Legolas (Orlando Bloom)

Több
17 éve 3 hónapja #311641 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

loreley írta: nem vagytok igazi Gyűrűk Ura rajongók! :oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:


Szerinted ha nem szeretnénk mindannyian Tolkien és a műveit, feljárnánk erre az oldalra? :wink:
Mindannyian azért vagyunk itt, mert valamilyen formában kötődünk ehhez a műhöz: szeretet, csodálat, rajongás, elismerés, vagy bármi más, de egészen biztos, hogy valamilyen érzés mindünket ideköt.

Ha másban nem is, de abban biztos lehetsz, hogy ez egy igencsak téves mondat volt tőled...

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311598 Írta: Nilramien
Nilramien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Szerintem nem kell ilyen tragkiusan felfogni a dolgokat.Loreley,azt mindenképpen meg kell tanulnod,hogy elfogadd azt a tényt,hogy másoknak estleg nem ugyanaz a véleménye.Kicsit nehéz,tudom,de ez van.Egyébként elmondom neked,hogy Orlando Bloom többi filmje nekem nem jött be.Nem csípem a palit. :?
De mint tünde,főképp,mint Legolas bejött.Ez nem azt jelenti,hogy szidom,csak nem tetszik a stílusa.

Tök édi a videó!!

a világnak te csak valaki vagy,de valakinek te vagy a világ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311437 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

loreley írta: A suliban folyton megaláztak és kritizáltak ezért nem bírom elviselni a kritikát bocs! Mindig csak kinevettek ti nem tudhatjátok milyen érzés!

OFF
megbocsáss, szerintem mindenki ismeri a megalázottság fogalmát. aki nem, az még nem élt igazán. csak tudni kell túllépni rajta, és tudni kell, hogy mennyi az igazság benne. ha sok, akkor javítani kell azon a tulajdonságodon, ha pedig kevés, akkor nem törődni vele, oks? menni fog!
ON

tényleg haláli a Dakota-s videó... jók az izmai ;)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311383 Írta: loreley
loreley válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A suliban folyton megaláztak és kritizáltak ezért nem bírom elviselni a kritikát bocs! Mindig csak kinevettek ti nem tudhatjátok milyen érzés!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311058 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az említett videó Dakota Fanning-gel. :D Tényleg ari. :lol:


Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310809 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

loreley írta: Nem igaz hogy ti csak állandóan kritizálni tudjátok Legolast ez felhábórító! Legyetek inkább Leonardo DiCaprio vagy Brad Pitt rajongók! Legolas nem egy kirakati fiú ha nem vettétek volna észre! Elizabethtown egy borzasztóan szép film amin elsírtam magam nem hinném hogy bárkimás ennyi érzéssel tudna játszani egy embert aki épp öngyilkosságra készül én is sokszor gondoltam már az öngyilkosságra de szerintem ti még soha!
Ő egy borzasztóan öszinte ember s ez igencsak ritka a nagy hollywoodi sztárok között! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Arra nem vennék mérget, sajnos, hogy itt senki nem gondolt az öngyilkosságra. Sajnos, hogy Te is gondoltál, de én annak örülök, hogy itt vagy.

A film történetében sokan eljátszottak beteg/haldokló/öngilkosságra készülő embert, és ezek az alakítások jelentős elismerésben részesültek.

Azt veszem észre, hogy Te sajnos összemosol több dolgot: van a könyvbeli Legolas, van a filmbéli karakter, és van a színéész, aki ezt eljátssza. Mi most speciel a színészről, az ő alakításairól beszélünk, de szó szokott esni Legolasról is, összehasonlítva a filmbéli karaktert a könyvbélivel. (Mivel több, kevesebb az egyik a másiknál)

Hogy miért így viszonyulunk a kérdéshez? Nézd, én elég régóta fórumozok, és láttam egy-két változást. Mink is valahol ott kezdtük, hogy kifexünk Legolastól és Orlando Bloomtól, aztán ahogy érettebbé váltunk, jobban beleástuk magunkat a tolkieni világban, úgy változott a szemléletünk, a témánk.

Én pl. eben a topikban írtam meg az első hozzászólásomat, és sokáig itt tárgyaltuk ki a tündékkel kapcsolatos általános kérdéseket is.

Az ünnepségre, ha gondolod, gyere el, biztos nagyon fogod élvezni még akkor is, ha épp nem Orlando Bloomot vagy legolast tárgyaljuk. csomó izgalmas előadás lesz, a tündékről is, tüncruhába öltözött emberek, stb.

Én szeretném, ha eljönnél, és jól éreznéd magadat.

Amúgy én is tag vagyok. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310454 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

loreley írta: Nem igaz hogy ti csak állandóan kritizálni tudjátok Legolast ez felhábórító! Legyetek inkább Leonardo DiCaprio vagy Brad Pitt rajongók! Legolas nem egy kirakati fiú ha nem vettétek volna észre! Elizabethtown egy borzasztóan szép film amin elsírtam magam nem hinném hogy bárkimás ennyi érzéssel tudna játszani egy embert aki épp öngyilkosságra készül én is sokszor gondoltam már az öngyilkosságra de szerintem ti még soha!
Ő egy borzasztóan öszinte ember s ez igencsak ritka a nagy hollywoodi sztárok között! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ehm.. ezt megcáfolnám... és Thereon, teljesen igazad van ;) :!:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310452 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az, hogy kritizálunk valakit, mióta jelenti azt, hogy nem szeretjük?
Meg ha nem is szeretnénk, attól még miért ne lehetnénk Gy.U. rajongók?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310451 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

loreley írta: Nem igaz hogy ti csak állandóan kritizálni tudjátok Legolast ez felhábórító! Legyetek inkább Leonardo DiCaprio vagy Brad Pitt rajongók! Legolas nem egy kirakati fiú ha nem vettétek volna észre! Elizabethtown egy borzasztóan szép film amin elsírtam magam nem hinném hogy bárkimás ennyi érzéssel tudna játszani egy embert aki épp öngyilkosságra készül én is sokszor gondoltam már az öngyilkosságra de szerintem ti még soha!
Ő egy borzasztóan öszinte ember s ez igencsak ritka a nagy hollywoodi sztárok között! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Mi nem Legolast kritizáljuk, hanem Orlando Bloom-ot. És ha tudsz a sorok között olvasni rájössz, hogy igen is szeretjük őt. (pl.: szerinted hány embernek és honnan van meg Magyarországon a Mennyei Királyság rendezői változata? :wink: )
Az öngyilkossági kísérletes jelenetre kitérve: nem hinném, hogy ezt teljesen komolyan kellene venni. Most őszintén, neked eszedbe jutna szobakerékpáron...? :lol:

[size=9:2xnsp7hm]Azt csak halkan jegyezném még meg, hogy Legolas nem egyenlő a Gyűrűk Urával.[/size]

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310444 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF

loreley írta: én is sokszor gondoltam már az öngyilkosságra de szerintem ti még soha!


... és véleményem szerint ez így is van jól rendjén, hogy mi nem gondolkozunk ilyemin, éljük életünk, s minden percnek örvendünk. Középfölde szabad népei sem hajtanak végre öngyilkosságot, esetleg csak néhány megborult elme (Denethor). Így kérlek, te se foglalkozz ilyen butaságokkal, éld életed, keresd mindenben a jót, küzdj és bízva bízzál!

ON

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310442 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úristen, ez már a fanatizmus felső határa... Sokszor fogsz még szembesülni azzal, hogy másnak a véleménye nem egyezik a tiéddel. Orlando még egyelőre csak egy a sok félig-meddig tehetséges színész közül, Legolasnak pedig sok olyan jelenete volt, amikor legszívesebben a falat kapartam volna, mert nem tündésen viselkedett. Egy topic véleménye miatt ne hagyd ki a szülinapot ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310440 Írta: loreley
loreley válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Meggondolom még hogy elmegyek-e egyáltalán a Tolkien szülinapra pedig képzeljétek én is tag vagyok! :( :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310439 Írta: loreley
loreley válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kivagyok bukva rátok nem vagytok igazi Gyűrűk Ura rajongók! :oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310438 Írta: loreley
loreley válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem igaz hogy ti csak állandóan kritizálni tudjátok Legolast ez felhábórító! Legyetek inkább Leonardo DiCaprio vagy Brad Pitt rajongók! Legolas nem egy kirakati fiú ha nem vettétek volna észre! Elizabethtown egy borzasztóan szép film amin elsírtam magam nem hinném hogy bárkimás ennyi érzéssel tudna játszani egy embert aki épp öngyilkosságra készül én is sokszor gondoltam már az öngyilkosságra de szerintem ti még soha!
Ő egy borzasztóan öszinte ember s ez igencsak ritka a nagy hollywoodi sztárok között! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310429 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Liliom írta:

Igazából Depp volt a húzóember, Orlando csak a kötelező szép fiú. A játéka a második részben nem tetszett, de legszívesebben az egészt részt törölném . Nekem eddig legjobban a Calcium Kidben nyújtott alakítása jött be. Esetlen, kölyökkutyás volt, de ez nagyon jól állt neki. (Talán testreszabott volt? :lol: )

A Kalcium Kolyok tenyleg jo volt, Orlando egyetlen olyan filmje, amiben tenyleg jatszik.

Nono, ott a Mennyei királyság rendezői változata is ;)


Teljesen igazad van! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310377 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Liliom írta:

Igazából Depp volt a húzóember, Orlando csak a kötelező szép fiú. A játéka a második részben nem tetszett, de legszívesebben az egészt részt törölném . Nekem eddig legjobban a Calcium Kidben nyújtott alakítása jött be. Esetlen, kölyökkutyás volt, de ez nagyon jól állt neki. (Talán testreszabott volt? :lol: )

A Kalcium Kolyok tenyleg jo volt, Orlando egyetlen olyan filmje, amiben tenyleg jatszik.

Nono, ott a Mennyei királyság rendezői változata is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310373 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Tokeletesen egyet ertek.
A masodik reszben nem csak Orlando alakitasa volt feledheto, Keira idegesitoen rossz volt. J.D. nelkul az egesz film semmit sem ert volna, de vele se sokat, remelem az utolso resz jobb lesz.
A Kalcium Kolyok tenyleg jo volt, Orlando egyetlen olyan filmje, amiben tenyleg jatszik.


de a film szörnyű....nekem nagyon nem testzenek az ilyen típusúak..

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310372 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Serrana/Taurin írta:

Phaedra/Namarie írta: Azért a Karib-tenger kalózai sem elhanyagolható- valószínűleg nem a semmiért kérték meg Johnny Depp mellé játszani. :P


Nem a semmiért... azért mert Depp-et picinykét "elcsúnyították" és kellett valaki, aki elég jól néz ki, hogy nőnemű egyének (értsd: tinilányok) is beüljenek a filmre...



ez sztem nem igaz... Johnnyért kb u.anyian rajonganak, mint orliért, és a Kasribban johnny színése tehetsége egyértelműne jobban megmutatkozott orliénál.....
és mi orli legrosszabb filmje? én a caécium kidre szavazok=)

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310368 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Igazából Depp volt a húzóember, Orlando csak a kötelező szép fiú. A játéka a második részben nem tetszett, de legszívesebben az egészt részt törölném . Nekem eddig legjobban a Calcium Kidben nyújtott alakítása jött be. Esetlen, kölyökkutyás volt, de ez nagyon jól állt neki. (Talán testreszabott volt? :lol: )


Tokeletesen egyet ertek.
A masodik reszben nem csak Orlando alakitasa volt feledheto, Keira idegesitoen rossz volt. J.D. nelkul az egesz film semmit sem ert volna, de vele se sokat, remelem az utolso resz jobb lesz.
A Kalcium Kolyok tenyleg jo volt, Orlando egyetlen olyan filmje, amiben tenyleg jatszik.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310364 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Serrana/Taurin írta:

Phaedra/Namarie írta: Azért a Karib-tenger kalózai sem elhanyagolható- valószínűleg nem a semmiért kérték meg Johnny Depp mellé játszani. :P


Nem a semmiért... azért mert Depp-et picinykét "elcsúnyították" és kellett valaki, aki elég jól néz ki, hogy nőnemű egyének (értsd: tinilányok) is beüljenek a filmre...


Igazából Depp volt a húzóember, Orlando csak a kötelező szép fiú. A játéka a második részben nem tetszett, de legszívesebben az egészt részt törölném . Nekem eddig legjobban a Calcium Kidben nyújtott alakítása jött be. Esetlen, kölyökkutyás volt, de ez nagyon jól állt neki. (Talán testreszabott volt? :lol: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310356 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Azért a Karib-tenger kalózai sem elhanyagolható- valószínűleg nem a semmiért kérték meg Johnny Depp mellé játszani. :P


Nem a semmiért... azért mert Depp-et picinykét "elcsúnyították" és kellett valaki, aki elég jól néz ki, hogy nőnemű egyének (értsd: tinilányok) is beüljenek a filmre...

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310349 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Thereon írta:
A második részben már nem annyira játsza a szerelmes kovács szerepét (kivéve amikor a csajjal együtt van), egyre jobban ragad rá a kalóz-élet és ez erősíti a jellemét --> A második részben valamivel határozottabban játszik.

Nézőpont kérdése, szerintem kezd elveszni a szerepben. Bár ezzel a szörnyű folytatással nem is csoda :roll:


hát abban igazat adok nektek, hogy jobb is lehetne, meg én is kiakadtam amikor SPOILER (ha valaki nem látta ne olvassa tovább csak ha nem zavarja)[size=9:1onz34bm]Barbarossa beállított, bár amikor visszamentek, akkor már sejtettem hogy valaki az első részből visszajön..[/size] nah.. szóval jobb is lehetett volna, remélem a harmadik sokkal jobb lesz...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310331 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thereon írta:

Galadriel14 írta:

cortez71 írta: A Karib-tenger kalózai első részében valami megmoccant Orliban. Kár, hogy a második részben ez a valami egyáltalán nincs meg. Az Elizabethtown és az egyéb szörnyűségek mellett azért a PotC-ban jól játszik


lehet hogy nem vagyok kritikus szemű Orlival szemben, de szerintem nem olyan rémes a második részben ... már a KTK 2-ben


A második részben már nem annyira játsza a szerelmes kovács szerepét (kivéve amikor a csajjal együtt van), egyre jobban ragad rá a kalóz-élet és ez erősíti a jellemét --> A második részben valamivel határozottabban játszik.

Nézőpont kérdése, szerintem kezd elveszni a szerepben. Bár ezzel a szörnyű folytatással nem is csoda :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310326 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Galadriel14 írta:

cortez71 írta: A Karib-tenger kalózai első részében valami megmoccant Orliban. Kár, hogy a második részben ez a valami egyáltalán nincs meg. Az Elizabethtown és az egyéb szörnyűségek mellett azért a PotC-ban jól játszik


lehet hogy nem vagyok kritikus szemű Orlival szemben, de szerintem nem olyan rémes a második részben ... már a KTK 2-ben


A második részben már nem annyira játsza a szerelmes kovács szerepét (kivéve amikor a csajjal együtt van), egyre jobban ragad rá a kalóz-élet és ez erősíti a jellemét --> A második részben valamivel határozottabban játszik.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310295 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta: A Karib-tenger kalózai első részében valami megmoccant Orliban. Kár, hogy a második részben ez a valami egyáltalán nincs meg. Az Elizabethtown és az egyéb szörnyűségek mellett azért a PotC-ban jól játszik


lehet hogy nem vagyok kritikus szemű Orlival szemben, de szerintem nem olyan rémes a második részben ... már a KTK 2-ben

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310284 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Azért a Karib-tenger kalózai sem elhanyagolható- valószínűleg nem a semmiért kérték meg Johnny Depp mellé játszani. :P

A Karib-tenger kalózai első részében valami megmoccant Orliban. Kár, hogy a második részben ez a valami egyáltalán nincs meg. Az Elizabethtown és az egyéb szörnyűségek mellett azért a PotC-ban jól játszik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310271 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért a Karib-tenger kalózai sem elhanyagolható- valószínűleg nem a semmiért kérték meg Johnny Depp mellé játszani. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310236 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nah ebben (kivételesen 1et értünk:D) a gyu mellett talán az az egyetlen komolyabb filmje orlinak( nah igen most jönne még a trója is, de már máshol említett okok miat nem soroljuk orli komoly filmjei közé)
a mennyei királyság viszont tényleg izgalmas a bővítettben, moziban egy kicsit gyors volt nekem.


ohohoo: 1 kérdés: a Haven-nel mi a helyzet?

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310156 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na végre én is megnéztem eredeti DVD-n a Mennyei királyság bővítettet. Az a verzió, ami a moziban lement, botrány!!! Nem értem, hogy a stúdió miért nem engedte a filmet ebben a 3 órás formátumban leadni... A moziváltozaton majdnem elaludtam, mire jött a csata... Ennél a verziónál viszont végig lehet izgulni minden percet. A sztori szempontjából is rengeteg dolog hiányzik a moziváltozatból, ami itt magyarázatot kap. S most értettem meg, hogy Balian szomorú mosolya nem Bloom túljátsszása, hanem mély lélektanra vezethető vissza a filmben. Sőt, most már nem marom magam kockásra, amikor felajánlják neki a trónt, ő pedig visszautasítja. Ugyanis a DC-ben kiderül, hogy miért nem vállalja a király szerepét.
Egyszóval: aki tudja, szerezze be ezt a verziót és nézze meg, mert egy gyökeresen más filmet fog látni, mint amit a moziban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #309386 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
asszem a ROTK bővítetjén, de nem bizti :oops: =)


most egy picit OFF : láttátok azt az orlis vidit, amikor dakota fanningnek( asszem ez a kiscsaj neve) átad vmi díjat? az tök poén :D youtube-on vhol

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.531 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére