla egyik betétdalának a klipjét, amihez vele forgattak klipet (már említettem?), aminek a végén zakózik egy hatalmasat. ;-)

8O 8O
Micsodaa?!!! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Ne máár! Meséljél csak!!!

Még Aeglos véleményére reflektálva emlékszem, mikor belinkeltél 1 Priscillás képet. Agyam objektív felével teljesen tisztában voltam vele, hogy itt iszonyatosan RONDA!!! (ezvótaz..) ,mégis annyira cukornak találtam! :oops: Ez van. Hát, ugye, akit szeretünk... :wink: :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145897 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nemrég jelent meg Ausztráliában a Priscilla rendezői változata, nálunk még az eredetit sem lehet kapni :-( Pedig naon kíváncsi vagyok az extrákra. Párszor elkaptam már a VH1on a Priscilla egyik betétdalának a klipjét, amihez vele forgattak klipet (már említettem?), aminek a végén zakózik egy hatalmasat. ;-) Azt hiszem, ha rászánom magam a rendelésre, a fél fizetésemet elkölthetném a DVDire.

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145888 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta: Ha még látnád, mit művel aztán a kulcsokkal!!! :roll: :oops: :oops:
Láttad a Bedrooms&Hallwayst? Ha még nem, okvetlen nézd meg!! Igazi felüdülés 1 idegrángásos egyetemi nap után! Ugye, Fini?

Igen :!: Igen :!: Igen :!:
Azon gondolkodom, hogy megrendelem DVDn :-) Már nagyon kopott az a kópia a Cirko-Gejzírben ;-) ezt a mosolyt még akarom párszor látni!!! :lol: :lol: :lol:

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145884 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Felagund írta:

Finarfiel írta: Itt már tecc a feje? ez a kedvenc képem róla. :wink:

Hmmm...
Sármos... :twisted:

Ha még látnád, mit művel aztán a kulcsokkal!!! :roll: :oops: :oops:
Láttad a Bedrooms&Hallwayst? Ha még nem, okvetlen nézd meg!! Igazi felüdülés 1 idegrángásos egyetemi nap után! Ugye, Fini?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145882 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta:

Artemisz írta: Az alakja valóban arányos, de itt a feje..... :roll: :roll: :twisted: Khm... valahogy nem az igazi...

:lol: Igazad van :wink:
Itt már tecc a feje? ez a kedvenc képem róla. :wink:



Hmmm...
Sármos... :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #145881 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aeglos írta: Ne haragudj rám Felagund, nekem se tetszik a borosta, csak hát hadd legyen valamikor Artemisznek is jó napja :lol: :D

Oh.... :twisted: :roll:
Már reménykedtem, hogy végre 1etértünk vmiben!! Ez a napom meg amúgy is vacak, szóval kösz... :lol:
Azért a "gyalázás" kicsit erőteljes szó! Nekem amúgy tecc a borosta, főleg akinek még jól is áll... pl. Legolasnak nem állna jól.. :lol:
Felagundot meg nem szívesen haragítanám magamra, hisz olyan jól elkötözködünk itt... :twisted: :P


Fini, ezt a képet én is belinkeltem anno, KEDVENC-kitétellel! Valóban szuper...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145879 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta: Az alakja valóban arányos, de itt a feje..... :roll: :roll: :twisted: Khm... valahogy nem az igazi...

:lol: Igazad van :wink:
Itt már tecc a feje? ez a kedvenc képem róla. :wink:

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145877 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta:

Aeglos írta: Nem is csöves, itt még egész úriember :mrgreen:
[size=9:1d8za3m2](Persze Felagund csak azért beszél mert irigyli, h vlkinek olyan is van h borosta :twisted: )[/size]

Juhuhuj!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
Kösz, Aeglos! Én nem akartam ilyen durvát reagálni, pedig istenbiz megfordult a fejemben!!!!



Háháháhááá :twisted: :twisted: :evil3:
[size=9:1d8za3m2]Na jó, én senkit nem akartam megbántani, de szó nélkül hagyni a Hugó gyalázást( :mrgreen: ) az már sok :twisted: 8) [/size]
[size=9:1d8za3m2]Ne haragudj rám Felagund, nekem se tetszik a borosta, csak hát hadd legyen valamikor Artemisznek is jó napja :lol: :D [/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145875 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aeglos írta: Nem is csöves, itt még egész úriember :mrgreen:
[size=9:2f2y7btr](Persze Felagund csak azért beszél mert irigyli, h vlkinek olyan is van h borosta :twisted: )[/size]

Juhuhuj!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
Kösz, Aeglos! Én nem akartam ilyen durvát reagálni, pedig istenbiz megfordult a fejemben!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145873 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aeglos írta: Nem is csöves, itt még egész úriember :mrgreen:
[size=9:10q680jd](Persze Felagund csak azért beszél mert irigyli, h vlkinek olyan is van h borosta :twisted: )[/size]


OFF
Ha nagyon akarod (De csak ha NAGYON!) én is növesztek Neked... :mrgreen:
ON

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145872 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nem is csöves, itt még egész úriember :mrgreen:
[size=9:1fvf6z23](Persze Felagund csak azért beszél mert irigyli, h vlkinek olyan is van h borosta :twisted: )[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145871 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta: Tesék neked Csillaglany képecske az arányos alakjáról :oops: :oops: :oops:

Az alakja valóban arányos, de itt a feje..... :roll: :roll: :twisted: Khm... valahogy nem az igazi...

Finarfiel írta: Igen Artemisz, én is kíváncsi lennék mit is érzett az unokanővéred... :-) nem tudsz egy részletesebb beszámolót kicsalni belőle? Pl. mi baja volt szegény kislánynak? ugye semmi komoly!

Hollynak? Azt hiszem, csak kis baleset, semmi komoly gond nem volt. A dokinénik meg nővérkék inkább rosszul lettek, mikor megtudták, ki volt ott a kórházban. :lol: :lol:
Sajna, továbbiakat én se tudok, pedig nagyon fúrja az oldalam, mit jelenthetett ez a kitétele, hogy "Jó barátságban van" Hugóval. Lehet, hogy máskor is taliztak családtestületileg? Az nem lenne semmi!

És milyen helyes, dundi felesége van!! Ha nem lenne ilyen pufóka, ki nem nézne annyinak, amennyi. Eszerint a "foghatós" csajszikat szereti? Ez poén!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145870 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta: [size=9:3ny2dano]300.[/size]
Mi 300???
:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
*Artemisz visszanyerve humorérzékét, már szintén nevet*
Hát, tudod, lehet, hogy át kéne vennem 1 kicsit a hozzáállásodból! Ezt hívják egészséges iróniának, ugye?
Kicsit car volt ez a mai nap, de ismét itt a Fórum, és újra szép a világ... A zh-t meg majd kijavítom.... :roll: :P


Hozzászólás...

Nos, igen, lehet...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145865 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Tesék neked Csillaglany képecske az arányos alakjáról :oops: :oops: :oops:

Igen Artemisz, én is kíváncsi lennék mit is érzett az unokanővéred... :-) nem tudsz egy részletesebb beszámolót kicsalni belőle? Pl. mi baja volt szegény kislánynak? ugye semmi komoly!

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145861 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hát igen!
Átható tekintet + csodálnivaló ész/bölcsesség + szép kéz... (sóhaj)
Ne hagyjátok ki a határozott tartást, és az arányos alakot se! :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #145860 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nekem is naon tecc ez a kép! Sil, itten van nagyobban is ;-)

Akad ezen az oldalon még pár jó kép ;-) Itt pl. asszonykával, de itt sem kevéssé szúr a szeme. ;-) És ugyan volt már itt ez a kép, de nagyon szívesen venném, ha így akadnék rá valahol. ;-)
Nekem igazán az ezer arca teccik, ahogy Artemisz is mondta, ráérez a karakterekre. Interjúkból, kisvidejókból kiderül, hogy nagy bohóc lehet a pali, de gondolom, ha a kamera elindul, vagy felmegy a függöny, megszűnik önmaga lenni. Én igazán ezt értékelem a színészekben. Ha nem Őket, hanem a szerepet látom.

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145855 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

kovacstimi írta: Engem ebben a pasiban a tekintete fog meg....olyan mintha a vesémbe látna.... tudnék mit csinálni vele :itscool: :wink:

Cöcc.... :oops: :oops:
Szintúgy!!! :lol: 8) Főleg, ha még hozzávesszük, milyen szép keze van.... Újaj....
Egyébként, ha nem lenne ilyen a pillantása, nem is lenne jó Elrond... Kíváncsi vaok, hogy érezte magát az unokanővérem, mikor a szemébe nézett.... ááááááá..... :roll: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145852 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Mi a baj azzal a képpel?
Szerintem szexi, férfias, és ne mondd, hogy Te még sose voltál borostás!!!!!!!
Engem ebben a pasiban a tekintete fog meg....olyan mintha a vesémbe látna.... tudnék mit csinálni vele :itscool: :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145848 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Felagund írta: :mrgreen:
vigyor

[size=9:7lhgcjgx]300.[/size]

Mi 300???
:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
*Artemisz visszanyerve humorérzékét, már szintén nevet*
Hát, tudod, lehet, hogy át kéne vennem 1 kicsit a hozzáállásodból! Ezt hívják egészséges iróniának, ugye?
Kicsit car volt ez a mai nap, de ismét itt a Fórum, és újra szép a világ... A zh-t meg majd kijavítom.... :roll: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145791 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz írta: 8O
:?: :?: :?: :?:
:evil: :x :evil: :x :evil:
Na, jó. Most, visszaélve topicgazda-mivoltommal, kitörölhetném ezt a hozzászólást, de mivel többen panaszkodtak más topicokban a fanatikusok nyafkaságára, na meg mert olyan áldott jó szívem van, :roll: :twisted: NEM TÖRLÖM KI!!!
Jogod van a véleménynyilvánításhoz, Felagund, na de azért ez már túlzás.... Viggo Mortensen is csinált cifrákat, őt is csövesnek tituláltad? Csak azért, mert ezen a képen Hugo 1 kissé borostás? Áh... *vállrándítás* hagyjuk... Én szeretem Hugót meg Elrondot is. Ez van.


:mrgreen:
vigyor

[size=9:1xyxu4v0]300.[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145788 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
8O
:?: :?: :?: :?:
:evil: :x :evil: :x :evil:
Na, jó. Most, visszaélve topicgazda-mivoltommal, kitörölhetném ezt a hozzászólást, de mivel többen panaszkodtak más topicokban a fanatikusok nyafkaságára, na meg mert olyan áldott jó szívem van, :roll: :twisted: NEM TÖRLÖM KI!!!
Jogod van a véleménynyilvánításhoz, Felagund, na de azért ez már túlzás.... Viggo Mortensen is csinált cifrákat, őt is csövesnek tituláltad? Csak azért, mert ezen a képen Hugo 1 kissé borostás? Áh... *vállrándítás* hagyjuk... Én szeretem Hugót meg Elrondot is. Ez van.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145782 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: A kedvenc Hugo-képem...:
kep.tar.hu/silmarien/images/pic3576500.jpg

*sóhaj* [size=9:3gud14ax]*meghal*[/size]



8O
Szűzanyám!!!
Egy csöves...


:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.628 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére