Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 3 hónapja #201781 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ninarethil. : nem is fogja, csak úgy tudod megnézni a képeket, ha lemented őket, vagyis a lentebb említett módszerrel: Jobb egérgomb, Cél mentése másként...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201779 Írta: Ninarethil.
Ninarethil. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem nem nyitja meg egyiket sem! :bawling:

Shadowfax! He is the lord of all horses

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201778 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij + Everything is Illuminated + Prága = na ebből mi sül ki??? 8O :? :roll: :D
Prága 01 - ezen kivételesen jól néz ki azzel a hajjal... :D
Prága 02 - röhejj... :lol:
Prága 03 - Aludj el szépen, kis Balázs.... :wink:
Prága 04 - megint szemüveg nélkül, na így már jobb, valahogy röhejes rajta az a szemüge...
Prága 05 - NO COMMENT
Prága 06 - búcsúzkodás...ááááá, de jó neki...
Prága 07 - vagy mégsem búcsúztak el... 8O
Prága 08 - Lehunyja KÉK szemét a ..., aludj el szépen kis Elijah... :lol:
Prága 09 - itt a következő áldozat :D
Prága 10 - és kész is a fotó... :)
(Jobb egérgomb, Cél mentése...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201771 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lányok! Akkor mit szóljak én? Nekem is érettségim van!!!! :P
Ráadásul egyszer már lekéstem róla, mikor Milton Keynes-ben voltam két hónapja a Collectormania5-ön, ahol pont hazafele ismerkedtem meg ezzel a barátnőmmel, és azelőtt két nappal találkoztak vele Londonban! Ha elébb talizok a lánnyal meg a barátnőivel, mentem volna én is Londonba Lijhez!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

De most lesz ez a szlovák con, ki tudja... talán sikerül nekik elhívniuk...

www.festivalfantazie.cz/

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201770 Írta: Nahar
Nahar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jujj! Én is úgy kimennék!! :cry: :crap: A barátnődnek nagy mákja van!! :D :itscool:

NAHAR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201769 Írta: Ninarethil.
Ninarethil. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Istenem! Hogy egyeseknek micsoda mázlija van!!! :shake:
De az üdvözlet tényleg jó ötlet volt! :wink:

Shadowfax! He is the lord of all horses

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201738 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is, én is, én is.... :( Bárcsak kimehetnék, csak, most kezdődik nekünk az érettségi... :( De majd lehet egyszer találkozunk vele... Majd 70 évesen totyogva :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201695 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mekkora mázlista a barátnőd! Én is akarom! Miért nem hozzánk jöttek forgatni :evil: Jó ötlet volt az üdvözlet, remélem most már tudni fogja merre van M.O. és sürgősen ellátogat ide :lol: Addig is küldjön sok-sok autogrammos képet nekünk!!! :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201692 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Csak egy kis bejelentés: Utolsó pillanatban jött össze, a német barátnőm most utazik Prágába, hogy talizzon Lijjel, aki talán ott lesz a júliusi szlovák sci-fi&fantasy conon. De még nem bíztos. A barátnőm engem is hívott, de nem tudok menni a tanulmányaim miatt, viszont írtam Lijnek levelet és előre is - a magyar rajongók üdvözletét is átadtam - így utólag, tőletek :) :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201652 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam már nagyon jó szemüveges képet is róla. Majd megpróbálom előkeresni :) Az a kép egyébként minden szempontból érdekes, valami nagyon furcsa benne :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201622 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Ez csak egy szerep.És egyépként pedig tényleg szemüveges csak enm ilyen szemüvegeket szokott azért hordani. :o :D :D :D

Hát még szerencse!
Egyébként azt néztem, hogy ez a szemüveg nagyít, szóval így a szemei is nagyobbnak látszanak :arrow: 8O :wink: :
always.ejwfiles.net/images2/prague05.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201614 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez csak egy szerep.És egyépként pedig tényleg szemüveges csak enm ilyen szemüvegeket szokott azért hordani. :o :D :D :D

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201594 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem azért csinálják ezt Lij hajával, hogy próbára tegyék a rajongókat: Ki az, aki még így is "hű marad" Lijhoz? :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #201592 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201558 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miérttt?? Szerintem nagyon rulzzanak :-) )))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201515 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Akkor ezt nézd meg, újabb prágai kép :wink: :
www.bagendinn.com/elijah/images/ ... rague1.jpg

Anyám borogass, ez az sztk szemükét honnét szalajtották, akkor most vigjáték v nem vigjáték :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201488 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arelenwen: Köszi, így már más a helyzet :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201482 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta:

Nimrodel Melian írta:

Sil írta: Lij Prágában:
katt ide

Naneee! 8O
Én tudom, hogy nem a frizura teszi az embret, de azért mindennek van határa!

Akkor ezt nézd meg, újabb prágai kép :wink: :
www.bagendinn.com/elijah/images/ ... rague1.jpg

Meg még egy hasonló:
bagendinn.com/Elijah/images/othe ... rague2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201476 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Most találtam egy májusi interjút , azt hiszem egy dán újságból van. Tudtátok, hogy van valakije? Nekem ez új. Tudom, hogy örülnünk kéne neki, de még dolgoznom kell rajta, hogy így is érezzem :twisted: [/url]

Ezt a cikket már olvastam, és ezzel kapcsolatban a Bag End Inn-en ezt írták:

Incidentally, though I generally abhor addressing items like this because of the gnashing of teeth that ensues, that "news" thing going around about Elijah having a girlfriend is very unlikely to be authentic. The original source for it is a re-hash blurb generator called Contactmusic which is notorious for being unreliable and making up/mangling quotes from other interviews. No one can seem to find the original interview source they took it from, either. As always, when news of this nature comes out, be cautious about where it comes from. Unless it's a direct quote from a full, first-person interview (not a blurb) in a well-known media outlet-- preferably a video or audio interview-- take it with a giant salt lick, because you never know where it came from originally, or whether the person who wrote the item even talked to the person in question at all. Teen magazines and celeb rags, especially European ones, are particularly bad about this (remember all the places that were calling Hannah Elijah's girlfriend? Yeah, that stuff.) Some even make up interviews entirely. So be careful about what you read. Edit: I was right. It looks like the original source is an "interview" from a Danish teen magazine. Low-level publications like that almost never get actual interviews with celebs. They put stuff together from other sources, and often make up quotes, or embellish stuff to make it sound new. Elijah's actually said before that he doesn't give interviews to teen magazines, so the chances of this one being authentic are pretty low. If it were a quote in, say Premiere, or Rolling Stone, or the LA Times, that's a different story.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201474 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Sil írta: Lij Prágában:
katt ide

Naneee! 8O
Én tudom, hogy nem a frizura teszi az embret, de azért mindennek van határa!

Akkor ezt nézd meg, újabb prágai kép :wink: :
www.bagendinn.com/elijah/images/ ... rague1.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201468 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most találtam egy májusi interjút , azt hiszem egy dán újságból van. Tudtátok, hogy van valakije? Nekem ez új. Tudom, hogy örülnünk kéne neki, de még dolgoznom kell rajta, hogy így is érezzem :twisted:
Ez az egyik kedvenc képem

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201437 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: nemrég olvastam egy cikket,amiben az volt főcim,hogy Elijah Wood focista lesz.
:roll:

Ez a The Yank c. filmje, elég sokszor volt már róla szó, olvass kicsit vissza. Egyébként nem focista, hanem egy amerikai egyetemista, aki Európába érkezve megismerkedik a futballhuligánok világával... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201404 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iluvatar Gyermeke írta:

Gyűrűk Úrnője írta: Ja.értem.Kösz.Akkor majd én is megnézem.Mikor kezdődik pontosan?


Holnap, azaz junius 18 Péntek 17.00-tól 19.00-ig az MTV Europe-on.

Ismétlés: szombat 14.00-16.00 ill. vasárnap 12.00-14.00. De szerintem még utána is egy párszor leadják.
:lol:


nemrég olvastam egy cikket,amiben az volt főcim,hogy Elijah Wood focista lesz.
:roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201337 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Ja.értem.Kösz.Akkor majd én is megnézem.Mikor kezdődik pontosan?


Holnap, azaz junius 18 Péntek 17.00-tól 19.00-ig az MTV Europe-on.

Ismétlés: szombat 14.00-16.00 ill. vasárnap 12.00-14.00. De szerintem még utána is egy párszor leadják.
:lol:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201332 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja.értem.Kösz.Akkor majd én is megnézem.Mikor kezdődik pontosan?

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201273 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Ja az Mtv-n lesz a Music Awards?De az Zenei díjátadó,nem?

MTV Movie Awards... nem a Music... ez a filmes verzió... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201271 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudjátok,hogy így Lij kire hasonlít?
Huhh nem is tudom talán...Egy kisiskolás fiúcskára.Mikori ez a kép?De azért én így is SZERETEM. :D :D :D

Ja az Mtv-n lesz a Music Awards?De az Zenei díjátadó,nem?

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201243 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Lij Prágában:
katt ide

Naneee! 8O
Én tudom, hogy nem a frizura teszi az embret, de azért mindennek van határa!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201204 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sil: Hannon le!!! :D
Háttérképek, nem tudom voltak e már:
háttér1
háttér2
háttér3

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.249 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére