Legolas (Orlando Bloom)

Több
16 éve 9 hónapja #328570 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért a leggázabb Keira lelkesítőbeszéde a kalózokhoz a csata előtt... :dead:
Az egyetlen pozitív meglepetés számomra az volt, hogy szétválasztották a szerelmeseket még ha ilyen faramuci módon is. Legalább nem volt tökéletes nyálas kis happy end... :twisted:
Amúgy csatlakozom az előttem szólokhoz: Erőltetett, kiszámítható, nyálas, vontatott. A másodikat veri, de az elsőnek egyik sem ér a nyomába!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #328556 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én úgy vagyok vele, hogy a film címe a Világ végén, akkor nem azt a részt kellet volna jobban kidolgozni?
Ráadásul Keira-ból is utcalányt csináltak.Miért kell neki mindenkivel csókolóznia?

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328544 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A kalózkirályság tényleg gáz volt...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328295 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Erőltetett és kiszámítható. A második résznél ugyan jobb (mondjuk azt nem nehéz felülmúlni), de ennél azért magasabbak lettek volna az elvárásaim. Keira meg a 40 kilójával mint harcos amazon (meg kalózkirály) kifejezetten szánalmas, szvsz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328285 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta: Hát, nem tudom... Szódával elmegy... Isszonyatosan erősen franchise-szagú volt az egész, Jack Sparrow mondjuk bármilyen filmet elvisz a hátán, de egy jó háromnegyed óra van Jack nélkül, emellet pedig Will és Elizabeth szenvedése egy idő után már bazira unalmas volt. A poénok borzasztó kiszámíthatóak voltak, a cselekmény meg, hááát, az is...
Szóval könnyű esti olvasmányként elmegy, de nálam nem kerül be a nagy filmtörténeti klasszikusok közé... :?


Tökéletesen megfogalmaztad az én véleményemet is, köszönöm! :wink:
De! Mindenesetre sokkal jobb lett, mint vártam, és a második résznél mindenképpen mókásabb, bár azért nem kacagtam hálálra magam.

[size=9:2yliqwzt]És csinálok egy olyan verziót a filmből, ahonnan kivágom a láv színeket... :roll: [/size]

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328250 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thereon írta: Megnéztem. Nemtom szavakba önteni, de fórumbejegyzést megkíván. Felejthetetlen.. már töltöm is.. a zene megvan... hihetetlen nagy film.
Jöhetne belőle 4. rész is, de gondolni sem tudok arra, hogyan fokozhatnák tovább.. Egyszerűen ilyen nincs. Letérdelek a stáb nagysága előtt.


Hát, nem tudom... Szódával elmegy... Isszonyatosan erősen franchise-szagú volt az egész, Jack Sparrow mondjuk bármilyen filmet elvisz a hátán, de egy jó háromnegyed óra van Jack nélkül, emellet pedig Will és Elizabeth szenvedése egy idő után már bazira unalmas volt. A poénok borzasztó kiszámíthatóak voltak, a cselekmény meg, hááát, az is...
Szóval könnyű esti olvasmányként elmegy, de nálam nem kerül be a nagy filmtörténeti klasszikusok közé... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328248 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Én meg alig várom, hogy felkerüljön valami nem fake kamerás verzió belőle, mert nálunk továbbra sincs mozi... :( De a zenéje tetszik.


Off:
Nálunk sincs. Pedig két akkora várostól, mint baja meg hatvan, ez elvárható lenne. Itt anno két mozi is volt, de az egyik koszlottabb lett, mit a másik, és a multiplex mozik áraival vetekedett a jegyár.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328160 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megnéztem. Nemtom szavakba önteni, de fórumbejegyzést megkíván. Felejthetetlen.. már töltöm is.. a zene megvan... hihetetlen nagy film.
Jöhetne belőle 4. rész is, de gondolni sem tudok arra, hogyan fokozhatnák tovább.. Egyszerűen ilyen nincs. Letérdelek a stáb nagysága előtt.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328001 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma voltunk megnézni A KTK 3-at. Hát lehet, hogy nem volt hozzá megfelelő hangulatom, de nekem összességében nem tetszett. Voltak benne jó részek, de nem alkottak kerek egészt. vagy hogy mondjam... És ez a befejezés szvsz folytatást kíván...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327553 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én meg alig várom, hogy felkerüljön valami nem fake kamerás verzió belőle, mert nálunk továbbra sincs mozi... :( De a zenéje tetszik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327550 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta: Érdemes megnézni, én már a második rész után letettem róla, de ez a harmadik rész visszahozta az optimizmusomat a sorozatot illetően :D


Nekem meg a te véleményed! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327496 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Galadriel14 írta:

cortez71 írta: Jó lett a harmadik rész :) Volt szerencsém kedden premier előtt megtekinteni :D


mázlista.. :énislátniakarom:... :( ...
jajj.. hallottam belőle spoilert... wááá... ITT ÁLL:[size=9:2h03xj4o]tényleg meghal Norrington?... heh...[/size]

[size=9:2h03xj4o]igen, és nem csak ő, hanem... :D [/size]
Érdemes megnézni, én már a második rész után letettem róla, de ez a harmadik rész visszahozta az optimizmusomat a sorozatot illetően :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327493 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta: Jó lett a harmadik rész :) Volt szerencsém kedden premier előtt megtekinteni :D


mázlista.. :énislátniakarom:... :( ...
jajj.. hallottam belőle spoilert... wááá... ITT ÁLL:[size=9:387l0ex8]tényleg meghal Norrington?... heh...[/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327479 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: Hát én olvastam már mindenfélét... Abban nagyjából minden újság, weboldal, kritikus egyet ért, hogy lesz folytatás, de van, ahol azt írják, csak negyedik rész, van ahol azt, hogy egy új trilógia, ugyanezekkel a szereplőkkel, van ahopl meg azt, hogy más szereplőkkel. Johnny Depp speciel azt nyilatkozta, ő vállalná tovább, mert élvezi forgatni...(azt elhiszem...) Mondjuk ha a harmadik rész is akkora kasszát robbant, mint a második, nem is kérdéses, hogy az ötlettelenségbe lassan belefulladó Hollywood újra előveszi a cuccot... :wink:

Jó lett a harmadik rész :) Volt szerencsém kedden premier előtt megtekinteni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327433 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát én olvastam már mindenfélét... Abban nagyjából minden újság, weboldal, kritikus egyet ért, hogy lesz folytatás, de van, ahol azt írják, csak negyedik rész, van ahol azt, hogy egy új trilógia, ugyanezekkel a szereplőkkel, van ahopl meg azt, hogy más szereplőkkel. Johnny Depp speciel azt nyilatkozta, ő vállalná tovább, mert élvezi forgatni...(azt elhiszem...) Mondjuk ha a harmadik rész is akkora kasszát robbant, mint a második, nem is kérdéses, hogy az ötlettelenségbe lassan belefulladó Hollywood újra előveszi a cuccot... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327408 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt hallottam, lesz egy negyedik rész, de Keira Knightley nélkül.

Elképedtem: képeket böngészve a következő névvel találkoztam:
John Legolas. No comment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325611 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ITT látható két kisfilm a POTC 3-ból. Félig előzetes, félig werkanyag, szóval ilyen össze-vissza cucc. A minősége elég gyatra... :?
Azért már baromira várom ezt a filmet!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325595 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Próbáld meg így:
katt ide (jobb egérgomb...)
182,2 MB
Ha nem megy (nem működik tovább a link), akkor menj ide:
playlist.yahoo.com/makeplaylist. ... =web&pt=rd
és amikor elkezdené lejátszani, akkor másold ki a címet a Címsorból (kb olyan lesz, mint a föntié, csak más a végén az a hosszú szám), és azt mentsd le.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325582 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
movies.yahoo.com/feature/pirates ... dsend.html és innen az 1080p-és kellene. De hiába szedem le, nem tölti be. (és a zenéje persze)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325580 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thereon írta: Egész véletlen nincs meg a hosszú trailer letölthető nagy alakú verziója? Neten már láttam, de letölteni nem tudtam rendesen...

Muti, hol láttad, és megnézzük, le lehet-e tölteni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325579 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: PotC 3 előzetesek (jobb egérgomb, Cél/hivatkozás mentése):
www.hardwired.hu/bigdl/2/9/trail ... _spot1.mov
www.hardwired.hu/bigdl/2/9/trail ... _spot2.mov


Egész véletlen nincs meg a hosszú trailer letölthető nagy alakú verziója? Neten már láttam, de letölteni nem tudtam rendesen...
És annak a trailernek a zenéjét is keresem, ha valakinek meglene, kérem küldje el.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325564 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
PotC 3 előzetesek (jobb egérgomb, Cél/hivatkozás mentése):
www.hardwired.hu/bigdl/2/9/trail ... _spot1.mov
www.hardwired.hu/bigdl/2/9/trail ... _spot2.mov

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323883 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

dorwinion írta: Így is elég hálás volt, nem? :wink:
Én nem csak rajta verném el a port az alakításáért, hanem a rendezőn és forgatókönyvírón is. (PJ kivágta Stuart Towsend-et néhány héttel a forgatás megkezdése után, pedig ő játszotta volna Aragornt. Egy Legolast könnyebben tudott volna pótolni, ha akarja.) Ki tudja:lehet, ez volt az alapkoncepció Legolasról?

Valóban sok múlik a rendezőn... :deakkoris: :D
Stuart Towsend kivágásáért vioszont én személy szerint hálát adok Erunak :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323876 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

nicorell írta:

Nóli i linantea írta: Én Mennyei királyságot meg Tróját meg KTK-t láttam tőle, és mindegyikben lényegesebben jobbat, hozzá illőbet alakított mint GyUban.

Egy színész azért jó színész, mert mindent el tud játszani. Kezdetnek elég nehéz volt...de annál nagyobb a hírnév. :wink:


Szerintem eléggé hiteles volt tündeként.
De: egy színész sem tud MINDENT jól eljátszani, legyen bármilyen jó is.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321367 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nóli i linantea írta: Én Mennyei királyságot meg Tróját meg KTK-t láttam tőle, és mindegyikben lényegesebben jobbat, hozzá illőbet alakított mint GyUban.

Egy színész azért jó színész, mert mindent el tud játszani. Kezdetnek elég nehéz volt...de annál nagyobb a hírnév. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321122 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nóli i linantea írta: Sztem igenis leherett volna hálás szerep ha megfelelőem játsszák


Így is elég hálás volt, nem? :wink:
Én nem csak rajta verném el a port az alakításáért, hanem a rendezőn és forgatókönyvírón is. (PJ kivágta Stuart Towsend-et néhány héttel a forgatás megkezdése után, pedig ő játszotta volna Aragornt. Egy Legolast könnyebben tudott volna pótolni, ha akarja.) Ki tudja:lehet, ez volt az alapkoncepció Legolasról?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321101 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nóli i linantea írta: Én Mennyei királyságot meg Tróját meg KTK-t láttam tőle, és mindegyikben lényegesebben jobbat, hozzá illőbet alakított mint GyUban.


opszi.. nekem ezek már eszembe se jutottak. régen láttam őket.. :D :D:D pedig igaz.. mondjuk amit a fiúk írtak az is.. (már hogy történelem előtti idő meg kicsit hozzánk közelebb). Az Elizabethtownt meg a Calcium kidet nem láttam, így ebbe nem tudok beleszólni.

[size=9:1l6ob00o]OFF Acho nézd meg a KTK2-t!!! Nagyon jó! :D :lol: :lol: [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321100 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sztem igenis leherett volna hálás szerep ha megfelelőem játsszák

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321075 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért, őszintén, Legolas nem annyira hálás szerep.
Mennyit kellett beszélnie?
Most komolyan, persze, hogy jobban játszott a KTK-ban vagy a Mennyei Királyságban. (mellesleg az egy nagyon jó és obijektív film volt)

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321066 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én Mennyei királyságot meg Tróját meg KTK-t láttam tőle, és mindegyikben lényegesebben jobbat, hozzá illőbet alakított mint GyUban.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.517 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére