Legolas (Orlando Bloom)

Több
18 éve 1 hónapja #299838 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

kéci írta: Nem tud valaki olyan üzletet -lehetőleg Budapesten-ahol eredeti gyűrk urás cuccokat árulnak? Például kardokat.


www.budavarishop.hu

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299834 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta:

Vikil írta:

Rhovinion írta: Szerintem nincs baj a fordítással, mert hogy hangzana az hogy Holtak ládája vagy Halott emberek ládája.


Van benne valami


Igazából az lehetne a címe, hogy (A) Halott ember ládája... de mindegy, fordítói szabadság... :roll:

[size=9:21hhzwdg]Lécci, ne idézgessük a fél oldalt... köszike.[/size]


HHŰŰŰ, megnéztem a KTK 2-t,.... ááááá... hogy le tudnám most nyakazni a forgatókönyvírót!

jelenet közepén van vége a filmnek!!!!!!!!!!!!

de milyen jól néz ki benne... óóó.... úú, és megostorozzák... á, az nagyon durva... bocs a spoilerért...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299792 Írta: kéci
kéci válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tud valaki olyan üzletet -lehetőleg Budapesten-ahol eredeti gyűrk urás cuccokat árulnak? Például kardokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #299255 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: A port.hu szerint a film+ most vasárnap a 3. részt adja.
De a Hallmark is szokta adni ezt a sorozatot (én pl ott láttam először pár éve), és ez a bizonyos 12. rész (Az ítélet napja) épp most szombaton 17:15-től lesz rajta, szóval ha nincs türelmed kivárni a film+-on, a Hallmarkon is megnézheted. :wink:

Sajnos Hallmarkom nincs. Akkor várok még egy kicsit. Legalább nem maradtam még le... :roll:

Köszi az infót!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #299142 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Coralie írta: Mostanában vettem csak észre, hogy a Film+ adja a Midsomer Murders című sorozatot. Nem tudja véletlenül valaki, volt-e már az a bizonyos 12. rész? :roll:

Köszi!

A port.hu szerint a film+ most vasárnap a 3. részt adja.
De a Hallmark is szokta adni ezt a sorozatot (én pl ott láttam először pár éve), és ez a bizonyos 12. rész (Az ítélet napja) épp most szombaton 17:15-től lesz rajta, szóval ha nincs türelmed kivárni a film+-on, a Hallmarkon is megnézheted. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #299117 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mostanában vettem csak észre, hogy a Film+ adja a Midsomer Murders című sorozatot. Nem tudja véletlenül valaki, volt-e már az a bizonyos 12. rész? :roll:

Köszi!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #299065 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta: Csendben megjegyezném, hogy Sauron szolgái a Másodkorban inkább a númenoriak acélíjaitól rettegtek, mint a tünde-nyílvesszőktől...


Talán azért, mert ők jobbára csak numenori ijjásszal találkoztak, lévén akorra már a tünde lövészek igen kifogyóban voltak, vagy tán amelyik szembe nézett egy tünde vadásszal, az már nem tudott mesélni a többieknek :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #299033 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csendben megjegyezném, hogy Sauron szolgái a Másodkorban inkább a númenoriak acélíjaitól rettegtek, mint a tünde-nyílvesszőktől...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #298922 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ravenspike: üdv neked is! :D Eru hozott a tolkien.hu-n, meg az oldalon!
A kérdésed azért jó, mert nem lehet rá sem "jó", sem "rossz" választ adni, a vélemények nem ellenőrizhetők. De ha valaki összefut néhány tündével a metrón, sikítson, aztán megszervezünk egy baráti versenyt, és hívunk rá közjegyzőt, hogy hitelesítse. :twisted:

Néhány megjegyzés:
1. Attól, hogy Beleg Cúthalion nevében benne van az íj, nem biztos, hogy nem volt nála jobb.
2. Úgy emlékszem, Lórien nyilai az erősségük okán voltak méltán híresek. Azért is kapott egyet ajándékba Legolas: nem volt mindegy, hogy 250 vagy 350 méterről tudja kaszálni vele az orkokat, meg a szárnyas nazgúlt. Ez azért nagy előny, ami igencsak jól jött a Szövetségnek. (De ez még mindig nem jelenti azt, hogy a lórieni íjászok voltak a legjobbak. Az íjak igen.)
3. Halandó szemmel a tünde íjászok közötti különbséget nemigen tudjuk megítélni. Az íjászatban messze azért jobbak a tündék az embereknél, mert a szükséges készségeket jobban birtokolják, vagyis: élesebb a szemük, erősebbek, nyugisabbak, jobban tudnak uralkodni magukon...
4. Maguk a tündék szórakoznának a legjobban ezen a kérdésen. Nem hinném, hogy ez foglalkoztatná őket, pláne nem Legolast. Nem az típusú tünde, aki éljenzésre vágyik. Nem azért lő jól, vagy ha gyakorol, azt nem azért teszi, hogy "ő legyen a legjobb". Hanem hogy éles helyzetben ő lője le az ellenfelét, és ne fordítva. Vagy még inkább: előbb lője le ő az ellenfelét, mint az egy bajtársát.
5. A legjobbak is hibáznak olykor. És elég nagy disznóság ugyan, de akár egy hiba is elég, hogy több ne legyen. Akkor meg sokra megy vele, hogy az előző ötmilliárd lövése tökéletes volt. Akkor is a másik marad életben, akinek egyébként csak kétmilliárd lövése volt tökéletes. Meg az az egy, ami a másiknak nem sikerült. És akkor most melyik volt a jobb?

Egy szó mint száz: egyezzünk meg abban, hogy bármelyikünk összetenné a kezét, ha úgy tudna íjjal lőni, mint Legolas.
:wink:

Más. Én is láttam a Karib2-t, és sajnos szinkronnal. Hiba volt. Annak idején az 1. részt feliratosan néztem, és nagyon tetszett, aztán megnéztem szinkronnal is, de úgy valahogy nem jött be. Pontosabban: nagyon zavaró volt, hogy Will Turner Frodó magyar hangján szólal meg. Oké, hogy más film, de akkor is zavaró. És Johnny Deppet se lehet tökéletesen szinkronizálni. Arról nem is beszélve, hogy sokszor a feliratozott poénok ütősebbek voltak - nem tudom, miért kellett átírni őket a szinkronban. :roll:

Amúgy a film nem rossz, de szerintem az 1. résznek a nyomába se ér. És valamilyen szintű lezárást is hiányoltam.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #298163 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta:

Vikil írta:

Rhovinion írta: Szerintem nincs baj a fordítással, mert hogy hangzana az hogy Holtak ládája vagy Halott emberek ládája.


Van benne valami


Igazából az lehetne a címe, hogy (A) Halott ember ládája... de mindegy, fordítói szabadság... :roll:

[size=9:2wzq9e6t]Lécci, ne idézgessük a fél oldalt... köszike.[/size]


Jobb a jelenlegi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #298141 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vikil írta:

Rhovinion írta: Szerintem nincs baj a fordítással, mert hogy hangzana az hogy Holtak ládája vagy Halott emberek ládája.


Van benne valami


Igazából az lehetne a címe, hogy (A) Halott ember ládája... de mindegy, fordítói szabadság... :roll:

[size=9:1yvxyx6e]Lécci, ne idézgessük a fél oldalt... köszike.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #298128 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rhovinion írta:

Vikil írta:

Galadriel14 írta:

Missy írta:

dorwinion írta:

Nelossel írta:

Sil írta: 20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:

De hogy hogy lett a Dead Man's Chest-b?l Holtak kincse... :roll:

Ne panaszkodj! Ez a cím adás még viszonylag felismerthet?...

Bezony. Mikor a Never Been Kissed-et fordították Bambanőre, meg a Batman Begins-et Batman kezdődik!-re....
Különben néhányszor néztem a trailert és a szinkron valami förtelem. Davey Jones-hoz legalábbis nem igazán illik az a hang. Úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom, feliratosan nézzétek, már csak Johnny fantasztikus játéka miatt is.

Tesómék megnézték a NYi premiert! nem ér! és majdnem spoilezett belőle... hhhűűű... azt hittem mérges leszek rá... de a jelenetek azok jók. azt hiszem a karibtengerkalozai.hu-n van fent egy trailer... ááá, Elizabeth és Jack majdhogynem csókolóznak... kétszer visszapörgettem h jól látok-e... Szegény Will ilyen rútul elhagyni ;)

Apával 19-én voltunk Kaposváron megakartuk nézni a filmet de csak másnap játszották!! :evil:


Szerintem nincs baj a fordítással, mert hogy hangzana az hogy Holtak ládája vagy Halott emberek ládája.


Van benne valami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #298127 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vikil írta:

Galadriel14 írta:

Missy írta:

dorwinion írta:

Nelossel írta:

Sil írta: 20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:

De hogy hogy lett a Dead Man's Chest-b?l Holtak kincse... :roll:

Ne panaszkodj! Ez a cím adás még viszonylag felismerthet?...

Bezony. Mikor a Never Been Kissed-et fordították Bambanőre, meg a Batman Begins-et Batman kezdődik!-re....
Különben néhányszor néztem a trailert és a szinkron valami förtelem. Davey Jones-hoz legalábbis nem igazán illik az a hang. Úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom, feliratosan nézzétek, már csak Johnny fantasztikus játéka miatt is.

Tesómék megnézték a NYi premiert! nem ér! és majdnem spoilezett belőle... hhhűűű... azt hittem mérges leszek rá... de a jelenetek azok jók. azt hiszem a karibtengerkalozai.hu-n van fent egy trailer... ááá, Elizabeth és Jack majdhogynem csókolóznak... kétszer visszapörgettem h jól látok-e... Szegény Will ilyen rútul elhagyni ;)

Apával 19-én voltunk Kaposváron megakartuk nézni a filmet de csak másnap játszották!! :evil:


Szerintem nincs baj a fordítással, mert hogy hangzana az hogy Holtak ládája vagy Halott emberek ládája.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #298031 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Galadriel14 írta:

Missy írta:

dorwinion írta:

Nelossel írta:

Sil írta: 20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:


De hogy hogy lett a Dead Man's Chest-b?l Holtak kincse... :roll:


Ne panaszkodj! Ez a cím adás még viszonylag felismerthet?...


Bezony. Mikor a Never Been Kissed-et fordították Bambanőre, meg a Batman Begins-et Batman kezdődik!-re....

Különben néhányszor néztem a trailert és a szinkron valami förtelem. Davey Jones-hoz legalábbis nem igazán illik az a hang. Úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom, feliratosan nézzétek, már csak Johnny fantasztikus játéka miatt is.



Tesómék megnézték a NYi premiert! nem ér! és majdnem spoilezett belőle... hhhűűű... azt hittem mérges leszek rá... de a jelenetek azok jók. azt hiszem a karibtengerkalozai.hu-n van fent egy trailer... ááá, Elizabeth és Jack majdhogynem csókolóznak... kétszer visszapörgettem h jól látok-e... Szegény Will ilyen rútul elhagyni ;)


Apával 19-én voltunk Kaposváron megakartuk nézni a filmet de csak másnap játszották!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297906 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Missy írta:

dorwinion írta:

Nelossel írta:

Sil írta: 20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:


De hogy hogy lett a Dead Man's Chest-b?l Holtak kincse... :roll:


Ne panaszkodj! Ez a cím adás még viszonylag felismerthet?...


Bezony. Mikor a Never Been Kissed-et fordították Bambanőre, meg a Batman Begins-et Batman kezdődik!-re....

Különben néhányszor néztem a trailert és a szinkron valami förtelem. Davey Jones-hoz legalábbis nem igazán illik az a hang. Úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom, feliratosan nézzétek, már csak Johnny fantasztikus játéka miatt is.



Tesómék megnézték a NYi premiert! nem ér! és majdnem spoilezett belőle... hhhűűű... azt hittem mérges leszek rá... de a jelenetek azok jók. azt hiszem a karibtengerkalozai.hu-n van fent egy trailer... ááá, Elizabeth és Jack majdhogynem csókolóznak... kétszer visszapörgettem h jól látok-e... Szegény Will ilyen rútul elhagyni ;)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297551 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úristen,kb.1 éve nem voltam fönnt... :oops:
Ezt sürgősen pótolni kell...

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297547 Írta: Ravenspike
Ravenspike válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csak vicceltem :D .

A Zene az Élet maga...
Kerüld a hamis hangokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297541 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ravenspike írta: A törpöket ne bántsuk, ők legalább tudnak jókat vidulni az életen, és nem szomorkodnak, hogy elszállt az idő.


Ki bántja őket? Csak megjegyeztem, milyen ügyes volt Bilbó.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297536 Írta: Ravenspike
Ravenspike válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A törpöket ne bántsuk, ők legalább tudnak jókat vidulni az életen, és nem szomorkodnak, hogy elszállt az idő.

A Zene az Élet maga...
Kerüld a hamis hangokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297522 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ravenspike írta: Szép napot mindenkinek! Új vagyok itt, és lenne egy kérdésem:
Legolas a legjobb íjász Középföldén, vagy van, aki jobb nála?
ui.: szia Eleniel :)


Szerintem az apja biztos jobb, vagy lehet nem. Bár a bakacsineredei íjászok mind profik. :wink: De megkockáztatnám, hogy Lórienben van legalább egy ugyanolyan jó íjász, mint ő, márcsak Galadriel ajándéka miatt is.
Csak azt nem értem Gollamot hogyan tudták elveszejteni. A törpökről meg ne is beszéljünk.. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297521 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

dorwinion írta:

Nelossel írta:

Sil írta: 20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:


De hogy hogy lett a Dead Man's Chest-b?l Holtak kincse... :roll:


Ne panaszkodj! Ez a cím adás még viszonylag felismerthet?...


Bezony. Mikor a Never Been Kissed-et fordították Bambanőre, meg a Batman Begins-et Batman kezdődik!-re....

Különben néhányszor néztem a trailert és a szinkron valami förtelem. Davey Jones-hoz legalábbis nem igazán illik az a hang. Úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom, feliratosan nézzétek, már csak Johnny fantasztikus játéka miatt is.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297518 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ravenspike írta: Szép napot mindenkinek! Új vagyok itt, és lenne egy kérdésem:
Legolas a legjobb íjász Középföldén, vagy van, aki jobb nála?
ui.: szia Eleniel :)


A tünde hercegek, és királyok mindig kitűntek erejükben és ügyességükben az általuk vezetett tündék közül.
Mivel hogy középföldén a tündék voltak a legjobb és legügyesebb ijjászok, így valószínüleg Legolas is benne volt a legjobb háromban. A nagyesküt nem merném letenni, hogy ő volt No.1-es, mert a Lorieni ijjászok is nagyon jók voltak.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297514 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
aki most él?
mert a múltban van jobb is nála, pl.:Beleg, meg ilyen emberkék. bocs, tündék.

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297508 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ravenspike írta: Szép napot mindenkinek! Új vagyok itt, és lenne egy kérdésem:
Legolas a legjobb íjász Középföldén, vagy van, aki jobb nála?
ui.: szia Eleniel :)


Jó kérdés, de ezt tőle kellene megkérdezni, vagy Erutól? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #297507 Írta: Ravenspike
Ravenspike válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szép napot mindenkinek! Új vagyok itt, és lenne egy kérdésem:
Legolas a legjobb íjász Középföldén, vagy van, aki jobb nála?
ui.: szia Eleniel :)

A Zene az Élet maga...
Kerüld a hamis hangokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #296606 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szuper!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #296439 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta:

Sil írta: 20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:


De hogy hogy lett a Dead Man's Chest-b?l Holtak kincse... :roll:


Ne panaszkodj! Ez a cím adás még viszonylag felismerthet?...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #296430 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: 20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:


De hogy hogy lett a Dead Man's Chest-b?l Holtak kincse... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #296424 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
20-án mutatják be nálunk a Karib-tenger kalózainak második részét (Holtak kincse). :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #295029 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eleniel (csillaglany) írta: Tegnap szereztem be a Calcium Kid-et, újságosnál, 990 HUF-ért. Érdemes megnézni, jópofa vígjáték. És míg tündeként túl sok arcjátékra nem volt szüksége Orlandónak, ebben a filmben azért megmutatja, hogy van neki olyan is. :wink:
Meg humora. 8)

Szóval ajánlom, jó szívvel. :D


Én már régebben láttam, de arra emlékszem, hogy a film után azon gondolkodtam, hogy miért nem ilyen szerepeket választ, mikor ezt a karektert egészen jól hozza. :wink:

Ennyi pénzt megér a lemez és még lehet rajta szórakozni is.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.758 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére