Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 2 hónapja #204629 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: nos megkaptam a kritikát.Elég keményen.Nehezen de büszkén viselem el,igaz ami igaz nem vagyok tolmács,de valószinü,hogy ezek után nem igazán fogok fordítani.(nem hogy berakni ide a fordítást.) :roll:


Szerintem nincs okod az elkeseredésre, mert senki sem tévedhetetlen... :wink: Ráadásul ez a szöveg tele volt amerikai szlenggel, szóval egyáltalán nem könnyű az ilyet lefordítani! De dicséretes, hogy megpróbáltad, s mindenki számára közkinccsé szeretted volna tenni! 8) NE ADD FEL!! Tanulj a kudarcokból, mert igazán abból tanulunk, s nem a sikereinkből... :idea: A javításomat- amit Te "kritiká"-nak nevezel - meg végképp nem azért írtam, hogy eltántorítsalak a további fordítástól... :oops:
(Amúgy meg senki sem születik fordítónak/tolmácsnak, hanem azzá válik - rengeteg időt, szorgalmat belefektetve... :sungl: )
Remélem, nincs harag? :oops:

Cserébe elküldöm a kedvenc Lij képemet - amit Viggo csinált róla - s amit már mindenki ismer... :lol: :lol: :lol:
www.theonering.net/scrapbook/view/3281

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204537 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta:

Lin írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: De nem is ERRE gondoltam az előbb, mikor fordítási hibáról beszéltem...

Erre gondoltál?

Fangi írta: Riporter:Húztak már be neked amitől még monoklid is lett?
Igen Scarlett Johanson.Ő egyszer megütütt.Hihetetlen csaj.

Szerintem a kérdés arról szól, hogy van e v.ki, aki tetszik neki? Erre válaszolja, hogy S. J.. Más hibát én nem igen látok.


Arra a kérdésre, hogy jár-e most valakivel, azt válaszolja- idézem:"Nem, már hosszú ideje egyedül vagyok. Azt hiszem, túl válogatós (=picky) vagyok, s több lehetőségem lenne (járni vkivel), mint amennyit megengedek magamnak." (Tehát nem a munkája miatt...) :oops:

Ill. az utolsó kérdésre (ti. hogy mit mondjuk, ha észrevesszük őt a tömegben) azt válaszolja, hogy "Ne őrülj meg, s felejtsd el, hogy egy nyilvános helyen vagy, s kezdjél sikongatni (cérnahangon utánozza) hogy "Itt van Elijah! Itt van Elijah!". Jobban szeretem azt, ha a csajok azt kiáltják (utánam)"Elijah egy dögös fickó!"

Tehát szereti, ha sexy bitch-nek szólítjuk... :oops: :lol:


nos megkaptam a kritikát.Elég keményen.Nehezen de büszkén viselem el,igaz ami igaz nem vagyok tolmács,de valószinü,hogy ezek után nem igazán fogok fordítani.(nem hogy berakni ide a fordítást.) :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204524 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijasztok!

Ismét új filmje lesz? Hogy lemaradtam megint! Az tuti, h nálunk nem fogják moziban játszani :( pedig milyen jó lenne! Vki nem tudna belinkelni képeket erről a filmről? /me már azt se tudja, hol keresse.

Meg akarom nézni a Try seventeen-t is, és kerestem boltban, de még nem találtam. Hol lehet kapni? Kapható egyáltalán nálunk? De jó lenne :o


"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204483 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a forditási kérdésbe inkább nem folynék bele, de hoztam képeket:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 416020.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 414134.jpg

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204415 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: De nem is ERRE gondoltam az előbb, mikor fordítási hibáról beszéltem...

Erre gondoltál?

Fangi írta: Riporter:Húztak már be neked amitől még monoklid is lett?
Igen Scarlett Johanson.Ő egyszer megütütt.Hihetetlen csaj.

Szerintem a kérdés arról szól, hogy van e v.ki, aki tetszik neki? Erre válaszolja, hogy S. J.. Más hibát én nem igen látok.


Arra a kérdésre, hogy jár-e most valakivel, azt válaszolja- idézem:"Nem, már hosszú ideje egyedül vagyok. Azt hiszem, túl válogatós (=picky) vagyok, s több lehetőségem lenne (járni vkivel), mint amennyit megengedek magamnak." (Tehát nem a munkája miatt...) :oops:

Ill. az utolsó kérdésre (ti. hogy mit mondjuk, ha észrevesszük őt a tömegben) azt válaszolja, hogy "Ne őrülj meg, s felejtsd el, hogy egy nyilvános helyen vagy, s kezdjél sikongatni (cérnahangon utánozza) hogy "Itt van Elijah! Itt van Elijah!". Jobban szeretem azt, ha a csajok azt kiáltják (utánam)"Elijah egy dögös fickó!"

Tehát szereti, ha sexy bitch-nek szólítjuk... :oops: :lol:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204412 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: De nem is ERRE gondoltam az előbb, mikor fordítási hibáról beszéltem...

Erre gondoltál?

Fangi írta: Riporter:Húztak már be neked amitől még monoklid is lett?
Igen Scarlett Johanson.Ő egyszer megütütt.Hihetetlen csaj.

Szerintem a kérdés arról szól, hogy van e v.ki, aki tetszik neki? Erre válaszolja, hogy S. J.. Más hibát én nem igen látok.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204389 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nenuial írta: Hát erre én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan kell érteni ezt a mondatot:
"Elijah, you are one sexy bitch"
Segítsetek légyszi a tudatlanokon :crap: :confused2:
Sokszor lehet azt is olvasni mindenféle interjúkban, hogy "Elijah is a GEEK", meg GEEKY Elijah, szóval ez is mi akar lenni, hogy stréber, meg gennyes alak???
Nem értem...


A "sexy bitch" itt kb azt jelenti, hogy "dögös fickó"... (Írhatnék csúnyábbat is, de akkor a drága, aranyos moderátoraink kiakadnának :mad2: , s félelmetes hangon rendreutasítanának :twisted: ...s igazuk is lenne, mint mindig... :lol: )
A "geek" pedig "nagyképű"-t is jelent- hát, nem tudom, ki az a ... :cross: aki Elijah-ról ilyet ír... :rmad2: :down: Pont róla, aki a legszerényebb sztár, akiről valaha is hallottam...

De nem is ERRE gondoltam az előbb, mikor fordítási hibáról beszéltem...
Bocsánat, de a tisztesség megköveteli, hogy Lij (vagy bárki más) szájába ne adjunk olyasmit, amit nem mondott... :oops: :oops: :oops:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204347 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát erre én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan kell érteni ezt a mondatot:
"Elijah, you are one sexy bitch"
Segítsetek légyszi a tudatlanokon :crap: :confused2:
Sokszor lehet azt is olvasni mindenféle interjúkban, hogy "Elijah is a GEEK", meg GEEKY Elijah, szóval ez is mi akar lenni, hogy stréber, meg gennyes alak???
Nem értem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204286 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: ez acikk egy angol magazinban volt,sajnos nem tudom melyikben.


A MORE c. angol magazinban jelent meg, az Április/Május számban.
Itt az eredeti: always.ejwfiles.net/images2/elijahmore.jpg
Kattints rá, mert egy elég édi kép is van mellette- fel tudod nagyítani, ha a kép jobb alsó szélére kattintasz! :lol:

Ne haragudj, Fangi, de picit rosszul fordítottad... :oops: :oops: :oops:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204247 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mozijegyet? Hát szvsz én inkább letöltöm... (meg nálunk itt a kis fapados moziban szvsz nem is adják majd...) a zenéje már úgyis megvan, és már láttam is a neten... Valahogy nem szeretem újabban a szinkronos filmeket... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204237 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a képek valóban nagyon szuperek!és nemsokára jön a sunhine!
Ugye tudjátok,,,,,,,,,,,,?
remélem mindenki veszi mára mozijegyeket. :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204232 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ez acikk egy angol magazinban volt,sajnos nem tudom melyikben.
Tessék elolvasni! :!:

riporter:A gyu leforgatása után,kaptál mütalpakat és a bizonyos gyürüt is.Mi történt azóta velük?

Elijah:Igen van otthon egy pár mütalpam,de nem viselem úgy mint egy papúcs.,de azóta sem vettem elő ,benne van egy dobozban de félek ha kinyitnám akkkor elég szagos lenne.

riporter:Jársz most vkivel?
Elijah:Nem,már régóta nincs senkim.Mivel most rengeteg a munkám így nem igazán érem utol magam.

Riporter:Mennyire volt fiatal eddig aki házassági ajálatott tett neked,(levélben)?
Elijah:hmmm....egy 12 éves lány.

ripoorter:Elmennél akár egy rajongóddal szórakozni?
Elijah:Úgy gondolom ha vki azért akar velem elmenni szórakozni,mert látott engem egy filmben,az már egy rossz hozzáállás ha igy indit.(csak mert sikeres vagyok).

Riporter:Húztak már be neked amitől még monoklid is lett?
Igen Scarlett Johanson.Ő egyszer megütütt.Hihetetlen csaj.

Riporter:Mikkor benne vagy egy kapcsolatban,szeretsz romantikus dolgokat tenni?
Elijah.Imádok ajándékot venni,ezzel meglepni a lányt.Úgy érzem ennél nincs szebb és romantikusabb mikor az ember a saját érzelmeit és saját magát adja a másiknak öszinte szivvel..Adnék neki egy Mix cd,mivel imádom a zenét,életem egyik fontos szerepét játsza a zene.

a vége nagyon gagyi kérdés!
berakom ide,ha vki kéri lefordítom,de nagy hülyeség!

na jó leirom!
riporter:ha esetleg meglátnánkm valahol,akkor kérlek mondd,hogyan hivjuk téged?
Elijah:Elöször is felejtsd el,hogy nyilnános helyen vagy és csak kiabáld azt hogy:
-Elijah itt van!!!!!!!!Elijah itt van!!!!!!! (kiabálja Elijah vékony hangon)
és közben ezt gondolják magukban a csaqjok:
-Elijah egy igazán szexi bitch!


megjegyzés:Az amerikaiak szerett teljkesen szeretik a bitch szót használni,akár nőre akár férfirra mondják,ez vmi csúny szót jelent.
Konkrétan kurvát!De nem hiszem hogy Elijahra a kurva lenne a megfelelő,talán ez olyan mint a faszi szó!
szerintetek?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204221 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nagyon jók :lol: :P
Föleg ez: merengö3

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204176 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg Gyűrűk Úrnője, pont ma néztem én is :-) ))))))))))

Akkor most berakom őket! (Lementés: jobb gomb, Cél mentése ...):
motoros csákó
Kékség :-) ))
merengő 1 rúúúúlllzzz 8)
merengő 2
motoros Lij
vigyorrriiiii
merengő 3
merengő 4 - merengők nagyon rúlzzz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204168 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Vannak a www.allwaysen új képek Lijről.Amik NAGYON CUKIK. :-) :D :D :D :D :D :D

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203754 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: golammal csak erős idegzetűeknek ajánlanám :roll:

-"Az vagy, amit eszel."- hát Frodó kicsit sok kolompért evett! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203655 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, én is tudtam róla, de most újra rábukkantam a képekre és nem tudtam megállni, hogy ne rakjam be :wink: Ha jól emlékszem, a Cartoon N. adta volna.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203609 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: kép rajzfilmből:
www.jrrtolkien.org.uk/Images/FRODO.JPG
Még egy: golammal csak erős idegzetűeknek ajánlanám :roll:

Szerintem a rajzfilmet inkább Gyűrűk Ura paródiának lehetne nevezni... olyan nevetséges minden szereplő... főleg Frodó... meg gollam, stb.. Az :arrow: Előzetesek, bemutatók topicban beszéltük, hogy jön ejsze Magyarországra valamelyik tvadón a rajzfilmhármas... na hát arra kiváncsi leszek :D Bizti sokat lehet majd röhögni... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203599 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
kép rajzfilmből:
www.jrrtolkien.org.uk/Images/FRODO.JPG
Még egy: golammal csak erős idegzetűeknek ajánlanám :roll:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203391 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt egy nagyon nagyon nagyon jól sikerült Fanart:
www.elijahfan.com/fanzone/carrie/carrie-001.jpg
És itt egy másik is:
www.elijahfan.com/fanzone/saaema/saaema-001.jpg
Ez olyan Lijes:
www.elijahfan.com/fanzone/claire/claire-002.jpg
Húúú, de művészi :D :D :
www.elijahfan.com/fanzone/fido/fido-001.jpg
Ez is nagyon eredeti 8) :
www.elijahfan.com/fanzone/rebecca/rebecca-001.jpg
Na erről nem is beszélve...
www.elijahfan.com/fanzone/caitlin/caitlin-001.jpg

És itt van a kalapos képről egy háttér is:
Háttér

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203344 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nimrodel Melian: a képek :itscool: Szinte mindet lementettem :D
www.elijahfan.com/fanzone/tiell/tiell.jpg fanart
[size=9:3adijvtw](jó utat!)[/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203312 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Liv és Lij
Orli és Lij
Elijah 06
Frodó 03

Ezek tetszenek a legjobban!!! :D (Az elsönek az eredetije is marha jó kép róluk! ez )
lordoftherings.webpark.sk/downlo ... ig_122.jpg
Jajj, de tök jó kép! :)
lordoftherings.webpark.sk/downlo ... ig_117.jpg :mrgreen:
[size=9:1totmv46](Mindhárom kép csak lementve müködik!)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 2 hónapja #203182 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ami van képem még, azt akkor berakom:
www.elijahfan.com/fanzone/becca/becca-001.jpg Frodó
www.elijahfan.com/fanzone/becca/becca-002.jpg
www.elijahfan.com/fanzone/becca/becca-008.jpg
www.elijahfan.com/fanzone/anne/anne-002.jpg Elijah
digitalart.org/artwork.php?ID=4559 Frodó
digitalart.org/artwork.php?ID=34418 Aragorn és Frodó
digitalart.org/artwork.php?ID=15117 Gandalffal
Remélem bejönnek, és tetszenek is. [size=9:32ahi31e](Most pedig elröpülök Skóciába, pápá!)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203085 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszike, mostmár jó :D Nagyon édi ezzel a mesekönyvvel :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203026 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sorry :oops: Túl gyorsan gépelek, aztán persze, elszúrom. Ami, nagyon tetszett, az a 3. kép, amit Nimrodel Melian rakott be, de semmi áron nem tudtam beidézni :evil: [size=9:1karzfuh]( tudom, béna vagyok )[/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203022 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lin ez az utóbbi 2 se műxik, legalábbis nálam :(

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #203020 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Volt valami videó, ahol mesét olvasott fel. Ez ugye abból való?

Igen
itt a mesekönyvvel.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203008 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon Nagyon Nagyon Cukorfalat.Én annak a Cuki mosolyának nem tudok(ÉS NEM IS AKAROK)ellenállni. :-) :D :oops:

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202987 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.265 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére