Legolas (Orlando Bloom)

Több
17 éve 9 hónapja #309276 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Micsoda??? 8O :D Hát én ezt nem is láttam!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #309265 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
a berúgós résznél azt értitek amikor gimli "little hairy women"ekről dumál és kiereszti a gőzt?:P

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308035 Írta: Nilramien
Nilramien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
kösziköszikösziköszi!!!!!!!!!
annyira jó,hogy az már fájdalmas...... :P :lol:
Eleniel,te egy angyal vagy!!!!!
Nem gyözöm eleget nézni a videokat a jóvoltodból...
:lol: :lol:

a világnak te csak valaki vagy,de valakinek te vagy a világ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307615 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
No, akkor közkívánatra (mely esetben Thereon és Nilramien a "köz") :wink:





Az előbbi Enya-zenével, az utóbbi Legolas és Aragorn barátságáról, Bryan Adams muzsikájával.

[size=9:2u1ec9yc]Kár, hogy én még nem tudok ilyet gyártani... Legolasról és Gimliről is lehetne: :lol: [/size]

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307597 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta:

Thereon írta: Klassz összeállítás, nincs meg valakinek mindkét zene?

Dehogynincs, MSN-en átküldhetem. Loreena McKennitt rúlz. :wink:


Köszönöm, gyönyörűek! Nagyon nagyon köszi.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307575 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thereon írta: Klassz összeállítás, nincs meg valakinek mindkét zene?

Dehogynincs, MSN-en átküldhetem. Loreena McKennitt rúlz. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307570 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Klassz összeállítás, nincs meg valakinek mindkét zene?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307534 Írta: Nilramien
Nilramien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon tuti kis videok!!! :lol:
Majd' elolvadtam nézés közben....
ettöl a tekintettöl képtelenség szabadulni..... 8O
nagyon ott van a topon!!!!!

a világnak te csak valaki vagy,de valakinek te vagy a világ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307299 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy kis videómontázs... Köszönet érte Katharwennek.




Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307113 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tesóm megkérdezet, hogy hogy nem fogy ki Legolas tegezéből a nyílveszző? Mondtam neki, hogy a könyvben keresgeti őket, de ez a filmban idétlenül mutatna. (Elmeséltem azt is, hogy ez már a fórumon is volt téma:))))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #307041 Írta: Nilramien
Nilramien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja,arra a részre csak "homályosan emlékszem,merta koronázást aktiv könnyfüggönyön keresztül láttam,és hiába van meg dvd-n mindig megkönnyezem..... :oops:
Ekkor döbbentem rá,hogy milyen rossz is a világunk nélkülük....hüpp.hüpp

a világnak te csak valaki vagy,de valakinek te vagy a világ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja - 17 éve 10 hónapja #306939 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Grion írta: Szerintem a szörfös-jelenet is jó. Na meg nem pocsékolja a nyilakat. Egyet többször is felhasznál. (1.rész)


Még jó... A tündék kímélik a környezetet. :D Nemcsak újrafelhasználja (gondolom, itt a "szemen szúrom az egyik orkot, aztán ugyanazt a nyilat belelövöm a másikba" - jelenetre gondolsz), hanem a könyv szerint időnként össze is szedegeti az épen maradtakat, csata után/közben.
Különben hamar kifogyna a munícióból. 8)

A "becsípős" rész nekem is bejött, de kétlem, hogy először érzett volna ilyet, mert A hobbit-ban szerepel, hogy Thranduil népe értékelte a zamatos bort. :wink: Igaz, az nem jóféle meduseldi sör volt. :P
De ettől függetlenül ez egy jól sikerült jelenet. Jól mutatja, hogy Legolas hogyan alkalmazkodik a környezetéhez. A film elején sokkal távolságtartóbb, a végére "emberibb" lesz, ha értitek, mire gondolok. Megmutatja tréfára hajló természetét is.

[size=9:2djeddje]Bár, amikor megjelenik Aragorn koronázásán, először kifejezetten szomorú...[/size] :oops:

[size=9:2djeddje]Aki olvasta a történetem vázlatát, sejtheti, hogy miért.[/size]

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306932 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem a szörfös-jelenet is jó. Na meg nem pocsékolja a nyilakat. Egyet többször is felhasznál. (1.rész)

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306553 Írta: Nilramien
Nilramien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szerintem a legjobb jelenet az egész filmben.meg a két toronyban a "elmeséljem vagy hozzak egy ládát".... :lol:

a világnak te csak valaki vagy,de valakinek te vagy a világ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306222 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nilramien írta: (egyébként a szuper-bővitett változaton is rajta van a "picitberugós-dehogyvagyokrészeg"-jelenet.én személy szerint prüszköltem a röhögéstöl,annyira tetszett...)

Én meg kifeküdtem rajta:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306216 Írta: Nilramien
Nilramien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nekem az diszdobozos extra-változat van meg....
azon rajta van.a picitberugos-dehogyvagyokrészeg-a tesom mondása,szerinte humoros,én meg átt vettem. :lol:

a világnak te csak valaki vagy,de valakinek te vagy a világ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306049 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thereon írta: Ivós jelenet Edorasban


De csak a bővített extra változaton találod meg! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306010 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivós jelenet Edorasban. Itt egy kis idézet:

Szóval ez egy ivóverseny? Érzek valamit. Bizseregnek az ujjaim. Azt hiszem, becsíptem. Íme a bajnok.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306009 Írta: Ireth
Ireth válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"picitberugós-dehogyvagyokrészeg" <--- ezmiez? :P
gondolom a film része lehet, vagy nem emlékszem rá vagy lemaradtam róla :oops:

valaki világosítson fel légyszi :oops: "picitberugós-dehogyvagyokrészeg" <--- ezmiez? :P
gondolom a film része lehet, vagy nem emlékszem rá vagy lemaradtam róla :oops:

valaki világosítson fel légyszi :oops:

Sokan élnek akik halált érdemelnek és néhányan meghalnak, akik élhetnének.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306008 Írta: Nilramien
Nilramien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok,én elég régóta olvasom ezt a fórumot,de még csak most volt bátorságom írni....
Meg vannak a filmek,és a könyvek is(Gyürük Ura,Szilmarillok,Gyürü keresése..),de én is egyetértek az elöttem szolókkal,hogy Legolast, Orlando Bloom annyira hitelesen visszaadta,amennyire egy ember meg tud formálni egy tündét...
Nekem is tündék a kedvenceim,hiszen nincs náluk különlegesebb lények.
Tudom,hogy ezt már sokan elmondták elöttem,de úgy gondoltam,hogyvalamivel én is hozzájárulok a fórumhoz.. :oops:

(egyébként a szuper-bővitett változaton is rajta van a "picitberugós-dehogyvagyokrészeg"-jelenet.én személy szerint prüszköltem a röhögéstöl,annyira tetszett...)

a világnak te csak valaki vagy,de valakinek te vagy a világ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305497 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Loki: természetesen videókazettán is megjelent a bővített, nemcsak DVD-n. Mivel nem fért rá egy kazettára, ez egy kétkazettás verzió.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305495 Írta: Loki
Loki válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

dorwinion írta:

Loki írta: Legolas berúg, vagy ilyesmi. Szóval itatják, és ő büszkélkedik vele, hogy milyen jól bírja, aztán úgy tűnik, mégsem...


Szerintem meg igen. :D (nézd meg mégegyszer :wink: )


Attól tartok, nem tudom megnézni, mivel nincs meg a négy lemezes dvd. De fura, hogy a videókazin rajta van. De azért örülök, hogy bírja! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305492 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Loki írta: Legolas berúg, vagy ilyesmi. Szóval itatják, és ő büszkélkedik vele, hogy milyen jól bírja, aztán úgy tűnik, mégsem...


Szerintem meg igen. :D (nézd meg mégegyszer :wink: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305488 Írta: Loki
Loki válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszi.

Azért fura, mert aki nézte, az sima videón nézte. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305486 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Loki írta: Egyszer régen, mielőtt még megismertem volna jobban a sztorit, és rajongóvá váltam volna, láttam egy részletet a filmből, amelyben valami buli van, és Legolas berúg, vagy ilyesmi. Szóval itatják, és ő büszkélkedik vele, hogy milyen jól bírja, aztán úgy tűnik, mégsem... Ez mikor történik, és miért nincs rajta a dvd-n, amit múlt héten vettem? :?

Az a Király visszatér bővített, 4 lemezes változatán van rajta.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305483 Írta: Loki
Loki válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyszer régen, mielőtt még megismertem volna jobban a sztorit, és rajongóvá váltam volna, láttam egy részletet a filmből, amelyben valami buli van, és Legolas berúg, vagy ilyesmi. Szóval itatják, és ő büszkélkedik vele, hogy milyen jól bírja, aztán úgy tűnik, mégsem... Ez mikor történik, és miért nincs rajta a dvd-n, amit múlt héten vettem? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #302809 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Missy írta: Na nem így képzelem el, ezt csak úgy betettem, ha már Thranduil.
www.deviantart.com/deviation/281 ... _scale%3A5

De a korona kifejezetten tetszik.


Szerintem aranyos! :wink: Sőt, ha kicsit megerőltetem a fantáziámat, akkor könnyűszerrel el tudnám őt képzelni ilyennek, így, ahogy van... Na jó, esetleg pár évvel megtoldanám, hisz' mégiscsak jobban illik a bölcs tündekirály szerepbe öregebben, de azért így se rossz! :)

Jaj, de a kis Legolason milyen cuki az a levélkoszorú!! :lol:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 napja #302764 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!

Egy Legolas Fanklub hol tarthatna valamiféle összejövetelt a tatai Középfölde fesztiválon? A Tünde Teaház már eléggé zsúfolt.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #301621 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na nem így képzelem el, ezt csak úgy betettem, ha már Thranduil.
www.deviantart.com/deviation/281 ... _scale%3A5

De a korona kifejezetten tetszik.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #301620 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pédául mikor a törpöket Thranduil(hogy sose tudom normálisan leírni a nevét!!! :evil: )elé vezetik ő is ott lehetne a teremben, vagy az Öt sereg csatájában teszemazt.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.551 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére